Diskuze k článku

Trikolóra - pár poznámek burana

Příspěvků 34

22.2.2020 1:01

K Trikolóře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Mně přijde Trikolóra neskutečně pasivní a nevýrazná. Mám pocit, že svůj čas prošvihla a v podstatě je o ní slyšet minimálně. A jaký tu byl potenciá! Zvláštní, že Klaus ml. měl vždy co říct, když byl ředitelem školy a najednou, jsa v politice, je mnohem méně výrazný a aktivní. Také nelze přehlédnout, že v debatách často říká, že neví atp. Tuším, že snad v tomto směru už proběhla kritika i od Klause staršího. Trochu mi přijde, že v případě Trikolóry jde o subjekt, který (naopak) roztříští vlastenecky uvažující voliče, posbírá pár hlasů, ale ne dost. Takový konkurent, i když výrazně sofistikovanější, SPD. Chci věřit, že nebylo smyslem jejího založení právě tohle. Klaus ml. je velmi bystrý člověk a nechce se mi věřit, že by najednou upadl do takové letargie. I když, těsně před vznikem Trikolóry jsem četl názor, že je dobrý influencer, ale nemusí být dobrý politický vůdce, neboť to vyžaduje jiné kvality.Zatím to vypadá, že autor onoho textu měl pravdu.

377015

24.2.2020 11:28

RE: K Trikolóře

HVzV 91.?.?.?

Reakce na 377015

SOJIT SE?

To je sen všech polit subjektů.

ALE NA JAKÉ BASI?
Avantgarda špičky voličů zkusila předložit panu Klausovi ml.navrh vznikajiciho Programu voličů.
Je tu totiž nápad,aby si ho všechny polit.subjekty osvojily a vyhrály tak volby!
Prvnim bodem tohoto Programu je změna systému kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu,který rabuje a bude dle rabovat republiku a to bez bez skrupuli ,což nám dodal jeho otec na systém fungujici a to ZMĚNY,který už léta je zabezpečena ve vyspělých státech EU a nekrade dvě třetiny našich mezd!

TO TEN KLAUS NESNESL A UTEKL!

377050

24.2.2020 13:24

RE: K Trikolóře

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 377050

"Tahle dvojka Klausů je živoucí důkaz že ješitnost, ctižádost, domýšlivost a blbost jsou dědičné..."
Tohle už před spoustou let o nich prohlásil už zesnulý Ivan Sviták, svého času stál u znovuzaložení ČSSD na počátku 90. let min. století a prohlásil to při příležitosti a okolnostech zakládání toho "slavného" gymnázia, kdy aby Klaus jn. znemožnil vznik odborů jeho učitelů a neporušil zákon, toto nově vzniklé gymnázium hned rozpustil a ihned založil nové, ovšem bez těch učitelů, kteří se k odborům hlásili.

To se se to podniká a zakládá a ruší a rozhání odboráře, když je papá min.předseda a jeho mámá ve správní radě ČEZu i s ml. bráchou, kteří mi dají 150 melounů z cizího...
Starej byl u každé prasárny počínaje přistoupením na sion-Fashingtonský konsensus, likvidací a rozkradením průmyslu, likvidaci armády, likvidací bankovního systému, ukradení zlatého pokladu, tzv.Č-N deklarace, vstup do NATO a EU atd., to je jen v hrubých rysech, vyjmenovat všechny ty lumpárny bylo by to na celou stránku. Pouze jeho pochybnosti před podpisem Lisabonské smlouvy mu lze připsat k dobru.
A mamá byla ve správní radě nikoli pro své odborné kvality, ale proto, že je oficiální matrací starýho...
No a tak ať kde ten mladej i s celou svojí rodinou do prdele i s tou "trikolórou" po tom, co jeho fotr a celá famílie má ten lví podíl na našem dnešním statutu kolonie Německa a nehraje si půl hodiny po dvanácté na vlastence...[naštvaný][naštvaný]

Mladej Klaus je akceptovatelný jen starejm blbcům s alzheimerem, nebo telatům z mainstreamového stáda maloměšťáků, kterému se při každé slevě v lídlu totálně smaže disketa...

377053

1.3.2020 17:34

RE: K Trikolóře

-x- 46.?.?.?

Reakce na 377053

TVL, to jsou hlášky - "smázne disketa". [chechtot]

Matrace kterýho starýho?

377190

24.2.2020 18:03

RE: K Trikolóře

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377050

JE DOST MOŽNÉ,ŽE NEJEN TRIKOLORA JE BLUFF

SPD samuraj, prý s dřevěným mečikem ohlupuje voliče,dokonce snad v názvu své strany.
Prý prosazuje SVOBODU a Přimou demokracii.
Web www.novarepublika.cz,kde je redaktor poslancem SPD v EU (pan doktor David) začal prý najednou po zvoleni s mohutnou cenzurou .
Pod vylhanou zaminkou,že musi proti svým sprostým voličům bojovat, tam nyni voliči SPD nově čekaji trapně na schváleni jejich komentů s neuvěřitelným cilem.
Ty nejdůležitějši komenty "de fakto "jsou zcenzurovány ( bez zdůvodněni ) a zmizi= nejsou publikovány!
Přitom Přimá demokracie znamená vlastně PŘIMÝ kontakt s voliči zvláště na tomto webu a je tam tedy přiležitost k ni přistoupit IHNED a to napsánim názoru přimo voličem,NENI TřEBA PERIPETII PARLAMENTU!.

To je totiž fungujici přimá demokracie a ta MUSI prý být nebožtikem!

TAK BYLO ZPOZOROVÁNO, ŽE ŽADNÁ PŘIMÁ DEMOKRACIE NEMŮŽE V SPD EXISTOVAT

Nyni je zakázáno zdiskutovat i to co to vlastně ta "přimá demokracie"a la SPD je,takže pravda prý=lež,pardon politická korektnost.
Vyztužit vedeni SPD ,svůj "dostatečný" program typu "CHCEME",tedy známka 4 nechce.
Na výzvu,aby si osvojilo navrh PROGRAMU VOLIČŮ se ozývá hromové mlčeni.
To má být odpověď na začinajici kritické myšleni občanů voličů,kteři začinaji chápat,že jsou taženi na vařené nudli jakýmIsi sofistikovanými podvody a uż jim nestači poznáni,že dalšich 30 let jim budou kradeny systémem DVĚ TŘETINY PLATU a oni na to musi bezmocně kývat hlavou a křičet !

MÁME SE DOBŘE A BUDE LIP!

Dost bychom se nasmáli,kdyby se tady někdo od nich v diskusi ozval a vysvětlime mu tu mechanizmus jak je možné tak velké penize krást a zuboženi domorodci tomu ještě freneticky tleskaji,NO NI?!!

377054

1.3.2020 17:46

RE: K Trikolóře

-x- 46.?.?.?

Reakce na 377054

Takže Samuraje taky ne?

Já si říkal, že je divný, když se Japonec pokouší zachraňovat ČR. [zmaten]

377191

24.2.2020 22:30

RE: K Trikolóře

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 377015

SMYSLEM ZALOŽENI TRIKKOLONY,

vypadá zcela jistě pokračováni devastace a demolice ČR.
Synátor je totiž snad jen řvouci myšička,která by nejraději pod komandem fotřika v tom rozvalu pokračovala!
Nemá totiž žadné znalosti jak provést opravdovou ZMËNU.
Kdyby je měl nevyrobil by takový bidný prý program svého polit.ťělesa.
Prý budete li pracovat stane se zázrak ,zbohatnete!!!.
Ani slovo o zmasivněni odměn za tu práci!

On nevi,jakým způsobem je obsada nebohé ČR vylupována.
Kdyby to věděl napsal by zcela jiný Program.

TO NESMI,neboť by šel proti jeho tatikovi a on by mu za to napráskal na holou zadnici rákoskou!!
Asi měl zůstat jen učitelem.
On musi vědět,že na to stačit nebude.
Kdyby otevřel na svých" bobkových listech "diskuzni rubriky bezbarierově propustné, občané voliči by mu vysvětlili "přimou demokracii "co CHTĚJI a vitězstvi by bylo jeho,za podminky ,že by pochopil vo co de!
Máme tu k dispozici hezký film o jeho kapitalismu bez přivlastků jmenuje se KAPITALISMUS S LÁSKOU

https//m.youtube.com/watch?v=uuLYmzscoSM (kdyby to nefungovalo napište)
Ale na to odvahu nemá,tak at si ho radši jeho pantáta podá rákoskou!

NO NI?

377061

22.2.2020 8:34

Má v mnohém pravdu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

v něčem ne a jsou i jiné důležité věci:
- v čem nemá pravdu: ad 3, referendum. To vytýkám SPD, tu přímou demokracii, to mají Švýcaři a na vlastní usmrcení se tam sjížějí staří a nemocní z celého světa, Dignitas, hanebné jméno.
- co přímo nejmenuje a je navíc: ekonomika, mluví správně o rozvratu, ale když jsem se ptal Trikolory na ekonomiku Klause st., řekli mi, že jeho ekonomiku nebudou komentovat. Ale asi taky mají čistý volný trh, miliardáři bohatnou, chudí chudnou až do trpkého zhroucení obludného systému. Prostě trh bez přívlastků až do závěrečné katastrofy. Trh bez přívlastků, kdy doktoři a sestry jdou na Západ a tady lidi chcípají bez péče. Atd.
Volil jsem SPD s výhradami, a na tom setrvávám.

377017

22.2.2020 18:21

RE: Má v mnohém pravdu

rosco 185.?.?.?

Reakce na 377017

co to meles? Co ma Dignitas spolecneho s primou demokracii? Ty budes zrejme z nejake sekty nabozenskych magoru, kazdy ma pravo sam urcit kdy chce zemrit, ze to ve vetsine statu nema ukazuje pouze jak neuveritelne drza je politicka sebranka ktera to zakazuje. Prave prima demokracie je hlavnim pilirem svycarske prosperity, o tom nemas zrejme nejmensiho poneti.Pouze tvrdolini nechapou ze hlavnim duvodem nerovneho rozdeleni majetku a prijmu v dnesnim Absurdistanu je prave sabotaz volneho trhu a legalizovane penezokazectvi od r 1913, system kde politicti tajtrlici jsou v jedne posteli s koncerny se nazyva fasismus a s kapitalismem nema nic spolecneho.[naštvaný]

377027

22.2.2020 10:34

text je MOŽNO múdry, ale ....

libertarian 31.?.?.?

Text je MOŽNO múdry, ale .... ale evidentne postráda jednu ZÁSADNÚ PRAVDU, jeden FAKT, ktorý musí brať do úvahy každý, kto chce byť úspešný v politike :
DEBILITA väčšiny ovčanov, voličov.

Väčšina voličov sú možno múdri ľudia vo svojej profesii - lekári, technici, .......
Ale sú politicky naivní, primitívni. Hlas vo voľbách dávajú politikom AKO ODMENU za nekonečné SĽUBY, za sĺuby šťastnej budúcnosti. Za sľuby socialnych dávok, za sľuby dotácií, za detské prídavky.

A všetky takéto SĽUBY rozdávajú IBA gauneri -politici. A každá vláda je nakoniec obrazom týchto sľubov.

Múdry (menšinový, vymierajúci) volič dá hlas tomu, kto sľúbi -
minimálne dane (max. 5 % a 0% DPH ) , žiadne detské prídavky, žiadne socialne dávky, žiadne dotácie na kotlíky, žiadne pastelkovné, NIČ.

Je jasné - že s volebným programom podľa posledných mojich troch riadkov žiadna strana neprejde do parlamentu.

Všetky "socialné" dáfky pokryje DOBROVOLNÉ poistenie , penzie pokryje DOBROVOLNÉ dôchod.poistenie, ....... a zvyšok pokryje dobrovolná charita a solidarita.

Trikolora má NERIEŠITEĽNÝ výber : Sľuby , socialistickú politiku, ALEBO bude mimo parlament.

Text som nakoniec nedočítal do konca. Je múdry, ale o hovne.

377018

22.2.2020 20:51

RE: text je MOŽNO múdry, ale ....

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 377018

Volit ZAStupitele je imbecilita od vzniku parlamentní kantýmy kam si zasedla buržoazie. Blboni sou cvičení na zahazování hlasů ve prospěch buržoa kerá jim slibuje hory doly. Jedině podílník na neprodejné půdě rovným dílem, podílem na rozpočtu a přímým rozhodováním společně svými psanými a sečítanými potřebami sou přirozenými rozhodovately této země. Milion podílníků má v hlavě víc než pár buržoustů v kantýně co stihli tuto zem rozkulačit do podoby nesvéprávné kolonie. To by se nigdy za přímého rozhodování všech nestalo. Prostě pustit do skladu buřtů na hlídání nenažrané vlčáky je zhmotnělá imbecilita. Hotové.

377029

1.3.2020 18:30

RE: text je MOŽNO múdry, ale ....

-x- 46.?.?.?

Reakce na 377018

Dobrý den.

To co píšete je sice príma, ale jen tehdy, když je volič "múdry" a vzdělaný, což mnohdy není.

Většina elektorátu je negramotná jak politicky, tak finančně a o morálce a etice slyšeli leda z rychlíku od tělocvikáře při výuce občanské nauky na základce či střední.

Jak chcete na takových základech postavit fungující společnost?

Tuto dekádu začnou odcházet do důchodu lidé, kteří pracovali 25 a více let jako OSVČ. Jsem zvědav na jejich důchody a volební preference.

Nejspíš si asi musí prvně společnost nevzdělanců pořádně nabančit, aby pochopila, že hodný táta "stát" řízený sociopaty není ta správná cesta.

377192

22.2.2020 10:41

Debilita a stravenky

libertarian 31.?.?.?

Kúsok vyššie som vložil komentár, a ako hlavný argument som vložil nepopulárny pojem : DEBILITA ovčanov.

Za pár minút som náhodou našiel v Idnes článok, ktorý už v nadpise dával dôkaz o DEBILITE ovčanov

nadpis znel :
"Stravenky, nebo peníze na ruku? Souboj o zaměstnanecký benefit začíná"

Článok som nečítal. Nemám žalúdok na čítanie o debilite ovčanov.

377019

23.2.2020 12:26

RE: Debilita a stravenky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 377019

Tak jste si měl přečíst diskusi. Četl jsem tam desítky názorů a všichni se vyjadřují pro zrušení stravenek. Takže občané nejsou debilní. Ale ti, co jim vládnou, z nich chtějí debily dělat.
Uvedu 2 názory z diskuse, náhodně vybrané a jdoucí po sobě:
"Stravenky zrušit,kdo si za to nakoupí potraviny nebo je projí za obědy je každého věc, většina lidí svoje zvyky nezmění, aspoň nebudou problémy v obchodě u kasy,kolik máte těch lístků,jo to Vám nevezmu, nemůžu vrátit a podobně."

"Uvítal bych zrušení stravenek. Nevidím žádnou výhodu v tom, že se o výsledek své práce musím rozdělit nejen se zaměstnavatelem a státem, ale ještě navíc s další firmou vydávající "peníze na jídlo"."

377039

23.2.2020 15:49

RE: Debilita a stravenky

hc 88.?.?.?

Reakce na 377039

A to si ti diskutéři myslí, že místo stravenek dostanou peníze ve stejné hodnotě? Svatá prostoto!

377043

23.2.2020 16:25

RE: Debilita a stravenky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 377039

Jinde jsem si přečetl že až krachne tiskárna žabích kůži /můhou to chtít schodit sami, zase vydělají / která je provázaná bankami západních ho.not tak budou tam kde zůstanou stravenky tou nejtvrší měnou. Vždyť si to vemte že za potištěnými papírky je jenom pouhá víra že si něco koupíte. Stravenka je podložená celým industriálem konkretních činností s materiálem a nikoliv "luftem kejklířů.A vlastně je to taková tvrdá a nezničitelná domácí národní měna kterou když zruší (úplné bláhovství naivů mezi odstraňovači konkurence) tak je to krok k likvidaci hodnoty koruny a nejenom tedy distribuce bohatství co krk nebo žaludek protože se tím poměřuje k potravinám v souvislosti s dalším zbožím. I když tomu nebudete věřit tak daleko snadněji půjdete za rok s miliónem pro rohlík na strouhanku. Zažilo to víc zemí statisticky než aby to byla jen absurdní pohádka. [překvapení][vyplazený jazyk]
Vložený obrázek

377044

22.2.2020 11:15

Spojit, ne rozdělit.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Každá nová strana jenom všechno rozmělňuje a zhoršuje šance na změnu. Dokud se lidi nezačnou spojovat, nic se nezmění. Trikolora jen oslabí druhé. Nemá šanci na silnější postavení a SPD díky tomu taky ne. Ať je to jak chce, nejsilnější podporu má Babiš. A díky tomu, jak ho pořád propírají, je nakonec nejprůhlednější. Princip řízení chápe každý, takže i smysl toho, co hlásá, je jasný. Dnes už každý pozná, kdy lže a kdy mluví pravdu. U těch nových se nepozná nic.
Bohužel vnímám sliby ostatních stran jen jako kamufláž. Nedokážu jim věřit.
A ty profláknutý ksichty, včetně "starýho" to jednoznačně utápějí. Ještě "íčko" k tomu a je vymalováno.
Je to jako s tím Ruskem. Dokud jsou ty státečky spojené Putinem, jsou celkově silní. Až se rozdělí na jednotlivé státečky se skvělými programy, půjdou do kopru taky.

377020

23.2.2020 11:56

RE: Spojit, ne rozdělit.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377020

"Dokud se lidi nezačnou spojovat, nic se nezmění. "

- ľudia sa nebudú spojovať z principu. Každý človek chce niečo iné, a väčšina chce hlavne peniaze z rúk štátu, ktorý tie prachy vzal iným ovčanom. Ovčania podporujú rôzne strany, pretože každá strana sľúbi svojim voličompeniaze od voličov iných strán.
Politika je boj všetkých proti všetkým - a takto to je z princípov demokracie.

Ľudia sa môžu spájať iba vtedy, ak odmietnu VŠETKÝCH politikov, a budú si riadiť svoj život každý iba sebe.

377036

1.3.2020 21:56

RE: Spojit, ne rozdělit.

-x- 46.?.?.?

Reakce na 377036

Každá revoluce končí tehdy, když se nová prasata dostanou ke korytům.

Říkat pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.

Antifašismus nemá žádný význam, pokud se zároveň snažíme zachovat kapitalismus. Fašismus je koneckonců pouze dalším vývojovým stupněm kapitalismu.

Dokud nebudou lidé uvědomělí, nebudou se bouřit, a dokud se nevzbouří, nemohou se stát uvědomělými.


Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/George_Orwell

377194

22.2.2020 17:20

Pár poznámek. Taky burana.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Nikdy bych nevěřil, že můžu jméno Klaus slyšet, aniž by se mi dramaticky zvedl krevní tlak a puls. V devadesátých letech, tedy krátce po státním převratu, "otěcko" Klaus opravdu hodně utahoval opasky a v četných případech i oprátky statisícům nevinných, bezbranných a velmi naivních otroků. Zda to bylo na příkaz US embassy, někoho jiného nebo vlastní rozhodnutí, ví nejlépe jen on sám a jeho nejbližší. Svou neochvějnou vírou v patologicky nenažraný liberalismus a neoliberalismus, Miltona Friedmana a von Hayeka též umožnil vznik a doslova rozkvět české, všehoschopné a velmi a velmi nenažrané mafie. O cizojazyčných mafiích ani nemluvě.Pro ně bylo Česko novodobým Eldorádem. A také dramaticky zničil životy statisícům naivních a bezbranných otroků. Ale mnohé z toho, co publikoval jeho syn a některých případech i výše vzpomínaný "otěcko" po odchodu ze státních funkcí, bych klidně podepsal.

377025

22.2.2020 23:23

RE: Pár poznámek. Taky burana.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377025

Klausovic rodina bude VŽDY mluvit to, co chtějí otroci slyšet...syna Klause ml. nevyjímaje!!!

377032

24.2.2020 23:29

RE: Pár poznámek. Taky burana.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 377025

prober se burane, ja se sice nehodlam Klause zastavat, fakt je ze rozumne mluvil ale jinak cinil, ovsem pouze ekonomicky analfabet muze v tak malo radcich vypotit tolik nesmyslu.
1. od roku 1913 a zalozeni Fed nikde na svete zadny liberalni nebo neoliberalni poradek ani volny trh nevladl, pouze plutokracie, oligarchie ,fasismus, legalizovane penezokazectvi a na vychode bolsevik. Od konce 70 let vladnou vsude na Zapade neocons, coz jsou prevleceni zidobolsevici, marxisti , trockisti nebo jejich pohrobci.
2.Friedmann nebyl zadny liberal, nybrz monetarista ktery nedostal Nobelovku za ty blbosti co sesmolil, nybrz pouze za sveho obrezaneho pidizvika.
3.rozkvet vsehoschopne a nenazrane mafie, spravneji Kosher Nostry umoznil keynesianismus a likvidace kryte meny, coz se rovna vyse uvedenemu legalizovanemu penezokazctvi. [chechtot][chechtot]

377062

22.2.2020 17:56

Je zajímavé, jak ještě teď leží oposmlouva ODS ČSSD některým v žaludku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

To, že obsahovala rozdělení sfér vlivu (a tedy rozkrádání a korupci) o tom žádná, ale ona taky odstavovala od lizu trpasličí vyděračské strany typu US a KDU-ČSL. A to byl pozitivní prvek. Nejzábavnější na tom je, že jedno nebo dvě volební období předtím se uzavřela podobná smlouva, ale tenkrát to iniciovala ODA a nejmenovalo se to opoziční smlouva, takže bylo vše v pořádku a mediální mainstream nevřískal jako v případě té druhé oposmlouvy. Já jsem tehdy skutečnost, že se Zeman při tvorbě vlády nenechal vydírat těmi prďoly a šel a dohodl se s Klausem bral jako velmi státotvorné jednání od obou aktérů

377026

24.2.2020 8:38

RE: Je zajímavé, jak ještě teď leží oposmlouva ODS ČSSD některým v žaludku

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 377026

Polud si vzpomínám, tenkrát vyhrála socdem a Zeman nabídl koalici US a I.Pilip odmítl. Tak podepsal s Klausem opoziční smlouvu.

377048

23.2.2020 0:28

Realita.

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

I když se to mnohým rozumným lidem nelíbí, byla v Evropě vyprovokována druhá studená válka, tentokrát neprobíhá linie Berlínem, ale jednotky NATO špacírují přímo na ruské hranici, na dostřel děl od Petrohradu.

Chystá se cvičení skoro 40.000 US vojáků s evropskými u ruských hranic, a my "pevně a neochvějně" patříme do západního tábora. Byla ohlášena spolupráce s US firmou na výzkum použití malých modulárních jaderných elektráren, kupujeme US zbraně, jsme členy Američany založené EU, US army má nejvíc základen v Německu (pak v Japonsku a Jižní Koreji). Z Američany založené banky BIS vznikla Evropská centrální banka, západní média určují tóny těch našich, atd.

Běžní lidé zažívají v posledních letech u nás ohromný vzestup, mnoho lidí se má skvěle a myslí si, že to nikdy neskončí. Nebýt masové migrace, která ovšem straší zatím hlavně na západ od nás, neměly by strany jako SPD či Trikolóra žádný volební potenciál.

Doba prostě ještě nedozrála k tomu, aby se "tichá masa" voličů cítila natolik něčím ohrožena, aby začala volit podle pravidel krizového řízení. A tak SPD i Trikolóra mají omezený potenciál, a také omezenou kvalitu lidí pro ně pracujících.

Bylo výročí Majdanu, už se ví, kdo střílel na ty lidi, ale ziskovkář Minář a slušní lidé protestují proti Zemanovi, prý nám hrozí "polská a maďarská" cesta. Stále tyto kruhy postupují podle západních not - prý jde o korupci, psaly britské noviny nedávno, prý Minář a ti lidé bojují proti korupci (uvidíme, jaké změny v tomto přinesou státní zastupitelství). O měsíc později Minář svolává demonstraci, proti "polské a maďarské cestě", přesně jak napsaly (ohledně Zemana naprosto nesmyslně) ty britské noviny.

Takže, dokud lidem nedojde, kam se západ řítí, kdo má být obětován a kdo vydělá, potud nečekám ani vzestup kvality u SPD nebo Trikolóry, bohužel. Vždyť ani ta pravda o Majdanu se nedostane na obrazovky běžných diváků, natož pravdy jiné.

377034

23.2.2020 12:03

RE: Realita.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377034

- výborné zhrnutie celkovej situácie.

>Takže, dokud lidem nedojde, kam se západ řítí, kdo má být obětován a
>kdo vydělá, potud nečekám ani vzestup kvality u SPD nebo Trikolóry,

- ľuďom to nedojde nikdy, pretože väčšina ľudí sú neochotní uvažovať, neschopní uvažovať , ........ a zaujíma ich hlavne - ako rukami štátu vymačkať peniaze od iných ľudí, a tieto dostať od štátu v dotáciach, prídavkoch, dáfkach, ....
Takto funguje demokracia - z princípu.

377037

23.2.2020 12:17

RE: Realita.

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 377034

Jak se tady dává palec nahoru?

377038

23.2.2020 18:39

Trikolóra - trapná partaj "syna svého otce"

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Jestliže jsou voliči nepoučitelní a nestačily jim Věci veřejné nebo Piráti - máte tady Trikolóru. Prosím. Kecálista, co nikdy kromě keců nic nedokázal, jen žvaní, žvaní, žvaní - ano řídit protekční a štědře (kvůli tatínkovi) dotované gymnázium (nezvládl by to úplný diletant). Že má trochu zdravého rozumu a populisticky ho prodává, není moc velká kvalifikace. Jinak je to jen "protekční spratek", "syn svého otce", bez něj by byl nic, nic, nic. A kdo či co je jeho otec? Ten, který nezná rozdílu mezi špinavými a čistými penězi, přítel zlodějů a tunelářů, které amnestoval. To všechno mu zapomenete jen kvůli pár laciným vlasteneckým slovům, která mu stejně nelze věřit? Já mu je nevěřím. (AfD je v Německu vlastenecká strana, ale jaký má postoj k ČR, dekretům prezidenta Beneše - o to se musíte zajímat, když ji Klaus st. podporuje.) Klausům se totiž nedá věřit.

377045

24.2.2020 3:14

Konzervativní strana ?!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Budeme bránit svoji zemi? Co je nejvážnější hrozba a jak to bude probíhat? NATO apriori záruka bezpečnosti? Dva členové měli válku o Kypr. USA se v anketě zeptali svých evropských spojenců fiktivně, co by dělali při napadení Ruskem. Skoro všichni odpověděli kromě UK ( mimo pomoc od USA by se bránili i sami, ale Londýn disponuje armádou ne miniaturní verzí expedičního sboru), že by čekali na reakci USA. Porošenko, kdyby neprohrál volby, by čekal zřejmě dodnes, asi to bude tím, že Ukrajina není v NATO. Volitelná branná výuka ve škole? Co kdyby jsme na základě doprovolnosti třeba platili daně? Článek 5 o NATO je tady známý, a pokud sami neukážeme světu, že to s sebeobranou míníme vážně, tak se na nás jakýkoliv spojenec ... Neutrální švýcaři tomu rozumí velice dobře, v Rakousku se poučili po anšlusu, a okupací SSSR až do roku 1955. Bezpečnost ať neutralní nebo v rámci spojenectví není zadarmo.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/svycari-v-ref...

Zabránit masové migraci? Jakého typu? "Uprchlíků", nelegalní, migračních kvot? Bez schopnosti kontrolovat pohyb na hranici? Vést nezavislou zahraniční politiku hající národní zájmy. Být nezavislý v soudnictví ( Polsko má trable), přijimání legislativy, záminka pod kterou Klause ml. vyrazili z ODS. Omezení časového mandátu soudů? Bez korupce pouze místní volby soudců. Doživotně některé soudy, kdy soudce by musel projít přes parlament. Jak toho všeho dosáhnout pod Lisabonskou smlouvou? Bez armády a milice nikdo nebude brát ČR vážně. Zákon o zbraních ČR prohrála u ES, a až si budou muset prodloužit lidi starý zbroják, tak podle toho verdiktu pojedou všichni.

Pod exekucí je v ČR 10 % obyvatel!! Jako zaměstnanec to může dělat bezmozek s devítiletkou. Při úrovni korupce byrokracii a rychlosti soudních řízení v ČR, pokud zaměstanec porušil exekuční zákon, to má reálnou podobu vybírání vypálného v kombinaci s lichvou. Ke cti galerky nutno přiznat. Škubání kavek dělá bez policajtů. Opravdu bez DPH a úrok z prodlení na 4% je řešení exekucí v obludných rozměrech? Na jedné straně zrušit minimální mzdu a na druhou stranu zvýšit kvoty na nekvalifikované pracovníky ze zahraničí? Neziskovky musí být odseknuty od veřejných peněz všechny! Jinak se v soudních sporech utopí vůle s tím něco dělat. Jak soudce rozhodne ideologickou ovlivněnost? Do toho hovna šlápl Foldyna. Manželka od Pocheho má několik dobře placených vedlejšáků neziskovek, asi to nebude ojedinělý jev. Koryta za celkem 6 miliard ročně. Referedum není konzervativní pilíř svobodné společnosti? Může zabránit zneužití jakékoliv státní moci proti národní zájmu, třeba vyslání armády do zahraničí. UK by bez něj eurosojuz neopustila. S poznámkam jsem nad programem strávil 4 hodiny, průměrný uživatel soc. sítí tomu nedá ani 2 minuty.

377047

24.2.2020 20:10

Divím se, že lidi...

Joseph Chlor 89.?.?.?

....kteří mají chodit kanalama, je připravem někdo volit. Samozřejmě krom privatizačních aj., zlodějů. Ty celkem chápu - svůj k svému.

377059

25.2.2020 19:18

AVANTGARDA VOLIČŮ VZKAZUJE POLITIKŮM

HVzV 2003:x:x:x:x:x

Dejte nám do ruky kladivo,osvojte si návrh Programu voličů a vaše problémy s připadným zvolenim se stanou pro nás hřebiky!

Všimáte si všichni,že přednášejici pan Hampl ,viz video nemá na otázku co dělat, ze stále vice zubožovaným Českem ,žadnou odpověď?
Stejné to je u autorů článků jimiž nás voliče osvěžuji na internetu a všude v ohlupovadlech.
Maji totiž všechny společného jmenovatele!
Žadný autor se neodváži ve spolupráci s voliči na konci svého extempore

DAT NAVRH ŘEŠENI ZA SEBE JAKO VOLIČE A VŮBEC JE TO PRÝ ZAKÁZANÉ!

Tuto téžkou práci jim můžeme pomoci odstranit!
Neni nic jednoduššiho než ,když by jim občané udělali NAVRH PROGRAMU VOLIČŮ NPV s cilem ,abychom ziskali v Parlamentu většinu.
To by bylo točo!
Tak válečnici alternativy, má někdo použitelný navrh do NPV sem s nim doplnime to co už je hotovo!

NO NI!?[překvapení][překvapení][překvapení]

377093

1.3.2020 10:38

Úvaha

-x- 46.?.?.?

Pro autora článku.

Kdyby se stal zázrak a Klaus starší by se před národem omluvil za všechny chyby (kupónovka, opoziční smlouva, milost,...), kterých si je zajisté vědom, vzal byste jej na milost?

377182

1.3.2020 11:25

Pro autora článku pana Dvořáka

-x- 46.?.?.?

Po dlouhé době příjemné a věcné čtení, včetně připomenutí poslední prasárny z Klausovy dílny - amnestie. Děkuji.

V poslední době jsem se po letech vrátil ke studiu domácí politické scény, kterou jsem opustil ve chvíli, kdy teoretik Moravec vyměkl a místo reálného rozdávání políčků politikům po nedělním obědě přešel do programování reality "Jaký bude příští týden a o čem se bude mluvit" a na trůn propagandy placené z veřejných peněz usedl, bohužel, Váš jmenovec.

To, že tahle země nevzkvétá je mi známo včetně faktu, že je to minimálně dekáda, ne-li dvě a možná i tři, co tomu tak je, ale v poslední době jsem se zamýšlel, kde to vše pramení a dospěl jsem ke dvěma důležitým závěrům. Chybí funkční vzdělávací systém a z něj pramenící etika a morálka národa doplněná studiem historie vedoucí k poznání a odpovědnosti za své činy (i budoucí). Ano, byl to jejich cíl. Jak jinak bychom vyměnili těžký průmysl a strojírenství za montovny a skladiště? Nejde o ekologii - kouřící továrny nahrazené vyasfaltovanou a vybetonovanou zemědělskou půdou. Jde o dovednosti, které zmizeli. https://www.youtube.com/watch?v=3Xz1ZBrRRos

Kdo z Vás si dnes vzpomene, jaká byla kampaň před referendem do Evropského svazu? Byla čistě pro Unijní a stála cca 250milionů Kč. Ani náznak debaty o negativech o kterých se vědělo. Když jsem položil dotaz "odborníkům", tak nevěděli a odpovídali za ně mladí eurosvazáci zapálení pro budování lepších zítřků, kteří to celé díky jazykové připravenosti za občany "domlouvali" v Bruselu a tečku přiložil Kraus, moderátor, který řekl "smlouva je napsaná na 4500 stranách a kdo by to četl".

Je to již nekolik let, co lze pozorovat podivný stav. Příslušníci minulé garnitury provádějí jakousi sebereflexi svých činů po 30 a více letech a světe div se, výsledek by se dal popsat "Byli jsme naivní, zhasli jsme, skočili do tmy a teď po třech dekádách vidíme, že máme rozbitou hubu, vyražené zuby a hledáme dentistu." Jak jinak si vyložit všechny ty debaty "Co by kdyby po 30letech"?

https://www.youtube.com/watch?v=khWS9-LsyKg
http://www.janyr.eu/index.php/73-plysak
https://www.youtube.com/watch?v=FHvAKLTE46o
https://www.youtube.com/watch?v=CFM7StXNXwo
https://www.youtube.com/watch?v=Up2dk6363yk

Jak je možné, že se na vrchol pyramidy opět dostávají lidé, kteří na ní byli již před 30lety? Namátkou Babiš, Oskar Krejčí, politruci... Co to je za vzory?

http://www.ujak.cz/kontakty/seznam-kontaktu/instit...
http://www.acr.army.cz/struktura/generalni/ngs/zas...
https://www.unob.cz/rektorat/Stranky/rektorat.aspx

Opravdu jsme národ plný ovcí nebo si žijeme tak dobře, že dluh 200 tisíc Kč na občana (mnohdy roční plat) je pohodička?

377183

1.3.2020 15:13

Možná by nebylo od věci ukázat, co si myslí členové Trikolóry

Lovec idiotů 194.?.?.?

“Co je tedy příznačné: 1. Nesvoboda se moci chopí ve svobodných volbách, zcela demokraticky. 2. Na jakékoli formě totality vždy někdo vydělá - a právě tito lidé ji budou bránit do posledního dechu. 3. Každé politické zlo lidem vždy slibuje lepší nový svět, práci pro všechny, blahobyt. 4. Každá diktatura uzavře lidi do vězení autocenzury, do držhubismus. 5. Každý diktátor si podmaní školy, školní osnovy a snaží se vychovat poslušného ovčánka. 6. Každý diktátor ovládne média, aby šířila jedinou - tu jeho - (ne)pravdu. 7. Každá totalita má užitečné pomahače v dobromyslných idealistech, kteří věří, že nějakou chybu lze odpustit, neb je to za dobrou věc. 8. Každý nesvobodný režim bojuje proti vlastnictví majetku a proti odpovědnosti. 9. Každá novodobá diktatura ničila církev a akademickou sféru. 10. Každý nástup zla jako první odhalili staří a moudří, kteří už to jednou zažili, a mladí studenti. Poslouchejme je! Nová nesvoboda nám hrozí neustále. Pokud budeme ignorovat symptomy jejího nástupu, budou si jednou naše vnoučata připomínat 72 let od nějakého našeho krutého Února či Května,” konstatuje Majerová Zahradníková.

Toto je naprosto nesmyslný blábol, který nemá ani hlavu ani patu, i když se to zdá být na první pohled "rozumné".

Například: "Sametový" převrat vedli "studenti a herci", ale staří lidé už od začátku ukazovali na to, že je to celé nějaká levárna. Studenti vyšli do ulic proto, že zlí parašutisté zavraždili hodného studenta Šmída. Takže odhalili prd, jen sedli na lep STB. Naopak starší lidé ještě pamatovali kolaboraci Havlů s nacisty.

377188

Příspěvků: 34

22.02. 01:01  K Trikolóře
24.02. 11:28 HVzV  RE: K Trikolóře
24.02. 13:24 R.E.  RE: K Trikolóře
01.03. 17:34 -x-  RE: K Trikolóře
24.02. 18:03 HVzV  RE: K Trikolóře
01.03. 17:46 -x-  RE: K Trikolóře
24.02. 22:30 HVzV  RE: K Trikolóře
22.02. 08:34  Má v mnohém pravdu
22.02. 18:21 rosco  RE: Má v mnohém pravdu
22.02. 10:34 libertarian  text je MOŽNO múdry, ale ....
22.02. 20:51 Sasin  RE: text je MOŽNO múdry, ale ....
01.03. 18:30 -x-  RE: text je MOŽNO múdry, ale ....
22.02. 10:41 libertarian  Debilita a stravenky
23.02. 12:26  RE: Debilita a stravenky
23.02. 15:49 hc  RE: Debilita a stravenky
23.02. 16:25  RE: Debilita a stravenky
22.02. 11:15 Jan Hanuš  Spojit, ne rozdělit.
23.02. 11:56 libertarian  RE: Spojit, ne rozdělit.
01.03. 21:56 -x-  RE: Spojit, ne rozdělit.
22.02. 17:20  Pár poznámek. Taky burana.
22.02. 23:23  RE: Pár poznámek. Taky burana.
24.02. 23:29 rosco  RE: Pár poznámek. Taky burana.
22.02. 17:56  Je zajímavé, jak ještě teď leží oposmlouva ODS ČSSD některým v žaludku
24.02. 08:38 Qwe  RE: Je zajímavé, jak ještě teď leží oposmlouva ODS ČSSD některým v žaludku
23.02. 00:28 PavelSam  Realita.
23.02. 12:03 libertarian  RE: Realita.
23.02. 12:17 Antimon  RE: Realita.
23.02. 18:39 Andrej Vyšinskij  Trikolóra - trapná partaj "syna svého otce"
24.02. 03:14  Konzervativní strana ?!
24.02. 20:10 Joseph Chlor  Divím se, že lidi...
25.02. 19:18 HVzV  AVANTGARDA VOLIČŮ VZKAZUJE POLITIKŮM
01.03. 10:38 -x-  Úvaha
01.03. 11:25 -x-  Pro autora článku pana Dvořáka
01.03. 15:13 Lovec idiotů  Možná by nebylo od věci ukázat, co si myslí členové Trikolóry

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 0

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 0

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 0

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 037 474,20 Kč

Poslední aktualizace: 18.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 109