Diskuze k článku

Sto tisíc pro Milion chvilek za jediný den

Příspěvků 18

24.1.2020 9:57

tisíce gojjim dobytku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

lezou nadšeně na Mošnov,kde jsou DNY NATO,další tisíce takových lezou s narvanými vozejky žrádla do líznutých aut. Nadšeně budou souhlasit s Vondrou a jeho návrherm na leteckou základnu. Bude prrráce,budou kšefty s benzinem a naftou,jako kdysi v MILOVICÍCH...

376349

24.1.2020 18:14

RE: tisíce gojjim dobytku

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 376349

Ty kšefty nevím, v souvislosti s předcházející aférou s US základnou se tvrdilo, že amíci si všechno zajišťují svými firmami. To by znamenalo žádné místní firmy na stavební práce, žádné zásobování z okolí, i úklid si prý zajišťují sami. Údajně to tak je na všech US základnách na světě.

376368

24.1.2020 21:19

RE: tisíce gojjim dobytku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 376349

Na severní Moravě "chcípl pes". Kromě zvlněné dálnice a zavřených dolů tam je hlavně čmoudící Mittal.
Pravděpodobně tedy máte pravdu.

376374

24.1.2020 13:10

...

Pavel Adámek adamek (tečka) sumperk (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Je jasné a nesporné, že ten, kdo těží z politického rozhodnutí, nemůže být tím, kdo má tato rozhodnutí činit. Princip oddělení pravomocí je základním demokratickým principem a životně důležitým základem pro kontroly a vyváženost, aby se zabránilo kumulaci hospodářské a politické moci na jedné straně.

376353

25.1.2020 15:59

Lepší SSvět, kalergismus až na prvním místě

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 376353

Střet zájmů má korporátní fašismus v samém základu. Od převratu jen debilizují a loupí, jestli jste si ještě nevšiml. Domnívám se, že xid Babiš je takovým lepším bílým koněm, něco jako Hugo Stinnes v meziválečném Německu!
Úžasné dary pro Milion fašisty jsou pro mě asi tak uvěřitelné jako moc Ježíše nebo Alláha. Považuju to prostě za podvod. Někteří diskutující zde již vyjádřili názor, že za tou žumpou zla je xid Sereš a xidů Otevřená společnost pro korpoátní fašismus.

Je mi záhadou, proč má stále někdo potřebu xidácké lupičství házet na Němce. Je snad xid Schwarzenberg nebo xid Lichtenstein Němec? Kromě toho Benešovy dekrety jsou podle mě v prioritách otrokářského zlořádu níž než hromadné pašování Afričanů, Pakistánců a dalších mohamedánů za účelem kalergismu.
Cena předražených vrtulníků od košer banksterů byla v novinách sice uváděna ve výši asi čtrnácti miliard, jenže prý tam nejsou zahrnuty „služby“, což by bylo vhodné prověřit. V každém případě je to xido lumpárna!

Spolupracovnice Milion fašismu, SSoudružka Veronika Vendlová: „Chci pomáhat všude tam, kde cítím nedostatek komunikace, spolupráce a informovanosti a podporovat odvahu lidí v místech, kde se probouzí občanská společnost… a odmítám veškeré projevy … nesnášenlivosti...diskriminaci vůči sexuálním menšinám…“
Profesní zkušenosti:
V letech 2008 - 2014 jsem byla ředitelkou Hlavní kanceláře politického hnutí Starostové a nezávislí… se zapojila do FB iniciativy...Milion chvilek pro demokracii
Politika (aparát): STAN, správa FB TOP 09, kampaně
Nevládní nebo dobrovolnické organizace: Nadace OSF Praha, Otevřená společnost, o. p. s., Fórum pro integraci
https://www.veronikavendlova.cz

Agenda otrokářského zlořádu (z článku - Jaroslav Tichý):
Torontské protokoly – z r. 1967 – manuál světových globalistů k prosazení Nového světového řádu
washingtonský konsensus - medicína ze začátku 90. let min. století naordinovaná tzv. postsocialistickým zemím ze strany MMF, Světové banky...
přístupové smlouvy s EU
smlouva EUROMED a Agenda 2030 – k islamizaci Evropy
Maastrichtská smlouva
Lisabonská smlouva

Lidé jsou zdebilizovaní. Už děti jsou Serešovo zločineckými organizacemi (OSF) oblbovány. Globalističtí zločinci ovládají významnou část hospodářství, sdělovací prostředky hlavního útoku, vládu (viz xid Babiš na apelaci v iSSraHelli a v CIA), armádu, čučkaře (viz výroční zpráva těch kolaborantů), některé prokurátory (Aspen Bradáčová), mnohé partaje (viz Aspen zmrdi), parlament, senát, ziskoneziskovky – zločinecké politické nátlakové tlupy, školství…, ale ty dary pro milion fašisty jsou podle mě z větší části xidáckým podvodem.

376391

24.1.2020 14:10

Co mi vadí.

jokr 78.?.?.?

Mainstream lže a většina lidí to ví. Alternativní média by se měla snažit informovat lidi pravdivě. Jen tak mohou přesvědčit naivky věřící mainstreamu. Pokud však budou také lhát, např. že ČR kupuje vrtulníky za 40 mld (ve skutečnosti ze 14,5 mld), tak je lidé hodí do jednoho pytle s mainstreamem. To je důvod, pro který i rozumný člověk zařadí Zvědavce mezi dezinformační weby.

376356

24.1.2020 14:25

RE: Co mi vadí.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 376356

Věřím, že úmyslně tu nikdo nelže, ale splést se může každý. Obzvlášť v číslech. Stačí napsat opravu a nečílit se, neukvapovat se.

376357

24.1.2020 14:56

RE: Co mi vadí.

jokr 78.?.?.?

Reakce na 376357

Nemyslím to zle a kritizuji hlavně zdroj (arfa.cz), že od 28. prosince chybu neopravil. Jsou to maličkosti, které ale zbytečně nahrávají na smeč kritikům alternativních médii.

376358

24.1.2020 16:16

RE: Co mi vadí.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 376356

Ale to jste se šeredně sekl. O vrtulnících jsme psali dvakrát:

Nač potřebujeme 12 vrtulníků za 14,6 miliardy?

Babišova návštěva v USA začíná nést ovoce: kupujeme 12 vrtulníků za 12,5 miliardy

Kde píšeme o 40 miliardách?

376362

24.1.2020 17:06

RE: Co mi vadí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

Reakce na 376362

Zde HLE :

Jsou tu vazby se Sorosovými nadacemi – v jejichž zájmu je udržení České republiky pro USA jako trhu se zbraněmi a šancí na dostavbu jaderných elektráren. Ani pro USA není Babiš dostatečně loajální, byť nedávno nechal koupit nevhodné americké vrtulníky za 40 miliard korun.

Tlak na diskreditaci premiéra Babiše, což je hlavní úkol Milionu chvilek, jde tedy ze dvou stran, ale těžiště má v německých zájmech.

Tam píšete o 40 miliardách.
Pane Stwora, vážím si Vás, obvykle po sobě čtete.

S díky a pozdravem.

376363

24.1.2020 17:40

RE: Co mi vadí.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 376363

Opravil jsem to. Díky za upozornění.

376366

24.1.2020 19:21

RE: Co mi vadí.

jokr 78.?.?.?

Reakce na 376362

Pane Stworo, velice si Vás vážím, proto mne velmi mrzí, že jsem Vás naštval. Asi jsem se nešikovně vyjádřil a za to se omlouvám. Můj příspěvek možná vyzněl útočně, ale nemyslel jsem to tak. Lidé se dělí na zhruba stejně početné tábory. Síly jsou vyrovnané, takže jde o každý hlas. Proto si myslím, že by se měly alternativní média vyvarovat chyb, které nahrávají protistraně.

Přeju Vám vše dobré a nenechte se otrávit kibici jako jsem já [smích]

376370

24.1.2020 17:09

Milión chvilek pro demokracii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

je pouze jeden z mnoha Sorosem alias Schwartzmanem zaštítěných projektů na vyvolávání paniky a nepokojů v mnoha zemích. Soros vždy byl a je jen Rothschildův poskok pro špinavou práci. Všechny ty Majdany, barevné revoluce v arabském světě a převraty v zemích východního bloku financovaly a financují především Rothschildův a Rockefellerův klan z nyní už jen virtuálních peněz a peníze sype neziskovkám, tzv. think tankům, tajným službám a zkorumpovaným politikům po desítkách miliard. Dokud otroci platí mastné úroky z neexistujících peněz a FED, a tím i dolar, patří několika klanům světovládců, není to žádný problém. Sto tisíc korun je jen kapka v moři. Demonstrace chvilkařů jsou zaměřeny na odstranění Zemana a Babiše z vrcholné politiky, protože ti už dříve pochopili, že budoucnost nepatří na dluh a účet zbytku světa žijícímu Západu, ale lidnaté, pracovité, surovinami a invencí bohaté a tím i perspektivní Asii. A chápe to stále více vlivných lidí. Tomuto jevu se ale Rothschildové, Rockefellerové a další bohaté klany Západu snaží všemi možnými i nemožnými způsoby zabránit. Zasévání chaosu , paniky,vyvolávání krizí, konfliktů a válek se jim už mnohokrát osvědčilo. Tentokrát jim to už ale nevyjde.

376364

24.1.2020 19:29

Problém Babiš

qwe 94.?.?.?

Já bych to zrekapituloval podle toho, jak si to pamatuji. S útokem na B. začala socdem před volbami, zřejmě si chtěla vylepřit vizáž u voličů (aspoň to tak vypadalo, jestli to bylo řízeno zvenčí? Nevím), a byly to ty korunové dluhopisy. Jenže se ukázalo, že zákon porušen nebyl a dluhopisy prosadil, tuším, Kalousek. Tak to zkusili s Čapím hnízdem,což se táhne do teď, ale nic nezákonného tam nikdo nenašel. Dotace asi 50M, pokud vím B.vrátil, když okolo vznikly pochybnosti. Od té doby se úporně hledá, co by se na B mohlo najít a to už skutečně vypadá jednoznačně na zájem ze zahraničí. K tomu ještě to, že B. si sám dotace nepřidělil, všem zákonům se podřídil a v žádosti jistě neuvedl falešné údaje - to už by dávno na to někdo skočil. O zájmu SL na odstranění B a Zemana, a tedy podpoře Mch, jsem také četl a zdá se to reálné. Ještě byl zmiňován zájem západu odstranit Agrofert - kdo ze západu by ho nahradil? Stále ta známá otázka starořímských vyšetřovatelů : Cui prodest?. Mch začali zprvu s požadavkem aby lidé vždy první středu v měsíci přihoukání sirén se zastavili a vytáhli připravené transparenty za demokracii, a proti B. a Z. To nějak odeznělo bez zájmu širší veřejnosti, tak zkusili demonstrace. ale ani těch 250tis. nic nenamená, není za nimi (zatím?) skutečná síla. tím myslím stávky v továrnách ,hrozba generální stávkou apod. Na závěr: několikrát jsem se v diskuzích na PL obrátil přímo na přispěvatele, kteří jsou s Mch, koho , podle nich máme volit a koho si představují jako premiéra. Nikdy jsem nedostal odpověď. Děkuji za pozornost.

376371

24.1.2020 22:10

Blbec

Josef Popelka 2a00:x:x:x:x:x

Nevím. kde byla napsána ta chyba v ceně vrtulníků, vždy jsem , ať v novinách nebo intenetu četl těch 14,6 mld. Ale počítejme, my koupíme za ty peníze 12 vrtulníků pro námořní pěchotu USA a USA si obratem koupí za ty peníze 24 vrtulníků od Italů. Jen blbec by to nebral. Ale jeden blbec tu je, a to vláda České republiky. Jediné co ji "omlouvá" je, že si v rámci zahraničních misí pořídíme divizi námořní pěchoty.

376376

25.1.2020 12:33

Zase se nevybralo.....

Leoš Janáček 89.?.?.?

Bože, pohněte nebo nám to tady zase zavřou. Na druhou stranu asi ne, pan důchodce Stwora těch 12-15 litrů co se tady vysbírá na zemi jen tak nenajde. Takže za pár dnů bude zase doždímačka s výhrůžkou zavření webu, nějaký litr navíc těch pár řádků hodí a zase se pojede v únoru dál. Děkuji, Leoš !!!!!

376383

25.1.2020 12:53

zradci

zdenek hofmann 79.?.?.?

neliby se mně jak z milion chvilek podporují promigrační multikuturu, jako by jsme tu neměly dost problémů, nejdřív české rodiny a dětí,a pak můžeme myslet na ostatny

376384

27.1.2020 18:36

číslo účtu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

velmi zajímavé je číslo účtu (patrně datum, kdy proběhne pražský majdan) to nemůže být náhoda. a název banky siobanka (logo je ojeté z jisté vlajky) a hned je jasné odkud vítr vane

376421

Příspěvků: 18

24.01. 09:57  tisíce gojjim dobytku
24.01. 18:14 Qwe  RE: tisíce gojjim dobytku
24.01. 21:19  RE: tisíce gojjim dobytku
24.01. 13:10 Pavel Adámek  ...
25.01. 15:59 Pátá Mojžíšova 7:24  Lepší SSvět, kalergismus až na prvním místě
24.01. 14:10 jokr  Co mi vadí.
24.01. 14:25 Jan Hanuš  RE: Co mi vadí.
24.01. 14:56 jokr  RE: Co mi vadí.
24.01. 16:16 Vladimír Stwora  RE: Co mi vadí.
24.01. 17:06  RE: Co mi vadí.
24.01. 17:40 Vladimír Stwora  RE: Co mi vadí.
24.01. 19:21 jokr  RE: Co mi vadí.
24.01. 17:09  Milión chvilek pro demokracii
24.01. 19:29 qwe  Problém Babiš
24.01. 22:10 Josef Popelka  Blbec
25.01. 12:33 Leoš Janáček  Zase se nevybralo.....
25.01. 12:53 zdenek hofmann  zradci
27.01. 18:36  číslo účtu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 825