Diskuze k článku

Postoj velení Zemské domobrany k připravovanému zákonu proti domobranám

Příspěvků 33

15.1.2020 7:11

kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

moc dobře tuší, že pokud budou stupňovat své vlastizrádné zločinné jednání, tak je ozbrojení občané rozvěší po kandelábrech. A to je jen otázkou času.

Moc bych nadal za to, že tohle není z dílny retardovaného Hamáčka, ale že si tenhle paskvil sepsali sami fízlové a bývalí estébáci. Jak už to v nefunkční demokracii bývá, že zákonodárce nepíše zákony, ale píšou je různé lobbystické a mafiánsko zločinné skupiny pro svoje sebeobohacení a pro svoji sebeobranu a taky fízlové, kteří by zákony měli dodržovat a ne je psát. To pak už jsme zcela před rokem 89.

Jen zbývá dát do zákona vyjímku a ustanovit nové milice na ochranu vládnoucí zločinné garnitury. Mimochodem, milice coby soukromá ochranka papalášů (i Hitler měl něco podobného) za komunistů byly nezákonné, i mimo tehdejší právní rámec.

376061

15.1.2020 10:03

RE: kurvy politické

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 376061

Sme momentálne súčasťou Západu.
Definícia tzv. Západného typu demokracie:
"Štátna politika je súhrnný konsenzus (tichá dohoda) možností jednotlivých klanovo-korporátnych zoskupení pri využítí štátneho(občianskeho) aparátu na svoje súkromné ciele."

Lokálnym podnikateľsko-záujmovým skupinám dominujú tie nadnárodné,
ktoré sú od počiatkov absolútne kriminálne, totalitné.
Vieme, že mafia netoleruje konkurenciu a vždy chce mať absolútnu moc,
hoci dočasne môže robiť i kompromisy, deliť teritórium, vytvárať zdanie svojej neexistence.
Tak je to od počiatkov ľudstva, ako je zčasti i z dejepisu pre ZŠ známe.

Otázkou je, kam sa globálne mafiózne štruktúry za tie stáročia dnes dopracovali,
aké majú neoficiálne a oficiálne formy?

Viď predmety na dnešných lepšich Univerzitách a kurzoch pre strategický mananžment, ako:
Sociológia elít;
Elitológia;
Dejiny globalizácie;
Aplikovaná(praktická) matematika a riadenie;
Základy sociálneho inžinierstva;
Princípy sociologickej mechaniky a prognostiky;
Kulturologické projektovanie a vyššia štatistika;
a pod..

376064

15.1.2020 10:39

RE: kurvy politické

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376061

Jistě, že to z Hamáčkovy hloupé hlavy není i když mu do ní vtloukají chytrosti v ASPEN Instituru Prag, kde mu jeho kolegové, jako např. "Krvavá Madla " Albrightová, nebo Robert Kagan, manžel svého času slavné velitelky kyjevského majdanu "Jebavé FUCK" Viki" Viktrorie Nulandové atd. už poradí, kdyby si náhodou sám nevěděl rady...
Tady v téhle zemi je tolik všelijakých soukromých bezpečnostníchj služeb a firem převážejících peníze a rejdí tu tolik "bezpečnostních expertů a poradců", vesměs bývalých členů výzvědných služeb hlavně z Izraele, že jsou schopni udělat státní převrat zatímco policie se bude honit za bytaři, jako "keystonští strážníci za Čaplinem v němém filmu", naše armáda- jednotky velmi rychlé erekce budou kopat zákopy v Pobaltí a a hlídat uranové doly v Africe a čučkař Koudelka opravovat osnovy výuky dějepravy...
Že by se o nás naši noví internacionalisti z EU nepostarali je i při svojí tupostí a genderismem značně ochablých vojenských údech je naivní představa, proto taky tak tlačí na evropskou armádu a úřad evropského politického prokurvátora zvaný Grevio, který je zakotven v Istambulské smlouvě a proto o ni tolik bojují. Brzy přijde krize a jsem jen zvědav, co budou dělat, když k těm 23 milionům nezaměstnaných, už integrálních euronašinců přibydou ty jimi plánované miliony inertních baleťáků s mačetami...Naší blízkou budoucnost vidím velice chmurně...

A co se týče té domobrany, tak ona určitě a i přes odpor nějakého Hamáčka vznikne, ale odnikud neorganizovaně a zcela spontánně až se to tu začne mazat a ten zkažený, navoněný impotent stát, mnohdy vedený bezpohlavními entitami, nebo marnivými a zakomplexovanými sufražetkami, si s tím nebude mít rady...

376066

15.1.2020 14:57

RE: kurvy politické

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 376066

A dosť!!!
Problém(výzva, príležitosť) je, že napriek tomu, źe ich je celkovo málo, klúčové posty na Ministerstve vnútra sú obsadené židmi a príbuznými neoliberálno-fašistickymi kriminálnymi organizáciami.
Sám som tam robil.
Tých treba eliminovať.

Do politiky vstupovať, kandidovať jedno za koho.
Vlastný naši zamestnanci, ich kolegovia ich musia utĺcť,
že by sa bordel ďalej robiť neodvažili.

Tak aj toho Koudelku - nesmie byť možné, aby sa on a jeho rodina mohli kdekoľvek volne pohybovať po ulici.
S vlastnými hovadami a mocofeťákmi zradcovskými genocídnymi si treba hneď tu doma zrobiť poriadok.

Hamáčkovi, ak bude robiť ďalej bordel, detto po hlave.
V buse, na ulici, bum do ksichtu.
a sakra, šmykol som sa..
Ako za starých časov.
U nás doma takisto.

Slniečkár, jačíš, bum facka, jačíš ďalej, bum ďalšia facka,
aby si vedel prečo jačíš.
Nič ďalej nevysvetlovať. Iba deťom.

Puberťáci, fetky a zradcovia národov boli upozorňovní dosť.
Voľný lov na nich po uliciach.
Tak sa to vždy s kyjakmi a vidlami pekne na dedine
za panské huncútstva robilo, keď pohár pretiekol.
Koniec židokecom
Inak sa oni sami nikdy nezastavia..
Tož pomôcť im treba

Lidé bděte!
..a konajte
Pekne s kľudom angličana a hlavne - Have fun!
jak sa v korporáte vraví [smích]

376078

15.1.2020 22:53

RE: kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 376066

DODATEK II.

Dobře organizovaná domobrana je nezbytná v zájmu bezpečnosti svobodného státu; právo lidu držet a nosit zbraně nesmí být proto omezováno.


To je přesné znění z Konstituce USA, ale už jsem si všiml, že na netu to začíná být nahrazováno vysvětlením s různým ideologickým zabarvením. Zřejmě lidi nemají dost vzdělání, aby tuto jednoduše a jasně formulovanou myšlenku pochopili bez nápovědy. Před 250 lety i negramotní, když jim to někdo přečetl, rozuměli velmi dobře. Začínám si trochu dělat starost o tu průmyslovou revoluci číslo 4 . Přitom to je na 2 řádky, takže to dokonce splňuje intelektuální požadavky na běžného uživatele sociálních sítí. Jinak řečeno, pokud by Hámáček přišel s takovou iniciativou v USA, tak si koleduje o žalobu u soudu a výhled přes zamřížované okno. Možná by se našli takový co se s formalitami nezdržovali, ale to bych nerozebíral, aby se to nevyskytlo ve zprávě BIS na příští kvartál. Sic hůl si každý najde, ale proč mu v tom pomáhat.

Doporučuju občanům v ČR do tohodle návrhu zákona hodit vidle, dokud to jde. Kriminálníci si s tím hlavu dělat nebudou a migranti už vůbec ne. Přestupek s pokutou 200 000 Kč? To vypadá jako mimosoudní ekonomická likvidace. Ať žije právní stát. Jestli by to prošlo, tak všichni myslivci, paraozbrojené organizace a další případni narušovatelé monopolu na násilí na uzemí ČR jak o tom mluví BIS by měli s předstihem přejít do "ilegality". Když budete bez majetku, odzbrojení nebo v base, tak budete víte kde? A konečně to nejdůležitější, každého z přátel, příbuzných, kamarádů... Kdo má čistý rejstřík, není na hlavu přesvědčit, aby si individuálně neorganizovaně pořídil bouchačku nejlépe české výroby. Podpoříte tím domácí ekonomiku a už půjde do tuhého nebudete mít prázdné ruce.

Jestli český občan preferuje nový mobil, týden v Chorvatsku apod. před tím být ozbrojený ve státě, kde Hamáček jako ministr vnitra nemá peníze na 100 policajtů, aby se věnovali vykrádáčkám někde v Jesenici? Pak mi přijde, že Češi jako národ si nezaslouží privilegium svobodných lidí. Nechci po nikom, aby jedinkrát vystřelil, ale aby 3 miliony lidí měli dle zákona zaregistrovanou zbraň. V Rakousku, Švýcarech jsou občané velmi dobře individuálně ozbrojeni a je nebo do příchodu migrantů, tam byla extrémně nízká kriminalita. V bývalé Jugoslavii, sousedů Ukrajiny lze očekávat obrovské množství nelegalních zbraní. Dobře vědí, pokud se nebudou bránit sami, že nikdo z venku jim nepomůže. Riziko teroristických bojůvek je parketa MV, tajných služeb, armády. Pokud lidi jako Hamáček a Koudelka se na to necítí, tak je třeba najít náhradu.

376089

15.1.2020 13:38

RE: kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 376061

Dnes je již k věšení naprostý nedostatek kandelábrů, a ještě k tomu byly většinou po roce 1989 úmyslně mechanicky upraveny výrobní normy tak, že na ně dnes v podstatě již nic nepověsíte. Je nutno podstatně změnit technologii...

[velký smích]

376071

16.1.2020 10:05

RE: kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 376071

Na každý problém lze najít řešení. Ve francii svého času taky řešili zdánlivě neřešitelný problém s malým počtem a nedostatečnou efektivitou katů a jejich mečů.
Vynalézavý doktor Guillotte na tuto otázku nakonec nalezl vysoce efektivní odpověď [smích]

376099

16.1.2020 11:47

RE: kurvy politické

Joachim Argon 89.?.?.?

Reakce na 376099

Guillotte byl proti trestu smrti, snazil se zpropagovat vynalez Tobiase Schmidta a Antoine Louise proto, aby se popravy humanizovaly, kdyz uz tedy musely byt. Povazoval novy popravci nastroj , jeho zavadeni, za prvni krok vedouci k tomu, ze nakonec bude trest smrti zrusen.

376104

16.1.2020 13:54

RE: kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 376104

No tak trápit někoho injekcemi pentabarbitalu s midozolanem a chloridem draselným, a mnoholetým absurdním divadlem okolo toho, které prý přijde v USA i na milion dolarů za kus, to bych nepovažoval za humanizmus, tím si jen "někdo" pořádně a desetiletí plní kapsy...

[velký smích]

376111

16.1.2020 18:47

RE: kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 376111

Žejo. Kyanid by byl mnohem humánnější.

376117

16.1.2020 22:19

RE: kurvy politické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 376117

V starších policejních archivech máte s kyanidem konkrétní příklad třeba německého majitele libereckých skláren, pro kterého si v padesátých letech minulého století přišli estébáci. On když s nimi mluvil telefonem z vrátnice, tak prý pak položil telefon, klidně odešel do laboratoře sklárny, kde vzal nějakou lahev, nabral si půl malé laboratorní lžičky kyanidu, zamíchal to ve sklenici vody, a vypil. Než estébáci přiběhli, rozloučil se ještě se spolupracovníky, sedl si na židli v kanclu , a byl během deseti minut mrtev. U kyanidu je kritické nízké dávkování, je nutno vzít vice než 0,2 gramu,a rozpustit to v dostatečném množství vody. Stejně tak odešel téměř bezbolestně vynálezce počítačů a autor rozluštění japonského diplomatického Purpurového kódu Allan Turing, který požil kyanid v jablku. Dnes je kyanid sice snadno přístupný a levný, ovšem většina zájemců - amatérů ho nedovede kvalifikovaně použít. Přitom existují i jiné preparáty, namátkou bych uvedl uspávadlo na slony a tlustokožce, carfenantyl, který se dávkuje 5 mg na tunu váhy, a pět deka za padesát dolarů Vám poslou z číny v igelitovým pytlíku.... [velký smích][velký smích]

376120

15.1.2020 11:22

LM

pepan 217.?.?.?

to by znamenalo k návratu Lidových milicí, nebo k jejich obdobě Pomocné stráže.

376067

15.1.2020 13:58

RE: LM

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 376067

>to by znamenalo k návratu Lidových milicí, nebo k jejich obdobě Pomocné
>stráže.
>to by znamenalo k návratu Lidových milicí, nebo k jejich obdobě Pomocné
>stráže.

LM, drive ZM (zavodni milice zalozene v kvetnu 45 proti sabotazim Nemcu a wervolfu) jednoznacne splnuji vsechna ta kriteria uvedenych paragrafu a hledelo by se na ne jako na paramilitarni slozku organizovanou za politickym cilem.

Zabavne ovsem, je ze majitel firmy si muze najmout ochranku zavodu, cili soukromou armadu na plne legalni bazi a branit svuj majetek proti luze co v tom podniku pracuje, nebo cizim lidem aby mu tam nestourali v tom jaky ktery predpis porusuji. Nebo si zalozit vlastni druhou spolecbnost - security agency a tu vlastnit a u ni si toto objednat.

Cili zjevne dochazi k disproporci, kdy hormich deset tisic - dividendaci, majitele akcii a vlastnici srocek, akcionari, a bohata elita teoreticky muze byt ukryta za soukromou - plne legalni uniformovanou armadou, zvanou "bezpecnostni sluzba".

Zatimco bezny obcan tuto moznost bude mit Hamackem zakonem zakazanou, aby se chudaci a luza nesjednocovali dohromady a neslozili se treba na jednu tonfu, plynovou pistoli, nebo treba opravdickou pusku,

Trochu to zacina pripominat situaci za prvni republiky, nebo tesne pred unorem a jde o to tomu zabranit.

PS VB je naopak jina liga, protoze se v zasade jedna o obcany dobrovolne spolupracujici s oficialni statni vykonnou moci a jeji ozbrojenou slozkou, (policii), takze tam je to naopak. Navratu PS VB myslim legislativne nic nebrani, kdyz si to nekde usmysli.

376073

15.1.2020 16:48

RE: LM

Joachim Argon 89.?.?.?

Reakce na 376073

Spise to pripomina otrokarsky spolecensky nerad.
V Anglii sveho casu existovala (mozna ze existuje, dlouho jsem tam nebyl) " Neighborhood watch", coz je take organizovana skupina, usilujici o spolecensky cil - braneni zlocinum, vandalismu atd. Je pak otazkou, zda ten ktery ucastnik teto organizovane cinnosti je majitelem legalne drzene zbrane, ci nikolivek.
A zda by tedy ho pan Hamacik mohl potrestat. A exekutor ozebracit. Coz by tedy bylo vskutku morbidne groteskni (clovek kona v dobre vire, chce chranit majetky a mozna i zivoty spoluobcanu...a nejaky nafinteny absolvent gymnasia, nahodou to vysoce postaveny partajnicky mafian, ho necha zlikvidovat, dle " prava", asi dle " prava mafianskeho"[mrknutí jedním okem].

376080

15.1.2020 12:35

Jsem v podstate pacifista....

Joachim Argon 89.?.?.?

....Ale nelibi se mi, ze obcane maji byt ve svem boji s ruznymi mafiemi , potazmo s nebezpecim prichazejicim zvenci, takto hendikepovani.
Z oficialnich stranek obce Andělská Hora , z pasaze "Občanská garda" :
"...V kronice Světlé je zajímavý zápis z roku 1701 o bandě lupičů, kteří řádili v okolních obcích. V Malé Morávce vyloupili mlýn, mlynáře a jeho ženu zamordovali. Teprve statečná garda z Andělské Hory loupežníky v lesíku u Starého Města pochytala a šest z nich poté bylo v Bruntále popraveno...."
Samozrejme, v dnesnich realiich (konzumeristicka spolecnost bez jakychkoliv vyssich , eticky hodnotnych idealu) je dosti pravdepodobne, ze by se mohla, v pripade vaznejsich hospodarskych potizi, i takovato domobrana promenit v udernou pest fasizujici pravice. Ale od toho zde mame statni moc, aby takovym vecem dokazala zabranit.

376069

15.1.2020 13:54

Je potřeba to legálně zastavit

Gxnix 144.?.?.?

Vzhledem k tomu, že se jedná zatím jenom o návrh, je potřeba do legislativního procesu vstoupit a legálním způsobem ten návrh změnit nebo zastavit.
Určitě ty domobrany mají mezi sebou i právníky.

376072

15.1.2020 14:43

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě Kapitálu Bez Hodnot. Krátce po r.1989 neměly vedoucí elementy celého převratu/revoluce nic jiného na práci, než využít všeobecné nadšení o cestě do prostředí "lepšího tj. Západního světa" a obratem, po vypuštění článku o vedoucí úloze KSČ z Ústavy, tam vložily článek, že právo tzv.EU je nadřazené právu ČSFR, což zařidily tenkrát sám soudruh "Rohatý" a prof. Jičínský... . Od té doby to jde ve všem a hlavně v oblasti stavu společnosti a jejího řízení od 10-ti k 5-ti. Ve skutečnosti se reálné skutečnosti po rozdělení ČSFR na jaře 1993 se již změnily tak, že žijeme ve virtuálním světě, ve kterém je téměř všechno "jako".
Zmíněné domobrany mají smysl. Nejsou "jako". Suplují řešení možných situací, které Vláda řeší "jako". Jejich podřízení "jako Vládě" nemá smysl. Smysl má odstoupení a vyškrtnutí z Ústavy čl. "o nadřazení práva tzv.EU nad právem ČR. Potom existence domobran nebude nutná.

376076

15.1.2020 14:43

Demokracie a obrana

janmax 213.?.?.?

Jak řekl George Orwell, „totalitní stát může dělat velké věci, ale jednu věc udělat

nemůže: nemůže dát dělníkovi v továrně pušku a říct mu, aby si ji vzal domů a měl ji v ložnici. Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala“.

“Žádnému svobodnému člověku nebude nikdy zabráněno v používání zbraní.
Nejsilnějším důvodem pro lid, aby si nenechal vzít právo na nošení zbraní, je to, že se jedná o poslední možnost ochrany před tyranií vlády.”
– Thomas Jefferson, 1 Thomas Jefferson Papers, 334

George Mason
“Odzbrojení lidu je nejefektivnější cesta k jeho zotročení.”

Vláda, která zakazuje svým občanům se bránit to určitě s občany nemyslí dobře.

Takže Aspen Al Hamidi a všichni, kdo tento zákon navrhli a schválili se vědomě
dopouštějí vlastizrady s následkem možné genocidy. V budoucnu jim to bude
připočteno k ostatním prasárnám.

A vy, poslanci, kteří jste se pod to podepsali, a teď říkáte, že vás podvedli a že jste nevěděli, tak s tím se nevymlouvejte. Jste tam od toho, aby jste se jim dívali pod jejich špinavé pracky, víte, čeho jsou schopni. Jste tam od toho, aby jste věděli. A když už tomu nemůžete zabránit, tak se pod to aspoň nepodepisujte. Nebo s nimi hrajete divadlo ?

Ostatní zde, vřele doporučuju :

http://www.reformy.cz/zpravy/megaclanek-utoky-pod-falesnou-vlajkou-diktatori-odzbrojovani-populace-democida-a-nutna-rovnovaha-sil/

376077

15.1.2020 17:08

RE: Demokracie a obrana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 376077

Občan, který se ještě dnes po třiceti letech této fantasmagorie stále domnívá, "že to s ním vláda myslí dobře" by měl být ve veřejném zájmu neprodleně dopraven do ústavu duševního zdraví národa, a důkladně vyšetřen odborníky.

376083

15.1.2020 21:58

RE: Demokracie a obrana

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 376083

Aspoň jeden rozumný názor.
Ovčania fakt veria, že demokratická vláda je ICH VLÁDA. Lenže to je vláda NAD NIMI.
Ceká diskusia dokazuje iba jediné : Ovčania sa potrebujú vykecať, zanadávať si, uľaviť si, ale absolutne nemajú snahu a ani schopnosť pragmaticky riešiť problém.
Občania si radi zanadávajú na "svoju" vládu, ale bez vlády - slobodne - by žiť nechceli.

376088

15.1.2020 21:11

Já ti dám Koudelku...

vousy13 84.?.?.?

Čučkař!
Co chceme, když necháme na klíčových postech lidi, kteří byli školeni MI6 a jezdí si pro vyznamenání do CIA. To je jako po kapsáři chtít, aby dával milodary.

376087

16.1.2020 8:57

RE: Já ti dám Koudelku...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 376087

Ano, politruci sú vždy kľúčovými osobami okupačného režimu.
Tak to bolo aj za predchádzajúcich totalít.
Preto ich treba dôsledne chirurgicky likvidovať ako prvých.
Ostatne sú to väčšinou členovia stále tých istých rodín.
Rovnaký profil.

Keď sa pozrieme na štruktúru ktorejkoľvek
z uvedených organizácii (hlavne silových.. finančných, súdnych apod.)
vidíte presne tých pár kľúčových postov, kde ich treba hľadať
+ tajomníkov a "poradcov" naokolo.
Nie je vôbec ťažké ich identifikovať.
Potom to už iba ukončiť ..

Akákoľvek serióznejšia, i súkromná organizácia je prakticky najneskôr
do 3-4 rokov nimi štandardne na úrovni známych (a)sociálnych mechanizmov automaticky infiltrovaná, ak si ľudia nedajú pozor.
Obćania len musia chápať, že vo co go,
sa nebáť, byť bdelí a potom najstaršia mafia nemá šancu.
Sama sa asimiluje, z čoho jej šéfkovia najväčší strach majú.
To je uź ale na ďalšie pokračovanie..
ako ich donútiť robiť pre štát.
I takých prípadov tu bolo a sú..

Základom je každopádne
1. Morálny štandard populácie
(pre to pri infovojne najprv útočia na neho)
2. Miera chápania reality vzájomnej previazanosti a hierarchickej usporiadanosti objektívnych socio-naturálnych procesov populáciou aspoň na úrovni ZSR (zdravého sedliackeho rozumu)
- preto inžinieri kontinuálne preventívne debilizujú stádo médiami ńićením školstva, pseudonáboženstvami apod..
3. Schopnosť, odhodlanie, vôľa konať
4. schopnosť riadiť - GOTO ZSR (bod 2.)

Tak sa stáva stará mafia sediaca na prameni (na riadení)
nahraditeľnou bežnými zobudenými občanmi,
má konkurenciu a dá sa s ňou jednať, "dajú sa jej ponuky dávať, ktoré sa neodmietajú".. [smích]

Proste sa treba neustále samovzdelávať v 21. stor
a príkladom svojim dietkam ísť - tak ich vychovávať.
Inak niet pre nich budúCnosti.
Tzv. sociálny (technologický čas)
stratil totiž svoj etalón a prešiel bodom singularity (autosynchronizácie)
danej civilizácie, ako sa v sociálnom inžinierstve pri analytike referenčných parametrov dominantných globálnych sociálnych procesov(javov-dejov) odborne vraví..

376098

16.1.2020 10:08

RE: Já ti dám Koudelku...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 376098

Přesně tak. Viz "Analýza 17.listopadu" od Dolejšího, a ty prominentní pražské rodiny, Havlovými počínaje, s malým Vašíkem co ho kolébal Heydrich na kolenou a o další 3 režimy později se stal prezidentem.

376100

15.1.2020 23:05

Rada amatera.

Joachim Argon 78.?.?.?

Pribirejte do svych rad lidi , kteri nedrzi zadnou strelnou zbran, legalne a samozrejme i nelegalne (to ale nemate jak zjistit).
A vymezte se jako organizace jejimz cilem je obcanskym zpusobem, v ramci zakonu teto zeme, branit lid teto zeme pred zlocinem.
Pak asi by slo o porusovani Ustavy, kdby proti vam statni moc zasahla.
Ziskavejte na svou stranu co nejsirsi verejnost, zbavte ji obav, ze chcete byt nejakou obdobou freikorps ci Praveho sektoru. Nejlepe prikladnymi a uspesnymi konkretnimi ciny, v oblasti ochrany lidu teto zeme pred zlocinnosti.
A zbavte se radikalu, kteri si proste jen chteji zadovadet, nasilne se projevit, zavalcit si apod. Ostrakizujte je, odsuzujte je.

376090

16.1.2020 12:26

RE: Rada amatera.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 376090

Žiadne registrácie organizácii.
V tomto sa treba učiť od amíkov,
hoci v inom možno menej..

Stretnúť sa v lese, zacvičiť si, kto-čo vie lepšie,
naučí ostatných.
Občas sa prizve nejaký "veterán" na special skills..
Vždy vrátane gulášpárty [smích]
A keď je dáka kalamita, komunál dobrovoľníkov hľadá,
BEZ ZÁSTAV sa spolu prihlasiť, preveriť..

A kto potom bude reálnym šéfom akcie, kto to bude riadiť?
Áno, presne..urćite nie ten..dosadený kolaborant-úradník.
Bude hubu a krok pekne držať!
Všetko pekne potichu, od zaćiatku dokonca,
aby hlavne každý vedel, bol vycvičený na branca
a ne nosil na čele tetovačku branec-kanec.
Bo taký velitel je mužstvu na smiech.
..a i ženy zapájať, ako v Izraeli.
To sa zas od hentých učiť môžme,
hoci by to inak aj grázli boli..
Proste to najlepśie od každého.
To je PRINCÍP.

Občas pocvičiť na normálnu strelnicu.
Kto má zbraň legálne, donesie si svoju,
kto ilegálne, ten si tam požičia a svoju nechá doma.
Tu a tam prípadne i niekde ďaleko v lese na tréningu, na "túre".
Teda aspoň u nás na SK je takých oblastí viac než dosť.

Čo štát ZATIAĽ z dôvodu okupácie robiť nemôźe
to musíme zrobiť samy.
Tak sme to robili i za cisára pana, za slobodomurárov, za nacistov, marxistov..
skúseností tu máme našťastie..či nanešťastie viac než dosť.
Tož užime ich..

PS: Fakt furt nechápem, načo sa so zopár kamośmi akože registrovať, "legalizovať"?
To akoby som začínal podnikať tým, źe si založím firmu.
WTF??! - čistá samovražda.
LEGALIZÁCIA JE TO ÚPLNE NAJPOSLEDNEJŠIE,
KEĎ JE UŹ DÁVNO VŚETKO PRIPRAVENÉ A HOTOVÉ.
až vtedy môžem prípadne na chvíľu vykuknúť z tieňa
a hlavne keď so kolegami krytý..vo vojne.

Inak zapieram, popieram a keď sa na niečo náhodou akože dôjde,
tak popieram o to dôraznejšie [smích]
A hrám pred židákmi debilka - v tomto na Švejka, útočím zásadne bez varovania tam, kde to najmenej čakajú, aby Übermenshoavia videli "tú zver" všade [velký smích]
A hlavne útoky in-formačné.. v tej studenej vojne.
Neźijeme predsa v skutočnej demokracii, ale v najefektívnejšej totalite - demokratúre..démonkratickej davokracii

Jou..btw..
Nemali to azda naši predkovia ťažšie?
A čo sme my horší??

376105

16.1.2020 12:39

RE: Rada amatera.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 376105

A hlavne pekne cvićiť zábavne spolu s deckami,
aby v tom rovno vyrastali,
aby chápali, že bojovať o svoj život,
za Slobodu je normálne, správne
dobré a nutné, sa od vekov musí.
Kaźdý aspoň ako-tak zdravý človek,
nemôźe zakrnieť ako bezbranný dement.

Iba tak sa dá vyhnúť ďalšej plazivej totalite..
a genocíde našich domorodých národov, detí a vnukov
multikultinacistami a Lgbtfašistami.

Pekne prirodzene viac do prírody chodiť..
Bo ak si i inteligenčne podkutý,
ak deje chápeš, ale fyzicky sa brániť nevieš,
hovada špekulantské zasa na teba lúzu fetiek
a magorov krátkozrakých použijú.
Tak bolo v dejinách vźdy..

Grázli sú pre normálneho človeka
motiváciou myslieť a byť v strehu.
Potom ich možno do akvárka, do terária
ako memento pre budúce generácie hodiť..

Ako huby po daždi totiž grázli
pri rastúcej miere pasivity a debility populácie
sa kotia a inak ich percento 1-2% neprekračuje,
ako memento-demento neustále.

376106

23.1.2020 8:00

RE: Rada amatera.

vojnapocasim 104.?.?.?

Reakce na 376090

Nrodny obciansky tribunal na slovensku existuje je to funjkcne docasne statne zriadenie a vo vzdelani toho co je stat a ustava urobili viac ako za 30 rokov vsetky totalitne institucie vratane tych co vyucuju pravo, sam Rudo Vasky to ignoroval, nie ich osoby ale to co ukazali, snazil sa nachytat system najma na zakonoch ktore netreba vopbec respektovat v tomto stave, ale mal jednu cistu msyklienky o volbach so zakazom politickych strana, avsak propagoval okrem ineho ilegalneho samosudcu harabina, lebo aj on je vlastizradca, stal za lisbanpskou zmluvou a teraz sa hra na vlastenca a kandiduje drzo v strane vlast, ale toto plati o vsetkych stranch kazda je mimo ustavu

obciansky tribunal ukazal ze ako stat uz neexistujeme a v takom stave kto sa drzi ustavy ma autimatiocky pravo obnovit to do funkcneho stavu bez konzultacie s nepriatelom, tym je kazdy kto ustavu nerespektuje, to ze takyto stav nastal netreba uz dokazovat, ti zl;ocinci si to dali priamo do ustavy a tie protiustavne clanky ich usvedcuju , to si nedovolili takto primitivne ani komunisti cize mame dokazy bez potreby to konzultovat

to znamena najvacsia prekazka je samotna "alternativa" lebo propaguje neslobodne protiustavne volby a aj tam je obrovska cenzura faktu kolonizacie slovenska hoci je to v ustave ptimo na ociach

376325

16.1.2020 13:14

Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska a ne vždy je možno spolehnout se na stát, který může i v této základní funkci selhat.

Domnívám se, že na tomto příkladu, ale i jiných, lze snadno odvodit jistou obavu z chaosu, který se s kolapsem našeho civilizačního okruhu neodvratně blíží. Obyčejný chaos nemusí mít nutně apokalyptické kontury, ale i obyčejná krize a nebo dokonce i obyčejný, globální a dlouhodobý blackout může spustit chaos v podobě společenské krize.

To, že následně vzniknou "útočné" i "obranné" skupiny je jasné mnohým. Zakázat (rozpustit/rozprášit) ty "obranné", které onen příchod krize intuitivně a nebo vědomě cítí a tudíž se i "nějak" připravují (preparisti jedni) jen pro to, aby nemohli vznikat/připravovat se i ty "útočné" je tím nesnadnějším "řešením", neumíte-li je nijak odlišit. V podstatě to však žádné řešení není, neb toto "řešení" více uškodí těm "obranným", které tím státní moc zažene tam, kde jsou již dnes i ty "útočné", tedy do ilegality. Nic víc, nic míň.

Cítil-li někdo, že v onom, zatím zdá se neodvratitelně, přicházejícím chaosu mohou selhat i základní funkce státu, které musí někdo byť jen na lokální úrovni nahradit a připravuje-li se na to i s dalšími obdobnou obavou postiženými (sám si nikdo neporadí), bude to dnes cítit stejně, ne-li intenzivněji. A čím více mu to budou zakazovat, tím více bude onu potřebu cítit. Nemůže před tím utéct (dopředu se své ochranitelské lásky ke svým bližním vzdát) a jediná cesta je pouze do ilegality.

Je tohle to správné "řešení"?

376108

22.1.2020 19:13

RE: Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska

vojnapocasim 90.?.?.?

Reakce na 376108

Ali-ste BEL

fatalny omyl, prijali ste jazyk otroka, neberte to osobne ale programuje to tak aj napriklad skupina aliance narodnicjh sil, tym ze propaguju neustavne volebne procesy a zaroven sa boja pouzitia zbrani podproruju vytvorenu predstavu ze kazdy kto s nezucastni ilegalnych volieb tak m uz sotava len ilegalne nasilie

1. ani nasilie nie je ilegalne ak sa pouzije podla situacii v ustave ale tu aj domobrana popiera a neprihlasila s ak nej takze napachala obrovske skody
2. su aj ine moznosti a najdolezitejsie bolo cim skor prestat mysliet ako otrok to znamena vobec nenaplnat vsetky kvazi alternativne portaly diskusiami o zakonoch ktore tvoria uzurpatori moci a propagovat volby ktore vyhlasuju v rozpore s ustavou

ale tie portaly aj kolaborantske radoby alternaticne strany len prezentuju prianie ich sledovatelov, zaroven ti zase su v zajati toho myslenia cize internet len zosilni to co bolo a urcyhli negativne procesy, tie ale zase mzou spustit aj opacne procesy ked sa tlak zvysi, cele je to o osobnom prebudeni

uz vela rokov spat chela alternativa vypadat "pacifisticky" ja som to sledoval na slobodnom vysielaci SK ako sa sam autocenzuroval a hral sa na "vyvazeny vysielac" lebo sa nechali naprogramovat ze valstne mysleni je"nedemokraticke", vlastne myslenie nikoh nesikanuje, lebo sa nechala na programovat ze jedine rieenie bez sily fyzickej su neustavne procesy takze nakoniec tito packalovia dovedu aj s ich kolaborantskymi sposobmi cely narod do toho coho sa bali

prestante mysliet tymto spsobom a stale je moznost, je to dialektika, vsetky procesy cv spolocnosti n avyssej urovni takto su postavene a masy sa podla toho spravaju a alternativne media voebc nezvladli ulohu toho deprogramovania robia to iste a dokonca nevedome spolupracuju s tzv mainstreamom a nechu si to pripustit co znemoznuje zmenu hry

cela alternativa napriklad propaguje odchod z EU a NATO a okrem obcianskeho tribunalu SK nik z nich neiozamil ze referendum o vstuipe do Eu je neplatne kedze o zakaldnych ludskych pravach je zakazane hlasovat, nemozno sa zriect suverenity v nejakom referende a to plati aj o divadelnom Brexite je to len show nic viac

376319

22.1.2020 23:23

RE: Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska

vojnapocasim 134.?.?.?

Reakce na 376319

katastrofalny stav "alternativy", rok den co den mantruju a zahrabavaju nas do hrobu, aj v tomto okamihu nejaka realcia na SVCS, prepol som len na 5 sekund a okamzite pocujem od "odbornickov" ze:

"... az odovzdame suverenitu na EU tak to bude koniec prideme o vsetko a skoncime v lagroch", su tam nejaki vypatlani manici z narodnej demokracia, dalsia politicka banda

nech sa na mna nik nehneva nehovorim to z nenavisti ale uplne triezvo ale su to prakticky vsetko sialenci, oni nevedia ze aj v ceskej ustave je protisustavny clanok ze europske nariadenia maju prednost pred domacimi zakonmi ? oni nevedia ze to vsetko s auz realizuje ?

co este ti blazno poteebuju aby sa stalo a prestali uspavat narod a robili spinavu pracu za babkove vlady ktore zase robia taku istu pracu za nadnarodnu moc.

zobudte sa prosim co mate zbytky pudu sebzahovy a prestante tycto sialencov pocuvat, financne podporovat a vobec sa zaoberat ich agendou, namiesto toho zacnite kam sa da oznamovat ze sme vo vojne a prestavame hrat tuto hru , ak sa naprihlasite kazdy jeden za seba a nevystupite z radu tito sialenci aj z alternativy nas vedu a dovedu na jatky

pozrite si letmo ustavu nepotrebujete pravnych tlmocnikov, a zacnite tym idiotom len zo spasu citovat aj clanok o prave na odpor (my v slovenskej ustave to mame neviem v akej podobe vy) nevadi ze ho osobne nehcete pouzit je to kazdeho osobna vec ale pravo ma na to kazdy aby sme z nich vymiatli diabla, tym ze to necitovali a nenaucili ludi nepoucili ich ake maju prava lebo si myslia ze oni su pravo to tu uspavat privolali presne to coho sa bali, aj v temnom obdobi biblia sa citala len v latinskom jazyku alebo tam boli nejake podobne obstrukcie aby lud nepocul a tito cenzori zatajuju ustavu, vyzente z nich diabla [velký smích] su posadnuti sialenym slnieckarstvom [velký smích]

376322

22.1.2020 11:08

otazka na domobranu

vojnapocasim 109.?.?.?

Deklarovali ste ze v stave vojny a zaniku statu (pretoze aj cesky narod nema zakonodarnu moc tym ze cast rozhodovania bola prenesena na europsku uniu) nadalej plati ustava a to automaticky bez protiustavnych clankov. Ze vsetky zakony vydavane okupacnou ilegalnou vladou maju hodnotu pouziteho tealetneho papiera ?

Podotazka, aku autoritu a zaruku obnovy statu moze mat cesky narod u skupiny ktora o svoju legitimitu ziada protektoratnu valdu ?

To ze mate vojenske skusenosti z vas nerobi legalnu skupinu, postavte sa na stranu ustavy a budete mat aj bez vojenskej vyzbroje podstatne vacsie moznosti.

Dalej, ak toto neurobite raz pride cas ked sa k tomu niekto prihlasi a moze sa stat ze budete lutovat zradu. Doccasne zraidit stat v case takejto ustavnej nudze moze ktorykolvek "obcan", ma na to pravo z ustavy.

Pozrite si Narodny Obciansky Tribunal Slovenskej Republiky a zacnite premyslat. Nejedna sa o jeho osoby ale to za cim stoja, nie je to ziadna politikcka skupina, neaspiruju na ziadne posty a nie je to ani ziadne registrovane zdruzenie. Pretoze vsetky aj obcvanske zdruzenia operujuce v tomto stave su ilegalne bandy. Nemaju z coho odvodzovat svoju legitimitu.

Prajem vela sily pochopit a pomenovat stav v ktorom sme a potom uvidite ze s a dostatnete dalej ale hlavne v sulade s ustavou, ta existuje aj ked stat zanikol prave nato aby sa o moc nepokusali ilegalne bandy. Vsetku moc naspat konzumuje "obcan" spat aby sa nastolila vlad aprava a zacina to najprv uvedomenim a pomenovanim tohoto stavu tam ste sa este v cechach nedostali.

Sila ustavy nezavisi nutne na zbraniach ale smaozrejme je klegalne pouzit akukolvek silu bez konzultacie snepriatelom, tie zbrane ma ktokolvek ale nerobi to este z neho vlastneca ani z vas. Ale hlavne pojem vlastnec je davno vyprazdneny tak ako demokracia. To je dalsia vec co tzv obcianski aktivisti mantruju, nabadaju k volbam a zatajuju ze su neslobodne a protiustavne a tym udrzuju tento portiustavny stav, Vy ceska domoborana skuste aspon symbiolicky ohklasit ze potrebujerte slobodne volby kt otmu netraba zbrane a naucte to cesky narod co na vas kladi ako na spasu ze zakonodarna moc pochadza od kazdeho kto sa hlasi k ustave a nie od politicky stran, ktore este podla zakona z cca 1991/92 nesmeli v CSFR zriadovat a riadit organy statnej spravy. PRave cez systemn politickych stran sa zabetonovali a robit aj vy ako my slovaci komparz c toaletnych volbach.

376304

22.1.2020 13:34

doplenenie k otazke

vojnapocasim 90.?.?.?

vy sami sa staviate do pozicie ilegalnej skupiny, nie tym ze vas nerespektuje protektoratna vlada ale tym ze nestojite pevne na ustave ale len zaujimate postoje k nepriatelovi, ak budete pevne na ustave bude aj nepriatel brat vaze narod aj bez zbrani

takto ste si uz nalepili nalepku pomocou ktorej aj proti vam postvu casti obyvatelstva, keby ste nevkladali tolko nadeje do zbrani ktore su v situacii celosvetovo riadenej globalnej revolucie k nicomu pokial ide o obranu krajiny, mozete ich pouzit maximalne osobne ked sa tu vyrobi neustavny gulas az do tej fazy

aj na tzv najalternativnejsom portale sa ludia navzajom hadaju ci ste alebo nie st e legalni a maju pravdu lenze nik im neoznamil, narodu ze legalita sa odvodzuje nie od zakonov alebo zbrani, ked sme v stave ze stat realne neexistuje

urobte tomu koniec ale hovorim nebude to asi ani mozne lebo tym ze ste sa ocejchovali ako organizacia protiustavneho systemu makate pre tem system nezalezi ake ste mali umysly

ako sa hovori neznalost zakona neospravedlnuje, najma to ze ustava je nad zakonmi

urobili ste fatalnu chybu a ked to nenapravite zacnu vznikat dalsie skupiny ktore nebudu stat na ustave ale zufalo sa budu snazit nahradit silou to co nemate zmaknute v cechach ani ideovo, opat upakujem : USTAVA je jediny prvok na ktorom sa potrebujete zjednotit inak pride to co vam naplanovali globalisti neodvratne, ale ak sa na nej zjednotite nech sa bude diat cokolvek aspon budete vediet za co bojujete

realne skutocne nemate zriadene docasne statne zriadenie ako my na slovensku tribunal, a tazko ho vy domobranci zriadite ked ste a je mi to luto, kolaborovali tym ze ste o legitimitu ziadali ilegalnu vladu tym vas dostali (tak ako namocili sa aj poliicie strany tym ze kandidovali v neustavnych volbach, preto ja nevolim zu roky lebo cokovek s anavoli je to protiustavne a podporoval by som tym ustavnu krizu), nie ich zakonmi vyriesite a aj cela ceska radoby aklternativa zastupny problem, robite to co system potrebuje hrate ich hru, podobne ako v neustavnych volbach, zacnite urcovat pravidla na zaklade ustavy tm ze pojdete prikladom a nepriatela poznate podla toho kto ustavu nerespektuje poponahlajte sa a vysvetlujte to narodu inak vam neopomozu ziadne zbrane lebo ich budete aj tak muiset pouit na prislusnikov vlastneho naroda tam je najvacsia hrozba a tak sa to aj robi, ak ani dovtedy s anepostavite na zaklady ustavu radsej ti zabalte komplet cim skor

est raz vela stastia a ak som vas niekde urazil na inom mieste internetu tak je to preto aby som vyprovokoval konecne nieco co nestoji na vode, cela alternativa praklticky je mimo ustavu zatajuje tento stav zaniku statu tazke ta kritika nie je osobna a ani nejde o kritiku ale povinnost informovat aby som aspon za seba odvratil to co je naplanovane

376310

22.1.2020 15:25

poucte sa z toho cim sme si uz na slovensku presli

vojnapocasim 90.?.?.?

Rudo Vasky pred zatknutim ohlasil asi jednu z najcistejsich veci aku vyprodukoval, ze potrebujeme slobodne volby bez politickych stran umoznuje to ustava, ale doplatil a s nim aj narod ktory bol nekriticky voci jeho systemu prace. Rudo Vasky sa hral na macku a mys s ilegalnym zriadenim ked sa snazil tento ilegalny rezim nachytat na zakonoch a kolaboroval aj s politickymi stranami, ustavu objavil az ked dostal myslienku slobodnych volieb bez politickych stran

preto aj vy v cechach cim skor zabudnite na akekolvek organizacie kde uztavarate zmluv s neexistujucim statom ateda diablom, neznamena to ze sa mate skryvat ahrat s ana vojakov ako male deti, prave naopak, deklarujte ze s kriminalnym rezimom nechcete mat nic spolocne a hlasite sa k ustave a idete obnovit svoju uzurpovanu zakonodarnu moc, o dokazoch neustavneho stavu neinfromujte iilegalnu vladu ale ludi, a robte to ktokolvek ako jednotlivci ide len o povedomie neckajte ziadne konkretne ciny ze vas niekto zachrani ide o to aby ste uverili ze kriminalnici nermaju pravo rozhodovat o vasom osude

berte to ze ilegalny rezim sa snazi cez akony zjarmit ustavu a prirodzene ludske pravo ako inspiraciu nie prehru, prave naopak ukazte im ze nie ste namoceni ako oni, nie su vacsina len pomocou svojich medii a nasej slabosti ovladaju mlciacu vacsinu

a nikdy nehladajte osobnosti alebo hrdinov, drzte sa idey ktora nezavisi na ziadnej organizacii ale na vasom prav kazdeho jedneho vykonavat svoju moc v sulade so spoloccenskou zmluvou - ustavou ktoru ste nepodpisovali ale mzoet ju vypovedat taktiez bez pisomnej formy

Alexander Benčický

2 hours ago
Martina Daňa a Rudolfa Vaského práve prepustily z väzby ale už nesmú produkovať žiadne videá žiadne príspevky proste nesmú nič...Novodobá " sloboda " na Slovensku.

376315

Příspěvků: 33

15.01. 07:11  kurvy politické
15.01. 10:03 udo1  RE: kurvy politické
15.01. 10:39 R.E.  RE: kurvy politické
15.01. 14:57 udo1  RE: kurvy politické
15.01. 22:53  RE: kurvy politické
15.01. 13:38  RE: kurvy politické
16.01. 10:05  RE: kurvy politické
16.01. 11:47 Joachim Argon  RE: kurvy politické
16.01. 13:54  RE: kurvy politické
16.01. 18:47  RE: kurvy politické
16.01. 22:19  RE: kurvy politické
15.01. 11:22 pepan  LM
15.01. 13:58  RE: LM
15.01. 16:48 Joachim Argon  RE: LM
15.01. 12:35 Joachim Argon  Jsem v podstate pacifista....
15.01. 13:54 Gxnix  Je potřeba to legálně zastavit
15.01. 14:43 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
15.01. 14:43 janmax  Demokracie a obrana
15.01. 17:08  RE: Demokracie a obrana
15.01. 21:58 libertarian  RE: Demokracie a obrana
15.01. 21:11 vousy13  Já ti dám Koudelku...
16.01. 08:57 udo1  RE: Já ti dám Koudelku...
16.01. 10:08  RE: Já ti dám Koudelku...
15.01. 23:05 Joachim Argon  Rada amatera.
16.01. 12:26 udo1  RE: Rada amatera.
16.01. 12:39 udo1  RE: Rada amatera.
23.01. 08:00 vojnapocasim  RE: Rada amatera.
16.01. 13:14 Ali-ste BEL  Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska
22.01. 19:13 vojnapocasim  RE: Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska
22.01. 23:23 vojnapocasim  RE: Pocit povinnosti ochrany a obrany svých bližních je láska
22.01. 11:08 vojnapocasim  otazka na domobranu
22.01. 13:34 vojnapocasim  doplenenie k otazke
22.01. 15:25 vojnapocasim  poucte sa z toho cim sme si uz na slovensku presli

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 84 čtenářů částkou 15 189 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 0

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 1

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 8

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 4

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 0

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Magor Novotný si přeje, aby Zeman a Babiš zemřeli08.09.20 22:29 Česká republika 11

Britský COVID teror v metru07.09.20 23:45 Británie 12

Žárovku vynalezl černoch, říká Biden07.09.20 23:12 USA 5

Policie zatkla těhotnou ženu za sdílení příspěvku na FB proti koronavirovým opatřením06.09.20 14:45 Austrálie 4

Jak dlouho ještě nechají Novotného škodit zájmům této země?06.09.20 12:39 Česká republika 9

Babiš ukázal barvu: Od cesty Vystrčila na Tchaj-wan se nedistancuje04.09.20 16:49 Česká republika 4

Už je to tady: Čína stopla zakázku na česká piana za miliony04.09.20 16:44 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
26,73 Kč
Libra
29,19 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,78 Kč
100 japonských jenů
21,58 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,42 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 023,34 Kč
1 unce stříbra
606,90 Kč
Bitcoin
245 915,24 Kč

Poslední aktualizace: 18.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 272