Diskuze k článku

EU přepsala evropské dějiny

Příspěvků 41

10.1.2020 0:49

Eurohujeři z ANO, lepšolidem bude líp

Gój 46.?.?.?

Rusko a SSSR jsou samozřemě velkými hříšníky a viníky, protože nedaly své zdroje k dispozici celému lepšolidstvu nejpozději v roce 1917, proto to muselo složitě organizovat další válku. Němci jsou také viníci, protože si dovolili přežít tu první válku!

375873

10.1.2020 1:14

RE: Eurohujeři z ANO, lepšolidem bude líp

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375873

...a tu druhou prohrát!

375874

10.1.2020 17:13

RE: Eurohujeři z ANO, lepšolidem bude líp

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a01:x:x:x:x:x

Reakce na 375874

No to, ze ji prohrali ted vidime, ze tu mame 4-tou risi.

375890

10.1.2020 2:58

Blondaci z Poryni uz si brousi savle

Simon 70.?.?.?

Historie se vecne opakuje. Staci nahlednout do bezne ucebnice dejepisu a ctenar zahy zjisti, ze cesky mluvici zivel v te stredoevrospke kotilne si dlouhodobe nikdy statni suverenitu a nezavislost moc neuzil . Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat . V poslednich letech se pomalu ale zcela zretelne rozjizdi masinerie pro Gross Deutschland propagandy a v nedaleke budoucnosti nastane opet epocha , kdy Cesi touzebne vzhlizet budou k dalekym vychodnim obzorum v ocekavani panslavisticke pomoci. Zpusob jakym dnes EU vyklada dejiny je nehoraznym svistvem na ktere my Cesi mame hodne dobry nosy. Na Americany dnes mnozi nasi lidi radi plivou a vubec si neuvedumojou, ze az hosi z USA zbali batoziny na vojenskych zakladnach u blondaku z Poryni , tak nastane opet nove osidlovani Heimatu v ceskem pohranici . Nejdrive nam tam postavili Helmuti sklady s montovnama a nasledovat budou nove kompletne germanske osidleni.

375875

10.1.2020 17:29

Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat .

sibrinka 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 375875

Zatim to ale vypada tak, ze o vlastni stat se pripravili potomci Masaryka sami a to svoji lhostejnosti.
Zkuste se poptat po svem okoli (nejen svych znamych), koho opravdu zajima tohle usneseni, koho opravdu bere osud Konevovy sochy, co kdo rika na restituce Walderodeho...a uvidite, ze 9 z 10 vasich spoluobcanu, potomku Masarykovych, si bude klepat na celo a myslet si, ze jste blazen, pokud vas zajimaji takovehle kraviny.
Jo, lyzovani v Rakousku, nova linka, ci vetsi televize, to je tema, ale imigrace, ruseni dekretu, prepisovani historie? Ani nahodou, takovehle myslenky jsou jen pro vola, ten ma velkou hlavu.
Jiste, na verejnosti se tihle lide budou bit v prsa, ale osobne, z vlastniho pohledu na tyto vpravde politicke udalosti zadny nazor nemaji, mit nebudou a mit ani nechteji a tudiz ani z jejich strany nevznikne zadny politicky tlak.
Konec, smytec, utrum. Slusny clovek, dbaly odkazu predku, zaplace a ani pes po nem nestekne, i tak to, bohuzel, chodi v historii.

375891

12.1.2020 12:34

RE: Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat .

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 375891

Skvěle trefeno, bohužel je to tak.

375921

12.1.2020 14:26

RE: Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat .

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 375921

Optiku zatím nepotřebuju jako R.E. a nevidím, že by ti co skutečně drží moc v českém státě rezignovali. V rámci EU kličkujeme a vytáčíme se jak to jde. Každá národní mentalita se formuje podle přírodních podmínek a geopolitickývh tlaků a my jsme takto modelováni minimálně 2000 let. Pohled na fyzickou mapu Evropy nám diktuje, že ČR má strategickou polohu, z které lze vést útok na západní i východní Evropu. Ale i Karel IV. měl dost zdravého rozumu, aby se vyhnul hloupé expanzi. Za věncem hor jsme dobře kryti a evidentně jsme spokojeni dlouhodobě tam, kde jsme. A když jsme byli přinuceni bojovat o holou existenci, tak..., ale vždy s rozumem v hrsti.

Po Mnichovské zradě jsme byli nuceni kapitulovat! Co vytahuje Putin z archívu Němci se jistili i s využítím hloupé krátkozrakosti Poláků, aby i kdybychom požádali, nemohla být uplatněna pomoc SSSR. Beneš o tom vysoce pravděpodobně věděl a navíc tolik se obával komunismu, že i za hluboké okupace generál Homola jako velitel odbojové organizace ON musel Benešovi sdělit do Londýna..." po 30-50 letech komunismu nebude a my jako národ přežijeme, 20 let pod Němcema a přestaneme jako národ existovat"... To, že v Polsku se mají psychicky problém vyrovnat s fašistickou minulosti, mě osobně překvapuje. Bylo to krátká epizoda, která za sebou nemá temnotu fyzické genocidy slovanských národů a Židů a navíc bylo vyvražděno 6 milionu Poláků za 6 let, byli povážováni za příliš vzpurné. My jsme se jako materiál na otroky jevili slibněji, takže i při pojetí "práva" byl popraven i se svou rodinou nás bylo vybito 300 tisíc .

Už Kinkel v 90-tých letech pro německá média tvrdil, že Postupim nemá pro něj váhu, Siehofer má prej na svém webu veřejně jako cíl zrušení Benešových dekretů a neonacista Posselt ten se s tím veřejně vůbec nemaže. Před 10 lety přes kolaboranty z havlérky po nás chtěli 300 miliard, tehdy polovinu rozpočtu. Dobře informování Britové natočili během několika let zajímavé filmy o WWII, při snaze přepsat dějiny se v Berlíně nemohou vyhnout očernění Churchilla, a pak... Možná by se v Polsku na to měli podívat z tohoto úhlu. Říct Putinovi koketováni s Hitlerem byla chyba, za kterou jsme krvavě zaplatili a vy to moc dobře víte... EU je mrtvý projekt a každý pád nejtvrději postihuje, ty co z nějakého systému nejvíce profitovali.

375924

13.1.2020 2:44

Velmi dobre a chytre si pocinate.

favela 103.?.?.?

Reakce na 375924

Nove nacisticke zakony /o drzeni zbrani /,dalsi ilegalni obrana naroda se ocekava.
Jako za Heydricha. A dalsi Mnichovy jsou na ceste z EU.
Appeasement/ a jeho obeti/ je zpet, dnes USA.
Kratkozrakost polaku je snad i geneticky problem, zrejme nevylecitelny a navic spojeny v dusledcich ,obrovskou nadsenou aktivitou a skutky.
Po napadeni Ruska v 1921 ,co cekali , kdyz z nich cisela jen nenavist k urovnani vztahu s SSSR. Ale proc i k CR. Co jsme jim udelali ?
General Homola , to jmeno slysim poprve..
MAJI /zombie/ZNACNOU DAVKU TRPELIVOSTI. Vzdy oziji jako sorosove a vylezou z hrobu za ucelem nicit. .Cekali nekolik generaci a s padem komunsmu , zapocali ihned s odbouravanim /vlastne znicenim vsech /socialnich humannich podminek k zivotu vsech nas. Cekali elity trpelive az generace zapomenou na nejhorsi zlociny ,zverstva jejich nelidskosti, aby opet ozivily fasismus, radikalni kolonizacni imperialismus a stupidni ,absurdni ideologii napr. Nekonecneho Rustu MEGAKORPORACI , podrizenych pro jejich fanaticke absurdni fantasie o nekonecnem Zisku....S pomoci Global-nacizace sveta.
Neni doposavad v silach polaku ani tu kratkozrakost nejak vubec zmenit, ani snaha neni a EU byl velmi dobry projekt , nez , jako vsechno dnes, byl hrube zneuzit ,deformovan ,oddelen od zakladni myslenky ,az do dnesni omezene a primitivni a diktatorske vylozene Demo-tyranie ,Stockhol Syndrom kopii svetoveho a siriciho se terorismu. Spoluprace s terorem pak neni nahodna , jde o udrzeni moci a bohatstvi s tim spojene, ktera se opet otrasa v zakladech.
Putin je genius nad stovku Leninu aTrockych..O to horsi otresy
Vlada Berlina , ktera dosazuje sve EU sluzky /Leyden a spol./pak jen potvrdila rceni ,ze jednou fasista vzdycky fasista a pokud mozno mocnejsi..

375943

10.1.2020 9:01

je to následok demokracie.

libertarian 31.?.?.?

je to následok demokracie. V demokracii sa presadí iba taký politik, ktorý ovčanom rozdáva cudzie peniaze, ktorý rozdáva jalové sľuby a ktorý LŽAMI dokáže udržovať ovčanov voličov v takomto stave.
A ovčania si volia demokraciu, pretože im dáva falošný pocit šťastného života za cudzie peniaze. A táto symbioza lenivých ovčanov a grázlov politikov udržuje demokraciu v chode až do jej katastrofického konca - ktorý MUSÍ prísť, pretože trvalo žiť NA DLH SA NEDÁ.

375878

10.1.2020 9:25

Bude potřeba začít zase od začátku

Šifrin 2a00:x:x:x:x:x

Je to smutné. Ruští bolševici se začátkem 20. století opírali o z velké části negramotné rolníky, kteří si však byli vědomi souvislostí a příčin. Proto bolševici vyhráli a obstáli vůči celé říši zla (velkým bankéřům). Z jejich úspěchu jsme pak dlouho dokázali těžit i my.
Dnes všichni umíme číst a psát (počítat si už nedovolím napsat), ale velká většina lidí uvažuje naprosto zoufale - tak, jak by si to ti negramotní rolníci vůbec nemohli dovolit. A vracíme se tam, kde jsme byli. Půjdeme znova od počátku. Ale budeme si muset dát pozor na to, co nás svedlo na scestí - liberální světonázor. A to vůbec nebude brnkačka, ale bude to nutné.
Je toho kolem trochu více, ale případné zájemce odkazuji na svoji knihu Bůh synergie (viz také pospolne.cz).

375879

10.1.2020 11:27

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 375879

Zdravím Vás velmi,
Vaši knihu momentálně čtu a jsem z ní u vytržení. Něco tak perfektního jsem už dlouho neměl v rukách - a to čtu pouze literaturu faktu. Asi jste si mákl. Vlastní náklad také o něčem svědčí. Dávám jedničku s mnoha hvězdičkami. Za sebe veliké díky. Spolučtenářům Zvědavce vřele doporučuji.
M. Javůrek.

375882

10.1.2020 16:41

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

Šifrin 77.?.?.?

Reakce na 375882

Vaše pochvala mě velmi těší. Je to asi 13 let práce a neustálé opravy textu i názorů. Za tu dobu jsem si odvykl od televize - a vůbec mi už nechybí. Snažím se v započatém díle pokračovat, teď mám v práci zajímavý překlad.
PS: pokud si po přečtení vzpomenete, napište prosím ohlas do databazeknih.cz

děkuji a zdravím

375888

13.1.2020 21:19

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 375888

Nesdelili by jste nam prosim titul knihy a kde ji nabizite? Diky.

376000

15.1.2020 14:32

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

Šifrin 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376000

Kniha se jmenuje Bůh synergie a v prodeji je na pospolne.cz, zakazanevzdelani.cz a slovanskakultura.cz

376074

10.1.2020 12:20

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

rosco 185.?.?.?

Reakce na 375879

"Ruští bolševici se začátkem 20. století opírali o z velké části negramotné rolníky, kteří si však byli vědomi souvislostí a příčin. Proto bolševici vyhráli a obstáli vůči celé říši zla (velkým bankéřům). "

zoufale blaboly, ty jsi si zrejme vystoural z nosu. Jedine o co se zidobolsevici opirali byla Ruda armada a ta se za Lenina skladala ze dvou tretin z nemeckych a madarskych dezerteru, prevazne z zidobolseviku, kteri meli veskere vedouci pozice,90% lidovych komisaru, tedy vlady, byli zidi. Lenin se zrejme musel bankerum vzpirat az zmodral ale nakonec se premohl a vzal si od nich ten vagon zlata, ktery pak pres Svedsko dovezl do Moskvy, kde tim pak financoval svrzeni vlady Kerenskeho ktery uz pul roku pred tim cara svrhl. Nemecke a americke zidovske banky, predevsim Rotschild a Rockefeller potrebovali zlikvidovat jedinou vaznou konkurenci jejich Standard Oil , Nobel Oil v Baku, coz pak Lenin spolehlive 1921 splnil, krome toho bylo hlavnim cilem puce zastavit boje na vychodni fronte. Rusky muzik byl prevazne pasivni a cumel co se z toho vyvine, o nejake podpore nemohlo byt reci.

[bliji][bliji]

375883

10.1.2020 14:56

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 375879

Hned druhá věta začíná špatně. Ruští bolševici.....
Bolševici nebyli z 90% ruští. Každý, kdo měl v rodině legionáře ví, jak byli bolševici legionáři nazýváni.

375885

10.1.2020 15:37

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

Šifrin 89.?.?.?

Reakce na 375885

Pokud se k tomu chcete vyjádřit, přečtěte si například Rudého cara od Buškova.

375886

10.1.2020 18:08

RE: Bude potřeba začít zase od začátku

Bohumil Tomek 89.?.?.?

Reakce na 375886

Dobrý den,

myslím, že nemáte vůbec zapotřebí na to reagovat. Jinak Vás tímto pozdravuji a budu se těšit na Vaše další věci.

Bohumil Tomek
( snad jsem byl 1. objednatelem Vaší knihy Bůh synergie )

375893

10.1.2020 18:30

Gosudar Gášek a "čechosobáki"...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 375885

No tak staří pamětníci v tatarské Kazani, nazývali ještě v osumdesátých letech minulého století, když jsem tam byl na školení sovětských počítačů JSEP EC-1033 , české legionáře a spolu s nimi i nás, "čechosobáki". Slovu "čechosobáki" jsem jako snad jedinému slovu z tatarštiny rozuměl, a slyšeli jsme je kamkoli, třeba v hospodě, či v obchoďáku, kam jsme si šli sednout. Stačilo taky třeba říci: "Gosudar Gašek", a bylo vymalováno...

[velký smích]

375894

10.1.2020 10:15

Promiňte, je to (??) sice mimo téma....

Joachim Argon 89.?.?.?

....ale jde o poměrně zajímavé informace, od zajímavého člověka (viz jeho stránky).
Uveřejněné v práci " Zionism and Russia" od autora jménem Valdas Anelauskas.
Velké množství odkazů. včetně odkazu na dílo pražského rodáka von Kutscheru :
" Die Chasaren".
Tož možná to někoho zaujme, dozví se něco nového a pod. Ještě jednou se omlouvám.[smích]

375880

10.1.2020 10:52

Něco k historii

janmax 213.?.?.?

V médiích platí, že skutečná událost a její madiální obraz nemusí spolu vůbec souviset

To samé v historii
historická událost a její současné podání jsou dvě odlišné věci, které se líší tím více, čím je udalost staršího data

Když vymřou pamětníci, pak je historie v rukou propagandy

Historii píšou vítězové

Zatím se udržuje aspoň kostra historie, která se nepopírá, např. byla druhá světová válka. Zatím se přepisuje jen to, kdo ji zavinil a kdo ji vyhrál. Konečným stavem bude, že válka nebyla, protože hrdinné Německo ji zabránilo, nebo Německo porazilo bolševiky, kteří chtěli ovládnout celou Evropu ...

Dostáváme se do nového věku, pokrok nelze zastavit, kdy historie nebude psána podle skutečných historických událostí, na základě dochovaných památek, artefaktů a ústního podání, ale budou ji psát ideologové v Bruseli tak, aby vyhovovala požadovanému směru manipulace ovčanů (gojimů).
Proto se nechaly zničit památky v Syrii a Iráku. Takže se ještě něco dozvíme jak to vlastně bylo.

To teda vizionář Orwel vystihl přesně
„Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost.“

Historie je věda o událostech, které se nikdy nestaly a píšou o nich lidé, kteří u toho nebyli.

375881

10.1.2020 13:44

RE: Něco k historii

Ali-ste BEL 37.?.?.?

Reakce na 375881

Koukám, že skloňujete slovo Brusel podle správného vzoru:

Dostáváme se do nového věku, pokrok nelze zastavit, kdy historie nebude psána podle skutečných historických událostí, na základě dochovaných památek, artefaktů a ústního podání, ale budou ji psát ideologové v Bruseli tak, aby vyhovovala požadovanému směru manipulace ovčanů (gojimů).


Brusel/prdel [chechtot]

375884

10.1.2020 18:33

RE: Něco k historii

rosco 185.?.?.?

Reakce na 375881

" Konečným stavem bude, že válka nebyla, protože hrdinné Německo ji zabránilo"

Tak k tomu rozhodne nedojde, Kosher NNostra nemuze pripustit ze Nemecko je bez viny, dojna krava by se jim vymkla z ruky. Sotva Nemecko doplaci posledni reparace a vypalne Zidovstanu uz v Amrdolstanu rozjizdi novou kampan, podle ktere pejzati kteri prezili koncentrak dostali malo a je tedy treba zahajit nove kolo vyberu vypalneho.[bliji]

375895

10.1.2020 17:41

Vytvoření EU

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

byl jen nutný předstupeň k vytvoření novodobého globálního zlořádu označovaného jako New World Order. Přesně, stručně a srozumitelně pro méně bystré ovčany : novodobého otrokářského řádu pro 21. století, jehož vládci budou vždy jen vybraní chazarští, anglosasští či aristokratičtí zločinci a gauneři. Sice navenek uhlazení a vzdělaní, ale stále jen gauneři a zločinci, kteří se pro zisk a moc neštítí vůbec ničeho. Stále zřetelněji je patrné,že jde o vytvoření tzv. čtvrté říše. Co se nepovedlo nevzdělanému Adolfovi , o to se nyní usilovně snaží vzdělané, všehoschopné a velice prohnané zločinecké "elity" Západu prostřednictvím svých loajálních poskoků v politice, v médiích, v silových resortech, ve věrchušce EU. A také, bohužel, jejich mocní a současně ne mocní poskoci ve vládách zemí EU. Nyní se, mimo jiné,intenzivně přepisují dějiny světa. Černé je vydáváno za bílé nebo alespoň za béžové,naopak světlé se vydává za tmavé. Pokud hledáte největší a globální zlo této planety, hledejte ho mezi mezi "elitami" a honorací tzv. Západu. Nenechte se přitom odradit hloupými a sprostými idioty a darebáky nižší kategorie, kteří díky setrvačnosti myšlení, zkorumpovanosti a absenci svědomí vytrvale obdivují a oslavují Západ a současně úporně odmítají vidět a uznat, jaká zvěrstva napáchal a stále ještě páchá. Nemůžete udělat chybu !

375892

10.1.2020 20:30

Takže příště se dá očekávat,

Karlolito 85.?.?.?

že nás Rus už neosvobodí, ale rovnou zašlape do země... Zaslouženě.

375896

10.1.2020 21:28

RE: Takže příště se dá očekávat,

Šifrin 77.?.?.?

Reakce na 375896

Zasloužili bychom si to. Ale bude to nejspíše jinak. Přečtěte si Boha synergie. Pochopíte proč. A je třeba aby to pochopilo co nejvíce lidí, protože to je jediná cesta z Brusele [mrknutí jedním okem] - pro nás všechny.

375898

10.1.2020 20:54

Asi takhle

Vladimír Plha 95.?.?.?

Když se podívám do historie tak se fakt stalo ,že za posledních 200 let ruští kozáci už napájeli své koně ve Wisle , Srévě , Vltavě , Dunaji i v Seině a to nejde okecat či změnit ani v EUrosujuzu...Tak dlouho vždycky nějaký evropan dráždil rusáky jak kobru bosou nohou až mu dali přes prsty a pak byl v evropě pár desítek let klid...Takže klidně mužou EUrohujeři ty rusáky dráždit ale at se pak nediví až budou kozáci napájet své koně v Zenne a pak bude zase chvíli klid...

375897

11.1.2020 12:11

RE: Asi takhle

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375897

>...... za posledních 200 let
>ruští kozáci už napájeli své koně ve Wisle , Srévě , Vltavě , Dunaji i

- toto už nebude. Dnešní "putinovci" sa na nás vykašlú, budú chrániť svoje obrovské, skoro nekonečné a bohaté územie, a nás nechajú - nech zalezieme do papule (do riti ?) našim západným kamošom.

375908

11.1.2020 11:11

Zase zustaneme sami.

Frantisek Chomat 78.?.?.?

V ramci tazeni Ameriky proti Rusku vymysleli jeji pricinlivi evropsti pomocnici
(a prebornici v sebeposkozovani) plan, jak docilit alespon nejakeho prospechu
pro par svych clenu. Rozhodli se prepsat historii. Francie se vyvinila z fatalnich
dusledku sve necinnosti a zrady, to same plati o Britanii, i kdyz te uz by to mohlo
byt jedno. Na Italii, fasistickeho pomocnika nacismu, se uz zapomene definitivne.
Hlavni profit ceka opet nejsilnejsi Nemecko, kteremu jiz Evropa davno odpustila.
Novy pohled na minulost totiz ukazuje, ze to Sovetsky svaz umoznil Hitlerovi
zahajit II. svetovou valku, proto on nese nejvetsi vinu. A navic vyuzil valku
k tomu, aby okupoval vychodni a velkou cast stredni Evropy a nastolil v techto
zemich totalitni stalinsky rezim. Nemecko konecne muze vydechnout a rici,
ze zaplatilo prilis draze a cast by melo dostat zpet. My jsme prvni na rade, za
Sudety, za vyhnani nasich milych krajanu, za jejich vrazdeni, za vyvlastneni
nemeckeho majetku, slechtou pocinaje a obycejnymi Nemci konce.
Tenkrat jsme meli ve state silnou patou kolonu, ale cesky narod byl jednotny.
Dnes je pata kolona jeste silnejsi, protoze obsadila temer vsechny politicke funkce a navic jeji podporovatele podle reci tezko rozeznas. A prave ji bude prisouzena rozhodujici role.
Nikdo nam opet nepomuze, ani pomoc nenabidne. Ani to Rusko, jako tenkrat Sovetsky svaz. Vzdyt komu by mel pomahat, Reporyjskym ci prazskym
starostum, schvalovatelum sankci, ovcim z Letne? A pak, kdyz si nechces
pomoc sam?! Ani V4 nam nepomuze. Slovensko bude mit problem s Madary, kteri touzi alespon trochu napravit nestrasnejsi narodni potupu Trianon.
Polaci spatruji smysl sve moderni existence opet v boji proti Rusku. Take doma
nemaji patou kolonu. Navic aspiruji po Britanii na funkci prvniho zastupce
Velkeho bratra v EU.
Nelze hned svolat novou konferenci do Mnichova, ale vlaky s ucastniky uz vyjely.
Jedou pomalu, ale jiste, jeden vyjel z Lisabonu, druhy z Bruselu, take ze Strassburku a ten nejobsazenejsi z Prahy. Zastupci lidovcu, starostu, piratu, topaku a modrych ptaku, ano i z ANO a socdemaku, vybaveni pravdou, laskou
a politickou korektnosti s ustrednim heslem, co bylo ukradenu, musi byt vraceno.
Nevim, zda nas jeste nekdy ceka narodni obrozeni nebo splyneme v jednotneho
Evropana s arabsko-cernosskymi geny a islamskou kulturou.

375907

12.1.2020 9:12

RE: Zase zustaneme sami.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 375907

"Polaci spatruji smysl sve moderni existence opet v boji proti Rusku. Take doma
nemaji patou kolonu. "
Omyl, zatimco cesti politicti tajtrlici lezou do amrdolske rite oklikou pres Brussel, zvolili Psonkove zkratku. A kdo vrti ocasem amrdolskeho cokla? Kosher Nostra!!
Take predstava ze vsemocne Francie a Nemecko o necem v Eurosojuzu rozhoduji je zavadejici, Nemecko je dodnes okupovany protektorat ktery jeste stale nema podepsanou mirovou smlouvu a ani svou ustavu, pouze Grundgesetz nadiktovany vitezi, Francie podobne jako polovina EU jednou nohou v bankrotu, az se bankrotari polozi, stahnou do kanalu i Nemecko, coz je pouze otazka casu. O budoucim vyvoji v Evrope v zadnem pripade nebudou rozhodovat skopcacke vlhke sny, nybrz ekonomicke zakonitosti a ty nebudou pro Nemecko rozhodne priznive.[velký smích]

375919

12.1.2020 13:36

RE: Zase zustaneme sami.

Frantisek Chomat 78.?.?.?

Reakce na 375919

Zrejme to potrebuje dovysvetlit a zaroven bych se nepriklanel k tak radikalnim soudum, jako vy. Polaci vzdy inklinovali k USA, jednak z duvodu, ze tam zije
pomerne pocetna polska mensina, jednak z vypocitavosti spocivajici ve vidine vyhod, krome ekonomickych predevsim pri obrane jak proti Rusku, tak proti Nemecku. Navic jsou kryti i zevnitr svoji jednotou, nevsiml jsem si totiz, ze by v Polsku existovala pata kolona, jako u nas, ktera by usilovala o vraceni majetku Nemcum.
Kazdy stat ma nejake zajmy a muze je uplatnovat, pokud tedy nejsou v rozporu
se zajmy protektora. Prepisovani historie, to je evropsky vklad do americke
valky s Ruskem. Amikum to vyhovuje, protoze zvyseni vzajemne nenavisti je
zarukou, ze se zadne otepleni vztahu mezi EU a RF konat nebude. Dalsi cil
prepisovani historie, byt nevim zda hlavni ci vedlejsi, mozna jak pro koho,
je uspokojit letite pozadavky nekterych sil v Nemecku. A Americanum je
zcela lhostejne, zda bude nejaky maly stat uprostred Evropy poskozen ci ne.
To je pod jejich rozlisovaci schopnost.

375922

12.1.2020 17:58

RE: Zase zustaneme sami.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 375922

samozrejme pata kolona v Polsku je, ne sice sudetacka ale zcela nepochybne jejich politicti tajtrlici tanci podle toho jak amrdolsky manasek rizeny pejzatou mafii piska.
Ostatne s prepisovanim dejin se zacalo uz po valce, to ze sionisti s Hitlerem nejen kolaborovali ale ho i financovali je nezvratny fakt, potvrzeny i zidovskymi historiky, samozrejme dnesni pejzatci ovladana media to zametla pod tepich.[velký smích]

375928

12.1.2020 15:50

RE: Zase zustaneme sami.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 375919

Ve světě existuje skutečně několik nezávislých států. Nic se za posledních pár tisíc let nezměnilo. Jsou mezi nima rovnější mezi rovnýma na prvním místě USA plus UK s Austrálii, NZ a samozřejmě Kanada, která má velmi specifické vazby na Washington. Pak tu je Rusko a třetím velkým centrem se už evidentně stala Čína. Francie s krachem EU a demografickým "sudem střelného prachu" jde dolů. Někde mezi je Indie a možná Brazilie a pak jsou regionální mocnosti jako Turecko, Pakistán, které lavírují mezi třemi hlavními velmocemi a velmi specifické postavení má Izrael s nepopiratelným globálním vlivem na bankovní strukturu i politiku velmocí... Je však rozdíl něco ovlivnit a mít pod kontrolou. Pak jsou země jako Irán, kde se kříží bezpečnostní, politické a ekonomické zájmy velkých hráčů, což veselé nikdy není. Zbytek světa se nachází v něčí sféře vlivu, a pokud měl to štěstí, že je v někjaké z geopolitckého hlediska "prdeli", tak si zaplatil svůj desátek a ...

Jakmile jde velmoc ekonomicky do prdele, tak vazalové platí více než desátek. ČR například pod EU třetinu ekonomiky, se zpětnou reinvesticí de facto nula a to minimálně 20 let. A prej doháníme ekonomicky západ, pak Češi musí makat jako mourovatý. Tak nás nedrancoval ani Atilla Hun, horší to bylo jenom za protektorátu. USA mají nesplatitelný dluh, ale i po kolapsu fiat money zůstane zachována jejich technologická úroveň, potravinová soběstačnost, armáda... Pokud by v USA došlo k masivní občanské válce, které se západní Evropa nevyhne, tak jako civilizace globálně končíme. Jenom na okraj, elitní složka iránské armády sundala civilní letadlo pár hodin po velmi diplomatické odvetě. Jinak řečeno už teď mají nervy v kýblu. Trocha eskalace napětí, trefí něco důležitého v Izraeli a jdeme do prdele všichni!

Ekonomika je pouze část komlexní civilizace, teď musíme zvládnout technologie a politiku! Dříve sbíraly megata vlády, dneska to dělá každý lepčí "prodavač kafe", který nedokáže zabezpečit data ani proti profíkům ze S. Korei. USA vyhodili nahoru několik desítek satelitů, má jich být desítky tisíc, budou to z důvodu skutečné bezpečnosti požadovat i Rusko a Čína. Co lepčí prodavači kafe? Rusové pustili veřejně ven, že geomagnetické pole šlo o 30% dolů za poslednách 50 let. Příčiny? .... Skutečný problém ve srovnání s emisemi CO2. Ale nejde z toho udělat ani ekovíra ani vytřískat ekodaň a to vše pod dohledem ekoinkvizice. Máme-li se dále rozvíjet jako složitější civilizace, vyžaduje to více než přepočítat vše na peníze nebo na palebnou sílu.

375926

12.1.2020 18:29

RE: Zase zustaneme sami.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 375926

"USA mají nesplatitelný dluh, ale i po kolapsu fiat money zůstane zachována jejich technologická úroveň, potravinová soběstačnost".
Tak to samozrejme nefunguje, sebe lepsi technologicky naskok zmizi v okamziku kdy vyschnou finance, dosud dosahli techologickeho pokroku v naproste vetsine nakupem mozku z ciziny, ty se nepochybne po kolapsu kreditni bubliny presunou jinam. Predstava ze soucasna politicka havet bude schopna nevyhnutelnou demolici systemu provest kontrolovane je naprosto infantilni, neexistuje zadna moznost kreditni bublinu techto dimenzi vyresit jinak nez bankrotem, hlavni starost politickych tajtrliku bude po kolapsu a nevyhnutelnem totalnim chaosu neskoncit na nejblizsi laterne, o nejakem politickem reseni ani stopa.. Ostatne je to naopak, jako civilizace skoncime pouze tehdy pokud se Amrdolstan nezhrouti, ten dekadentni hnuj ktery se sem uz desetileti tahne to zaruci, o nejake civilizaci uz se neda davno mluvit, jejich skolstvi produkuje miliony pologramotnych a prakticky nepouzitelnych simpanzu, temer 100 milionu uz jich visi na nekterem ze socialnich systemu. Take predstava ze nekdo bude schopen dnesni problemy resit globalne je nanejvyse naivni, az se da domino do pohybu, bude platit "zachran se kdo muzes".
Take o zachovani potravinove sobestacnosti USA se da s uspechem pochybovat, uz dnes tam lezi desetitisice ha pudy ladem, protoze sebesilnejsi chemicke sajrajty od Monsanta uz na plevel ktery se stal rezistentni nezabiraji, rozsach takto znicenych ploch neustale roste. Neco podobneho mozna ceka i jizni Ameriku.[oči v sloup]

375930

12.1.2020 22:38

RE: Zase zustaneme sami.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 375930

Vize, kterou jste nastínil znamená globální válku.Pokud velcí hráči, opravdu rychle na vlastním dvorku vyhodí do oběhu i rádoby krytou měnu, použijí armádu apod. lumpárny, nějaká šance na přechod ke kryté měně a ty dluhy "spláchnout do ..." ?

375933

13.1.2020 13:35

RE: Zase zustaneme sami.

Joachim Argon 89.?.?.?

Reakce na 375930

Uvazujete po staru. V ramci jedne (totalitni) fiat meny (tak ale uvazuje naprosta vetsina slovutnych " ekonomu"[mrknutí jedním okem]..
Penize jsou fikce, prostredek nehmotny, vytvoritelny velmi snadno ...a tak i "snadno" (pokud existuje vule, nejlepe oprena o spolecenskou poptavku...a jsou k mani lide rozumni , odvazni , pracoviti a eticky na vysi ) zmenitelny.
Zalezi samozrejme na kvalite tohoto fenomenu (penize), o to zde v podstate jde - jake ty (nove, alternativni, paralelni atd.) penize budou. A kdo bude mit nad nima kontrolu (zatim jsou to totalitni organizacem odnarodnene svou zavislosti na globalnim financnim kasinu, de facto jde o protiustavni instituce).
Ale muzete mit pravdu v tom, ze ke zhrouceni muze dojit - protoze masy jsou dnes velmi nevzdelane, otrocke, konformisticke, totalite totalitni meny velmi oddane , skorem by se dalo rici ze uz pudove. To je vysledek skolstvi ve kterem, az na vzacne vyjimky, indoktrinuji deti a mlade lidi grazli a kreteni, otrocici dnes a denne one soutezi o totalitni menu zatizenou urokem.

375971

11.1.2020 18:13

velka chyba STALINA

sršen 195.?.?.?

po dobití Berlína udělal velkou chybu že tu německou nacistickou pakaž do jednoho němce nevystřílel byl by v Evropě napořad klid

375911

11.1.2020 22:14

Dějiny jsou bojem proti Slovanům

pje 93.?.?.?

Skutečné dějiny patřily Slovanům, kteří spolupracovali v Eurasiii s mnoha jinými etniky v rámci celku, krému první vydání Encyclopedia Britannica dalo jméno Velká Tartárie (Great Tartary), dříve známá jako Rassenie a Skýtie. Již v dalších vydáních ale byl tento svaz vymazán a nahrazen zdánlivě drobnými státečky. I údajný vpád Ta(r)tarů do Moscovie, protože je zcela z artefaktů nepochybné, že nejen Tamerlan byl Slovan, nikoli Asiat. Podivné události za Napoleonova tažení na Moskvu (proč ne na hlavní město Petrohrad?) vedly k ještě podivnějšímu požáru města a k vyhoření cenných artefaktů v kamenné knihovně. Zfalšované dějiny, zfalšované pravoslaví i islám, zflašovaná finanční a ekonomická data - co toto falšování spojuje? Mocenská globální politika atlantických psychopatů a jejich imperiálních i republikánských nohsledů. Mnoho z toho lze objevovat v seriálu Zkáza Velké Tarárie na blogspotu.

375915

15.1.2020 23:51

RE: Dějiny jsou bojem proti Slovanům

Joachim Argon 78.?.?.?

Reakce na 375915

Uz Ibrahim ibn Jakub psal , ze Slovane jsou narodem odvaznym a pracovitym, a kdyby mezi jednotlivymi slovanskymi kmeny ustala nevrazivost a sjednotily se, zadna moc na svete by je nedokazala porazit.
Ano, dejiny jsou v mnohem prosazovanim konceptu jak tu nevrazivost udrzovat a rozvijet. A dejiny samozrejme pokracuji, navzdory ruznym blabolistickym agitpropagatcikum.
Napoleon nemel jak se zasobovat, jednak nemel temer z ceho, jednak ta rozsahlost Ruska plus eventualni zasobovaci trasy. No a taky fenomen spojenectvi, vsak vime sve (Mnichov 1938 - take kaminek z mozaiky toho velkeho obrazu antislovanske architektury).

376093

12.1.2020 19:01

Předpokládám že školství zde naplnilo veškeré atributy tvorby bezmozků a obětí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Nalejte si čistého vína. Zdejší femademolice systému dělají gender a kariéry v dluhovém systému a platí komunismus všestranně zabezpečených státy nevolníků. S natalitou 8x větší. Myslíte si že za pár dekád bude evropa o původních obyvatelích proxi válkou euromedu €araboafriky pouhé administrativy eu podlokajníků?

375931

14.1.2020 10:23

EÚ a Poliaci majú dekapitovanú pamäť

omar 147.?.?.?

http://www.novarepublika.cz/2020/01/jak-president-benes-odsoudil-pakt.html

https://rarehistoricalphotos.com/adolf-hitler-memorial-pilsudski-1935/

376022

Příspěvků: 41

10.01. 00:49 Gój  Eurohujeři z ANO, lepšolidem bude líp
10.01. 01:14 R.E.  RE: Eurohujeři z ANO, lepšolidem bude líp
10.01. 17:13  RE: Eurohujeři z ANO, lepšolidem bude líp
10.01. 02:58 Simon  Blondaci z Poryni uz si brousi savle
10.01. 17:29 sibrinka  Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat .
12.01. 12:34 PavelSam  RE: Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat .
12.01. 14:26  RE: Obavam se , ze to zase budou Nemci, kteri pripravi potomky Masaryka o jejich vlastni stat .
13.01. 02:44 favela  Velmi dobre a chytre si pocinate.
10.01. 09:01 libertarian  je to následok demokracie.
10.01. 09:25 Šifrin  Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 11:27 WAZARI  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 16:41 Šifrin  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
13.01. 21:19  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
15.01. 14:32 Šifrin  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 12:20 rosco  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 14:56 Alfred  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 15:37 Šifrin  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 18:08 Bohumil Tomek  RE: Bude potřeba začít zase od začátku
10.01. 18:30  Gosudar Gášek a "čechosobáki"...
10.01. 10:15 Joachim Argon  Promiňte, je to (??) sice mimo téma....
10.01. 10:52 janmax  Něco k historii
10.01. 13:44 Ali-ste BEL  RE: Něco k historii
10.01. 18:33 rosco  RE: Něco k historii
10.01. 17:41  Vytvoření EU
10.01. 20:30 Karlolito  Takže příště se dá očekávat,
10.01. 21:28 Šifrin  RE: Takže příště se dá očekávat,
10.01. 20:54 Vladimír Plha  Asi takhle
11.01. 12:11 libertarian  RE: Asi takhle
11.01. 11:11 Frantisek Chomat  Zase zustaneme sami.
12.01. 09:12 rosco  RE: Zase zustaneme sami.
12.01. 13:36 Frantisek Chomat  RE: Zase zustaneme sami.
12.01. 17:58 rosco  RE: Zase zustaneme sami.
12.01. 15:50  RE: Zase zustaneme sami.
12.01. 18:29 rosco  RE: Zase zustaneme sami.
12.01. 22:38  RE: Zase zustaneme sami.
13.01. 13:35 Joachim Argon  RE: Zase zustaneme sami.
11.01. 18:13 sršen  velka chyba STALINA
11.01. 22:14 pje  Dějiny jsou bojem proti Slovanům
15.01. 23:51 Joachim Argon  RE: Dějiny jsou bojem proti Slovanům
12.01. 19:01  Předpokládám že školství zde naplnilo veškeré atributy tvorby bezmozků a obětí
14.01. 10:23 omar  EÚ a Poliaci majú dekapitovanú pamäť

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 35 čtenářů částkou 5 881 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policie prověřuje, zda pokuřující z Českých lvů neporušili opatření08.03.21 17:35 Česká republika 3

Zážitek z návštěvy ČR08.03.21 15:57 Česká republika 0

V Rakousku je prošetřováno úmrtí a plicní embólie po vakcíně od Astra Zenecy07.03.21 20:19 Rakousko 1

V Praze se demonstruje, vystrašený režim vrací autobusy s demonstranty a blokuje vstup na Staromák07.03.21 14:32 Česká republika 5

Bývalý prezident V.Klaus se už z koronaviru uzdravil06.03.21 12:32 Česká republika 3

Tři buzeranti si pořídili dítě. A pak druhé05.03.21 21:31 Česká republika 3

Premiérovo doznání: Nevím, co máme dělat05.03.21 19:26 Česká republika 3

Babiš zkouší "podplatit" své budoucí voliče zrušením maturit05.03.21 13:39 Česká republika 2

Policejní komando vyráží pokutovat běžkaře04.03.21 23:06 Česká republika 3

Ústavní soud zrušil některé vyhlášené zákazy prodeje04.03.21 11:14 Česká republika 1

Výběrové řízení do představenstva nemocnic podmíněno znalostí programů stran Pirátů a Starostů02.03.21 23:57 Česká republika 1

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 11

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 4

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 3

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 3

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
22,27 Kč
Euro
26,41 Kč
Libra
30,82 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
17,06 Kč
Švýcarský frank
23,79 Kč
100 japonských jenů
20,39 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,91 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 585,27 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
1 198 240,86 Kč

Poslední aktualizace: 9.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 944