Diskuze k článku

USA jsou nyní ve válce, de facto a de iure, JAK s Irákem, TAK Íránem

Příspěvků 20

9.1.2020 9:35

Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Krátce: nejde o žádnou katastrofu. Vše běží a poběži v pokoji jako předtím. Jediný rozdíl je ten, že byl zavražděn člověk. USA nepůjdou z Iráku, nebude válka, Arabové a Íránci budou USA proklánat bezmocně jako dosud, nějaké jejich bezmocné střílačky jako dosud, ES (tzv. EU) bude lavírovat jako dosud, Írán nějaký čas bude jakoby vyvíjet jadernou zbraň, což mu časem ostatní zase zabrání, Írán bude stižen ještě horšími sankcemi než dosud, celý svět bude podělaný za sankcí jako dosud, Rusko si sice otevře nějaký ten proud, ovšem Izrael již buduje taky svůj proud pro Řecko aj.
Ne, pane The Sakere, nechal jste se trapně vyděsit a zatím se nic neděje.

375857

9.1.2020 12:40

RE: Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 375857

Tak když to říkáte vy... Tak to asi tak bude... [chechtot]

375862

9.1.2020 14:20

RE: Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?

jjj 46.?.?.?

Reakce na 375857

Švýcarská Weltwoche to vidí taky tak - Trump je na rozumné cestě ...
https://www.youtube.com/watch?v=otGWZKH6MXA

375864

9.1.2020 10:16

širší pohľad

libertarian 31.?.?.?

To, čo sa deje v Irane, aké sú slová a skutky Iranu a USA je iste zaujímavé. Je to taká realistická kovbojka, ale nie na filmovom plátne.
To, čo je však oveľa DôLEŽITEJŠIE pre budúcnosť sveta je, - AKO SA K TOMU STAVAJÚ štáty (politici) celého sveta. A odpoveď je šialená - väčšina "demokratického" sveta stratila akékoľvek etické principy, akýkoľvek zdravý rozum.
Väčšina "demokratického" sveta sa proste postavila za "najsilnejšieho bitkára v dedine".
VŠETKY tisíckrát omielané "ušľachtilé" principy, zásady, etika, morálka,.....všetko hodili do hnoja a chovajú sa "pragmaticky" : "Najsilnejší bitkár je najvhodnejší kamoš".

Kto mal ešte zvyšky akýchsi ideálov o "civilizovanom" svete - práve o všetky prišiel.

A kto považuje demokraciu za najlepší systém riadenia spoločnosti - má o čo rozmýšľať.

375858

9.1.2020 11:24

RE: širší pohľad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 375858

Máte naprostou pravdu. To je ale málo k zabránění eskalace. Pokud se nezmění myšlení protagonistů světového vývoje- hrozí velký konflikt. Byli jsme a jsme úmyslně mateni. Na příklad operace unthinkable na konci druhé světové války.Je také vytištěna nenávistná a šílená literatura, ve myslu filozofie řeporyjce. Masmédia mlží a často lžou a matou.

Není také doposud vysvětleno, jak je možné, že dokonalé protiraketové systémy které jsou nasazeny též v Iráku, a včasné varování Američanů že k útoku Iránu dojde, nezabránily iránským raketám dosáhnout cíle. Nejednalo se přece o překvapivý útok.

375860

9.1.2020 15:29

RE: širší pohľad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 375860

Nepochybně bude třeba se naučit v komlexní a složité civilizaci jinému způsobu geopolitiky . Ať se to někomu zamlouvá nebo ne, platí pravidlo a to v obecné rovině. Čím složitější a více provazáný systém, tím více jakákoliv změna bude mít efekt na celkovou stabilitu systému !! Nejsem si jistý jestli tohle lze brát jako efekt motýlího křídla, protože ten si více spojujeme k nepředvidatelněmu chování chaotických systémů. Ale motýlí efekt se bude uplatňovat i v organizovaných systémech s tím, že na něj lze reagovat a tlumit nebo zesílit účinky. Nereagovat aktivně na raketový útok je ukázkový příklad, frustrace a emoce jdou dolů. Škody jsou minimální a lze diplomaticky varovat, že pokud přejdete přes hranu v kvalitě nebo kvantitě vašich akcí budeme nuceni odpovědět. Admirál A. West se zeptal velmi diplomaticky Američanů o co jde a jaké jsou cíle?

Od Falkland uběhlo 40 let, takže na tom lze ukázat starou a velmi precizně provedenou geopolitiku. Válku nestačilo vyhrát pouze vojensky, ale bylo důležíté aspoň ji neprohrát diplomaticky. Potopení HMS Ardent bylo klíčové pro vítězství diplomatické. "Technická porucha" znemožnila obranu a ve třech leteckých vlnách došlo k potopení, zemřelo 22 mužů a West s nimi byl až do konce. Tento admirál s reputací má nepochybně osobní přátele v Pentagonu apod., proto v Londýně vybrali jeho, aby pomohl zklidnit situaci.

Po kolapsu východního bloku, se vytvořilo mocenské vacuum na obrovském prostoru sfér vlivu bývalého SSSR. Primitivní geopolitika hrubé síly slavila na čas úspěch, aby se vyčerpala a ideově znemožnila a v asymetrických válkách. Po každém drtivém vítězství nad nějakou centralní vládou, nedokázali "vítězové" stabilizovat "novou provincii impéria". Kreml uspěl v Sýrii, takže neokon znovu věří, že to může fungovat. Asad byl otevřený pro pomoc až když barevná revoluce ho skoro pověsila na stromě. A Rusové jsou v Sýrii primárně skutečně z důvodu strategické obrany, takže jejich mocenská elita má jednotný názor, který netříští žádné vedlejší ekonomické zájmy, ty jsou pouze bonus. Spadlo civilní letadlo v Iránu, poněvadž jsem přesvědčený, že dohled nad US vojenskými akcemi v Iránu má řekněme Mr. NoMistake, tak ... Pánové byla zajímavá debata Ve zkratce a začínám se hrabat v fuzzy logice a neurčité matematice, kdyby jste mohli doporučit nějaké kvalitní zakladní učebnice byl bych Vám velmi vděčen.

375866

9.1.2020 17:33

No, abych dodal spojenci k obrázku svatých navedených

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 375866

Spojenci trénovaní pády z višně na znak. V evropě nadřízenou €araboafrikou výměny obyvatel kalegri euromedem. Kdy vazalové si platí vlastní exploataci proxi válkou proti nim zmíněnými. Pokud se v něčem mýlím směle se ozvěte čím a proč. Jestli tomu neříkte kolaps civilizace tak by jste také měli argumentovat třeba že přece kojí všichni savci svá mláďata, ale u mne se zoologií tedy neuspějete a hlavně není to dorost kontinentu, třeba v podobě vousatých sirotků neznámého věku. A u nich stejně jako u asiatů to snadno člověk okem nepozná jelikož nejsou z klimatu poznačujícím kůži mrazem a stárnutím.
Nazdar
bazar.

375870

9.1.2020 16:16

RE: širší pohľad

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375860

>Máte naprostou pravdu. To je ale málo k zabránění eskalace. Pokud se
>nezmění myšlení protagonistů světového vývoje- hrozí velký konflikt.
- Svet zošalel, aspoň ten euroatlantický, "demokratický"

>Byli jsme a jsme úmyslně mateni.

> Masmédia mlží a často lžou a matou.

- Ano. Ale pravda sa vďaka internetu dá spoznať. Ak človek CHCE.


>Není také doposud vysvětleno, jak je možné, že dokonalé protiraketové
>systémy které jsou nasazeny též v Iráku, a včasné varování Američanů
>že k útoku Iránu dojde, nezabránily iránským raketám dosáhnout cíle.
>Nejednalo se přece o překvapivý útok.

- ľahké vysvetlenie. Ten USAcky šmejd je proste šmejd. Lenže my sme doslova nainfikovaní tým, že USA = všetko najlepšie

375867

9.1.2020 17:03

RE: širší pohľad

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Reakce na 375867

Je ešte jedna možnosť, prečo Američania nič nezostrelili a tou je tajná dohoda medzi USA a Iránom. Niekde som včera čítal, že aj v samotnom Iráne sú vysoko postavení ľudia, ktorým bol Solejmání nepohodlný, lebo by sa radi zblížili s USA, aj za cenu zničenia suverenity Iránu a jeho kolonizácie, možno sú dokonca na výplatnej páske CIA. A tak sa tešia z jeho "odstránenia". U nás sa takým nadáva vlastizradcovia. Pro forma museli niečo podniknúť, aby doma "vypustili paru", ale dopredu oznámili, kam budú strieľať a USA mali čas odpratať všetko naozaj cenné..
Ale toto je len taká nepodložená špekulácia.

375868

9.1.2020 22:01

RE: širší pohľad

šifrin 77.?.?.?

Reakce na 375858

Ve své knize Bůh synergie se snažím vysvětlit, že jediný rozdíl mezi tradiční a liberální společností je v tom, že liberální společnost NEUZNÁVÁ mravní zákon. To sice představuje jistou výhodu, ale společnost se rozpadá. Takže máte pravdu..., ale ty tzv. "demokracie" pouze ztrácí sílu. Viz pospolne.cz

375872

12.1.2020 19:51

RE: širší pohľad

Marian1 81.?.?.?

Reakce na 375872

Pan Šifrin, výborná kniha, dakujem ze Ste ju napisali. Každemu doporučujem prečítať.

375932

9.1.2020 11:21

I v bahně je naděje.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Když jsem byl mladý, několik hodin denně jsem cvičil, aby mě "bitkár" nepřepral. A podařilo se, měl jsem klid. Ti slabší se skutečně lísali k tomu nejsilnějšímu. Já nebyl kolektivní, takže ke mně ne, ale měl jsem klid. Asi to tak funguje i ve velkém.
Věřím ale, že tu jsou síly, které se tomu umí postavit, ale zatím chtějí jen klid - trénují.
Jsem optimista, věřím, že se tomu zlu nakonec postaví, a to i přesto, že trpím depresemi. V těžkých chvílích kupodivu převládne optimismus.
U pánů Sakera a třeba i Robertse asi převládá pesimismus. Chápu to a nedivím se. Někdy je dobré si představit, co by mohlo nastat nejhoršího, ale poddat se tomu nelze.
V podstatě jsem nejvíc zmatený z toho, že se v tom člověk špatně orientuje. Dřív bylo vše přehlednější, dokonce i budoucnost se dala celkem dobře předvídat. Teď to nejde. Nebo to už nedokážu.

375859

10.1.2020 8:51

RE: I v bahně je naděje.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375859

>trpím depresemi. V těžkých chvílích kupodivu převládne optimismus.

-zakrývať si oči pred realitou, toto NIE JE optimizmus.

>U pánů Sakera a třeba i Robertse asi převládá pesimismus. Chápu to a
- pesimista, to je dobre informovaný optimista.

>V podstatě jsem nejvíc zmatený z toho, že se v tom člověk špatně
>orientuje.
- Stačí tvrdo veriť FAKTOM a LOGIKE.
A nezamieňať si fakty a želania.

375877

9.1.2020 17:13

Kulisní válka

LM 78.?.?.?

Celé mi to připadá jen jako "kulisní válka" všichni jsou tak nějak dohodnuty o tom že nikdo válčit nechce, ale musí nějak zareagovat. Tak v íránu je spoustu velkých gest i slov, a v americe také jen s tím rozdílem že situaci řeší ve smyslu nic se nám nestalo jsme velcí, silní čož uklidní i naplní hrdostí tamní občany. No a všichni budou spokojeni. Proč všichni ? Protože amerika je víc za toto porušení všech mezinárodních zvyklostí a dohod nesnášena a ztrácí kredit už i u svých spojenců, přičemž tlak na stažení USA do severoamerckého kontinentu je zase o pořádný kus větší, což je něco co Trumpeta od začátku chtěl (A O TO TADY JDE). Navíc írán stoupá nahoru neb to těm američanům přece nandal. Čímž získává body v regionu.
Je to podobné tahání za fusekli lidí jako když tenkrát Trumpeta velkozvučně odpálil/neodpálil rakety a ty zasáhly/nezasáhly základnu v sýrii. Rusi na druhé straně taky věděli své.
Jen smutné že při tom umírají lidé. A Sulejmani ? Možná nevyhovoval někomu i v íránu, kdo ví. Počkejme a uvidíme ale v nějakou válku mezi USA a Íránem ? Ne to bych zatím neřekl.

375869

9.1.2020 19:32

USA jsou už ve válce se všemi, kdo se nechtějí nechat vykrást a zotročit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

USA zcela ovládli skrze své banky, nadnárodní korporace, investiční fondy, nadnárodní organizace a instituce a média bezskrupulózní zločinci v kravatách a drahých oblecích bydlící na těch nejexkluzivnějších lokalitách. Přesto jsou to stále jen odporní zločinci, a to většinou chazarského, anglosaského nebo aristokratického původu, kteří se neštítí žádných zvěrstev. Jsou to vyznavači Baala, satanismu a především pocitu vlastní nadřazenosti a nedotknutelnosti. Ekonomické, politické, mediální a vojenské drancování zbytku světa jim umožňuje především používání dolaru v mezinárodním obchodě. Měny, která od roku 1913 ztratila cca 96 % své hodnoty. Opravdu ďábelským vynálezem těchto zrůd je ale inkasování mastných úroků z neexistujících peněz krytých jen strachem naivních otroků z důsledků nevyhnutelné globální krize, strachu ze sankcí, "humanitárního" bombardování či poslední války v dějinách lidstva.Ten, kdo chtěl tuto mafii odstřihnout od monopolu na emitování stále více jen virtuálních peněz, dopadl špatně (JFK, Kaddáfí, ad.). Nyní však západní mafii opravdu zvoní hrana. Rusko, Čína, Irán a další rostoucí státy jsou úplně jiná váhová kategorie než například Lybie,Irák či Afghanistán (tam šlo americké mafii hlavně o kontrolu nad byznysem s opiem a heroinem). A mají americké agresivity, jejího intrikánství, lží, podvodů a zlodějin plné zuby.

375871

10.1.2020 3:22

Jihad nespi

Simon 70.?.?.?

Clovek nemusi mit prehrsle barvitou predstavivost , aby si dokazal vytvorit obraz epochalnich zmnen v momentu, kdyby Spojene staty zcela a definitivne opustili vojenskou ucast v arabskem svete . Myslim, ze by nastal takovej poprask a hromobiti, ze to si nikdo nemuze prat ani v tom nejhorsim snu . Zasedly smog zmnenil by se nedychatelnym mracnem i nad matickou Prahou myslim, ze i orloj prestal by se tocit.. Kdo muze at se jen modli a prosi vsechny svate , aby ochranili Ameriku a dodali jim sil k zdolani vsech tech uskali , kterym dnes Americani stoji v tvar. Muslimske hordy nemaji slitovani nad svetem zapadnich pohanu a krestanu . Dokazuji to vsude tam, kde maji sanci masakrovat a zabijet nemuslimske mensiny.

375876

10.1.2020 16:54

RE: Jihad nespi

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 375876

Co to melete o muslimských hordách? Jediní agresivní muslimové jsou v současné době wahábisti, což je kult ze Saúdské Arábie. Saúdům byla vláda nad tou krásnou pouští dána Brity/Američany. Od té doby jsou zásobováni zbraněmi od Američanů, kterými terorizují například pastevce v Jemenu. Wahábisti rozvrátili Afhánistán, Sýrii, Lýbii, atd. To jsou ti, co zahalují ženy do černého. Mají mešity všude po světě, které Saúdi zakládají a sponzorují. To je ten militantní netolerantní islám.

Nevím, jestli ten váš příspěvek byla nějaká nepovedená ironie, ale křesťany a jiné "nevěřící" chrání v Sýrii muslimové (šiíti), například i Hizballáh. V Sýrii muslimové bojují za sekulární Sýrii proti Wahábistům, kteří mají plnou podporu sionistů.

Vložený obrázek

375889

10.1.2020 16:06

Možno

u 85.?.?.?

tento na prvý pohľad idiotsky čin, myslím Sulejmaniho vraždu, môže v konečnom dôsledku viesť k stiahnutiu sa US armády z Iraku, Sýrie a väčšiny stredného východu. Možno práve toto tým Trump sledoval, teda ak je to z jeho hlavy (aj keď pochybujem, že je to z jeho hlavy). Kniec koncov, tak sa mi marí, že to mal vo volebnom programe...

375887

13.1.2020 0:20

Bily Dum a hebrejsky jidelnicek.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Kdo, by chtel presidenstvi, jako ma Donald Trump?
Za prve stalo ho to miliony dolaru, za druhe musi podle Kissingera a Brezinskeho poslouchat, co mu reknou. Za treti je zde mafianska minulost az do dneska, takze kniha od pana Bannon Summon “FIRE AND FURY” nerika vse, jak to vlastne bezi v zakulisi Bileho Domu.Vezmeme trochu historie americkeho presidenstvi, padesaty paty president William McKinley byl zavrazden, 6 listopadu, 1901,udajne anarchistou, zidovskeho pozadi, Leon Czolgosz, jinak pritel Emmy Goldman-ove,,pritelkyne Lenina-Scrull. McKinley zemrel 14 listopadu, jako treti zavrazdeny president USA za pouhych ctyricet roku. President James A Garfield zavrazden, ktery neuvazene rekl, ze banky prevezmou Ameriku, 14 dubna byl zavrazden Abraham Lincoln, co by sestnacty president a ted vzpomenem John F. Kennedy, co by 35 president na nehoz byl spachan atentat, kdyz zacal razit statni penize, tak zvane zelene dolary, coz , se nelibilo bankam, co na americke dluhy , delane z niceho,, meli monopol. Zde svou roli z pozadi zahral Ruby-Rubystein, ktery umlcel Lee Harvey Oswalda. Nemaji to presidenti USA snadne , Regan mel v hlave hodne planu, ale, pokus o atentat mu napovedel, co ma rikat a co ne a plany zapomenout.
Vsichni ty anarchisti, jsou anarchisty jen do doby, kdy, oni sami, se dostanou do vlady nad “stadem”, to je potom vladni anarchismus na lidi z ulice s oznacenim ,ze jsou terroristi a nebo rasisti.
President Trump, se uz zavdecil Israelu uznanim Jerusalema, coz by se od cloveka zijiciho cely zivot v demokracii, neocekavalo. Druhou veci je, ze poznava ,ze USA zavleceny do valky na Stednim Vychode je pro nej jako obchodnika vyhazovani penez oknem, ze by mozna bylo lepsi nechat vsechny ty “diktatory” ve vlade a nazivu, nez se jich zbavit. Vidi a poznava, ze Libanon dneska je spatnou investici “zapadu”, to by snad nemel ani rikat , ze zkusenosti jinych presidentu, v ramci vlastni bezpecnosti, kdyz valecne monopoly vydelavaji triliony dollaru a emigranti zaplavuji Evropu. Vzpomenme Obamu, jaky ten mel tisicovy doprovod, kamkoliv se hnul. Kdo, by chtel se stravovat koser a poslouchat na slovo a byt v Bilem Dome veznem.

375934

13.1.2020 0:58

RE: Bily Dum a hebrejsky jidelnicek.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375934

Politika válek USA na Středním východě je jedno veliké fiasko, nejen obraz rozvratu, zmaru a bezbřehého cynického zabíjení, které má jen jediný výsledek,:rozšíření terorismu po celém světě, naprostý úpadek a zánik zbytků tzv. mezinárodního práva a vítězství siítského Islámského státu v Iráku nad tím sunitským, pro který porážkou Saddáma SSA vybojovaly Irák a zlikvidovaly tamní křehkou paritu...
Zdá se, že to co v těchto dnech předvádí jak trumpeta tak stát těch šílených ajatoláhů, není nic jen jakási podivná stínohra podobná tomu americky blbému wrestlingu...jde teď o to, pro koho a za koho to hrají...[zmaten]

375936

Příspěvků: 20

09.01. 09:35  Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?
09.01. 12:40 Lovec idiotů  RE: Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?
09.01. 14:20 jjj  RE: Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?
09.01. 10:16 libertarian  širší pohľad
09.01. 11:24  RE: širší pohľad
09.01. 15:29  RE: širší pohľad
09.01. 17:33  No, abych dodal spojenci k obrázku svatých navedených
09.01. 16:16 libertarian  RE: širší pohľad
09.01. 17:03 Malý a zvedavý  RE: širší pohľad
09.01. 22:01 šifrin  RE: širší pohľad
12.01. 19:51 Marian1  RE: širší pohľad
09.01. 11:21 Jan Hanuš  I v bahně je naděje.
10.01. 08:51 libertarian  RE: I v bahně je naděje.
09.01. 17:13 LM  Kulisní válka
09.01. 19:32  USA jsou už ve válce se všemi, kdo se nechtějí nechat vykrást a zotročit
10.01. 03:22 Simon  Jihad nespi
10.01. 16:54 Lovec idiotů  RE: Jihad nespi
10.01. 16:06 u  Možno
13.01. 00:20  Bily Dum a hebrejsky jidelnicek.
13.01. 00:58 R.E.  RE: Bily Dum a hebrejsky jidelnicek.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 160