Diskuze k článku

Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu, se potvrdilo

Příspěvků 29

15.12.2019 1:13

Eto debili

Woodu 193.?.?.?

Eto debili

375361

15.12.2019 17:40

RE: Eto debili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 375361

Řekl bych že je to gramaticky špatně.
Nicméně faktologicky zcela správně [smích]

375382

15.12.2019 6:02

Ano

Mika 46.?.?.?

Pan Man má pravdu ale bohuzel to vypovídá něco i o politické vzdělanosti a vyzralosti našeho národa, potažmo i mladých lidí.
Vždyť Piráty volili většinou mladí, kteří se nechali utáhnout na libiva hesla o legalizaci marihuany a dále také ženy, pro které je předseda velmi přitažlivý.
Mladý lidé se jinak vyznačují naprostou politickou nevzdelanosti a nezkušenosti a proto jsou velmi lehce manipulovatelny (vedle zkrácení na jeden volební den,se opozice taky snaží prosadit snížení věku voličů). Lživá demagogie veřejných médií je především na ně zaměřena.
A ti co volí topku - kavárna a její zastupci, bohužel jejich politická filosofie ovládá ČT a ČRO.
Ke starším ročníkům, kteří jsou vidět na demonstracích nevím co říct, asi naprostí dementi, kteří nemají paměť i na tu krátkou dobu od ,,sametu,,po dnešní dobu.

375363

15.12.2019 9:22

Oběti lepšolidí

Gój 46.?.?.?

Seznam je vyhledávač v moci globalistických bankéřů, kterým slouží Lukačovič. Provozuje Novinky a Seznam TV, kde působí soudruh Šídlo. Jeho manželka Tereza zastupuje "slovenský" Denník N ! Spolumajitelem, rozumějte místním správcem, je údajný miliardář Křetínský. Stoupenci myslitele Söröse vedou svatou válku za multikulturní Evropu. Účastníci demonstrací působí jako Hitlerjugend. Nechápou k čemu jsou zneužíváni!

375364

15.12.2019 9:36

zatracený sultán Erdogan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Mě momentálně víc znervózňuje, co Erdogan vyvádí v Egejském moři.
Ti šílení neoconi/neosionisti prostě musí 3. světovou vyvolat za každou cenu.

Ať mi nikdo netvrdí, že ti psychopati nejsou řízení nějakými mocnými temnými bytostmi. Protože každý komu zbyla aspoň minimální špetka soudnosti, nechce bolestivě umírat na ozáření. A je jedni jestli při výbuchu nebo poté co vyleze z krytu a zjistí že všechny zdroje potravy jsou otrávené a radioaktivní.

Případně se v další inkarnaci narodí do radioaktivního postapokalyptického světa, kde bude život naprosté peklo. Tohle všechno si soudný člověk uvědomuje.

375365

15.12.2019 10:57

RE: zatracený sultán Erdogan

F&T 212.?.?.?

Reakce na 375365

Erdogan pracuje na plánu globalistů vytvořit Velkotureckou říši. Podle stejného scénáře jako Hitler v Německu. S následným rozpadem Turecka po porážce. Jenže doba se změnila a Erdogan už namá takové prostředky jako jeho předchůdce.

Mimochodem ty temné entity mají problém. Pravděpodobně se živí lidským utrpením. Kdyby lidstvo vychcípalo po jaderné válce, tak je pár přeživších v jeskyních neuživí. Ani ony nechtějí jadernou válku. Optimální je pro ně dlouhodobý konflikt jako třeba v Lybii, Sýrii, Iráku, Afgánistánu ale i jinde.
Tam je zajištěna velká míra utrpení, občasné atentáty, párkrát se rozbombarduje nemocnice.
Také by jim vyhovovali migranti znásilňující evropské ženy. Úmrtí lidí v důsledku atentátů je po Evropě tak akorát pro trvalou stravu.

375369

15.12.2019 13:17

RE: zatracený sultán Erdogan

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Reakce na 375369

Ano. A je-li v tom aspoň kapka pizitivismu spočívající v tom, že vývojovému směru se spuštěním jaderné WW3 můžeme přiřadit malou míru pravděpodonbosti (za mně dokonce 30%-), nemusíme se v tomto předvánočním čase topit v hrůzostrašných představách.

Nicméně i takový globální chaos iniciovanou/uspíšenou přírodní katastrofou vyvolá globální chaos neúprosně a radikálně redukující počet lidí na celé planetě (za mně dokonce 75%+). Stačí mít v průzkumném vrtu v nejmenované kaldeře plastickou trhavinu o velikosti menší anakondy a roznětkové tlačítko (Global restart button) a tři roky neuvidíte slunko (i léto bude vypadat asi tak jako teď co koukám z okna), síranové sloučeniny budou z nebe padat v podobě slabé kyseliny sírové spolu s prachem. Nikdo nebude nikdy nikoho podezírat! Kdo by koho vinil za čistě přírodní katastrofu, že? Jasně, že se v tomhle dá žít a ty tři roky i přežít - ovšem ti připravení mají určitou výhodu. I potravinová produkce může probíhat v přisvětlovaných sklenících, atd, ale pro jak početný dav. No a po těch třech letech bude svět nezamořený, nerozbombardovaný a všechny rizika (od finančních, klimatických, jaderných, surovinových, zdrojvých, populačních, atd. atd..) budou zažehnána. I planeta se vzpamatuje a bude opět vzkvétat [smích]

Každý rozumný stát, by měl vynakládat veškeré prostředky, které kupříkladu nyní směruje na ty debilní sítě páté generace, na krizovou připravenost, která může zahrnovat rozsáhlé blackouty, pandemie, a jiné kolapsové příčiny. Obávám se však, že náš stát je v rozkladu a dokonce již nyní, kdy žádná krize není, neplní všechny své základní(!) funkce.

Asi bychom se tady shodli na tom, že všechny prostředky z 5G bychom přesměrovali na budování národní telekomunikační sítě, posílení civilní obrany, posílení ochrany hranic, podporu národní domobrany, coby součástí národní obrany, budování a vybavování krizových center, atd... ale musíme si přiznat, že jsme na to krátcí a naše hlasy budou vyslyšeny, až minutu po dvanácté.

Zůstávají dvě základní otázky:
1 - jak tomuto kolapsu našeho civilizačního okruhu (iniciovaného, či ne), který umíme zglobalizovat předejít?
2 - není-li možno mu předejít, jak ho zvládnout (přežít) a co po něm?

... já vím, furt se opakuju, co?

375373

15.12.2019 14:31

RE: zatracený sultán Erdogan

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375373

> Stačí mít v
>průzkumném vrtu v nejmenované kaldeře plastickou trhavinu o velikosti
>menší anakondy a roznětkové tlačítko (Global restart button) a tři roky
>neuvidíte slunko (i léto bude vypadat asi tak jako teď co koukám z okna),
- to trošku.....hodne preháňate....

>Každý rozumný stát, by měl vynakládat veškeré prostředky, které
>kupříkladu nyní směruje na ty debilní sítě páté generace, na krizovou
>připravenost, která může zahrnovat rozsáhlé blackouty, pandemie, a jiné
>kolapsové příčiny.
- "rozumný stát" , to je oxymoron

> Obávám se však, že náš stát je v rozkladu a
>dokonce již nyní, kdy žádná krize není, neplní všechny své
>základní(!) funkce.
- štát plní funkcie, ktoré potrebujú politici pre úspešné okrádanie ovčanov.

>Asi bychom se tady shodli na tom, že všechny prostředky z 5G bychom
>přesměrovali na budování národní telekomunikační sítě, posílení
>civilní obrany, posílení ochrany hranic,

- tie prostředky z 5G nie sú až také veľké. Peniaze na zakúpenie tých USAckych vrtuľníkov a iných zbraní sú výrazne väčšie. A ovčanom to nevadí.

>Zůstávají dvě základní otázky:
>1 - jak tomuto kolapsu našeho civilizačního okruhu (iniciovaného, či ne),
>který umíme zglobalizovat předejít?

>2 - není-li možno mu předejít, jak ho zvládnout (přežít) a co po něm?
>
>... já vím, furt se opakuju, co?

- myslím, že 95% -ám ovčanov sú tie otázky u riti. Ovčania na žiadny kolaps neveria. Ovčania veria na láskavý pomáhajúci štát.

375378

15.12.2019 15:18

RE: zatracený sultán Erdogan

F&T 212.?.?.?

Reakce na 375373

S tom pravděpodobností to příliš přeháníte.

No a vybavit se jídlem na 3 roky není problém ani pro vás. Když se cítíte tak ohrožen tak s chutí do toho.

I když popravdě, nebylo by lepší se léčit z panického strachu u nějakého dobrého psychologa?

375379

15.12.2019 19:36

RE: zatracený sultán Erdogan

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 375379

Ano, vybavit se jídlem na tři roky problém není, ale bohužel to není žádné řešení. Alespoň na lokální úrovni je potřeba převzít základní funkce státu a to jednotlivec nedokáže, ani kdyby to byl superman.

Nepohání mne strach, a už vůbec ne panický. Strach není dobrý rádce. Pohání mne láska minimálně k bližním a ke svým ještě nedospělým dětem. Aby to nepůsobilo pateticky tak to slovo láska vyměňme třeba za ochranitelství, to je fuk.

Dobré časy plodí špatné lidi a ti mění dobré časy na špatné. Špatné časy plodí dobré lidi, kteří ze špatných časů dělají časy dobré.

A v tomto ohledu téměř nikdo dnes nezná ani sám sebe, aby se ještě v dobrých časech mohl prohlásit za dobrého. Je-li tenhle způsob uvažování poukázkou do psychiatrické léčebny, pak doufám, že si tam aspoň budu mít s kým "rozumně" pokecat [smích]

Jinak díky za podnětnou reakci [smích]

375386

15.12.2019 23:17

RE: zatracený sultán Erdogan

anderson 89.?.?.?

Reakce na 375386

...moc krásně ŕečeno, rozumím Vám.

375392

15.12.2019 17:16

RE: zatracený sultán Erdogan

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 375373

Občas též uvažuju nad tím, jakým způsobem asi chtějí potomci Chazarů nastolit svou světovládu, po které tak krvelačně touží a která jim „byla přislíbena“.
Brutální a krvežíznivý komunismus (nejvíce obětí v řadách Rusů) se nepodařilo realizovat. Jakmile byla v SSSR jejich (potomků Chazarů) moc jen trochu oslabena, nastoupila měkounká varianta – tzv. socialismus a západní státy si mezitím vytvořily obranné mechanismy, bylo jasné, že tudy cesta nepovede a komunismus se nerozšíří.
Touha po veškeré moci a nenávist k nám ovšem nepovolily. A tak byla podle mě zvolena cesta závislosti. Pomalé a plíživé. Další velkou válku vylučuji z mnoha důvodů, které nepovažuji za důležité rozvádět.
Už dnes je vše potřebné k životu velmi zranitelné. Distribuce vody, včasné a časově přesné dodávky potravin do obchodů, zásobování palivy a všechno je více a více závislejší na elektřině.
Dříve, řekněme před sto lety, pokud by někdo vypnul proud, celé oblasti osídlení by to ani nezaregistrovaly. Pokud by byly odstaveny centrální zdroje vody, většina vesnic a mnoho městských čtvrtí by o tom neměly ani potuchy.
Dnes je tomu jinak. V některých velkých světových městských aglomeracích, pokud by nastal tzv. blackout, bude většina lidí do pár dní mrtvá.
Pokud se jim podaří úspěšně pokračovat tímto směrem, je úspěch zaručen. Postačí jen upevňovat v nemyslících lidech jejich touhu po závislosti. Dělají to bohužel velmi chytrými a nesmírně účinnými nástroji. Za pár generací, skutečně pár, při takovém tempu, postačí zmáčknout jedno, ale nejlépe všechna tři tlačítka současně (přerušit distribuci vody, zatlačit na aortu dodávek potravin a vypnout proud) a je bleskurychle o pár miliard jedlíků méně.
Než k tomu dojde, můžeme si ukrátit čas například hraním na burzách a těšit se z nejnovějších Ajfónů.
Ještě je čas. Zatím podle mě netřeba nakupovat ve velkém potraviny. Je třeba začít dělat něco jiného.

375381

15.12.2019 19:04

RE: zatracený sultán Erdogan

F&T 212.?.?.?

Reakce na 375381

Vidím to podobně.

Málokdo tuší, že člověk přežije až 70dní bez jídla a 3 dny bez vody. To je vědecky dokázáno. Pokud by došlo k blackoutu, tak asi nejrozumější by bylo začít meditovat a tím snížit spotřebu energie organismu. Pokud máte i nějaké zásoby jako konzervy, tak by se dalo přežít tak 100 dní.

Běžní lidé, závislí na konzumu, se mezitím vymlátí mezi sebou.

375385

15.12.2019 19:51

RE: zatracený sultán Erdogan

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 375381

Ano, tak jest. Být zásoben, vybaven a připraven je OK a není to nic špatného. Samo o sobě to ale není žádným řešením a souhlasím, že není důvod k panické aktivitě v tomto směru. Panika je taky na prd a jakékoli přípravy ji mají eliminovat. Když půjdete do vysokých hor, bude mít sebou váš průvodce i věci, které třeba ani nepoužijete, ale bude, bude-li to dobrý průvodce, připraven i na neočekávatelné situace.

Začasté to bývá tak, že nabádá-li někdo k preventivní ostražitosti a na jakékoli náhlé zhoršení zdánlivě neměnné situace, bývá osočen z toho, že toto náhlé zhoršení přivolal, jakmile toto zhoršení nastane.

Přivolávač deště je ten, kdo upozorní na to, že by nebylo od věci vzít si sebou do hor pláštěnku, jako že co kdyby.

Jen žádné strašení, kterým analýza stavu není a plyne-li z ní i nějaké prognóza se subjektivně definovanou mírou pravděpodobnosti, dá se s tím racionálně a nepanicky pracovat a nebo to jen s rozumnými lidmi probírat/diskutovat [smích]

375387

17.12.2019 16:11

RE: zatracený sultán Erdogan

Radek 38yearsold 178.?.?.?

Reakce na 375381

Všechna tři tlačítka nezmáčknou, ale čas od času jedno použijí, to aby jsme věděli, že je třeba mít strach o existenci a děkovati systému. Neřízený chaos je pro mocné nebezpečný, většinou se z nich rodí silné osobnosti, které je těžkém a zdlouhavé vymazat z historie a posiluje se tím národní cítění a trhá se globální moc.
Občanské Forum, Milion chvilek je jen součástí ozubeného soukolí převratu moci, u kterého je důležité samotný rozklad centra moci zevnitř, tedy rozbití politického systém zevnitř. To se zatím nedaří a onen Jidáš ze spiknutí Ano se ještě nenašel. Proto se milion chvilek jeví tak bezzubé.
O potřebách, názorech atd.. lidi účastnících se na akcích milion chvilek, přitom vůbec nejde, V okamžiku převzetí moci a jejího dělení metodou "urvi si co můžeš", bude názor těchto lidí absolutně bezcenný.

Můj názor je, že akce milion chvilek je jen součástí tlaku na Babiše, aby nemohl mít 100% důvěru vlastních lidí a silné postavení v Evropě. Babiš pak bude podepisovat Lisabonské smlouvy, ne podle názoru vlastních voličů, ale pod tlakem všemožných vyšetřovacích komisí, které ho podle kvality podpisu určí viníkem nebo ne-viníkem v kauze ča píča.
Bohužel, v Evropě se tak srážíme sami sebe, jako vždy v historii a sami se trestáme bez vnějšího přičinění.
Díky ti zrzoune.

Radek 38yearsold

375432

15.12.2019 17:46

RE: zatracený sultán Erdogan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 375369

Ale houby. Erdogan jim byl dobrý akorát jako pašerák migráčků a tvůrce koridoru kterým ISIS napochoduje do Evropy a zavede evropský chalifát. COž jim překazili Rusové.
Jinak je to jen šašek. Žádné Velkoturecko nebude, to je maximálně erdoganův vlhký sen.

I toho Ataturka globalisté nainstalovali na poslední chvíli, když předtím zlikvidovali osmanskou říši a mysleli si že už nebude podobný státní útvar potřeba. Jenže pak se ukázalo, že Sovětský svaz bude docela oříšek, tak bylo třeba proti němu vytvořit opěrné body třeba ve formě obnovené osmanské říše, jen sekulární a modernizované, pod vedením Ataturka. Jemu Erdogan nesahá ani po kotníky.

375383

15.12.2019 9:42

střelec ostravski

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Je velmi zajímavé, že policie se spíš než o vyšetřování motivu střelce v ostravské nemocnici, zajímá o vyšetřování toho kdo na internet pověsil video z nemocniční kamery, které totálně popírá oficiální policejní verzi.

Tady něco opravdu hodně smrdí. Že by se naše tajné služby inspirovaly v emerice a samy organizují teroristické činy?

A jak to že zrovna v této nemocnici pracuje sym MIloše Zemana ?

Zajímavé je rovněž, že tato událost v médiích zcela zastínila šaškování Milionu chvilek pro sudeťáky na václaváku.
Tohle má nějaký globální význam.

375366

15.12.2019 10:29

RE: střelec ostravski

ping789 91.?.?.?

Reakce na 375366

když eu jewstice zamitla žalobu čr proti zbraňové eusměrnici, říkal jsem si co bude nyní za spektákl, a do pár hodin jsem se dočkal [oči v sloup]

375368

15.12.2019 12:37

RE: střelec ostravski

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375368

Vzhledem k nejasnostem a rozporům mezi proniknuvšími fakty a oficiálními vyjádřeními lze jen konstatovat, že pachatel byl buď blbej, nebo navedenej..., ostatně jak to bývá vždy, jiných možností není pouze ještě zbývá vzájemná kombinace už těch zmíněných...[velký smích]

375371

15.12.2019 13:00

RE: střelec ostravski

Pacholíček 80.?.?.?

Reakce na 375371

Ať už blbej nebo navedenej byl to profík. Normální člověk ve stresu netrefí z metru stodolu. Tenhle to nasázel do hlav jak při popravě. Něco smrdí.

375372

15.12.2019 13:39

RE: střelec ostravski

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Reakce na 375372

To co se stalo je docela děsivé a ten člověk byl bezesporu pomatený a ani bych si nevsázel na to, že by byl kýmkoli navedený. To ale samo o sobě má pramalý význam.

Jde-li o variantu rozšířené sebevraždy někoho, kdo se cítí extra v úzkých, co když se bude extra v úzkých cítit někdo "šikovnější"? Někdo, kdo umí vyrobit antraxovou bombu? A nebo, kdo umí vykultivovat biologickou zbraň třeba z blbých pravých neštovic či z jiného svinstva. To třeba ani na letišti nepoznáte, že jste už v podstatě mrtví a váš zbývající čas jste jen přenašeči. A co když není v extra úzkých jednotlivec, ale celá skupina? A co když ta skupina disponuje neomezenými prostředky?

Znal jsem (z kina) jednoho chlápka, který měl superzbraně a lítal po světě a tyto zmetky likvidoval. Drinky si nechával protřepávat/nemíchat [smích] .

No jo ,no ... co bylo sci-fi, v tom teď žijeme a na tyhle superchlápky se spoléhat nemůžeme [pláč]

375375

15.12.2019 21:12

RE: střelec ostravski

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375372

...no, samozřejmě, že to smrdí, ale vzhledem k těm zasaženým a kapacitě zásobníku CZ75 to zrovna profík nebyl i když chodíval často střílet na střelnici...a zaplať pánbů za to...

Závěr z toho všeho je asi takový, že západní pokrok a eurohovnoty už konečně dorazily s kebabem a robotyckými kurvami do matky měst a taky i do toho zatím ještě trochu českýho, ale řádně kosmopolitně a multikulturně zaprděnýho ďolíku, to je už faktem. Ještě kdybychom kromě všeho toho švajneraj dohnali naše západní solidaritou všeho druhu prolnuté společenství taky ve vejplatách...
Už teď nepřímo přes odliv financí a předražené energie a jejich distributory sponzorujeme Merklové africké termity, přičemž za kulky držený Bakšiš dělá, že o ničem neví a ta nevěstka babylónská si na nás ještě otvírá tu svojí nevymáchanou držku. Něco tak blbýho, jako je ona a zbytek Německa tu v Evropě už dlouho nebylo a nemělo o sobě tak vysoké mínění..mě osobně to už začíná nasírat a to řádně...

375389

15.12.2019 14:10

RE: střelec ostravski

Martinik 31.?.?.?

Reakce na 375366

jsou tyto foto nebo videomaterialy nekde na internetu nebo uz je to nemozne stahnout/shlednout?

375377

15.12.2019 21:50

RE: střelec ostravski

Gój 46.?.?.?

Reakce na 375366

Zase nějaký jakoby Hilsner? Prohlédněte si podobenku kudrnáče. Střílet do cizích neznámích lidí dovede jen dědičně postižený nebo někým zpracovaný šílenec.

Tajné služby slouží lepšolidem, nikoli občanům tohoto státu. Co je na videu?

375390

15.12.2019 22:10

U.I.

RomanTička 94.?.?.?

Na tyhle hlupáky, co chodí tleskat zrzavému SA-mánkovi přesně platí citát, který je připisován Leninovi: "Užiteční idioti nám ještě sami a rádi přinesou provazy, na kterých je oběsíme."

375391

16.12.2019 15:11

Pan Man na hlavu také padlý.

Michal Stasiowski 31.?.?.?

Domnívám se, že pan Man trochu kamufluje. Právě to, že se sejdou lidé s jiným názorem, je obrazem zdravé společnosti. Přece ne každý musí souhlasit s tím, co je správné podle p.Mana. Ta anketa je také diskutabilní, vzpomeňte na "Nikdo není dokonalý" kde se vybírají ty nejblbější odpovědi. V našem autobuse na Letnou byl průměrný věk 48 let. Jeli s námi tři lékaři a šest učitelů. Domnívám se, že z našeho autobusu by uměl na tak triviální otázky, odpovědět každý. Nám pan Man také přijde na hlavu padlý, když nemůže pochopit, že pro nás je osoba pana premiéra nepřijatelná, pro jeho obrovský střet zájmů a pro jeho minulost.

375409

16.12.2019 18:40

RE: Pan Man na hlavu také padlý.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375409

Pro mě je taky osoba premiéra nepřijatelná, ale účast na Letné není názor, nýbrž projev idiocie a tím tragičtější pro nás všechny, když se jí dopouštějí kromě infantilních rozmazlených smradů i lékaři a učitelé...ti zvlášť.
Proto se není čemu divit když je mládež debilní, když je učí právě tací učitelé, kteří se účastní na "projevování svého názoru" na Letné pod taktovkou nedoučeného studenta náboženských blábolů, který neumí zatlouct ani hřebík tak, jako i většina zúčastněných...
Když nevyhráli ve volbách vztekají se jako děcka a vůbec jim nedochází, kdo s nimi a to bez valné námahy manipuluje a štve proti ostatním.
Nepoučitelnost a tupost těch "chvilkařů" je vskutku udivující a zřejmě jim jde o to, aby si zažili něco podobného, jak dnes prožívají stejní pitomci na Ukrajině...

...Takže, příště by to chtělo něco jako "do neskáče není Čech!!!...,nebo něco stejně pitomého pro stádo opic, nebo ovcí...do kterých když se pak střelí z kapsláku, nebo mezi nimi bouchne petarda tak se z toho poserou a navzájem pošlapou...

I kdyby se vás tam na Letné sešlo víc, jak milion, tak se ani lístek na stromě kvůli vám nepohne, to jste ještě nepochopili, přestože je mezi vámi tolik inteligentů doktorů a učitelů?!
Pokud chcete něco změnit, tak buď u voleb, nebo s klackem v ruce a ne s transparentem z papundeklu na kterém je nadrápaná kravina v angličtině, jinak jste jen trapní, směšní a nanejvýš k politování...

375411

16.12.2019 21:36

RE: Pan Man na hlavu také padlý.

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 375409

Pan Man už delší dobu varuje před fašizací naší společnosti. Pokud tedy znáte i jiné jeho články. A samozřejmě přitom poukazuje na činnost Milionů chvilek. Ve vašem autobuse tedy byl průměrný věk 48 let. To ale asi nebude průměr celého hnutí. Díky ČT jsem viděl na akcích množství i výrazně mladších lidí. Tady říkám bohužel. U těch starších nevím, co si myslet. Důvody mohou být různé. Předpokládám, že většina se prostě řečeno nechává obalamutit. Snad na základě největší vnitřní překážky - přeceňování vlastní mravní hodnoty. Něco v duchu filmu Dogville. Vyloženě fašištickou mentalitu tam zřejmě mají jen nemnozí. Samozřejmě je to jenom moje spekulace. Ostatně, Hitler dokázal oslovit masy. I spousty inteligentních a vzdělaných lidí. V tom tedy asi podstata podpory či odporu není. Tady si jen říkám - Minář má do schopností Hitlera hodně daleko. A musím hned doplnit - naštěstí.

375413

17.12.2019 6:02

Přečtěte si 10 zákonů antikomunismu

F&T 212.?.?.?

http://leva-net.webnode.cz/news/desat-zakonov-anti...
Cituji:
1. Čím menej máš rokov, tým viac si trpel za bývalého režimu. Úplne najviac si trpel, ak si bol v roku 89 spermia, čo trepotala chvostíkom a hľadala vajíčko.
10. Čím viac sa oháňaš demokraciou, tým viac voláš po Majdane a zvrhnutí demokraticky zvolenej vlády.

375418

Příspěvků: 29

15.12. 01:13 Woodu  Eto debili
15.12. 17:40  RE: Eto debili
15.12. 06:02 Mika  Ano
15.12. 09:22 Gój  Oběti lepšolidí
15.12. 09:36  zatracený sultán Erdogan
15.12. 10:57 F&T  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 13:17 Ali-ste BEL  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 14:31 libertarian  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 15:18 F&T  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 19:36 Ali-ste BEL  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 23:17 anderson  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 17:16 Erwin  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 19:04 F&T  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 19:51 Ali-ste BEL  RE: zatracený sultán Erdogan
17.12. 16:11 Radek 38yearsold  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 17:46  RE: zatracený sultán Erdogan
15.12. 09:42  střelec ostravski
15.12. 10:29 ping789  RE: střelec ostravski
15.12. 12:37 R.E.  RE: střelec ostravski
15.12. 13:00 Pacholíček  RE: střelec ostravski
15.12. 13:39 Ali-ste BEL  RE: střelec ostravski
15.12. 21:12 R.E.  RE: střelec ostravski
15.12. 14:10 Martinik  RE: střelec ostravski
15.12. 21:50 Gój  RE: střelec ostravski
15.12. 22:10 RomanTička  U.I.
16.12. 15:11 Michal Stasiowski  Pan Man na hlavu také padlý.
16.12. 18:40 R.E.  RE: Pan Man na hlavu také padlý.
16.12. 21:36 kolokol  RE: Pan Man na hlavu také padlý.
17.12. 06:02 F&T  Přečtěte si 10 zákonů antikomunismu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 187