Diskuze k článku

Global restart button - aneb fiktivní otevřený dopis Gretě Thunbergové

Příspěvků 36

14.11.2019 3:37

Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Zdeněk 412 2a00:x:x:x:x:x

Ten článek je na trestní oznámení ..

374628

14.11.2019 8:16

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Peťo 165.?.?.?

Reakce na 374628

Súhlasím s trestným oznámením...

374631

14.11.2019 9:28

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

janaz 81.?.?.?

Reakce na 374628

Naozaj? To ti robí taký problém pochopiť, že sa jedná o iróniu a výsmech? Či už aj to je trestné?

374634

14.11.2019 10:49

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 374634

Díky a taky doufám, že ani myšlení/úvaha založená na fabulaci trestná není [smích] . Dopis je sice fiktivní, ale i když se tváří, jako návrh řešení zdánlivě neřešitelné otázky, je v něm řada otázek k zamyšlení. Pokus empatického vcítění do fiktivní skupiny lidí s neomezenými prostředky, o nichž by bylo mylné se domnívat, že jsou to tupci a neví si rady s globálně zašmodrchanou situací. Z těch otázek zkusme třeba tyto:
Rozvine se "Gretino hnutí" v generační konflikt? Zahrne nás, tedy generaci WaX, generace Z neodpustitelnou výčitkou? Pochopí zradikalizovaní zástupci generace Z, že mohou případně přimět k redukci spotřeby jen náš civilizační okruh? Ví, že oslovují jen loutky? Ví, že i kdyby jimi oslovení mocní našeho civilizačního okruhu vyslyšeli a naplnili vše, co po nich požadují, nevedlo by to k odvrácení rizika, jehož naplnění se obávají? Ví, že nezastavitelný civilizační pokrok mimo náš civilizační okruh přináší řadu dalších a neméně závažných rizik, včetně WW3? Jsme, tedy lidé jako živočišný druh, schopni zničit tuto planetu? Jsme to my, kdo je pro ni největším ohrožením? Dá se naplnění všech těchto rizik předejít "nějak bezbolestně"? Je opravdu naznačené "konečné řešení" tak technicky jednoduché a bez stínu podezření z lidské iniciace čistě přírodní katastrofy? .... a celá řada dalších otázek.
Omlouvám se všem, kterým připadají až příliš provokativní [smích]

374638

14.11.2019 14:43

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Zdenek Jirasek 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374634

No já nevím, když někdo bude ironicky vyhrožovat smrti mé rodině, dostane preventivně po hubě ...

374646

15.11.2019 9:47

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 374634

>Naozaj? To ti robí taký problém pochopiť, že sa jedná o iróniu a
>výsmech?

- toto mám chápať tak, že aj spravodajstvo ČT je iba irónia a
výsmech?

374670

14.11.2019 10:14

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 374628

Tento fiktivní dopis byl koncipován jako "diskuzní otvírák" a podnět k zamyšlení. Všichni si analyzujeme situaci a děláme si v podstatě nějaký vývojový diagram, jehož větvení má námi přiřazenou procentuální míru pravděpodobnosti, že se daný bod tohoto vývojového diagramu udá tou, či onou cestou. No a dále rozvíjíte jen úvahu, která má třeba "75%+ cestu". Není těžké si představit, že by tento dopis nemusel být jen fiktivní. Mohou existovat takovéto uzavřené skupiny s rozsáhlou přípravou a dostatečným odhodláním? No a jsme zase u pidi vývojového diagramu: jaké procentuální vyjádření dáváte odpovědi NE a jaké odpovědi ANO?

374637

14.11.2019 11:10

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 374628

A ještě se omlouvám i za to, že jsem neodpověděl na vaši přímou otázku v reakčním nadpisu. V podstatě je otázka, jestli Gréta přežije zcela nepodstatná. Zodpovědět si však, kdo by "nastalý fiktivní chaos" přežil a kdo ne, není až tak těžké a samozřejmě by přežilo i mnoho ne až tolik extrémně (a fiktivně!)připravených.

374640

14.11.2019 23:50

RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?

Gój 46.?.?.?

Reakce na 374628

Trestní oznámení na bankstery nebo na jejich poskoky? Na zločince Tošovského prý kdysi podala trestní oznámení Procházková, ale další bansterští poskoci ono trestní oznámení odložili. Gaunera Bakalu také neodsoudili, zato "jeho" sdělovací prostředky udávají vítr košer smýšlení otroctva. Šílenci hlásají: Výzva, nulové CO2 !?! Auta budou jezdit na vzduch a vypouštět vůni heřmánku nebo levandule? Baterkové auto dělá totiž v souhrnu větší zatížení přírody než srovnatelně velké se spalovacím motorem.

Greténka je jen zblnutý fracek, pro zlé zájmy banksterů. Budete podávat trestní oznámení na bankstery kvůli ohlupování a rozeštvávání otroků, a zneužívání nemocného dítěte?

374663

14.11.2019 8:26

čudla

Pacholíček 80.?.?.?

Ta čudla je jenom zneužité dítě. Vybrali ji ,vypatlali mozeček a udělali z ní Eko- Johanku z Arku.

Nepotáhne však na Angličana ale na naše peněženky a chatrné zbytky svobod.
Pod ekovydírání a ekobuzerování se dá schovat úplně všecko.

Taky to rozeštve proti sobě mladou a starší generaci. To se taky počítá.

Televizka to do nás pumpuje a pak to proloží blokem reklam na všechny ty plastové krámy co si máme nakoupit. Havlovy absurdohry hadra.

Tím neříkám že je eko O.k. jenom že řešení jsou jako obvykle jinde. Jenže jsou Tabu.

Takže milé děti....cirkus bude !!

374632

14.11.2019 9:26

pekná fraška, tento "dopis"

libertarian 31.?.?.?

Písať "uvedomelý" dopis duševne pošahanému decku je fraška. Tuto frašku ešte zvýraznujú absurdné názory v tom dopise. Autor považuje ľudstvo za stádo debilov, a jedine ON, so svojou uvedomelou partiou sú predurčení zachrániť to pár miliardové stádo debilov pred samovražedným konaním.
Pokiaľ sa dostáva vypočutia takýmto šialeným názorom, tak ľudstvu naozaj hrozí katastrofa. Nie síce klimatická, ale psychiatrická. Nemoc šialených kráv (opravujem - ľudí ).

374633

14.11.2019 20:51

RE: pekná fraška, tento

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 374633

Nerad připouštím osobní polemiku, ale vyjádřil jste zřejmě i za další diskutéry mylný pohled v tom smyslu, že bych snad já osobně byl součástí nějaké skupiny, která má takto propracovaný a paradoxně technicky jednoduchý plán poslední záchrany. To je ovšem velké nedorozumění a myslel jsem, že každému bude hned zřejmé, že jde o fikci (vždyť je to i v nadpisu). Celé je to fikce! Diskuzní "otvírák". Existuje-li takto logicky a bezcitně uvažující skupina, což nevylučuji a dokonce tomu dávám míru pravděpodobnosti 75 %+, pak by nic takového přece nepsali [smích] . Sledujte logické vazby!
To ovšem nevylučuje závažnost otázek z takto fiktivně koncipovaného dopisu vyplývajících. No a jestli si to ve své imaginaci dovedete představit a připustíte, že to může(!) být reálný scénář, pak jedna ze základních otázek vyvstává: "A co my s tím můžeme udělat", neb v tomto kontextu jsme na tom všichni, kdo tady diskutujeme, zcela stejně, tj. víceméně na odpis (s mírou pravděpodobnosti přežití nastíněného dvouletého chaosu třeba 50/50, podle individuálního vnímání) ... a to se mi, stejně jako vám, moc nelíbí [zmaten]

374657

15.11.2019 10:01

RE: pekná fraška, tento

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 374657

>diskutéry mylný pohled v tom smyslu, že bych snad já osobně byl součástí
>nějaké skupiny, která má takto propracovaný a paradoxně technicky
>jednoduchý plán poslední záchrany.

- ja osobne by som uvítal nejaký plán na záchranu pred takými šialencami. Lenže - nepovažujem "fiktívny dopis" , (ani reálny dopis) Grete za vhodný plán záchrany.


>ze základních otázek vyvstává: "A co my s tím můžeme udělat",

dobrá otázka. Ale tak potom ta otázka mala byť presne takto položená :
"A co my s tím můžeme udělat",

Pretože tunajší diskutujúci sa iba veľmi zriedkavo stavajú k problémom metódou "A co my s tím můžeme udělat" . Väčšinou iba VYVENTILUJÚ svoj hnev. Ale uvažovanie o spôsobe záchrany - skoro nikdy.

Tu vlastne KAŽDÁ diskusia skončí po dvoch dňoch totálne DO STRATENA.

374672

15.11.2019 16:47

RE: pekná fraška, tento

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 374672

OK, to už je něco jiného. Pochopili jsme v rámci diskuze, v čem je problém a taky i to, že by svým rozsahem mohl převýšit všechny ostatní. Co s tím můžeme udělat? No, do mašlí svázaný návrh nemám. Přemýšlejme o těchto bodech:

1. Abychom však s tím mohli něco udělat, musíme pochopit, jak dotyčný (dotyčné fiktivní společenství lidí) uvažuje (může uvažovat) a nepodceňovali jejich schopnosti, možnosti a odhodlání.
2. Odhalení - víme o tobě a nyní i ty víš, že my o tobě a tvém plánu víme
3. Nezahnat do kouta (do zoufalství), odkud není úniku, neb krysa do koutu zahnaná bezhlavě útočí a zoufalí lidé dělají zoufalé věci
4. Přestat si pěstovat obraz nepřítele v jakémkoli národě a státu. Není na světě nějaký primárně zlý (ani vyvolený) národ/stát, jen se může dočasně státu zmocnit skupina, která ho pak ovládá. V korporátní demokracii, ve které jsou politici jen loutky na šňůrkách to jde samo. Lidi v Rusku i v USA chtějí žít své životy v míru a v co možná největší hojnosti.
5. Podpořit přechod od unipolárního světa k multipolárnímu bez dramatických bojů. Přispět co nejvíce k všeobecnému pochopení, že bitva za zachování naší hegemonie (impéria, jehož jsme součástí) není vyhratelná. Osudovost sklapnutí Thukydidovy pasti pro všechny.
6. Reforma (transformace) a nebo vystoupení z NATO (alespoň náznak). Postačí možná podpora myšlenky na jeho rozpuštění, kterou jako balónek vypouští i prezident USA.
atd .... až po třeba i posílení struktur civilní obrany, neb nejde o to se připravovat na válku (jak byste se chtěli připravit na jadernou WW3, že jo?), ale na řízený chaos, když už se nám nezdaří mu předejít. No to už snad pro začátekstačí [smích]

374681

15.11.2019 19:18

RE: pekná fraška, tento

Gój 46.?.?.?

Reakce na 374672

Fraška je blábolení libertariana; "ovčania", ale řešení představil kdy? "Co my s tím"...a "každá diskusia skončí do stratena".

K možnému konání je nutné poznání a o to se vydavatel snaží detesítky let. Bežný občan, podle vás ovčan, má spousu svých starostí a úkolů. Má zapotřebí dodržovat nějaká pravidla, nařízení a zákony, kterých je několik desítek tisíc, především z vůle šmejdů, za účelem snadného ovládání otroků. K tomu šmejdi mají moc nad většinou sdělovacích prostředků, a dokonce i nad školstvím!

Co s tím můžeme udělat?
Zapatovávat a zapisovat si zločiny proti lidskosti, jako hromadný dovoz migrantů proti vůli obyvatelstva, a desítky dalších "humanitárních" činností, obvykle doprovázené lžemi a lstí.

Můžete také podávat dotazy, stížnosti a trestní oznámení. Volit lidi, stranu, která má v programu národní zájmy, prospěch domorodého obyvatelstva!

374685

14.11.2019 13:49

dopis bezvýznamné figurce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0a:x:x:x:x:x

Jaký má prosímvás význam psát otevřený dopis zcela bezvýznamné figurce, která jen nevědomě uskutečňuje propagandu v plánu globalistů na návrat západního světa do středověku, jak po stránce životní úrovně, tak po stránce ideologie?

374641

14.11.2019 14:02

Na okraj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Len ako zaujímavosť na okraj témy: Naoki Higašida, silný japonský autista , napísal pred pár rokmi ako 13 ročný s pomocou rodičov knižku, v ktorej sa pokúsil jednoduchou rečou priblížiť zložitý vnútorný svet autistov a v jednej z kapitol píše o tom, aké bezprostredné, bytostné prežívanie prírodného prostredia autisti majú - ťažko porovnateľné so zdravým človekom.
Gretine osobné pohnútky (má síce Aspergerov syndróm, ľahšiu formu autizmu), nemusia byť nutne nečestné, už skôr sa dá hovoriť o vypočítavosti jej najbližšieho okolia.

374643

14.11.2019 14:15

Máme právo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Listvo má plné právo se zničit. Kdo je proti, není člověk, nic nechápe a nemá do toho co kecat. Tímto Gretu oficiálně vylučuji z lidstva a to až do doby, než tisíckrát napíše, že Země musí být zničena a nikdo s tím nic neudělá a jakákoliv snaha jen zbytečně odvátí od toho, co lidé přirozeně dělají. To je přece nepopiratelný vědecký fakt.

374644

14.11.2019 18:35

RE: Máme právo

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374644

Nezbývá, než souhlasit. Činím tak ovšem velmi nerad. Lidstvo ale nemá právo vzít do hrobu i svého rukojmího - tuto planetu.

374652

14.11.2019 16:30

nejsem si jist

rosco 185.?.?.?

co autor tehle slataniny kouri ale musi to by pekne silny matros. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

374650

14.11.2019 18:43

I když to vypadá šíleně, tak přesně tohle chtějí udělat šílenci z GP

F&T 212.?.?.?

I když to vypadá šíleně, tak přesně tohle chtějí udělat šílenci z GP. Lidi jako poskoky a otroky už nepotřebují v takovém množství. A tak vypracovali plán redukce obyvatel - tzv. zlatou miliardu.

Evropu zlikvidují migranty, v USA rozpoutají občanskou válku střední východ už je kompletně rozjebaný "arabským jarem" atd. V Číně už jedna kulturní revoluce byla. Teď v Číně vytvořili evropě podobnou civilizaci, která už mám max jedno dítě a bude vymírat. S Ruskem si zatím neví rady, ale po Putinovi tam zase dosadí nějakého opilce a ten celou zemi rád zaprodá. Oni nemusí mít všechno hned.,

Jakákoliv ekologická záminka skvěle poslouží k rozpoutání konfliktu.

374653

14.11.2019 19:37

Loutkovodiči si vytvořili mj.také Gretu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Jsou už hodně zoufalí tihle samozvaní, velmi často chazarští "světovládci" sídlící převážně na Západě a vidí, jak se jim jejich sen na totální ovládnutí a ždímání miliard gojímů sype jako domeček z karet. Proto zkouší všechno možné i nemožné. Dovážejí do dosud relativně klidné a blahobytné Evropy milióny zoufalců i zločinců ze zemí, které vykradly a vybombardovaly státy NATO na jejich pokyn, exportují státní převraty jako o závod do zemí, kde bylo nebo je ještě co ukrást, pod falešným pláštěm ochrany přírody, kterou bez uzardění sami vykrádali a devastovali všude, kam vlezli, se snaží ždímat a uzurpovat otroky (např. chystanými zákazy aut se spalovacími motory, tepelných a jaderných elektráren ), snaží se početně redukovat už nebezpečně přemnožené gojímy (vakcínami,chemicky upraveným jídlem, válkami, fluorovanou vodou, genetickým inženýrstvím ), záměrně devastují školské systémy, vymývají palice otroků a především mládeže a dětí vylhanou propagandou a dekadentní pseudokulturou, soustavně straší svět fatálním jaderným konfliktem a současně zdražují vše potřebné k životu, vyvolávají finanční a ekonomické krize atd. A ono to pořád nestačí a jim se zoufale krátí čas.

374654

14.11.2019 22:15

RE: Loutkovodiči si vytvořili mj.také Gretu

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 374654

... a zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Věřím, že i pro klid svých duší (myslete si třeba o nich, že jsou skrz naskrz černé) vyčerpají všechny ostatní možnosti, jak předejít nevyhnutelnému. Myslím taktéž, že je dost hodně provokativní a zneklidňující právě ta reálnost a logičnost postupného doklopýtání k bodu, v němž jim (a zcela podle jejich logiky) nezbyde nic jiného, než zmáčknout onen (fiktivní!) Global restart button [pláč]

374660

14.11.2019 20:25

Ste tak blbý nebo navedený

Sasin 178.?.?.?

Vyjadřovat se s pocity, záští nebo sympatií k loutce v pimprlátkovém divadle, to mě fakt dojímá k slzám. Heh

374655

14.11.2019 21:06

RE: Ste tak blbý nebo navedený

Ali-ste BEL 89.?.?.?

Reakce na 374655

S úctou vám rád odpovím. V to, že nejsem úplně blbý doufám a to, že nejen navedený vím. Tento fiktivní dopis měl i vás vyprovokovat k zamyšlení a k mnoha otázkám. Doufal jsem však rovněž v otázky jiného druhu [smích] . Nicméně i tak "diskuzní otvírák" zabral a zdá se, že je i poměrně dost provokativní.

374658

14.11.2019 23:03

RE: Ste tak blbý nebo navedený

Zdeněk 413 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374658

K jakým otázkám ? Že planeta zajde na lidskou činnost ? Vždyť obýváme necelou třetinu planety a ať se třeba pomlátíme, planeta to přežije .. stejně jednou shoří a zanikne. A ten srandovní CO2 co pijeme v sodovce a pivu je v atmosféře několik promile , cca 3 až 4 PROMILE ! Jen oceány pokrývající skoro dvě třetiny zeměkoule produkují CO2 více než celé lidstvo ..

374661

14.11.2019 23:33

RE: Ste tak blbý nebo navedený

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 374658

Jó, to mě vážně vyprovokovalo, například k otázkám co teda s těma našima ukradenýma podílama na půdě po předcích. Že se na ní oligarchové a zbohatlíci proháňají jakoby jim patřila a ani ty brambory nejsou schopni dělat za méně než za cenu banánů odkaďsi z prdele. Nebo eště větší provokaci si dovolím, kam tečou naše podíly z rozpočtu, páč bych už očekával, že bude po nich sháňka. Že teda ostatní blboni gdyž nechcou, tak bych o ten podíl měl zájem si ho pěkně přepočítat a vyplatit. A přidám eště jednu provokaci, kerou bych si přál na všech , minimálně pronárodních médiích přetřásat každej den a to co s našema potřebama jako kua bude. To se jako budem furt do omrzení bavit o tem co gde a kolik jaká cizácká sviňa sežrala, nalhala a nakradla a budem na to jako zízat, že máme jako nohy v teple? A mnohem víc by teho bylo, ale to je tak strašně těžký aby všem těm chytrejm administrátorům dokápla na šišinku ta kapka rozumu aby to začali tlačit horem dolem, že je to až nemožný, páč to vypovídá jen o tem, že voni ty nohy v teple maj. No ale abych nebyl nespravedlivý,, v minulé diskusi nebo jak to nazvat padly tři moje kapky na správné místo a to si považuji s ohledem na poměry za úspěch, ale to jak víme světem nepohne. No tak ale esli, napište něco o našich potřebách, jak je sečítat, jak je plnit, jak se o ně podělit, ale aby to zas nedopadlo jako eseje o ekonomizujícím banditizmu nebo o hradní a podhradní veteši. Heh

P.S. Přidám inspiraci. Gdysi nám ve škole nalívali do hlav, že žili a byli králové a ti razili, tehdá, mince, a někeří je okusovali aby teho zbylo blboňům méně a gdyž už asi neměli zuby, že si na to pořídili nosáče, keří jim dělali inventúru a v době gdy se vrchnost radovala, hopsala v zahradách nebo se válela ožralá v e fontánách gde na ně stříkalo šampaňské, tak ti nosatí to za ně jako počítali a ručili hrdlem za to, že to mají spočítané na výbornou. No a tak nevím gdy se to stalo, že si lidi začali myslet, že to je dneska obráceně.

374662

15.11.2019 9:05

RE: Ste tak blbý nebo navedený

Ali-ste BEL 37.?.?.?

Reakce na 374662

Pokud ovšem nebude existovat prostředí, ve kterém by i tyto otázky byly relevantní, nebude i prostor se jimi zabývat. Prioritu má otázka zachování společenství lidí, byť značně nespravedlivě uspořádané, alespoň v tomto málo uspokojivém stavu. Kéž by to ve svých vazbách příčiny a následku nevedlo k ničemu ještě horšímu. Buďme tedy pozitivní a očekávejme světlé zítřky [smích]

374668

15.11.2019 11:34

RE: Ste tak blbý nebo navedený

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 374662

Jen aby z toho Šašíne vůbec nějakej vejvar zbyl, dluh je asi tak 1,8 bilionu. Když to Kalousek rozesílal, přišly dlužný podíly lidem složenkou a prej cáluj. Původní nadšení začalo vopadat.

Jo ona se načas objevila myšlenka, že je to blbost se uvyrábět k smrti pro pány a ještě se zadlužit až po uši, protože lidi chtěj jen housku, kafe a klid, ne řešit celej život příkazy pošahanýho dementního hradního pána a pak ještě jeho gigantický dluhy, který se časem provalí.... Chtěli tenkrát třeba mít klid vod komunistů. kapitálistů a jejich skvělejch poradců - zpravidla mafiánů. Po pár letech je v housce technickej mák, technická sůl a ještě dosud neidentifikovatelný DDT v nový podobně a s nejasnýma účinkama nebo co.... No kdo zaváhá nežere.

Havel - 1. Prezidentsky projev https://www.youtube.com/watch?v=7V9q22wzCfI
[zmaten]

374674

15.11.2019 12:59

RE: Ste tak blbý nebo navedený

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 374674

Jó to straničtí vetešníci uměj jen tlamovat o navyšování našich schodků a svých mezd za poctivé rozkrádání našeho majetku podle jejich předem sepsanýho zakona. Se přeskupují , přestupují, do stran podle "preferencí" a řáděj ve skladech jako pominutí. Dneska pré už nnéní potřebaani sklad hmotnejch rezerv, že to je potřeba na blešáku střelit. A voni teho nenechaj dokud tady nezbudou ani ohlodané kosti, vážně. No a teď sem zase slyšel, že mladej Klaus se nám šklebí při dojíždění do "zaměstnání", gde se všichni strašně důležitě tvářej jak pro vlast dřou jako koně, z nějakýho Porše, že ho viděli stát něgde u panské kantýny. A všichni sou tak neuvěřitelně schopní, že to mají eště jen jako vedlejšák. Že například pré ten nejvyšší komunista má něgde plantáže, ani nevím kolik má otroků, Okamůra provozuje cestovku přez kerou sem vozí jako turisty, ostatní podnikají s dotácema a další sou tiše přisátí na solární, hospodářské a já nevím jaké tunely a jedno kudrnaté kantýnské vemeno pré chodí eště do školy. Ve všem mají prsty, čuměj na nás jako na blbce a eště se ofrňují, že za to všechno můžeme my. . Heh
https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-11-14_17-list...

374676

16.11.2019 8:13

RE: Ste tak blbý nebo navedený

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 374676

Právě co s prachama vod votroků - no všechno rozfrcat, roztočit a dluhy zaplatí zase oni. Proto je vejvar holt minusovej. A pokud by se náhodou objevily příjmy navíc - je třeba, aby pán nechal urychleně přistavět další tunely a penězovody, který vedou správným směrem...

A bude to tak furt dál. Dokud každej občan nebude mít svůj reálnej podíl, pak teprva bude mít ekonomickej důvod a nárok ovlivnit konání papaplášů a státu.
To se státu líbit nebude, chtěj pro sebe cochcárnu, svobodu a demoGreténismus. Proto nabídli lidičkám anonymní házení papíru do bedničky. Ale pak teprv skončí demence, jakože premierko kradl, jenže ten čestnej muž nás okradl přece podle zákona a nikomu nevadí, že prachy jsou fuč...

374689

14.11.2019 20:46

Očista nejen od gretenu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

https://rutube.ru/video/bacfdd85fde1421798a9d30c4541edd9/

374656

14.11.2019 21:35

Jako by Zvedavec nechtel vidět, co se děje.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Bolívie (bláznivé Rusko uznalo "prezidentku"[mrknutí jedním okem], Člověk v tísni (dva sponzoři jsou Veolia, která ukradla Čechům vodu), Sýrie (fakta, úder na Damašek, rabování ropy), Letná ... místo toho dopis koze, kterou je radno ignorovat, teorie o fake news (teď objevili kyslík na Marsu, předtím našli UFO, NASA je plné bláznů, zítra objeví i přímo Marťany), neškodilo by ocitovat Asada, kde podrobně popsal nazi režim USA, likvidace krajiny i v ČR, stovky mrtvých v Iráku, bouře v Libanonu, vrtulníky USA ... Pro inspiraci třeba https://colonelcassad.livejournal.com/ – jsou i jiná média (v ČR neznámá), než to západní onano.ání.

374659

15.11.2019 8:10

RE: Jako by Zvedavec nechtel vidět, co se děje.

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 374659

Mé základní zdroje informací jsou Colonel Cassad a Moon of Alabama, občas The Saker. Zaplaťpámbů, že umím rusky i anglicky.

374667

15.11.2019 14:31

RE: Jako by Zvedavec nechtel vidět, co se děje.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 374659

Zdravím pisateli, který jako mnozí další chcete zůstat v anonymitě. Co když všechno souvisí se vším? Každá jednotlivost vypovídá o světě, ve kterém žijeme. Jestli on Zvědavec není pro přemýšlivé a zvídavé lidi, kteří si dokáží poskládat události do souvislostí? A co takhle řetězení již proběhlých událostí s událostmi v budoucnu s nějakou mírou pravděpodobnosti predikovatelných. Odkloním se tedy od "Gretina hnutí" generace Z (samo sebou nejen Z) , i když ne příliš, neb vše souvisí se vším.
Jestli dostatečně ověřitelně víme, kdo je kdo v Libyi, Sýrii, nebo třeba na Ukrajině, tedy co dělá, proč to dělá a proč to nedělat nemůže (a role se vyvíjejí i mění), pak si například můžeme položit třeba řetězec otázek: "Může v rámci obchodních válek a sankcí dojít i na protiútok směrovaný na petrodolarový systém?" (A/N:0-100%), "Jsou a nebo budou v blízké budoucnosti naplněny sice nutné, ne však postačující podmínky pro takovýto protiúder?" (A/N:0-100%), "Bude tento protiúder, který je v rámci obchodní války srovnatelný s použitím ZHN, zrealizován bezprostředně po splnění všech podmínek?" (A/N:0-100%) a "Odpoví takto zasažený protivník (bohužel náš civilizační okruh s jediným ovládaným imperátorem), bude-li takto zahnán do kouta a to s ještě větší razancí?" (A/N:0-100%). A dál?
Jestli vám Zvědavec pomáhá při kladení otázek a hledání odpovědí s procentuálním vyjádřením pravděpodobnosti, že se daná událost stane, pak jste tady asi správně a i Zvědavec vám pomáhá vidět, co se děje.

Varování: kladením obdobných řetězených otázek se můžete dobrat mnoha zjištění, která mají dosti vysokou míru pravděpodobnosti a mohou vás tím pak zneklidnit, až i vyděsit! Tyto stavy vám nezpůsobuje Zvědavec sám, ani jeho přispěvatelé, ale vaše schopnost řetězit události a sestavovat si svůj vlastní vývojový diagram událostí.

+ Striktní varování: Nepokoušejte se proniknout za horizont událostí [smích]

374677

16.11.2019 13:03

Všechno je to pláč

Jarda z Brna 109.?.?.?

na nic a k ničemu. Všechny důvody toho marasmu jsou okomentovány v knize knih. Začalo asi to soužení, jaké nenastalo od počátku světa a jaké již nenastane. Nebo jsme těsně před ním. Nejprve má něco spadnout do moře a potom to vypukne. Kdo nepobral víru doteď,už ji nenajde, protože Ježíš řekl:,, Dveře se zavřely,,. A kázání o přicházejícím Království se změní na kázání o zničení. Viz:,, Vlády, popsané ve Zjevení Jana a touha mas, aby tyto,, SKÁLY ,, na ně padly a skryly je před obličejem toho, který je na nebesích,,. Všechny ty politické kejkle jsou zástěrkou a závojem, aby masy chcíply spolu se Satanem, to je jeho zájem. ,, Celý svět leží v moci toho ničemného,, , říká Bible. Satan má predikováno, že potáhne do pekel i s démony. Proto,, Zuří a hledá koho by pohltil,,. Když já, tak vy taky. Bible odhaluje jeho činnost, že totiž zatemňuje mysl nevěřících, aby ji neprozářilo světlo o příchodu záchrany z vyšších sfér. Proto se bezvýznamně tlachá, čvaňhá, plká, koketuje ale ničeho se nelze dobrat a nic nelze napravit. To je úděl těch, kteří nehledí na Boží činnost a odmítají jeho záchranu. Je dobře, že,, Zbývající čas je zkrácen,,. Už mne ten démonskej. puch nebaví. Ale je mi lito těch obyčejných lidí, protože ,,Jím byli zaživa chyceni do léčky,,. Nebude to však poprvé. ,,Jako to bylo za dnů Noe,........tak to bude za dnů konce systému, jedli,pili, dokud je nesmetla voda potopy, taková bude přítomnost Syna člověka,,. I příklad Sodomy a Gomory je použit jako příklad toho, co můžeme očekávat v Božím dni soudu.

374694

Příspěvků: 36

14.11. 03:37 Zdeněk 412  Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 08:16 Peťo  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 09:28 janaz  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 10:49 Ali-ste BEL  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 14:43 Zdenek Jirasek  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
15.11. 09:47 libertarian  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 10:14 Ali-ste BEL  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 11:10 Ali-ste BEL  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 23:50 Gój  RE: Teda , a Gréta přežije nebo bude eliminována ?
14.11. 08:26 Pacholíček  čudla
14.11. 09:26 libertarian  pekná fraška, tento "dopis"
14.11. 20:51 Ali-ste BEL  RE: pekná fraška, tento
15.11. 10:01 libertarian  RE: pekná fraška, tento
15.11. 16:47  RE: pekná fraška, tento
15.11. 19:18 Gój  RE: pekná fraška, tento
14.11. 13:49  dopis bezvýznamné figurce
14.11. 14:02  Na okraj
14.11. 14:15  Máme právo
14.11. 18:35 Erwin  RE: Máme právo
14.11. 16:30 rosco  nejsem si jist
14.11. 18:43 F&T  I když to vypadá šíleně, tak přesně tohle chtějí udělat šílenci z GP
14.11. 19:37  Loutkovodiči si vytvořili mj.také Gretu
14.11. 22:15 Ali-ste BEL  RE: Loutkovodiči si vytvořili mj.také Gretu
14.11. 20:25 Sasin  Ste tak blbý nebo navedený
14.11. 21:06 Ali-ste BEL  RE: Ste tak blbý nebo navedený
14.11. 23:03 Zdeněk 413  RE: Ste tak blbý nebo navedený
14.11. 23:33 Sasin  RE: Ste tak blbý nebo navedený
15.11. 09:05 Ali-ste BEL  RE: Ste tak blbý nebo navedený
15.11. 11:34 J_Pitralon  RE: Ste tak blbý nebo navedený
15.11. 12:59 Sasin  RE: Ste tak blbý nebo navedený
16.11. 08:13 J_Pitralon  RE: Ste tak blbý nebo navedený
14.11. 20:46  Očista nejen od gretenu.
14.11. 21:35  Jako by Zvedavec nechtel vidět, co se děje.
15.11. 08:10 Lovec idiotů  RE: Jako by Zvedavec nechtel vidět, co se děje.
15.11. 14:31  RE: Jako by Zvedavec nechtel vidět, co se děje.
16.11. 13:03 Jarda z Brna  Všechno je to pláč

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 462