Diskuze k článku

Operace „Nemyslitelné"

Příspěvků 54

8.11.2019 10:21

Nic nového pod sluncem.

ID 93.?.?.?

Boj Hada a Orla probíhá už tisíce let a poběží dále. K pochopení principu je užitečné si přečíst alespoň tuto knihu (1) , ale i další, stejně jako přednášky zde – (2). Jako bonus (vnímavý) čtenář pochopí, proč je nesmysl současnému vítěznému tažení kupčíků říkat „korporátní fašismus“.
(1) - https://www.kosmas.cz/knihy/196242/koreny-indoevro...
(2) - https://www.gnostica.cz/

374457

8.11.2019 17:02

RE: Nic nového pod sluncem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 374457

To není žádný boj Hada a Orla, ale kooperace dvou křídel Globálního prediktora. Asi jako když v elitním londýnském klubu sedí u whisky dva gentlemani (anglosionisti) a hrají partii šachu. A my jsme ty figurky které si myslí, že ta druhá strana je skutečný nepřítel.

Krásně to ztvárnili dva jugoslávští cellisté ve svém klipu:
https://www.youtube.com/watch?v=l-9VZZWtMfQ
nutno dokoukat do konce

Indie je trochu jiný případ. Tam skoro 3 000 let probíhá pokus o vybudování superstabilní ultra-fašistické společnosti, kde se nikdo nebude bouřit a každý přijme svoji roli v rámci kastovního systému. Už 2 000 let jim to tam úspěšně funguje navzdory občasnému výskytu nějakého toho kverulanta jako byl Buddha apod.

374469

8.11.2019 17:27

slovanští "indoevropané"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620:x:x:x:x:x

Reakce na 374457

Naše tradice není ani tak indoevropská, protože v oblasti severní indie existovalo jedno z center Atlantské civilizace (která je stará desítky tisíc let). Jenže to tam dost podělali, takže je v Indii dodnes peklo na zemi, jaké si našinec odchovaný v humánní slovanské kultuře nedovede představit (na rozdíl od těch co jsou staletí pod vládou anglosionistů).

Slovanská tradice pochází z dalšího centra Atlantské civilizace, které se nacházelo na sibiři. Tam je náš duchovní a kulturní původ.
Proto se odlišujeme jak od západní anglosionistické tradice která pochází z egyptského elitářského systému, tak od tradice indické (ke které mnozí ezoteričtí pomatenci vzhlíží jako k naší kulturní kolébce).
Prostě jsme slovani a basta fidli.

Žádní anglosasští ani germánští poskoci světových elit.

374471

8.11.2019 22:36

RE: JSME LIDÉ

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374471

... a ti co vládnou mocí tzv. Západu jsou ne-lidé a těžce duševně postiženi nad-lidé. Je dobré si tuto skutečnost uvědomit "doopravdy". Také je dobré vědět, že čím větší politicko-mocenské centrum vytvoří jako kupř. tzv. EU, tím větší chuť tomu nenažranému řídícímu Monstru roste po dalších lidských krvavých obětích.
Se světem ne-lidí a nad-lidí nelze uzavírat smlouvy a tvářit se "demokraticky".
S rakovinou se nelze břatříčkovat. Žádné světovládní centrum nelze akceptovat. Nemá žádnou vnitřní hodnotu a cenu. Teď tyto elementy z mocí "úřední" prosazují seshora přes své instituce cízí nepřátelskou mohamedánskou ideologii za účelem duchovního ovládnutí Světa Lidí. Zářivým příkladem Prázdnoty Monstra je Velko-německá Černá Paní Merkel a s ní celá struktura tzv.EU. Žádná idea a žádná hodnota v této struktuře není, jenom prázdná moc spojená s cílem nastolení otrokářské světovládní "démonkracie" řízené z centra tzv. OSN/UN/, které pracně celá desetiletí konstruovali velkohubí idioti jako kupř. ten "myslitel" Churchil. Jména sluhů světovládní rakoviny si stačí doplnit a vybírat z "dějin"...
Svět Lidí nesmí a nepotřebuje mít nad sebou tyto mocí pekla řízené struktury.

374477

8.11.2019 10:47

Ď

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Kvalitní článek, děkuji.
Posílám dnes na Zvědavce 1000 Kč a prosím ostatní čtenáře, aby dnes poslali aspoň 100 Kč. Nenechávejte Vladimíra, aby vás koncem skoro každého měsíce musel prosit a žádat o příspěvek - je to nedůstojné především pro vás/nás.

374458

8.11.2019 14:42

Nemyslitelné se stalo samozřejmostí....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Domnívám se jako pamětník, že v posledním století jediná skutečně úspěšná operace "Nemyslitelné" začala v čechách již dávno před listopadem 1989. Výzkumná operace měla během prvních deseti let prověřit, kam až se dají "zatáhnout šrouby", aby se jednak převážná většina české společnosti dokonale okradla na kost a profesionálně zterorizovala do pozice dementních strachy zasraných a tím dokonale poslušných výrobních otroků, ale aby ti otroci začali mezi sebou ještě soutěžit ve svých pracovních aktivitách, a jednak se zločinci rozdělená republika nechala dohola nastojato vykrást protekčními západními a východními zájemci. Když uplynulo určených deset let, výzkumné studie s úžasem konstatovaly, že k revoluci čechů nedošlo, ani když byly v mnoha případech nenasytnými zloději překročeny původní zadané parametry těměř o padesát procent...

[velký smích]

374465

8.11.2019 16:51

britští werewolfové

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Zamýšlel se někdo, proč na konci války, když byl obležený Berlín a Říše šla do háje, nestáhli všechny elitní jednotky na obranu říšské elity a Berlína?
A místo toho tyto speciální jednotky nechávali na území nepřítele, kde poškozovaly infrastrukturu a ničily co se dalo?

Je to velmi prosté. Werewolfové nedostávali rozkazy z Berlína, nýbrž z Londýna. Odkud ostatně byla řízená celá nacistická mašinérie.

Pak se po válce udělalo pimprlové divadlo jménem Norimberský proces, kde odsoudili hrstku druhořadých pohlavárů a nastrčených figurek, a celá rozsáhlá nacistická mašinérie, jejichž vybudování stálo londýnskou City a Wallstreet obrovské peníze a spoustu úsilí, mohla plynule přejít do služeb anglosionistů na obou stranách atlantiku.

Jak říkal Stalin: "kádry dělají vše". A na všetko nám treba špecialistou (to byla Husákova variace). Kvalifikovaných kádrů byl vždy nedostatek na všech stranách, a hloupý kapitalista o většinu schopných kádrů přišel díky mcdonaldizaci pracovního trhu a komercionalizaci školství.

374468

8.11.2019 17:16

Být nepřítelem Západu je nebezpečné,ale být jeho přítelem a spojencem je pro tzv. spojence přímo smrtící

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Tedy pokud jste ekonomicky a vojensky výrazně slabší a hodně důvěřiví ,naivní či zkorumpovaní k tomu. Škoda, že na tuto stokrát praxí ověřenou pravdu státníci i prostí lidé tak snadno a často zapomínají. "Elity" Západu se už dlouho považují za pány veškerého tvorstva a podle toho s pasivními a naivními miliardami otroků také jednají. Probíhající události jsou jen kulisy tohoto nechutného a krutého divadla, které se s otroky už velmi dlouho hraje. Ale všechno má svůj konec.

374470

8.11.2019 18:49

Nijak nemíním polemizovat s autorem,

jirkasirka 2a00:x:x:x:x:x

ovšem představa jak se Maďarsko, které by v té době bez problémů obsadil lépe vyzbrojený pluk československé armády, zapojuje do křížového tažení proti SSSR, mě docela pobavila.

374474

8.11.2019 22:32

RE: Nijak nemíním polemizovat s autorem,

hc 88.?.?.?

Reakce na 374474

Je to podivná historka. Churchill měl z minulosti dost zkušeností, jakou váhu mají za války pojmy "spojenec, spolubojovník". V roce 1945 by pro válku proti spojenci a spolubojovníkovi SSSR nezískal podporu veřejnosti a i loajalita vojáků by byla pochybná. Možná to celé byla jen nějaká politicko-zpravodajská hra, předstírání.

374476

9.11.2019 11:18

== RE: Nijak nemíním polemizovat s autorem,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 374476

Sir Winston Churchil měl již koncem války řádně upito, o čemž svědčily různé, nepříliš často publikované historky, nejen z parlamentu, ale i třeba z jeho inspekcí válkou zubožené britské armády. Jednou v africe utekl u kontrolovaného útvaru svým diplomatickým hlídačům do rozpálené pouště jen v sandálech, a byl nalezen až po dvou hodinách vojáky v rojnici zcela dehydrován. Neslavně známý byl také jeho obdiv k explozím, a tak vždy velitelský sbor musel někde sehnat pětilitrovou lahev nitroglycerinu, a odpálit mu ji, jinak inspekce neproběhla příznivě. Velmi často je sir Winston Churchil vidět na fotce v proužkovaném saku, s cylindrem, doutníkem v ústech, a neslavně známým anglickým samopalem sten-gun, který trapně selhal i například v operaci s atentátem na Heydricha. Tomuto efektnímu fotu gentlemana, který toužil být statečný, ale bez půl litru koňaku v žaludku se mu to příliš nedařilo, prý následovalo totální rozstřílení nedostatkového zásobovacího automobilu na místním buzeráku, z čehož bylo pak prý velitelství nešťastné. Zbavit se pak když konečně válka skončila, takové ožralé lidové politické legendy která stále jen působila rozruch, zmatek a hospodářské škody, bylo v praxi tehdy velmi obtížné, stejně tak jako dnes...

[velký smích]

374488

8.11.2019 20:47

Totální nonsens

JB 185.?.?.?

Psáno přes proxy nebo tor. Zrušeno.

374475

9.11.2019 6:55

Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 2620.?.?.?

Clanek je uplny nesmysl. I kdyz takovy hypoteticky plan existoval na nejakem generalnim stabu, tak to neznamena, ze nekdo vazne uvazoval o jeho realizaci. Verejne mineni v Anglii a v USA by neakceptovalo dalsi valku, kdyz jedna prave skoncila.

Za druhe autor nesmyslne ztotoznuje Rusko nejen s SSSR ale i s jeho komunistickym vedenim a se Stalinem. Bohuzel v Rusku, stejne jako v Cesku, dosud existuji lide s mozky vypatlanymi komunistickou indoktrinaci.

Nevim, kde autor vyhrabal, ze pro Churchilla sovětští lidé byli „barbaři" a „divoké opice". Zdroj neuvadi. Na rozdil od autora Churchill dobre vedel, ze bolsevicka revoluce nebyla ruska. Napsal nasledujici:

"Není třeba zveličovat roli hranou při tvorbě bolševismu a skutečném nastolení ruské revoluce: těmito mezinárodními a z větší části ateistickými Židy. Je určitě velmi vyznamná; pravděpodobně převáží všechny ostatní. S pozoruhodnou výjimkou Lenina, většina vedoucích osobností jsou Židé. Hlavní inspirace a hnací síla navíc pocházejí od židovských vůdců. Čičerin, čistý Rus, je zastiněn svým nominálním podřízeným Litvinovem a vliv Rusů, jako je Bucharin nebo Lunačarskij, nelze srovnávat s mocí Trockého nebo Zinověva, diktátora rudé citadely (Petrohradu) nebo Krasina. nebo Radka - všichni Židé. V sovětských institucích je převaha Židů ještě vice zarážející. A významnou, ne-li skutečně rozhodující roli, v systému terorismu uplatňovaného mimořádnými komisemi pro boj proti kontrarevoluci hrají Židé a v některých významných případech Židovky."

http://www.patriot.dk/churchill.html

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

374478

9.11.2019 7:54

RE: Clanek je uplny nesmysl

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374478

Souhlasím. I pokud by nebyl uveden autor tohoto článku, je jasné, že to psal Rus. Za poslední zhruba desetiletí se začalo v Rusku s docela zvláštím výkladem 2. světové války. Tento článek je toho příkladem. Typickým.
Autor v podstatě říká : Churchill chtěl hned z chodu dobýt SSSR. Proti byl pouze americký generální štáb. Proti byl pouze britský generální štáb.
Naprosto zbytečný článek. Ale kolik k tomu připsal hloupé a často lživé omáčky. Člověk se až diví.
A to opakuji a musím zdůraznit. Od roku 1989 jsou mi Rusové čím dál milejší.

374479

9.11.2019 8:49

RE: Clanek je uplny nesmysl

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374479

zabývejte se Churchillem více a možná jednou porozumíte, kdo to vlastně byl a s jakou partou chodil na kachny - pokud tedy toho jste schopen

374480

9.11.2019 9:17

RE: Clanek je uplny nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 374479

Článek je výborný a potřebný. To,že ho psal Rus nic nemění na objektivitě doposud tajných faktů, která byla zpřístupněna laické veřejnosti. To viditelně uniká "velice moudrým" kritikům tohoto článku.

374481

9.11.2019 9:28

RE: Clanek je uplny nesmysl

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 374479

Karel s Erwinem mají pravdu, ale jen v jedné části jedné věty...
Západ nechtěl napadnout Rusko/Sovětské Rusko (jen) hned po skončení druhé sv. války, on jej napadal neustále a to hordami hlupáků neustále a jen v minulém století se o to pokusil několikrát a to hned v r. 1905, pak v r.1914, pak jej srazil na kolena po první revoluci na jaře 1917 místními žid.buržousty a pak přitvrdil rukama žid. komunistů na podzim stejného roku načež začal intervenci 14 států proti komunistickému režimu, no a pak už se válčilo prakticky uvnitř Ruska a okolí permanentně a všemi prostředky a protože to nepřinášelo požadované výsledky, tak si zasadil a začal pěstovat v Německu Dolfka z Braunau a nebýt toho, že ten krapet zdivočil, tak bylo naplánováno napadení SSSR už v r. 1940, kterého se měly zůčastnit i Francie a Anglie...a to pokračovalo celou druhou sv.válkou až po ten plán, o kterém je článek...
A pokračuje to přes 3. světovou válku tzv. Studenou (kterou Rusko prohrálo) až po dnešek i když už se změnil režim a už Západ nebojuje proti "židobolševikovi" nýbrž proti "židokapitalistovi", ale bojuje se stále, neboť požadovaného výsledku zatím nebylo dosaženo (nejblíž vítězství byl Západ za Jelcina) a přitom nejde o změnu režimu, na něm vůbec, ale vůbec nezáleží, ale o to zachvátit zdroje a tak je naprosto jedno, že je v Rusku už úplně jiný správce/vládce, nebo vládcové....Pokud ale nebudou ti správní, ti oddaní Západu, tak se bude bojovat imrvére a to je zřejmě na Karla a Erwina moc složité k pochopení..., neb na rozdíl od toho Rusa, co se na věc dívá příliš dotčeně právě z pozice Rusa, oni se na to dívají přes "hořické trubičky" poskoka Západu, které jim ta západní historiografie nasazuje před oči...[velký smích]

374482

9.11.2019 16:51

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 374482

Vy to melete pate pres devate. Ta intervence 14 statu byla prave proti tem zidovskym komunistum.

"Zapad" si nepestoval Dolfika. Dolfik byl nezamyslenym produktem nemeckeho (protiruskemu) fanatismu vybicovaneho Karlem Marxem a pozdeji Augustem Bebelem.

Blabolite uplne nesmysly. Tvrdite, ze "západ ... jej srazil na kolena ... rukama žid. komunistů" a zaroven Rusko s temi zidovskymi komunisty ztotoznujete.

374497

9.11.2019 17:22

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374497

Je vidět, že o tom nejenže nevíte vůbec, ale vůbec nic, ale navíc v tom máte obrovský zmatek. Lenin byl do Ruska narychlo vyslán, aby přebral řízení spontánní sociální (socialistické) revoluce v Rusku probíhající. Pak už se toho chopili obvyklí podezřelí, kteří měli "připravit" Rusko na následnou intervenci řízenou jejich západními soukmenovci. Ale jako obvykle se věci nezdařily, neboť ruských patriotů bylo hodně, podobně jako v době po rozpadu SSSR. Kolega se vám to snažil vysvětlit, ale naprosto marně. Trochu se obávám, že jste v zajetí takových těch ohraných "faktů" protiruské propagandy, přičemž se ale Rusů zastáváte, což je naprostý paradox.

>Ta intervence 14 statu byla prave proti tem zidovskym komunistum.
Ne, nebyla. Ta interevence byla proti Rusku a šlo jen a pouze o to, zabrat neuvěřitelné zdroje, které Rusko má. Zároveň konečně zlikvidovat zbývající slovany (předělat je tak jako západní, kteří už ani nevědí, že slovani jsou), kteří budou existovat tak dlouho, jak bude existovat Rusko.

374500

9.11.2019 19:56

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374500

Temi ruskymi patrioty myslite Dzugasviliho, Beriju, Dzerzinskeho, Lacise, Bronsteina, Apfelbauma, Solomona, Wallacha, Sobelsohna, Rosenfelda, Jegudu?

374510

9.11.2019 18:34

RE: Clanek je uplny nesmysl

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 374497

Rudolfe, přijměte prosím mojí omluvu za to, že jsem se spletl a přejmenoval Vás na Karla, někde v dílně jsem si ve své roztržitosti zapomněl brejle na čtení a tak jsem to špatně přečetl...
Nemůžu si pomct, ale poradím Vám, když už se na ten svět díváte přes ty hořické trubičky, vydloubejte si z nich ten anglosassko-židovskej propagandistickej sajrajt, ať uvidíte alespoň světlo...[oči v sloup]

374507

10.11.2019 0:58

RE: Clanek je uplny nesmysl

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374497

Židovský komunista je asi jako bílý černoch.

Ale to vy nechápete, protože vám absolutně uniká, co dané pojmy SKUTEČNĚ vyjadřují. Opravdu to není ten obrázek, co ve vás vypěstovalo podřadné vzdělání.

374512

12.11.2019 21:56

Článek je dává myslícímu smysl

Gój 46.?.?.?

Reakce na 374497

Západ si nepěstoval Dolfíka, protože se pěstuje obilí. Zato banksteři si chovali loutku Adolfa Hitlera.
Komunismus a nedotknutelní, to patří k sobě. Komunismus v Rusku byl založen a provozován lepšolidmi podle diktátu bankéřů.

Nenávist nebo pohrdání vůči Čechům v Rakousko-Uhersku byla inscenována také lepšími z lepšolidí. V Čechách souvěrci vyprávěli: "Odevšad z Čech i z Moravy odcházejí do Vídně. To jste neslyšela? Jste dost zkušená, abyste věděla, kde dnes kyne mladým štěstí. Také jsem se učil ve Vídni v koloniálu u pana Gold...". Když důvěřivci, Češi dorazili do cíle, chovali se k nim jako k otrokům. Slovo Čech používali ve Vídni jako nadávku. Důvěřiví lidé šli podle nápovědy za štěstím, ale často se dočkali pohrdání, nadávek, dřiny od rána do noci za trochu špatného žvance a noclehu v kůlně nebo v komoře na podlaze. Za štěstím!

374604

12.11.2019 23:03

RE: Článek je dává myslícímu smysl

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374604

"Některé věci nám jsou nepochopitelné ne proto, že náš rozum je mdlý, ale že daná problematika nespadá do okruhu našich pojmů."

Myšlenka komunismu existovala dávno před VŘSR a táhne se lidskými dějinami od počátku věků, až do minulých civilizací. Pokud vezmeme základní definici, tak komunismus (commun-niké) je společností lidí, kde všichni mají stejná práva, jednají pod diktaturou svědomí a je odstraněno parazitovaní jedněch lidí na druhých.

Historicky můžeme tyto myšlenky připsat mnoha filosofům a prorokům:
Sókrates, Ježíš, Buddha, Mojžíš, Josef, Mohhamed, Šalamoun, Achnaton... Bylo jich mnoho a jejich základní filosofický koncept společnosti, který hlásali je téměř totožný.

Komunismus v nám známých dějinách zatím nikde na planetě zemi nebyl ustaven. Pokud vám někdo tvrdí, že ano, ať dokáže, že daný politický systém splňoval výše zmíňené tři základní podmínky.

Rusku byl počátkem 20. století naordinován světovým zákulisím marxismus pod líbivým obalem budoucího komunismu, podobně jako u nás po 89. fašistická liberální ideologie pod cnostnými myšlenkami pravdy a lásky.

374605

9.11.2019 16:42

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374479

Asi jste nečetl nebo neviděl Jatka číslo 5. Pokud ne, raději se k těmto věcem nevyjadřujte.

Kurt Vonnegut byl zajat během ofenzívy v Ardenách a přežil likvidaci Drážďan, kde byl s mnoha ostatními spojeneckými vězni držen. Vzpomíná na to, jak za nimi do zajateckého tábora přišel americký důstojník s tím, že půjdou s Němcem na Rusa.

Vložený obrázek

Možná o tom víte víc, možná jste tam také byl, ale spíše bych řekl, že jste tam nebyl a nevíte o tom nic. Přesto jste schopen se s kolegou Rudolfem k této historii velice "fundovaně" vyjadřovat. Je to nesmírně zajímavé.

Ale možná že byl Vonnegut skrytý komoušský Rus s "mozkem vypatlanym komunistickou indoktrinaci", jak moudře usoudil pan Rudolf, který soudě podle jeho článku, na který nezapomněl dát odkaz, aby bylo vidět, že tomu opravdu rozumí, rozhodně nemá "mozek vypatlany antikomunistickou indoktrinaci" a soudí historii nezávisle a ná základě všech dostupných informací ze všech zdrojů.

Je to opravdu smutné...

374496

9.11.2019 17:32

RE: Clanek je uplny nesmysl

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374496

Nevím o tom prakticky nic, to je pravda a do žádných fundovaných vyjádření se proto nepouštím. Příliš mě nezajímá poválečné období. Kritizuji toho Rusa, co to napsal. Žádný z politiků a vojáků nechtěl jít do toho konfliktu. Šlo o výmysl jedné opilecké makovice a autor článku z toho dělá téměř ústřední událost lidských dějin.
Naprosto chápu, že Západ měl (a má) zálusk na Rusko, ale ne všichni tak strašlivě chlastali, aby spřádali pomatené plány.
Vadí mi též na ruských autorech, jak vykreslují Rudou armádu a sovětské vedení jako nejkřišťálověji nejčistější, vše co činili, byla ctnost sama a příklad té nejryzejší férovosti.

374501

9.11.2019 18:10

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374501

>Žádný z politiků a vojáků nechtěl jít do toho konfliktu.
Zdroj? Nebo je to jen vaše domněnka? A jak je to dnes? Platí to samé?

>Šlo o výmysl jedné opilecké makovice
Je vidět, že toho víte poměrně dost, můžete to nějak konkretizovat? Případně ozdrojovat?

>Vadí mi též na ruských autorech, jak vykreslují Rudou armádu a sovětské vedení jako nejkřišťálověji nejčistější, vše co činili, byla ctnost sama a příklad té nejryzejší férovosti.
To mluvíte nějak obecně, nebo se to vztahuje k článku? Já že jsem v článku nic takového nenašel. Nebo máte zdroj na to, že Stalin se neomluvil za to, že Rusové překročili demarkační linii?

>ne všichni tak strašlivě chlastali, aby spřádali pomatené plány.
Hitler a ostatní strašlivě chlastali? Nebo strašlivě chlastali všichni, kdo rozpoutávali jeden masakr za druhým?

Jsou to pro mě poměrně nové informace, tak byste to mohl třeba nějak rozvést...

374503

10.11.2019 14:53

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 81.?.?.?

Reakce na 374503

Common sense. Kazdemu, kdo ma spetku zdraveho rozumu, je jasne, ze v roce 45 zadna nova valka proti SSSR neprichazela v uvahu.

374526

10.11.2019 18:55

RE: Clanek je uplny nesmysl

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374503

Ale vždyť to píše sám autor. Churchill něco navrhl, ovšem Američané i Britové to odmítli. Nemám to odnikud, než z článku.
Píšu o Rudé armádě obecně. Zkuste si přečíst nějakou knížku či stať od některého z ruských autorů, která se týká Rudé armády za 2. světové války a kteří jsou zaměstnanci vlády Ruské federace. Nemyslím Solonina, Suvorova a další, kteří jsou na černé listině. Najdete jen chválu a pění ód.
Zde v článku je třeba velmi stručně, ale krásně popsáno, jak se vojáci RKKA chovali na dobytých územích.
Sovětskému velení však byly dány přísné pokyny k zastavení jakéhokoli hanění - průvodce všech válek - ve vztahu k civilnímu obyvatelstvu, zejména k ženám a dětem. Násilníci spadali pod vojenské tribunály. Tak tomu bylo.
Ke mě se ovšem dostaly i jiné informace. Miliony znásilněných Němek na přímé povely komisařů a propagandistů. Asi nejznámější je v tomto ohledu Erenburgův plakát k vojákům s textem : ...Silou zlomte rasovou aroganci německých žen. Vemte si je jako svou právoplatnou kořist....
Také panují poměrně kontroverzní názory na celou Berlínskou operaci. Nechci zacházet do podrobností, nejčastěji se sovětskému velení vyčítá, že Žukov nechal v ulicích Berlína vykrvácet dvě úderné gardové tankové armády. Hnát tanky do měst, kde z každého sklepního okna míři panzerfaust nebo panzerschreck, které mohli ovládat i civilisté, považují mnozí za hloupost. A spojenci samozřejmě věděli, že to byla spackaná operace se zbytečným krveprolitím. Jen autor článku to vidí s nejjasnějším nadhledem a považuje tuto operaci za vojevůdcovské mistrovství.
Je toho více, podle mě stačí.

374536

10.11.2019 20:55

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374536

To bych se hodně divil, kdyby Ilya Grigoryevich Ehrenburg, příslušník vyvoleného národa, jeden z těch, kteří jsou příkladem všem pronárodům, ten, který první ukázal mýdlo vyrobené z jiných vyvolených, ten, který první přišel se svatým číslem 6 milionů, kázal něco takového.

To mi pane Erwine přeci nechcete tvrdit, že by hodný vyvolený nebyl hodný. To prostě není možné... [chechtot][chechtot][chechtot]

374537

11.11.2019 7:27

RE: Clanek je uplny nesmysl

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374537

A též byl Ilja velkým přítelem všech Evropanů:
https://1.bp.blogspot.com/-aQ6SXt-aAPo/UK8fay5PdtI...
Kousíček přeložen :
Němci nejsou lidské bytosti. Odteď pro nás znamená slovo Němec najstrašnejší prokletí. Odteď bude slovo Němec spouštět vaši pušku. Už nebudeme více mluvit. Nebudeme se vzrušovat. Budeme zabíjet. Pokud jste během dne nezabili alespoň jednoho Němce, promarnili jste den… Jestliže nemůžete zabít Němce kulkou, zabijte ho bodákem. Pokud je na tvém úseku fronty klid, pokud čekáš na útok, zabij Němce ješte předtím. Pokud necháte Němce naživu, Němec oběsí Rusa a znásilní ruskou ženu. Když zabijete jednoho Němce, zabijte i dalšího – není pro nás (koho asi myslel tím NÁS) nic radostnějšího, než hromady německých mrtvol. Nepočítejte dny, nepočítejte kilometry. Počítejte jen Nemce, které jste zabili. Zabíjejte Němce – to je modlitba vaší staré matky. Zabíjejte Němce – to je to, co od vás chtějí vaše děti. Zabíjejte Němce – to je křik vaší (nepíše naší - samozřejmě) ruské země. Nepochybujte. Neváhejte. Zabíjejte.

374543

9.11.2019 18:24

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 104.?.?.?

Reakce na 374501

"Žádný z politiků a vojáků nechtěl jít do toho konfliktu. Šlo o výmysl jedné opilecké makovice a autor článku z toho dělá téměř ústřední událost lidských dějin."

Presne tak!

374506

9.11.2019 18:59

== RE: Clanek je uplny nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 374506

Ona ta opilecká makovice zejména ze začátku moc dobře věděla do čeho jde a co dělá. Když začala druhá světová a byly třeba bombardovaný velký města jako Londýn, tak tamější civilní sebeobrana prej rozdávala obyvatelstvu kryty proti leteckým bombám vyrobené z jednomilimetrového železného plechu, podpírané dřevěnými klacky. Způsobovalo to hromadné masakry / lidé nezalezli pod zem do krytů, ale mnozí tomu věřili a zůstali na povrchu /. Pokud se o to člověk i zběžně zajímá, může ho i napadnout, jestli ty masakry třeba nebyly stejně jako likvidace Coventry / enigma/ úmyslné, aby se zvedla nenávist a vojáci pak aktivněji bojovali. Když pak čte různé romány z pozdější doby, kde se popisují třeba rozstřílené ruské tanky s uhořelou obsluhou s , na zámek zamknutými horními poklopy, a podobná svinstva, tak si člověk začíná uvědomovat, čeho všeho ty bankovní, politické a armádní svině jsou schopny, a čeho by asi byly schopny navíc dnes...

[velký smích]

374509

9.11.2019 11:01

RE: Clanek je uplny nesmysl

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 374478

Úplný nesmysl? Četl pan "vojenský historik" třeba toto - viz dole? A co má co do činění s operací Unthinkable váš komentář? Mohl by pan historik vyvrátit skutečnost, že německá vojska v anglickém "zajetí" zůstala prakticky udržovaná v bojeschopném stavu ještě dlouho po skončení války 8.5. a až na Stalinovo naléhání byla odzbrojena - což jsou fakta?

https://www.amazon.com/Churchills-War-David-Irving...

374486

9.11.2019 11:08

RE: Clanek je uplny nesmysl

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374478

Rudolfe Rudolfe...

Myslíte, že generální štáby jen tak rozpracovávají plány, kde ani hypoteticky nepředpokládají jejich realizaci v budoucnu?

Vy také v práci plánujete nesmysly, které nikdy nehodláte realizovat? Nebo si myslíte, že jste daleko větším odborníkem na řízení, než jsou lidé v gen. štábech?

Dále "Unthinkable" není jediným, dalším plánem byl "Rankin", kde USA a Británie, chtěli podrazit SSSR a opět by vedl k 3. dějství světové války.

V čem máte pravdu. Tak oba plány nemohli psychopaté u moci realizovat, protože nevěděli jak informačně obhájit před občany tyto zvěrstva. Jinak je naprosto jasné, že SSSR by s radostí rozkouskovali na surovinové kolonie.

374487

9.11.2019 15:43

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374487

Jen doplním...

Operation Dropshot
Plan Totality
Operation Unthinkable

Osobně si myslím, že kdyby měli šanci na úspěch, tak by jim bylo mínění obyvatelstva úplně u prdele, prostě by použili například tvrzení, že SSSR je schopno zasáhnout Londýn atomovou nebo chemickou zbraní do 20 minut. Když idioti věřili, že to mohl udělat Saddám, proč by nevěřili, že je toho schopný Stalin? Vojáci byli ještě na froně, nemusela by se dělat další mobilizace, opravdu nechápu, jak došel pan Rudolf k takovému naprosto nesmyslnému argumentu.

374492

10.11.2019 10:51

RE: Clanek je uplny nesmysl

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374492

Jelikož: "řízení je proces informační".

Tak každému cíli v řízení musíte mít dostatečnou zdrojovou stabilitu a informační prostředí formováno tak, aby daný cíl byl schválen se souhlasem statistické většiny.

Velmi těžko by hned po válce západní státy (USA, GB) otočili o 180°proti spojenci SSSR bez podpory svých občanů (zdrojů). Taková změna informačního prostředí vyžaduje delší časový rámec a ten se jim nedostával.

Dalším problémem byla shledána zbývající kapacita sovětských vojsk, která nebyla úplně dobita, jak se původně předpokládalo pro finální "Drang nach Osten" až se Německo se SSSR navzájem vysílí.

A tak se přešlo na dlouhodobější realizaci cíle = kolonizace Ruska. Odstranit od řízení lidi, kteří pracovali pro SSSR (Stalin, Berija) a opětovně dosadit do řízení trockisty. I tak to trvalo téměř 2 generace, než byli schopni systém SSSR demontovat.

374520

9.11.2019 16:37

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 374487

Ja bych byl taky pro svrzeni Stalina a komunistickeho rezimu v Rusku. Ale takovy plan, pokud vubec existoval, byl zcela nerealisticky a za ty obeti by to nestalo. Navic by to nejspis bylo misinterpretovano jako utok proti Rusku.

374494

9.11.2019 17:05

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374494

Člověče, já chápu že nenávidíte komunisty k smrti, ale už jste se někdy zamyslel kolik elektráren, nemocnic, letišť, stanic metra atd. bylo postaveno za posledních 30 let, když už tady ti zlí komouši nejsou? A kolik továren bylo zavřeno? Kolik vlastních produktů dnes vyrábíme? Nějak mi to neštymuje s tím vaším: "Komunistické plánováni nedokázalo nahradit tržní mechanismy. Mysleli jsme, že zvolením komunistů potrestáme západní imperialisty (Anglii, Francii), ale potrestali jsme jenom sami sebe."

Takže dnes jsme podle vás soběstační v čem? Máme vlastní rozvědku, stejně efektivní jako za komoušů? Máme vlastní smysluplnou armádu? Jsme potravinově soběstační? Vyrábíme vlastní auta, letadla, nebo dokonce družice? Co vlastně definuje soběstačný a nezávislý stát? Dluh, opravené chodníky, omítky a baráky na hypotéku?

Co se týká vašich představ o Stalinovi, jen opakujete Chruščovovy nesmysly, nemáte tušení o skutečné realitě, která byla daleko komplikovanější, ale to vás asi stejně nezajímá, vy už svoji "pravdu" máte.

374498

9.11.2019 18:22

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 104.?.?.?

Reakce na 374498

Musim se priznat, ze nevim, proc soucasne Cesko je jedina zeme na svete, kde elektrarny, metra, letiste a nemocnice se nedaji stavet bez komunistu.

374505

10.11.2019 0:54

RE: Clanek je uplny nesmysl

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374494

A tam je jádro pudla, jste obyčejný trockista. [bliji]

374511

10.11.2019 9:27

RE: Clanek je uplny nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 374487

Přiznám se, že jsem byl velmi zvědav na reakce diskutujících. Snahy manipuláturů zmást laickou veřejnost jsou i v tomto případě neúspěšné i díky vám. Chtějí snížit význam a obhájit podlost této satanské zrady. Fakta jsou ale jasná a navíc zveřejněna britskou stranou.

Třetí světová válka měla začít 1.července 1945 překvapivým útokem spojených sil Anglosasů na sovětská vojska a kobercovým bombardováním jejich měst.

Winston Churchill již na začátku dubna 1945,vydal příkaz náčelníkům svých štábů k vypracovaní operace překvapivého úderu.

Úder mělo podpořit 10-12 německých divizí,které "spojenci" drželi nerozpuštěné ve Šlesvicku-Holštýnsku a jižním Dánsku a které denně cvičili britští instruktoři.

Tento satanský plán byl ale odhalen ruskou kontrarozvědkou a RA den před plánovaným termínem zahájení 3.sv.války nečekaně změnila dislokaci . To byl
rozhodující manévr. RA byla připravena. Anglosasové by ihned po zahájení útoku utrpěli velké ztráty. Příkaz k útoku byl poté zrušen.

To jsou prostě holá fakta.

374516

10.11.2019 22:46

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 374516

Cele je to nesmyslne vyliceno jako plan zakerneho napadeni "spojence". Stalin se na Jalte zavazal usporadat v Polsku svobodne volby. Slib nespnil. Ucelem toho hypotetickeho planu bylo osvobodit Polsko ze sovetskeho podruci. Totalni valku proti SSSR nikdo nechtel. Plan byl nerealisticky. Proto nikdo nevydal prikaz k jeho provedeni.

374539

11.11.2019 8:03

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 374539

Zdá se mi, že už to trochu přeháníte. Že vy věříte tomu, že Saddám vyhazoval nemluvňata z kuvajtských inkubátorů?

374544

9.11.2019 15:37

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374478

Nesmysl jste napsal vy. To, že o ničem nevíte, neznamená, že máte pravdu, i když si možná myslíte opak.

374490

9.11.2019 15:39

RE: Clanek je uplny nesmysl

anri 46.?.?.?

Reakce na 374478

Pro lidi na Západě, tzn. Anglosasy, Germány, Romány, byli a budou jsou Slovani vždycky podlidi. Ukázkově jsme si tohle období my Češi zažili sami po 300 let v rakouské Monarchii, což byl jinak (i pro nás) celkem funkční stát - možná právě protože v něm měli Slovani početní převahu. Dodnes ještě velká skupina naivních Čechů slyší na slova ,,východoevropani" nebo ,,post-komunistické země", přičemž jde pouze o krycí názvy resp. eufemismy pro označení ,,Slovani". Proti-slovanské smýšlení je i v Japonsku, pro Japonce jsou Slovani zhruba totéž co Číňani, Malajci, Filipínci. USA jsou také dosti anti-slovanské, byť toto smýšlení oslabuje silná vnitřní demokracie a částečně ignorace světa obecně.
Celá 2. světová válka byla založená na rasismu, a to co je jejím následkem, EU, je opět rasistický spolek s úkolem dozorovat na Slovany. Po odchodu Británie ze spolku silně stoupne vliv Německa a Rakouska, které si z nás už teď vytvořili (zatím ekonomický) protektorát.
Nenechme se oklamat barvou kůže tzv. uprchlíků, a migrantů. Pro Germány jsou společensky přijatelnější Syřani, Turci, Kurdi aj. než Slovani, stejně jako pro Francouze jsou společensky přijatelnější Afričani než Slovani, ,,bílí negři".

374491

9.11.2019 16:35

RE: Clanek je uplny nesmysl

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Reakce na 374491

>Pro lidi na Západě, tzn. Anglosasy, Germány, Romány, byli a budou jsou
>Slovani vždycky podlidi.

Já si myslím, že je za tím hluboký vnitřní nepřiznaný komplex. Oni tuší (nikdy to neřeknou nahlas), že jsme lepší, máme schopnější lidi, pevnější morálku, atd. Podobně jako černoši mají komplex z bělochů a Židé z Němců a Slovanů.

374493

9.11.2019 17:08

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374493

Všichni bílí lidé (kavkazani) jsou slovani. Na západě jsou jen více zpracováni Římem. Už zapomněli, kdo ve skutečnosti jsou. A my víceméně také.

374499

9.11.2019 18:01

RE: Clanek je uplny nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 374493

Spíš jsou zmanipulovaní a poštvávaní proti nám. Germáni rozhodně komplex nemají, protože dostavají jak vojenské tak další technologie přímo od globálního vedení, posledních cca 200 let a tak si myslí že jsou něco víc.

Ve skutečnosti ten, kdo je ze Slovanů podělaný nejvíc je sám Globální prediktor a to nejmíň posledních 1300 let. Protože slovani jako jediní jsou schopní ohrozit jeho vládu. Tím že vždy žili v souladu s přirozeným řádem vesmíru, na rozdíl od GP který se mu tisíce let vzpřičuje a má hrůzu že za ty tisíce let bude muset skládat vesmíru účty. Což je pravda.

Co je ale nejdůležitější: ABYCHOM SE SAMI NECÍTILI MÉNĚCENNÍ , tím si de facto sami škodíme, a svádíme to na germány, anglosionisty apod.

374502

9.11.2019 18:20

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 104.?.?.?

Reakce na 374493

Nerekl bych, ze mame lepsi moralku. Sprostoty a vulgarismy v politicke diskusi je v USA videt malokdy, prani smrti ustavnim cinitelum uz vubec ne.

Mimochodem, v USA se zatim nejvic dodrzuje svobodaa slova. Pokud vim neexistuje napr. zadny paragraf proti popirani holocaaustu a byl by nejspis povazovan za protustavni. Americke soudy diky bohu interpretovaly svobodu slova dosti siroce. Neoconi by to asi chteli zmenit, ale to je jina vec.

374504

10.11.2019 13:09

RE: Clanek je uplny nesmysl

Bety 213.?.?.?

Reakce na 374478

Zamyslel jste se vůbec nad tím pouhým faktem, že ten plán VŮBEC EXISTOVAL?
Můžete vytahovat všechno možné co by se stalo a nestalo, ale FAKT JE, že
takzvaní spojenci tento plán vypracovali.
Spojenec, který je schopný vás kdykoli bodnout do zad... no na toho je tedy spoleh!
Na jeho "přátelství" opravdu můžeme být hrdi a můžeme na něm stavět!
Nás v Mnichově také podrželi, že?

374523

10.11.2019 14:50

RE: Clanek je uplny nesmysl

Rudolf_K 81.?.?.?

Reakce na 374523

Pravdepodobne se naopak obavali, ze Stalin hodla napadnout zapadni Evropu. Copak komunisti nevyhlasili boj "kapitalismu" na zivot a na smrt?

374525

10.11.2019 16:49

RE: Clanek je uplny nesmysl

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374525

Záměrně odvádíte myšlenky od logické úvahy, která vám byla sdělena, nebo trpíte poruchou ADHD – neudržíte pozornost a tím pádem nejste schopen reagovat konkrétně na daný příspěvek?

Překrucujte si jak chcete, pád řad vašich fašistických liberastů spěje do finále. Tak honem otáčejte kabát, abyste těch pár shekelů dostával i v budoucnu, protože nepotřebné struktury jsou odřezávány jako první.

Soros vám totiž již vyhlásil obrat, pokud jste si nevšiml... [chechtot]

374530

11.11.2019 20:21

skutocne nemyslitelne

Fero P. 188.?.?.?

Keby naozaj mohli, tak to urobia. Akurat Rusi by ich rozjeb@li, ako cigan hračku.

374564

Příspěvků: 54

08.11. 10:21 ID  Nic nového pod sluncem.
08.11. 17:02  RE: Nic nového pod sluncem.
08.11. 17:27  slovanští "indoevropané"
08.11. 22:36 svatoslav.butora  RE: JSME LIDÉ
08.11. 10:47  Ď
08.11. 14:42  Nemyslitelné se stalo samozřejmostí....
08.11. 16:51  britští werewolfové
08.11. 17:16  Být nepřítelem Západu je nebezpečné,ale být jeho přítelem a spojencem je pro tzv. spojence přímo smrtící
08.11. 18:49 jirkasirka  Nijak nemíním polemizovat s autorem,
08.11. 22:32 hc  RE: Nijak nemíním polemizovat s autorem,
09.11. 11:18  == RE: Nijak nemíním polemizovat s autorem,
08.11. 20:47 JB  Totální nonsens
09.11. 06:55 Rudolf_K  Clanek je uplny nesmysl
09.11. 07:54 Erwin  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 08:49 ping789  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 09:17  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 09:28 R.E.  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 16:51 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 17:22 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 19:56 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:34 R.E.  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 00:58 vousy13  RE: Clanek je uplny nesmysl
12.11. 21:56 Gój  Článek je dává myslícímu smysl
12.11. 23:03 vousy13  RE: Článek je dává myslícímu smysl
09.11. 16:42 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 17:32 Erwin  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:10 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 14:53 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 18:55 Erwin  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 20:55 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
11.11. 07:27 Erwin  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:24 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:59  == RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 11:01 Alfred  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 11:08 vousy13  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 15:43 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 10:51 vousy13  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 16:37 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 17:05 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:22 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 00:54 vousy13  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 09:27  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 22:46 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
11.11. 08:03 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 15:37 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 15:39 anri  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 16:35 Vladimír Stwora  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 17:08 Lovec idiotů  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:01  RE: Clanek je uplny nesmysl
09.11. 18:20 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 13:09 Bety  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 14:50 Rudolf_K  RE: Clanek je uplny nesmysl
10.11. 16:49 vousy13  RE: Clanek je uplny nesmysl
11.11. 20:21 Fero P.  skutocne nemyslitelne

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 412