Diskuze k článku

Prague Pride? Demagogie, lži a pokrytectví Sorosovy mafie

Příspěvků 26

15.8.2019 8:15

Pedofilové

vikingh 89.?.?.?

se několika ročníků již oficiálně účastnili, než je, tuším, z předloňského Prague Pride sami pořadatelé vyhodili. Letos se však s velkou slávou účastnili znovu - https://www.pedofilie-info.cz/jiz-po-seste-jsme-se-zucastnili-pruvodu-prague-pride/

373048

15.8.2019 10:07

nesmysly o "pedofilech"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 23.?.?.?

Reakce na 373048

Dovolím si podotknout, že dle oficiální statistiky pouhých 10% případů sexuálního zneužití dítěte mají na svědomí pedofil !!!
Jak je to možné? A co je těch zbylých 90% ?
Je to poměrně prosté. Protože skutečný pedofil má děti doopravdy rád. A pokud se dokáže ovládat, tak je to v pohodě.

Vzpomněme si třeba na známého homosexuálního pedofila (efebofila) Foglara, který nebyl schopný navázat vztah se ženu (v celém jeho díle se ženy a dívky vyskytují jen jako zcela okrajové kulisy) a celý život strávil mezi dospívajícími chlapci. A pro desetitisíce těch hochů udělal skrze své působení a knihy, mnoho dobrého.
Však si sami vzpomeňme, jak jsme s očima navrch hlavy hltali každý díl Rychlých šípů a Stínadla se bouří. Tyhle díla mají v sobě cosi přímo magického.
Vlastně nevím jaký jiný chlap toho pro kluky tolik udělal. A jeho sklony po celou dobu zůstaly na platonické úrovni.

A co těch zbylých 90% zneužití? To mají na svědomí převážně rodiče, příbuzní a především kovaní sadisté.
Proč sadisté? Protože dítě je bezbranná oběť kterou lze snadno ovládnout a zotročit (zvlášť když je ve vlastní rodině a je na vás existenčně závislé) A nikdo v okolí si toho ani nevšimne. Což lze s dospělou ženou provést mnohem hůře a je tam obrovské riziko odhalení a zatčení.

Takže co je dnes médii a filmovým průmyslem podporované? Právě ten sadizmus. V podstatě to tažení proti pedofilům slouží jako kouřová clona pro různé zednářské sekty, pizza gate a Epsteiny, kteří zneužívání a vraždění dětí jedou ve velkém a umučení nebo aspoň znásilnění dítěte je oficiální vstupenkou do těchto elitních klubů (často přímo incest).
A pak se to svede na duševní mrzáky - oficiální pedofily, kteří mají na tomhle podíl jen 10% a na zavraždění nebk umučení dítěte pak zcela zanedbatelný podíl.
To je doména sadistů a iluminátů.

Tak prosím nedělejme užitečné idioty iluminátům a nazývejme věci pravými jmény. A ne že ze zneužívání a mučení dětí ilumináty budeme obviňovat sexuologicky léčené pedofily.

373052

15.8.2019 21:25

RE: nesmysly o

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 373052

A co těch zbylých 90% zneužití? To mají na svědomí převážně rodiče, příbuzní a především kovaní sadisté.
Tím jako chcete tady někomu nakukat, že pokud zneužívá dítě rodič, je tím vyloučen ze skupiny pedofilů? Nebo jakýkoliv příbuzný? Chcete snad naznačit, že pokud je někdo sadistou a dopouští se násilí a zneužívá děti, automaticky nemůže být pokládán za pedofila?
Připadá mi, jako byste chtěl pedofily z nějakého důvodu obhajovat. To jistě, ale nevybral jste si vhodný prostor. To musíte někam mezi voly.

373060

16.8.2019 11:27

RE: nesmysly o

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 149.?.?.?

Reakce na 373060

Psáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno.

373071

16.8.2019 13:05

RE: nesmysly o "pedofilech"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 373060

"Pedofilní skandál" se v siokracii rutinně používá na likvidaci ideových odpůrců. I u nás se na (zavirovaném) počítači "pravicových extremistů" skoro vždy záhadně najde nějaká ta dětská pornografie.

Tímhle člověka doživitně znemožní ve společnosti tak, že si od něj ani bezdomovec kůrku nevezme.
A hlupáci vašeho ražení tomuto jen nahrávají.

A přesně z tohoto důvodu snadné ovladatelnosti a vydíratelnosti je okultní zneužití dítěte vstupním rituálem do klubu vyvolených.

373077

16.8.2019 17:47

=====RE: nesmysly o

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 373077

Být členem nějaké pedofilní organizace je základní perzonální předpoklad jakéhokoli vyššího papaláše. Pokud není papaláš předem zdiskreditován, jednak nepracuje pro ústředí s vypětím všech sil, a jednak může být i ostatním svou nezdiskreditovaností nebezpečný. Ukaž tím že si něco veřejně nakradeš, že jsi zloděj, a uvidíš jak rychle budeš povýšen....


Na internetu koluje foto prezidenta Clintona v zářivě modrých dámských šatech, a rudých dámských lodičkách.../


[velký smích]

373084

15.8.2019 9:30

A co třeba

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Je využít v energetice?

373049

15.8.2019 11:12

RE: A co třeba

RomanTička 37.?.?.?

Reakce na 373049

Jako palivo?

373055

15.8.2019 10:05

Argumentace autora o normálnosti nesměřuje správným směrem...

simonx 89.?.?.?

Homosexuální minorita není uzavřená množina lidí. Nelze ji tudíž ze společnosti vytěsnit, přemístit na jinou planetu a usuzovat na jejich schopnost přežití danou minimální schopností reprodukce. V této minoritě umírají lidé, ale noví se ve stejnou dobu se svojí orientací sžívají, takže by autor článku de facto na tu planetu musel dodávat nové a nové homosexuály vydělené ze společnosti a tím by zajistil - aspoň populačně - přežití této planety. To je základní omyl celého článku. S dalším lze dobře souhlasit. Dotknu se ale ještě dvou podstatnějších aspektů.

V 90. letech se narodila zvláštní generace lidí. Jsou produktem tohoto otřesného světa, který je vytesal do podoby kromobyčejně sobeckých, sebestředných, líných zrůd (čest výjimkám). Stýkám se s nimi, zkušenosti jsou více než bohaté. Mají naprosto nulovou empatii k čemukoliv druhému než jen svým bolístkám, druhé paušálně posuzují podle jediného kriteria - do jaké míry slouží jejich potřebám. Ty jsou neomezené (jsou první generací hyperkonzumu). Mají v sobě zakódován pocit výjimečnosti a s tím jak roky běží, hořknou, neboť zjišťují, že jsou sami, okolí na ně... Nechápou to. A tak viní svět z toho, že neobjevil a nedocenil, co v nich vše dřímá. Jsou odrazem dysfunkční společnosti - touží po bezpracné existenci, která jim současně zajistí pozornost (přeloženo - slávu), proto přispěli k tak masovému rozšíření tzv. nových médií, narcistické vlně selfies atd. atd. Dalo by se napsat více, ale toto není podstatné.

V homosexuální komunitě je obzvláště velký podíl jedinců, kteří skutečně nemají čím společnosti v tvořivé oblasti přispět. Těžko říci, jak to koreluje s heterosexuální populací, ale je možné, že to je synergismus obojího. Zkrátka a dobře, nikde nenajdeme větší zastoupení "moderních profesí" jako zpěvák, stylista, vizážista, asistent, youtuber, zkrátka všech, kde se lze kroutit, tlachat hubou a nemít zodpovědnost (opět: čest výjimkám) než v této minoritě. Mají to v sobě a tento zvrácený opulentní průvod je pouze ukázkou, že si mohou dovolit takoví být naprosto veřejně a společnost to takřka vřele akceptuje.

373051

15.8.2019 20:50

RE: Argumentace autora o normálnosti nesměřuje správným směrem...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 373051

...já mám ještě pocit z mladé generace, že nás nenávidí a nejraději by nás zabila...pod krásným úsměvem hluboká nenávist...samozřejmě neplatí u všech. Po diskuzi s jedním mladým jsem pochopil, že se cítí jako kdyby se na nich testovalo všechno nové (technologie)...taková zlomová generace

373059

17.8.2019 9:48

mladí nenávidí staré?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 128.?.?.?

Reakce na 373059

Čistě hypoteticky, za co by mladší generace měla mít ráda tu starší?
Za to že jim jako odkaz předala zničenou rozkradenou zemi, vytunelovanou ekonomiku, nemožnost sehnat slušnou práci a ještě navrch jim platí jejich důchody, které dnešní mladí nedostanou protože do 15 let důchodový systém zcela zkrachuje?

Má být mladý člověk nadšený když nemohl sehnat práci, a tím pádem do 35ti nemoci založit rodinu (někteří až do 40ti) protože staří na těch místech smrděli až do 70ti? Často to bylo tak, že chlap dělal na úřadě aby měl jistotu a u toho ještě podnikal. A s takovými mají mít mladí soucit?

Nehledě na to že starší generace často zprivatizovala byt za 50-200 tisíc, a tak snižovala výši mezd (dokázali vyžít s nižším platem), zatímco mladí museli platit tržní nájem a bydlet pomalu po dvou na pokoji aby vyšli z výplaty a nebo s rodiči až do pětatřiceti.

Pamatuju si jak v roce 2008 bylo takřka nemožné dostat se na 15 000 čistého pro středoškoláka v krajském městě. A z tohoto platu nebylo možné se uživit ani tehdy.

Dnes se sem hrnou statisíce dravých a zoufalých lidí z banderovské Ukrajiny. Ti nám vrací mzdy na východoevropskou úroveň. V takovém prostředí nebude už vůbec žádný prostor pro soucit se starými. Ti můžou být rádi že jim mladší generace platí solidní důchod.

Vím, celé to zavání kokektivní vinou. Ale tak to bohužel v praxi funguje. Jednotlivci budou trpět za něco co způsobila masa jiných.

373098

17.8.2019 11:59

RE: mladí nenávidí staré?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 373098

Ano, máte pravdu. Administrátorům toho dnešního chaosu ekonomického a společenského se povedlo rozeštvat všechny proti všem a dosáhnout toho, že děti budou proklínat své rodiče, co jim tu tou svojí tupostí a zvoněním klíčů povětšinou nachystali a stejně tak budou jejich děti proklínat je za to, co jim tu přichystaly ony tou LGBTQ+ idiocií a tím sluníčkářským vítáním milionů mohamrdánských barbarů, neboť teprve to bude ta správná výbušná směs...proti tomu budou i mazanice Hieronyma Bosche dětskou omalovánkou...
A to jen potvrzuje, že je potřeba nezbavovat se starých osvědčených zvyků, mezi nimiž je mj. věřit svým rodičům a jejich zkušenostem, protože právě to zpronevěření se jim vedlo k těm našim skvělým přítomnostem a povede ještě nadějnějším a veselejším zítřkům...
Obecně nedůvěra k vlastním rodičům a předkům a vlastním očím, ale důvěra v cizí oči a cizí "dobré úmysly" koho neznáme anebo s kým máme ověřené špatné zkušenosti je idiocie a na cestu právě té idiocie jsme se dali....[velký smích]

373101

16.8.2019 17:24

RE: Argumentace autora o normálnosti nesměřuje správným směrem...

O. Drtil 37.?.?.?

Reakce na 373051

Obecně-cituji: S definitivní ztrátou starého ideálu pozbývá rasa nakonec i své duše; pak je již pouhou skupinou osamocených jedinců a stává se opět tím, čím byla při svém vzniku: davem. Má všechny jeho pomíjivé vlastnosti, ale nemá stálost a budoucnost. Civilizace, postrádající pevnost, je vydána na milost a nemilost všem náhodám. Lůza vládne a barbaři pronikají vpřed. Civilizace se sice ještě může zdát oslňující, poněvadž si uchovává vnější fasádu, kterou vybudovala dlouhá minulost, ale ve skutečnosti je to zpuchřelá budova, kterou již nic nepodpírá a jež se zřítí při první bouři.
Přejít od barbarství k civilizaci za určitým snem a pak upadat a zahynout, jakmile tento sen ztratil svou sílu, to je životní dráha národa. Gustave Le-Bon: Psychologie davu (str. 70)

373082

15.8.2019 10:24

Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

1. Soros je nálepka. Sice se snaží, sice mocně platí, ale za tím jsou na vrcholu jiné (vel)ryby. Pročpak by takové mocné Německo posluchalo Sorose? To poslouchá jiné a větší. Soros je jen aktivní sluha, viditelný a bohatý zástupný terč. Pročpak se ve všech zemích v posledních desetiletích tak horempádem schvalovala "registrovaná partnerství"? Bohužel poukaz na ty opravdu rozhodující veličiny není dost dobře možný, hraničí to s konspirací.
2. Stejné je to s obviňováním (mimořádně aktivní) nálepky Sorose ohledně tahání miliónů černých do Evropy. Je to jedna a táž dlouhodobá akce.
3. Také k tomu patří klimatická hysterie parazitující na některých nepopiratelných skutečnostech (opravdové ničení přírody ziskuchtivou urbanizací).
4. Popsaný pokus o vyhynutí této úchylné komunity je možná naopak ilustrací myšlenky, k čemu 1. až 3. bylo vlastně spištěno: žádoucí úbytek lidí (viz též nedotknutelná antikoncepce a potratářství).
5. Vše toto souvisí se skepsí ohledně budoucnosti. Ztratila se radost z ní. Radost hnojných úchylů není radostí, ale šklebem. A radost z budoucnosti se ztratila kvůli tomu, jak je vedena společnost na Západě. Čili nejde ani tak o degeneraci lidí (kterou všichni pozorujeme), ale o degeneraci vládnutí, degeneraci vedoucích činitelů. Jde tedy principiálně o to, že západní systém je nastaven tak, že posílá do svého vedení degeneráty. Nakonec je to podobné jako byl rozpad komunismu. Systém posílal do vedení stále větší pitomce, až se tomu celosvětově největšímu z nich, Gorbačovovi, systém zhroutil, Je děsivou ironií, že tento přední pitomec (ironií je že tu jeho imbecilitu už tehdy nikdo nezpozoroval) jezdí po světě a radí Západu, co by měl dělat. Už to je signál, že se západní systém podobně ponoří do sr.ček.
Závěr: nevěřte, že příčinou jsou blbí lidé; příčinou jsou svévolní blbci, kteří se po zádech lidí šplhají a vyšplhali nahoru, když tyto lidi napřed omámili.

373053

16.8.2019 7:52

RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

AlexZZ 46.?.?.?

Reakce na 373053

Bod 5 je presny. Drive lide rikali "nasim detem se bude zit lepe". Dnes rikaji "dobre jiz bylo". Je to znamka tezke skepse, kterou planovite vytvari media a politici. Dukazem budiz zpravy - nevysilaji nic kladneho, peclive vybiraji negativni zpravy.

373064

16.8.2019 8:54

RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 373053

...Ale docházelo k ještě víc ohromujícím „zjevením“. Jednou o přestávce mezi přednáškami jeden z mých přátel, který se mimořádně oddával těmto experimentům, chodil s očima červenýma od bezesných nocí od jednoho spolužáka ke druhému a strašidelným šepotem se ptal, kdo je Michail Gorbačov. Já jsem, stejně jako ostatní, o člověku toho jména nikdy neslyšel. Přítel nám vysvětloval: „Dnes v noci jsme se ptali ‚Stalina‘, kdo bude vládnout naší zemi. Ten odpověděl, že nějaký Gorbačov. Je tedy třeba zjistit, kdo to je.“

Po třech měsících jsme byli ohromeni zprávou, které bychom dříve nevěnovali žádnou pozornost: za kandidáta na člena politbyra byl zvolen Michail Sergejevič Gorbačov, bývalý první tajemník stavropolského sekretariátu strany.

Ale čím více jsme se těmito úchvatnými experimenty zabývali, tím jasněji jsme pociťovali, že se s námi děje něco znepokojujícího a podivného. Bez jakéhokoliv důvodu se nás stále více zmocňovala nekontrolovatelná úzkost a temná beznaděj. Všechno nám padalo z rukou. Ovládalo nás neúprosné zoufalství. Tento stav sílil z měsíce na měsíc, až jsme nakonec začali tušit, že to má něco do činění s našimi nočními „společníky“....

https://www.rodon.cz/clanky/Studie-a-komentare/nova-kniha-tichon-sevkunov-nesvati-svati-a-jine-pribehy--7151

Přesně tak, jak beybožný systém postupně degraduje a kráčí ke svému konci, tak se do čela vedení -NE NÁHODOU - dostávají lidé slabí, neschopní, kterým se systém hroutí pod rukama. Avšak kdyby tam byl i někdo jiný, duchem silnější, pád systému není v silách člověka zastavit. To je mystika, o které tak málo lidí přemýšlí. Domnívají se, že je vše v rukou lidí. Jak hluboká mýlka!
"Zde ďábel s Bohem bojují a pole bitvy jsou srdce lidí." Dostojevskij

373068

16.8.2019 18:44

RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 373068

Psáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno.

373088

15.8.2019 10:25

pochod skutečně utiskovaných

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Čekám, kdy bude pochod na podporu skutečně utiskovaných, diskriminovaných a perzekuovaných. Což jsou namátkou:

- duševně nemocní
- invalidé
- staří a nemohoucí
- nezaměstnaní muži po padesátce
- lidé bez domova
- matky s postiženými dětmi

Tito všichni jsou zcela na okraji společnosti, neviditelní a přehlížení, nenávidění a opovrhovaní. Všude se s nimi jedná jak s odpadem, na úřadech apod. Jsou ponechaní v bídě a bez pomoci. Naše rozkládající se zdravotnictví je považuje za odepsané a podle toho s nimi jedná. Dokonce na ně máme speciální koncentráky jménem LDN.
Vládami ODS a TOP09 zlikvidovaná sociální sféra s nimi nepočítá, na podporu nebo důchod tito většinou nedosáhnou.

Na těch LGBT pochodech jsou k vidění většinou dobře placení, prachatí pražáci a měšťáci. Často z velkých firem a korporací. A nebo znuděná zlatá mládež. Normální člověk na takové zhovadilosti nemá ani čas ani energii.

373054

15.8.2019 16:16

RE: pochod skutečně utiskovaných

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Reakce na 373054

ČT se určitě bude rvát o to, být mediálním partnerem takového pochodu..

373057

16.8.2019 6:54

Já mám takový dojem,

Kouba 2001:x:x:x:x:x

že jádrem onoho pochodu jsou lidé, kteří putují od jednoho podobného pochodu k jinému, kterým někteří politikové v roli šašků dělají jen kulisy. No a ti ostatní, kteří se zúčastní, jsou holt jen chudí duchem.

373063

16.8.2019 19:16

oficialni postoj cirkve k homosexualum

te 94.?.?.?

https://blog.hlavnespravy.sk/13523/cirkev-nemlci/

373090

16.8.2019 23:45

?

Golem 193.?.?.?

Vo všetkých podobných článkoch ma zaráža akým kokotským spôsobom je tento problém popisovaný , tento článok nie je výnimkou.
Už len preto , že nechcete aby vás mainstream , slniečkári označovali za homofóbov , xenofóbov atď. ale nedokážete napísať článok bez zbytočného urážania.
LGBT neuznávam , ale tento článok ako všetky podobné na alternatívnej scéne sú proste sprosto útočné. Musíte ich 400x nazvať úchylákmi a neviem čím ešte.
Čo to vlastne znamená ? že majú sexuálnu úchylku? A vy pán autor akože žiadnu nemáte ?

373094

17.8.2019 10:16

Táranina uprděného golema...

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 373094

Je potřeba uchyly nazývat uchyly a ne je vydávat za nějaká extra pohlaví. Je to hloupost a každý, kdo to podporuje anebo jen trpně akceptuje je hlupák a zadělává tím na další a další na hlouposti se řetězící nesmysly, které mu budou dělat ze života peklo a děckám v hlavách zmatek...
Co je smyslem těch hovadin je jasné a to je potřeby rázně odmítat a pokud Vy konkrétně v tom nemáte jasno, zajeďte si na venkov omrknout to v živočišné výrobě a v přírodě a tam si přecejchujte ten svůj jemnocitný měřák na absutditu, který už máte z přemíry těch ideologických nesmyslů a 100 let HollýÚdské produkce 24 hodin denně tlačené všemi kanály do hlavy zřejmě ztržený...
Ke hlouposti a snaze manipulovat ty nejbezbrannější a k zavádění zjevně škodlivých hloupostí proti přírodě a zájmům lidské společnosti musí být NULOVÁ tolerance a k uchylům a ještě exhibujicím zvlášť !!![bliji]

Účast na té zvrhlosti jen dokládá nakolik je už společnost zblblá a ochotné brát za své naprosté hovadiny a přitom si nevšímat průserů, které se co nevidět dostaví, neb se na tom všemi silami i silami těch manipulovaných idiotů pracuje...

373099

17.8.2019 11:56

RE: Táranina uprděného golema...

Golem 193.?.?.?

Reakce na 373099

Mali by ste si ešte raz prečítať môj príspevok vy hlupák.
Láskavo ma neobviňujte z toho čo som nenapísal.
Ste úplne mimo a pod moju úroveň. Vaša reakcia je úplne úbohá.
Dovidenia

373100

17.8.2019 15:53

RE: Táranina uprděného golema...

LuboDubo 84.?.?.?

Reakce na 373100

Podle vašich výrazů je vidět, že jste podprůměrný Slovák, se kterým je zbytečné diskutovat. Používat v debatě vulgarismy a nadávky vás naprosto degraduje. A to, co jsem napsal, není urážka, ale naprosto vědomé konstatování. Vy na tenhle server podle mě nepatříte. Howg.

373106

15.11.2019 15:47

Jednoduché řešení

Karlolito 85.?.?.?

Řešením je na takové "akce" nechodit, případně je ani nesledovat v mééédiích.
Exhibicionismus funguje, když existuje "publikum".

374680

Příspěvků: 26

15.08. 08:15 vikingh  Pedofilové
15.08. 10:07  nesmysly o "pedofilech"
15.08. 21:25 Erwin  RE: nesmysly o
16.08. 11:27  RE: nesmysly o
16.08. 13:05  RE: nesmysly o "pedofilech"
16.08. 17:47  =====RE: nesmysly o
15.08. 09:30  A co třeba
15.08. 11:12 RomanTička  RE: A co třeba
15.08. 10:05 simonx  Argumentace autora o normálnosti nesměřuje správným směrem...
15.08. 20:50  RE: Argumentace autora o normálnosti nesměřuje správným směrem...
17.08. 09:48  mladí nenávidí staré?
17.08. 11:59 R.E.  RE: mladí nenávidí staré?
16.08. 17:24 O. Drtil  RE: Argumentace autora o normálnosti nesměřuje správným směrem...
15.08. 10:24  Člověku se chce s článkem souhlasitm ale
16.08. 07:52 AlexZZ  RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale
16.08. 08:54 Miroslava  RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale
16.08. 18:44  RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale
15.08. 10:25  pochod skutečně utiskovaných
15.08. 16:16 ObcaneCR.cz  RE: pochod skutečně utiskovaných
16.08. 06:54 Kouba  Já mám takový dojem,
16.08. 19:16 te  oficialni postoj cirkve k homosexualum
16.08. 23:45 Golem  ?
17.08. 10:16 R.E.  Táranina uprděného golema...
17.08. 11:56 Golem  RE: Táranina uprděného golema...
17.08. 15:53 LuboDubo  RE: Táranina uprděného golema...
15.11. 15:47 Karlolito  Jednoduché řešení

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 328