Diskuze k článku

Vražedný útok v El Pasu: Přímý důsledek liberální demokracie

Příspěvků 22

6.8.2019 6:16

Jo, byl to nějakej divnej pošuk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

co se nevyjadřoval vůbec trumpisticky, ba ani republikánsky ... buď mu z těch mesticů, co jsou v USA nástrojem bílé genocidy, pěkně hráblo, nebo se stal obětí nějaké té MK-taškařice, presstituti to pochopitelně opět otočí na boj proti zbraním v rukou občanů.
Tu parodii na demokracii s přívlastkem "liberální" vystihl autor přesně ...

372908

6.8.2019 11:00

RE: Jo, byl to nějakej divnej pošuk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 372908

NO, vono se jedná spíš o orální demokracii [smích]

U neo-blbů v Americe.

A u nás o anální demokracii [pláč]

372920

10.8.2019 15:04

RE: Jo, byl to nějakej divnej pošuk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372908

Nebo třípísmenková agentura. Akce lepšolidí k prosazení migrace.

372978

6.8.2019 6:34

Tak to je možné taky chápat

Jacob 193.?.?.?

Liberální demokracie = anarchie

372909

6.8.2019 9:09

Kolapsy civilizací

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Kolapsy civilizací - přednáška Miroslav Bárta
https://www.youtube.com/watch?v=7_1blay_J80

Miroslav Bárta - další videa
https://www.youtube.com/results?search_query=+Miroslav+B%C3%A1rta

372913

6.8.2019 9:35

Život s deprivanty

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

>V americkém městě El Paso …mladík postřílel dvacítku zcela náhodných lidí...bránit se invazi hispánských přistěhovalců...připomínal nedávnou tragédii na Novém Zélandu či mnohem starší tragédii v Norsku. Ve všech třech případech si mladý, cynický útočník ozbrojený puškou hraje svou reálnou počítačovou hru…
Počítačovými hrami s prvky násilí si vymývají mozky už malé děti. František Koukolík před několika lety vyprávěl, že asi devadesát procent těchto her je takto zhoubných.
Marie Kubátová v Lesk a bída podnikání, napsala;
„Chceš se podívat, jak pobije v počítači Ali-Baba čtyřicet loupežníků?“
„Radši hvězdný války, Muskej,“ žádala Treperenda.
Muskej byl kavalír. Nechtěl říct nahlas, že by byly hvězdné války na babičku moc složité. Jen šeptl: „Ali-Babu zná. To je starodávný.“
‚A dvě šťastné děti šly zaškolit babičku v umění, jak pobít na počítači čtyřicet loupežníků.‘
Počítačové hry naplněné násilím jsou ve velkém šířené zase SSvatými svého nepoznatelného všemocného boha. Jako podobně zrůdné uSSa košer filmy, zvrácené programy místních televizí před pár dny uvedl editor Ve zkratce (Jsme ještě vůbec v Čechách a na Moravě?).

>Režimní odborníci nám však budou v televizi vysvětlovat, že tito mladí střelci jsou jen primitivní rasisté…Že je nutné ještě silněji utahovat šrouby systému a ještě efektivněji potírat odlišné názory.
Na moudra o rasismu, xenofobii jsou mezi námi zase SSvatí svého nepoznatelného všemocného boha. Ta samá fašistická, rasistická sebranka s genocidní evoluční strategií, která se podílí na osvětě, „kultuře“, přiblblých filmech a mediálních žumpách hlavního útoku. Košer blbka režisérka Agniezska Holland vypustila moudro, že by muže připravila o volební právo, protože sedmdesát procent mladých mužů má nacionalistické smýšlení, mladých žen takto „postižených“ je prý pouze pětina. Své pohrdání voliči, gojimy šířila také SSoudružka režisérka Olga Sommer. Co také chtít po mojžíšismem postižené sektě, že? V programu mají kalergismus a každý košer zmetek musí vát s aktuálním banksterským větrem. Kdo jen zaváhá, zatím není košer kamenován, jen ostrakizován jako Zeman, Gott nebo Jágr.

Ty vole, tohle je síla;
>Protože to už vyžaduje mít charakter a hlavně koule. Tak jako vyběhnout ve válce na rozkaz velitele ze zákopu a běžet proti štěkajícím nepřátelským kulometům.
Panáček se zbláznil? Co je za hrdinství volit ze dvou sebevražd; nechat se zastřelit přitroublým deprivantem, velitelem, nebo se podřídit jeho mrzáckému rozkazu a vydat se proti kulkám z kulometu?
[zmaten]

372915

6.8.2019 9:44

RE: Život s deprivanty

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 372915

pokračování
>První příčina. Neexistence kázně. Na dnešním Západě rodič nesmí vychovávat své dítě. Tělesné i jiné účinné tresty jsou dlouhou dobu přísně zakázány. Rozumově nevyzrálé dítě se stalo pánem a rodič musí poslouchat.
Jenže to je zase program těch xindlo fašistických zmetků a jejich „lidskoprávních“ organizací, chucpe chavrusy se podílejí na talmudistických programech atomizace rodiny (o tom už psal Orwell před více než sedmdesáti lety). Štvaní dětí proti rodičům, prarodičům. Ti košer zmrdi šíří, že senioři by neměli mít bez dozoru (asi „uvědomělého“, zdebilizovaného dorostence) přístup k počítači, protože se pak stávají obětí „dezinformací“, mít třeba fuj názor na „obohacení“ krimigranty. Každý goj si musí povinně vštípit, že má vítat banksterské mohamedánské žoldáky, zhoubu svého druhu, tak jak to dělají buzeranti a Serešovy záškodnické organizace.

>Druhá příčina. Neexistence povinné vojenské služby. Co zanedbali rodiče a škola, velmi účinně dohnala vojenská služba. Na vojně jsem osobně byl…Vojna byla sociálním projektem, ve kterém se sešli pod jednou střechou mladíci všech sociálních tříd... Museli se spolu naučit žít…čelit nevyzpytatelným nástrahám bizarního vojenského systému. Pod přísným dohledem …a zejména "mazáků"…Jak se ovšem říká, co vás nezabije, to vás posílí.
To jsou zase úvahy … snad postiženého zážitky s „mazáky“.
„Mazáci“ nebyli nic jiného než o několik měsíců déle uvěznění otroci. A protože ve společnosti je několik procent sociopatů a alespoň procento těžkých mrzáků, deprivantů, a davová debilita je síla – tak, co bylo nebo může být přínosného na šikaně, jejíž hranice jsou dány pouze nejasnou mezí strachu deprivanta před případným postihem od velitele nebo od prokurátora, soudu? Mám snad vypisovat, čeho všeho byli „mazáci“, deprivanti schopni?
Výchova mládeže by měla býti především laskavá, s přiměřeným trestem jako krajním řešením, víme?
>Ne nadarmo pak mladík odcházel do civilu jako dospělý člověk…
Nebo jako oběť deprivantů! Než příště napíšete moudra o přínosu základní vojenské služby, přečtěte si prosím Koukolíkovy vědecké práce Vzpoura deprivantů a Život s deprivanty, Zlo na každý den.
Pokud nějaký šílenec vraždil bezbranné lidi na ulici, mohl být nejen ovlivněn mrzáckými výplody (košer hry a filmy) talmudistických nadlidí, ale také účelově těmi zmetky zfanatizován, naveden, snad i vyzbrojen (jako kdysi Gavrilo Princip).

372916

6.8.2019 18:43

RE: Život s deprivanty

Ticho 193.?.?.?

Reakce na 372916

No jo, ale ted to vypada, ze to nebude jen par deprivantu z normalni populace, ale deprivantske nabozenstvi s deprivantskym prorokem.

372934

6.8.2019 10:32

Příčina?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Není ta příčina někde jinde?


Vložený obrázek


Budete mít lepší nebo horší život než generace vašich rodičů?

372917

6.8.2019 10:48

Neo-maďarština :)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Trochu neo-liberální neo-maďarštiny

Ze soutěže Bruselská zlatá mříž
a Memorial Klementa Hamáčka
pořádaná Ministerstvem nitra

neserešséreš - demokracie
serešséreš - barevná revoluce
žerešséreš - demokratické médium
jebešséreš - alternativní médium
sérešblboš - aktivista
sérešduhoš - LGBTIJKLMNOPQ aktivista
séreškiška - demokratický politik
sérešbárbí - demokratická politička

© Svoboda projevu s.r.o.

372918

6.8.2019 10:54

s obsahem clanku lze souhlasit

rosco 185.?.?.?

az na tuhle pitomost :

"Všechny tři příčiny mají jednoho společného jmenovatele. Liberální demokracii. Liberální demokracie vytvořila zvrácený systém, který nemá nic společného se zodpovědnou správou národa a země. V liberální demokracii je vše podřízeno zisku"

Soucasny rezim na Zapade nema s demokracii ani s liberalismem naprosto nic spolecneho a vse je podrizeno v prve rade udrzeni moci, cimz se zisk pak dostavi uz automaticky. Pojem neoliberalismus je umyslnou zamenou pojmu, cemuz se v nemcine rika Etikettenschwindel neboli podvod s nalepkami.Naplnovani pojmu jinym vyznamem je ostatne osvedcena taktika pro ohlupovani stada.
Dlouha leta vladnouci neocons mafie je v prve rade ovladana zidobolseviky, byvalymi trockisty nebo jejich pohrobky. Po uchvaceni moci nad peneznim systemem 1913 nastolili rezim plutokracie, legalizovaneho penezokazectvi, kombinovany fasismem a prvky marxismu, po nejakem volnem trhu, liberalismu nebo kapitalismu ani stopy. Pri Muppet show zvane volby se v boji o moc predhani vzdy a bez vyjimky dve kridla jedne a teze mafie. Nikde na Zapade neexistuje strana ktera by nebyla infiltrovana trojskymi konmi Kosher Nostry.
[bliji]

372919

6.8.2019 11:23

Republic or Democracy?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Why America is a Republic, not a Democracy
https://www.youtube.com/watch?v=ygEEL57AcZs

Inspirativní video-tutorial z kategorie "must watch".

Trochu jiný pohle na "politické spektrum".

(jen anglicky, lze zapnout titulky)

372921

6.8.2019 11:40

která třípísmenková agentura ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Když se taková "nečekaná tragédie" stane, tak jako první přemýšlím která třípísmenková agentura to celé zorganizovala a za jakým účelem.

MOSSAD se většinou do takových jednoduchých akcí nemíchá, ten se podílí na akcích typu 9/11. Na podřadnou špinavou práci má goje z CIA/NSA.

Pak přemýšlím kde toho pomatence s pistolí vzali a čím ho zblbli nebo nafetovali. Většinou jde o latentní schizofreniky či jinak narušené jedince.

Cílem je buď gun-ban, boj proti "rasistickým bělochům" a podpora pro masovou imigraci, a nebo jde o velmi specifické vzkazy pro zainteresované skupiny, což se pozná podle zvláštní symboliky týkající se data, místa provedení a specifických okolností útoku.
Taky si takhle vyřizuje účty GP s americkou státní elitou.

Poměrně zajímavá byla v tom ohledu "sebevražda" mladého Amsela Rotschilda, která se z fyzikálního hlediska nemohla ani omylem stát způsobem, jakým to uvedla britská policie, přestl (a právě proto) to uzavřeli jako jasnou sebevraždu.

372922

6.8.2019 11:59

Pokud bys, Valentine,

Erwin 194.?.?.?

odstranil z věty : Zvrácenost, prolhanost, demagogie a pokrytectví současného "demokratického" Západu je velkou chybou ty úvozovky, dala by se pokládat za pravdivou, odpovídající realitě.
Nechápu rozdíl mezi liberální demokrací a demokracií. Jde o totožné zřízení, kterému jsi dal (z neznámého důvodu) jakýsi přívlastek. Popisuješ tak dle vlastních slov dva naprosto diametrálně odlišné systémy, které dáváš do protikladu. To ale nemá žádnou logiku a navíc to není pravdivé.
Útok v El Pasu nemůže být důsledkem liberální demokracie, i když se snažíš to jaksi kostrbatě dokázat. Je důsledkem samotného systému - tedy demokracie.

372923

6.8.2019 13:46

Zlatej komunismus? Jak se to vezme.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Především pojem liberální demokracie je nesmyslný a rozumný člověk ho neužívá. Užívání tohoto pojmu je výsadou vládnoucích lotrů, Co je cílem těchto lotrů? Aby lidi měli co žrát a byl klid. Nepřipoíná vám to to socialismus? V nacionálně socialistickém Německu to tak jistě bylo? Ale co ten komunismus? Ten používal slovo socialismus stejně, jako dnešní lotři užívají pojem l. de. Svaz socialistických republik, SSSR. Reálný socialismus Husáka. A ve skutečnosti šlo o komunismus. Dnešní tzv. l. de. není nic jiného, než socialismus, internacionální. Ale co ten komunismus? Tam bylo vyvlastnění. Je to všechno v pojmech. Antifa není antifašistická, fašismus tada nikde není. Antifa je komunistická. Chceme to? Ne. Komunismus Antifa je internacionální. Čili trockistický. Ne bolševický, ne národní. Čili nám se líbí na komunismu to, že byl národní. Komunismus Antify je mezinárodní. To se nám ale vůbec nelíbí. Zlatý komunismus = národní komunismus. Proč všichni nenávidí Stalina? Protože byl národní. To "národní" nás přitahuje. Ale ne německý nebo čínský národní, nacionální socialismus. To socialismus = už se rovná vládě lotrů. Tam není znárodnění. Tam jsou lotři. Režim EU = internacionální socialismus. Dvojí hnus: 1. internacionální. 2. socialismus = vláda lotrů. Proto, právě proto je EU tak hnusná. A hnusáci to kryjí sprostě. Říkají si, že jsou li. de. Nic takového neexistuje. Jde o internacionální, kosmpolitní socialismus, vládu korporativních lotrů.

372925

8.8.2019 0:04

El Paso vypadá spíše jako další false flag

Ňuňu 2a00:x:x:x:x:x

Původní zprávy (přímý přenos mainstreamu, "očití svědci", mediální výstupy policie) hovoří o několika útočnících (3-4) a to dokonce na několika různých místech nákupní zóny, tedy ne jen Wallmartu samotného. Nakonec zredukováno na jednoho mladíka s kalašnikovem. Jeden, zato s manifestem který odkazuje na jiný false flag v Christchurchi. Policie dále tvrdí, že měl jediný zásobník. To je 30 nábojů. Tomu ale neodpovídá oznámený "počet" zastřelených a postřelených - zhruba 50. Navíc dle "svědků" do někoho střílel dokonce opakovaně.

Další nesrovnalosti: jako obvykle, nikde žádné fotky obětí, pohybu zdravotnických čet s nosítky atd. Všude pózuje jen obrovské množství policistů, zásahových jednotek, policejních aut. Vypadá to spíš jako válka nebo vojenské cvičení. Zatímco zdravotníci - na záběrech 1x prázdná nosítka sem a tam.

Chyby v datování/časování. Oficiálně to proběhlo cca okolo 10:45 místního času, ale policejní důstojník na jedné z prvních tiskovek tvrdil že "první telefonáty dostávali již v 10:00"...

Svědci - jako obvykle podivuhodně klidní, nestresovaní, mnohdy i s úsměvem. Popisy situace se z nich jen řinou. Naučené předem? Řada svědků - zejména ti černošští- jsou jako v mnoha podobných případech bývalí vojáci, "military experts", veteráni atd. Náhodou asi zrovna nakupovali školní potřeby...

372947

8.8.2019 0:12

RE: El Paso vypadá spíše jako další false flag

Ňuňu 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 372947

A druhá věc. Trumpovi čerstvě schválí, že může použít prostředky ministerstva obrany na výstavbu zdi s Mexikem, a do týdne tu máme střelbu "do Mexičanů", přesně na hranici s Mexikem, v El Pasu.

372949

8.8.2019 0:08

Manifest vraha

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Pokud vás to zajímá a umíte anglicky, přečtěte si Manifest střelce ve Walmartu. Je to zajímavé čtení.

372948

8.8.2019 1:04

RE: Manifest vraha

Ňuňu 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 372948

Díky za odkaz. Na "magora" a "podivného samotáře", jak Crusiuse charakterizují, mi ten text přijde až příliš dobře napsaný a zralejší než bych očekával u mladíka 21 let. Nemusel by se za něj asi stydět ani zkušený píárista či propagandista. Ale to je jen subjektivní dojem. Jinak, je to zřejmě zase další útočník "bez rodičů", podobně jako to bylo v obdobném případě střelce ve v Parklandu na Floridě 2018. Ten se zase jmenoval Cruz. Podobná jména, podobný věk, žijící buď u pěstounů (Cruz) či prarodičů (Crusius). To snad použili stejný scénař z "Manuálu false flag útoků pro začínající falešné útočníky" [mrknutí jedním okem]
Ale vážně, tady je něco málo víc o Crusiusovi. https://www.dallasnews.com/news/crime/2019/08/04/k...

372950

8.8.2019 18:04

RE: Manifest vraha

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372948

Bylo by možné manifest vložit jako samostatný článek?
Chápu-li to, tak čin mohl být projevem člověka zoufalého z vývoje, který obětoval svůj život, aby varoval obyčejné lidi a přispěl tak k odvrácení programu korporací, kterým je náhrada současného rozmanitého obyvatelstva USA jednodruhem.

O předpokládané vysoké nezaměstnanosti v důsledku robotizace i migrace, nepodmíněném malém příjmu a činnosti lepšolidských korporací přednáší Peter Staněk (někde jsou videa ke stažení).

372956

8.8.2019 18:24

RE: Manifest vraha

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372948

Prohlášení střelce z El Pasa v češtině je na Aeronetu:

https://aeronet.cz/news/the-inconvenient-truth-ana...

372957

9.8.2019 20:53

Útočníkovy zrušili před útokem účet na FB

Petr Petr 37.?.?.?

Útočníkovi zrušili před útokem účet na FB.
Problém je v tom, že se omezuje svoboda slova. Pokud by se o těchto věcech dalo veřejně diskutovat kdekoliv, nemazali se příspěvky, nebanovalo se na sociálních sítích a nerušili účty, tak by k násilnostem nedocházelo.
Nyní frustrovanému člověku zruší účet na FB, jinde mu pravděpodobně také mazali příspěvky on to neunese a jde ven střílet.Takže východiskem je povolit diskuzi i o kontroverzních tématech.

372971

Příspěvků: 22

06.08. 06:16  Jo, byl to nějakej divnej pošuk
06.08. 11:00  RE: Jo, byl to nějakej divnej pošuk
10.08. 15:04  RE: Jo, byl to nějakej divnej pošuk
06.08. 06:34 Jacob  Tak to je možné taky chápat
06.08. 09:09  Kolapsy civilizací
06.08. 09:35 Pátá Mojžíšova 7:24  Život s deprivanty
06.08. 09:44 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Život s deprivanty
06.08. 18:43 Ticho  RE: Život s deprivanty
06.08. 10:32  Příčina?
06.08. 10:48  Neo-maďarština :)
06.08. 10:54 rosco  s obsahem clanku lze souhlasit
06.08. 11:23  Republic or Democracy?
06.08. 11:40  která třípísmenková agentura ?
06.08. 11:59 Erwin  Pokud bys, Valentine,
06.08. 13:46  Zlatej komunismus? Jak se to vezme.
08.08. 00:04 Ňuňu  El Paso vypadá spíše jako další false flag
08.08. 00:12 Ňuňu  RE: El Paso vypadá spíše jako další false flag
08.08. 00:08 Vladimír Stwora  Manifest vraha
08.08. 01:04 Ňuňu  RE: Manifest vraha
08.08. 18:04  RE: Manifest vraha
08.08. 18:24 R.E.  RE: Manifest vraha
09.08. 20:53 Petr Petr  Útočníkovy zrušili před útokem účet na FB

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 2

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,23 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
22,48 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 037,48 Kč
1 unce stříbra
432,01 Kč
Bitcoin
227 664,02 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 701