Diskuze k článku

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

Příspěvků 30

9.4.2019 7:24

štetky oligarchov

prednohor 91.?.?.?

veď sa ony stratia,
Slováci ožijú.“
Niekedy vie gramatická chyba navodiť celkom dobrú pointu vtipu blížiacemu sa k realite v našom banánstane, teraz to bolo myslené zrejme na zuzu s monikou ale je to irónia žiaľ, aj v iných národných štátoch, že si oligarcha dosadí štetku do EP alebo na najvyššie štátnicke funkcie a ovčania ich slepo zvolia.
..... Alebo je to s tými voľbami ešte inak ?

370835

9.4.2019 8:03

Vše už bylo

kolokol 185.?.?.?

řečeno po prvním kole voleb. Bratia asi nechtěli slyšet hlúpých Čechůňov. Není moc co dodat ...

370836

10.4.2019 6:30

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 370836

Klidně se vsadím, že kandidáti budou bez vyjímky "jejich" osoby, čili samí potenciální Kiskové a Čaputové. Ochotných slouhů se i zde najde dost, nedělejme si iluze. A rozumný volič nebude mít koho volit a pak ty Slováky s pocitem hořkosti pochopí.

370856

10.4.2019 11:30

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370856

Hloupost a nezájem o vlastní osud, jak jsem je poznal při své návštěvě ve během volebního víkendu na Slovensku, se chápe dost špatně... [oči v sloup]

...a tyhle fenomény samozřejmě ovlivňují mj. i naše volby a to nejvíc ze všeho, co na ně působí,. V tom bohužel nejsme žádná výjimka. Ale co dělat, jak si lidé ustelou, tak budou i líhat, buď jako lidi anebo jako tupý dobytek určený k porážce...

370863

10.4.2019 11:50

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 370856

Ano, byl jsem poněkud příkrý, uvědomuji si to. To asi proto, že jsem příkrý chtěl být. Taky jsem četl to hodnocení slovenských voleb na Protiproudu. A chápu, že Slováci byli svou politickou reprezentací zhnuseni. Ale volit proto ďábla ?!
Vím, přišlo jen 40% voličů. Jenže platí, jak dokládá Pjakin, že masová statisky chování má svůj velký význam. A jestliže 23% všech volí ďábla a 60% "nezúčastněných" před tím zavírá oči, pak prostě tato statistika chování slovenského voliče otevírá zlému dvěře dokořán. A nezáleží už pak ani tolik na tom, jak velké pravomoce konkrétně prezident má.
A co se týká situace u nás. Po ukončení mandátu Zemana určitě přijdou další králíci z klobouku. O tom si nedělám iluze. Přesto se domnívám, že Češi jsou přece jen pragmatičtější, alespoň ti věkem zkušenější.

370864

10.4.2019 23:16

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

Pali Bacsi 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 370864

" Preco sa ten slovensky lud kazdeho tak boji?
Doja ho sta kravicku a on ticho stoji!
Ludia idu ako ovce,kam ich baran vedie a ku stolu
chodia vtedy,ked je po obede.Vyvolia si za
vyslanca,koho im rozkazu a ked maju raz ruky
volne,sami si ich zviazu.Ci to tak ma byt
naveky? Niet Slovakom rady? Kto si sam
nevie byt panom,nedocka sa vlady!"

Jonas Zaborsky (1812-1876)
Slovensky dramatik,historik,novinar,knaz,pedagog

370872

14.4.2019 11:51

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 370872

"Tomu, kdo tě udeří do tváře, nastav i druhou.
A bude-li ti brát plášť, nech mu i košili!"


"Nesuďte a nebudete souzeni.
Nezavrhujte, a nebudete zavrženi.
Odpouštějte a bude vám odpuštěno."


Jednoduchá sociologická doktrína pro ovečky. Oproti tomu Starý zákon formuje sociální chování pastýřů. Kompilaci obou programů (OS) v nejrozšířenější knize všech dob můžete zakoupit u svého oblíbeného knihkupce. [smích]

Globální zákulisí vydalo mnoho zdrojů na eliminaci Slováků, jako potenciálního nebezpečí pro upevnění své moci oproti nám. Katolizace tam také proběhla víceméně úspěšně.

370957

14.4.2019 12:56

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 370957

"Přetavte meče na pluhy..." To je další "dobrá" rada ovečkám od hodných černoprdelníků a jejich hodných žárlivě vyvolených předchůdců... A odevzdejte všechny bouchačky, abyste konečně byli v bezpečí.

370966

14.4.2019 14:27

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 370966

Ano, a Vašek Lahváč postupoval přesně takto, kdopak mu asi radil? [oči v sloup]

370969

14.4.2019 17:24

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370966

Panove, ale vy si pletete katechismus plus marxisticky vyklad Bible, to jest veci vytrzene s kontextu s idedoologickym pranim "expertu" at jde o komunisty, anarchisty, socialisty nebo katolicke ci jine denominace kovane teology s tim, co tam je jako poselstvi pro cloveka. Kazdy ze jmenovanych ma samozrejme patent na pravdu i na rozum. Zakon i proroci stoji na ..."budes milovat Boha z celeho sveho srdce, mysli i duse"... Jestli desateru je provereny fungujici moralni vzor pro krestanskou kulturu a zapadni civilizaci? Pak se tedy ptam, co je spatne na primarni osobni odpovednosti vuci Bohu jako zakonodarci desatera? Upozornuju, ze ani CSSR nepopirala desatero, pouze ctvrte prikazani, ale to si komunisti muzou podat ruku i s krestanskymi denominacemi. Druha teze: ..."A miluj sveho blizniho jako sebe sameho." ... Jinak receno necin druhym, co sam nemas rad. Hned se nejaky chytrak pta, kdo je to ten muj blizni a je mu odpovezeno podobenstvim o milosrdnem samaritanu. Kdy okradene chudaka bez projevene ucasti minou knez i levita, ale slituje se nad nim horsi nez pohan, odpadlik od nabozenstvi starych hebrejcu. A ten v ocich Bozi spravedlnosti obstal nejlepe i dle tazatele.

A treti teze znamene aktivni princip zlateho moralni pravidla. Je to treba v podobenstvi o hrivnach. Hrivny jsou vzacne talenty a schopnosti, kterymi byl clovek obdaren. Jinak receno, pokud je neco spravne udelat tak to udelej. Jeden Rus napsal, ze jsou civilizace severu: .."Pokud jsi svedkem bezpravi a poskozeny se neni schopen branit a ty nedelas nic, pak jsi ztratil svoji cest"... Odpusteni uzce souvisi s tim, ze clovek je nedokonaly chybujici tvor. Pokud toto neprijmu, tak lidstvo konci v nerozbitnem kruhu nekonecne odvety a msty. Ma pro me osobne dve urovne. Ta vnitrni na urovne osobni duse je pro vsechny, bez ohledu co fyzicka forma jako clovek udela za svinstvo, tak duse toho hluboce lituje, at uz na urovni Absolutna-Boha nebo ten individualni zablesk na osobnim levlu, ktere se do ruzne miry "uspinil".

Na fyzicke urovni je odpusteni pouze pro ty, co prosli poznanim a sebereflexi jake spiny se dopustili a uprimni emocne i psychicky toho lituji. Pokud tento proces probehne na 100%, pak uz nikdy nejakou konkretni spatnost do budoucna nezopakuju. Vnitrni odpor jak tak silny a intenzivni, ze automaticky nejakou cinost vylucuju jako moznou alternativu. Jinak receno, jestli se nekdo fyzicky opakovane pokrytecky chova jako lump, tak se takovym lidem vyhybam, a jsem -li vystaven situaci, ze se muzu postavit amoralnimu jednani, tak to vetsinou udelam, ne vzdy protoze: It is too damn hard!!. Osobni odvaha versus pragmaticky intelekt, ktery naseptava k opatrnosti. Jakykoliv moralni kodex vazany pouze na fyzickou skutecnost nemuze prekrocit fyzicke limity existence, narozeni a smrt jedince a z toho vychozi moralni limita : ty chcipni dneska a ja zitra. Pokud mate lepsi funkcni moralni vychodisko, rad se s nim seznamim.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&...

370976

16.4.2019 9:41

RE: Přetavte meče na pluhy.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370966

Asi nemá smysl vás opravovat, protože zažranost nenávisti vůči Bohu a Bibli se nedá bláznům světského ražení vymluvit.
,,Ničemný si řekl v srdci:,,Není žádný Jah,,!
Vytrhl jste z kontextu proroctví Izajáše, které je predikováno až na dobu, kdy budou na zemi všechny vlády smeteny v Armagedonu. Toto proroctví skutečně slibuje poslušnému lidstvu pokoj a zbraně budou opravdu přetaveny na polní nástroje, Izajáš dále pokračuje, že každý bude sedět pod svým fíkovníkem a nikdo nezpůsobí, aby se třásl.
Zfanatizované davy dnes konají ve smyslu:,,Jezme pijme, vždyť zítra máme umřít,,!
Věřící lidé, kteří nepatří do falešných církví křesťanstva označených ve Zjevení Jana jako Velký Babylon, matka nevěstek - smilnící s politiky světa -už dávno své meče překovali, jde o vnitřní postoj, skutečnou lásku k bližnímu. Nikoli zblblost falešníky. Ti nic pozitivního své tupé ovce neučí a spadnou se svým slepým vůdcem do jámy.
Můžete u toho Izajáše použít ke studiu i konkordanci a uvidíte, kam vás to nasměruje.
Jenom takový malý soukromý postřeh z dob mého soukromého studia písem.
Mojžíšský zákon.Oko za oko a zub za zub.
Ježíšovo nové přikázání - Buděš milovat svého nepřítele a nebudeš oplácet zlo zlem.
No, nepochopitelné pro nevěřícího.
Ale synové nejvyššího jistě dostanou svou odměnu, až se Ježíš objeví na oblacích při svém návratu.
I to popisuje Bible barvitě. Ti nevěřící budou skřípat zuby a budou plakat. Proč asi?

371020

9.4.2019 11:41

Koho chleba jíš, tomu píseň zpívej...

Miroslava 46.?.?.?

Soustavná propaganda a prodejní žurnalisté, kteří slouží zlu a ospravedlňují se příslovím: koho chleba jíš, tomu píseň zpívej, budou ve společnostech BEZ HODNOT existovat pořád. Takové společnosti po takových novinářích bez vlastního názoru přímo dychtí.
Zrovna včera jsem o jednom takovém četla – o Emamuelu Vajtauerovi, který svůj názor neměl, a zpíval písně nejprve komunistům, pak fašistům a nakonec se mu podařilo před trestem smrti prchnout a věřím tomu, že se vůbec nestyděl pokračovat ve zpěvu písní „demokracii a svobodě“.

370837

9.4.2019 18:48

RE: Koho chleba jíš, tomu píseň zpívej...

Universal humanist 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 370837

Vajtauer byl idealista. Něco jako Záviš Kalandra byt politicky byl někde jinde.

370850

10.4.2019 6:42

RE: Koho chleba jíš, tomu píseň zpívej...

favela 203.?.?.?

Reakce na 370837

Kdyz ale mame problem s tim chlebem ..
.Take s Obchodniky /a politiky/ smrti.
S Pornografickou /markyz de Sade/,Demokracii.
Takze , budou dvoji potraviny ..
A/ jedny drahe , ktere si zbidacena populace tezko bude moci dovolit ,uz ma na krku zbrojeni , opatrovani desitek milionu parasitu, dalsich milionu parasitu EU a spol., mistnich, opravdu velmi tezko bude moci dovolit.. S dalsi chystanou armadou proti Nepriteli , kteryho nikdo ani nemuze porazit, Protoze neexistuje.
Potraviny jsou navic urceny Pouze pro Bohate a jejich rodiny na preziti...
Za kratky cas se budou stahovat z trhu , s duvodem ,ze o ne neni zajem..
B / Potraviny levnejsi Samozrejme Monsanto @$%&&, ,zase za kratky cas budou drahe a drazsi , protoze jine na trhu nebudou. Dalsi vedecka exterminace , kalgorismus, Videno prismatem zeme Cannaan , kdysi ,jeden narod povazoval a stale povazuje vse co svet vlastni a vsechny hodnoty /i potraviny, i urcovani kdo bude a kdo nebude/ za sve , pouze docasne v drzeni jinych. Za tim ucelem si poridil "Golema" , kterymu sedi za krkem a bicuje , aby ,vsechny zamery i tu privatizaci Globalismem provadel...
Ty "Golemove" se meni ,to si muze povsimnout leckdo.
Globalism je pak zavily nepritel planety Zeme. Rozkazuje ,ze napriklad redkvicky se musi pestovat v jedne zemi ale dovazet !!!! do zemi jinych tisice kilometru vzdalenych.. Kde se "redkvicky" /dosad si samozrejme cokoliv za redkvicky/, Nesmi pestovat...A tedy nutne je importovat...Tak je to se vsim. + Zbrojeni a valky. .To je dulezite v zavedeni absolutni Zavislosti vsech statu a jejich poslusnosti k Ustrednimu Vyboru Elity.. Take ,Aby Zeme neunikla
svemu osudu..Ktery na ni chystaji..
Nejak se genium dilo stale nedari, nebot USA , EU a NATO jsou jiz prizraky stinu , ktere se zjevuji za oknem..Existuji pouze na papiru Jiz davno mimo medii a nekolika zlo-duchu neexistuji.. Brexit je dukazem..
Kdyz neco nejde nahoru ,kdyz dosla energie a dle tech nepsanejch zakonu specha to dolu , a co se povysuje, rovnez..
Rovnez orgie zmineneho markyze , malokdo prezil...

370857

9.4.2019 11:41

Slovenské volby – vraždami, lžemi a lstivou propagandou k „Zvíťazili sme!“

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

>hromy divo bijú,...…veď sa ony stratia,...Slováci ožijú.“…s predpoveďou, že „nepohoda“ sa z ich života vytratí.
Zázraky? Zlo provozované deprivanty se samo od sebe vytratí?

>z médií ozveny tohto motta „Zvíťazili sme!“…vykrikuje „Zvíťazili sme!“. P. Kiska vrúcne oblápa p. Čaputovú...„Vivat Čaputová“
Dobře si pamatujme účastníky SSprávné SStrany, banksterské loutky, poskoky, slouhy, užitečné idioty.
>Oni zvíťazili a občan (volič) opäť prehral.

>v akom stave sa nachádzame a čo z toho nakoniec môže vyjsť.
Stavem je otrokářský lstivý xido-zlořád, pod rouškou pravdolásky, slušnosti, demokracie. Na straně kolaborantky xidácká firma organizující předvolební kampaň, Serešovy zločinecké organizace, SSpravedlivý DenníkN a další debilizační tlampače, včetně „veřejnoprávních“, ovládaných nadlidmi SSvatého lstivého fašistického, lupičského, otrokářského a genocidního zlořádu.

>…za hrdosť človeka za život ľudstva súci…
Vládci průmyslu a bankovnictví chtěli posílit svou moc na zoufalství lidu dělného…ten, kdo je trvale podřízený, dělá, co by jinak dělat nechtěl. (Golo Mann, Dějiny Německa 1919-1945)

"Národní státy dnes musí být připraveny odevzdat suverenitu"
řekla Angela Merkelová ve středu 21. 11. 2018 při akci v nadaci Konráda Adenauera na téma "Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou" v Berlíně.

Voják se má držet v hrůze, musí se třást před svým představeným, bát se ho. Důstojníci musí držet mužstvo na deset kroků od těla a nedovolit mu, aby přemýšlelo samostatně, nebo dokonce vůbec myslilo…(generálmajor von Schwarzburg, Hašek, Švejk, str. 240)

Nemohou existovat dobrá řešení, dokud nebudou problémy rozpoznány.

Snadněji se ubráníme zlu, když víme, z které strany přichází. (Sokol, Celibát, s. 30)

Znalost povahy problému je pro jeho možné tvůrčí řešení nutnou podmínkou. (Koukolík)

Nápověda; zlo je globalismus, korporátní fašismus, xido-chazarský banksterismus s mimovládními vlády ovlivňujícími organizacemi, NATO, EU ovládaná poskoky banksterů, sajani a další SSvětoobčanská a kolaborantská verbež.
Zmetek Stoltenberg /NATO už hlásá, že 2% HDP na válečné šílenství nejsou dost. Lépe by se hodilo jeho banksterským páníčkům 4% HDP...pro ČR asi 200 miliard korun. Co by za to bylo bytů pro domorodce!

370838

9.4.2019 18:51

RE: Slovenské volby – vraždami, lžemi a lstivou propagandou k „Zvíťazili sme!“

Universal humanist 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 370838

Ty 4 procenta tlačí hlavně Trump za předchozích prezidentů to nebylo. Má to určitou logiku jelikož NATO je tak z 90 procent možná i víc placeno z USA.

370851

9.4.2019 17:14

Slováci si zase naběhli na vidle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Nejdříve si zvolili miliardáře Kisku, který sliboval hory doly. Když konečně poznali, že sliby slibující nic nestojí (slibem nikdy nezarmoutíš naivní voliče) a jde jim hlavně o vlastní prospěch a kariéru, zvolili si paní Čapútovou. Tato žena bude velmi brzy spolurozhodovat o vybudování slovenské základny chazary ovládaného NATO s raketami namířenými proti Rusku, možná i Číně. Došlo Slovákům, kterým imponuje bohatství a okázalý životní styl, který tak rád prezentuje chazarskými sionisty ovládaný Západ, že budou jen "kanononfutrem" východní odpovědi na chazarský útok či provokaci proti dobře vyzbrojenému Východu ? Obávám se, že opět nedošlo.

370847

9.4.2019 17:52

Pokud nezastavíte ex komunistického lezprdele Lajčáka

r.m. 31.?.?.?

budete mít dočasně umístěnou armádu na věčné časy a nikdy jinak a budete je živit. Skladiště zbraní včetně atomových jsou legální vojenský cíl v případě konfliktu.
Modlete se pak ať se to nestane, protože vám už nic jiného nebude zbývat. Možná snad ještě zapalování svíček u svatýho Antoníčka, to by mohlo zbraňový senzor poškádlit ))
Ať je skladujou v agilním Polsku nebo u Rusínů, Maďarů nebo snad i Rumunů na naší bývalé části republiky, teď na Ukrajině.
Správně nám to měli vrátit nebo vyplatit náhradu, šmejdi.
A teď něco jinýho vážení:
institucionalizovany terorismus v podobe operaci pod falesnou vlajkou potvrzen
http://www.exanpro.cz/agentura-a-zpravodajska-podpora/495-institucionalizovany-terorismus-v-podobe-operaci-pod-falesnou-vlajkou-2-3
Mezi léty 1945 – 1991 bylo přiznáno 40 operací ( včetně teroristických útoků) pod falešnou vlajkou.
Bylo by bláhové se domnívat, že se to od roku 1991 neděje. Vraždění lidí v Evropě v posledních letech mají obdobný rukopis.
Editore gratuluju, na Zvědavci se o tom tedy nelhalo.

370848

10.4.2019 11:00

Demokracie a Pornografie

gogo 89.?.?.?

Demokracie a Pornografie jsou ze stejného hnízda.

Dělají to jen exhibicionisté kteří nic poctivého dělat neumí.
Všichni ostatní se na to dívají a masturbují u toho.
...

370861

10.4.2019 16:47

Nezpůsobilá odpovědět na jednoduché otázky

Chazarský Agent 84.?.?.?

Jak je dávným zvykem, nově zvolený nejvyšší funkcionář obdrží od tisku otázky, na které funkcionář odpoví a otázky i odpovědi tisk zveřejní.

Jak tahle akce dopadla s Čaputovou, píšou na PressClub World.

Čaputová nebyla způsobilá odpovědět na tak jednoduché otázky:

https://www.PressClub.World/cs/2019/04/08/otazniky...

370868

11.4.2019 16:04

tak dlouho nadávali na Fica...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Tak dlouho Slováci nadávali na Fica... až tam teď mají tu nejhorší vlastizrádnou sebranku která udělá vše co uvidí na očích svého západního páníčka. A bez mrknutí oka nechají slovensko shořet ve válce nato s ruskem.

Viz Ukrajina - tam se koukejte pokud chcete znát svoji budoucnost. Západu budete dobří akorát jako zdroj laciných a krásných šlapek a jako zdroj náhradních orgánů pro světovou elitu.

Pořád jsem říkal, važte si Fica, jenže oni ne, že je to kokot zlodějský apod. Teď jste na tom hůř než my s Babišem.

370881

14.4.2019 9:18

Slavín

maršal Žukov 87.?.?.?

pán autor, najprv si treba usporiadať hodnoty.
Ten, kto chodí klásť kvety na Slavín a na hroby partizánov, oslavuje tých, čo zničili snahy ľudí ako Ľudovít Štúr, či Andrej Hlinka a mnohých skutočných vlastencov.
Spýtajte sa sám seba - čo by si vybral Štúr, keby bol na Tisovom mieste? Národný socializmus, alebo sovietsky žido-boľševizmus?

370954

14.4.2019 12:06

RE: Slavín

nikdy nesmieme zabudnut 91.?.?.?

Reakce na 370954

ľutujem,že Vaša vďačnosť osloboditeľom sa zcvrkla na úbohé politikárčenie.
Je to od Vás bezprízorná slepota.Tí vojaci,čo Tam ležia" asi "!!! neumierali pre Vašu slobodu. Úprimne je mi ľúto,že naša vzdelanosť a ohľaduplnosť dopadla do takéhoto bodu.

370959

14.4.2019 14:11

RE: Slavín

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 370959

Ti vojaci nemali tušenia za koho umierajú, to v prvom rade.
A v druhom rade - treba si preštudovať dejiny aj z pohľadu porazených a nepapať židovskú víťaznú verziu.

370967

14.4.2019 14:34

Zmätení propagandou

Lubosmat 178.?.?.?

Nedívajte sa na obete bojov z pohľadu dnešnej propagandy.

S rovnakou pietou chodím na Ružnovský cintorín, kde sú pochovaní vojaci fašistického vermachtu, ktorí položili svoje životy, nie za akési oslobodenie, ale za ilúziu predurčenosti a nadradenosti nemeckého národa, pritom tu, som ešte ňebol svedkom žiadneho vandalizmu.

O nejakých 1000 metrov Ďalej, na ďalšom návrší za Slavínom sa nachádza medzi stromami impozantný pomätník obetí prvej svetovej vojny, mimochodom vojny v ktorej padlo a bolo zmrzačených oveľa viac slovákov, než v tej druhej.

To hlavné, čo tieto pietne miesta spája nie je to, kto stál na tej či onej strane, ale mladosť padlých vojakov ocitnuvších sa v mohylách, oni sú obete bez výnimky a o to väčšie, keď sú položené úplne zbytočne.

Sovietsky vojaci "oslobodzovali" naše územie z dôvodu zémerov vtedajšej sovietskej moci, vzhľadom k účasti našich vojakov na východnom fronte po boku vermachtu, sa k nám zachovali veľmi zhovievavo, na rozdiel od amerického letectva, ktoré nás nešetrilo, zabíjalo a ničilo čo mohlo, v strachu, že by tie výrobné kapacity, ktoré poskytli v Mníchovskej dohode bez boja Hitlerovi, mohli prepadnúť nenávideným sovietom.

Židovské cintoríny sú spustošené po celej zemi z troch dôvodov:
1) Často boli pochovávaní s cennosťami,
2) Masívne náhrobné kamene z vzácnych druhov žuly a mramoru,
3) Vandalizmus prameniaci z iracionálneho pocitu útlaku prameniaceho z moci peňazí

370971

14.4.2019 22:52

RE: Zmätení propagandou

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 370971

tým iracionálnym pocitom útlaku prameniacim z moci peňazí si krásne zavŕšil svoju krátku prožidovskú propagandu, ktorú si začal ilúziou o nadradenosti u nemeckých vojakov. Čiže logicky aj Ľudovít Štúr a mnoho iných významných vlastencov boli iracionálne zmýšľajúci predpojatí hlupáci. A úplne najväčší idiot bol Henry Ford s JFK v tesnom závese, ktorý sa nehanbil Hitlera dokonca otvorene obdivovať....
Pravda je tá, že nemeckí vojaci boli najlepšie vycvičení a najlepšie vybavení vojaci akí kedy bojovali v Európe. Ale to najdôležitejšie: boli najlepšie motivovaní bojom za Európu bez krvilačnej židovskej peňazokazeckej svetovej mafie.
Aký pocit nadradenosti mal vyše milióna DOBROVOĽNÍKOV z 30 rôznych štátov, nie Nemcov, bojujúcich v uniformách Wehrmachtu proti boľševizmu? A predstav si, boli medzi nimi aj židia.

370981

15.4.2019 14:29

RE: Zmätení propagandou

Lubosmat 212.?.?.?

Reakce na 370981

Pevnosť Masada. Prečítaj si o tom a porozmýšľaj, čoho sú niektoré etniká schopné. Neexistuje niečo ako kolektívna samovražda, existuje len manipulácia a fanatizmus.

Bohatí obetovali biednych, ovešali sa ich bolesťou, utrpením a smrťou, a tým sa atali nedotknutelní.

Odkiaľ zobral Hitler prostriedky na politickú kampaň, kto ho podporil v raste? "A predstav si, boli medzi nimi aj židia." Pozor na to upozornenie, hraničí s popieraním "Holokaustu".

Americkí vojaci sú tiež dobre vyzbrojení, v hroboch však hnijú úplne rovnako, ako poslední džihádisti.

Ak chceš hovoriť o Štúrovcoch, naštuduj si niečo o Francúzskej buržoáznej revolúcii, o myšlienkach jediného národa (maďarského), ktoré inšpirujúc sa ňou hlásal Lajos Kossuth (jeho rodičia boli mimochodom tiež Slováci ako polená).

Emancipačné tendencie nemaďarských národov prebiehali celoplošne na celom území Uhorska, vzdelaní Slováci mali väšší význam a vplyv na zrod novodobého Slovenského národa za katedrami školských lavíc, v kostoloch a na postoch v administratívnych orgánoch Uhorska, než za hlavňou loveckej pušky.

370997

15.4.2019 16:24

RE: Zmätení propagandou

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 370997

Napríklad Henry Ford postavil svoj Európsky závod v Nemecku a celý zisk daroval národným socialistom. Hitlerovi osobne na každé jeho narodeniny poslal 50 tisíc USD.
Už len Fordove prachy bohato stačili na kampaň, a Ford nebol jediný bohatý nacionalista ktorý sa nemohol prizerať čo stvára svetové židovstvo.
Okrem finančnej podpory sám napísal knihu Medzinárodný žid (oplatí sa prečítať) a financoval tlač a rozširovanie sionskych protokolov
Hitler nepotreboval ani cent od obrezaných psychopatov, ktorí Nemecko zložili na kolená.

371001

16.4.2019 12:40

RE: Zmätení propagandou

lubosmat 212.?.?.?

Reakce na 371001

Jednu vec ale potreboval AH určite, a to súhlas západného spoločenstva na vojnové ťaženie smerom na východ. Tento súhlas (Anšlus Rakúska, Mníchovská dohoda, Otáľanie v otvorení západného frontu ... by bez podpory "Večného žida" nikdy nedostal, odúhlasili sa tým aj deportácie, pre tích, čo nestačili, resp.nechceli zutejkať, ale to už bola len malá obeta položená na oltár mamonu.

371025

16.4.2019 17:51

RE: Zmätení propagandou

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 371025

Toto už dáva zmysel, otázne a zároveň nepodstatné je, či AH vedome predstieral spoluprácu aby sa neskôr vymkol z pazúrov... Opakujem, nepodstatné. Podstatné je, že ukázal v praxi cestu, ako sa vymaniť spod bankárskeho jarma a to je odkaz pre dnešok a príčina, prečo je národný socializmus denne hanobený a zákonom zakázaný.
O niečo podobné sa pokúsil JFK, ale bol rýchlo odstránený a Hydra bola po víťaznej svetovej vojne už prisilná. Američania boli oproti Nemcom z 30-tych rokov sračky, ani nie hovná. Nemal sa o koho oprieť a chýbala mu genialita a ťah na bránu ako mal 18.

371032

Příspěvků: 30

09.04. 07:24 prednohor  štetky oligarchov
09.04. 08:03 kolokol  Vše už bylo
10.04. 06:30 gippius  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
10.04. 11:30 R.E.  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
10.04. 11:50 kolokol  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
10.04. 23:16 Pali Bacsi  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
14.04. 11:51 vousy13  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
14.04. 12:56 Lovec idiotů  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
14.04. 14:27 vousy13  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
14.04. 17:24  RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.
16.04. 09:41 Jarda z Brna  RE: Přetavte meče na pluhy.
09.04. 11:41 Miroslava  Koho chleba jíš, tomu píseň zpívej...
09.04. 18:48 Universal humanist  RE: Koho chleba jíš, tomu píseň zpívej...
10.04. 06:42 favela  RE: Koho chleba jíš, tomu píseň zpívej...
09.04. 11:41 Pátá Mojžíšova 7:24  Slovenské volby – vraždami, lžemi a lstivou propagandou k „Zvíťazili sme!“
09.04. 18:51 Universal humanist  RE: Slovenské volby – vraždami, lžemi a lstivou propagandou k „Zvíťazili sme!“
09.04. 17:14  Slováci si zase naběhli na vidle
09.04. 17:52 r.m.  Pokud nezastavíte ex komunistického lezprdele Lajčáka
10.04. 11:00 gogo  Demokracie a Pornografie
10.04. 16:47 Chazarský Agent  Nezpůsobilá odpovědět na jednoduché otázky
11.04. 16:04  tak dlouho nadávali na Fica...
14.04. 09:18 maršal Žukov  Slavín
14.04. 12:06 nikdy nesmieme zabudnut  RE: Slavín
14.04. 14:11 maršal Žukov  RE: Slavín
14.04. 14:34 Lubosmat  Zmätení propagandou
14.04. 22:52 maršal Žukov  RE: Zmätení propagandou
15.04. 14:29 Lubosmat  RE: Zmätení propagandou
15.04. 16:24 maršal Žukov  RE: Zmätení propagandou
16.04. 12:40 lubosmat  RE: Zmätení propagandou
16.04. 17:51 maršal Žukov  RE: Zmätení propagandou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 5

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Slovenská televize manipuluje chybně zobrazenými grafy07.02.21 12:26 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,42 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,21 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
17,03 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
20,17 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 135,20 Kč
1 unce stříbra
594,73 Kč
Bitcoin
1 087 477,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 862