Diskuze k článku

Václav Klaus mladší -- co dělat?

Příspěvků 26

20.3.2019 7:02

Omluva

jan dacicky 193.?.?.?

Omlouvám se panu Dvořákovi,při známkování jsem omylem klikl na 5, myslel jsem však 1..ano já vím, hodím se tak maximálně do sněmovny [pláč]

370427

20.3.2019 19:33

RE: Omluva

hc 90.?.?.?

Reakce na 370427

No, kdybyste se takhle pletl při hlasování, tak to by vás rychle vyrazili nejen ze sněmovny, ale i z partaje. [smích]

370451

21.3.2019 9:18

RE: Omluva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 370451

Kvalifikoval by se do hodnot v centru.
eu ropských ho.not tydýti
http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/ni-lamp...

370460

20.3.2019 8:13

samá demagogia.....

libertarian 31.?.?.?

"Politických stran je u nás mnoho, politická scéna je ukázkově roztříštěná. "

- formálne to je pravda, fakticky to je LOŽ.
Celá "demokratická opozícia" je vlastne jeden celok s jedným spoločným cieľom : Poraziť Babiša, a potom, následne, sa ruvať o moc.

Názory VKml neháji žiadna strana. Čiastočne Okamura (protimigracii) , ale inak nik.
VŠETCI sú fakticky silní ľavičiari , presnejšie - populisti. ODS, TOP, sú populisti s pravicovou rétorikou.

Pan autor sa až podozrivo silne bojí, že VKml založí skutočne pravicovú stranu.

370428

20.3.2019 13:14

RE: samá demagogia.....

D. Dvořák 81.?.?.?

Reakce na 370428

No, měl jsem na mysli především strany, které se nedostaly do PS. Třeba Robejšek, Mach ... určitě by se našlo více. Faktem je, že pokud VKml založí novou stranu, tak např. jmenovaného Robejška nebo Macha v té straně neuvidíme, protože mají svoje strany.
Jinak máte vícero pravdy - demokratická opozice je fakticky stejná idea, jen v různě nazvaných stranách. Dále - aktuálně jsou všichni proti Babišovi, potíž ale je v tom, že pokud by uspěli je to z bláta do již poznané louže.
To co mi tady chybí je spojenectví za účelem prosazení něčeho smysluplného pro lidi. Zatím to funguje tak, že se naslibuje prostřednictvím prázdných frází a následně se řekne - demokraticky jste nás zvolili, takže si můžeme konečně dělat co chceme. VKml prezentuje svoje názory srozumitelně i pro Pepu údržbáře, který se nevyzná (a zřejmě ani nechce vyznat) v politické korektní mluvě.

370433

21.3.2019 11:05

RE: samá demagogia.....

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 370433

" a následně se řekne - demokraticky jste nás zvolili, takže si můžeme konečně dělat co chceme. "

- lenže TOTO je princíp, na ktorom je postavená táto demokracia. A nič s tým nikto neurobí , ale ani NECHCE urobiť.

Tie najväčšie strany nie sú založené na JASNÝCH IDEÁCH, ale iba na podplácaní voličov. A voličom, ovčanom - ani nejde o IDEJE , ale iba o úplatky od štátu. Volebné programy - to sú iba zoznamy úplatkov pre voličov.
Takže všetky HNUSNÉ dôsledky sú absolutne NEVYHNUTNÉ dôsledky.

Dnešná demokracia funguje presne tak hnusne, aké hnusné sú jej principy.

370463

21.3.2019 23:37

RE: samá demagogia.....

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 370433

Robejšek se podle mě zásadně neliší od soudruhů z démonkratického bloku. Robejšek není schopen pojmenovat kořeny zla, natož je řešit. Mach byl v učení u taťky tuneláře, Klause staršího. Chce vážně pojmenovat zlo? Zločineckou ideologii s kořeny v mojžíšismu (starověkých mezopotámských a egyptských otrokářských zlořádech)? Lupičství a genocidní strategii šéfují banksteři! Slintající po nekonečném růstu jejich moci a zdrojů. Babiš je součástí korporátního fašismu, loutkou banksterů.
Ale podle vás; „aktuálně jsou všichni proti Babišovi“.
Podle mě je to divadlo pro gojimy, otroky.
Agent Bureš pilně plní lupičské programy a zdatně oblbuje a olupuje gojimy, občany ČR, takže i své naivní voliče.
Banksterské korporace „daní“ zde vytěžené zdroje v různých daňových rájích, a to ve výši podobné poplatkům za těžbu surovin. Třeba necelého procenta. Takže moc korporátního fašismu, řetězců, monopolů a dalších molochů je ta možnost volby, svoboda podnikání a konkurenční prostředí?

Tímto současně reaguji i na žvásty šíleného Vojtíška, který zase tlapkal zavádějící demagogii, tentokrát bludy o nějaké levici a pravici.

>VKml prezentuje svoje názory srozumitelně i pro Pepu údržbáře

Tady nejde o srozumitelnost pro Pepu, ale o zlo s oblbováním! Ty tlachy, „fráze“ šířené například zednářskými magory Fialou, Stanjurou, Hamáčkem, Bartoškem a dalšími uvědomělými démonkratickými, socanskými a ANO SSoudruhy jsou pouze a jenom oblbováním gojimů, lstí a klamem!

>To co mi tady chybí je spojenectví za účelem prosazení něčeho smysluplného pro lidi.

Co takhle pojmenovat zlo?
Zločinci, banksteři skrze poskoky ovládají EU a zločinecký pakt NATO. A v našem parlamentu živíme záškodníky, sajany. Kolaboranty s banksterismem a kalergismem.

370469

20.3.2019 13:38

Nezapomeňme na neviditelné !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370428

Možná že jen "starší brácha Klaus" kreje svými kecy toho mladšího, a až ten jednou skončí někde znenadání jako šéf ČEZu, taky si to tady budou moct oba všechno koupit na stojato jako dneska soudruh Babiš...

[velký smích]

370435

20.3.2019 18:37

RE: Nezapomeňme na neviditelné !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370435

Vždy se jedná o týmovou práci. Zajímavá je i stará Mištinová. Nevěřím, že by se vrátila ze Slovače domů od rozdělané práce. Vše už je hotovo, a teď už bude jen od poddaných přijímat polibky na mafiánský zlatý prsten...

[velký smích]

370449

20.3.2019 9:30

bla, bla, bla

martin bares 46.?.?.?

[i]Není většího důkazu, než podpora komunistů vládě nejbohatšího kapitalisty.[/i]

Pane autore, dál jsem nečetl. Děkuji, ušetřil jste mi čas.

Celoživotní nestraník zdraví elitáře, to je Klause staršího, mladšího, Vás a další odb(p)orné demokraty.

Děkuji. bla, bla, bla, nechci. [zahanbení]

370429

20.3.2019 9:57

hezky žvanit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Psáno přes TOR. Zrušeno.

370430

20.3.2019 10:10

Norbert Lichtner na Infovojně: Odstup z kandidátky do EP

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Kdo máte asi 30min, poslechněte si jeho zhodnocení výsledků I.kola prezidentských voleb na Slovensku. Nešlo o nečekaný krok, v rámci jiných relacích nadnesl možnosti po I.kole (nespecifikoval, ale pozorný pochopil).
Zajímavá řeč, s nadhledem "komentoval" straníky....
Audio od 50.min

Když včera mluvil Vandas na SV-R, jakoby mluvil český Kotleba...
____
K článku: myšlenka pěkná, 10bodů - je dle mne moc. A pro celou řadu lidí je rodina Klausů už synonymem rozkradení země.... a přes takovou barikádu se budou mnozí těžko dostávat. Nicméně pro vstup do Sněmovny stačí 5%.

Lidem věci dojdou nikoliv během hostiny, ale až Vrchní přinese účet. Pochopí, že je vysoký, ale nepochopí "jak k němu došlo". Vše tomu nasvědčuje. Smutný pohled na realitu...

370431

20.3.2019 10:34

ODS-Klaus vs. Fiala/Novotný...

R.E. 46.?.?.?

Tady je něco z debaty na PL na toto téma...:

Fiala a Novotný si dobře rozumí, jsou z jednoho hnízda..., BPN, 20.03.2019 9:03:35
...toho, co si o sobě myslí, že je pánbů předurčil ke vládnutí světu a aby se navzájem poznali, když se budou navzájem oblažovat, jim nařídil aby si už 8. den po narození zmrzačili pohlaví...To, jak vedla ODS stát dokládá náš dnešní status kolonie 4. říše a ono je to málo, tak se pokračuje v intencích Kalergiho "Praktického idealismu"ke zničení samostatného státu a národa imigrací, jehož je jak Novotný, tak především Fiala nadšený zastánce, což dokazuje jeho brůdršaft s osobami typu Berndta Posselta u nás i v zahraničí a jeho předsednictví v Kalergiho údu tzv. Panevropské unii pro Čechy a Moravu...Klaus jn. je naopak zdá se býti vlastencem a proto je pro ně jeho názor a aktivity brzdou ba přímo "sypáním písku do soustrojí rozkladu" a jim osobně "sypání soli do ještě nezhojené rány po kupírování jejich ýbermenších oháněk"...Starý Klas si za podíl na likvidaci státu a národa za privatizace zaslouží lámání v kole a jedinou, alespoň trochu pozitivní věcí, kterou za svůj život stvořil a to s minimálním úsilím, je jeho syn, který snad neodpustitelné hříchy svého nafoukaného a v podstatě velmi naivního tatíka alespoň z části odčiní...snad...
Reagovat

PS: ODS se bude muset spojit po odchodu Klause ml. s TOP, jinak jako pol.strana chcípne...

370432

20.3.2019 13:25

Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

A to tak moc, aby se zdálo, že je mrtvé. Tato manipulace nezačala dnešními mediálními prostituty. Už JVS, dej mu Pán Bůh věčnou slávu (a možná, že to nebyl ani on, ale chlévská mrva Trockij, nevím), označil nacionální socialismus za pravicový. A tak to trvá dodnes, mediálním prostitutům to výborně slouží k matení pravice a levice. Ale nejsou to jen oni, kdo matou. Tak třeba hlasatel trockismu, jezuita Václav Umlauf, má v každém svém článku výpad proti "korporátnímu fašismu", čímž mediálním prostitutům výborně hraje do noty. Fašismus, na rozdíl od nacismu, byl pravicový, to, co pater Umlauf označuje jako kor. fa.,,t. j. dnešní zřízení na Západě, je levicové až na půdu. Uznávám, že vnést pořádek do tohoto zmatení je prakticky nemožné pod takovými tlaky. Dále se uznávají za pravici "peníze", za levici "chudoba", což je taky blbost, pan Soros, takto taky trockista, boháč, je levičák. Myslím, že jedinou možností je, že si ten, kdo chce, v tom sám udělá pořádek.
Ale přece jen naznačím: pravice je řád, levice je chaos. Mograční krize je levicová. EU se svými milióny blbých předpisů, je levicová. Katolická církev, kdysi pravicová, je pod vedením tohoto římského pontifika nakažená levičáctvím až dolů. Franko byl pravičák, trockistické interbrigády levičáci. Hitler byl levičák, spojil se s Mussolinim, kterého přetáhl na levici. Japonsko pravicové, svou militarizací se dalo na levicovou dráhu. Mnoho by se dalo pokračovat, ale už to, co jesm napsal vyvolá u popletených veliké protesty. Chtělo by to někoho, kdo by to zpracoval, je to na knihu.

370434

20.3.2019 18:12

RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 370434

Zajímavá úvaha, pane "185". Chybí jí jen maličkost. Odhalit, co je pro lidské společenství účelnější. Zda spíše vzkvétá pod vládou levice či pravice. S dovolením se Vás pokusím v této otázce doplnit.

Tedy nejprve nadefinujme hodnoty, o něž oba politické směry usilují.

Pravice:

- individualismus a svoboda,
- nedotknutelnost soukromého vlastnictví,
- volná soutěž všech složek, účastnících se svobodného trhu,
- minimalizace zásahu státu do života lidí.

Levice:

- kolektivismus,
- zespolečenštění výrobních prostředků,
- direktivně řízená ekonomika,
- velké zásahy státu do života lidí, zejména masivní přerozdělování.

A nyní už stačí jen vyhodnotit, jak která ideologie fungovala v historii. A je nad slunce jasné, co je pro prostý lid výhodnější. Mýlím se?

Vojta [smích]

370445

20.3.2019 19:46

RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

Universal humanist 91.?.?.?

Reakce na 370445

G.W Bush bývalý prezident USA je většinou označovaný jako pravičák a levice ho nesnášela. Jen mi s tím nejdou dohromady pokud by měli platit vaše axiomy ty miliardy dolarů co napumpovala jeho administrativa během tzv krize na podzim 2008 (těsně předtím než se odporoučel a do White Housu nastoupil Obama) do největších US Bank To měl být asi příklad té vaší volné soutěže všech složek učastnících se svobodného trhu a minimálních zásahů státu do ekonomiky. Jen tak mimochodem John Maynard Keynes byl podle vás levičák nebo pravičák?

370452

20.3.2019 20:33

RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 370452

Pane humanisto, dobře jste panu Vojtovi, i když jen dvěma příklady, odpověděl. Já na pana Vojtu už roky nereaguji, neb vím, za kterou stranu kope. je to profesionální faleš. Ale mohly by se vzít všechny jeho čtyřbody pravice a levice a ukázat, že to je přímá součást toho univerzálné-mediálního (a také tohoto stranického) matení. Ta strana by se bez toho matení ponořila do nicoty – a zdaleka ne jen tato.

370453

20.3.2019 23:00

RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370445

Pravice. Nedotknutelnost soukromého vlastnictví.

Ohýbám se smíchy, jak třtina ve větru.

Snad nedotknutelnost soukromého vlastnictví největších zlodějů ve formě:

- Co je tvoje to je moje, a co je moje na to mi nešahej.

- Kdo dá, pojede na zlatém koníčku do nebíčka, kdo nedá, poletí na prašivé svini do pekla.

- Kdysi nevolníci desátky, dnes "svobodní občané" šedesátky...

[velký smích]

370455

20.3.2019 21:24

třeba to projde

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

skákat na lopatu této vypečené rodince mohou jen osoby rozumu mdlého

370454

20.3.2019 23:55

RE: třeba to projde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370454

Odhaduju psychologicka hranice 40%, kdy v CR zacnou brzdit s podporou jakekoliv politicke strany, selsky rozum plus historicke zkusenosti. De facto Klaus ml. rekl na tvrdo, ze i tzv. "konzervativni" pravice jako houpaci kun, pouze preklada do cestiny a nasledne zamontuje do pravniho systemu CR narizeni z Bruselu. Pouzil dle meho zbytecne drastickeho primeru, mozna to citi jako vazne ohrozeni ceskeho statu ze strany EK, ale co "projde" na siti neni vhodne pro parlament. Holokaust jako genocida zidu samozrejme je historicky fakt, ale k nemu se vytvorila propaganda a odskodnovaci prasatko, dnes uz 75 let od valky. Tzv. historikove jiste vedi, ze objektivni studium dejin je u udalosti starsich 150 let. Mimoto doslo ke genocide i slovanu nacisty, pokud jde o vysoke pocty obeti.

Tzv. pravice v CR neexistuje. Ta ktera by hajila konzervativni hodnoty jako normalni rodina, statni suverenita, svoboda at uz politicka, ekonomicka ci osobni a ke skutecne svobode plati pravo vlastnit zbrane. Autor clanku ma pravdu, ze roztristene se vyskytuji napric spektrem osobnosti, ktere odmitaji migraci do CR, LBGT a jinou propagandu globalistu, cenzuru, osekani zbytku suverenity z Bruselu... Odhady jsou mezi 10-20% pokud by nekdo dokazal tuto roztristenou smes sjednotit do jednoho politickeho subjektu. Sic takova strana by nevyhrala volby, ale bez jejich souhlasu by neslo ignorovat, to co dost lidi (urcite vice nez 20% potencionalnich volicu) v CR poklada za neprijatelne.

Byrokracie v Bruselu - 50 000 plus externi poradenstvi, z toho 4 000 maji plat vetsi nez nemecky kancler 300 000 $ za rok. Tabulkove platy, rec neni o korupci velkymi korporacemi. EP je sice voleny, ale nema zadnou zakonodarnou moc. Ve ctvrtek odpoledne je poloprazdny. Euro optimisti by si prali, aby Londyn politicky vyvazoval Berlin a Pariz. Staci se podivat do vycerpane tvare Mayove a nedelam si iluzi, k jakym zaverum dosli Britove o reformovatelnosti EU ve stavu jakem je. Blomberg psal, ze ztratili v UK stare pratele v EU, skutecne pratele jenom tak neztratite. Ted Britove pustili, ze Blair dela poradenka Macronovi. Neverim, ze by zarizl Brity, takze jeden z mala euro optimistu v UK. Bez Londyna bude imperialni frankreich smerovat k ose s Ankarou. A mezi je vychodni Evropa. To vyvola vseobecne silny odpor ve svetove politice. Topol prej vsecko mysli dobre a posere, ale prej je i dobrej geopoliticky analytik. Treba se mu rozsviti a prestane okopavat kotniky tem, co nechteji ani nemecky ani turecky protektorat.

370456

21.3.2019 9:30

RE: třeba to projde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 370456

K popukání je že není jiná firma na vlastní zisk v parlamentu než dotacionistů krycího programu malou domů a pro cestovku €araboafričanů kterým domorodci tvorbou zajišťují komunismus na islámskou anexi v pravdě vymírajícími z korporátní mašinérie úžer https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ navíc na kontinentu bez surovin a energií s 24,7% na hranici bídy a pod těm z krajin slunce a blahobytů.
eu ropských ho.not tydýti
http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/ni-lamp...
A teď buďte moudří a sypte rozumy [překvapení]

370462

21.3.2019 12:10

RE: třeba to projde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370462

Video z infovlaky jsem videl urcite dobre pripominat. Ale at se to sefum megakorporaci libi nebo ne, tak jakekoliv budovani imperia konci na narodni mentalite a to je nejvyssi celek, ktery statni aparat dokazal asimilovat, aby to dlouhodobe bylo funkcni. Imperium versus kmenove spolecenstvi v Afganistanu, kazdy si muze odpovedet na otazku, kdo vyhrava. Pentagon tam muze nasypat cely svuj rozpocet nechat milion vojaku na 20 let a kmeny vyhraji valku o rok pozdeji, kdy budou nuceni tuhle bezednou diru na lidi, kver i penize nakonec i USA opustit. Chytraci povidaji, ze by stacila genocida a da se vyhrat. Taliban je ted jenom nebezpecny, v pripade genocidy, by byl mnohem horsi. Nemluvim o radikalizace muslimu ve svete a postaveni americke armady v globalu na 1000 zakladnach. Jakmile vas nepritel vi, ze od vas nemuze cekat nic nez smrt i s vasimi pribuznymi i zbabelec bude bojovat jako lev.

Evropske narody vytvari rozmanitou Evropu s jeji spolecnou kulturou ne naopak. EU stara 20 let uz vubec sama o sobe nepredstavuje Evropu ani neni reprezentetm jeji kultury za tisice let trvani. Za to, ze evropska civilizace se stala spici vedeckeho vyvoje, inspiraci humanismu, politickeho usporadani az do snahy vytvorit imperium z EU, stoji velikani z ruznych narodu Evropy. Prave jiste "drobne rozdily" narodnich mentalit a touha vyniknout, stoji za timto uspechem. Snaha skrze katolickou a pravoslavnou cirkev unifikovat Evropu, Napoleon, vpady hunu, mongolu, turku pak tady byl komunismus, fasismus. Nikdo neuspel. Unifikace islamu taky neexistuje, jsou hlavni smeru suniitu i siitu a stovky sekt a po ustaveni IS se muslimove v Syrii, Iraku a jinde velmi rychle probrali z militantniho islamu. Navic demograficka zmena populace v Evrope povede k zmene mysleni obyvatelstva. Zapomente na vedecky progres, vzdelani, lidska prava, svobodny politicky system... A to vse at se megakroporacim libi nebo ne ovlivnuje ekonomicky vykon.

Prichazi casy kdy fiat money bublina udela bum a bud prejdeme na kryte penize nebo ... Systemova zmena vyzaduje silne osobnosti, ktere se psychicky nesesypou a budou mit vuli a vizi prevest lidske civilizacni okruhy pres toto kriticke obdobi. Houpaci kone, ritolezci, slunickari ani fanatici nedokazou provest transformaci jako vedouci cinitel. Energie (koupi se suroviny v zahranici, atom ci nove technologie), penize... podruzne veci, pri vysoke zivotni urovni Evropy se vcelku hovno stane, kdyz pujde o neco dolu. Jenomze to nelze otevrene volicum naucenych na konzumni koryto rict, ale je mozne se jich zeptat z ceho to platit? Daleko horsi je propad vzdelanosti, dotace, ktere odrovnali zemedelskou produkci, ztrata kvalifikovanych lidi nahrazenych socialnimi inzenyry....jako produkt lobingu a bruselske byrokarcie. Za generovani takoveho zisku se plati draze!! Predevsim sedlaci budou bolet a budte si jisti, ze naucit se hospodarit na farme je stejne casove narocne jak se naucit treba na jaderneho inzenyra a navic to vyzaduje talent, kazdy to delat neumi. Na Kanary clovek jednou za pet let nemusi, bez auta se da obejit, ale bez jidla...

370465

22.3.2019 0:02

RE: třeba to projde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 370465

Víceméně ale závidím vám optimismus a jsem toho dalek. Předpokládám jestli jestli je nějaký region nezajištěný patrně je to náš diletantstvím víceméně těch po nás potopa protože to je jejich parketa na které křepčí zjevní egoisté kteří místo služby co by zaměstnanci vzhlíží k slonovinové věži kapitálu a zpěváčků toho k čemu mi chybí jak výrazy a pochopení když tam asi bude spíš zaprodanost neoliberálním či banksterským zájmům kapitálového světa který přes proklamace na skutečné tvůrce hodnot tedy jistě kálí s absolutismem klerofašistického záměru, kdy klér tam zastupuje sám mamon/ zmar beznaděj v masomlýnku korporací které mají jediné vedení na cíl z kterého nesejdou nehledě užívaných či spíš exploatovaných.
A dokonce toto již se dá považovat za everegren již takřka regionálně a patrně mustr pro další "pány na holení.
https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

No a s těmi likvidačními komandy to u pohlavárů na západ trochu kulhá ale aparátky mají jedna "radost. Omlouvám se za termín, nic pejorativnějšího v mezích zákona a mírného pokroku jsem ne z invencoval. [velký smích]

370470

22.3.2019 13:54

RE: třeba to projde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370470

Do optimismu mam daleko, ale diky Bohu za suchy sarkasticky humor, ktery mi dal do vinku. Z globalni valku na rozdil od vetsiny elit aj. strach nemam. Pekne si prohlidnu svuj jaderny hribek, ponevadz neco takoveho se vidi pouze jednou za zivot a v klidu se pomodlim k Nejvyssimu a reknu at se deje Jeho vule, na to mi by mel cas stacit. To, ze se mezi skutecnymi elitami boji moralni odpad, tak tomu fandim!! A Putin jim to rekl jasne na plnou hubu, zkusite to a my jsme pripraveni. A co tenhle pan rekl verejne a vazne, tak dycky splnil. Motivace? Radeji budeme mrtvi nez otroci, v tom my mluvi primo od srdce. "Vyspela" otrokarska civilizace Rima s gladiatorskou arenou jako zabavnim podnikem nemohla pochopit, proc "barbari" hned za Alpami a Rynem, odmitaji rimske pravo a tu jejich civilizaci. Pravda ted mame skryte novodobe otroctvi, a aby mohlo prejit v otevrenou formu je treba odzbrojit obyvatelstvo. A po 20 let v USA jak jsem poznal mentalitu americanu, tak ti zbrane z rukou nikdy nevydaji. A nehodnotil bych je podle imperialni agresivni politiky USA, bezni lidi tady jsou uplne odlisni. A to krome financovani imperia (otesanek co zezere nejenom svacinu) je fundamentalni problem, primo v centru imperia lidi co nemaji to spravne imperialni mysleni na rozdil od antickych rimanu. ti padli, protoze sic meli imprialni aroganci v hlavach, ale prilis zpohodlneli a zmekli fyzicky. [mrknutí jedním okem]

Ukrajina? Ze je mozne zajit pres cervenou lajnu obranne linie Ruska, si mohli myslet diletanti typu Madla, ktera jako odbornik na vychodni Evropu hodnoti Rusko jako ekonomicky Banglades s nuklearnimi zbranemi a musi se ptat jaka je vlastne role podpory KSCM vlade svych pratel jiste expertu v Praze. [velký smích][velký smích] Realisti ocekavali, ze Rusko je v rozkladu jako Kyjev a nebude schopno reagovat zaroven Syrie+UK, a bude nuceno se stahnout ze Syrie, doslo k hrubemu omylu. Polreich a jini spravne vedi, ze specialne ve zpravodajskych sluzbach a armade se je treba drzet nekompromisne pravdy. Kdo se nedrzi reality je dopredu porazeny. Pujcky SB, MMF a megakorporaci jsou odepsane ztraty. Vicenarodnosti stat porazeny ve valce, vzdy konci rozpadem!

P.S. Potrebujeme konsolidovat pravici, aby jsme mohli 5 minut po dvanacte narychlo formulovat obrannou strategii s ostatnimi lidmi v celem politickem spektru, co zustali verni ceskemu statu, az se ten bordel v zapadni Evrope da do pohybu. Pokud generalove v kapesni armade nevi jako Sedivy, co by mela armada delat s teroristickou hrozbou, at uvolni misto tem, co na tom chteji delat. Jestli armada takove lidi nema, tak at se zacne organizovat pod kontrolou statu domobrana, v USA je primo v ustave zakotveno nejenom pravo, ale i povinost branit svobodu zeme organizovanim ozbrojenych oddilu! President republiky je stale vrchni velitel nejenom armady, ale vsech ozbrojenych sil CR.

370482

21.3.2019 9:21

ODS je zoufalá strana

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

ODS už je zoufalá strana. Není už rozdíl mezi ní a TOP 09, měli by vytvořit společnou koalici a Václav Klaus ml. by měl vytvořit novou stranu.

370461

22.3.2019 18:07

Václav Klaus ml. - a to je kdo?

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Václav Klaus st. čili Šlohpero, Tuneldědek atp. měl a má ve zvyku lidi urážet a ponižovat tím, že jim řekne: A vy jste kdo? A Václav Klaus ml. - nebýt jeho otcem právě Václav Klaus st. - by byl jako kdo? Co tenhle člověk dokázal? Nic výjimečného. Řediteloval protekčnímu soukromému gymnáziu dotovanému penězi ČEZu, i jiní mocní a vlivní rádi přispěli, aby se zalíbili tatíčkovi. Vést takové gymnázium není žádné velké umění. To ředitel obyčejného gymnázia, učňovského učiliště, školy se musí jinak ohánět. A že byl zvolen poslancem? To je v každých volbách dalších 199 lidí. Celou svou kariéru postavil na tom, že je synem svého otce. Jen populisticky plácá, až podbízivě (pozor na něj, nebaštěte mu to) a velmi zkratkovitě, nikdy nenabízí žádná řešení. To není konstruktivní člověk, více méně nic neumí, jen vyvolávat konflikty. A pokud jde o jeho vyloučení z ODS. Nemůžete všemu věřit, to také může být jen předstírání, hra na matení veřejnosti, aby se pro ni stal mučedníkem. Ne, prosím Václava Klause mladšího ne, hlavně ne jako prezidenta republiky. Chápu, že po Václavu Havlovi také tatíčkovi Klause ml. už může být prezidentem každý, ale přece jenom...

370483

Příspěvků: 26

20.03. 07:02 jan dacicky  Omluva
20.03. 19:33 hc  RE: Omluva
21.03. 09:18  RE: Omluva
20.03. 08:13 libertarian  samá demagogia.....
20.03. 13:14 D. Dvořák  RE: samá demagogia.....
21.03. 11:05 libertarian  RE: samá demagogia.....
21.03. 23:37 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: samá demagogia.....
20.03. 13:38  Nezapomeňme na neviditelné !!!
20.03. 18:37  RE: Nezapomeňme na neviditelné !!!
20.03. 09:30 martin bares  bla, bla, bla
20.03. 09:57  hezky žvanit
20.03. 10:10 ObcaneCR.cz  Norbert Lichtner na Infovojně: Odstup z kandidátky do EP
20.03. 10:34 R.E.  ODS-Klaus vs. Fiala/Novotný...
20.03. 13:25  Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.
20.03. 18:12  RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.
20.03. 19:46 Universal humanist  RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.
20.03. 20:33  RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.
20.03. 23:00  RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.
20.03. 21:24 výjimečné porušení omerty  třeba to projde
20.03. 23:55  RE: třeba to projde
21.03. 09:30  RE: třeba to projde
21.03. 12:10  RE: třeba to projde
22.03. 00:02  RE: třeba to projde
22.03. 13:54  RE: třeba to projde
21.03. 09:21 senil1  ODS je zoufalá strana
22.03. 18:07 Andrej Vyšinskij  Václav Klaus ml. - a to je kdo?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 959