Diskuze k článku

Není to „politika identity“, je to politika proti bílým

Příspěvků 15

12.3.2019 2:14

co čekat

DDRX 89.?.?.?

a psát se o těchto vážných věcech nesmí. Pokud jde jen o drobné "okopávání kotníků" systému tak je jistá diskuse povolena. Ovšem pokud se poukáže na konkrétní osoby a vazby následuje rychlá akce. Viz třeba po sérii článků o infiltraci alternativních stran lidmi systému náhle zmizel web Aeronet...

370209

12.3.2019 15:46

RE: co čekat

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 370209

ad vypnutý aeronet

Po dlhom hľadaní som konečne našiel odpoveď:

https://vk.com/aeronetcz

10 Mar at 11:09 am

V noci ze soboty na neděli došlo k výpadku našeho zpravodajského serveru, na odstranění technických příčin se pracuje.

Děkujeme za trpělivost.

10 Mar at 5:03 pm Aktualizace 14:30

V datacentru došlo k závažné havárii, která postihla i mnoho dalších serverů ve stejném kolokovaném railu jako je umístěný náš server. Odešly raidové řadiče a vyhořel zjevně celý power grid v railu. ETA opravy zatím není známa, budeme vás informovat.

Části čtenářů se může jevit AEN jako funkční, ale jedná se pouze o statickou cache zálohu načítanou z CDN cache našeho firewallu. Živé funkce serveru jako diskusní komentáře a non-cached články se nenačítají a objevuje se chyba nedostupnosti serveru 502 Unable to connect.

Aktualizace 11. 03. 2019:

Probíhá obnova dat ze zálohy, server odešel do věčných lovišť úplně celý, nejen RAID karta, ale i základní deska a je potřeba přesunout data na úplně nový server. Pošlete prosím svým přátelům na emaily informace, že náš server postihl pouze technický výpadek, nejedná se o vypnutí serveru z politických důvodů. Pracujeme na tom, aby server byl znovu v provozu co nejdříve, děláme, co můžeme. Děkujeme za Vaši velkou trpělivost.

370215

12.3.2019 17:24

RE: co čekat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Reakce na 370215

A jako naschval vyhorel do zakladu aeronet. A vsadte se, ze dokud budou grazlove u koryta tak hasici Idnesa od pozaru uchrani..

370217

12.3.2019 20:26

RE: co čekat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 370209

Tak to tam byly nějaké informace, které musely ihned zmizet...pod rouškou "výpadku"...

370219

12.3.2019 8:18

Svět nadlidí

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Když nějaká světovládní monstra celá dlouhá desetiletí prosazují svoji nadřazenost pomocí nenávisti, tak tato nenávist se následně vygeneruje do nových "vlnoploch" nenávisti. Centra moci Západního Světa negenerují žádné hodnoty, protože žádné nemají. Všechny rozbory dílčích "vlnoploch" nenávisti představují pro vyděšené diváky pouze veřejně provozovanou masturbaci kolem "hodnot" vládnoucích politických monster Západního Světa. Masturbační křivky výkonnosti ekonomiky založené na výkonnosti fiat-money a vojenské síle mají stejný průběh jako masturbační hodnoty vlnoploch velmocenské nenávisti. Je nejvyšší čas začít používat Rozum...

370213

12.3.2019 16:32

Skučící skupina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Nevím jak kdo zažil vzdělávací proces ale tady to bylo a je hýčkaných skučících nepříčetných autistech. Otázkou do jaké míry jsou postižení nepříčetnosti z toho když nedostanou co si umanou a je pro ně nezvladatelné a kolik naučené z důvodů výhod. Nicméně takoví vyskučenci skučících & pedagogy hýčkaní jako krevní skupina což u těchto lumenů považují takřka za normu. A tak je již pravidlem že se většina bezuzdně a bez zábran slabomyslně i zlomyslně hihňá vtipům o blondýnách které kdyby skusili na skupiny barválů byl by oheň na střeše a na monstrprocesy by systém úžerů peníze vytlačil co by etalon na privatizaci těch /obrů/mnoha mini až pidi chudáčků na rozdíl utlačovaných terči záští. To že s blonďáky je to těch debilech je již mustrem kterému se /pseudo/autority tlemí. [chechtot][chechtot][chechtot] A tak tedy s jistou mírou protěžované živočišnosti demokradticky je tu stav organismů že prostě černé veverky v evropě vylikvidovali prostou agresí za svůj označený prostor rezavé tak ač se to nelíbí zodpovědnějším je u lidí situace prostě analogická. Nějaké keci že lidé mají rozum jsou nabíledni liché s rčením že košile je bližší než kabát a své priority si berou či protěžují odjímáním možností druhým a tak to prostě je.
Nakonec dám něco nepopulárního konzumentům kteří pouze rádi čvachtají rypáčky v korýtku a s..e pes na bez. [překvapení]
https://www.youtube.com/watch?v=HNGzQLxYHhM
Ach ti religiozníci
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

370216

12.3.2019 18:40

Politika "identity"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

zní hodně záhadně. Jako všechny odporné fígle, které chazarské hydry vymyslely na své otroky. Ve skutečnosti jde o cílený rozvrat tradičního (rozumějte už nehodícího se) uspořádání společnosti. Hlavním cílem je vyvolat chaos a paniku, aby promile křivonosých zločinců s chazarským původem mohlo i nadále v nastálém chaosu ovládat miliardy naivních otroků a zcela zotročit a ovládat celý svět. Slouží jim sice hodně chamtivých a zkorumpovaných křiváků ve vlivných funkcích (to jsou ty páté kolony dosud vlivných a nepotrestaných vlastizrádců), ale tentokrát prohrají. Oni i jejich poskoci. A to definitivně. Celý svět se dozví o jejich zločinech a nebudou mít kam utéct před spravedlivým hněvem miliard ždímaných a opovrhovaných otroků.

370218

12.3.2019 23:18

RE: Politika - stačí sledovat peníze

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 370218

a vyleze z toho skutečně jen občejný turkický Chazar. Běloši jako jediní dokážou konkurvovat)) a držet si od těla tyhle imbredované nadlidi. Alespoň to se oni domnívají.
Barevní se sice snáze manipulují, protože častěji než bílí dřív jednají než myslí, ale nevytvoří tolik odebratelných hodnot. Není nad klasickou dojnici evropského původu.
Záměrně nemluvím o Asiatech, nedokážu na ně mít v tomto ohledu názor.

370221

13.3.2019 12:43

RE: Politika - stačí sledovat peníze

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370221

Jako bioroboti jsou žlutí a šikmoocí z Asie naprosto ideální, viz. Čína, Korea, Vietnam atd. kde se chazarstvem outsourcuje až se hory zelenaj...podle nich jsou našinci v německých a francouzských robotárnách jen neuctivá, líná a rozmazlená čeládka, jak zjistili zaměstanaci a odboráři korejských automobilek u nás využívajících investičních pobídek Moše Ovarii Zemana je jeho sobotkovatých nohsledů...

370242

13.3.2019 4:51

Severoatlanticky Pakt dnes vystridal

favela 203.?.?.?

Sebevrazedny Pakt . Drive se rikalo Dobrej Indian , jenom mrtvej Indian , pak to byl german a dnes je to kazdy mistni z Evropy. Je treba vedet ze take justice se zmenila od zakladu. Medianeustalym hysterickym revem obzaluji a soudcum pak nezbyde nez ,odsoudit .Dle zavedeneho a spolehlivehio receptu, obzalovany je jiz davno pred rozsudkem Odsouzen k Potrestani..Masochiste pod vlivem drogy obrovskych a nenapravitelnych vin /to miluji nade vse, tyrani a ponizeni se zintenzivnuje ,ukajeni se znasobuje /,haji prava brutalnich krutosti a jejich vyhody.. Kazdeho kdo pribehne . Jsme tez odsouzeni za kolonizovani provadene kdysi Elitami , nikoliv nasimi predky. Prelidnenost vzrusta ,prace vzhledem k zvysovani automatizace ubyva.. Zmensovani populace v EU pak nemohl byt problem.Zivelne z mesta do mesta tsunami bez kontroly, , ilegalni davy statisicu se rozmnozuji a neni dost obydli, nemocnic. A masochisti nekdy neco vybudovali, a tak musi udelat misto i staty byvaleho socialismu.. System EU je stejny jako funkce Jako Pohrebnich ustavu, ktery nejen pohrbiva ,ale pro splneni planu pohrbu , musi zajistit i dostatek umrlcu..
Tak se vyrojili totalni Zavislaci /Junkies/ Merkel a spol. Drogou je Islamsky fanaticky dav vyznavajici nasili, a dulezite smrtonosne zakony Sharia, neni jich nikdy dost. Take USA a Trump podlehli a dovoz z Mexika davu je povolen. Za 2003-2010 zahynulo v Iraku 4 tisice vojaku a v Mexiku jen za 2013 ,13 tisic v drogovych valkach..Predavkovani je pak logickym vysledkem. Proc to neporidit v Usa , kdyz ta zed je proti Lidskosti..
Z kolonizatoru se pres noc, stavaji Kolonizovani a Elity opet chteji se skryt za nasilim a zlocinem a vyvaznout. Jako vzdy predtim..A co zbylo z Rimske Rise po barbarech a z Vychodni Rise ? Tak vyhlasil kancler Kohl, ze male narody se zrusi ve prospech prave takovych velkych celku. A ty velke jako EU ?
Jako USA, kdyz jim padaji nejmodernejsi Boeingy ?
Haremy jsou povoleny jen vyvolenym , jinak by to bylo porusovani lidskych prav. Tak soused , nevyvoleny jde za stejny cin do vezeni.
Ale na mista rusitelu a zrusovanych pribehli jednoduse Manchurian sadisticti vrazi. Jednoduche v tom, ze kdyz se jim rozkaze :Zavrazdi 15 lidi, jdou a zavrazdi..Zadny rozdil mezi nimi a Pentagonem, Chaliphatem atd. Tady v chaosu vznika velke silne vakuum a zkusenost pravi,ze nic dobreho neprijde to logicky a zakonite zaplnit...Ani neni nic v ceste ..
Muj osobni dojem ,ze zabava , povyrazeni, pobaveni davu zadajicich si zaplneni jejich prazdnycha dychtivych /pobaveni/, mysli je tez padny duvod zmen...
Carove byli na trunu dlouho, strileli do rusu, zavladla nuda,zatahli Rusko do nezabavne valky a carevna /nemka/,s Rasputim dosadili germana do cela ruske vlady ve valce s germany.S povolenim cara/ idiota. At us je pryc a lidu se zachtelo zmeny at je to kdokoliv...A zmeny staly za to...
Stupidni demokrati donudi spolehlive kazdeho obcana. Tak Hitler ,velmi zabavny , ta gesta, v nedostatku cirkusovych klaunu a s penou u huby a dalsi show zarucena , dostal prednost, jako v Cesku Masarykovsko benesovsti demokrati,ale kdy...Automaticky kráceno

370225

13.3.2019 5:07

Pokr., i ten proces zdlouhavych nesmyslu

favela 203.?.?.?

se omrzi..MasarykoBenesovsti demokrate nudili a nudili, ,ale narod pred krizi neubranili ani demokracie nenasytila nikoho VYJMA JICH samych...
A pak do hladovych , ktere nenasytili dali strilet, zadna zabava a kdyz prisla krize zase a dalsi ,Mnichovska, radeji uprchli tam odkud ta zrada pribehla. /Vymrstilo se na ne totiz nebezpeci ze bude strileno i do nich !!/Herky Jerky,PRYC !! K demokratum ,kam jinam. Odtud opet kriceli o te demokracii , ktera ceka narod a nemine po straslive okupaci a valce. Ani jeden nevzal flintu do ruky z ty lasky k demokracii...A kdyz pribehli zpet zadna zabava zase , zase to omilani tech pitomosti, a predstirani ,ze jim potom vsem, sami veri..
Nuda v Cechach a tak narod dal po dlouhem trpelivem skomirani prednost zabave s Klemou i kdyz kazdy vedel co Stalinismus obnasi. A tak zmena musi bejt i kdyby se veselo.....Ze? Vlady rozkazi a provadeji vselijake sebevrazdy a lid po nekonecnem , prazdnem , zbytecnem 0cekavani s nudou zahorkne a hleda si poteseni a zabavu jinde ..At to stoji treba co chce !!! A stoji to...

370226

13.3.2019 11:16

"je to politika proti bílým"

libertarian 31.?.?.?

"je to politika proti bílým" - toto je neprimerané ZJEDNODUŠENIE.
Krutá realita je, že : " je to politika BIELYCH proti bílým "

My bieli, sa už musíme prestať sťažovať, nariekať, ako nám všetci ubližujú.
Krutá realita je, že si ubližujeme sami sebe. Polovica bielych ubližuje druhej polovici bielych, a tá druhá polovica bielych sa vôbec nebráni.
Pokiaľ biela rasa zdegenerovala až do takejto úrovne, tak sme geneticky predurčení na vyhynutie. Ak nie sme zdegenerovaní - bráňme sa !!! Minimálne sa bráňme tým, že PRAVDIVO pomenujeme realitu.

Už ma unavuje denne počúvať, čítať - ako nám tí zlí ubližujú. A nevidím okolo seba ANI JEDINÉHO človeka, ktorého by zaujímalo moje tvrdenie. Všetci sú ignoranti, alebo iba nariekajú.
My belosi SA NECHCEME brániť.

370236

13.3.2019 16:57

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 370236

Pane vojáčku poslaný na buzerák. Už jste zkusil nepochodovat? [chechtot]

370251

13.3.2019 16:48

A kdo to podněcuje, tu nevraživost vůči bělochum?

Cluk 89.?.?.?

Už to pozoruji tak nejmeně 20 let, jak se poměrně otevřeně dělá diskriminační politika vůči bíle rase. A kdo to děla? Strany které potřebují hlasy barevných. A jsou to demokrati a především sociální demokrati. Když to půjde takhle dál, tak ještě se dožijeme toho, že bude Brejvik rehabilitován!

370250

14.3.2019 15:22

Nejde o politickou ale mravni krizi zapadu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Pred 100 lety a vice skutecne progresivni osobnosti, myslitele a visionari na zapade razili, idee jako prava zen (prvni volebni pravo N.Zeland, inspirovani maorskou kulturou), diskriminace, zavadeni demokracie do praxe, socialni prava a charty skutecne proletaritu na urovni skryteho otroctvi.... Byli to procesy, ktere v zapadni kulture bezeli pomalu pozvolna tisice let. Kdyz Kristus, vyzval zenu a ke vsemu v sobotu, aby za nim prislo do prostoru vyhrazeneho pouze muzum v synagoze, aby ji vylecil, tak to byla kulturni revoluce!!! Ponevadz zena byla a dodnes je v nekterych kulturach mene nez koza. Mluvim o realne situaci, ne o tom co podepsali za mezinarodni pakty a co maji napsano v ustavach.

Je tedy ironii osudu, ze prave zapad je napadan za netolarenci mensin, prava zen, socialni system, rasismus... V Asii, Africe, latinske Americe jim bude trvat desitky mozna stovky let, pokud tam bude dobra vule, aby ohledne lidskych prav dosli na uroven toho dnes "nenavideneho zapadu". Trvala stabilni zmena lidskych kultur je vzdy prirozeny a casto pomaly proces zevnitr. Nelze exportovat "svobodu a humanismus" ani zvenci pomoci kanonu, ani zevnitr za pomoci nabozenstvi nebo ideologii, ktere si prisvojuji jako jedine patent na rozum. Misto silnych osobnosti, ktere proslapavali cestu proti vseobecne bouri nevole zapadni verejnosti, zacali postupne hajit lidska prava karieristi, ideo-fanatici ruzneho razeni, patolizalove, manipularatori politickeho boje o moc a taky naivni dobraci. Idealy pravdy a spravedlnosti, jako skutecny zaklad humanity, byli nahrazeny skupinovymi zajmy ideologickymi, politickymi ci financnimi v navzajem propletenem klubku pod vlajkou politicke korektnosti, multi-kulti agendy...

Rezignovat na moralku se plati draze, a "bily muz" pouze sklizi, co sam zasel. Nadherny prakticky priklad predstavuje stvanice na Klause. Nejenomze otevrene rekl drsnou pravdu o salamovani suverenity CR, ale pouzil drastickeho primeru a dotkl se zlateho telete propagandy. Spatna karikatura na konzervativce se bleskurychle omluvila a stejne rychle se to objevilo i ve wikipedii. Naseptavaci z Langley vedi, ze Klaus neni loutka, takze neni ta spravna osobnost pro CR. Nazorove staly Klaus proti bouri nevole doma i v zahranici pri nepopularni silne konzervativni politice nasbiral za pragmatikem Babisem nejvice preferencnich hlasu od volicu. Pokud v ODS nedojde k politickemu zemetreseni a vylouci Klause, definitivne a verejne skoncila jako konzervativni strana. Jsem jenom zvedav s kym si v USA posveceni "lidri" budou delat koalici, ktera bude ochotna celit rostoucimu tlaku EU? Jinak souhlasim s Brity i jinymi, ze Evropa pokud ma prezit potrebuje radikalni reformu, a ta z centra v Bruselu neni realna.
https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Klaus_ml...

370287

Příspěvků: 15

12.03. 02:14 DDRX  co čekat
12.03. 15:46 pozorovateľ  RE: co čekat
12.03. 17:24  RE: co čekat
12.03. 20:26  RE: co čekat
12.03. 08:18 svatoslav butora  Svět nadlidí
12.03. 16:32  Skučící skupina
12.03. 18:40  Politika "identity"
12.03. 23:18 r.m.  RE: Politika - stačí sledovat peníze
13.03. 12:43 R.E.  RE: Politika - stačí sledovat peníze
13.03. 04:51 favela  Severoatlanticky Pakt dnes vystridal
13.03. 05:07 favela  Pokr., i ten proces zdlouhavych nesmyslu
13.03. 11:16 libertarian  "je to politika proti bílým"
13.03. 16:57  RE:
13.03. 16:48 Cluk  A kdo to podněcuje, tu nevraživost vůči bělochum?
14.03. 15:22  Nejde o politickou ale mravni krizi zapadu.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 9 592 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 2

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

"Protiprávně" sterilizované ženy mají šanci na výpalné odškodnění 300 tisíc korun03.10.19 22:16 Česká republika 5

Gott pred smrťou ľutoval jednu vec, že s rodinou otáľal až do neskorého veku03.10.19 19:48 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,62 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
21,38 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 586,56 Kč
1 unce stříbra
404,24 Kč
Bitcoin
184 988,91 Kč

Poslední aktualizace: 16.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 116