Diskuze k článku

Past ve jménu míru - mechanismus pro transformaci netransformovatelného

Příspěvků 11

15.2.2019 3:22

NATO je nieco ako ryl

Hehhe 2a02:x:x:x:x:x

Pre zapadnu zeleninu ci produkciu. Preco by si malo Rusko priat zvysovat system tlaku, aby si nechali brat vlastne produkcne schopnosti jedneho statu? Taky stat predsa musi byt od zakladu zly, sudruvia teraz sa zacinaju podobat sudruhom vtedy, az je to velmi okate... Ten koniec sveta vlastne uz zacal, resp. cirkuluje zivotmi (malymi cyklami) v dezinformacnej zone....(vacsom cykle) zvysovanim suhrnom sluciek resp. loopov. Tak ako sa kedysi hodnotili vykony procesorov, dnes je to o flopsoch.

369656

15.2.2019 13:05

NATO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je plášť západních "elit" pro drancování, vykrádání a zotročování světa pod falešnou vlajkou. Po rozpadu Varšavské smlouvy neexistoval žádný další důvod pro jeho další existenci než důvody uvedené výše. Další význam NATO je v tom, že bohatým vlastníkům Západu, většinou konvertovaným sionistům s chazarským původem, umožňuje zakládat vojenské základny na území poslušných kolonií, ždímat jejich státní pokladny a posílat do válek za výlučně své zisky naivní kanonenfutr z tzv. členských států. Ukrajina je v plánech "elit" už téměř na odpis,poté jim zkrachoval plán na ovládnutí Sýrie pro plynovod z Kataru pomocí ISIL,který měl vyšachovat Rusko, nyní spoléhají na vykradení ropného bohatství Venezuely. Je zřejmé, že zoufale hledají zdroje, které by oddálily krach jejich impéria za velkou louží. Pokud Maduro požádá Rusko a Čínu o vojenskou ochranu a ochranu strategických a obchodních zájmů a investic těchto států, budou mít především americké "elity" úplně jiné starosti než nastolovat globální diktaturu a zotročovat svět. V Sýrii to zabralo, tak proč ne ve Venezuele ?

369664

15.2.2019 18:22

Partnerství pro mír na Americký způsob

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Právě současné aktivity v duchu jmenované organizace realizované její vůdčí silou

[chechtot]

Vložený obrázek

Pro ty co nevládnou Němčinou:

"Američtí geologové letí do Venezuely dobývat ropu."

369667

18.2.2019 22:23

RE: Partnerství pro mír na Americký způsob

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369667

těžit ropu....)))

369725

16.2.2019 0:32

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezky uspořádaném světě. Na danou tému při daném rozložení sil ve světě si dovoluji poznamenat, že pro Zemi jako celek jsou lepší dva světy, než jeden pod vládou "Minotaura", který řídí USA a spol.
Rusko a Východ obecně jsou orientovány na smysluplnou existenci Světa Lidí. Svět, který je řízen světovládním USA-monstrem je založen na nadvládě kapitálu a antihodnotové nadvládě lživých darebáckých politik nadlidí.
Proto je nezávislá politika Ruska a Východu obecně pro Svět Lidí přítažlivá.
Proto je velmocenská politika USA-Monstra a spol. pro Svět Lidí odpudivá.

Mohou rozmísťovat své NATO základny kolem Ruska do libosti, stejně padnou do své vlastní vojenské pasti, kterou chystají na Rusko a Východ. Základem té pasti nejsou počítačové/kybernetické a jiné vojenské systémy. Základem té pasti je lež, která již prostoupila celým jejich mocenským systémem a establishmentem. Stabilní systém nelze stavět na lživých zlodějských a vražedných koncepcích. A TYTO DAREBÁCKÉ PROLHANÉ antikoncepční USA-ELEMENTY CHTĚJÍ VLÁDNOUT NAD CELÝM SVĚTEM. Fandím Rusku a Východu, aby to obklíčení vydrželo. Lepší jsou pro existenci života na Zemi dva světy, než jedno celému světu vládnoucí darebácké a zmagořené prolhané USA-Monstrum. Jeden svět řízený Monstrem "Minotaurem" z USA a spol. by znamenal konec Světa Lidí.

369670

16.2.2019 10:11

RE: Svět kapitálu bez humanismu

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 369670

Jen jestli to s tím Východem není náhodou spíš takhle a není do něj vkládaných nadějí jen jakési placebo, neb jsou ty nadějé plané, Z diskuse na AERONETu...:

BPN
Bohužel to je realita a realita je i to, že chasidští židé otevřeně tvrdí o Rusku, že “jsou tam Rusové u nich jen na návštěvě”….Tady je k tomu velmi výživný odkaz od povolaného: https://www.youtube.com/watch?v=VBj4LspGgRA a tady od toho nejpovolanějšího https://www.youtube.com/watch?v=pEFSMwajJSc a doporučuji to shlédnout paní Pozorovatelce…
Vzhledem k tomu, jak to v Rusku vypadá s židovskou pětadvacetimilionovou “menšinou”, už začínám chápat to stavění mešit a pěstování si Putinem “Kadyrovců”, jako určitou protiváhu vlivu židů a když mluví Pjakin o odstavování GP-rem již své úlohy splnivších židů od vlivu a v souvislosti s tím o finálním holokaustu, tak z toho mám husí kůži…
Entita jíž Pjakin nazývá GP je evidentně ta parta okolo FEDu a její neokonští poskoci uvnitř i vně USA a těm už ta chasidská cháska evidentně přerůstá přes hlavu a chčije jim do polívky a proto bude zase repete toho, k čemu byl použit svého času Šekelgruberovic Dolfa, vše se se sjednocováním Evropy a koncentrací jejích zdrojů k úderu na ně a jejím dodatečným posílením biosložky z muslim.zemí jen opakuje. Jen slepý to nevidí a jen blbý nechápe, co má přijít…Tentokrát se nepotáhne proti “židobolševikům”, ale proti “židokapitálistům-chasidským oligarchům” a Rus v tom bude zas za joudu, pokud to nechápe a neudělá si tam pořádek…Naštěstí je ta židovská cháska, ty dvě zlodějské bandy (ž a Ž) tak nenažraná a egojistická, že se není schopna spojit a tím by už dávno bylo vymalováno, ale rve se o vládu nad světem a proto má ten svět ještě nějakou naději, že se jich zbaví…
Lidstvo je evidentně ve velkém průseru a nejhorší na tom je to, že si to nechce přiznat a oblbuje samo sebe i své nic netušící jedince a celé národy a ten průser tutlá v režii obřezanců a všelijakými “antisemitismus potlačujícími náhubky” zabraňuje o tom mluvit a uvažovat a hledat řešení k odvrácení toho orwellistánu NWO, který ti ž a Ž tak usilovně a dnes už zcela nepokrytě chystají…

369675

16.2.2019 15:26

RE: Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Reakce na 369675

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Děkuji pane za Váš umírněný věcný diskusní příspěvek.
Máte pravdu, Svět Lidí je ve velkém průseru kvůli těm stále po moci a světovládě bažícím elementům, kteří nemají nikdy a ničeho dost.
Rusko a Ruské národy a my též máme v sobě zakořeněné poznání, že jsou Lidé a že jsme hlavně Lidé...
Ti, co pro sebe bez práce ukradli a přisvojili si pro sebe peníze a majetek patřící Lidem přestali být Lidmi a stali se z nich "nadlidé". Normální obyčejní Lidé jsou pro ně jen jakési technické zázemí...
Vzniklá asymetrie Moci a ovládání peněz a finančních/hospodářských systémů a zdrojů světa učinila z "nadlidí" brzdu vývoje života Světa Lidí a brzdou vývoje environmentálních systému pro vývoj a zachování života na Zemi.
Ruská vláda a také vláda Číny a Východu obecně umějí zachovávat rovnováhu mezi Lidmi a "nadlidmi". Nechtějí otevřeně říkat, že "nadlidé" jsou rakovinou na těle společnosti a Světa. Proto si zaslouží úctu a obdiv Světa Lidí.
Problémem ovšem je, že věčně nenažraní "nadlidé" - podobně jako starobylé Monstrum Minotaurus - nemá nikdy ničeho dost a tak toto Monstrum se sídlem v USA a spol. se bezohledně sápe po stále dalších lidských a hmotných zdrojích jiných zemí.
Jak píšete, hrozí, že ta banda nenažraných "nadlidí" překročí "rubikon" možné snesitelnosti pro udržení rovnováhy, udržením které se řídí pan president Putin (Rusko) a Čína a Východ Země. Takže časem se zcela jistě stane to, co píšete a ta nenažraná rakovina světa "nadlidí" bude muset být ze Světa Lidí odstraněna a odoperována.
Pro nenasytnou rakovinu "nadlidí" lidská práva nebudou potom značit žádnou maskovací clonu pro pokračování její nenažranosti.
Příčinou toho jevu odoperování "Minotaura" od Světa Lidí bude to Monstrum samotné, protože jeho nenažranost nezná mezí a Svět Lidí se bude muset otevřeně bránit. Rusko a Čína a Východ Země si zaslouží úctu a poděkování Světa Lidí za to, že se darebáckým hodnotám Minotaura brání.

Ještě jednou přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě.

369680

16.2.2019 7:27

Banksterská lest míru a partnerství

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>Alianční program „Partnerství pro mír“…odstranit obavy postsocialistických států, že se nikdy nestanou členy NATO
Nejdůležitější strategií novo-otroků je začlenit se do sion-otrokářského zlořádu, neboť schválně vyvolaný strach z neúčasti ve zločineckém paktu NATO lze přirovnat snad jedině k xidáky po tisíciletí šířenému strachu z pekla. Jugoslávci se neoddali „svatému partnerství“, proto byli „humanitárním“ bombardováním osvobozeni. Osvobozeni od své vůle! Do závislosti, otroctví!

>1994 se Ukrajina připojila k programu NATO, nazvaného „Partnerství pro mír“ (PfP).
Otroctví je ve lstivé propagandě xido-zrůd; partnerství. A „partneři“ pak mají stejný „názor“ jako banksteři. Ti jsou skutečnými vlastníky zločineckého útočného paktu NATO – mafiánské válečné úderky k prosazování svých zájmů, kde nejvyšší hodnotou je růst moci, až pak následuje růst zdrojů.
USA a EU v rámci jedné struktury, vnucení jedné zločinecké soustavy nařízení, dle přání sion-banksterů.

>Stabilita jejich (bývalé země socialistického tábora) rozpočtu a finančního systému přímo závisí nejen na finanční podpoře EU. Bez stálých každoročních dotací ve formě multimiliardových injekcí z EU nejsou tyto státy jako ekonomické systémy životaschopné.
To je ale debilita. Zločinecký xidácký systém není o nějaké podpoře, ale o zotročení a loupení. A slavné „dotace“? To je další xidácký podvod! Do xido-EU plynou prostředky z daní otroků, zpátky se vrací část přes zločinecký xidácký přerozdělovací systém do různých „projektů“, které v souhrnu dělají víc škody než užitku! Snahou sion-banksterů je kritická závislost a vydíratelnost otroků!
>se v rámci PfP Ukrajina může řídit pouze pokyny NATO (ve skutečnosti USA = sion-banksterů), aniž by jí bylo něco poskytováno na oplátku.

369672

16.2.2019 13:38

editore: mrkni se jak zbohatlí blbci platí

r.m. 31.?.?.?

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/hotel-v-praze-...
Hotel Hotel Holiday Inn v Praze vydával české hovězí za australské a načinčaní mamlasové chroupali místní skot litr za porci až měli boule za ušima. [velký smích]

369678

18.2.2019 3:40

Neco snad zajimaceho o Tramtarii a o mistryni

favela 103.?.?.?

Reakce na 369678

sveta a jeste ministryni a oh, kde jsou ty konce...
Nemecka ministryne a jeste take mistryne stylu Ccchi-Kung /mokrej hadr by se tady hodil/,, prohlasila ze Myslenka ma obrovskou silu !
Protoze vidime ,ze sama myslenkou neoplyva , tak opakuje po jinych a hned je slava Medii a Hollywood ji nemine ...Staci se trochu zamyslet..
Letmy pohled zpet na "myslenku" komunismu /opet zavedeny a "budovany " parasity vseho schopnymi/ , ktery aspon strazil pasti blaboly o lepsi vedecke budoucnosti a se zrusenim stareho radu znicit I to a vse ostatni..
Vatikan ,inkvizice a nekonecne masakry fanatiku vseho ziveho,
jako predloha poslouzil tez..
Vzdy jde o KOLOSALNI podvodnou LEZ too good to be true/, ktera slouzi ke zniceni sveta pomoci destruktivni a neukojitelnou nenavisti , ovsem vzdy pod rouskou neuveritelne /ale zaroven zakerne/ lasky k lidstvu..Ministryne tez miluje jiste a podobne. Jako kazdej parasit.
.I s tim Ccchiiii-Kuuung. Jsem si jist...
Byla kdysi jedna zeme , kam se zahazoval z Britanie lidsky odpad po staleti, aby se vykoristoval, ale odpad se ukazal ze ma neuveritelne , nepredvidane schopnosti a tedy musi byt zahnan zpet do propadliste dejin..Casem se tam ustanovila Labour Party a v te probihaly diskuse na tema. Kdyz vstoupi Party do politiky, parlamentu a vlady , bude znicena. Druha cast mensi , mela nazor opacny. Jisty charismaticky politik pak silou osobnosti , a proc to nezkusit premluvil tim ostatni. Byli zvoleni a zacali vytvaret neuveritelnou vskutku svobodnou spolecnost , ktera umoznila vsem temer cokoliv. Lid se veselil, bez starosti, budoucnost vice nez svetla atd. Dnes se o tom nesmi mluvit..
Spatny vzor pro ostatni a kazici jejich ponizene mysli..
Tady bych chtel podotknout jedine. Ze zkusenosti muzeme videt a dokonce I zazit na vlastni kuzi /lepsi to nezkouset/, vladu Vyssi Moci,/. Neplest s tajnym govt., /,ze vzdy kdyz je nadeje ze se my vsichni budeme mit o trochu lip /to je casto podmineno a zaplaceno strasnymi obeti stamilionu nasich spoluobcanu a dalsich navzdy postizenych zdravotne / , musi automaticky prijit Katastrofy.
Zkratke neni to mozne a kdyz se neco takoveho jen trochu uskutecni, vypukne zbesile Satanske zlo.
Opilec /vliv opilcu na zkazu sveta je dodnes neprobadany/, s funkci Guvernera ty "zplazovany " kralovny , svrhl vladu na prikaz CIA.
Byli zvoleni sluhove , CIA se dokonce k prevratu priznala a slibila ,ze uz to nikdy neudela.
Ovsem , protoze jiz to nebylo treba. Totalni Zkolonizovani Australie probiha dodnes. Zakladny, cizi vojska atd. MIstni Sluhove se predhaneji..Vetsi a vetsi koryta nez predtim slibena...Sestup jisty do pekel je pak veden a V cele jsou bezpecne media , ktera rozhoduji vse a dle totoznosti jejich majitelu, obvykle s dvema nebo vice pasy, muzeme bezpecne vedet, kdo je za tim.
Konci to pak tim ze proti vlade se rozhodlo, ze kazdy ma narok na vsechno v A. Dale ze kazdy kdo umi anglicky je automaticky Australan, /Putin take ?/.
S vyjimkou Australanu samotnych , na ty je spoustu "zralocich" zakonu a opatreni.. Tedy provadi se prikazy Merkele, Obamy a dalsich .
Znicen...Automaticky kráceno

369701

20.2.2019 0:33

Stefan Hokins to rekl,ze lide se znici navzajem drive nez otevrou dvere do vesmiru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Muze se Douglas macArthur predpoved vyplnit a nebo je to jeho, MacArthur omyl?
Mac Arthur v 8 Rijnu, roku 1955 rekl: Svet se musi sjednotit do pristi valky s mimozemskou civilizaci bude to valka mezi planetami.
Kdyz, se kouknete na dnesni svet, kde vsude se strili-vrazdi, od konce druhe svetove valky neumlkly zbrane, nebyl, ani jeden den miru, tak daleko nasi politici-diplomate desli za "jidassky baksis". Elita sveta a ta tu je, sam president Trump o ni verejne promluvil, pred svym zvolenim, jak je to vlastne s tou vytrubovanou demokracii. Elita sveta vidi problem lidskeho premnozeni a vznikla armada "neuzitecnych jedliku" , kterych se chteji zbavit a to jakymkoliv zpusobem, od ockovani deti, umele vyrobene geneticke infekce, levnejsi a ucinejsi, nez atomova bomba je dnesni, prozatimne "tichou valkou" kde muzem najit v pitne vode fluorid a jine chemikalie, nase potrava je chemicka a ovzdusi je pomalu otravene taky, more je znecistene.
Byrokraticky system pracuje spolehlive a udela vse , co elita si bude prat, vse, bude , dle zakonu legalni i skolni jednostranne vzdelani k nevedomosti mas, jen prispeje k odlidneni teto planety bez zasahu jine civilisace z kosmu.
Muzem verit a nebo neverit zprave z 25 Unora, roku 1942, v Californii,ve dve hodiny a 25 minut, ze byla jakasi vzdusna bitva, hlasena z radia CBS , v jeho zpravach, a ve vsech lokalnich novinach,na prvni strane, clanek pod nadpisem "L.A Area Raided by UFO." Byla ,tato zprava, pohnudkou k tomu , co MacArthur rekl v roce 1955?

369748

Příspěvků: 11

15.02. 03:22 Hehhe  NATO je nieco ako ryl
15.02. 13:05  NATO
15.02. 18:22  Partnerství pro mír na Americký způsob
18.02. 22:23  RE: Partnerství pro mír na Americký způsob
16.02. 00:32 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
16.02. 10:11 R.E.  RE: Svět kapitálu bez humanismu
16.02. 15:26 svatoslav butora  RE: Svět kapitálu bez humanismu
16.02. 07:27 Pátá Mojžíšova 7:24  Banksterská lest míru a partnerství
16.02. 13:38 r.m.  editore: mrkni se jak zbohatlí blbci platí
18.02. 03:40 favela  Neco snad zajimaceho o Tramtarii a o mistryni
20.02. 00:33  Stefan Hokins to rekl,ze lide se znici navzajem drive nez otevrou dvere do vesmiru

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Prague Pride bude stát astronomické peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 0

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 0

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 0

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Zajímavý projev poslankyně Sary Cunialové v italském parlamentu 14.5.202018.07.20 12:50 Itálie 0

Ve Francii už zase hoří katedrála18.07.20 11:04 Francie 10

Měnové kurzy

USD
22,33 Kč
Euro
26,27 Kč
Libra
29,19 Kč
Kanadský dolar
16,67 Kč
Australský dolar
15,91 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
21,04 Kč
Čínský juan
3,20 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,62 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 080,31 Kč
1 unce stříbra
543,45 Kč
Bitcoin
251 261,03 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 090