Diskuze k článku

Demise Západu

Příspěvků 14

8.1.2019 10:03

Ono je to tak nenápadné, že to až mlátí dveřmi

Velekněz Ratata 88.?.?.?

Národní stát je jediná entita, kde (přes všechu možnou kritiku) reálně funguje "demokracie" i "suverenita lidu" . Všechny komunální, regionální, autonomní a kdoví jaké ještě další úrovně vládnutí, kterým je dovoleno přerozdělovat, co zbyde, lze v tomto kontextu s klidem pominout. Nemluvě o tom, že pokud začnou zlobit, jako katalánská autonomie, nastoupí staré dobré represivní složky a seřežou místní nebarevné obyvatelstvo tak, jak bylo politicky přijatelné mlátit černochy (dle starého sovětského vtipu) naposledy někdy tak v době Martina Luthera Kinga.

Takže Merkel v podstatě říká úplně jasně a nahlas, že princip suverenity lidu hodlají evropské elity poslat ke všem kozlům rohatým, a všichni, minimálně Němci, jsou přitom většinově spokojení. Snad na základě očekávání, že budou suverénní prostřednictvím Evropské komise, podobně jako se podle jiného vtipu dříve pracující lid taky vlastně vozil v těch šestsettrojkách.

Zkrátka: za daných okolností, a ty by se jistě nechaly rozvádět mnohem podrobněji, za daných okolností by bylo prostě urážkou zdravého rozumu spokojit se s interpretací, že Merkel a evropské elity jsou (jenom) tak neschopné, pitomé a bezradné.

To je předem připravené šidítko pro všechny, kdo nenaskakují na verzi, že vše se páchá jménem humanity a pokroku, a snad největším marketingovým úspěchem této linie je paňáca Juncker na trůně, vskutku až příliš vymazlený idiot na to, aby se tam ocitl a setrvával jen tak sám od sebe a silou okolností.

Ostatně, kdo pamatuje rozpad SSSR a "reálného socialismu" (zde bez nároku na hodnocení dobře či špatně), a pozdější vyjádření protagonistů, nemůže nevidět analogie. Někteří oklikou, nepřímo, neradi (Gorbačov), jiní zcela hrdě (Jakovlev) přiznávali, že, bez ohledu na deklarované zásady i dílčí kroky, cílem byla prostě likvidace existujícícho systému. (Hloupější a poctivější Jakeš se dožil požehnaného věku, aby se o tomtéž mohl přesvědčovat až retrospektivně, dlouho a trpce, atd, atd.)

368950

8.1.2019 10:18

Co jsou to západní hodnoty v evropě v praxi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Zakázková zájmová agenda helpervexly kolonialistů obchodu s lidmi, ruku v ruce s institucionálními rasisty které oběti platí.

A zde k tomu máte náhled z PP

Lubomír Bouše 8.1.2019 08:46:20 Odpovědět
Židovská dynastie Rothschildů drží Británii jako své léno pevně ve spárech a všichni politici se jí báli už před 50 lety a nadále se bojí.
Rasistický projekt NWO na zničení evropských národů a států běží od konce WWII, která jej na pár let přerušila a nemohly být dříve realizovány zásady Kalergiho projektu z 20. let před sto lety, který si objednala židovská kriminální klika Warburgů za 50 tisíc zlatých marek.
Ale to je samozřejmě všechno konspirace putlerovských agentů, která nemá se skutečnou realitou vůbec nic společného.

https://pravyprostor.cz/pred-50-roky-varoval-dnes-...

368951

8.1.2019 10:43

Je to tak

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Je to tak. Politici na západě úplně zešíleli. Tahle multikulti-zeleno-gender-islám ideologie nás úplně zničí. Je potřeba zastavit tohle šílenství. Doufám, že neskončíme stejně.

368952

8.1.2019 21:31

RE: Je to tak

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 368952

"Politici na západě úplně zešíleli."

- Nie.
Zošaleli OVČANIA. Nie politici. Politici tvrdo presadzujú svoje zámery. Šialení sú ovčania, ktorí volia politikov , ktorí ničia život ovčanom.

368957

8.1.2019 22:38

RE:Nie Je to tak

pacifista 178.?.?.?

Reakce na 368957

Ovčania sú šialení, že volia svojích politikov? A ty ako vieš, že si zvolili tých svojich politikov? Z novín? Myslíš že napísali pravdu? Preber sa, a nechoď už voliť? Alebo chceš povedať že osobne poznáš niekoho z Ústrednej Volebnej komisie, ktorá sedí za posledným sčítavacím PC? Si si istý, že nepresunuli nejaké percentá od toho najväčšieho kandidáta, k tým čo sú za hranicou 5%? Mečiarovci to robiť nemuseli, mali viac než dosť, ale ciganček to do praxe zaviedol tak šikovne, že sa to praktizuje doteraz, a ľudia nič netušia, idú voliť ako tie správne uvedomele ovečky. Môj tip: takto bude prilepšené v nasledujúcích voľbách svätému Alojzimi Hlinovi. [chechtot]

368959

9.1.2019 8:24

RE: Je to tak

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368957

Politik, jak se říká v reklamě, "je tváří" svého klanu, který stojí za ním. Vždy to tak bylo: bez zákulisní podpory se na vysokou politickou funkci jednoduše nedostanete. A každý klan má své zájmy...

Ve volbách rozhodujete, kterému klanu zvýšite moc v řízení veřejných statků. Nikdy nebude panovat 100% shoda mezi vámi a voleným klanem. Vaším hlasem pouze vyjadřujete maximální možný průnik cílů oproti jiným klanům.

Je tedy nutnost volit. Protože se může stát, že svojí pasivitou ve volbách zvýšíte moc v řízení statků klanu, který jde přímo proti vašim cílům a má uvědomělejší voliče. A tak je opravdu politika přiměřeným obrazem národa.

368962

8.1.2019 11:26

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den všem lidem ze světa lidí v nehezky uspořádaném světě světa ovládaném Sluhy Smrtihlava (SS) ze světa nadlidí....
Autor článku zesumarizoval hlavní viditelné symptomy úpadku světa řízeného pravidly/nepravidly Světa kapitálu bez humanismu. Je to svět o který nadlidé/ nelidé dlouhodobě usilují.
Není to nic nové, jen otrokářský řád zabalený v reklamním hávu tzv.demokracie. K ničemu než k obnově otrokářského řádu se tzv.Západ nedopracoval. Tzv.Západ není v demisi. "Západní" řád světa je tam, kde se dlouhodobě snažil všemi formami moci dopracovat. Ten piedestál ke kterému směroval a směruje se jmenuje "Světovláda". Tzv. Západ není v demisi. Je na vrcholu svého snažení. Kvůli tomu se vůdcové a klany Světa kapitálu ze světa nadlidí/nelidí spojili a přes sparchantělou OSN/UN/ teď řídí degradaci všech cílů civilizace ve směru jediného anticivilizačního směru vedoucího ke světovládě jediného centra moci nad světem lidí a přírodními zdroji Země.

Proto je Velká německá Černá Paní, která začernila Německo a začerňuje Evropu v hlubokém předklonu před imigranty, kteří jsou pod ochranou sparchantělé tzv.OSN. Pochopitelně, ten francouzský společník jede s ní...

Proto zvedají své hlavy věčně nenažrané síly Světa kapitálu a Sluhové Smrtihlava (SS).

Kto to nevidí je slepý. Ani autor komentovaného článku to nechce vidět. Kdyby to lidé ze světa lidí ve vládě USA viděli a věděli, tak by již dávno z centra této rakoviny světa - z té sparchantělé OSN/UN/ - vystoupili a vzali této sparchantělé instituci i příspěvky i moc i její existenci.
Tím by padla i moc Velké německé Černé Paní a woodoo-politického ovlivňování, které bylo vygenerováno za dní jistého usměvavého woodoo-amerického presidenta na základě jejich naprosto šílené politické koncepce/anti-koncepce globálního řízení světa.
Tím by padla i šílená antikoncepční politika tzv.EU. Tím by se i činnost vlády USA mohla zaměřit na vnitřní záležitosti uvnitř USA a s minimálními náklady změnit své koncepce řízení na mírovém základě bez omezení, které jim do cesty klade sparchantělá OSN/UN/ a spolek Sluhů Smrtihlava.
Hranice jsou dobré. To platí pro systémová řešení čehokoliv. Anti-systémová anti-civilizační atd. žádná řešení neposkytují. Jenom chaos a války a destrukci. To je to, co svět lidí ze světa lidí a Země jako celek nepotřebuje.

Nashledanou v lepším světě. (J.Werich)

368953

8.1.2019 13:27

Přece něco nového

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 78.?.?.?

Starověké říše (Egypt, Řím...) zanikly proto, že vybudovaly blahobyt, za kterým se nacpala spousta parazitů z širokého okolí, smísili se, zdegenerovali a říše šla ke dnu (a dodnes nejsou nic moc). Ale tak úmyslné a programové pohřbívání to nebylo.

368955

8.1.2019 18:13

Šílenost a zoufalost západních "elit" a jejich poskoků je už evidentní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Po úspěšném rozbití východního bloku chtěli do mrtě vykrást Rusko, následně zotročit celý svět, dramaticky zredukovat počet otroků, uvést svět do chaosu a válek a sebe povýšit na věčné pány světa. Místo toho je čekají pády do bažin a žaloby za jejich nesčetné zločiny, intriky, podvody, lži, bombardování a okrádání naivních a nevědoucích prováděné vždy pod falešnou vlajkou. Jejich poslední "majstrštyk" je masový import imigrantů z jimi vykradených a vybombardovaných zemí do Evropy. Tak dlouho se opájeli svou mocí a nadřazeností až prohráli. Kdo chce vše, nakonec nemá nic. Co je postavené na lžích, podvodech, intrikách a zlodějinách nakonec spadne jako ten domeček z karet Tyto staré a mnohokrát ověřené pravdy tak dlouho ignorovali a dosud ignorují, až se jim stanou osudnými a pro ně fatálními.

368956

8.1.2019 21:36

RE: Šílenost a zoufalost západních

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 368956

" Tak dlouho se opájeli svou mocí a nadřazeností až prohráli. "

- Neprehrali. Vy svoje želania prezentujete ako realitu. Realita je opačná : gauneri vyhrávajú.

368958

9.1.2019 18:25

RE: Šílenost a zoufalost západních

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 368958

Uvidíme. Možná. Na rozum patent nemám, Nostradamus taky nejsem. Optimismem nepřekypuji, ale čtu a přemýšlím. Během příštích několika let se budou dít věci dosud nevídané a mnohými nečekané, to už vím. Můžete uvést důvody proč globální zločinci vyhrávají ? Vidím to, na rozdíl od Vás, úplně jinak. Plány a akce za globální světovládu gaunerům totiž doslova hoří v plamenech, jeden za druhým.

368976

9.1.2019 13:15

Xido-fašisti stále více odkrývají karty

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Zopakujme si, čím mají loutky korporátního xido-fašismu vymyté mozky;

degenerátka Merkel;
„Německý lid…jsou pouze...jednotlivci, kteří v zemi žijí; nedefinují německý lid. Německý lid - to je kdokoliv, kdo migruje do Německa v důsledku migračního paktu OSN (OSN je xido-banksterský podnik)...Národní státy...musí být dnes připraveny vzdát se své suverenity...Politici nesmí poslouchat…vůli svých občanů…“

(jasně, politici jsou voleni a placeni občany, aby politici organizovali nejen olupování, ale i „vyhubení pronárodů", genocidu voličů)

degenerát Macron;
„francouzský nacionalismus je velezrada...Patriotismus…je začlenění Afriky, Středního východu a Asie do Francie. Cesta k získání suverenity spočívá v tom, že Francouzové odevzdají svou svrchovanost…“

(otroctví je suverenita, otakové mrzácké žvásty by ani debila nenapadly, na to musí být mozek vytuněn xidismem)

> Podle politiky identity, vládnoucí ideologie v (xido)USA, musí být bílí lidé zbaveni moci a vystaveni potrestání za celou škálu zločinů, které jsou jim připisovány…

Takže bílé Evropany například v jedenáctém století osvítil duch SSvatý, „výhodně" jim směnil jejich skromný majetek za zbraně a vyslal je pod vedením SSvatých zástupců uvolnit vražděním cestu do SSvaté země, k „svatému hrobu“ (křižácké války s mohamedány, ale v podstatě se všemi, na které zdebilizované davy cestou narazily)?
Francouzi kolonizovali Afriku, ničili v ní přírodu, rabovali suroviny a zotročovali černochy? A pašovali je v okovech na lodích jako dobytek až na plantáže do Ameriky?
Němci způsobili hrozné utrpení xidů a dvě světové války?

>Bílí lidé nesou vinu a musí předat své země druhým...běloši by měli být oběšeni, k čemuž pravděpodobně dojde s podporou jejich vlastních vlád.

Jen mě tak napadá, jak to, že ti běloši byli tak příšerně zrůdní a páchali tolik zločinů, když měli všichni povinně vymývané mozky otrokářskou debilitou se xidáckým „spasitelem“? A vševidícím a všemohoucím xidovským bohem? A vnucovanou skromností a pokorou až do úchylných nařízení jako; „kdo tě uhodí do pravé tváře, nastav mu i druhou“(Mt5,39)?

Mrzáckou debilizační ukřižovanou zrůdností jsou leckteří gojimové hluboce postiženi ještě teď, i když nějakým záhadným nedopatřením xidácká vrchnost umožnila gojimům vzdělání (V románu Ze světa lesních samot psal Klostermann o krásné Katy, dceři hajného Vavrucha. Nikdo z rodiny neuměl číst! Koncem devatenáctého století! Nebo v románu Za štěstím, zase negramotní, ale pokorní, důvěřiví a zbožní běloši, gojimové.)
Někteří gojimové dodnes lžou svým dětem o nějakých dárcích od onoho xidovského „spasitele“. Vymytost mozků „spasitelem“ a podvědomý strach gojimů z mocenského zla dodnes brání lidem rozklíčovat zcela zjevnou soustavnou zločinnost xido-ch...Automaticky kráceno

368972

9.1.2019 13:25

Xido-fašisti stále více odkrývají karty

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 368972

Vymytost mozků „spasitelem“ a podvědomý strach gojimů z mocenského zla dodnes brání lidem rozklíčovat zcela zjevnou soustavnou zločinnost xidovstva - xido-chazarské vrchnosti a dělníků zla, SSuvěrců, SSajanů! Například organizaci obou světových lidských jatek, válek! (viz Deschner; Moloch).

Xidáckým zločinem (i zmíněných Rothschildů, jejichž poskokem je Sereš) je současný hromadný import mohamedánů do Evropy! Pro rozvrat Evropy, zničení národních států a likvidaci bělochů (viz vyjádření těch dvou zmrdů, Makrely a Macrona, takto poskoků Serešo-Rothschildů)! A kalergismus = chov snědých islámem zdebilizovaných otroků!

Lidé, gojimové, zrůdy jako Merkel, Macron a jejich místní klony, vítače, lepšolidi, prosím nevolte. Každé jejich mrzácké přednesy náležitě zkritizujte. Klidně je nazývejte fašistickými přisluhovači (nebo jinak, podle svého uvážení).

368973

11.1.2019 7:31

RE: Xido-fašisti stále více odkrývají karty

Marek 31.?.?.?

Reakce na 368972

frantici nevozili cernochov do ameriky. boli to holandske spolocnosti patriace hadajkomu [smích]

369013

Příspěvků: 14

08.01. 10:03 Velekněz Ratata  Ono je to tak nenápadné, že to až mlátí dveřmi
08.01. 10:18  Co jsou to západní hodnoty v evropě v praxi?
08.01. 10:43 senil1  Je to tak
08.01. 21:31 libertarian  RE: Je to tak
08.01. 22:38 pacifista  RE:Nie Je to tak
09.01. 08:24 vousy13  RE: Je to tak
08.01. 11:26 svatoslav butora  Hranice jsou dobré
08.01. 13:27 WAZARI  Přece něco nového
08.01. 18:13  Šílenost a zoufalost západních "elit" a jejich poskoků je už evidentní
08.01. 21:36 libertarian  RE: Šílenost a zoufalost západních
09.01. 18:25  RE: Šílenost a zoufalost západních
09.01. 13:15 Pátá Mojžíšova 7:24  Xido-fašisti stále více odkrývají karty
09.01. 13:25 Pátá Mojžíšova 7:24  Xido-fašisti stále více odkrývají karty
11.01. 07:31 Marek  RE: Xido-fašisti stále více odkrývají karty

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 556