Diskuze k článku

Kanada těžce zaplatí za to, jakou roli sehrál Trudeau v banditismu USA proti Číně

Příspěvků 12

27.12.2018 2:51

Pozadí hysterie proti Huawei – USA-kům chybí zadní vrátka

JanaJ 94.?.?.?

Každá firma, která v USA nechce spolupracovat s americkou vládou, je nakonec dána na sankční seznam.
Pokud zvažujete nákup nového telefonu, poohlédněte se raději po čínských značkách a zdaleka se vyhněte americkému Applu, ale i korejskému Samsungu, který úzce spolupracuje v USA s americkou vládou.
Není proto divu, že i v Česku se začíná nasazovat psí hlava firmě Huawei a protičínská lobby usiluje o odstavení Huawei od zakázek ze strany českých operátorů.
Čínské tajné služby určitě mají do čínských telefonů přístup, to se dá očekávat a nepochybujte o tom.
Otázka potom stojí jinak, jestli chcete, aby si vaše data četli Američané a na ně napojené rozvědky a organizace, anebo jestli to dovolíte Číňanům.

https://www.ladikvetvicka.cz/index.php/2018/12/18/pozadi-hysterie-proti-huawei-americanum-chybi-zadni-vratka/

(Čínské firmy jako Huawei, Xiaomi, Honor, OnePlus, Meizo, Oppo, Vivo a Lenovo válcují už nejen evropský trh, ale dokonce i ten americký.
---
Stále více lidí si v USA místo technologicky zastarávajících a brutálně předražených telefonů iPhone od Apple pořizuje jiné značky a na prvním místě to je právě produkce Huawei, která začíná předstihovat i korejský Samsung.)

368717

27.12.2018 11:53

úprk čínských investorů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Zatčení té manažerky naopak Číně velmi prospělo. Protože teď čínští investoři masivně opouští USA a vracejí investiční kapitál zpět do Číny. Je krajně nežádoucí aby svými investicemi podporovali ekonomiku v USA na úkor té domácí. Zvlášť když jsou USA určeny k likvidaci a Čína má přebrat jejich funkci mocenského centra a světového četníka.
Holt Huawei dostala řádně přes prsty pro výstrahu ostatním.

Je třeba umět číst mezi řádky a nebýt naivní trouba který uvěří oficiálním prohlášením politků. Kaddáfího taky ještě pár měsíců před jeho brutální vraždou a rozbombardováním Lybie západní politici před kamerami poplácávali po zádech, s úsměvem od ucha k uchu.

368723

27.12.2018 22:56

Fiat money versus svoboda informaci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Expanzivni penize vyzaduji neustalou expanzi. S oblibou se mluvi o udrzitelnem rustu. O'Brady jako prvni presel bez pomoci Antarktidu, jiste musel spat a odpocivat, vracet se a obchazet trhliny a jine prekazky. Nebyl to sprint na 1500 km, prestoze realizace tohoto cile vypovida o necem obdivuhodnem na lidskem charakteru. Stagnace nebo pokles jsou slova. ktere se povazuji v meddiich za skodnou a skryte uvnitr hlavy to mame zapsano velmi hluboko. Neni divu cena za 100 let expanzivni meny jsou mimo jine dve svetove valky. K te posledni zatim smerujeme pres velke mnozstvi lokalnich konfliktu "nizke intenzity", brzdi nas pouze niciva uroven technologie, ktera zarucuje posledni valku bez vitezu. Jestlize prijmeme, ze valka je selhani, politiky, diplomacie, vzajemene komunikace, pak afera Huawei nabira velmi neprijemne obrysy.

Nepochybne na "konspiracnim" webu je vseobecne znamo o zadnich vratkach do softwar i hardware. Neotresitelnou pozici drzely nekolik dekad USA. Assange ma vazne problemy zhruba 10 let, a lze to brat jako ukazatel zmen pod povrchem. Hystericka reakce ne bulvarniho platku, ale londynskych Times na animavonou serii Masa a medved je pro me bod zlomu. Nepamatuju tak nizkou uroven propagandy ani tesne pred padem Zelezne opony. Cenzorum timto dekuji, videl jsem nekolik desitek dilu, ktere maji humor a ukazuji tu hezkou cast ruske mentality. Chapu obavu ideologu, jestlize budou videt tyhle ruske projevy kultury obycejni lide, specialne deti. Tezko prezentovat Rusko ve svetle te nejspinavejsi propagandy. Pro nas plyne pouceni jaka sorta lidi bude obsluhovat smirovaci systemy. Tito lide jsou naprostym protikladem kreativity, duvtipu a pokroku visionaru, kteri posouvaji vpred lidskou civilizaci. Kriminalitu se zrusit nepodari ani za cenu vsudypritomneho policejniho statu. Tak proc takovou nehoraznou obet platit?

Ve hre tedy neni tolik ani spionaz, ani zisky z prodeje na siti jako maji firmy jako Amazon, a uz vubec o par desitek miliard z prodeje elektroniky zastarale behem peti let. Kraci o kulturni dominanci na poli informaci. Pro neco jako CNN neni souper RT, ale Cina uz provozuje 24 hodin zpravodajstvi v sesti jazycich OSN. Pres masivni podil na trhu s "ajfouny" se bude prosazovat uzivatelsky software (vyhledavece). Pokud zapad vsadi na cenzuru tlacenou pres politicky natlak, popre koreny na kterych stoji zapadni krestanska kultura a jednim z nich je svobodna volba jako dar od Boha cloveku, ktera je v nesmiritelnem rozporu s procesem globalizace. Svobodna individualni volba ve vsech sferach spolecnosti od politiky pres ekonomiku, kulturu, nabozentsvi, vedu, filosofii...., ucinila ze zapadu to, cim je. Pokud ma byt individualni svobodna vule poprena bylo by dobre se zeptat k cemu vlastne smerujeme?

368730

28.12.2018 5:17

RE: Fiat money versus svoboda informaci.

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 368730

Do prdele! přesně směřujeme!
Pardon, ale na blbou otázku...

368733

28.12.2018 6:00

RE: Fiat money versus svoboda informaci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368733

Přesně na to jsou řídící důstojníci migrantů a zahraničních pracovníků které platíte lidské zdroje evropy. Rekrutují si je ze speciálního školství, dříve pomocných škol a dělají normy na 3 000% protože to jde na papíře. Bussines je bussines a evopa s pracujícími je tam kde je. Hlavní řídící pracovník zlých retardovaných na úrovni chápání 3. dnů starých psů je fet volstrýtských řezníků z afgánu který úzce spolupracuje s pohádkáři pro kult násilí knihy knih kde se ďábli naučí s odpustky co ještě neuměli v obcování proti bližním. Prostě evropa je v řiti co ji přestala chránit varšavská smlouva a tady jdou lidé jak hovězí na porážku po odchodu ruských vojsk ale lidé si to nespojují protože média žvaní meny kejklířů. Čím dál neobratnějších a kopírující intelekty jejich špičkových vedoucích lumenů mozkových smrtí z pažravostí tvůrčích.
https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E

368734

5.1.2019 14:10

RE: Fiat money versus svoboda informaci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 368730

Expanzivní měny jsou zde o něco déle než 100 let, protože právě před první světovou válkou došlo k zadrhnutí investičních příležitostí a hromadily se neužitečné (protože neinvestovatelné) peníze. Zároveň ale toto pnutí nebylo jediným důvodem ke vzniku obou válek. A jako vždy se zde dostáváme na pole záměru, protože dle teorie tří světových válek šlo o tři kroky k vybudování globálního totalitního systému. Ta první měla za úkol odstranit velké evropské monarchie (Rusko, Německo a naše R-U), protože monarchové byli spolehlivou hrází proti globalizaci. Ta druhá měla zničit britské impérium. V té třetí se měli vymlátit semitské národy (Židé a Arabové) spolu s 90% ostatní populace a má být nastoleno celosvětové náboženství Antikrista a globální vláda ("aby se to už neopakovalo". Jako když založili FED, aby se už neopakovaly krize [chechtot] ).
Dále není úplná pravda, že by jedinou brzdou započetí WW3 byly masově smrtící zbraňové technologie (tohle je elitě fuk, vždycky bylo. Jsme pro ně jen kanónenfutr). Hlavním problémem je, že se elitě nedaří pro válku získat prostou populaci. A bez toho se válka vést nedá. Jedním z důvodů je internet a prosakování nežádoucích informací skrze něj. Proto ta všeobecná hysterie po cenzuře internetu. Propaganda přestává díky internetu fungovat.

368898

5.1.2019 20:08

RE: Fiat money versus svoboda informaci.

Solium3 31.?.?.?

Reakce na 368898

Tak a kde by tie elity zili? Vies si vobec predstavit to zamorenie Zeme? Asi nie. A na odlet mimo Zem myslim este nemaju...Takze iba tato hrozba ich drzi na uzde. Totalny rozvrat planety, tomu ver!

368912

31.12.2018 17:41

Nová taktika

disident 83.?.?.?

V poslední době Rusko a Čína přistoupily k nové taktice jak čelit banditismu USA,které rády provádějí provokace prostřednictvím svých satelitů.Proto také odveta směřuje proti těmto poskokům,kteří jsou daleko zranitelnější než Říše zla.Příkladem je zatčení 2 Kanaďanů v Číně a poslední dvě sankční vlny Ruska proti Ukrajině.Také Česká republika byla zaskočena prohlášením čínského velvyslance,že pokud české státní orgány jako věrný poskok USA povedou dále kampaň proti firmě HUAWEI bez jakýchkoliv důkazů tvrzení,které rozšiřuje CIA mezi "spojence",budou proti ČR uplatněny Čínou tvrdé sankce.

368782

31.12.2018 19:28

Už to nemá cenu balit do klišé, model" trhu mamona

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368782

Ale fízlové kriminálního systému jim nabízí otroky na práci přeci. Aby mohli přežít a místo aby dostali palmáre za předhozené hadry na jedno užití jim kazí vexl. Protože tenhle stát je prostě idiotský vexlák se silnými dozorci silově na zdejší, prostě vlastenci.

368784

3.1.2019 4:34

RE: Už to nemá cenu balit do klišé, model

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 368784

Konečně došlo.

368846

3.1.2019 4:40

RE: Už to nemá cenu balit do klišé, model

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 368846

Teď tu musí přijt miliony z uk - aby tam osvobodily úrodnou půdu - a zde myli prdele přestárlým hovadám z EU

368847

10.1.2019 19:31

sledovací, špehovací, monitorovací a informační síť všeho lidstva

Oldcrock 77.?.?.?

Američané si potichu přivlastnili 5G satelitní frekvence pro celosvětovou internetovou síť Starlink! Huawei s tím nesouhlasil, ostře protestoval a zbytek už znáte! Huawei nebyl problém dlouhá léta, až do listopadu 2018 a do chvíle, kdy v USA k něčemu došlo. Dosud poslanci slyšeli jenom povídání o zlých Číňanech, kteří nám chtějí asi ukrást krtečka. Ten hlavní důvod, proč vláda Donalda Trumpa začala šílet kvůli Huawei, proč došlo v Kanadě k zatčení finanční ředitelky Huawei na příkaz amerických orgánů, proč země západních amerických partnerů jsou masírovány hrozbami a strašením o Huawei, to všechno je způsobené tím, o čem nedávno hovořil Elon Musk. Jedná se totiž o realizaci obdoby celosvětového Skynetu! Dne 15. listopadu 2018 americký telekomunikační úřad FCC udělil firmě SpaceX a Elonu Muskovi celosvětovou licenci (!) na pokrytí celé planety Země americkým 5G telekomunikačním signálem pro vybudování Muskova celosvětového internetu Starlink, jehož provoz zajistí celkem 7,000 satelitů na velmi nízké oběžné dráze planety Země [1], které na velmi nízkou oběžnou dráhu vynesou rakety Falcon Muskovy firmy SpaceX. O pouhé 3 týdny později byla v Kanadě 5. prosince zatčena finanční ředitelka a dcera zakladatele Huawei Meng Wanzhou. Dvě kanadské firmy mají přímý zájem na odstavení čínského konkurenta při budování americké globální 5G sítě! USA si zprivatizovaly celosvětové orbitální 5G frekvence nad celou naší planetou, bez souhlasu světového společenství.

369001

Příspěvků: 12

27.12. 02:51 JanaJ  Pozadí hysterie proti Huawei – USA-kům chybí zadní vrátka
27.12. 11:53  úprk čínských investorů
27.12. 22:56  Fiat money versus svoboda informaci.
28.12. 05:17 ignorkazik  RE: Fiat money versus svoboda informaci.
28.12. 06:00  RE: Fiat money versus svoboda informaci.
05.01. 14:10  RE: Fiat money versus svoboda informaci.
05.01. 20:08 Solium3  RE: Fiat money versus svoboda informaci.
31.12. 17:41 disident  Nová taktika
31.12. 19:28  Už to nemá cenu balit do klišé, model" trhu mamona
03.01. 04:34 ignorek  RE: Už to nemá cenu balit do klišé, model
03.01. 04:40 ignorek  RE: Už to nemá cenu balit do klišé, model
10.01. 19:31 Oldcrock  sledovací, špehovací, monitorovací a informační síť všeho lidstva

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 534