Diskuze k článku

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

Příspěvků 22

22.12.2018 17:24

Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

Rudolf_K 209.?.?.?

Erdogan je muslimsky radikal a on by byl perfektne schopny zautocit na Kurdy i kdyby to zasahlo americka vojska. Amerika by sice mohla vybombardovat Turecko do doby kamenne, ale na to asi ani John Bolton nemel zaludek.

Kazdopadne je dobre, ze odchazi. Zmizi tak jedno ohnisko mozneho vzniku atomove valky.

Co bylo americkou politikou v Syrii? Demonizace Asada, kdyz se branil invazi dzihadistu. Napred Amerika podporovala jakousi "demokratickou" opozici. Ta bud vubec od zacatku neexistovala nebo se brzy uplne rozpadla. Tak se rozhodli hrozit Asadovi rozdelenim Syrie a zacali podporovat Kurdy. Tim se ale dostali do ostreho konfliktu s Tureckem. Ted konecne potahnou do haje.

Proc si Amerika usmyslela, ze Asad je nepritel? "Pro neokonzervativce je vždy nezbytné mít někde nějakého nepřítele - doma I v zahraničí."
Jacob Heilbrunn, They Knew They Were Right, 2008, str. 137

368643

22.12.2018 19:48

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368643

O Sýrii Trumpovské USA vůbec nejde...O Sýrii jde Izraeli, ten je za vším, co se tam děje a co pro ně USA páchaly...Trump "drží" s jinou židovskou bandou než je ta, co ovládá USA pomocí "deep state" a proto vyklízí pole a Kurdové byli zcela obvyklým USA/Izraelským způsobem zneužity a taky nakonec zrazeny...budiž to poučením hlavně pro Záp. Evropu a naše prozápadní vlezdoprdelky...

368650

23.12.2018 8:39

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

Marek 31.?.?.?

Reakce na 368650

Zdroje sa kratia a zrazu paraziti pochopili, ze ich je tu na priestore zeme moc a zacali si konkurovat. to je predsa bezny postup ako vzdy len tentoraz v planetarnom meritku. pokial ludstvo parazita nestrasie, nikdy sa nepohneme dalej.

368656

24.12.2018 1:34

Dolar -Exit bude doufejme nasledovat HOLLY/wood/-EXIT

Favela 203.?.?.?

Reakce na 368656

a CELE-Brexit...Kdyz se stat sesouva do baziny nemel by si delat zbytecne nepratele.
/Baziny jsou plny zraloku a krkokodylu /cekajici na zdechlinu/, a dalsi jeste cekaji ,ze vam slapnou na hlavu kdyz se topite.../.
Usa meli jen tu zenskou varovat , kdyz dela jen to co delaji Usaci uz pres 50 let ale s velmi pochybnymi a ubohymi vysledky. A Cina ma dlouhou pamet.
Odchod se Syrie jen UTEK. V tyhle situaci se vyjednava. Ale asi maji panicky strach ze by museli platit obrovske skody. /navic nechavaji ve stychu spratelene lidozroutske teroristy , bojujici za "svobodu" ,za sebou. Media USA zidovskych Baronu vresti proti . prejou si mir ale az po zmasakrovani a zniceni vseho ziveho , rodin ,deti ,, nemocnic, skol , obydli/ , kteri nikdy nevzali zbran do ruky ani nevezmou.. Kdy z bezpecne vysky 10km piloti zbabele shazuji obrovske pumy a napalm. tedy absolutni , podla zbabelost .
Dalsi obrovsky problem USA je ,ze v kazde zemi kterou chteji uchvatit vyberou ty nejhorsi vrahy, zbabelce, bestie, schopne tech nejhorsich zvrhlosti. tedy odpadu, ktery nema narok na zivot a tyhle podporuji vsemozne miliardami a zbranemi.
Napr. novy clen NATO Kolombie.
Kdyz podporuji islamske teroristicke fanatiky /USA, NATO, EU/ maji na svedomi vse bez omluvy. Tedy, popravy a kanibalismus, pohrbivani zaziva,stahovani kuze z lidi zaziva,upalovani , ukrizovani a v neposledni rade take ukamenovani zen , ktere se staly obetmi a byli islamskymi zlocinci znasilneny !!!
To schvaluji a vitaji Merkel , Mongherini, Hillary atd...!!!!
To je dulezite vedet !!
Co potrebujeme je take PSEUDOSEX-EXIT.
Predchozi muj prispevek dela dojem ze odmitam Putinovi vlivy. Ale Putin ovlivnuje nejen volby ale i jednani lidi vsude na svete , uz jen pouhou svji existenci....!!!
I dnesni deni ve Francii...
A dnes trpelive a zdvorile vytvari udalosti na zhrouceni zapadu. A ma i snazive "pomocniky" , schopne vseho zverstva.
vezmeme si Ukrajinu , kde Putin nedela nic, s ucelem aby tahle "show ' trvala dele. Aby kazdy videl a presvedcil se co zapad USA a EU umi udelat za kratkou chvili s narodem. Scuchnete se s nima a zverstva neberou koncu jako napr. v Odese, sestreleni civilniho letadla, vrazdy na dennim poradku /zapad doda miliardy a zbrane a velmi ochotne se s nimi sdruzuje !!!/, penize ukradnou vladci, zkratka z Ukrajiny uz nekolik let snad primo krici zavila NENAVIST , nasili,rasismus, antisemitismus, diskriminace a zlo..To je primo jako vystava vseho zapadniho snazeni...A vysledku. Narod se propadl do PEKEL.
Preji pokoje proziti Vanoc /to dnes neni jen samozrejma fraze /navzdory vsem nepratelum tech krasnych nasich kouzelnych Vanoc/nami vytvorenych/, a mnoho stesti a zdravi do Novych Roku a hlavne co nejmene zmen , ktere jsou temer vzdy k horsimu....

368669

23.12.2018 19:40

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 368650

Neberte tak vážně ten Aeronet. Tam jen překrucují pjakinova slova a pak ty jejich fantasmagorie dohromady slepují absurdními oslími můstky aby to dávalo aspoň trochu smysl.

Trump kope za lidi kteří nechtějí chcípnout ve 3. světové jaderné válce. Což všechny odnože pošahaných talmudistů absolutně nechápou. Protože jim vymyli mozky že oni jsou ti vyvolení kterým se nikdy nic nestane i kdyby všichni gojové okolo umírali.
Jim prostě nevysvětlíte že radioaktivní částice ani gama záření nějaká vyvolenost a nadřazenost nezajímá. A je jedno jestli jde o Chabad, ortodoxní, sionisty, sefardy. Všichni jsou stejní nadřazení retardi ženoucí svět do záhuby.

Pro nikoho z nich Trump nepracuje. Jeho šéfové disponují technologiemi o kterých si starý Rotschild se 7 transplantacemi srdce jen mohl nechat zdát. Jak si vysvětlíte že Trump v jeho 70ti srší energií a zdravím jako by mu bylo 40 let, a to po dlouhé a velmi náročné kariéře v byznysu?
Jak to že žida Rotschilda nechají chcípnout a německého blonďáka Trumpa dopují vitální energií?

(ps: říká se že trumpovi nadřízení možná ani tak úplně nejsou lidi, ale to by bylo na úplně jinou a mnohem delší debatu)

368664

24.12.2018 23:47

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 368664

A nešlo by ps maličko nakousnout?

368686

26.12.2018 22:49

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 368686

Ve spoustě kultur existují pověsti o tzv. "dravcích" bytostech odjinud které žijí na náš úkor. A je zvláštní že jejich popis je i v naprosto odlišných kulturách podivuhodné podobný. Třeba jihoameričtí indiáni jim říkají Supai. Podle nich se živí lidským utrpením. Když člověk trpí tak přichází o svoji životní energii ze které oni žijí. A když se někde hromadně vraždí a lidem se sekají končetiny nebo prolévá krev, tak jsou to pro ty bytosti energetické orgie.

A podle nich si ty bytosti ze Země za posledních pár tisíc let vyrobili doslova farmu na energii z lidského utrpení. Proto nám vytvořili abrahámovské náboženství, což jsou de facto jen kulty násilí, smrti a utrpení (proč v kostelích visí na stěnách umučený trpící chlap?).
I dějiny tomu odpovídají.
A taky si za tím účelem vytvořili židy jako své sluhy. Prostě potřebují všemi způsoby generovat utrpení a násilí. Bankovní lichvou, válkami, represivním aparátem. Třeba televize a médie, to je jen nepřetržitý proud násilí a je jedno zda jde o filmy nebo zpravodajství. Ženské prso se v televizi nesmí objevit, ale agresivitu a násilí perou už do malých dětí v kreslených filmech.

Ty bytosti taky nesnáší pozitivní energii kterou produkuje příroda, zejména statné staleté stromy. Proto přírodu systematicky drancují po celé planetě, profit je jen zástěrka. A bez čisté přírody lidé taky víc trpí takže to je pro ně další benefit. (ps: kde vznikl judaizmus i islám? Právě na poušti. Mezi slovany uprostřed hustých lesů by takový kult neměl šanci)

368713

27.12.2018 11:11

moderní upíři

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 368686

A co takhle legenda o upírech z našeho civilizačního okruhu?
Bytosti které sají cizí životodárnou tekutinu (energie), díky čemuž můžou žít věčně, uděluje jim to i nějaké nadlidské síly a schopnosti. Ale za cenu zatracení a neukojitelné žízně po cizí krvi (energii) protože nejsou schopní si životní energii obstarat normálně jako lidé, ale jen parazitickým způsobem z druhých. To co člověku dělá dobře a posiluje ho, to jim dělá zle (denní světlo, česnek, bohem posvěcené věci) a naopak.

Až podivně se tento popis upíra shoduje s popisy podobných existencí v jiných kulturách, včetně jihoamerických supai. A taky to docela sedí na ruskou teorii o Globálním prediktoru který nás údajně ovládá přes 3 tisíciletí.
A v přeneseném významu ta definice sedí i na jisté nejmenované etnikum které GP už pár tisíc let slouží.

368722

29.12.2018 15:21

maličko nakousnout

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 368686

https://www.youtube.com/watch?v=k7xCkwYg3sI

368750

22.12.2018 17:56

Což takhle dát si špenát

svatoslav butora 85.?.?.?

...a všichni zapomenou, že když je ďábel v pasti soucitem chrastí.

368645

22.12.2018 21:32

Trump za Sýrie odchází, Obamovci zůstávají

maru 84.?.?.?

Islámský stát nebyl poražen, v Sýrii zůstane...

Po roce 1968 koloval vtip:

" Vleze si tchoř ke králíčkovi do nory. Králíčkovi je nora malá a povídá tchoři: Odejdi! A tchoř na to: Neodejdu, dokud to tady bude smrdět!"

368651

23.12.2018 1:20

RE: Trump za Sýrie odchází, Obamovci zůstávají

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368651

Islámský stát bude Assadem, Rusy, Iránci a Kurdy ze Sýrie vypráskán a přestěhuje se do EU a ta se v opravdový IS postupně promění...[oči v sloup]

368654

22.12.2018 23:37

Globální Principál tlačí

pje 93.?.?.?

Trump jako jeho nástroj na pacifikaci a lokalizaci USA, která napáchala ve světě mimořádné škody a chaotizaci, kterou si GP nepřeje, neb mu kazí globální řízení. Proto na Trumpa setrvale tlačí, aby veškerý zahraniční kontingent stáhl a nový nevysílal a aby udělal pořádek v proxy koraktaci tajných služeb k jejich kontraktorů (např. Academi, bývalý Blackwater).

368652

23.12.2018 0:26

Stažení okamžitě?

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Za ty léta lhaní režimu USA jsme na vše zvyklí.Vždyt v pátek USA se svými poskoky opět bombardovali v Sýrii civilisty.To jako asi na rozlučku!!!!!!!!!

https://dimpenews.com/2018/12/22/27-%CE%AC%CE%BC%C... [bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

368653

23.12.2018 9:50

USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie

Milan Antal 176.?.?.?

USA síce prezentovali svoj odchod ako svoje víťazstvo v Sýrii, ale aktéri dobre chápu, že ide o veľkú prehru USA.
Pre USA jednoducho neexistovalo dobré rozhodnutie, aj keby nechceli odísť, nakoniec by museli - tak presne to bolo aj vo Vietname, kde americký minister obrany McNamara povedal, že bolo jedno, ako sa USA rozhodnú, vojnu prehrali a aj tak budú musieť odísť.
Je zaujímavá reakcia am. ministra obrany, možno mu išlo len o záujmy vojensko-priemyselného komplexu, ktorému je jedno, či sa vojna vyhráva, prehráva, tiahne desiatky rokov, hlavne, že sa bojuje. Zarobil aj teraz, zrejme v rámci dohôd Erdogana a Trumpa o urovnaní krízy medzi nimi predali rakety Patriot za 3.5 mld. dolárov.

Odchodom USA zo Sýrie vyprázdnili pole a zradili spojencov. Najviac na to doplatili Kurdi, ktorí urobili kardinálnu chybu spojenectvom s USA. Ale zrejme USA podplatili ich vodcov. A nechali vymlátiť tisíce svojich teroristov. Málokto sa už bude chcieť spájať s Američanmi. Sklamaní zostali aj európski spojenci USA, Francúzi, Briti, Nemci, účastní vo vojne.

Keby USA ale neodišli, stratili by Turecko. Turecko by bolo nútené útokom zobrať kurdské oblasti, čím by sa dostali do nepriateľskej pozície, vymlátili by Kurdov. Turci by za sýrsku a ruskú armádu odviedli špinavú prácu voči Kurdom, zlí by boli Turci, nie Asad.
Pri útoku by sa vymlátila aj časť teroristov z Idlibu, ktorých majú Turci pod kontrolou a ktorých plánovali použiť na útok proti Kurdom a ktorí môžu aj v plánoch USA zohrávať svoju úlohu. A USA by napokon aj tak museli odísť, ale s horším výsledkom.
Osud ich základne An Tanf je tiež asi spečatený, stala sa neužitočná, pretože je z troch strán obkľúčená sýrskymi vojskami, tam prítomní teroristi sa tak stali pre USA skôr nákladovou položkou ako prínosom, každý pokus o útok z tejto základne sýrska armáda likviduje.

Odchod bol pre USA zlé rozhodnutie (ale z môjho pohľadu výborné, bodaj by stiahli vojakov z celého sveta), ale v danej situácii asi lepšie, ako zostať.

Aj na tomto znovu vidieť, že starý spoločenský systém USA plodí aj ich chaotickú stratégiu, ich kroky si až pričasto odporujú. Ich kroky sú vedené čisto len ich imperiálnymi národnými záujmami, ich národným egoizmom, povýšenectvom.
Nesnažia sa študovať objektívne civilizačné pohyby, porozumieť im, porozumieť aj záujmom iných národov, Európe, Číne.

Keď oddychujem, pozriem si nejaké filmy. Američania aj do obyčajných filmov zapracujú svoju americkú povýšenosť, ignorujú kultúru, tradície hoci aj Európy, nadradia im americký pohľad. Aj staré európske šľachtické rody sa majú potentovať pri pohľade na krásnu, múdru, chytrú američanku. Obyčajný film, ale vanie z neho americká povýšenosť, supermanstvo.
Oni sa nesnažia porozumieť svetu, ale vnútiť mu svoje videnie. A na to doplatili aj v Sýrii. Ale ich zrejme vôbec nezaujíma, čo si o ich odchode pomyslia spojenci, sledujú l...Automaticky kráceno

368657

23.12.2018 9:57

RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 368657

Velmi dobrý příspěvek, škoda že není celý. Nechcete to dopsat?
(Mimochodem toho, že Američané zapracují svou povýšenost i do filmů, jsem si také všiml. Zrovna nedávno jsem viděl úděsný film, jméno jsem okamžitě zapomněl, jak americký spratek, mladá holka, rozložila britský šlechtický rod a své buranské chování vnutila i otci - britskému šlechtici, který ji začal napodobovat. Myslím, že to vyhrálo i nějakou cenu.)

368658

23.12.2018 13:27

RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368657

Ano, tahle přirozenost Američanů a jejich cirkusmejstra s kupírovanou oháňkou imponuje našim momemtálně vládnoucím i opozicujícím "elitám" a tak se určitě shodnou v tom, že je nutno doplnit mezeru ve scvrkajících se účastech USA v cirkusech na Středním východě a v Afghánistánu a nahradit odcházející vojska těmi našimi a využít příležitosti, jak naplnit sliby Moše Zemana a hokynáře Babiše o navýšení naší účasti na misích...
Bratři Slováci se k tomu jistě připojí, neb to za ně slíbil sám kapitáň Danko a není přece větší štěstí, než padnout za císaře pána (já říkám za žida a jeho holokauzu...), jak děl svého času Švejk ( a proto zcela zaslouženě skončil v blázinci, než si uvědomili jeho využitelný potenciál a neposlali ho do marškumpačky) a jak je vidět, opravdu stoupáme po spirále a co sto let, to jedna otočka...Je až k nevíře, jak ti naši "politici" jsou posunuti o fázi, ale bohužel dozadu, "amíci to balí a my se tam dereme..." a to je prej Zeman prognostik!!! Hovno je a navíc sionista a už nesnesitelnej!
Zatím co naše vrchnost chce zachraňovat Američanům už evidentně prosrané války, nechá imigrací trpně přeměňovat náš stát v kopii Libanonu a vmanévrovánvat český národ do pozice Palestinců a vlastence do pozice katolíků v Severním Irsku...[oči v sloup]

368661

23.12.2018 13:52

RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie

Pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 368657

...Moje babička neříkala " za vším hledej Američana" ale " ..za vším hledej ....toho...." , ....sakra teď si nevzpomenu...

368662

23.12.2018 20:22

RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 197.?.?.?

Reakce na 368662

Eskymáka!
Určitě eskymáka.
Ti jsou nalezlí úplně všude. Ve vládě, v parlamentu, na vysokých školách, ve všech neziskovkách a zejména pak v bankovnictví.
[velký smích]

To je ta moudrost starší generace kterou eskymácké média tolik zesměšňují.
Vzpomněl jsem si na jeden díl Simpsonových s tou rodinkou rednecků, které tam pravidelně zesměšňují jako že venkovan je buran, primitiv a alkoholik.
Tak jejich synek když viděl na živu Šášu Krustyho tak vykřikl:
Jé mami, ten pán s velkým nosem to je určitě ži...
...ano správně chlapče, já jsem živnostník!
skočil mu do řeči Krusty (původním jménem Krustowski, jehož otec byl rabín).

Proto odjakživa zesměšňují staré lidi, venkovany a prosté nevzdělané dělníky. Ti se totiž nedají oblbnout ani snadno koupit tak jako tzv. "vzdělanci".
Prostý lid neměl nikdy rád šabesgoje T.G.Masaryka ani Havla. Zatímco intelektuálové je žrali.

368665

23.12.2018 20:54

diky

vajgl 37.?.?.?

je prijemne jak trump jde za tim co rikal, dost mozna diky tomu ze je mozna prvni nezavisly prezident us. a ne nejaka loutka. nema to jednoduche, ale kupodivu, to jde, tam kde obama gumak jen zvanil a velky lejno z toho. misto vymluv hleda zpusob. podobne jako to slo u nas, kdyz nastoupil nekdo nezavisly, nebo nezavislejsi .. nejdriv vit barta, viz. napr. prvni a policejni prezident z otevreneho vyberoveho rizeni, z ktereho se mohli tamti podelat ale preci jen lehci vaha, ktereho jeste potopily. ted babis, tezka vaha, byt mirnejsi, opatrnejsi, ne bez chyb ale taky nezavisly, relativne, vuci tem jezisackejm patolizalkum co si pres media vydrzovali oni, tamti .. a jaky je to rozdil. no, mohl by byt ostrejsi, ja bych je za cirkevni restituce pozaviral (pripadne i neco lepsiho - vcetne prosetreni role a stihani prijemcu, tj. cirkvi). ale lepsi zdaneni, nez jezisackej drat v zadku. a mohli by prejmenovat, vajglovo hajzlovo letiste na ruzyni, stejny pripad, kdy o puvodni prejmenovani nidko nestal.

368666

25.12.2018 18:42

RE: diky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 368666

Naopak, pokud Trump nenápadně ale vytrvale válcuje neocomy, sionisty, vojenskoprůmyslový komplex, bankovní mafii, tak musí logicky pracovat pro někoho kdo je mocnější než všichni tihle dohromady.

Kdyby nepracoval tak do půl roku skončí jako Kennedy.

368696

31.12.2018 19:27

RE: diky(?)

JanaJ 94.?.?.?

Reakce na 368696

...a ejhle :
Americký prezident Donald Trump je připraven „zpomalit” stahování amerických vojáků ze Sýrie, aby dosáhl konečné porážky teroristické organizace Islámský stát (IS). Po setkání s prezidentem to v neděli řekl vlivný republikánský senátor Lindsey Graham.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/493184-trump-je-pry-pripraven-zpomalit-stahovani-vojaku-ze-syrie.html
---
kolik let se to stahování bude zpomalovat nevíme - on tam mezitím zase "náhodou" upšoukne plynný chlor (třeba se na hromádku chlorového vápna, určeného na dezinfekci, náhodou vyleje trochu kyseliny z autobaterie - a už to zasyčí) a to se zase budou dít věci(?),
ostatně ty "Bílé přilby" to už možná mají předtočené kdesi ve špajzu
(v krajním případě to natočí třeba v Iráku mezi ruinami vybombardovaných obytných bloků)...

368783

Příspěvků: 22

22.12. 17:24 Rudolf_K  Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly
22.12. 19:48 R.E.  RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly
23.12. 08:39 Marek  RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly
24.12. 01:34 Favela  Dolar -Exit bude doufejme nasledovat HOLLY/wood/-EXIT
23.12. 19:40  RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly
24.12. 23:47  RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly
26.12. 22:49  RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly
27.12. 11:11  moderní upíři
29.12. 15:21 Jarda z Brna  maličko nakousnout
22.12. 17:56 svatoslav butora  Což takhle dát si špenát
22.12. 21:32 maru  Trump za Sýrie odchází, Obamovci zůstávají
23.12. 01:20 R.E.  RE: Trump za Sýrie odchází, Obamovci zůstávají
22.12. 23:37 pje  Globální Principál tlačí
23.12. 00:26 Rudi  Stažení okamžitě?
23.12. 09:50 Milan Antal  USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie
23.12. 09:57 Vladimír Stwora  RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie
23.12. 13:27 R.E.  RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie
23.12. 13:52 Pacholíček  RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie
23.12. 20:22  RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie
23.12. 20:54 vajgl  diky
25.12. 18:42  RE: diky
31.12. 19:27 JanaJ  RE: diky(?)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 804