Diskuze k článku

Brusel: Vezmeme peníze zemím střední Evropy a ztrojnásobíme jimi financování Sorosových promigračních neziskovek

Příspěvků 13

19.12.2018 8:29

Babis nedavno oznacil

ppppp 81.?.?.?

Jezeka a Telicku za zradce. I kdyz vystupuji pod ANO. Spise bych resil, co je to za mechanismus, kteri po katapultu nahoru dovede otocit jako bumerang.
Proc tyhle lidi nejde stahnout, kdyz zjevne skodi. S timhle je problem asi vsude.

368579

22.12.2018 18:06

RE: Babis nedavno oznacil

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 368579

Lebo sú vyberaní slobodomurárskymi lóžami a majú robiť presne to, čo robia

368646

19.12.2018 9:56

S křížkem po funuse.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

"Orbánova vláda po posledním summitu EU tvrdí, že proimigrační bruselské vedení chce ve skutečnosti ještě více navýšit migraci do EU."
To víme už tři roky, jak to, že na to Orbán přišel až teď?
Přece všechno, co dělala Merkelová, bylo pod heslem "ještě více migrantů." A bruselské vedení tlačí na totéž. Macron tlačí na totéž. Všechno zachraňování migrantů na moři je pod heslem "ještě více migrantů." Ostraha hranic EU je pod heslem "ještě více migrantů." Boj proti nelegální migraci je pod heslem "ještě více migrantů." Jednání s Tureckem je pod heslem "ještě více migrantů." Hlasování v OSN je pod heslem "ještě více migrantů." Jednání s africkými zeměmi je pod heslem "ještě více migrantů."
Jak to, že na to Orbán přišel až teď?

368580

22.12.2018 10:19

RE: S křížkem po funuse.

janaz 84.?.?.?

Reakce na 368580

On to vie dávno, len využil verejný priestor na to, aby to znovu a znovu pripomínal verejnosti, pretože tá má pamäť meňavky.

368639

19.12.2018 12:21

Konspirace

1234 37.?.?.?

Když sesumíruju všechny současné "konspirační theorie", tak mi vychází toto:

Američanům a jejich (židovskéí) elitě, (židovským) mediím, (židovskému) Holywoodu, (židovskému) Wallstreetu, (židovské) justici, ...

... nikdo nic nevěří, a ani nebude, dokud nepřiznají, jak to bylo doopravdy s "projektem/operací" 911. Všichni vědí, že hrají s "falešným hráčem".

A dokud ty "americké elity" veřejně neodsoudí a nepotrestají skutečné realizátory 911 a následných válek, a neodškodní miliony obětí.

Jenže to oni nikdy neudělají, protože za tím je Mossad (Israel) a americké židovské mocenské struktury....

Zhroutila by se tím americká a židovská mocenská pyramida ...

Nežidovská Amerika, a nejen ona, by odmítala podporovat miliardami dolarů ročně Israel, a nejspíš by po něm požadovali válečné reparace, ...

Israel by zanikl...

...

Proto Židi vymysleli a zkouší na svou záchranu zrealizovat plán "palestinizace" Evropy a Ameriky. Převálcovat a rozvrátit Evropu a Ameriku pomocí imigrantů a Islámu, ...

Před nedávnem tady někdo vložil příspěvek o tom, že plán migrace sepsal president nějaké celosvětové židovské organizace. Zapoměl jsem si to založit, ale dá se to prý dohledat na webech OSN.

Židi ovládají hodně mocenských struktur po celém světě, i u nás. Ale aby byli ještě silnější, dali se dohromady s "utlačovanými menšinami" - homosexuály, pedofily, ambiciozními ale sexuálně frustrovanými feministkami, frustrovanými etnickými menšinami, ...

Tohle všechno mi celkem logicky zapadá do globálního "puzzle"...

Oni proti nám vedou válku, o které mi zatím nevíme, nebo nechceme vědět!

Není to válka mezi Amerikou a Ruskem, ale mezi Židama a zbytkem světa.

Poslouchejte někdy celý den "České" rádio. Není dne, aby tam několikrát za den nezaznělo slovo Holokaust... Po týdnu budete mít "otravu Holokaustem" ... Holokausti ovládli "česká" Jedia...

Ale o milionech (židama, židovskými penězi) zabitých Afgánců, Iráčanů, Libyjců, Syřanů, ... toho moc neuslyšíte. Prý to jsou teroristi. Protože brání svoje země proti agresorům a okupantům...

368581

19.12.2018 17:53

RE: Konspirace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 368581

Vaše puzzle má logiku a neodporuje faktům. Nejde však jen o 9/11. Největší švindl, který se sionistům povedl byl jejich privátní FED, ukradení Ameriky a velké části Evropy a dolar jako světová měna. Rozlišuji Židy a židy. Ti první celý život studují Toru, chodí v černých hábitech s klobouky, pejzy a copy, zatímco ti druzí jsou konvertité převážně chazarského původu, vykopaní Rusy už v 11. století z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem pro jejich krutost a intrikánství. Říká se jim sionisté. Tito všehoschopní psychopati dnes ovládají Západ a střední Evropu a chtějí ovládat i ten zbytek světa přes úroky z neexistujících a jen strachem krytých peněz,intriky, lži, svá média, neziskovky, zaprodance v tajných službách, koupené politiky, kulturní brak v TV atd. Když ani to nepomůže, dojde k exportu majdanů, barevných revolucí nebo uprchlíků z jimi vybombardovaných a vykradených zemí do zemí, kde se to nevyvíjí podle jejich zájmů, kde cítí obrovské zisky nebo které mají strategickou polohu a význam. Někdy taky nastoupí snipeři v jejich žoldu na nepohodlné politiky a novináře nebo dojde k humanitárnímu bombardování neposlušných. Pro výstrahu ostatním otrokům.

368585

20.12.2018 3:58

Rychle Pipy a Ostra soutez kdo utopi svet drive v bazinach..

Favela 203.?.?.?

Reakce na 368581

Tragedie, zaniku a nestesti. V USA byli dva Manchurian Kandidati , jeden plive zeleny kulicky /Semy /co mel Golem/,- sondy/ a dostal 1.2 miliardy a chtel zacit ihned valku s Ruskem a Trump dostal 600 milionu.
Staleti nenavisti vuci svetu a lidem nese otravene ovoce a silena nenavist ted se prestehovala a rozhoduje s velkou energii co bude v USA.
nechtena taskarice je ta komise ,ktera stoji miliony, kdyz seznam miliardaru, kteri dodali OVLIVNOVACI volebni miliony je zdarma.
Ani v EU nechteji zustat pozadu a vyrojilo se mnozstvi podislamskych, pseudosexualnich parazitu.
Jedna z nich ma jen kruty nezajem /jak ji nazvat/o sirotky v Evrope po tisicich vrazednych, bestialnich teroristickych utoku ...Aportuje nadsene jako poslusny mopslik dalsi teror z afroarabii.
Putinovi roury /pipy/,pak rychle zastavily "zabavu' , tedy masakry psychopatu v Syrii , usaci odchazeji a zidi musi zaplatit nahrady skod za sestreleni letadla!!
Holandskej politik pristi predseda EU prohlasil ze sjednoti Evropu a Afriku v jeden stat. V EU je nejvice progresivni stat Svedsko , kde vrazdy , zlociny a znasilnovani /pouze afroaraby/ je dlouholeta tradice .. Jiz nekolikrat byla Evropa pred vyhynutim , valkami , okupacemi a epidemiemi.
Znovu stojime tedy pred bojem na zivot a na smrt. Kruty teror Sharia take neni dnes pro ter. vlady k zahozeni.
Je mozne ,ze zlo by nasim vyhynutim skoncilo i svoji !! existenci...Udela to nyni ?
Zniceni a totalni Evropy je treba za ucelem ekonomicky polozit Rusko. Kteremu plati miliardy za plyn a naftu.
Klobouk dolu pred francouzema, co to da prace a usili zorganizovat neco takoveho a stale Pokracuji.Ale proc to prislo , tak pozde , meli volby nedavno a v dusledku toho ted jen teror. Srovnej rozdily v zachazeni s populaci mistni a s afroaraby. Tisice uveznenych bez viny,mlaceni a utoky policie neberou koncu na ty kteri se nicim neprovinili !!!
A Kolacky ? Pouze pro fasisticke Banderovce. Velke kvileni, plac a skripeni zubu by nastalo , kdyby z Ruska priskla dodavka croissants , Latte a letecka zasilka zabich stehynek. Na ovlivneni voleb.
Prekvapeni prislo z madarska kdy Tribun lidu se obratil do sluzky korporaci. Prescasy zvysi nezamestanost a snizi velmi kupni silu populace.
Problem ovlivnovani voleb miliardari s dvema obcanstvimi a pasy , kteri jsou v USA za ucelem jeste daleko vetsiho zbohatnuti , jinak by se prestehovali jinam,ma souvislost se znicenim civilizovaneho sveta. Za ucelem jeho ovladdnuti..Tito nejsou jako my a nemaji problem s nicim co jim stoji v ceste a to uz vime.
Populace USA je tedy pouze prostredek ke zbohatnuti, bobyvani valkami a k upevneni moci. jestlize lid zklamal a tezi i evropsky musi podat demisi a uz davno byl zvolen lid jiny !!! /Brecht/.

368591

19.12.2018 13:22

Sorry za offtopic, ale...

Martinik 31.?.?.?

...nevite nekdo co stoji za pricinou propousteni u Zetoru, kdyz jeste minuly rok Zeman vyjednal vyvoz 6000 traktoru do Ruska, coz je 2x vice traktoru nez jaky byl prodej za cely rok 2016.
Nema nekdo nejaky zdroj, zda-li se na tom podili i protiruske sankce?
Diky za pripadnou odpoved.

368582

19.12.2018 14:17

RE: Sorry za offtopic, ale...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368582

Zeman samozřejmě nic nevyjednal, prostě zase lhal.
https://www.euro.cz/blogy/milos-a-vzpominky-na-zetor-1391772
Asi jako o těch slavných čínských investicích, mimochodem nějak není vidu ani slechu po jeho čínském poradci. Asi je zmizelej[smích]

368583

19.12.2018 16:59

A jedno podstatné poučení.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Aktuální zpráva: "Trump nařídil úplné stažení vojsk ze Syrské arabské republiky."
Spojilo se Turecko, Rusko a Sýrie a šmejdi musejí pryč.
Stejně tvrdě se, Bohu žel, nepostupuje na Ukrajině.
A vůbec se nepostupuje proti největšímu současnému zlu – MIGRACI. Naopak: všichni jsou připos.aní a jednak černí a hnědí zaplavují nejen Západ, ale i ČR, a jednak bílí neplodí a nerodí; aspoň se blbové podívejte na Husáka a jeho děti – teď je peněz víc, než tehdy, aspoň se to říká, a český parlament a vláda zrůd nevidí a neslyší, co by měly dělat.

368584

19.12.2018 19:05

Nevysel plan A,B tak prijde na radu plan C,D....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Polsko prijalo na polyticky azyl matku s ditetem. V Times se podivuji, ze statisticky v UK nebo Norsko odebiraji daleko vice deti v mistni populaci a domacim to je jedno. Otupela pasivni nereakce rodicu deti vypovida o vnitrnim socialnim a kulturnim rozvratu zapadnich zemi, na soudruznosti rodiny stoji nepochopeni ostre reakce a boje rodicu z vych. Evropy a cim vice na vychod tim pevnejsi vazby v rodine a sirsi okruh lidi a castejsi kontakt v ramci rodiny jako svatby, narozeniny...Z Bruselu bude anarchisticko-marxisticka klika uzitecnych idiotu do V4 uz brzo zkouset cpat misto migrantu tisice uprchliku. Rozdil mezi migrantem a uprchlikem je ze nema dokumenty a aktiviste z OSN, neziskovek .... ho nauci kryci legendu, kterou ma odrikat. Moznost overeni je nulova.

Fasada kreditu neziskovek a Sorose utrpela i pres masivni propagandu znacne skody, takze Soros se stal osobnosti roku Financial Times. Zajimave vynatky ze zivotopisu, ktere mu meli pomoct napravit image. Dekuju za zdroj, ktery je oficialni a ne zadne "fake news". Co mi prijde zajimave? Za 10 let v USA se vylepsila firma co ridil na 40 krat vyssi profit. Bud je vynikajici jasnovidec nebo mel vnitrni informace z ruznych zdroju a jednim byli vysoce pravdepodobne zpravodajske sluzby USA. Podobnou uspesnost dosahuji kongresnici pri investovani na burzach. Oslava v Financial Times ukazuje na britskou zpravodajskou komunitu, nemusi by prima vazba, ale nejake existovat budou. O zruseni nezavislosti medii pise z branze tento Brit, nezminil pouze infiltraci tajnymi sluzbami, ktera se datuje v zapadnich nezavislych mediich od 60-tych let.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Brit...

Babis versus klika Poche-Petricek-Hamacek. A tihle jsou pouze spicka vrcholu "ledovce". Ten ledovec tvori intelektualni kavarna, anarchisticke organizace a spolky, sympatizanti bud primo v politickych stranach jako Pirati, Zeleni nebo kridla politickych stran jako CSSD, KDU-CSL, TOP 09 produkt socialne-humanistickych fakult a v ODS je zakladatel "moderni politologie" v CR Fiala, byt ma "pravicove" nazory a jeho volici vedi jak to mysli. Paradoxne v rozporu s anarchismem jsou ideologicky komunisti. Levicovy nazor se snazim najit na Novinkach, kde pod novym vlastnikem Sorosem dochazi k masovym aktivitam trollu i elfu v diskuzich, stred Lidovky a pravice v Idnes a evidentne Fialovi ani ODS antibabis retorice prilis v diskuzi konzervativni lidi nerozumi. Nejvice ideologicky neutralni mi na netu pripadnou Parlamentni listy. V maistremu se novinari naucili psat mezi radky, karieristi pisou co se po nich chce.. Jako clovek s pravicovymi nazory bych se rad lidi co v ODS jeste uzivaji zdravy rozum zeptal: S kym by chteli jit v pripade vitezstvi do koalice a byli schopni postavit vladu? Vnucovani migrace, LGBT agenda.... ohrozuji nevratne exitenci narodniho statu, zadne volby, zadny parlament, zadna vlada pouze plnit prikazy z polibdira, at se tomu bude rikat jakokoliv!!

368587

19.12.2018 23:18

Zastavení peněz z EU? Výborně!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Já osobně bych zastavení evropských peněz do ČR vítal. Reciprocitně by totiž šlo okamžitě zastavit náš odliv peněz do EU. A byl by pokoj, prachy by zůstaly doma a CZexit by byl rychlý.

368589

20.12.2018 5:51

RE: Zastavení peněz z EU? Výborně!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368589

Tak už si konečně uvědomte že normovači politikové sociopatují koho mohou, dělníci. Místo aby pracovali zaměstnanci z daní pro voliče dělají své trhy mamonů svévolí ve vymírající evropě a navážejí si za vaše prostředky tvorby araboafričany na vaši výměnu. Tak Vás mají na háku snad dosud nevídaní lotři genocidy. Naprosto obludné a hodno vskutku pekelných hovad.

368594

Příspěvků: 13

19.12. 08:29 ppppp  Babis nedavno oznacil
22.12. 18:06 maršal Žukov  RE: Babis nedavno oznacil
19.12. 09:56  S křížkem po funuse.
22.12. 10:19 janaz  RE: S křížkem po funuse.
19.12. 12:21 1234  Konspirace
19.12. 17:53  RE: Konspirace
20.12. 03:58 Favela  Rychle Pipy a Ostra soutez kdo utopi svet drive v bazinach..
19.12. 13:22 Martinik  Sorry za offtopic, ale...
19.12. 14:17  RE: Sorry za offtopic, ale...
19.12. 16:59  A jedno podstatné poučení.
19.12. 19:05  Nevysel plan A,B tak prijde na radu plan C,D....
19.12. 23:18  Zastavení peněz z EU? Výborně!
20.12. 05:51  RE: Zastavení peněz z EU? Výborně!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 7

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 1

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,09 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 391,53 Kč
1 unce stříbra
533,73 Kč
Bitcoin
250 607,41 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 818