Diskuze k článku

Erdogan se pomstil Sorosovi

Příspěvků 11

5.12.2018 14:10

Je Soros ve stretu zajmu ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Je tu totiz zajem majitele hedgoveho (strucna charakteristika HF je takova, ze se snazi vydelavat na KAZDE prilezitosti , ktera oficialne nespada pod oblast kriminalnich cinu, tedy napr. jak na prilezitostech vyplyvajicich z rozkvetu firem ci statu - tak i na prilezitestech spojenych s upadky firem ci statu...ale naprikladi i men) o tvorbu zisku, ale je tu i zajem ovlivnovat vlady , parlamenty, staty, politicke a dalsi mocenske struktury - udajne ve prospech budovani otevrene demokraticke spolecnosti (ale i uvnitr ni funguje samozrejme moc oligarchu a oligarchickych struktur, vcetne partajnickych mafii a korumpovatelnych politiku). A to formou mimovolebnich tlaku - od propagandy, pres vzdelavaci organizace a media ....az po organizovani poulicnich nepokoju.
Muze tedy Soros vydelavat i tak, ze prostrednictvim svych nevladnich, nikym nevolenych organizaci privadi ruzne subjekty (mozna az na urovni statu) , pusobici na planete Zemi, do takovych stavu, do takoveho stadia, ze pak je uz jen pouhou technikalii - aby bylo dosazeno zisku ? At jiz epizodniho, jednorazoveho nebo systematickeho.a dlouhodobeho ...at jiz na zaklade nasledneho rozkvetu ci upadku.
Pomerne nedavno napriklad pozadoval, aby staty ( jejich fiskaly) poskytly zaruky , pokud by se planovane obchody nevydarily :
"G. Soros: Ukrajinské záchranné lano pro Evropu"

Zajimavym je, ze zhusta vsici ti, kteri aktualne utoci na pana Babise s tim, ze je ve velkem stretu zajmu, zcela zmlknou, kdyz je rec o Sorosovi.
Nekteri z nich jsou pak prostrednictvim Sorosovych organizaci primo placeni, kdy komickym je to, ze o sobe prohlasuji, ze jsou " nezavislymi" - tady uz asi ale pujde o dusevni nemoc.

Douska.
Bylo by vsak cirou spekulaci pohlizet na migraci do Evropy tak, ze by na ni mel Soros nejak vydelat ci vydelavat. Byt on sam tvrdil toto :
"Evropa musí skončit se sobectvím".
Nicmene napr, turecke dluhpisy tusim ze aktualne nesou 16 %.....

368203

5.12.2018 18:49

Globalizace

vousy13 84.?.?.?

"Americká nevládní organizace je praporem globalizace a všech jejích ohavných projevů."

Globalizace již probíhá tisíce let je to proces objektivní (evoluční) = koncentrace řízení lidských, ekonomických, výrobních a přírodních zdrojů na planetě Zemi pod určitým světonázorem.

368207

5.12.2018 19:01

Tak se to dělá

te 94.?.?.?

https://zemavek.sk/forisch-seliga-dostaval-peniaze...
https://zemavek.sk/forisch-seliga-dostaval-peniaze-zo-zahranicnych-mimovladok-a-esetu-aj-ked-kuciak-zil-a-hnutie-za-slusne-slovensko-neexistovalo/

368209

5.12.2018 20:35

Priznak Zido-Bolsevismu

coinageboy 75.?.?.?

Vsimli jse si nekdo ze Zido-Bolsevici vzdy rozvraceli stat tim ze se zdanlive pripojili k tkzv. "utlacovanym" aby dosahli moci??
V minulem stoleti to byla prava delnicke tridy ted jsou to negri a buzeranti.
Temto Zidobolsevikum samozrejme neslo o ta prava ale o oslabni stavajiciho radu a uchopeni moci.

368211

6.12.2018 11:29

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368211

Žido-bolševik je nesmyslný termín, ujasněme si nejdříve, co oba pojmy znamenají, jinak budeme stále stoupat na jedny hrábě.

Židovstvo = společnost lidí vyznávající ideologii a sociální doktrínu, která je zevrubně popsána ve Starém zákoně (např. Deuteronomium 23:19, 28:12).

Bolševik = je člověk hájící práva většiny. Bolšenstvo (většina) – tento termín je v ruském jazyce tisíce let.

Spojením obou termínů v jeden bylo záměrně dosaženo, aby společnost termín bolševik vnímala na podvědomé úrovni negativně. Sociální inženýři jsou velmi schopní manipulátoři a ovládají práci s etymologií a symbolikou (např. kříž, svastika, strom života atd.).

368226

6.12.2018 12:53

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 368226

pozri si rasové/národnostné zloženie vedenia bolševikov

368229

6.12.2018 19:00

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368229

Ano cca 80 % řídících kádrů při a po revoluci představovali židé, protože měli jako jediná sociální skupina mimo šlechtu dostatečné vzdělání. Účelově byli globálním zákulisím do této pozice posazeni. I samotný Marx byl vnukem dvou vysoko postavených Rabínů.

Právě umělým spojením termínů žid a bolševismus a jeho napojením na určité dějinné procesy se zákulisí podařilo na dlouhá léta infikovat termín Bolševismus, aby u davu vyvolával na podvědomí negativní emoce. A emocemi se řídí dav.

Židovstvo je společnost sjednocená na ideologických základech, ne na rasových. Pokud bychom měli být co nejpřesnější... Národem, který primárně nese geny původních Hebrejců jsou dnešní Palestinci.

368236

6.12.2018 16:57

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368226

Sociální revoluce v Rusku byla ukradena jistou entitou, která toho využila k neuvěřitelné rozkrádačce.

368232

7.12.2018 1:20

Co nám to do Evropy ten Soros importuje za mentály

JanaJ 94.?.?.?

Vezmu to zkratkou,
jde defacto o řízenou systematickou debilizaci Evropy,
což rychle zjistíme po prostudování této stránky:
https://tadesco.cz/zahada-africkeho-iq/
Tabulka a mapa světa zde hovoří zcela jasně,
studie J. Philippa Rushtona odhaluje, proč jsou na tom lidé z rozvojových zemí tak, jak jsou.
Podle něj, je pro budování funkční technologické ekonomiky nezbytné minimální průměrné IQ 90.
Nyní nám už může být jasné, proč se lidé 3. světa nedokáží efektivně zapojit do budování civilizace.
A nám tady ty kohorty sorosovských poskoků vykládají nesmysly, jak že ta imigrace pomůže evropské ekonomice...leda do hrobu, že...

368239

8.12.2018 11:24

Butarata bum :-) Z AE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368239

David agent
Zdravím, tak zaprvé, USA si na nové rakety půjčilo od koho, no to je snad všem jasné bohužel ty samé banky tedy bankéři nabídnou půjčku i Rusku, buď bude válka nebo a to je pro banky to nejlepší nová studená válka, což sice válku jen oddali ale získáme čas. Otázka je zda to bude stačit i neocons, dostanou peníze na nové hračky i ty hračky potom… Ale kde si je vyzkouší, hádejte znovu! Otázka je zda Židé s velkým ž a zide s malým ž budou chtít tuto hru dohrát až do konce. Macron je out, Merkel skončí, May skončí, Porisenko skončí a Trump už příště prezident nebude i Putin skončí takže kdo bude řešit problémy které stejně přijdou. Válka o přírodní zdroje a hlavně pitnou vodu… To že zemřou miliony je těm nahoře úplně jedno. Věřte že do konce roku přijdou další nemilé zprávy… Nový rok 2019 bude velmi velmi horký…. A nemyslím globální oteplování [smích]!

Jisté je jedno že v tom patře jejich výběhu obcujících již nemají prostě ty s kritickým myšlením a tam to dotáhli patrně k dokonalosti toho o co se snaží i ve školství úpadků. Pacienti bez znalosti svých stavů se holt nevyléčí a navíc to co by jim mohlo pomoct, tedy akceptovaná kritika je pro ně s alergickou reakcí záchvatů beze smyslů. Protože nemají již kapacitu a potenciál to prostě pojmout nestraně bez móres řekněme představ “nadlidí korupcí a arogancí mocí bez brzd jako vozu rozjížděnému s kopce řekněme intelektovými invalidy abych nesklouznul k vulgaritám i když to věru svádí.

To je trendy tip eks perimentátoři. Tak lidé jsou tvůrci a hmota je tak něco ošidného mezi vzdálenostmi takřka mizivých komponent že pouhé myšlenky prostě mohou měnit v nich poměry jak říká P. Chobot. A zlo je destrukce za což mám i trh proto že je dostatek všeho akorát systém odstraňování konkurencí na zisky a profit je prostě zlo a ovládá téměř vše. Kromě vyrovnaných se všemi vlastnostmi protože nebýt i zlý je v podstatě omezenost a nepochopení a i nemožnosti zachovat balanc protože s násilími jde čelit pouze násilím a hlupákům jdou domluvy mimo rozsah jejich možností chápání a nepochopení spočívá v tom že zlu se postavit zlem je správně. A stejně jako když se sčítají dvě záporná čísla dá to +. Což ani u násobení, dělení odčítání byť nepatrným mínusovým elementem z pozice + nikdy prostě nedá. A určitě ověřená fakta není třeba ztvrzovat pokusy a v tom je řeč čísel dobrá i ve filozofii a odvozování v podstatě čehokoliv s kompy až do ztřeštěných her které bývají zpravidla nejen technologicky vymazlené nad rádoby vědeckými počiny. No ale to dokonalé mašinky přesných čísel určitě neumí a ani případné vědomí do nich přenesené protože to bude pouhý stín vnitřního vesmíru organismu s buněčnou, genetickou pamětí, víceméně podvědomých přístupů do akašické kroniky kde je prostě vše a mimo jiné je vícem...Automaticky kráceno

368253

8.12.2018 11:25

dokončení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368239

No ale to dokonalé mašinky přesných čísel určitě neumí a ani případné vědomí do nich přenesené protože to bude pouhý stín vnitřního vesmíru organismu s buněčnou, genetickou pamětí, víceméně podvědomých přístupů do akašické kroniky kde je prostě vše a mimo jiné je víceméně prokázané že každý proton ví o každém protonu vesmíru tak nemusí posílat šašky na výzkumy a pochopit jak se dostat k poznání, tedy jak to funguje v mikrokosmu a musíte vědět vše poté o čemkoliv. Dobré ne? Jo a hnusný experiment kdy opravdu někdy motivy ani ze zhnusení nechci pochopit a schvalovat i s chutí použití biče na pitomé abych jak jsem již popsal s pitomostí eliminoval mínus. Končím, psal bych do rána .-)))) a odkaz.
http://karolinaloskotova.blog.cz/1812/ikea-zadala-...
... A tedy vše souvisí se vším chemtrails je záměrný negativní faktor kromě různých éček očkování i dalších negativních prekurzorů jako GMO tvorby argentum astrum (hvězdný oheň) substance kterou neintoxikovaní lidé disponují, nyní snížené tak do 05 % jak již popisoval v cyklu na SV J. Chvátal a to co dovede rádoby elity omezenců dělající omezence prostě nedávají. Zhroutila by se jim pyramida moci či hrůzy o autoritách nemluvě. Teoreticky je to o tom že od 2% by skokově naběhlo chápání a schopnosti a s IQ teoreticky nad 400 prostě telepatie. telekineze, teleportace a od 1 200 prý tvorba hmoty či představ. A logicky s tím souvisí násun kalergiantů se 70. zamýšlené světle hnědé rasy pro šlechtu které je to degenerací prostě zapovězené a nemusíte si nic malovat. Chytří lidé nepotřebují nikoho zotročovat ale taky se dost dobře nedají a proto i to dění s náběhem na zvěrstva v evropě a s ruskem. To není samo sebou ale z hrůzy dnešních samolibých panáčků proto záměrů instalací plácání formantů zubožováním od gender přes juvenilní justici po agendu lgbt a jiné lahůdky plácání užívaných rádoby s marakkéšem, istambulskou smlouvou, bezdětnými politiky bez starostí o potomky a nikým nevolenými exoty s patra poroučející evropě s podlokajníky.
https://www.youtube.com/watch?v=4ZQu3p-qWF8
https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI
Zajímavé je to že je tam zmínka o zprávě z železných hor která vznikla po WW2, humusného industriálu plácání formantů řekněme v podsvětí a já na zírám z balkónu na ně a mám tam boudu, tedy s orgonitovou plackou kapličku panny marie z mězdugorje ve (částečně po konstrukční) virtuálně zbastlené dvojité pyramidě. Mám rád humor a co kdyby že jo.
http://www.zvedavec.org/nazory-7774.htm

368255

Příspěvků: 11

05.12. 14:10 Joseph Chlor  Je Soros ve stretu zajmu ?
05.12. 18:49 vousy13  Globalizace
05.12. 19:01 te  Tak se to dělá
05.12. 20:35 coinageboy  Priznak Zido-Bolsevismu
06.12. 11:29 vousy13  RE: Priznak Zido-Bolsevismu
06.12. 12:53  RE: Priznak Zido-Bolsevismu
06.12. 19:00 vousy13  RE: Priznak Zido-Bolsevismu
06.12. 16:57 Lovec idiotů  RE: Priznak Zido-Bolsevismu
07.12. 01:20 JanaJ  Co nám to do Evropy ten Soros importuje za mentály
08.12. 11:24  Butarata bum :-) Z AE
08.12. 11:25  dokončení

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 75 čtenářů částkou 16 472 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Radostné hýkání mainstreamu o 5G na stadionech, čtenáři vyjadřují spíše obavy16.08.19 20:02 Česká republika 4

Policie vláčí děti v poutech do pěstounské péče. Skandál? Ne. Běžná norská praxe16.08.19 16:12 Norsko 2

Ministerstvo podle Orwella 201916.08.19 02:05 Česká republika 4

Jak si drazí černouškové představují svůj život v Evropě15.08.19 17:44 Neurčeno 2

Chcete pastu bez fluoru? Zaplaťte!15.08.19 11:28 Česká republika 5

Jeffrey Epstein měl doma obraz Clintona v modrých šatech a červených lodičkách15.08.19 10:05 USA 0

Pašování okupantů do Evropy běží naplno14.08.19 11:20 Evropská unie 2

Za Soukupovu nevyváženost. TV Barrandov dostala pokutu 400 tisíc korun14.08.19 11:18 Česká republika 3

Polský premiér a moratorium na 5G sítě: Podepsal nebo nepodepsal?13.08.19 11:30 Polsko 0

Čtyři čluny za čtyři dny: Pašeráci zmnohonásobili transport okupantů do Evropy12.08.19 23:33 Neurčeno 1

Středočeský kraj dal na setkání vlastenců v Příčovech 50 tisíc, teď je chce zpět12.08.19 22:15 Česká republika 1

Neviditelný pes na straně konspirátorů? Epstein pracoval pro Mosad12.08.19 16:42 Česká republika 1

Rudý mor nahradil duhový. Občas má církev pravdu11.08.19 19:25 Polsko 2

Babiš boduje: Narovnání podnikatelského prostředí11.08.19 01:00 Česká republika 2

Epstein se zasebevraždil a satanisté podpořili LGBT, mozaika se zaplňuje10.08.19 16:44 USA 2

Satanisté podpořili LGBT komunitu. Nic jako tradiční rodina neexistuje, hlásali na náměstí v Praze10.08.19 15:09 Česká republika 6

Akcie firmy Bayer vyskočily o 11 % poté, co právníci dohodli odškodné za RoundUp10.08.19 11:53 Německo 3

Žena žaluje nejstarší berlínský chlapecký pěvecký sbor za diskriminaci10.08.19 11:31 Německo 2

Neobvykle kvalitní článek na Lidovkách: konečně si začínají všímat teroru politické korektnosti10.08.19 11:14 Česká republika 1

Dnes vrcholí teplý týden pochodem hlouposti10.08.19 10:30 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,21 Kč
Euro
25,75 Kč
Libra
28,20 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,74 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
21,82 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 133,65 Kč
1 unce stříbra
397,10 Kč
Bitcoin
234 998,70 Kč

Poslední aktualizace: 18.8.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 341