Diskuze k článku

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

Příspěvků 18

9.10.2018 5:10

merkelova

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Weimarska sovetska republika bavorska sovetska republika zkrachovaly takze dnes se ta marxisticka mrcha snazi ztvorit to co se nepodarilo ve tricatych letech. ODPLATU??? tu nejtvrdsi

366977

9.10.2018 9:12

Bravo

Bleza 37.?.?.?

Ta dama ma koule vetsi nez jeji muzsti spoluobcane [smích]

366982

9.10.2018 9:55

Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Lovec idiotů 194.?.?.?

Mnichov je hlavní město Bavorska, údajně nejbohatšího německého státu. To co jsem viděl, mě docela šokovalo. Špína, rozmlácené ulice, ošuntělé domy a paneláky. V každém parku a na každém volném místě oplocené ubytovny kobylek.

Němci reptají, ale potichu, bojí se. Pokud se Němci náplavy parazitů brzy nezbaví, je Německo vyřízeno. Osobně nechápu, že odpor vůči Merkelové není silnější. Copak jsou ti lidi úplně vygumovaní? Co si od této invaze slibují? Že jim nevzdělaní nemakačenkové vydělají na důchody? [bliji]

366985

9.10.2018 16:20

RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 366985

Odpověď najdete
Říj 8, 2018 23:21
https://aeronet.cz/news/kladno-to-je-to-mesto-spd-...
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

366991

9.10.2018 17:26

RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Lu 78.?.?.?

Reakce na 366985

Nemci sa boja? Pozrite sa na týchto smelých mladých budovateľov...pekla:
https://www.youtube.com/watch?v=I2J1cF-E5vI

366992

10.10.2018 8:09

RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 366985

Lidé v Německu nejsou vygumovaní. Chybí jim duch. Historie přece už nesčetněkrát ukázala, že bezduchovní a mravně upadající národy nemohou mít dlouhou existenci. Buď vymírají, anebo jsou pohlceni národy jinými, ač v kulturním aspektu primitivnějšími, avšak duchem silnějšími, protože mají víru a spolu s ní i sílu ducha. Zde nemá místo logika, to je duchovní zákon!

367001

10.10.2018 9:11

RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 366985

Jestli ty jsi nebyl spíš v Mnichově Hradišti, to mi k Tobě sedí víc, ty cestovateli.

367002

11.10.2018 8:57

RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 367002

[chechtot][chechtot][chechtot] To jsi napsal moc krásně a k věci. A teď mazej zpátky do Lehožumpy. Koukám, že se sem opět trousíte jak švábi.

367018

9.10.2018 12:48

Vše okolo je to jedna velká lež a nejde o nic jiného, než o likvidaci vyspělé Evropy a jejích národů...

R.E. 46.?.?.?

Ta kurážná paní má recht a ríká to nahlas. Kéž by si to mysleli a říkali i ostatní třeba jen potichu a nejen v Dojčestánu, ale i u nás...

Ta integrace je nepřehlédnutelná idiocie a všichni si toho musí být vědomi už nyní, vždyť EU má svých 23 milionů nezaměstnaných, už integrovaných kulturně, nábožensky, sociálně i příbuzenskými svazky, znalostí řečí a vzděláním a přesto pro ně nemá odpovídající pracovní zařazení a je jisté, že vzhledem k přechodu k vyššímu stupni a rozšíření automatizace výroby vzniknou další nezaměstnaní a proto je ABSOLUTNĚ nemožné, aby EU integrovala do r. 2030 těch (podle EUROMEDu) 56 milionů téměř absolutně neintegrovatelných "bubušů" z Afriky a okolí !!!!!
Číli logicky z toho vyplývá, že cílem je zničení stávajícího stavu a pokud to někdo ve své tuposti nechápe, nebo vlivem ideologické předpojatosti nechce uznat, bere na sebe zodpovědnost za hladké jisté zničení dnešní podoby Evropy a nebo za dlouhou a krvavou nábožensky-rasovou občanskou válku...Během pár let se doslova milionům lidí, obyvatel Evropy dnešní život převrátí v peklo...
Jedno je už dnes jisté, že jednou budou zohavenou mrtvolu Angely Merklové smýkat ulicemi hlavního města Dojčestánu a je jen otázkou kdo, zda-li prozřivší a nasraní Němci, nebo její nevděční hosté z exotických krajů, známí svých gentlemanským přístupem k ženám a evropským zvlášť...[chechtot]

366987

9.10.2018 13:03

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Velká německá Černá Paní je plně v službách po světovládní Moci toužící instituce OSN/UN/, která se v průběhu času přetransformovala na USA služku, tj. na USA-filiálku. V této světovládní roli se tato sparchantělá USA-služka cítí nejlépe. V jejím hnízdišti za zády Sochy Svobody uzavřeli spojenecký pakt o budoucí světovládě nad dobytým územím Země i světovládní elementy uctívačů Mohameda na jedné straně a světovládní elementy USA-establishmentu na straně druhé.
Velká německá Černá Paní zneužila a znehodnotila celkem dobře myšlený projekt tzv.EU na projekt velkostáje pro ovce, ve kterém se obyvatelům Evropy celkem nestydatě vnucuje cizí nepřátelská světovládní ideologie uctívačů Mohameda a jejich ochránkyně - sparchantělé USA-služky OSN.
OSN již není OSN. Také EU již není EU.
V Evropě projekt EU tato Velká německá Černá Paní zrušila a mění a změnila ho na projekt Začernění Evropy v těsné spolupráci s darebáckou OSN/UN/. Proto je celý civilizační systém Evropy kvůli tomu v hlubokém předklonu před systémem uchvatitelů vlády nad světem, kterým beztrestnost zajišťuje tato tzv.OSN.

Myslím, že i vláda USA i ostatní svobodymyslné vlády světa pochopí, co za monstrum se z tzv.OSN vyvinulo a že tuto bestiální instituci zruší tím, že z ní vystoupí. Myslím, že i vlády v Evropě pochopí, k jaké úloze Velká německá Černá Paní projekt EU zneužila a že tento projekt vrátí do stavu před nerozumnou službou světovládním ambicím světovládních elementů.

Tyto monstruózní instituce (tzv. OSN a tzv.EU) v cizích službách dusí a ničí celou civilizaci. Je čas je zrušit. Jsou k ničemu. Jsou nanic. Pod jejich vlivem se svět lidí propadá do stavu Jurského Parku...

366988

10.10.2018 7:52

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 366988

Nebojte se, vše spěje k velkým globálním změnám, i když pochybuji, že se z duchovního a mravního hlediska něco změní. Nový plán globální politiky s velkou pravděpodobností bude spočívat v dvojpolárním světě. Na jedné straně budou stát USA s jejich vazalskými satelity, na druhé Rusko, Čína, Indie a jejich spojenci. No a tím, že zrušíme OSN a EU, ráj ne zemi nevytvoříme. Proč? Protože se snažíme vybudovat jen materiální ráj. A cožpak může být ráj jen hmotným? Tudíž dostáváme pořád to samé – opičí parodii.

367000

10.10.2018 21:17

RE: Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Reakce na 367000

Přeji hezký večer. Paní Miroslavo, děkuji za Váš komentář. Má diskusní úvaha je ohraničena představou o možnosti zastavit pustošení Země a Země lidí tak, aby pod vlivem chapadel destruktivních politicko-mocenských Monster OSN/UN/ a tzv.EU nemohla vzniknout masivní otrokářská civilizační rakovina, která bude živit své odporné libido světovládní Moci masivním vražděním svobodných lidí a národů. To reálně hrozí. V tomto smyslu se snažím apelovat na fungování a používání rozumu u těch lidí, kteří jsou u kormidel vládních struktur. Hlavně v těchto strukturách existuje stav myšlení, který je odtržen od vnímání hrozeb z darebáckých center Moci politicko-mocenských Monster.
Aby se dalo uvažovat o vytvoření lepšího duchovně a mravně založeného světa musí se nejdřívě rakovina chapadel světovládní Moci Monster OSN/UN/ a tzv.EU od světa lidí odoperovat. Potom se dá uvažovat a tvořit lepší Budoucnost Lidí.
V objetí metastáz rakoviny /chapadel politicko-mocenských Monster/ se o lepší Budoucnosti uvažovat nedá.
Tyto Monstra lidem a lidstvu nedávají a ani nedali žádnou vizi lepšího Světa. Jenom bzučí a bzučí o své nenávisti vůči Rusku a Číně a Východu Země, a bzučí a bzučí o své darebácké světovládní Moci.
To, co předvádí svými darebáckými skutky i tzv.EU (zejména Německo) i OSN/UN je ukázkou toho, jak tyto entity porušily své proklamované cíle z doby jejich založení. OSN již není OSN. EU již není EU. Došlo u nich k přetransformování na Monstra.

367013

11.10.2018 11:49

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 367013

Souhlasím s Vámi, že jsou to destrukticní mocenské organizace, jež svoje blahé ideje přetransformovaly na temné. Jenže takto se děje po věky věků. Tak si nemyslete, že když "odoperujeme tyto chapadla světovládní moci", že budeme žít v ráji! Naivně se domnívat, že je v tomto světě vše jen a jen o lidech. Ano, do jisté míry. Jenže lidé mají v tomto světě také svobodu volby a jak jste si asi už stačil všimnout, častěji preferují sloužit zlu, protože je atraktivnější. A potom mnozí současní lidé si myslí, že žijí jen jednou a po nich, nechť přijde potopa! Proto svět vypadá, tak jak vypadá. Lidi touží jen o materiálním, vyšší duchovní ideje jsou pro ně bláznovstvím.
A to, že "bzučí o své nenávisti k Rusku, Číně,...toto vše vede k následujícímu rozdělení světa, jak jsem Vám psala. Není třeba si dělat iluze, že Čina dá světu něco lepšího. Právě Čina vymyslela nejefektivnější totální koncentrační režim, který úspěšně testuje:
http://www.rodon.cz/clanky/Politika/leonid-kovacic-velky-bratr-2-0-aneb-jak-cina-buduje-digitalni-diktaturu-6679
http://www.rodon.cz/clanky/Politika/veronika-jolkinova-velky-bratr-disponuje-velkymi-daty-jak-v-cine-zavadeji-individualni-hodnoceni-obcanu-6923
Ale u nás na Západě je už cosi podobné, jen se o tom nehovoří.

367023

11.10.2018 11:55

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 367013

A ještě posílám svěží článek

http://www.rodon.cz/clanky/Politika/gordon-g-chang-cinsky-digitalni-totalitni-experiment-7568

Je třeba pochopit, že každý následující politický systém je v bezduchovní společnosti ještě horší než ten předchozí. A aby ho lidé s radostí přivítali, MUSÍ PŘICHÁZET POD MASKOU DOBRA!

367024

9.10.2018 17:46

BLBÝ A JEŠTĚ BLBĚJŠÍ

Martin1 185.?.?.?

Tento blbý nápad pod heslem “ VŠICHNI Z CELÉHO SVĚTA DO NĚMECKA A NĚMECKO PROVEDE SELEKCI, KDO KAM, I KDYŽ TO NIKDO NECHCE“ za účelem obohacení a lásky všech ke všem a se všemi vznikl jako protipól dřívějšího, taky blbého nápadu „NĚMEC JE NADČLOVĚK A JE PŘEDURČEN K VLÁDĚ NAD SVĚTEM A VŠICHNI OSTATNÍ DO PLYNU“ . A i u toho druhého nápadu si musíme počkat až do konečného „vítězství“ Německa, protože i Merkelová ztratila už taky rozum, jako kdysi ten pán s knírkem a čekáme toužebně, kdy už se taky picne. Němec byl a je člověk hlavně s disciplínou a drží se tedy zase i toho nejblbějšího vůdce do poslední chvíle. A na základě svého hospodářského zázraku podlehlo Německo i omylu, že ten, který stojí za miliony mrtvol ve dvou válkách, je přímo předurčen, aby nás vedl zase k lepším zítřkům na základě zase jeho nové ideologie. A že to má nyní dobře a neprůstřelně vyšpekulováno, to jsme mu už ale také zase prohlédli. Místo Goebbelse nám nastrčilo Německo pomatenou tetku, která přitahuje lidi, kteří volí lidi se stejným charismatem, jako je u nás třeba Jiří Drahoš a za světovládou míří do třetice za jejich kolaborace, ale dopadne to zase stejně blbě. Německo má zase smůlu. To, co napsala ta statečná paní Silvana Heißenberg, to je nutné ocenit, dal bych jí cenu Václava Havla za statečnost v projevu [smích]. Ale bylo by dobré, aby jí to konečně řekl do obličeje někdo ze státníků a ne jeden, pak to s ní snad šlehne, i když je už asi „na práškách“ a svět nevnímá a myslí jen na to, jak jednou po smrti, za živa už je, bude prohlášena za svatou. To ale nebude dříve, než se podaří bezbolestně odpoutat Velké Británii od EU, tím bude konečně otevřena druhá „informační fronta“ a snad pro nás za novou železnou oponou začne pravidelně vysílat „Svobodná Velká Británie“ rozhlasové a televizní zprávy. Tam se budeme dozvídat konečně pravdu o všech „výhodách“ z členství v EU, kdo z toho má skutečné výhody, jak jsme byli obelháváni, atd. Pak se snad zase vzbouří i někteří zaměstnanci naší probruselské televize, tak jako to učinili pracovníci přenosových vozů v roce 1989 a všichni lháři budou z televize vyhnáni a nastane nová revoluce za lepší EU – za společenství svobodných národů, kterým nikdo nebude nic nakazovat proti jejich vůli. Tato stará reformovat nelze. Sovětský svaz, ve který se EU proměnila, jen Rusko vystřídalo Německo a poražená Francie, to nebereme. Protektorát jsme už taky prožili – děkujeme – to taky nechceme. My se nedáme.

366993

9.10.2018 20:17

Veľvyslankyňa USA pri OSN Nikki Haleyová neočakávane odstúpila

r.m. 31.?.?.?

promiňte, tohle je důležitá zpráva, přišli jsme o vynikající komediální sitcom z produkce nejmocnějších myšáků tohoto světomíra.
http://www.infovojna.sk/article/velvyslankyna-usa-... [velký smích][velký smích][velký smích]

366996

14.10.2018 17:40

pane editore

maršal Žukov 87.?.?.?

dá sa sem napísať komentár k tejto téme, ktorý identifikuje príčiny tohto stavu bez toho, aby ste to kvalifikovali ako protižidovské?

367066

16.10.2018 4:09

Dneska něco napsat je o hubu.

marvays 79.?.?.?

Původně mě napadlo, že tohle už si nějaký uvědomělý německý ostrostřelec jistě vezme k srdci. Ale pak jsem normálně na chvilku, na malou chvilku dostal strach. A to jsem si myslel, že jsem vůči těm marxistickým praktikám imunní a celkem odolný!

367092

Příspěvků: 18

09.10. 05:10 lindsay  merkelova
09.10. 09:12 Bleza  Bravo
09.10. 09:55 Lovec idiotů  Před třemi lety jsem byl v Mnichově
09.10. 16:20  RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově
09.10. 17:26 Lu  RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově
10.10. 08:09 Miroslava  RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově
10.10. 09:11  RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově
11.10. 08:57 Lovec idiotů  RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově
09.10. 12:48 R.E.  Vše okolo je to jedna velká lež a nejde o nic jiného, než o likvidaci vyspělé Evropy a jejích národů...
09.10. 13:03 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
10.10. 07:52 Miroslava  RE: Svět kapitálu bez humanismu
10.10. 21:17 svatoslav butora  RE: Svět kapitálu bez humanismu
11.10. 11:49 Miroslava  RE: Svět kapitálu bez humanismu
11.10. 11:55 Miroslava  RE: Svět kapitálu bez humanismu
09.10. 17:46 Martin1  BLBÝ A JEŠTĚ BLBĚJŠÍ
09.10. 20:17 r.m.  Veľvyslankyňa USA pri OSN Nikki Haleyová neočakávane odstúpila
14.10. 17:40 maršal Žukov  pane editore
16.10. 04:09 marvays  Dneska něco napsat je o hubu.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 538