Diskuze k článku

Macron v Salzburku – konečně dobrý návrh francouzského politika

Příspěvků 12

23.9.2018 1:28

No, to by bylo krásný...

R.E. 46.?.?.?

...kdyby to byla pravda a z toho eurobordelu nás ten napudrovanej panák se zálibou v mumiích a fosíliích vyhnal, ale opak je pravdou...
Díky proradnému a ulhanému Bakšišovi a jeho tupým voličůma a všem těm ostatním degenerátům všech bezpohlaví, věr a politických hloupostí, barev a úchylek z toho nic nebude a ten náš zaprděnej ďolík skončí jako zbytek Evropy.
Vše půjde tím správným směrem podle toho kompaktátu OSN a k 23 milionům nezaměstnaných Evropanů se přidají miliony afro-asijských mohamedánských nesnášenlivých a nesnesitelných a nezaměstnatelných primitivů a přibydou ještě i miliony "technologických nezaměstnaných" díky nástupu automatizace a všechen ten biomateriál určený světovládajícím jewrejstvem k eliminaci kvůli šetření zdrojů pro zlatou miliardu se napřed pustí do Ruska a hned potom sám do sebe, jako na mazanicích Hieronyma Bosche, znázorňující zábavu pěstovanou v Pekle...[velký smích]

366694

23.9.2018 2:00

Prvni Hajzlbaba Nemecka se Sekla

coinageboy 66.?.?.?

Clenove EU, kteri se snazi si udrzet suverenitu, maji byt vyhozeni??
Toto muze byt konec EU a dokonce zpusobit obcanskou valku.

Tahle hra na city se Syrskymi "sirotky" nefunguje.
At nejdrive vyhazi milion negru kteri prijeli nezvani a zadne valce neceli a tedy zabiraji misto tem "sirotkum".

Navic doufam ze tito "sirotci" jsou opravdu deti a jsou z 50% devcata.

366695

23.9.2018 8:50

Vyloučením ČR ze Schengenu by si sami uškodili.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Pokud by naší republiku vyloučili ze Schengenského prostoru, měli by němečtí i francouzští kamioňáci při cestě na východ velký problém. Buďto by museli naši zemi neefektivně objíždět, nebo by je čekalo nudné čekání na našich hranicích. To by je zdrželo a tím snížilo finanční zisk jejich firem, které by tak logicky odvedly méně peněz na daních svých států. Tuto skutečnost si pan Macron zjevně neuvědomuje.

366697

23.9.2018 11:39

I když došlo k zásadnímu zlomu na alternativě,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

článek má svou stálou cenu – před i po.
K jakému zlomu došlo? Celá alternativa doufala v Rusko a věřila Putinovi. Jeho nicnedělání se po léta považovalo za mistrovskou šachovou partii. Dnes, po likvidaci 15 ruských vojáků víme, že Putin hraje pro jiné Rusko, než jsme věřili. (Minule jsem napsal, že Sýrie samostatná nebude, že Západ to nedovolí a že Rusko pro to nic neudělá. Nebylo to ode mě domyšlené. Sýrie "samostatná" bude, do roka a do dne Rusko nahradí Asada prozápadní loutkou – v zájmu stabilizace – a Sýrie bude "samostatná" po západním způsobu.)
Takže i teď, kdy to víme, nebo to všem dojde, má tento článek o Macronovi svou hodnotu: jednak satirickou, jednak ukazuje, jaké blby si světovláda vybírá do čelných pozic, jednak je to fakt – strašně mnozí viděli v Schengenu něco pozitivního.
Další oblastí zájmu alternativy bez Putina musí být přinášet informace – v době, kdy masmédia vsadila na monotónní oblbování občanstva černou kronikou. Šuškandu nelze zcenzurovat.
A konečně musí alternativa začít nabízet alternativu budoucnosti – ne tedy jen jak věci dříve a dnes vypadaly a vypadají, ale jak by vypadat měly. Např. nestačí nadávat globalizaci a ukazovat její zla, ale nabídnout vizi neglobalizace.

366699

23.9.2018 12:14

stabilizace středoevropského regionu Globalisty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2c0f:x:x:x:x:x

Co je tohle jiného než důkaz toho, že se Globalisté snaží stabilizovat středoevropský region, a tím celou Evropu, aby se jim to tu nevymklo z rukou?

A za druhé důkaz toho, že americkou loutku - gerontofilního lolita Macrona, americkým neoconům (kteří jej stvořili) definitivně převzali globální elity a teď plní jejich agendu.
Proč by se najednou zázračně rozhodli američani stabilizovat středoevropský region, který od roku 1990 jen rozkrádali a likvidovali tak jako zbytek slovanského světa? To nedává smysl. Proč najednou tolik zájmu o střední evropu, když ještě donedávna jela agenda za jeho úplnou likvidaci (respektive likvidaci všech slovanů) ? Viszegrádská čtyřka skloňovaná ve všech pádech ve všech médiích, když do té doby o ní nikdo ani nešpitnul.

Ještě další věci si povšimněte. Ty pozitivní zprávy platí jen pro střední evropu, v západní jede islamizace dál, sice pomaleji, ale rozhodně se tam islamistů nikdo nehodlá zbavovat (jen je trochu přidusí a zklidní, aby evropu nerozložili předčasně, když se to momentálně nehodí).
I tu demonstraci v Chemnitzu medializovali (a v tichosti policií nerozprášili) jen z toho důvodu, že potřebují islamisty trochu zklidnit a islamizaci přibrzdit.

Orbán - další člověk Globalistů, místo toho aby o něm bylo hrobové ticho, tak jako vždy když se objeví někdo nepohodlný, tak o něm neustále melou všechna média. Sice v negativním smyslu, ale negativní reklama taky reklama. Dnes každý evropan ví kdo je Orbán a co dělá. Do té doby na západě a ve světě nidko netušil kdo vůbec v té střední evropě vládne a co se tam vlastně děje.

To co vypadá na první pohled jako dobrá zpráva, při bližším pohledu tak dobrá být nemusí. To se jen ustanovují noví politici, co neslouží americké elitě ale přímo globální elitě. Tedy Orbána, Zemana, Macrona (Fica jim debilní američani svrhli) a na cestě jsou další, zvlášť ve střední evropěm kde to je potřeba stabilizovat.

Středoevropský region je už nejmíň 500 let využívaný pro stabilizaci a nebo naopak destabilizaci evropy, potažmo eurasie. Příkladem je habsburská monarchie která tu všechny státy sjednotila do jednoho stabilního celku (s vyjímkou Polska které plnilo celou tu dobu roli okopávače ruských kotníků), když byla potřeba stabilizace, a to na řadu staletí.

Když Globalisté potřebovali evropu přeformátovat aby veškeré její zdroje mohli vrhnout proti Rusku, tak monarchii v roce 1918 bez milosti rozbili.
A co se stalo o dalších 20 let později? Ty rozdrobené bezmocné státečky všechny spolknul Hitler za vydatné pomoci západu (mnichovská zrada) a všechny její zdroje vrhnul proti Rusku.

Takže pozor na to, když se vám něco v globální politice zdá pozitivní, tak za tím může být naopak velmi ďábelský plán s dobou uskutečnění přes 20 let. Vepříka lidi taky nevykrmují protože ho mají rádi, ale na porážku.

366700

23.9.2018 19:29

RE: stabilizace středoevropského regionu Globalisty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a06.?.?.?

Reakce na 366700

https://www.novinky.cz/domaci/484126-zeman-prijal-v-lanech-byvaleho-trumpova-stratega-bannona.html

Trump je nejsilnějším hráčem globalistů. Tohle okázalé setkání má všem ukázat na koho je Zeman napojený a ten kdo proti němu půjde dopadne stejně jako ten kdo půjde proti Trumpovi. Tedy hodně blbě.

Proč jinak by se dělaly takové cavyky při setkání prezidenta s nějakým Trumpovým podržtaškou? Jinak by to bylo setkání soukromé a ne veřejné, oficiální, medializované.

366708

23.9.2018 22:57

RE: stabilizace středoevropského regionu Globalisty

Prednohor 91.?.?.?

Reakce na 366700

To 80-te výročie Mníchovskej zrady by si zaslúžilo aj samostatný článok, nielen pripomenutie od jedného diskutéra, aj to ešte v zátvorke. Mainstream samozrejme nemá o takéto pripomínanie si svojich svinstiev záujem, ale od alternatívy by som očakával silnú "delostreleckú' prípravu už od leta.

366710

24.9.2018 5:35

CUKROUS se snazi zavdecit teroristickymi hrozbami,

Favela 103.?.?.?

Reakce na 366700

jako predtim, uchyl Hitler a v mnoha ohledech je situace zase beznadejna , jako uz mnohokrat predtim.
Jako mnohokrate predtim , ale zdanliva malickost VZDYCKY Prehodila Vyhybku dejin do protismeru !
Dnesni situace je ale pro kazdeho z nas predevsim velkou prilezitosti ukazat kde kazdy z nas stoji ale Hlavne za co STOJI ! Dokazat to nejen obranou nasich zivotu , ale prispet nasi samozrejmou Moralni prevahou, nad tim pachnoucim "smetistem odpadku" , kteri nemaji jinou moznost nez byt odstraneni tak kam patri.
.Mimo odhodlani se branit fyzicky je tady velka Prilezitost ukazat pohrdani, smerem tam kde je to nezbytne...A solidaritu se vsemi , kteri ji prave ted potrebuji....
Co ale muze sam jedinec poridit tvari tvar moci zla?
Neprodat se. Mame to, co elity nemaji a vedi ,ze nemuzou couvnout a ze jejich zlociny jsou dnes evidovany presne. A Zodpovednost za ne prijde na radu, co nevidet.
A kde se ohledneme nachazime vzory a nejen v nasi minulosti , ale prave nyni ,v dnesni pritomnosti.
Neuveritelne, absurdni a Paradoxni je dnes ZE MALE STATY ovlivnuji a casto urcuji smer a tak RIDI OSUDY naseho celeho SVETA v daleko vetsi mire, nez by kdo optimisticky predpokladal.Ukazuji cestu....
Je tady Kuba uz pres padesat let vzdorujici Golemum ...
Je tady Venezuela , kde lide dodnes naplnuji odvazne a odhodlane odkaz jejich hrdinu a presidenta Chaveze a Proti Vsem skudcum... V neuveritelne tezkych podminkach !!!
Je tady malicke Madarsko a najednou se zaklady vsech EU teroristu tresou a musi se uchylovat tito Zavislaci na vsech Uchylnostech k smesnym hrozbam , protoze vsechny jejich zlocinne plany se rozbiji o hrstku odvaznych statecnych , neohrozenych , KTERI BOJUJI I ZA NAS /Pro Nobis/ a nase povinnost a svedomi veli , stat s nimi v prvni rade a nebo padnout bez bazne , jak to uz ty nase lidske zakony ustanovily , kdysi /Thermopyl/, a neni jine cesty...
Neni jine cesty a nikdy nebylo....

366712

23.9.2018 18:20

Skutečnost, že některé země si z toho bohatého

Petr Harbaska 46.?.?.?

Evropskou unií nabízeného menu chtějí vybírat jen to, co jim chutná, se opírá o skutečnost, že to menu sestavují právě a jen takoví "chefs de cuisine" tedy šéfkuchaři, jako je pan Macron. Snad by do skladby jídelníčku měli mít možnost hovořit i jiní.

366705

24.9.2018 18:59

Macron kdekoliv

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

byl a vždy bude jen zasvěcený a vděčný poskok Rothschildů, který hájí a prosazuje jejich velice zištné a mocenské zájmy. Podobně i A. Merkel , T. May nebo vedení EU.

366725

25.9.2018 20:46

Francii mediálně vyřídit není těžké

r.m. 31.?.?.?

stačí rozebrat jejich aktiviti v bývalých koloniích, které musí svoje peníze ukládat do jejich centrální banky a dodnes musí Francii platit daně "za kolonizaci".
500 mil. USD ročně, jim ti migranti patří.

366752

30.9.2018 14:50

RE: Francii mediálně vyřídit není těžké

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 366752

A co teprve Británie co ruluje wejvy? Ta je bez kolonií totálně nesamostatná,co do výroby tak do zemědělství, a když vystoupí z EU tak jí bude ouvej.
Maggie z ní udělala jednu obří banku kde se jen přesouvají peníze z jednoho účtu na druhý ale nic se neprodukuje na tomto malém a přelidněném ostrově.
Britský parazit bez vysávání kontinentální evropy nepřežije.

Teď jen je potřeba zabránit aby se prchající lidé odtud nezačali usazovat tam kde je ještě hezká příroda a žádné multikulti. Tedy u nás a v okolních zemích.

366813

Příspěvků: 12

23.09. 01:28 R.E.  No, to by bylo krásný...
23.09. 02:00 coinageboy  Prvni Hajzlbaba Nemecka se Sekla
23.09. 08:50  Vyloučením ČR ze Schengenu by si sami uškodili.
23.09. 11:39  I když došlo k zásadnímu zlomu na alternativě,
23.09. 12:14  stabilizace středoevropského regionu Globalisty
23.09. 19:29  RE: stabilizace středoevropského regionu Globalisty
23.09. 22:57 Prednohor  RE: stabilizace středoevropského regionu Globalisty
24.09. 05:35 Favela  CUKROUS se snazi zavdecit teroristickymi hrozbami,
23.09. 18:20 Petr Harbaska  Skutečnost, že některé země si z toho bohatého
24.09. 18:59  Macron kdekoliv
25.09. 20:46 r.m.  Francii mediálně vyřídit není těžké
30.09. 14:50  RE: Francii mediálně vyřídit není těžké

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 864