Diskuze k článku

Úloha Číny a Ruska v multipolárním světě

Příspěvků 19

15.6.2018 6:58

Ze světa chazar vexlu

J_Pitralon 178.?.?.?

"A takto nám ukradli vodu. Dvouhodinová obžaloba zprivatizovaného vodárenství" https://www.youtube.com/watch?v=qLGqt7gtD6w

"Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem) " https://www.youtube.com/watch?v=ejgT6WxGNsc

364709

15.6.2018 13:18

RE: Ze světa chazar vexlu

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 364709

"ONI " nám vodu neukradli , "MY" jsme jim ji dali zadarmo !
A celý proces právě probíhá znovu podruhé , což dokazuje , že tzv. komunální sféra je ještě zdegenerovanější než sféra tzv. státní .
Všechna moc patří lidu - ale komu patří moc, když lid není ? [mrknutí jedním okem]

364715

15.6.2018 20:29

== RE: Ze světa chazar vexlu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 364715

Při i jen zběžném bádání v těchto problémech přijdete pokaždé ke grotesknímu faktu, že prakticky každý "majitel" čehokoli většího, viditelného , je vlastně jen bílý kůň, kterému "shora" řekli:

Ukradni to tak, aby bylo vidět že jsi zloděj, a pokud nás budeš poslouchat, tak ti zajistíme beztrestnost.

Na tomto principu funguje od roku 1989 veškerý "český kapitalizmus".

[velký smích]

364724

15.6.2018 10:23

Omlouvám se, končím.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Právě čtu:
"Velká razie v Německu. Úřady zakročily proti šiřitelům nenávisti na internetu. Zabavovali počítače."
To už není směšný gulášový komunismus, to je plnokrevný Hitlerovský nacismus. Za chvíli budou zase střílet. Průměrně 100 zavražděných Čechů denné po dobu pěti let jako tehdy.
Proti hitlerismu nemůžete psát vzkazy na internetu. Proti hitlerismu se musí jinak. S komentáři končím. S tím, že opravdu mám nenávist proti hitlerismu, ať tehdejšímu, ať tomuto merkelovskému dnešnímu. A mám zejména nenávist proti současnému hitlerismu v řadách katolické církve, Halíkovými názory počínaje, Bělobrádkovými konče. To jsou ti opravdoví nacisti.

364711

15.6.2018 11:01

Bankster se nechápe moci s tím úmyslem, že se jí vzdá

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

>rozdvojení na USA a Evropu. Nyní, díky politice Donalda Trumpa, se toto rozdělení stává stále pravděpodobnější. Skandál v rámci G7 byl ukázkovým příkladem krize současného globalizačního konsensu v americko-evropských vztazích. Politika Trumpa

Trump je pán světa! Zbohatnul, zkrachoval, pak zase zbohatnul. Zázračný pán, přímo důkaz amerického snu. Právě teď začal bojovat s „evropskými“ průmyslníky!

>...vysvětlil Dugin. „Pokud chápeme systém jako zbraň, musíme si ujasnit, kdo ji používá.

Trump, Merkel, Macron, May, bruselští komisaři, to jsou vládci! Mocně dávají průchod svému rozumu a zkušenostem ve prospěch lidství. Které bytosti ale považují za lidi? Ty, kteří jim napovídají, a kteří nesnášejí odpor? Vrchní Bankstery?

„Víme, že se nikdo nikdy nechápe moci s tím úmyslem, že se jí vzdá.
Moc není prostředek, ale cíl.
Diktatura se nenastoluje proto, aby se zabezpečila revoluce. Revoluce se dělá, aby se zabezpečila diktatura.
Cílem pronásledování je pronásledování.
Cílem mučení je mučení.
Cílem moci je moc.“
(Orwell, 1984)

Možná by bylo pro gojimy přínosné nepředstavovat loutku jako vládce, a komedii za krizi.

364712

16.6.2018 4:38

A tak uz jen zbyva to a taky od vzelani k tragediim,

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364712

allah akbar , kdo je tady barbar. Ale lepsi je se neptat a prezije se o tyden ..Neni mozny ty zaplavy absurdnosti nejak zastavit...
Ze svetem vladne nazor, ze vzdelani vede k pokroku,
vseobecnemu zlepseni a MIRU.
Ale prilis toho skodi a vice nez dost. Nez to nevzdelani.
Obyc lid kdyz potreboval spravit zidli,zasklit okno, videl ze ulice zametat metare a obecne remeslnici a lide pracovali starali se o lidi../Mlikari, uhliri a pod./.
Bez vzdelani to dokazali..
Ale kdyz prisli na urad, k soudu byly povolani,na danovy urad atd. vsude byl nekdo ukrutne vzdelanim povysenej a museli platit poplatky , kdyz soudce odsoudil, stezovali si ti odsouzeni i kdyz take pravem. Zhusta si museli na ty platby pujcovat a banky plne vzdelancu ,ty zase bohatly dal a vic.....Vetsinou vsude byli ti vzdelani , potomci tech rodicu , kteri na to na rozdil od pekaru a metaru meli..Nebo shorel barak a pojistovna chytre zjistila ze na 50. strance je psano pismem velikosti 1 mm,,ze se nesmite koupit novy kamna.. A tak dotycny pojistenec skoncil na ulici i s rodinou...Az se zacalo zdat,ze tohle pachaji a na valky pujcuji ty stejny lidi , ktery v tom umi chodit aby se napakovali co nejvic. Malokdo to ma rad. A zdalo se ze , ti stejni a ze jde o jakesi spiknuti na zbidaceni, zniceni sveta... Na valky , kde metari a mlikari umirali v mnozstvich...Bez priciny a bez vubec nejake viny. Ti co sami vydelavali kseftovanim , obzvlaste pro valky byly take vhodne, kdyz mimo zbrani bylo vseho obrovsky nedostatek...Tanky ani pusky k jidlu nikdy nebyly. A na chleba vam ani dnes nikdo nepuci !!..Penez taky nebylo a nebo zase bylo strasne moc. Chleba z pilin stal 264 miliard.Na Free marketu.
Byli drive, nekteri vyhnavani ze vsech statu Evropy, ale vzdy se vraceli i risikem, protoze zdroj bohatsvi, ktere tvorili lide byl pouze tam.
I ksefty s otroky se tam napriklad vedly.
Ted: Jmenujte tri hlavni katastrofy z I.sv. valky.
A/Smrt v desitkach , milionu ,zverstva utrpeni. hlavne z narodu prepadenych germanskymi fasisty.
B/ Smrtnonosna Marx-leninova revoluce.Jako nasledek germanske valky.
C/ Nezdarilo se nejak odstranit Htlera. Pravda byl nadsenej dobrovolnik na vrazdeni , ale tech bylo v Nemecku skoro kazdej!! Nezdalo se to tenkrat tak dulezite ,nebo urgentni..Nedalo se vubec poznat, kteryho Hitlera nejdriv..!
20 a vice milionu mrtvych a ten co mel bejt mrtvej prvni mrtvej ,
ten nebyl ?...Synchronicity. A ze strkal cumak do nebezpeci casto.
.Zas ty veci mezi nebem a zemi.
Kdyby se Dolfovi poskytlo vzdelani, Dr. Hitler moh bejt reditel banky nebo korporace a nebo aspon krutej soudce..A treba na ty valky pucovat.
Dolf byla zruda prizemni, ale domak se toho ,ze si pomuze kdyz bude lidem slibovat socialni zlepseni a zastaveni zlodejny. I kdyz to prislo potom strasne draho , hlavne na lidech, ktery ubyvali vice nez kapital jinych...Ihned bylop o krizi.
A kupodivu penize se pro nej jen hrnuly v miliardach od tech co se zabyvali ksefty a podvody, coz je mezi nam uplne to samy..Higledy Pigledy se to zamotava..
Ponevadz mame germany je na ne spoleh dodnes, v jejich c...Automaticky kráceno

364725

16.6.2018 5:05

Vzdelani do banksterizaci a chtivosti valek

favela 203.?.?.?

Reakce na 364712

vseho druhu je stale opakovani divadla stejnych absurdnich vyskytu, Nesmyslu.
A lidskemu zdravi prudce nebezpecnych. Lidstvo zije odedavna na hrane.
Byt ci a nebo , co nebyt, neni ta spravna otazka. Pojednava s dusledky necekaneho, a bez zameru ,ci prani kazdeho z nas , Narozeni,co je neco jako VYHRA OBROVSKEHO DLUHU a v loterii osudu a splaceni /te udesne vysoke ceny za narozeni/, otroctvim , bidou, utrpenim a masovym casto.zahynutim. Coz se nejak neda pochopit se smyslem a zaroven nesmyslem,toho narozeni.....A tak .I dnes zas lid podal demisi a bude rozpusten, jako snih na jare ovsem hure, , ovsem daleko mensi demokratickou mensinou /pod prisnou a velmi krutou ochranou zakonu o nenavisti/ a v procesu nahrazeni jinymi kteri mimo nenavisti z toho pramenicich nasili masakru, prepadu karavan malo co jineho dokazali..A prepadavaji ze zalohy , neni divu pokracuje dal. To je taky spatny a jeste horsi , pac to je prisne zakazanej predsudek. I kdyz se ten se odehrava denne.
A tragicky a tak se vyplnuje pravdive beze zbytku....
V Tramtarii a bez predsudku kazdy z nich dostal australskeho sluhu , nebo sluhyni. Navrch penez za nic. To je jasny,ze jsou Nade Vse. Uber Alles. Protoze se jich ale zacalo zjevovat a zjevuje 400 tisic rocne ,vlada nejak humanne /k nam/ prestala dodavat sluhy , protoze, pracujicich ubyvalo a hospodarsky krach a nebo vyhladoveni mohlo nastat..
Aspon s uspechem vznikaji FAVELY , vsude.Tech co museli podat demisi.

364726

15.6.2018 13:23

A zase

Mata Hari 2a00:x:x:x:x:x

ty staré ruské cancy o konci Západu...To opakují snad sto let,zatím ale prošlo krachy(několika)samotné Rusko!!

364716

15.6.2018 17:18

RE: A zase

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 364716

Reagovat na takový blábol asi nemá smysl, ale pokud máte pocit, že západ je na tom skvěle, tak si to myslete dál. Vysvětlovat trollovi, že Rusko prošlo krachy právě díky západu, je asi zbytečné plýtvání časem. Inteligentní člověk chápe, o co běží, Kalouskovi nohsledi a milenci pornoherce Jandy se můžou snažit sebevíc, už jim to je houby platné.

364721

15.6.2018 19:06

RE: A zase

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 364721

mě vůbec fascinuje, že toho spermona s 2 mozkovýma buňkama ve varlatech a iq žížaly vůbec někdo dokáže brát vážně, natož pak jako autoritu.

pokud tak někdo činí a tento spermon je pro něj autorita, musel prodělat totální amputaci mozku, takže je aspoň jasné, s kým máme tu čest[smích]

dub

364723

16.6.2018 10:55

RE: A zase

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 364721

Stále jsem nezaznamenal úprk lidi z toho prohnileho Západu do ruského ráje na Zemi, ten směr je neustále opačný asi bude v Tvých úvahách někde chyba

364727

16.6.2018 18:28

Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,

Alfred 89.?.?.?

Reakce na 364727

která je odborníky považovaná za slabomyslnou. Nelze se tedy divit, že jsi nic nezaznamenal, jando. Víš vůbec, jando, kolik Němců se už vystěhovalo do Ruska jenom v nedávné době? Najdi si to, jando, a pak odejdi a nepruď tady.

364733

17.6.2018 16:16

RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 364733

Už jsem si to našel, byli 2 Uwe a Ute

364761

19.6.2018 8:18

RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 364761

Pepku, co kdybys šel obšťastnit Jandu z Evropských hodnot, vám to spolu půjde jak po másle. Tady je tě škoda, tyhle bláboly už žerou jen Jandové, Štětinové a Kalousci. Opravdu, myslím to s tebou dobře. U Jandy ti bude pěkně teplíčko a ještě u toho můžete plivat na Rusy.

364796

19.6.2018 10:11

RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 364796

Klasicky opět bez argumentů, soudruhu. Pokud bys měl být opravdu lovec idiotů, tak by ses měl ulovit mezi prvními. Mimochodem, ty jsi ten úprk Němců do RF zaznamenal[smích]

364801

15.6.2018 17:51

RE: A zase

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 364716

Všechno jednou skončí. A ten krach intrikánských, prolhaných a loupeživých chazarů a zednářů za velkou louží se blíží. Tentokrát daleko rychleji než si otroci, kteří z hlouposti, vypočítavosti nebo deficitu charakteru a paměti záměrně ignorují gigantické zločiny a podvody Západu na lidstvu, přejí. Svět se mění rychleji než promile západních "světovládců" stačí intrikovat, vykrádat, lhát a "humanitárně bombardovat". A ten rozdíl bude rychle narůstat.

364722

17.6.2018 6:08

"Nehadejte mi minulost, hadejte mi budoucnost".

favela 103.?.?.?

Reakce na 364722

G.Greene, Ministerstvo Strachu....A kolo dejin se zase posunulo a otaci v rychlejsich otackach , do dalsi revoluce a k zaniku vetsi casti populace sveta..
460mil. v EU......Nadherna ,rozumna a logicka myslenka spolecne Evropy vsak byla zneuzita ,znasilnena /jako mnoho jinych/, zrudne zkrivena hrstkou sadistickych psychopathickych zlocincu....A tak ruce , ktere nas objimali pri vstupu, jiz trimaly ostre nabrousene macety, je vrazit do nasich nic netusicich zad.... Jako mnohokrat v minulosti a je to ostuda zase nalitnout.
Zprognostizovany inteligent Klaus, jezdil do USA , jako privilegovany parazit. Potom zase jako demokrat,podepsal dobrovolne vsecko na zniceni CR,
sbiral tuzky, aby to nevazlo a dnes si stezuje ze za zradu, ale nedostal tucne koryto v Bruselu.Od slizce podlych Eichmanu z Bruselu... Mel si prognostikovat ,ze Je jich tam uz dost a na dalsi nejsou zvedavi...
V letech 66-68 u nas se postupne vyvijel k socialism s lidskou tvari a k zlepsenim nasich zivotu /ale bez hysterickehi kviceni dissidentu a Fake medii/. President Novotny ,co se nam dnes zapira ,vedel,ze prekotne zmeny vedou k prevratum, revolucim a masakrum s krveprolitim a jinymi strasnymi nasledky, zvlaste kdyz to organizoval zapad......Jako napr. v 1917 v Rusku. K tomu to Havlove hnali pod bicem zapadu. Ktery nas nenavidi jiz od nepameti.
Aby se cesi vymlatili zase jako Madari v 1956 , jako pred I po Heydrichovi , kteryho na nas poslali. , v Habsburskych valkach atd......A kam to dissidenti , fucktivisti a byvali komunisti , samej inteligent!!! dovedli v 68 a v89...
.Srovnej s rijnovou revoluci, kdy lid svrhnul cara a okamzite se sebehli vytecne zaplacene hyeny poslane Germany Lenin a spol a Trockij, z USA a co v jejich planech nasledovalo..Zniceni vseho, desitky milionu mrtvych a nekonecne a straslive utrpeni....Zapadu se podarilo vyprovokovat SSSR a doufal zase v krveproliti a desitky tisic NASICH obeti , za jejich penize..Jiz ty akce provadel od 1948. Je treba se konecne v tom vyznat. Mysleni, ale neni mozne zmenit u inteligentu.. Poradaji napr. protestni schuzku a na to vrchnost ihned poukaze a zneuzije : Vidite jakou mame, demokracii, protestuji a nic se jim nestane". A tak pomahaji propagande ideologu,zvrhlych sadistickych rezimu. Zmenit se ovsem nesmi nic.....Jako Rusko napriklad je Izrael zemi, kam pribehli placeni teroristi , prohlasili to je nase uzemi, at vedecky, nebo pomoci nabozenstvi....Vsichni nam ted budou slouzit, nebo Nebudou....A samozrejme meli zbrani dostatek a budou mit I dalsi...V zajeti vsudypritomne sablony, pak intelligent /jako na pisecku deti/ neunavne stavi stale stejne "babovicky te demo" a rozpatlava je neunavne do sire ktere obsahuji jedinou spravnou ideologii a zidealizovany sen , nikoli krutou pritomnost a realitu stale se zhorsujici....Nezastavit se videt, je nutnost, vlastnima ocima, jinak je pad zarucen...A neni to lehke...Zrychleni dejin , pak rozsirilo terror a teroristy vsude na svete..Dnes neni jediny afroarab, ktery by pochyboval ze Evropa je stare arabske uzemi, kde oni aislamsky fanatismus musi vladnout z...Automaticky kráceno

364748

17.6.2018 6:52

Hadejte mi budoucnost,

favela 103.?.?.?

Reakce na 364722

a brzy velmi brzy zacnou kricet o pomoc, o ktere vedi ze je jiz nachystana pro ne, ze jim evropane ublizuji...Ja to jinak nevidim, nez jako dalsi Chalifat ...A nekde vzadu je Rusko , jako posledni zase nadeje zoufalych....Trump musi dostat medajli , jako ten predtim, za kazdou cenu ,ale divne gestikuluje /levou/ a spuli casto hubu do tvaru O. Kricel prej na Junckera ze je sprostej vrah, kdyz slo pouze o nejake obchodni neshody. To vypada, ze je casto /unhinged/, vyvracenej z pantu...Vsude to uzralo na zmeny a T. je jako cyclotron , a jako katalysator urychlujici chemicke a svetove reakce....U nas po 1918 revoluci, humanitni , pravdo-lasko-lidskopravni a revolucni vrchnost masarykovska poridila nam masakry sudetskych pucistu teroru.,namisto aby je poslala domu do Rakouska, kdyz nas tak zjevne nenavideli..a kteri prevzali moc z rukou nekonecne ustupujici nasi /opravdu nasi ?/ DEM. vlady, az rovnou do tragedie antickych proporci..Cesi Masaryka nezajimali, nikdy !!. Jen pouze jako prostredek k uchopeni moci.....Syn J.Masaryk pak pomahal organizovat masakry dalsi /predHeydrichovske a ty post heydrich./z Londyna s uspechem a statisice nejlepsich cechu zahynulo...Proto take zadny Cech nemuze zit v Nemecku, nebo rakousku....Ihned po vstupu do EU byl nam vydan zakaz pracovat v EU....
A procpak mas babicko tak velkou hubu, a proc mas babicko tak velke a ostre zraloci zuby, jako ostnante draty ,a proc zase zase pro Cechy ..
.Draty na koncentracni tabory ??
Zuby ostre jako noze, az z tech zubu cisi strach...A my povazovali ty co po 68 prohledli , za zradce..a .plni nadeji na zboreni Zelezne Opony a Berlinske zdi.... A u zdi ted zase my pro zmenu stojime my a zady !!
A parasiticky GoldStuckerove poradali nekolika denni v 66 dulezitou konferenci za ucasti stovek inteligentu za ucelem badani dila F.Kafky.
HIgledy Pigledy, dulezitost nejvyssi.. A slovaci poslusne a snazive se zase odtrhli , kdyz se zapocalo s tunelovanim nasich narodu , a Kundera se nespletl ani trochu ,kdyz /V Zlatem jablku/, kolega rika dr. Havlovi : " Ty jsi jako smrt , ty beres vsechno" !!!
Pro uplnost jeste,uber antikomunista Mc Carthy skoncil jako alkoholik a podvodnik s lidskymi dusemi ve vezeni, dalsi antikom. Kennedy miloval nade vse drby, vecirky, zabavu,snob posedly sexem a byl tim vlastne zena v muzske podobe a tele...Nixon zradil sam sebe,jako nejzurivejsi antikom., na cemz udelal karieru a pak behal s pratelstvim do Ciny a Ruska....Jako Merkel , ktera pod roudkou druzby nahanela devenky pro sve chlipne umysly..
Dnes jsou to zase jinni ,druzbisti.....Dalsi....
.A tak co bylo vcera chysta se I zitra ...

364749

17.6.2018 14:15

Dny hegemonie Západu jsou sečteny / kéž by a odkaz na výživnou diskuzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jasn...

364758

Příspěvků: 19

15.06. 06:58 J_Pitralon  Ze světa chazar vexlu
15.06. 13:18 výjimečné porušení omerty  RE: Ze světa chazar vexlu
15.06. 20:29  == RE: Ze světa chazar vexlu
15.06. 10:23  Omlouvám se, končím.
15.06. 11:01 Pátá Mojžíšova 7:24  Bankster se nechápe moci s tím úmyslem, že se jí vzdá
16.06. 04:38 Favela  A tak uz jen zbyva to a taky od vzelani k tragediim,
16.06. 05:05 favela  Vzdelani do banksterizaci a chtivosti valek
15.06. 13:23 Mata Hari  A zase
15.06. 17:18 Lovec idiotů  RE: A zase
15.06. 19:06  RE: A zase
16.06. 10:55  RE: A zase
16.06. 18:28 Alfred  Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,
17.06. 16:16  RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,
19.06. 08:18 Lovec idiotů  RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,
19.06. 10:11  RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,
15.06. 17:51  RE: A zase
17.06. 06:08 favela  "Nehadejte mi minulost, hadejte mi budoucnost".
17.06. 06:52 favela  Hadejte mi budoucnost,
17.06. 14:15  Dny hegemonie Západu jsou sečteny / kéž by a odkaz na výživnou diskuzi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 0

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 613