Diskuze k článku

Když nevinného obviní z harašení

Příspěvků 20

9.5.2018 2:00

Jasně

baba_Blažková 89.?.?.?

Zatímco muži nic podobného nedělají, kdepak. Inu, nedělají, když ženská ví včas, komu dát. [smích]
(To jen pro vyvážení.)

364039

9.5.2018 5:07

RE: Jasně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364039

Druha strana mince naprosto souhlasim, Ja to vidim demokraticky kurva jako kurva jestli to je chlap nebo zenska ...Nejhorsi byva zhrzena kurva, ktera chtela a byla zdvorile ci posleze i mene zdvorile odmitnuta na pohlavi nezalezi. Ale plne by to na obe strany resil zaver clanku. Za krive obvineni stejny postih ke kteremu nekdo prijde jako slepy k houslim ani nevi jak. Specialni Britatanie se vyhnula ve stredoveku carodejnickym procesum, protoze zakony takto pracovaly. Jestlize nekdo krive obvinil tehdy to povetsinou byli zenske z carodejnictvi a nebyla prokazana vina tak za krive obvineni prosel dotycny stejnou procedurou, mohlo prijit ke slovo i zhave zelezo a palecnice a pak bylo pozde bycha honit. V kontinentalni Evrope situace dosla do obludnych rozmeru. Nejhorsi to bylo v Nemecku, existuji motaky z vazby inkvizice napr. otec purkmistr mesta pise dceri, ze nevydrzel a udal jmena svych sousedu. To da rozum, ze takovy carodej ma spolupracovniky, obvzlaste kdyz inkvisitor byl zainterosovany na konfiskaci majetku. Nemci se po tisicich jezdili vazit na specialni vahu do Utrechtu a za nejake zlato dostali glejt, ze nejsou carodejniky. Ve Francii se z toho mestanstvo i aristokracie vyvlekli chytre, jakmile nedoslo k poruseni svetskeho prava tak at s tim cirkev neotravuje, Francouzska inkvizice hledala vlastni "cerne ovce". Nektere pripady byli otresne jeden charismaticky abbe po tricitce zpovidal jeptisky v klastere bylo mezi nema dost vysoce postavenych k jeho smule i pribuzna kardinala Richelie. Pokud je nekdo charismaticky a oblibeny nemusi jit zrovna jenom o velkoskladiste najde si i dost spolubratru-spolupracovniku co to tezce nesou. Pan abbe se nepriznal ani na mucidlech, a to vydrzi malokdo, protoze ten dopravdy v Boha veril, ale stejne ho upalili. Spanelska inkvizice je ohledne carodejnictvi cista, ta mela plne ruce prace s obracenim kaciru na viru. Na co si vlastne stezujeme? Dokud nemusime na mucidla, aby jsme udali vsecky co nas k tomu navedli a pri prokazanem haraseni ve vezi nas neupali na hranici, tak je to dobry. S konfiskaci majetku bych si uz nedelal hlavu.

364042

12.5.2018 12:50

RE: Jasně

Zombie 94.?.?.?

Reakce na 364042

Co to tady plácáte?V británii že nebyli čarodějnické procesy???Vždyť tam skončili jako poslední v Evropě(poslední čarodějnice byla popravená tuším kolem roku 189něco,kdy v kontinentální Evropě svaté inkvizici dávno zatrhl Napoleon tipec)-jediný rozdíl mezi kontinentální a britskou inkvizicí byl,že v británii čarodějnice věšeli,na kontinentě upalovali...A ještě jedna věc-španělská inkvizice byla snad nejaktivnější a nejbrutálnější ze všech,ta má na svědomí snad statisíce lidí a proti ní bylo Gestapo nebo NKVD jen spolky lidumilů-to jen pro Vaši informaci...

364121

12.5.2018 20:34

RE: Jasně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 364121

Osobo, to si ale tu Británii pletete se Španělskem.
On bude drobný problém i v tom že v Británii jaksi nebyla u kormidla římskokatolická církev.

364131

13.5.2018 4:22

RE: Jasně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364121

Opravdu? Aha ja jsem si myslel, ze Suprima nebo jak se ten nejvyssi vybor ve spanelsky inkvizici jmenoval vyslal nejaky hlavouny a ti rekli, ze carodejnictvi muze zatim pockat a venovali se primarne kacirum, ktere povazovali za vetsi riziko pro ohrozeni te nesmrtelnosti duse. Nerekl jsem, ze to nebylo krvave. Jake byli pocty v Nemecku a Anglii ohledne mrtvych z carodejnickych procesu? Srovnejte mi to ciselne at se poucime vsichni. Pravda revoluce svoboda, rovnost , bratrstvi. Francouzsti osvicenci kteri vytvorili ideovy zaklad pro tu revuluci skoncili pod jakobinskou gilotinou a pak prichazi udelat poradek na kontinentu cisar Napoleon. To mi prijde jako lecit zavislost na chlastu herakem.

Ale zpatky k clanku ja chapu, ze po odchodu UK z europrojektu je v Bruselu prodchnutem tim pravym nefalsovanym evropanskym duchem te dvourychlostni Evropy a panuje to prave demokraticke nadseni a respekt k tonu co si lidi v UK sami zvolili. Obvinovani ze sexualni obtezovani narusta do nechutnych rozmeru jako soucast rozsahle agendy socialniho vymyvani mozku. Tato agenda stoji na ateistickych ideologiich pocinaje komunismem konce fasismem a sirokym spektrem, co je mezitim. Hnede i rude kridlo si mysli, ze az se dostanou k moci, tak tem co nesdileji spravny nazor zakrouti krkem. Nejde jim to, proto se snazi masivne zvysit pocet migrantu, aby vyvolali vetsi chaos a paniku.

Stale tady stoji co se stane, kdyz se moralka odtrhne od Boha jako jejiho nejhlubsiho zdroje ? Moralka vychazi na nejhlubsi urovni z Absolutni pravdy a ta neni z tohoto sveta. Neexistuje zadny atom nebo gen pravdy. Biochemicky se procesy v mozku simpanze nelisi prilis od cloveka. Velikost mozku neni urcujici pro zkomponovani symfonie, vymysleni teorie strun nebo namalovani Mony Lisy. Pricina je v komlikovanosti a urovni integrace. K cemu mirim, soucet casti sloziteho systemu je vzdy mene, nez celek ktere tyto integrovane casti tvori dohromady.

Dale. Pokud psychicke, psychologicke funkce budou degradovany na fyzickou uroven, potom moralni system nevyhnutelne bude limitovany fyzickou existenci a drive nebo pozdeje pada do propasti duchovni prazdnoty: "ty chcipni dneska ja chcipnu, zitra", Nelze si vzit z Kanta jeho mravni zakon, ktery pozveda cloveka az ke hvezdam, protoze Kant nedegradoval lidskou bytost pouze na fyzickou existenci a nedovolil si ani spekulovat o vzniku zivota. Komlikovane otazky o Bohu ? Tem se radeji filosoficky vyhnul. Darwinova evoluce? 2. zakon termodynamiky nedovoluje samovolny vznik DNA natoz zive bunky. Vsechno stale stejna agenda od sexulniho haraseni po tu evoluci. A vzory pro deti typu batman a medvidek Pu...? Z toho moralni zaklad nikdo nevytesa.

364141

9.5.2018 7:10

RE: Jasně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 364039

Tento problém a mnoho dalších,má příčiny ve westernizaci, postupné eliminaci vžitých-samozřejmých pravidel veřejné morálky a mravů. Zvykáme si na amorálnost ,lhaní, lest a lež masmédií-eliminaci vžitých a staletími osvědčených pravidel společenkého soužití a dostáváme co? Westernizace je pro slovanské země nepřínosná. Jde to názorně vidět na Ukrajině ,ale i v pobaltských státech. A u nás-již v současné době se jedná o to, zdali jako malý slovanský stát přežijeme. Nemá cenu se přít. Potřebujeme nové-národní obrození.

364044

9.5.2018 9:06

RE: Jasně

Saša 50.?.?.?

Reakce na 364039

>Zatímco muži nic podobného nedělají, kdepak. Inu, nedělají, když
>ženská ví včas, komu dát. [smích]

>(To jen pro vyvážení.)

Milá „vyvážená“ babo, žena si vybírá komu „dá/nedá“ a není pro ni nic více urážející než nezájem. (Obdobně jako muži), ženy totiž očekávají, že muži budou receptivní/ vnímaví. V jednání vlastníků těch protichůdných pohlaví není zásadní rozdíl až tedy na Me Too.

Co pak jenom harašení, právě jsem narazil na článek jak prý farář opakovaně násilnil svoji kostelnici Petru P. https://www.lidovky.cz/byla-jsem-znasilnena-farare... Ta zasvěcená panna prý zasvětila život Bohu a čtyřikrát si pozvala faráře Erika T. do bytu, aby ji vždycky znásilnil až vždy měla či utrpěla orgasmus. Farář Erik se ke znásilnění nikdy nepřiznal a dostal 3 roky vězení (Lidovky nepíší proč jen 3 roky za 4 znásilnění!). Těžce duševně postižená kostelnice z inspirace Me Too, o tom teď přednáší a znovu to doslova prožívá.
Ach jo, svět se zbláznil.[zmaten]

364049

9.5.2018 11:05

Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...

pozorovateľ 217.?.?.?

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že feminizmus a jeho najnovšia kampaň Metoo je súčasť dlhodobo podporovanej a premyslenej stratégie, ako zredukovať svetovú populáciu.

Hlavným cieľom feminizmu od začiatku bolo rozvrátiť vzťahy medzi mužmi a ženami a urobiť z nich vzájomných nepriateľov.

Za feministickými hnutiami od počiatku stál židovský finančný kapitál.

Sufražetky zo začiatku 20. storočia bojujúce za "volebné právo" pre ženy boli z pozadia financované Rockefellerovou nadáciou.

Feministky z 1950tych rokov bojujúce za "sexuálne oslobodenie" žien boli financované zo zdrojov americkej CIA

Súčasné feministky a genderistky sú financované zo Sorosových fondov.

Hlavné predstaviteľky feminizmu vždy boli židovky a hnutie fungovalo na základe židovskej finančnej podpory. Druhá časť feministického hnutia sa regrutovala z lezbičiek. Tieto dva faktory vysvetľujú až fanatickú nenávisť feministiek k mužom a špeciálne k bielym mužom.

Už niekoľko desaťročí razia "globalisti" agendu nutnosti redukcie ľudskej populácie. Túto agendu realizujú množstvom rôznorodých stratégií: od umelého rozpútavania vojen, cez propagáciu antikoncepcie, potratov, šírenie umelo vytvorených epidémií, otrávené potraviny, umelo vyvolané hladomory atď. Jedna z dôležitých stratégií je zničenie tradičnej rodiny a rozoštvanie mužov a žien proti sebe.

Najefektívnejší spôsob, ako rozoštvať mužov a ženy, je vytvoriť v nich pocit vzájomného ohrozenia.

Média (vieme kto vlastní média) teda mužov dlhodobo nálepkujú, že sú fyzickí násilníci, sexuálni násilníci, obťažovatelia, neverníci, neplatiči alimentov, alkoholici, že po svadbe sa po nejakej dobe rozvedú a zdrhnú za mladšou milenkou. O ženách média rozširujú nálepku, že sú zákerné potvory, ktoré sa s mužom rozvedú, oberú ho o všetok majetok a doživotne budú dojiť absurdne vysokými alimentmi.

Výsledkom takýchto kampaní je, že mladí muži a ženy sa začínajú navzájom báť a odmietajú spolu nadväzovať dlhodobé vzťahy. Osobne to poznám z môjho okolia, že známy po tom, čo sa dvaja jeho kamaráti za dosť dramatických okolností rozvádzali, tak sa zaprisahal, že on sa nikdy neožení, aby ho jeho manželka v budúcnosti nemohla pripraviť o dom.

Kampaň Metoo je vyhrotenie celej agendy na ešte vyššiu úroveň. V rámci kampaní proti "sexuálnemu obťažovaniu" sú terčom útoku už aj samotné zoznamovacie rituály medzi mužmi a ženami. Výsledkom je, že muži sa boja osloviť nejakú ženu a naopak ženy na každý pokus zo strany muža reagujú až s agresívnym odmietaním zmiešaným s výrazným vnútorným strachom. (Znovu príklad z praxe: známa mi rozprávala, že sa jej niekto v meste spýtal na cestu a ona automaticky zvažovala, či ju nechce znásilniť)

(pokračovanie)

364052

9.5.2018 11:09

RE: Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 364052

(pokračovanie)

Výsledky sa ešte len ukážu - v podobe poklesu svadieb, poklesu narodených detí a vymierania populácie.

Židovský talmud píše: Zohar II, 4b: „Porodnost nežidů musí být masivně potlačována.“ https://diskuter.wordpress.com/2018/01/26/talmud-z...

- - -

Pridám ešte úryvok z jedného starého článku:

Radikálny feminizmus v boji proti tradičnej rodine
https://diskuter.wordpress.com/2015/04/11/radikaln...

a záver článku píše:

8. Ďalekosiahle dôsledky genderovej politiky:

– žiadna civilizácia dlhodobo neprežije masívnu a plošnú kriminalizáciu mužskej časti svojej populácie
– oslabenie vojenskej sily krajiny násilným začleňovaním žien do armády
– oslabenie ochoty mužov slúžiť v armáde, ak vedia, že v ich neprítomnosti sa s nimi môže ich žena kedykoľvek rozviesť a po návrate zo zahraničia ešte budú trestne stíhaní za neplatenie výživného, o ktorom bolo rozhodnuté v ich neprítomnosti
– pokles pôrodnosti, ktorý vedie k otvoreniu krajiny masovej imigrácii
– kvôli zavedeniu dôchodkového systému sa ešte viac zredukovali dôvody na zakladanie veľkých rodín, ktoré mali slúžiť ako poistka na starobu.
– zavedenie antikoncepcie a potratu presunuli rozhodovanie o potomstve z rodiny čisto iba na ženu.
– rozvody môžu byť nielen rozbíjačom rodín, ale aj dôvodom strachu a neochoty mužov k vstupu do manželstva.

- - -
Plus ešte poznamenám, že zničenie tradičnej rodiny patrilo medzi najvyššie priority či už v klasickom Marxovom marxizme ako aj v súčasnom "novom" marxizme (neomarxizmus, nový marxizmus, kultúrny marxizmus, frankfurtská škola, nová ľavica). Aj to je dôvod, prečo sa teraz deje to, čo sa deje.

364053

9.5.2018 12:49

RE: Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...

kolokol 213.?.?.?

Reakce na 364053

Máš to dlouhé pozorovateli. Člověk je pak unaven. Ale jasně, je to propracovaná agenda. Irma ji nevymyslela. Ale stačí, že agenda je tu. Pak už jen Irma přiloží polínko a další se přidají, aby hranice pěkně plála. Ne darmo tu jeden připomíná procesy s čarodejnicemi. Protože nejde o sto, tisíc nebo milion let tam nebo zpátky. Mě více zajímá, zda se Moskvané mezitím změnili vnitřně.

364056

9.5.2018 11:13

Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo

pozorovateľ 217.?.?.?

Objavilo sa to v jednej diskusii, netuším, či je to pravda, len to kopírujem:
- - -

"[...] Niektore statistiky hovoria dokonca az o 74%, pricom tvoria len 2% populacie.
Kampan #metoo namierena proti vsetkym muzom. Tam sa generalizovat moze. Ked sa ale poukaze na to, ze to boli Zidia, uz je to antisemitizmus."

Vložený obrázek

364054

9.5.2018 16:27

RE: Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 364054

Zřejmě to pravda je. Ale vysvětlení je poměrně jednoduché a logické.
1. Židé mají jaksi v popisu práce zneužít co nejvíce nežidovských žen. Přikazuje jim to jejich temná víra. Odkaz teď nemohu najít, ale určitě jsem to někde četl. Tady je něco podobného. Že se při tom chovají hnusně, o tom není pochyb. Oni totiž berou nežidovky jako nižší rasu, která jim má sloužit.
2. Židé jsou bohatí. A MeToo je cílená hlavně na chlapy, které lze oholit a zničit. Nenašel jsem případ, že by byl obviněn chudák.

364060

13.5.2018 3:02

RE: Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 364060

1. Gojská žena se jmenuje šiksa - svině v překladu. I když je manželkou.
"Zneužit gоjskou ženu je největší potěšení pro ně" - nepřesný citát jednoho českého klasika.
"Katechismus Žida v SSSR", vydáno v Tel Avivu v roce 1958: berte si krásné a zdravé ruské ženy, nechte je přinášet zdravé potomstvo, nechte je zlepšit naše plemě.

2. Když bílý chlap se podívá drze na ženu, riskuje obvinění z harašení. Když smažka placá - zrovna se dívám jak v egyptu čišníci osahávají hrdé geyropanky - to přece nic.

Bílý chlap si nechal nasrat do hlavy rovnopravnost se všema, za chvíli bude dětský parlament - to jsou výsledky.
A bílé baby si nechali nasrát do hlavy, že musí soutěžit s chlapy, a že silonky jsou oblečení, nikoliv erotický doplněk. Když bába si necení sáma sebe, chodí venku jak pojď na mě hned - podle toho ji cení okolí.
V Německu jsou zóny kde denně, tedy "nočně" dochází k hromádným znásilněním. Policie nedělá nic, a prý došlo i k poklesu zločinnosti!!!

364139

9.5.2018 13:15

záchranou budiž islám

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

nebojte se , Allah vám pomůže, když si nejste schopni pomoci sami . Zkuste si dát dohromady info třeba jen z posledních 10 textů na tomto webu , nelichotivý závěr o rozumu obyvatelů ( nějaké výjimky nejsou podstatné ) regionů západního slovanstva se nabízí sám. Dobře vymyšleno , pouze islám zajistí konec vaší sexuální frustrace milí muži(ci) - adaptivní plán pro každého , množstevní slevy.
No a co ženy s "Ž" ? Co by, pytle budou slušet jejich přirozeným schopnostem. Ale generalizovat je chyba, jistě se vyskytnou výjimky , které poslouží dobré věci [mrknutí jedním okem]

364057

9.5.2018 16:56

RE: záchranou budiž islám

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 364057

Úpal?

364062

10.5.2018 4:59

RE: záchranou budiž islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364057

Allah pokud si nepletu se preklada jako Buh. Allah Muktadir znamena ze je vsemocny, tak mi nejak nejde do hlavy proc neverici ma bud byt obracen na viru, platit nejake dane nebo vypalne, byt otrokem nebo kdyz je nekdo velmi tvrdohlavy jako napr. ja tak byt mrtvolou. Zapadni i vychodni Slovanstvo ale i Madari a Rumuni, Rekove... maji s obracenim na viru Turkama svoje zkusenosti. Reseni Sobieckeho melo neco do sebe, Nechal proniknout 'armadu misionaru" hluboko na uzemi tam dostali moznost mistnimu obyvatelstvu ukazat prednostni militantniho islamu, pak se polska armada seznamila s koncepci sexualni frustrace duchovne pouceneho obyvatelstva, rozsekala misionare na maderu, nekolika tisicum co se vzdali oholili pekne hlavicky i drzky, Takova zdravotnicka hygienicka bezplatna pece. Potom ji narizli kuzi na zadech jako deseinfekci to posypali soli a do pulky zad stahli dolu a poslali verozvesty v ramci kulturni vymeny a osvety tam odkud prisli. Kupodivu se Polsku i dnes islamsti misionari vyhybaji jak cert krizi. U Grunwaldu to bylo vysvetlono jinym misionarum.

Taky by me zajimalo, kde se v zemich ceskych naplni ty haremy, kdyz populace podle pohlavi je skoro pul na pul. Frustrovany sexualni idiot musi v Cesku skutecne doopravdy mentalne retardovany, uz jsem tam teda 20 let nebyl ale hezkejch holek tam pamatuju jako maku. Tady na velke narozeninove party jedne Amik v pulce dosel za kamosem-oslavencem a rika mu ze napocital 50 holek a ani jednu osklivou. A mezi jakymkoliv imigranty, je vzdycky znacne mene zenskej v populaci. Ja sice volam po mravni obnove ale ridim starym ceskym dobrym porekadlem jina zeme jiny mrav. Mrav ceske zeme vyrusta z krestanske kultury a ta je neodvratne spojena s virou v Krista. Mozna ze osvicenci a racionaliste si toho 200 let zpatky nevsimli po cele Evrope a severni Americe, ale tohle propejeni zacina byt zretelneji videt, kdyz je silne naruseno. Dokud je moralni fundament silny a pevny malokdo si vsimne ze vubec existuje.

A aby jsme si vzajemne porozumeli islamsti fundamentaliste jsou stejni jako napr. jezuiti nebo nejaky jiny fanaticky spolek, kdyz nedrzi v nejaky zemi pevne moc, tak maji hubu plnou demokracie, ale kdyz nekde drzi pevne moc...At si to krestanske cirkve vykladaji jak chteji, tak Jezis klade na prvni misto v otazce viry svobodnou volbu. Kdyby Buh chtel at verime, tak nam rekne verte a je to vyrizene. A tak mame na svete jenom dva druhy lidi. Jedni veri, ze Buh neexistuje a druzi v veri stejne pevne v existenci Bozi. Ovsem ateistum se nebude libit, ze pouze veri v nexistenci Bozi. Kdyz mi dodaji empiricky dukaz nexistence Boha, tak to uznam a prepisu to. Ale do te doby si zustanu u sve viry v Boha. A mam takovej pocit, ponevadz jako mladej progresivni ateista jsem takovy dukaz marne hledal, ze se svou virou v Boha vydrzim do konce zivota.[smích]

364072

9.5.2018 20:51

Harašení je podružný problém Západu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Rozhodující, primární volba
Vlastimil Podracký: Západ nebo Východ?
A odpovídá: tak i tak.
Ale věc se má jinak.
Předevší ona volba je: Západ nebo Rusko?
Tak se porozhlédněme.
Ukrajina – tak i tak. A Západ ji schlamstnul.
Nyní Arménie – tak i tak. A Západ ji právě polyká.
Nepozorujete Putinovu politiku?
Proč nechal Ukrajinu, teď Arménii?
A mnoho dalších, třeba Gruzii?
Putinova politika je křišťálově jednoduchá:
Bereme jen ty, kteří nevolí tak i tak, ale volí JEN Rusko.
A ti ostatní tak i tak, ať chcípnou spolu se Západem, který je napřed sežere.
Takže odpověď je jasná a ocelově tvrdá:
Západ nebo Rusko?
Jen a výlučně Rusko.

364066

12.5.2018 6:04

Ale vždyť u nás je to úplně stejné...

RaMa 89.?.?.?

Takový princip ale funguje i v Čechách.
Z něčeho vás nespravedlivě obviní a pak jste to vy kdo musí dokazovat nevinu. Říká se tomu presumpce viny a ačkoliv formálně být nemá, systém tak funguje.
Např. pokud státní zástupce dostane na stůl spis s důkazy ve prospěch i v neprospěch obviněného, MUSÍ podat žalobu, protože o vině smí rozhodnout jen soud. (To jak kvalitní jsou tu důkazy v neprospěch ale nikdo neřeší). Jenže soudce předpokládá, že když mu něco dají na stůl, tak to snad má policie nějak podložené.... A primárně se k obžalovanému všichni chovají, jakoby byl jednoznačně vinen.
Korektní chování je luxus, kterého se dostane jen málokomu.

364115

15.5.2018 1:15

Demokratismus plodí nenávist a chaos

Reputat 51.?.?.?

1)
"Na rozdíl od nás z postkomunistických zemí, kteří jsme si stihli vypěstovat imunitu vůči stupidním ideologiím"

Tím chtěl "básník" říci co?

Za "bolševika" byli Češi nejtolerantnější zemí vůči různým deviacím.
Možná ještě někteří chvíli budou, než je pozře asociální "hniloba" západu.

Bolševik takovou asociální perverzi nemusel řešit, možná i proto, že nebyl taková zrůda a podobné obludnosti nepodněcoval.

2)
Cuī bonō?
Odpověděl si někdo, bez politické a náboženské zaslepenosti, kde je původ chaosu a rozpadu společnosti?

364168

16.5.2018 6:27

RE: Demokratismus plodí nenávist a chaos

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364168

Kdo ma z toho prospech? Vetsinou tato otazka poskytuje velmi dobre odpovedi. K udrzeni stavajiciho mocenskeho stavu, je treba drzet ekonomiku, z ktere geopoloticke rozlozeni plyne. Ta stoji na hegemenoii papiroveho dolaru jako svetove obchodni meny, neslo byt to bez technologicke vyspelosti, i za bolsevika byli treba valuty na nakup neceho, co byl problem vyrobit v podobne kvalite nebo vubec. Byli ucineny pokusy jit out. Husein,prilis mala ekonomika ale spatny priklad pro ostatni. Kadafi chtel kryt africkou menu, kdyby ho nechali byt brzo by od toho utekl, protoze misto zlata by mu zustal papir. Zkusili to ve Venezuele, ta presla na kryti ropou a pres obchodni valku je na pokraji zhrouceni, na ostrove jako Kuba nelze volit nohama. V pevninske Venezuele zacinaji lide utikaji pres hranici po nekolika letech, na Kube to musi zkousnout. Obe zeme jsou na zapadni polokouli v geopoliticke sfere vlivu USA.

Iran je problem, ma strategickou pozici, kterou nemuze ignorovat ani Rusko ani Cina z hlediska vlastni bezpecnosti. Staci se podivat na mapu. Rusove nemusi z ekonomickych duvodu byt v Iranu, ale nemohou dovolit aby tam meli kontrolu USA. Cina ma mimoto i ekonomicke duvody. Obama uzavrel dohodu prijatelnou pro Moskvu i Peking, kyvli na to UK, Francie a byli poprve prizvani Nemci. Ti stale posilhavaji po Drang nach Osten. Britanie a Rusko jsou jednoznacne proti. Londyn si hlida politickou rovnovahu v Evrope a Rusku si nenecha ve vychodni Evrope zrusit naraznikovou zonu. Siemens odstoupil od kontraktu za desitky miliard v Iranu, brousi si na to zuby americke korporace, ktere neuspely a bude se to opakovat protoze USA ztraceji cim dal rychleji duveryhodnost v mezinarodnim obchode specialne v tretim svete.

Francouzsky Total pohrozil, ze pokud dojde na ekonomicke sankce USA, prevede svoje aktiva za jednu miliardu v plynu a rope na cinskou korporaci. Britsko-holandsky Shell tam teprve neco rozjizdi, ale Londyn se nechal slyset jeste pred vypovezenim dohody, ze nemini nic menit. Zatim to je za drobne cirka 10 milionu babek, to znamena ze po trech letech to neni povazovane za bezpecnou investici. Izrael se tradicne snazi vyuzit situace specialne radikalni kridlo, ale Mossad a armad jsou si vedomi, ze vypovezeni smlouvy je nesmirne nebezpecny podnik pro svet, tak ... Hlavni duvod proc zatim od dohody odstoupili pouze USA.

Dva Navy Seal pravdepodobne zavrazdili Zeleneho bareta ve spanku v Mali, protoze kradli a on to chtel nahlasit. Bude to spicka ledovce. Tady otazka Qui bono? nefunguje. Vojensko-prumyslovy komplex si jiste nepreje moralni rozklad vlastni armady. Jedna se o elitni jednotky spatna zprava pro svet. Nas problem je krize moralky v zapadni civilizaci. Kratkodobe profity za padaset let, odbourani osobni odpovednosti, protoze korporace je pro pravni system zodpovedna z toho plyne nikdo nemuze jit do basy, manipulace verejnym minenim, utajovani informaci, ekologicke skody...Dlouhodobe z toho nema prospech nikdo, ale valecnou ekonomiku zalozenou na expanzi to nezajima.

364198

Příspěvků: 20

09.05. 02:00 baba_Blažková  Jasně
09.05. 05:07  RE: Jasně
12.05. 12:50 Zombie  RE: Jasně
12.05. 20:34  RE: Jasně
13.05. 04:22  RE: Jasně
09.05. 07:10  RE: Jasně
09.05. 09:06 Saša  RE: Jasně
09.05. 11:05 pozorovateľ  Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...
09.05. 11:09 pozorovateľ  RE: Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...
09.05. 12:49 kolokol  RE: Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...
09.05. 11:13 pozorovateľ  Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo
09.05. 16:27 Vladimír Stwora  RE: Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo
13.05. 03:02 ignorek  RE: Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo
09.05. 13:15 výjimečné porušení omerty  záchranou budiž islám
09.05. 16:56 kolemjdoucí2  RE: záchranou budiž islám
10.05. 04:59  RE: záchranou budiž islám
09.05. 20:51  Harašení je podružný problém Západu
12.05. 06:04 RaMa  Ale vždyť u nás je to úplně stejné...
15.05. 01:15 Reputat  Demokratismus plodí nenávist a chaos
16.05. 06:27  RE: Demokratismus plodí nenávist a chaos

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 5

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,69 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 779,61 Kč
1 unce stříbra
491,11 Kč
Bitcoin
1 033 829,48 Kč

Poslední aktualizace: 16.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 815