Diskuze k článku

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

Příspěvků 39

1.12.2017 1:17

Jenom podotknu, že pracovitost je takřka zvrhlá sexualita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

oproštěná o lidství, smyslové citové a harmonické požitky rodiny i společenství širšího okruhu sdílejících rezervaci klimatu civilizace, kultury a přínosů tahajících při potížích společným záběrem k prospěchu obecně. Zatím se zdá že to snad i záměrně mocensky to tříští aby se náhodou s protivenstvím samolibé samozvané šlechty či zájmových skupin libovolných omezovačů okolí snad neměli i fajn. Láska může mít mnoho podob od partnerské, mateřské, otcovské, potomků a daný sex fyzická partnerská láska je jenom třešnička na dortu těch co žijí plnohodnotné životy na rozvinutí družiny. Ovšem se propaguje ze zištných důvodů tedy k práci a mnozí chápou že se špatně skrývanými úmysly a i přípravy na zaměstnání úzkoprsých odborníků co pro klapky a tedy cílení či zaměření pro stromy nevidí les a svým způsobem jsou omezenci v roli koleček ve stroji masomlýnku zisk někoho, koho třeba zabukáčů podloud, nebo nějak a obětí víceméně funkční nevzdělanosti. A jasně takovíto formanti či omezenci mohou dělat kopie jako když dýchají. No? Ano, omezence a tupany bez omluvy. [mrknutí jedním okem]

To zvládneme
Vložený obrázek

Vložený obrázek
lidské zd(st)roje [překvapení]

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11587-cina-vysle-sp... time 18:35

361248

1.12.2017 3:50

Degenerace bílé civilizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

V naši bílé evropské kultuře se jedná o nějakou genetickou chybu původního obyvatelstva. Současná vládnoucí elita Evropy je doslova posedlá po multi-rasové společnosti, jakož i politické korektnosti, s upřednostňováním barevné imigrace, lesbiček, gayů, kriminálníků, Romů, atd., atd. Žádná jiná rasa se mimo té bílé takto sebevražedné nechová. A když president USA upozorní VB na nebezpečí islámského radikalismu, zvedne se z celé Evropy nenávistná vlna protestů na jeho adresu s obviňováním z diskriminace, sexismu, rasismu, xenofobie, bigotry a tak dále.
No jak to asi může skončit? Pokud se Evropané nedokáži zbavit dnešního úchylného vedení v EU, tak nevyhnutelně skončíme v občanské, rasové a náboženské válce. Západní Evropa k tomuto střetu má již docela blízko.

361249

1.12.2017 10:03

Harassment career s.r.o.

JaJa 185.?.?.?

Zde bych si dovolil na odlehčení jeden "starší" D-Fensův článek:
http://dfens-cz.com/harassment-career-s-r-o/
Já jen, aby ty dámy, které váhají, jestli půjdou po #metoo a nebo po #whynotme, měly profesionální podporu...[chechtot]

361251

2.12.2017 3:33

Osemetna je zalezitost zen naverbovanych do

favela 203.?.?.?

Reakce na 361251

Armady. Kdyz si velitel necha nastoupit jednotku a zaveli :" Vojacka A. Do stanu pochodem vchod"!. A neuposlechnuti rozkazu se tresta velmi prisne...
I kdyz se podrztaskovwe snazi Usaci chteji nejak EU odrovnat , protoze prese vsecko nejak vadi. Vyrok Merkel se ukazal nespravny,/My to zvladneme/ Nic nezvladla a musi to zvladnout treba CR !! Zda se ze chlap muze bejt taky lesba ..
A nezalezi kolik islamistu se prijme do CR, zalezi pouze na tom ,ze budou umisteni aby CR plne Ovladli !!
Brexit zda se byl zinscenovanej. Britove jsou pribuzny Usaku, velmi podlezave a vynalezave poslusny az nadprumerne,a navic jako USA / kde je okolo tisic zakladen/ je cela Britannie jedna velka Usacka vojenska zakladna. /prospikovanost okolo 120/. Dokonce je tam nejvetsi spionazne Vyzvedacska zakladna na celej svet i na brity a Usaky vcetne.
Tedy skoda taky nechat rozvratit..Jako EU.
Zpusobu jak znicit svet stale pribyva bohuzel. A tak ruka Osudu, Prozretelnosti na kterou verim to ma stale tezsi. /I treba varovani pred Barbary , jako to udelala v Rime , pomoci kejhani posvatnych hus , ale i husaku #%^&&%$#/.
Ale Putin taky jednou skonci a neni nahrada a Cina prijde take logicky nahospodarsky sestup. Usakum by stacila trpelivost , kterou ale nemaji..
Coz je podezrely, ze se chteji a pospichaji co nejdrive , a driv nez Rusko, sebeznicit !! Ale ma to asi co delat s nepsanymi zakony Zaniku Imperii...
A zaniklo jich hromady nedavno. Otoman, Habsurkove, Britove, SSSR, Germani 2x, francie, Holandsko , Belgie....
A pracujou tvrde. Hillary by mela dostat medajli za usili pri svem uctihodnem stari za rozvraty !!
Zatim se ale role Predeterminace v UsaImperia vyplnuje a funguje. Uz pres sto let. Nikomu zda se nevadi, ze zahynou i s rodinama pri vyplnovani determinacniho planu !! Tady je videt dalsi dukaz ,ze se vlady a hlavni byrokrati , lidem jen podobaji , ale uz davno nejsou.
Zene je velka Energicka touha a zcela bezedna. Totalni ale i nepochopitelna.
Determinace /urceni/. Znamena pri narozeni cloveka s darem urciteho zdravi, energie, poslani v zivote a jeho napln,povaha, schopnosti , moznosti i lidske vrozene chyby a to vse se vyviji atd. Muzeme to prirovnat k zeleznicnimu vagonu , ktery se urcitou silou , ktera doda patricnou urcenou energii /u kazdeho odlisnou/ postrci a ktery se pohybuje nahoru, dolu , doleva, doprava tedy jak je urceno, ale stale pouze na kolejich tedy v dimenzich ktere jsou predem urceny a ktere urcuji zivotni drahu ale i omezeni kazdeho zivota...
A tak tedy, ze neni mozne prekrocit svuj stin..

361271

2.12.2017 4:14

neni mozne prekrocit ten stin , ale

favela 203.?.?.?

Reakce na 361251

Muzeme pozorovat , spousty lidi ve funkcich a v pozicich , kam vubec nepatri a nemaji schopnosti je vykonavat a naopak spousty tech , kteri maji vse, jsou stedre obdarovani ale zivori nekde na spodu spolecnosti.
.Neplati to v umeni , kdyz se po umelcich neslape neprinesou kvalitni ovoce svych talentu...
Napr. rez. Forman , kterej v Hollywoodu stvoril film "One Flew over..." popularni ,ale Filmovy Cartoon pouze. Cely film si muzeme slozit a seradit z obrazku jak seschematicky vyviji ...Velkej rozdil jeho filmu z Ceska !!
Jinak jsou lidove, socialni demokracie Idealni Systemy , ktere dokonale umoznuji , aby lide /volici/ volili Vzdycky Proti svym zajmum !!! A jak to funguje a spolehlive a delsi dobu . Tyto jsou take bez vyjimky poiticke strany zradcu !!!
Napr. socialista Ebert kancler, ihned po I.sv.valce prohlasil ,ze Nemecko bylo porazeno zradou a to se velmi libilo korporacim....Nejen valky, ale pripravy jsou plne zisku..Take v CR se to hemzilo v podobnych stranach zradci a neni tomu koncu !!
A bez vyjimky !! Az je to neuveritelne. Mimo to take poskytuji perfektni "sklenik" pro idealni rust tech nejhorsich zlocinnych rezimu. Jiz od Rima, mozna i pred tim.
V Usa to pak znamena nekonecny zdroj dolaru na vse co si naplanuji a vymysli...
A vubec nezalezi na nejakem tom/astronomickym/ dluhu !!
Kdyz je treba demokraticky rezimy padaji jako svestky .Jugoslavie,Ukrajina, CSR, Polsko, Chile, Recko a hlavne Nemecko, kde Hitlera k moci dostaly predevsim velke korporace Thyssen, I.G.Farben, Krupp. a mnoho dalsich ..Zadnej problem.
A ted zase probiha konec EU snadno a rychle. jednoduse. Zadnej zadrhel.
Zajimavy bylo jak i fanaticky Krizaci s nejmodernejsima vyzbrojema /na tehdejsi dobu/, podlehli fanatickym a hure vyzbrojenym arabum..A jeste stacili predtim znicit Vychodni Rimskou Risi ...
A umoznili tak okupaci casti severni Afriky a Evropy atd...
Veci jdou sejdrem porad..
Zahledl jsem knizku J.Londona a zacal premyslet o osudech Aljasky. Kdy ale Aljaska patrici Rusku /a carovi/do roku 1906, byla vykradana Kandsko-Americkymi zlatokopy , vcetne J.L., jiz od let 1880.!!! bez nahrady.
Celkem 40 milionu unci , patricich vlade Ruska, bylo tak uloupeno aby Kanada a USA prosperovali...Nikdu se nikdo nezminil..
Mimo to usacky "zlatokopove " od 1989 do 1934 napadli Kubu 4x, Honduras 7x, Dominik rep.4x,Haiti 2x, Guatemalu 1x, Panamu 2x,Mexiko 3x, Kolunbii 4x,Nikaragua 5x, a Filipiny atd Vojensky. Jde jiste o svetove rekordy v Okupacich, za ucelem poridit tem statum a narodum suverenitu a Svobodu !!!
A nezavislost !!
Pozoruhodny . V r. 1934 Roosewelt naridil System "Dobrej Soused" protoze se potreboval pripravit na valku s Japonskem .. Kuriozni..
Dodnes se tam/na Aljasce/ tezi zlato a jine nerosty...

361272

1.12.2017 10:25

Výborný rozhovor o celém tématu

JaJa 185.?.?.?

Ještě jeden výborný rozhovor o celém tématu s exministryní spravedlnosti Kovářovou, kde zazní IMHO nádherný názor, že všechny tyto dámy angažující se pod #metoo, jsou vlastně tzv. "křehké děti", které neprošly normální výchovou, neb byly celou dobu vychovávány ve vatičce, a tudíž nejsou na život řádně připraveny. Problémem však je, že ačkoliv těchto "křehkých dětí" je menšina, jsou nepřiměřeně moc slyšet. Prostě další "menšina"...[velký smích]
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/muzi-me-obtezu...

361252

1.12.2017 11:03

V teto problematice

Qwr 37.?.?.?

By se v prvni rade mely aktivne angazovat normalni zeny (doufam, ze jich jeste hodne zbyva, pouze mlci). Tento trend je v dusledku i proti nim!!

361253

1.12.2017 11:36

Vazelina a prsty...

Krokodíl 195.?.?.?

...a pro jistotu gumenou rukavici aby neotehotnela

361254

1.12.2017 12:05

Pěkný úlovek na stránky...

Jan Maloušek 195.?.?.?

...článek od bývalé ministrině spravedlnosti. Blahopřeji!
A ona sama se, chudák, právě politicky znemožnila.

361255

https://www.youtube.com/watch?v=-1weDjpXhCE

všechny vaše problémy vyřeší hluboké přátelství v kolektivu sobě rovných [oči v sloup]

361256

1.12.2017 12:23

Ďalší krok k depopulácii...

pozorovateľ 217.?.?.?

Frankfurtská škola, aniž by ostatním blíže odkrývala své záměry, prosazuje pro zdárný postup „sametové“ kulturní revoluce mezi jinými následující věci:

1. zvláštní trestnost rasových zločinů

2. zavádění nového jazyka a změnu obsahu a vnímání pojmů

3. sexuální výchovu a šíření homosexuality mezi dětmi

4. podkopávání autority učitelů a školy

5. podporu přistěhovalectví ke zničení kulturního rázu země

6. rozšíření užívání drog

7. útok na náboženství

8. nejistý právní systém nastavený proti obětem zločinů

9. závislost na státu nebo státních příspěvcích

10. ovládnutí sdělovacích prostředků

11. oslabování role rodiny a její rozbití

Jedna z hlavních myšlenek frankfurtské školy navazuje na Freudovo pojetí sexuality a vykládá jej ve smyslu „pansexuality“ zahrnující nevázané ukájení pohlavního pudu, stírání rozdílů mezi pohlavími a překonání tradičních vztahů mezi muži a ženami. Proto jsou jejími dalšími záměry:

a) útok na autoritu otce, odmítání rozdílných rolí otce a matky a uzmutí rodičům jejich práv jakožto hlavním vychovatelům dětí

b) odstranění rozdílů ve výchově chlapců a dívek

c) odstranění veškerých projevů zvláštního postavení muže, např. přítomností žen v ozbrojených složkách

d) prohlášení žen za „vykořisťovanou třídu“ a mužů za „vykořisťovatele“

Münzenberg shrnul úsilí frankfurtské školy následovně: „Západ zkazíme tak, až bude smrdět.“

https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/frankfur...
--------

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Zasvec...

- Snížení počtu obyvatel Země
- Povolenky k rození dětí
- Nové pojetí sexu, sex bez reprodukce
- Sexuální osvěta mládeže jako nástroj světové vlády
- Podpora potratů jako nástroj ke snížení počtu obyvatel Země
- Podpora homosexuality
- Nové technologie reprodukce bez pohlavního spojení
- Zánik rodiny
- Ulehčení umírání a zavedení pilulky smrti
- Omezení přístupu k bezplatné zdravotní péči a tím vyloučení starších lidí ze systému
- Přísně kontrolovaný přístup k lékům
- Úmyslně se zkomplikuje diagnostika nových nevyléčitelných nemocí
- Potlačování léčby rakoviny
- Vyvolávání srdečních infarktů
- Sloučení náboženství a zánik starých náboženství
- Školní docházka jako nástroj indoktrinace – úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určitého učení názorů či postojů, které nepřipouští diskusi ani kritiku
- Odstranění některých knih z knihoven
- Změny zákonů, jež vyvolají sociální a morální chaos
- Podpora spotřeby alkoholu a užívání drog
- Větší počet věznic
- Nulová psychologická a fyzická jistota
- Kriminalita jako nástroj ovládání společnosti
- Sex a ...

Automaticky kráceno

361257

1.12.2017 21:39

RE: Ďalší krok k depopulácii...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 361257

Frankfurtská (xidovská) škola rozlišuje dva druhy revoluce: politickou a kulturní. Kulturní revoluci, která rozkládá řád zevnitř, považují za dlouhodobý plán zaměřený zejména na rodinu, školství, sdělovací prostředky, oblast pohlavního života a populární kulturu.

Bertrand Russell bývá spojován s frankfurtskou školou v souvislosti se sociálním inženýrstvím. Ve své knize Vliv vědy na společnost píše:
„Fyziologie a psychologie poskytují pole pro vědecké postupy, které stále čekají na další rozvoj. […] Význam

davové psychologie

nesmírně vzrostl díky vývoji moderních propagandistických metod. A nejvlivnější z nich se nazývá‚ vzdělávání…‘ Sociální psychologové zítřka budou mít několik školních tříd, na nichž budou zkoušet různé metody, jak navodit neotřesitelné přesvědčení, že sníh je černý. Brzy se dostaví řada výsledků. Za prvé, že vliv domova narušuje kýžený výsledek. Za druhé, že toho nelze tak docela dosáhnout, pokud indoktrinace (debilizace, vymývání mozků) nezačne už před věkem desíti let. Za třetí, že velmi účinné je

opakované odříkávání veršů

doprovázených hudbou.
Za čtvrté, že přesvědčení o bílé barvě sněhu je nutné představit jako chorobný sklon k výstřednosti.

361266

2.12.2017 8:34

RE: Ďalší krok k depopulácii...

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 361257

Představitel frankfurtské školy a nové levice z šedesátých let minulého století světoobčan Herbert Marcus vyplodil svou degenerátskou myslí teorii

osvobození, která pod pláštíkem svobody otevírá cestu bezmezné zvrácenosti.

Ale dokud významná část zotročovaných pociťuje naději, že se díky daru rozumu dají vyřešit problémy společnosti (způsobené mocenskými deprivanty z páté kolony), pak společnost nedosáhne stavu beznaděje.

361274

3.12.2017 2:23

S mrazem I CENZURA ZMRAZUJE. TEST.

favela 203.?.?.?

Reakce na 361274

V Tramtarii. Zacina se sirit novy otrokarsky system pro Evropany. Kdo jsou otrokari se vi. Sex merkeloidu a havloidu , nikdy nemuze byt nahrazka za obycejnou lidskou lasku. Svuj k svemu. Merkel a hlavne
Macrofon mi pripada prihratej a jeste navic i prehratej.
Pozor dalsi Jugoslavie muze nastat brzy v CR.
Zkouska tvrdosti censury zavedeny od vcera .
ASI SE NECO NEKALYHO CHYSTA !!

361286

1.12.2017 14:24

ČR v roce 2030

Vlad80 84.?.?.?

Jak se neustále šrouby různých regulací utahují, vzpomněl jsem si na jednu povídku od Stephena Leacocka. Úryvek z knihy:

– Uff, to teda bylo o fous.
– A co? Ničeho jsem si nevšimla.
– To byl přece inspektor obuvi. Ráno jsem tak hrozně spěchal, abych přišel na schůzku s tebou včas, že jsem si nestačil pořádně vyleštit boty. To byla klika, co?
– Pssst, nemluv na mě. Tamhleten člověk nás pozoruje. Co když je to někdo z toho nového úřadu předčasných známostí?
– Mám přece povolení, Angelino.
– Oh, ty máš povolení? Proč jsi mi to neřekl? Tak to se do tebe můžu i zavěsit, co?
– No, to zatím ne. Někdo mě totiž udal, že jsem byl 3 večery po sobě u vás doma a tak jsem dostal předvolání na oddělení návštěv, kde po mě chtěli povolení. Měl jsem samozřejmě klasifikaci vhodného nápadníka a řádně zaplacenou návštěvní daň.
– Můj ty Bože! Někdy mě vážně unavuje žít ve společnosti, kde je všechno tak regulováno. To musely být časy, kdy si lidé mohli chodit kam chtějí a s kým chtějí. Představ si, dokonce mohli jíst i v restauraci! Bez osvědčení hlavního hygienika.
– Ale to muselo být dost nebezpečné. Ani nevím, jestli bych o to stál. Co kdyby měl někdo rýmu a ty ses od něj nakazila?
Crrrn… Crrrn…
– Promiň, jen si obnovím registraci čipu volného procházení.
– Edwarde, co kdybychom si na chvilku sedli na lavičku? Myslíš, že si můžeme sednout?
– Mám sice povolení k sezení pro dvě osoby, teď si ale vůbec nemohu vzpomenout, jestli má náležité razítko.
– Tamhle je hlídač. Dojdi se ho zeptat, jestli si můžeme sednout.
– To přece nejde. Nevidíš, že má na sobě štítek mlčení?
– Tak se zeptej tamhle toho policisty.
– Policisty? A dostat se přímo před soud za rušení policie v době služby?
– Proboha, málem jsem tě chytla za ruku.
– To nevadí, moje nové povolení to dovoluje. Ale musíš ji držet dlaní vzhůru a dodržovat ode mne vzdálenost 3 stop.

Tato povídka byla napsána před třičtvrtě stoletím jako groteska. Teď se bohužel z této grotesky stává pomalu horor. A když si to tak uvědomím, tak mnoho z těch regulací (žádné procházky nesezdaných párů, žádné držení za ruku, žádné chození kam chci, atd.) platí už teď v islámu. Bohužel s tím, že tam jim to neumožní ani žádné povolení nebo razítko.
--------------------
PS: Když se přihlásím pod jménem a emailem co jsem se registroval, píše mi to, chybné heslo. Zažádal jsem o nové a po opětném přihlášení dostanu INFO - nenalezeno. Když jsem to jméno a email vložil do tohoto příspěvku, dostal jsem info - Jméno Vladimír nebo email info@topcz.net, který jste použil/a, je registrován. Patří-li vám, prosím, přihláste se. V opačném případě použijte jiné jméno nebo jiný email. Takže Vám to moc nefunguje.

361258

1.12.2017 16:02

Orwell 1984

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361258

Až desivo mi to pripomenulo scénu z Orwella. Ešte pred nedávnom mi to pripadalo nereálna absurdnosť...
---
Asi v polovině dopoledne vyšel Winston ze své kóje na záchod.

Z druhého konce dlouhé jasně osvětlené chodby přicházela osamělá postava. Byla to dívka s tmavými vlasy. Uplynuly čtyři dny od toho večera, kdy ji potkal před starožitnictvím. Když se k ní přiblížil, všiml si, že má pravou ruku v pásce. Z dálky ji nebylo vidět, protože byla stejné barvy jako její kombinéza. Pravděpodobně se poranila, jak otáčela jedním z velkých bubnů, na nichž byly „načrtnuté“ zápletky románů. To byl v Oddělení literatury běžný úkaz.

Byli od sebe asi čtyři metry, když dívka zakopla a upadla jak široká tak dlouhá. Hlasitě vykřikla bolestí. Zřejmě padla na poraněnou ruku. Winston se zastavil. Dívka se vztyčila na kolenou. V tváři byla nezdravě bledá, a její rty se proto zdály ještě rudější než předtím. Upírala na něho oči s prosebným výrazem, který vyjadřoval spíš strach než bolest.

Ve Winstonově nitru se mísily zvláštní pocity. Před ním je nepřítel, který se ho snaží zabít; také lidská bytost, která trpí bolestí a má možná zlomenou ruku. Instinktivně vykročil kupředu, aby jí pomohl. Ve chvíli, kdy padala na ovázanou ruku, jako by tu bolest cítil na vlastní kůži.

„Stalo se vám něco?“ zeptal se.

„To nic není. Moje ruka - za chvilku bude v pořádku.“

Mluvila, jako by jí srdce vynechávalo. Opravdu strašně zbledla.

„Nezlomila jste si nic?“

„Ne, už je to dobré. Chvilku to bolelo, to je všechno.“

Napřáhla k němu zdravou ruku a on jí pomohl vstát. Trochu se jí opět vrátila barva a už vypadala líp.

„To nic,“ opakovala. „Jen jsem se trochu uhodila do zápěstí. Děkuji vám, soudruhu.“

A odešla původním směrem tak svižně, jako by se opravdu nic nestalo. Celá příhoda netrvala ani půl minuty. Bylo zvykem, který nabyl povahy instinktu, že člověk nedával v obličeji znát své pocity. Když se to přihodilo, stáli navíc přímo před obrazovkou. Ale i tak bylo velmi obtížné skrýt chvilkové překvapení, protože v těch dvou třech vteřinách, kdy dívce pomáhal, mu vsunula cosi do dlaně. Nebylo pochyby, že to udělala záměrně. Cosi malého, plochého. Když vcházel do dveří záchodu, vložil to do kapsy a ohmatal špičkami prstů. Byl to útržek papíru složený do čtverečku.

Teprve na pisoáru se mu podařilo papírek trochu rozvinout. Zřejmě na něm byl napsán vzkaz. Na okamžik byl v pokušení vejít do některého záchodu a hned si to přečíst. Ale dobře věděl, že by to bylo šílenství. Nebylo místa, kde by si člověk mohl být jist s větší určitostí, že ho obrazovky neustále sledují.

Vrátil se do své kóje, usedl, útržek papíru hodil nedbale mezi jiné papíry na stole, nasadil si brýle a přitáhl si speakwrite. Pět minut, řekl si, přinejmenším pět minut! Srdce v pr...Automaticky kráceno

361259

1.12.2017 16:03

RE: Orwell 1984

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361259

(pokračovanie)

Srdce v prsou mu bušilo nebezpečně hlasitě. Naštěstí práce, kterou právě dostal, byla pouhá rutina: opravoval dlouhou řadu čísel, což nevyžadovalo soustředěnou pozornost.

Ať už je na tom papírku napsáno cokoli, musí to mít politický význam. Pokud mohl předpokládat, byly dvě možnosti. Za prvé, a to bylo nejpravděpodobnější, je ta dívka agentka Ideopolicie, jak se obával. Nevěděl, proč by Ideopolicie měla doručovat vzkazy takovou cestou, ale asi mají své důvody. Na tom papírku měla být hrozba, předvolání, rozkaz spáchat sebevraždu, nebo nějaká léčka. Ale byla tu ještě jiná, divočejší možnost, která ho neodbytně napadla a kterou se marně snažil potlačit. Že totiž nepochází od Ideopolicie, ale od nějaké podzemní organizace. Možná že Bratrstvo přece jen existuje! Možná že ta dívka je jeho členka. Absurdní nápad nepochybně, ale vybavil se mu přesně v okamžiku, když ucítil papírek v ruce. Teprve po několika minutách ho napadlo jiné, pravděpodobnější vysvětlení. A ještě teď, i když mu rozum říkal, že ten vzkaz nejspíš znamená smrt, tomu nevěřil, nerozumná naděje přetrvávala, srdce mu bušilo a jen stěží se bránil tomu, aby se jeho hlas netřásl, když polohlasně odříkával čísla do speakwritu.

Sroloval dokončenou práci do svitku a vsunul ho do pneumatického potrubí. Uplynulo osm minut. Posunul si brýle na nose, vzdychl a přitáhl si další hromádku papírů, s útržkem navrchu. Vyroloval ho. Stálo na něm velkým, nepravidelným písmem:

Miluji tě.

Několik vteřin byl tak omráčen, že neodhodil tu kompromitující věcičku do paměťové díry. Než to nakonec udělal, neodolal a ještě jednou si to přečetl, aby se ujistil, že tam ta slova skutečně jsou. Přitom dobře věděl, jak nebezpečné je projevit přílišný zájem.


(z románu 1984 od George Orwella)

361260

1.12.2017 19:05

RE: Orwell 1984

Bluejamie65 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 361259

Já osobně se velmi stydím za svou jednostrannou tupost. Až ruský spisovatel Jeskov mi kdysi musel vysvětlit, že Orwell nepsal o totalitě v SSSR, ale o totalitě, která čeká tzv. "západní svět". >

361264

1.12.2017 19:53

RE: Orwell 1984

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361264

Z jedného kontroverzného zdroja mám tvrdenie, že George Orwell (román 1984) aj Aldous Huxley (román Brave New World) boli členmi tajnej spoločnosti Fabiánov a že práve vďaka tomu mali informácie o tom, čo je pre svet chystané. Takže neboli až tak veľkí vizionári ako skôr mali prístup k insiderským informáciam a literárnou formou ich sprístupnili verejnosti.

361265

1.12.2017 22:37

RE: Orwell 1984

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 361265

Román 1984 je zrejme tak trochu plagiát románu My od ruského spisovateľa Jevgenija Zamjatina. Ten som nečítal, len náhodou ma na to niekto upozornil.

https://cs.wikipedia.org/wiki/My_%28rom%C3%A1n%29

361268

2.12.2017 12:34

RE: Orwell 1984

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 361268

1984 určitě není plagiát My. Zamjatinův román My je deníkový záznam o společnosti, kde lidé žijí v kolektivním městě jako v akváriu a všechno dělají společně, na styk mezi pohlavími se vyplňuje žádanka, neexistuje rodina, každý a každá může vyplnit žádanku na kohokoliv a pokud to schválí, dostanou vymezený čas. Je to varianta na masové průvody a je to hodně děsivé, ale jinak než Orwell. Tu knihu mám tady a určitě stojí za přečtení.

361275

2.12.2017 14:06

RE: Orwell 1984

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 361275

> Zamjatinův román My ... určitě stojí za přečtení

A já soudím, pane Stworo, že číst pohádky v době, kdy většina lidí:

- je ekonomicky negramotná,
- nechápe co je ZLO,
- netuší, kdo nebo co ŘÍDÍ JEJICH ŽIVOTY,
- neví co je to LÁSKA,
- není schopna vysvětlit, v čem spočívá lidské ŠTĚSTÍ,
- nezná ani ty nejdůležitější PŘÍRODNÍ ZÁKONY,
- ... a ještě asi tisíc dalších (pro život VELMI DŮLEŽITÝCH věcí)

je (zdvořile řečeno) poněkud kontraproduktivní.

Pěkné dny
Vojta

361277

3.12.2017 10:34

RE: Orwell 1984

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 361277

Všechny pohádky v sobě obsahují poselství. Chytrému napověz - hloupého kopni.
Četba pohádek jest prospěšná všem neustále. Chytrý čte poselství ( někdy mezi řádky) , hlupák pocítí "alespoň" virtuální satisfakci.
Většina populace je vždy zaostalá, ale zde na tomto fóru pane kolego přece nezní poznámky, poznatky, názory a stanoviska většiny ale menšiny.
Na každém hnoji občas vykvete květina, v každém kolektivu se strukturuje hierarchie neobdařené většiny a znalé ( či po poznání prahnoucí ) menšiny. Pohádky včetně Zvědavce tu jsou pro menšinu , aby se posunula indukcí v pochopení , většině totiž stejně nelze pomoci, tak vždy zůstane tam, kde byla a je - v pozici lidských zdrojů.
P.S. i vy patříte do menšiny , to je jisté , a jestli já jsem elitář? ano , protože jsem realista. Jde jen o jediný parametr : jak moc jsou elity duševně choré. No a nyní v době Kalíyugy jsou velmi.

361292

1.12.2017 16:07

NE!

Tom 65.?.?.?

>A přirozeně také nakupovat.

proboha, nakupování NE!

361261

1.12.2017 17:06

Osobně si myslím,

Frank51 89.?.?.?

že o takovou krávu by si nikdo neopřel ani kolo.

361262

2.12.2017 1:06

RE: Osobně si myslím,

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 58.?.?.?

Reakce na 361262

Bohuzel tahle zdegenerovana muzatka je v pozici ty jeji nehorazne nesmysly a bude mit a ma plnou podporu tech zlocincu kteri nici nasi spolecnost dalaji z nas muzu nasilniky, rapisty a podobne Ma za jiste dostatecnou podporu nevzdelanych , neinteligentnich blbcu ty zeny ktere se bodou angazovat s touto "zenou' musi byt isolovany a kompletne umlceny nebot jejich nechutne blaboly jsou v prvem slova smyslu na deti of veku 3-4 let ve skolkach uci deti ze si mohou zmenit gender ja mam pro tyto nechutaky pouceni z anatomie a biologie paklize chirurg zmeni zemu v muze a muze v zenu maji zasadni problem chromosomy a geny zustavaji naprosto stejne Nejlepe to rekl Australan sir Hamfrey this people are mutilated man or woman

361269

2.12.2017 20:32

RE: Osobně si myslím,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 361262

Proboha clovece ! vzdyt ta pani to pise jako nadsazku ! vzdyt ta pani mluvi mnoha z nas z duse v jejim clanku, ktery je hyperbolou a vtipnym popisem dnesni nove hysterie a opravdu neni treba psat urazlive at uz si myslite o cemkoli cokoli !!!

Jey

361282

1.12.2017 17:10

Vybrané příjmy zahraničního agenta Evropské hodnoty

r.m. 80.?.?.?

S tímhle souhlasit mám osobně problém...
-
Příjmy jEvropských hodnot Indulony Jandy přes inkasní agenturu SAB Fiance výběr nejlepších "přátel":
20.11.2017 27 000,00 CZK Bezhotovostní příjem EMBASSY OF ISRAEL
Evropske hodnoty1213/2017
0308 0 EMBASSY OF ISRAEL

15.11.2017 10 000,00 CZK Bezhotovostní příjem Úřad vlády ČR
ZAJISTENI KULATEHO STOLUPYORD052442171007
0308 171007 0 Úřad vlády ČR

13.10.2017 75 064,50 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN EMBASSY +
/RFB/VENDOR PAYMENTGRANT 17 GR 123
0 AMERICAN EMBASSY +

19.09.2017 104 319,98 CZK Bezhotovostní příjem KONRAD – ADENAUER – 0308 171006 KONRAD – ADENAUER –

01.08.2017 66 275,43 CZK Bezhotovostní příjem GLOBSEC European Pro
/DO2017-07-31/SPINVOICE 172006, EVROPSKE HODNOTY
GLOBSEC European Pro

19.07.2017 127 323,35 CZK Bezhotovostní příjem EUROPEAN COMMISSION
1770231958 172005, 1792069141
EUROPEAN COMMISSION

01.06.2017 131 213,50 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN EMBASSY +
/RFB/VENDOR PAYMENTGRANT 17 GR 058
0 AMERICAN EMBASSY +

24.05.2017 320 678,00 CZK Bezhotovostní příjem CITIBANK EUROPE PLC
NIDB/165792INVOICE PAYMENTCZP021805172017-05-18
0000 0 0 CITIBANK EUROPE PLC

27.04.2017 55 682,16 CZK Bezhotovostní příjem CESKO-NEMECKY FOND B
4177543KONTO NR:CZ3320100000002300405420RATE: 1, E2E6759
CESKO-NEMECKY FOND B

01.03.2017 285 000,00 CZK Bezhotovostní příjem Centrum SEBEVĚDOMÉ Č
Program pro soudržnou společnost vevisegrádském kontextu – spoluprácev oblasti bezpečnostní a migračnípolitiky
1 Centrum SEBEVĚDOMÉ Č

28.02.2017 66 049,45 CZK Bezhotovostní příjem SECRETARIAT INTERN O
1ST PAYMENT – STRATCOM SUMMIT CONF. MAY 2017-RS322 ,,,,, 49274
SECRETARIAT INTERN O

11.01.2017 124 846,45 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN FRIENDS OF
CONTACT PERSON: JAN FAMULE AFOCR GRANT TEL +420 773 064 169 ABIC/FIO BCZPP BNY CUST RRN – O/B CITIBANK NY ( z CityBank New York)
AMERICAN FRIENDS OF

361263

1.12.2017 22:34

Tohle tvrdím už asi 10 let.

dunn 178.?.?.?

Feministky dojebaly svět.Z chlapa je bačkora, nejde na vojnu, mamánek,doma je nula, děti vychovává feministka a štve je proti tátovi!Cpou se do všeho!Ministryně obrany, jsou všude, kde je to jen o rozkazování.Fyzická práce jen pro muže, ale chtějí rovnost!Co ženské vymyslely?Nic, jen feminizmus!Je to na dlouho, ale tohle stačí.Kvůli ženským lidstvo skončí a za tím si stojím!

361267

2.12.2017 20:42

RE: Tohle tvrdím už asi 10 let.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 361267

A uplne smutne bohuzel mate pravdu. Mate pravdu Feminismus opravdu otocil svet a prirodni zakony naruby . Jedna vec je rovnost zaslouzena, jina je rovnost vynucena.
O to horsi, ze tohle vse je , jak vice a vice patrne,je zamer, ktery se vali jak ta povestna snehova koule rychleji a rychleji se nabaluje hnusem, nenormalnem a likvidaci nasich tisiciletych hodnost ...

Jeden uplne malinky prikladek: Vanocni strom v Montrealu ! Oslavovany, obdivovany, ocenovany - vsichni happy jak uzasna to myslenka vybrat a ozdobit pokriveny, ohnuty , tedy osklivy, nepovedeny, snad i nemocny strom jako symbol Vanoc v mestecku montrealu [pláč] cokoli co je divne, jine mimo chapani normy je predmetem oslavovani, ocenovani ... fujtajblzelenej .... tiblbcblbyibudoutakdlouhoblbnoutaztonatyblbceblbyspadne !!! a nas to vsechny zasype [pláč]

361283

3.12.2017 20:30

Zásadní změna.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 361283

Zásadní změna lidské společnosti se dá udělat téměř okamžitě a naprosto triviálním způsobem: Tabule "Psychiatrie" se prostě natluče z druhé strany plotu...

[velký smích]

361300

2.12.2017 1:59

No toť pri riti

none 78.?.?.?

Západ nech si vymetá, prosím.... Má čo...

361270

3.12.2017 6:46

Žena v. ženy

Marek 195.?.?.?

Je pomerne bežné, že medzi mužmi je mnoho bojovníkov za zrovnoprávnenie žien. Ale ešte som nezažil, aby žena hájila mužov pred ženami. Hoc inak ženy sa navzájom neznesú, keď však ide o "ženskosť" a emancipáciu, tu sú vždy všetky za jedno. Teda až na tento prípad.
Je to tak prosté: Za všetkým hľadaj prachy. Tým nemyslím tie vysúdené na mužoch, to je bagateľ. Ide o tie, ktoré sa vďaka kauze premelú v médiách. Ženy-krkúňky len na také kauzy čakajú a články hltajú. A o to ide médiám: Nech je tam čokoľvek, hlavne, že sa to číta a predáva.
Viete, prečo ešte žiadna žena nepristála na Mesiaci? Lebo tam ešte neotvorili žiadny supermarket.
Keby som bol Gott či Jágr, už by na mne ryžovali.

361289

4.12.2017 2:01

RE: Žena v. ženy

Prednohor 84.?.?.?

Reakce na 361289

Príliš veľa slov...
Je jedno staré príslovie: kam čert nemôže, pošle ženu.

361302

4.12.2017 11:34

Moralni holokost bile populace je na ceste k nam.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Kdysi, v "davne minulosti",jedna uvedomela zena prohlasila,ze,konec sveta nastane az zeny zacnou nosit muzske kalhoty, takze,kde je zacatek noseni kalhot?
Poprve se tak stalo ve Spanelske obcanske valky,kde se zeny chteli vyrovnat spolubojovnikum a mnohe je i v krutosti predcili.Zde,byl i vliv bolsevickeho Ruska,kde ,zeny byly znarodneny statem,pod heslem,vsichni muzi vsem zenam avsechny zeny vsem muzum.Zde zaucinkovala pritelkyne Lenina-Scrull, Emma Golman,ktera prohlasila,ze feminismus znici krestanske rodiny. V Rusku vystridaly zeny postaveni muzu ve vyrobe a jinde,zacla zamestnanost zen a tim i odloucenim od rodiny,casem muz ztracel svoji vudci roli v rodine.Tak,jak za Spanelske obcanske valky,tak i v "ruske" revoluci a pozdeji v druhe svetove valce mnohe zeny vynikaly krutosti nad zajatymi vojaky a i nad svymi spoluobcany,jak v civilu,tak v uniforme. Co dokazaly za bolseviku "domovnice" a tak zvane soudruzky, si kazdy z nas dobre pamatuje ,ze pred takovou "drbnou" se strachy trasla cela ulice. Prakticky,nebylo nic ,co by jim uniklo, komunisti v nich meli plnou oporu, mnohde zcela prevzali roli muzu,na mnoha mistech znicily normy a tim i platy pro rodiny, svymi zavasky,ve prospech komunistu, vznikla plna zamestnanost zen a v zapadnim svete nezamestnanost pro muze, muz ,bez primu,staleho platu se stal pro zeny neuzitecnym jedlikem,pritezi do rodiny, jez uz byla vychovavana feministicky,jak Emma Goldman predpovedela.Dnes,mnohe zeny v ramci zniceni rassismu vitaji muslimskou invasi,jako posledni ranu z milosti pro bilou populaci.
Coudenhove Kalergi - published in Vienna 1925.
Europeans to become negroid mongrels
The man of the future will be a mongrel. Today's races and classes will disappear owing to the disappearing of space, time, and prejudice.
The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its outward appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals.

Dominantni postaveni zen bude svou zradnou roli v rodine znino, jako, odplata.Kde se pomery nezmenily v rodinach, je stat Israel se svymi uciteli-rabiny,tak,jak predpovedel rabin Rabinovich v roce 1952,presne,12 ledna, na evropskem, zidovskem kongresu v Budapesti,jeho predpoved planu zidovstva bylo prvne otisteno v Women`s Voice v listopadu -1952.
Ceho,jste svedky dnesThis happened at the moment when Europe`s feudal aristocracy become dilapidated,and thanks to Jewish emancipation.

361309

4.12.2017 20:15

Už se stalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Evropan musí pořád pracovat, aby nenažraným sionistům v bankách splatil lichvářské půjčky na bydlení, ale i na mnoho zbytečností, které chrlí nadnárodní korporace financované stejnými bankami. Přitom peníze sionistických bankéřů na půjčky otrokům jsou už dávno generované jen ze špinavého luftu, nejlépe v nekrytých a stále více jen virtuálních petrodolarech či eurech, kterým už opravdu zvoní hrana. Evropanovi tak na početí a výchovu potomků nezbývají odvaha, čas ani síly. Těch mají naopak uprchlíci ze sionisty vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky mnoho, stejně jako nenávisti k bývalým otrokářům a kolonizátorům. Už se někdo zamyslel nad tím, proč právě ti geneticky zatížení lháři, intrikáni a loupežníci, kteří ten exodus svou věčnou nenažraností a četnými zločiny a podvody způsobili i ti , kteří "pouze" poslušně podporovali globální lupiče a agresory a tím tento exodus záměrně vyvolali, patří dnes mezi nejhorlivější zastánce masového přijímání uprchlíků do Evropy ?

361316

4.12.2017 22:47

RE: Už se stalo

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 361316

Na tu Vaší otázku odpovídá Adam Bartoš na této přednášce o islamizaci a tam přítomný přechytralý pouťový žvanil Tomský (a to ze zcela pochopitelných důvodů) je z toho evidentně celý nervózní, ba přímo evokuje představu o potrefeném káčerovi.Je to zábavné (nikoli téma, ale ty Tomského grimasy)... [chechtot]


https://www.youtube.com/watch?list=PLtXvHGmch9hsQmRAI2VhBNEP1x8kxJ3gG&v=IqukJGCRLKM

361319

4.12.2017 23:35

RE: Už se stalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 361316

Psáno přes proxy. Zrušeno.

361321

6.12.2017 10:46

Kdy, to vsechno zacalo ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Kdysi, v "davne minulosti",jedna uvedomela zena prohlasila,ze,konec sveta nastane az zeny zacnou nosit muzske kalhoty, takze,kde je zacatek noseni kalhot?
Poprve se tak stalo ve Spanelske obcanske valky,kde se zeny chteli vyrovnat spolubojovnikum a mnohe je i v krutosti predcili.Zde,byl i vliv bolsevickeho Ruska,kde ,zeny byly znarodneny statem,pod heslem,vsichni muzi vsem zenam avsechny zeny vsem muzum.Zde zaucinkovala pritelkyne Lenina-Scrull, Emma Golman,ktera prohlasila,ze feminismus znici krestanske rodiny. V Rusku vystridaly zeny postaveni muzu ve vyrobe a jinde,zacla zamestnanost zen a tim i odloucenim od rodiny,casem muz ztracel svoji vudci roli v rodine.Tak,jak za Spanelske obcanske valky,tak i v "ruske" revoluci a pozdeji v druhe svetove valce mnohe zeny vynikaly krutosti nad zajatymi vojaky a i nad svymi spoluobcany,jak v civilu,tak v uniforme. Co dokazaly za bolseviku "domovnice" a tak zvane soudruzky, si kazdy z nas dobre pamatuje ,ze pred takovou "drbnou" se strachy trasla cela ulice. Prakticky,nebylo nic ,co by jim uniklo, komunisti v nich meli plnou oporu, mnohde zcela prevzali roli muzu,na mnoha mistech znicily normy a tim i platy pro rodiny, svymi zavasky,ve prospech komunistu, vznikla plna zamestnanost zen a v zapadnim svete nezamestnanost pro muze, muz ,bez primu,staleho platu se stal pro zeny neuzitecnym jedlikem,pritezi do rodiny, jez uz byla vychovavana feministicky,jak Emma Goldman predpovedela.Dnes,mnohe zeny v ramci zniceni rassismu vitaji muslimskou invasi,jako posledni ranu z milosti pro bilou populaci.
Coudenhove Kalergi - published in Vienna 1925.
Europeans to become negroid mongrels
The man of the future will be a mongrel. Today's races and classes will disappear owing to the disappearing of space, time, and prejudice.
The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its outward appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals.

Dominantni postaveni zen bude svou zradnou roli v rodine znino, jako, odplata.Kde se pomery nezmenily v rodinach, je stat Israel se svymi uciteli-rabiny,tak,jak predpovedel rabin Rabinovich v roce 1952,presne,12 ledna, na evropskem, zidovskem kongresu v Budapesti,jeho predpoved planu zidovstva bylo prvne otisteno v Women`s Voice v listopadu -1952.
Ceho,jste svedky dnesThis happened at the moment when Europe`s feudal aristocracy become dilapidated,and thanks to Jewish emancipation.

361335

Příspěvků: 39

01.12. 01:17  Jenom podotknu, že pracovitost je takřka zvrhlá sexualita
01.12. 03:50  Degenerace bílé civilizace
01.12. 10:03 JaJa  Harassment career s.r.o.
02.12. 03:33 favela  Osemetna je zalezitost zen naverbovanych do
02.12. 04:14 favela  neni mozne prekrocit ten stin , ale
01.12. 10:25 JaJa  Výborný rozhovor o celém tématu
01.12. 11:03 Qwr  V teto problematice
01.12. 11:36 Krokodíl  Vazelina a prsty...
01.12. 12:05 Jan Maloušek  Pěkný úlovek na stránky...
01.12. 12:22 vyjímečné porušení omerty  him too
01.12. 12:23 pozorovateľ  Ďalší krok k depopulácii...
01.12. 21:39  RE: Ďalší krok k depopulácii...
02.12. 08:34 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Ďalší krok k depopulácii...
03.12. 02:23 favela  S mrazem I CENZURA ZMRAZUJE. TEST.
01.12. 14:24 Vlad80  ČR v roce 2030
01.12. 16:02 pozorovateľ  Orwell 1984
01.12. 16:03 pozorovateľ  RE: Orwell 1984
01.12. 19:05 Bluejamie65  RE: Orwell 1984
01.12. 19:53 pozorovateľ  RE: Orwell 1984
01.12. 22:37 Malý a zvedavý  RE: Orwell 1984
02.12. 12:34 Vladimír Stwora  RE: Orwell 1984
02.12. 14:06  RE: Orwell 1984
03.12. 10:34 výjimečné porušení omerty  RE: Orwell 1984
01.12. 16:07 Tom  NE!
01.12. 17:06 Frank51  Osobně si myslím,
02.12. 01:06 lindsay  RE: Osobně si myslím,
02.12. 20:32  RE: Osobně si myslím,
01.12. 17:10 r.m.  Vybrané příjmy zahraničního agenta Evropské hodnoty
01.12. 22:34 dunn  Tohle tvrdím už asi 10 let.
02.12. 20:42  RE: Tohle tvrdím už asi 10 let.
03.12. 20:30  Zásadní změna.
02.12. 01:59 none  No toť pri riti
03.12. 06:46 Marek  Žena v. ženy
04.12. 02:01 Prednohor  RE: Žena v. ženy
04.12. 11:34  Moralni holokost bile populace je na ceste k nam.
04.12. 20:15  Už se stalo
04.12. 22:47 R.E.  RE: Už se stalo
04.12. 23:35  RE: Už se stalo
06.12. 10:46  Kdy, to vsechno zacalo ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
739 090,63 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 404