Diskuze k článku

Pokud přijde válka, neviňte z toho „vojensko-průmyslový komplex“ – věci jsou ještě horší, než si myslíte

Příspěvků 8

20.8.2017 4:03

Dnes nam patri Lidska prava a

favela 203.?.?.?

zitra celej svet...
Zatimco Putin na shromazdenich politiku vypada jako clovek mezi bandou podvratnych /sinister/ krys.
Nikoliv tech zviratek , ktera prenaseji Neumyslne choleru a mor , ale tech , ktere vidime pod tim pojmem , kteri prinaseji to nejhorsi do nasich zivotu...nasich deti a nas vsech.
A snazi se prekonavat ty mene ideologicky nadsene..
Sledovanim TV , kterou jsem si poridil pred asi 14 dny vidim,ze masakry v B. nikoho nezajimaji.
Zaslechl projev Sp. min.vnitra a bylo mi jasne ,ze s takovym ministrem , nejen terorismus neskonci ale znici pohodlne EU ..a vsecko.
Cong vsak poridil USA dalsi rozpory ve vlade USA ...Kazdy zacal mluvit neco jineho..
Dejiny moderniho sveta jsou dejiny zkazy znovu a znovu prinasene Germany.
Loupeznym Napadenim Francie/1870/ , uloupeni uzemi a obrovske reparace , pomahali budovat Nemecko. Ale ve Francii nam zadny fasismus nevznikl, kupodivu. Jak se nam snazi diplomovani inteligenti namluvit o vzniku fasismu v germanskych zemich a na germanskych uzemich vsude na svete..
V dusledku reparaci na germany 1921.
Kdyby Hitler a Goebbels prezili valku kriceli by o lidskych pravech..
Presny dukaz je vyrok Merkel. My jich chceme vic. A zase Nemecko v hlavni roli na zkaze sveta vzdy ma v cele nejakeho sexualne-mentalniho devianta
Dnes nam patri Nemecko....
Utok v Ch. byl samozrejme utok a pomsta za zvoleni Trumpa. I pomniky
.Trump jako mnoho bohacu zaostal ve vyvoji . Snazi se udrzet fasisticky imperialismus, ale veci jsou jiz v pohybu za ucelem ideologie Multisex, Afroarabske nadvlady a predevsim a nejdrive ,zniceni bile rasy.....a jeji historie , kde se vzdy najde mnoho chyb a tragickych omylu s nasilim..
Nasili ted ma pomoci nove myslence zalozene na destrukci sveta.
Mimo masakru jsme mohli videt vyvoj /i ten "kulturni/ v Nemecku mezi valkami.
Tehdejsi SA jsou dnes vzorem. Sadisti a prevazne homosexualove pomohli zmlatit germany do nacismus a potom je poslusny Hitler okamzite odstranil..
Protoze chteli socialismus a odstraneni bohacu imperialismu , atd..
Po valce prisli Skinheads dokazovat jak jsme nenapravitelni rasisti, antisemiti , byli dobre zorganizovani a jiste i placeni. Zmizeli, kdyz byli zidi chyceni jak si sami maluji hakove krize na synagogy a hroby..
Jasani pri zboreni Berlinske zdi nas prijde draho. Ukrajinci znicili SSSR, predtim. Jako na prvniho maje u nas nebylo celkem tak mnoho oslavovat.
Predevsim fasisti v USA prisli o Uhlavniho Nepritele, ktery jim udrzoval masy vypatlane do poslusneho otroctvi celkem pohodlne. /Chces zvysit plat? Jsi komunista !/. Atd.
Nebylo lehke najit nahrady.. Byli to Bushove a pomohli i Sarabove s kouzelnym neznicitelnym Janosikem. Kterej nam bral a afroarabum daval..
ATA je skupina , ktera haji zajmy leteckych korporaci..
Vynalozila miliony na zabraneni instalce pasu v letadlech , ale jiz to bylo zavedeno vsude.. 70 milonu bylo zaplaceno bohatym advokatum , aby se zabranilo zpevneni ramu a dveri vedoucich do pilotnich kabin. A jednoho policisty , v kazdem letadle , protoze od te doby co byli afroarabove pripusteni do letadel, tra...Automaticky kráceno

359638

20.8.2017 4:42

Dnes nam patri lidska prava

favela 203.?.?.?

ktera brani zfanatizovani zlocinci a zlocince jine pod rouskou,/ jak jinak/ ideologie oprasene z germanskeho Nemecka..
V Rusku tehdy, nebo asi nikdy , nebylo na vybranou...
Sotva se rusove dostali z podruci masakrujicich mongolu , zacaly utoky polaku a Svedu...Francouzu a germanu..Nemene tragicke pro narod..
Zdalo se ze katastrofy nemaji konce !!
Kdyz meli germansky cary byli mperialisti , a nevyhovovali nikomu.. Ale nakonec dostali od imperialistu sveta slibene casti Turecka a Instanbul.
/Za pomoc zase proti germanum v I sv.valce/jak jinak/.
Prisli komunisti a zase nevyhovovali nikomu..
Tehdy nebylo v Rusku na vybranou. Za celou dobu revoluce a obcanske valky , bolsevici zabili okolo 30 tisic lidi, ale belogvardejci za pouhe 2 mesice vyvrazdili jenom ve Finsku 100 tisic .....Prast jako uhod.
Co bylo horsi tehdy, z ceho si si vybrat , kdyz nemohli vedet co prijde ?/
Potom bili pomahali nacistum a finove pribehli do Ruska se 17 divizema !!
Dnes , ovsem "revoluce" Spojenych fanatiku vseho druhu , ktera se mela dovrsit zvolenim Hillary / a kterou jsme podcenili / a kde hlavni prekazkou je Trump , ktery ovsem podlehne a my s nim , protoze presila je skutecne mocna a hlavne vzrusta s davy sluhu a tak varovani v clanku je presne , kdyz prijde dalsi odzbrojeni populace , silena propaganda medii, ale nikoliv treba zakaz organizovani teroristu pomoci internetu , nebo jim aspon odebrat ridicske prukazy/horsi kulometu a bomb/ ...
Tedy co se hleda dnes je dalsi Hitler LIDSKYCH PRAV.
Stale se vykrikovalo o prisnych zakonech soukromi v Nemecku, ale ukazalo se ,ze chranene bylo predevsim soukromi teroristu vseho druhu /i tech 9/11/ !!!
Kteri jiz byli registrovani /jako obvykle / ve statnich pocitacich..
Tedy zase germani. kteri dnes ovladli EU a jsou zakladnou fanatiku k ovladnuti sveta..A .Dnes nam patri Nemecko a zitra cela Evropa vykrikovali SA ...A kdyz opet jsou to rusove s povinnosti, potapejici se svet zase zachranit..^&^%#@@(!!

359639

21.8.2017 8:47

RE: Dnes nam patri lidska prava

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 359639

Méně bývá více. Chtělo by to hlavu a patu a alespoň zdání pravopisu.

359654

20.8.2017 10:36

Bohužel, pražská gébls média to podporují celou dobu

J_Pitralon 178.?.?.?

Síť regresivních chazar médií už dlouho systematicky provádí debilizaci lidí a vychovává oddaný kanonenfutter - od mateřské školy až po pravidelná politická školení už vymytého mozku ve "veřejno-právní" TV. Tyto zmanipulované nebožáky nakonec pošlou padnout za ušlechtilé západní mocnáře.

Muse - JFK + Defector [Official Lyric Video]
https://www.youtube.com/watch?v=kzbFxLNpguM

[zmaten]

359643

20.8.2017 13:11

RE: Bohužel, pražská gébls média to podporují celou dobu

Altman 93.?.?.?

Reakce na 359643

Včera jsem jen tak náhodou zavadil o "čt 24",na tradiční pokec "pět čuráků u burčáku" (sice jen ve čtyřech a bez toho sladidla) a moc jsem se pobavil.
Hlavní protagonista, ten slepoň a samozřejmě vědec Žáček, zase dávali pravdě a lásce pořádně na frak. Prach Adolfa Hitlera se určitě začal scelovat a tetelil se blahem, jaké to má fanatické následovníky v tom protektorátě.
Přitom tam dávali kousky z historie "komunismu" a mladý či neznalý to musel pojat jako opravdovou propagaci této "nelidské" doby. Tak nevím, nejsou ti okolo žáka a.h. Žáčka vlastně tajní, rafinovaní agenti stb, kgb a samotného Putina ?

359645

20.8.2017 13:52

Trump sankce sice podepsal

F. Stočes 84.?.?.?

protože mu nic jiného nezbývalo a jeho veto by stejně neprošlo. Nicméně (alespoň dle Pjakina) si do tohoto zákona vložil věty jako že tak bude postupovat, pokud to uzná za nutné, za vhodné apod.

359646

20.8.2017 23:23

preco trump

dikzakoment 188.?.?.?

neviem kam to napisat tak pisem sem. casto mi na zvedavci chyba, ze nereaguje na sucastne dianie bezprostredne ale az po nejakom case. na jednej strane tento alibizmus chapem, predsa len z vacsej casti prebera do clankov zahranicne komentare ... na strane druhej mi chyba aktualnost utokov v barcelone a ich analyza v suvislosti s tzv. tvrdym jadrom dr. fica s migrantami, s protituristickym odbojom a hlavne v suvislosti s referendom o nezavislosti Katalanska a jeho hlavneho mesta Barcelony a tiez s vyhlaseniami tzv. statnikov o spolocnej bezpecnosti anutnisti byt spolu - centralizacia eu. suvislosti su totiz do oci bijuce

359651

21.8.2017 9:40

Pokud dojde k velké válce,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je třeba z ní obvinit nejen vojensko průmyslový komplex, ale i všechny ty především na Západě usídlené psychopatické "světovládce" vlastnící FED, velké banky, korporace a jejich prodejné a vydíratelné slouhy v politice, médiích, tajných službách atd. Jim totiž velké války vždy sloužily k obohacení a k posílení moci, zatímco milióny nevinných, poslušných a naivních trpěly a umíraly za výlučně jejich zájmy a zisky. A to nejen v obou světových válkách, ale i v nekonečné řadě válek lokálních. Po obvinění by měl okamžitě následovat adekvátní trest za jejich nekonečné a gigantické zločiny. Tento svět je velmi špatně uspořádán. Zisky se privatizují, ale náklady a ztráty superboháčů se dávají zaplatit nemajetným. Dnes lidé například létají do vesmíru, znají strukturu hmoty, vyrábějí mnoho zcela nových materiálů, používají úplně nové technologie, ale zároveň nemají odvahu pojmenovat a potrestat zlo, které již velmi dlouho, soustavně a plánovitě ničí jejich životy. Přitom původci zla jsou myslícím lidem již velmi dlouho známi. Většinou nejsou moc často vidět na veřejnosti (dobře ví proč) , ale pach jejich odporných zločinů, intrik a podvodů je cítit prakticky všude.

359655

Příspěvků: 8

20.08. 04:03 favela  Dnes nam patri Lidska prava a
20.08. 04:42 favela  Dnes nam patri lidska prava
21.08. 08:47 WAZARI  RE: Dnes nam patri lidska prava
20.08. 10:36 J_Pitralon  Bohužel, pražská gébls média to podporují celou dobu
20.08. 13:11 Altman  RE: Bohužel, pražská gébls média to podporují celou dobu
20.08. 13:52 F. Stočes  Trump sankce sice podepsal
20.08. 23:23 dikzakoment  preco trump
21.08. 09:40  Pokud dojde k velké válce,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 379