Diskuze k článku

Těsně před „latinským jarem“?

Příspěvků 10

23.5.2017 19:36

"Jara"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

vyvolaná sionistickými, iluminátskými a dalšími samozvanými a přitom zločineckými "elitami" idioty obdivovaného a přitom nesplatitelně zadluženého a veskrze falešného a pokryteckého Západu mají za hlavní cíl rozdrobit a vykrást Rusko. V tom vidí Západ svoji poslední záchranu před neodvratným krachem, který se rychle blíží. Prostě už není kde, kromě Ruska, podstatně nakrást, aby lůza v rozežraném Západu nevyšla do ulic a zločinecké "elity" neskončily jako lovná zvěř. Po snadném rozpadu východního bloku, k němuž jen tak mimochodem nebyl racionální důvod, získaly další zdroje a obrovské sebevědomí a ztratily jediného vážného konkurenta. Realista by řekl, že získaly skoro zadarmo další čas na oddálení svého krachu. Protože však mají obrovský strach z ruských zbraní (zcela opodstatněně, nyní by dostali v rychlé raketové přestřelce pěkně na p.del), snaží se krátkodobě překrýt deficit zdrojů k zamáznutí dluhů dalším rabováním svého oblíbeného zadního dvorku, tj. Jižní a Střední Ameriky. Proto souběžně s intrikami a válečným harašením na Středním i Dálném východě rozjíždějí dle osvědčeného scénáře státní převraty v Latinské Americe. Zatímco prostým nemyslícím a jen konzumu a bezduché zábavě propadlým americkým ovcím je stále nepochopitelné, proč je mají ve zbytku světa za odporné pijavice a agresory, "elitáři" dál jedou za realizací svého perverzního snu o neomezené světovládě přes další hromady mrtvol a strádání stamiliónů otroků. Je nejvyšší čas otroky rychle probudit a největší zločince lidstva definitivně poslat tam, kam už dávno patří. Jinak definitivně skončí otroci.

357936

24.5.2017 14:56

RE: Hanlivá adjektiva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 357936

Dobrý den pane "217". Již několikrát jsem si povšiml Vašich příspěvků. Jsou plné adjektiv. Například zde:

> sionistickými, iluminátskými a dalšími samozvanými a přitom zločineckými "elitami" ... nesplatitelně zadluženého a veskrze falešného a pokryteckého Západu

Váš způsob vyjadřování mi velmi připomíná styl úvodníků v Rudém právu před rokem 1989. Ty také hanily a plivaly na to, co naši tehdejší ideologové neměli rádi.

Autoři tehdejších ideologických úvodníků rovněž používali kategorická tvrzení bez jakéhokoliv důkazu jejich platnosti. Jako Vy. Příklad?

> mají za hlavní cíl rozdrobit a vykrást Rusko.

Proč by to dělali? Vždyť Rusko dnes krom atomových zbraní nemá nic podstatného. Je to země s méně obyvateli, než má zcela bezvýznamný Bangladéš. A to ještě čtvrtinu z údajných Rusů tvoří muslimové. Cirka za dvě až tři generace se Rusko stane dalším, muslimy ovládaným a bezvýznamným státem. Nebo:

> Po ... rozpadu východního bloku, k němuž ... nebyl racionální důvod

Cha, cha. Nebyl racionální důvod? Vy znáte nějaké děje či jevy, které probíhají bezdůvodně? Opravdu? Vyprávějte, přehánějte ... Vůdčí ideologie tzv. východního bloku byla postavená na marxistickém loupení a vraždění. V marxistické terminologii se tyto zločiny eufemisticky nazývaly "vyvlastňování majetku" a "třídní boj". Vyvlastňování je zcela bezpochyby krádež a třídní boj je likvidací těch, kteří se odmítají dát okrást. Společenské uspořádání, založené na zločinné ideologii, se musí rozpadnout zcela zákonitě.

Závěr? Až dostanete chuť psát další příspěvek, vynechte zbytečná hanlivá adjektiva. A zkuste svá tvrzení podložit nějakými racionálními argumenty. Přeji pěkný den.

Vojta

357941

24.5.2017 20:02

RE: Hanlivá adjektiva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 357941

Kdo chce vidět, ten vidí. Kdo nechce vidět, nevidí nic ani kdy by to přímo bilo do očí.
Fakt, že Západ (a nejen ten) ovládají a prakticky vlastní Rothschildové, Rockefellerové, Warburgové, Lazardi, Morganové a další rodinné klany Západu je fakt, který lze jen těžko zpochybnit. Že patří k chazarským sionistům či k iluminátům a dalším elitářským spolkům rovněž. Volby, na které jsou ovce tak pyšné a citlivé, na tom nemůžou nic změnit, pouze mohou jen trochu zkomplikovat tažení výše uvedených "elit" za světovládou, které se eufemisticky říká nastolení NWO. Fakt, že pro ně pracují tajné služby, média, neziskovky a četné organizace jimi založené (OSN, WB, MMF atd.) z toho implicitně vyplývá. Fakt, že tyto klany ukryté v bezpečí svých rezidencí financovaly přes své poskoky v politice a bankách většinu válečných konfliktů a fantasticky na nich vydělávaly, je v éře internetu vyhledatelný. Zbytek je dílem logiky a aplikací hesla cui bono na bývalé i současné události. Proto nevidím v použitých adjektivech nic hanlivého.Nějak jste opomněl, že současné Rusko není komunistické, ale tvrdě kapitalistické. A ukrást tam opravdu je tolik moc surovinových zdrojů, že by to na čas opravdu oddálilo další krach marnotratného Západu. Když nutně chcete vidět socialistické mocipány, zajeďte si do např. do Bruselu. Tam jich je přehršel.
K rozpadu východního bloku došlo proto, že Západ vysávající velkou část světa až na dřeň vymyslel další trik jak východní blok dostat ekonomicky na kolena astronomickými náklady na zbrojení proti východnímu bloku.Média a reklama Západu se též hodně snažily. Ovce z východního bloku v západním sektoru světa viděly jen nablýskané výlohy a fára na ulicích Západu a zapomněly a ignorovaly jevy jako nezaměstnanost,práci do úmoru, bídu a hlad, které jsou odvrácenou stranou západního blahobytu. Rovněž ignorovaly metody, jimiž Západ k prosperitě dospěl. Měly by se jet podívat na výsledky "pomoci" Západu chudým zemím do Afriky, Latinské Ameriky a Asie a zapřemýšlet nad tím. Západ by jadernou válku přitom proti východnímu bloku nikdy nezačal, pouze s ní strašil, protože měl a má z ruských jaderných raket panický strach. Ten přetrval do dneška. Nyní už je ale opodstatněný.

357942

24.5.2017 20:23

RE: Hanlivá adjektiva

dub 213.?.?.?

Reakce na 357941

vojto, než zase vypustíte obdobnou perlu, jako že rusko nemá nic podstatného, tak se nejdřív podívejte na mapu, množství surovin a vody a orné půdy. když už nic jiného.

pak možá pochopíte, že díky takovýmto výplodům vypadáte jako klaun...

357944

25.5.2017 16:39

RE: Hanlivá adjektiva

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 357941

Možná by nebylo od věci se během povalování po pražských kavárnách popřemýšlet třeba o dovozu otroků z Afriky či genocidě původních obyvatel Ameriky.

357953

25.5.2017 18:17

RE: Hanlivá adjektiva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 357953

Pane "217". Bezmyšlenkovitě opakujete hloupé propagandistické floskule. Třeba
> Fakt, že Západ (a nejen ten) ovládají ...

NIKDY V HISTORII a NIC NA SVĚTĚ neovládala a dodnes neovládá žádná skupina lidí. Vládnout, ovládat a řídit MŮŽE VŽDY JEN JEDEN! Kdo opakuje bludy o skupinovém vládnutí na sebe prozrazuje, že nechápe, jak vlastně funguje svět. Je mi líto.

Pane Dube. Je opravdu pěkné, že Rusko disponuje půdou, vodou a nerostným bohatstvím. Docela by mě pobavilo, kdybyste se pokusil přesvědčit průměrného pracujícího Rusa o tom, že se díky ruskému bohatství má nesmírně dobře. Když ten Rus se právě dočetl, že ruský pracující má nižší průměrný výdělek, než Číňan. Tomu říkám "úspěch".

Pane Wazari. Možná by nebylo od věci namísto psaní příspěvků, které nemají nižádnou vazbu na diskutovaný problém, popřemýšlet o genocidě neandertálců v Evropě. Jste si jist, že Vaši předkové se na ní nijak nepodíleli? Já soudím, že jim neandrtálci chutnali stejně dobře, jako mým předkům. [mrknutí jedním okem]

V.

357954

26.5.2017 0:04

RE: Hanlivá adjektiva

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 357954

Zajímavá kombinace - tak málo víte, ale tak sebejistě poučujete druhé. Historie finančníků je dohledatelná min. od r.1835 (Andrew Jackson), je o tom mraky dokumentů. Trochu horší je to s plukovníkem Housem, Montagu Normenem a Strongem, bolšán revolucí a Hitlerem, ale i tady existují seriozní studie vlivů finančníků (snažte se, občas i sám, začít můžete u Anglo-American Establishment od seriozního Carrolla Quigley, taky Edward Griffin není žádný teoretik).
A pak se zkuste vrátit a začít znovu a lépe, protože vaše tvrzení vzbuzují jen smích (a jsou navíc opravdu vágní, bez argumentů).

357957

26.5.2017 13:41

RE: Hanlivá adjektiva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 357957

Dobře jste to napsal, pane Pavle, určitě existují
> studie vlivů finančníků .

O tom rozhodně nepochybuji. Ovšem trvám na tom, že VLIV a VLÁDA jsou dvě zcela odlišné kategorie. Vám splývají v jedno?

357960

23.5.2017 21:21

Bolívie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

V Bolívii se nachází největší světové zásoby lithia. V souvislosti s nástupem éry elektromobilů se z Bolívie stane Saudská Arábie 21. století. Ideálně zaděláno na barevnou revoluci s cílem ochrany lidských práv a demokracie. Tak schválně, za pár let uvidíme a uslyšíme.

357937

24.5.2017 9:02

"Križovatka ideológií"

lubosmat 212.?.?.?

Dostala sa mi do uší nedávno vysoko ocenená práca jedného nášho stredoškoláka, o slovenskom štáte v období pred a cez druhú svetovú vojnu.

Vyjadril sa k situácii ktorá vznikla po vtrhnutí Fašistickej armády a ich "spojencov" na územie SSSR, ako ku križovatke, kde sa stretli tri ideológie:

1) Fašistická,
2) Komunistická
3) Moderná západná demokracia

Manželka, ktorá mi časti tej práce čítala povedala že sú tu veci pomenované pravými menami.

Kladiem si však otázku ak mladý človek hovorí o ideológii "Modernej západnej demokracie" má na mysli tú ideológiu ktorá:

a) Podporovala, a to nielen zovretými palčekmi, od samého počiatku nástup Hitlera k moci?
b) Zradila myšlienky spoločnej bezpečnosti v európe v Mníchove 1937 tzv. "Mníchovská Zrada"?
c) Vyčkávala prakticky až do 6.júna 1944 s otvorením západného frontu, a až "podľa vývoja situácie na bojiskách v Rusku a Európe otvorila spotené pästičky a prestala skandovať za Hitlera?
d) Úplne zbytočne (vo vzťahu ku kapitulácii Japonska) zhodila na bezbranné civilné obyvateľstvo v Hirošíme a Nagasaky 6. augusta 1945 atómové bomby?
e) Bezohľadným bombardovaním ničila za demarkačnou líniou smerom na severo východ civilnú a priemyselnú infraštruktúru a zachraňovala pred spravodlivým trestom väčšinu fašistrických pohlavárov (niektorým v latinskej amerike dokonca donedávna z USA vyplácali štedré dôchodky)?
b) Vytvorila agresívny vojenský pakt, ktorý slúžil a slúži viac na presadzovanie hegemonistických záujmov západnej oligarchie než na obranu proti vonkajším hrozbám zúčastnených?

Bohužiaľ ak máme nazvať veci pravými menami išlo len o stret dvoch ideológií :
Komunistickej a Fašistickej, a ak máme hodnotiť na čo sa podobá štátna mašinéria USA a celkovo západných neokolónií, tak v mnohých ohľadoch sa to viac podobá na fašizmus, než na nejakú formu liberálno - demokrtického konsenzu.

357938

Příspěvků: 10

23.05. 19:36  "Jara"
24.05. 14:56  RE: Hanlivá adjektiva
24.05. 20:02  RE: Hanlivá adjektiva
24.05. 20:23 dub  RE: Hanlivá adjektiva
25.05. 16:39 WAZARI  RE: Hanlivá adjektiva
25.05. 18:17  RE: Hanlivá adjektiva
26.05. 00:04 PavelSam  RE: Hanlivá adjektiva
26.05. 13:41  RE: Hanlivá adjektiva
23.05. 21:21  Bolívie
24.05. 09:02 lubosmat  "Križovatka ideológií"

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 611