Diskuze k článku

Tarotová předpověď pro svět v roce 2017 časopisu The Economist

Příspěvků 43

6.12.2016 8:39

Jen poznámka pro editora

LS 88.?.?.?

V odstavci Mág v poslední větě je patrně překlep. Logicky by tam asi mělo být teď ne zeď.. Jinak článek VELMI pozoruhodný.

353876

6.12.2016 13:43

RE: Jen poznámka pro editora

F&T 212.?.?.?

Reakce na 353876

Ano, pozoruhodné to je. Takhle nějak vládně globální prediktor světu. A skrze podobné symboly informuje spřátelené lóže (třeba zednáře), které pak příkazy GP kódované symboly rozkódují a podle nich se chovají.

Běžný člověk jako třeba já tento skrytý jazyk číst neumí. A ona stejně nejlepší šifra je ta, která je všem na očích a přitom dav tomu nerozumí. Sdělení tohoto typu žádná výpočetní technika nedokáže rozšifrovat.

Takže to není výklad karet ve smyslu předpovědi, ale pokus o přímé tvoření budoucnosti.

353882

6.12.2016 16:41

RE: Jen poznámka pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 353882

Každý se může pokusit to vyluštit po svém. Můj výklad je takový:

1. věž
Věž s křížem se dá chápat jako pevná kamenná struktura naší křesťanské civilizace, kterou ilumináti boří, ten jeden úlomek zdi uprostřed je obrácená zednářská pyramida. Lid je nesmiřitelně rozdělen na dva tábory, vlevo židobolševici, vpravo ti co ctí tradiční křesťanskou společnost. Rozděl a panuj.

2. soud
Amerika (židovská) bude soudit a ovládat celý svět, což už desítky let dělá. Místo Trumpa bych tam čekal spíš nějakého židovského antikrista-vládce jak ze sionských protokolů

3. svět
Kniha, obraz, masky – vzdělání, umění i divadlo(film) jsou plně v rukou iluminátů, což reprezentuje svítící (iluminující) koule nahoře

4.poutník
Opět chlap se světlem (světlonoš-iluminát) ční vysoko nad zmateným anonymním davem gojimů dole pod ním. Trochu jako pastýř se svou holí nad stádem oveček.
Jen si protestujte, ovčani, na nás vysoko na pyramidě moci nemáte.
(to je naštěstí jen jejich zbožné přání)

5.smrt
Jaderná válka skutečně hrozí, protože ti psychopati jsou všeho schopní. Ti dva moskyti vlevo mohou symbolizovat SARS, ebolu a další uměle vyrobené patogeny, případně biologické zbraně

6.mág
Má na očích brýle s VR, což je virtuální realita, do které nás chtějí ilumináti všichni dostat, abychom nebyli schopní rozeznat realitu a nechat se jimi zcela ovládnout. U mladé generace se smartfouny se jim to docela daří.

7.kolo štěstěny
Iluminát točí kolem štěstěny a rozhoduje kdo bude dole a kdo nahoře. Volební urny dole jsou jen nepodstatné kulisy. Záleží na tom, kdo tím kolem točí a kterou loutku si sám vyvolí.

8.hvězda
Jen na ilumiátech záleží, kdo bude pozvednut a zářit jako hvězda a kdo bude žít dole v té pustině kterou nám ilumináti vyrobili z našeho krásného světa. Zvětšených je 14 hvězd, stejně jako 14 kvádrů v pyramidě 3. karty. 14 děleno 2 je 7, kolik ramen má menora?

Ale jsou to spíš zbožná přání, záleží jen na nás, jestli tohle iluminátské peklo přijmeme nebo odmítneme.

353894

7.12.2016 9:06

RE: Jen poznámka pro editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 353894

Excelentní výklad! Bravo!
V každém případě se jim pak snáze noví Shabesgoyim verbují, když jim na čerstvým globálním plátkem „mistrují".
Viděl jsem padat zednářské projekty za miliardy. Viděl jsem zednáře se kvůli nim servat a znenávidět se do krve a následně se vzájemně mstít a vylévat (si) vaničky i s dětmi.
Od té doby vím, že právě proto, že se rozlezli úplně všude a do všeho, tak se stali i nepříteli paní sobě. Dokud jen škubali goyim a vyssávali erár, dokázali se vzájemně dohodnout a o lup se podělit.
Dnes už si jdou po krku jak na běžícím pásu. Když se dva perou, třetí se směje.
Západ vyčistit Peršanům Irák i Afghanistán a připravil k nastupující dominanci celý Střední Východ. Západ umetl Říši Středu takřka celý svět, včetně Austrálie i Evropy a předal ho Číně svázaný v tkaničkách.
Ze Západu a i zednářů se stali nakonec slouhové Číňanů a Peršanů. Už ani Rusové je neberou vážně a k ničemu nepotřebují. Díky dohodě s Peršany se (koněčně) Rus dostal k vytouženým teplým mořím. A zabouchl Západu dveře před nosem.
Všimněte si, že už skoro rok do Moskvy nikdo nelétá. Rusové se rozhodli, že si už budou (společně s Peršany) dělat, co budou chtít. A nejen ✓ Sýrii.
Horší konec si asi těžko zednáři dokázali představit!

353917

7.12.2016 21:49

RE: Jen poznámka pro editora

Mnichov47 109.?.?.?

Reakce na 353917

Zajimalo by me, jestli rozbiti babylonske veze a hvezdy s kometou mohou symbolizovat i cosi jako stridani vykonu moci bohu. Skoncila predem vyhrazena doba jednoho a nastupuje druhy. V pozemskem meritku konec zapadnich velmoci a nastup rusko-asijske.

353938

8.12.2016 1:07

RE: Jen poznámka pro editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 353938

Zlom nastal přesně 11. a 12. listopadu 2010 v Seoulu na G20. Přesto ještě dobíhaly drobné šarvárky a nevěřící Tomášové se pokoušeli zvrátit pád Euroatlantismu.
Nakonec se moUdří rozhodli přehození globální výhybky ukončit v okamžiku, kdy se zhroutí TPP a všem "nevěřícím" to oznámili dopředu.
Což se naplnilo vystoupením filipínského presidenta ostře proti USA 20. října 2016. Mezitím byla předána v Brisbane Austrálie Číně 15.–16. listopadu 2014,
povožen čínský panovník ve Zlatém kočáře královnou Malé Británie 20. října 2015.
Každý rok nastává krok k převzetí světa Říší středu.
Na druhou stranu, jak Rusko, tak Peršané resp. Islámská republika Írán si udržují širokou suverenitu a nikdy se nenechají svázat Čínou resp. Říší Středu stejně, jako bude svázaný a podmaněný Číně Západ.
Rusko víceméně drží pohromadě síla ideí, nežli hospodářství. Rozdíl mezi nejbohatším a nejchudším regionem Ruské federace je v paritě HDP stejný, jako rozdíl mezi blahobytným Norskem a Albánií resp. zbídačeným Irákem.
Pád Babylonské věže by tedy mohl znamenat pád a rozpad Ruska, ale spíše jde o vlhký sen Západu a Rusko to ustojí.
Zbývá tedy rozpad měnové pyramidy založené na USD a virtuálním tisku USD v soukromém FEDu, vlastněném pár židovskými rodinami.
Nepamatuji se, že by se kdy tarotové poselství naplnilo. Takže možná i USD ještě pár let odolá, dokud se minulý a nastupující panovníci světa nedohodnou na vyrovnání resp. míře zbídačení USA.

Vložený obrázek

http://www.lidovky.cz/filipinsky-prezident-oznamil...

353941

6.12.2016 11:39

Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Evropa doslova trpi islamskou invasi a zidovsky rabin verejne rekl,ze to je jejich prace,zidu,jak doslova rekl:" potrestat Evropu za holocaust",aby se to nepletlo,tak v jinem clanku, kde se nechava slyset Sheldon Adelson prohlasenim,ze dostanou Donald Trump do Israelu,"na pohovor" s poznamkou, ze jiz driv ezorganisovali pro kandidatana presidenstvi navstevu Israelu, ze , ktere seslo.
Zde je ta dulezita poznamka ,jez dotvrzuje,slova rabina[vyplazený jazyk]an Benjamin Netanyahu kritisoval kandidata, ze se snazi zastavit priliv muslimu do Spojenych Statu, Tak,dameli si to dohromady i se slovy Arial Sherona,ze zide kontroluji Ameriku a nejen to,doslova rekl,ridi Ameriku,jeho slova"Amerika ,to jsme my zide".Nakonec,aby bylo jasno,tak si poslechneme pani Ann Coulter, jez opetne a verejne hlasa o zidovske nadrazenosti nad "zapadnim svetem".
Kdo neveri,tak,at se presvedci The Realist Report. Kde, je ta povest o supervelmoci,jez hejba svetem? Dale cekejme jestli z kresla presidestvi Donald Trump, po "navsteve" Israelu neotoci se o 180 stupnu,proti tomu,co slibil ,ted, komu,americkym volicum a nebo hrstce nadlidi.
Obrazek toho,ceho jsme svedky doplni clanek "The Liberation of the Slaves. Zde je radek:We were all slaves,but slaves of two kinds:slaves willing and unwilling,house slaves and gield slaves of the NWO-Noveho Svetoveho Poradku,The "Not My President"crowd are house slaves:they learned to love and obey the masters. Politicky pokrok jednadvacateho stoleti,zase, otrokarsky system.
Konecna vestba bude ,ze jednoho dne zkoncime vsichni,do jednoho, spatne, to je to ,co ucinilo Nosterdamuse slavnym,sepsanim spatnych " vyhlidek" pro listvo,baba Jaga take, take vestila jen zkazu a utrpeni, kouknete ja rozmlaceny stredni vychod a "cervotoce" zalezajici hluboko pod zem.

353879

6.12.2016 13:37

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Balt 37.?.?.?

Reakce na 353879

V kontextu s děním a realitou (která je mezi lidmi, kteří se o situaci zajímají, všeobecně známá) jsou Hitlerovic tvrzení o snaze mezinárodního židovstva ovládnout a zničit bílou rasu, samozřejmě mylná, špatná, vyprodukovaná démonem zla a veskrze deviantní. Věty z MK, české vydání z roku 2000,kapitola 11. Národ a rasa, str. 236: "Byli a jsou to Židé, kteří k Rýnu přivážejí negry, pořád se stejnými postranními myšlenkami a jasným cílem. Pomocí vynuceného křížení zničit jimi nenáviděnou bílou rasu, svrhnout ji z její kulturní a politické výše a stát se jejich samostatným pánem" je samozřejmě výplodem chorého mozku. Nic takového se nedělo, neděje a dít nebude, protože nejde o zničení evropanů potažmo bílé rasy (dináři, nordici, baltové, mediteráni a alpíni), ale o multikulturní obohacení, které zoufale potřebujeme, a které přinese prospěch. Otázka však komu.

353881

6.12.2016 14:12

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 353881

Ty woe, tak to je síla. Už dlouho jsem nečetl takový blábol. Na to jsi přišel sám?

353887

6.12.2016 15:02

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Balt 37.?.?.?

Reakce na 353887

No, vidíš, tak se máš po dlouhé době čemu se divit. Kdo se diví, je mu divno. Kdo si hoví, je mu líp.

353889

6.12.2016 17:42

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 353889

No hlavně že už se těšíš, až tě někdo multikulturně obohatí. Už to je slušná diagnóza. A příště mluv prosím za sebe, ostatní (minimálně mě) do toho netahej. Nijak si nevzpomínám, že bych tě učinil svým mluvčím, který bude za mě vytrubovat, co zoufale potřebuju a rozhodně jsem si jitý, že na rozdíl od tebe tu žádné opice nepotřebuju. To dělali fašouni i bolševici, že hovořili a rozhodovali za všechny, vidím, že jsi tím slušně načichl.

353896

6.12.2016 18:17

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Balt 37.?.?.?

Reakce na 353896

Já bych to tak nehrotil [mrknutí jedním okem] https://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie

353898

6.12.2016 21:58

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 353898

Aha. V tom případě v naprostém pořádku. Já jen, že jsou i tací, kteří podobné bláboly myslí opravdu vážně. [cool]

353911

6.12.2016 19:12

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 353896

Ale no tak...
Bolševik = člověk pracující pro dobro většiny společnosti, zohledňující práva menšin.
A ano opravdu je tento přístup k životu zakotven primárně v ruské civilizaci.
Ovšem dávno před tím, než se objevil Mordechaj a jeho lži ideologie Marxismus.

353904

6.12.2016 20:52

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Ilumihnát 185.?.?.?

Reakce na 353904

[překvapení]
A já myslel, že to byla militantní frakce ruských socdemáků plná agentů, co měli kapsy napěchované penězi cizích mocností, která po sesazení cara ruskými nacionalisty vyvolala hlubokou politickou krizi vedoucí k vleklé občanské válce a milionům mrtvých lidí, kteří s žádnou stranou neměli a nechtěli mít nic společného, protože odjakživa milovali až za hrob jen svého baťušku, který na ně za odměnu odjakživa zvysoka s... a nechal je odírat bandou úlisných imbecilů všeho druhu.
Doporučuji přečíst nějakou dobovou literaturu, nejen bolševické bláboly pozdějšího data. Ono se ještě v antikvariátech něco najde.

353909

7.12.2016 10:05

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Sugar 94.?.?.?

Reakce na 353909

Ale vy jste mi rozumbrada....
1. Ujasněte si, co znamená termín Bolševismus v původním významu. Detto komunismus, svastika, demokracie atd...
2. Dejte všech 5 dohromady a rozklíčujte, jaké zájmové skupiny se účastnili revoluce 1917 a co bylo jejich cílem.
3. To, že se někdo nazývá bolševikem, neznamená, že jím je. Viz. dnešní vysoce humanistická (reálně fašistická) kavárna.

A ve finále ve 30. letech byly dělány veřejné průzkumy v SSSR a překvapivě si většina po monarchii nestýskala. Ani nebylo po čem...

353920

7.12.2016 13:48

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 353920

ve 30. letech byly dělány veřejné průzkumy v SSSR
Aháá, tak to potom jo, rozumím...

353932

9.12.2016 14:09

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

zdezek 213.?.?.?

Reakce na 353909

Reaguji sice už po ukončení diskuze ale třeba se to dostane k cíli: není třeba hledat po antikvariátech dobovou literaturu, stačí Solženicyn "Dvěstě let pospolu".První díl o soužití Jevrejů s etnickými Rusy rozpracoval detailně,ve druhém díle si uvědomil, že už mu odtikává čas a že by dílo nestačil dokončit, v podstatě je to jen dějová osnova a stovky odkazů na použitou literaturu.Rozhodně ťal do živého vzhledem k jekotu, který se okamžitě začal ozývat ze všech stran, hlavně pak z kruhů kolem předkožkyprostých.Mimochodem, knížka nebyla do 14 dní k dostaní, "někdo" vše vykoupil.

354019

6.12.2016 18:24

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 353881

Ty ses uhodil do hlavičky nebo to máš od narození?

353899

6.12.2016 20:01

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 353899

JDE O IRONII...[velký smích]

353906

6.12.2016 13:59

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

baska 188.?.?.?

Reakce na 353879

Potrestaji evropske narody, poctive si uz 70 let na hlavu sypajici popel tim zpusobem, ze z nich vyrobi sud islamistickeho prach? To je pekny nesmysl.
A co lonsky Economist? To bylo zasvecenych analyz o tom, jak nas ceka vzestup Brazilie, Evrope bude vevodit Merkelka, hlavni postavou roku bude papez a podobne nesmysly. Cim vice alterantivni medium, tim vetsim pitomcem se stalo.
Ja se spise obavam, ze vas maji presne tam, kde chteli mit, jako malemu decku vam vlozi do ruky barevnou hracku/ obrazek a vy si hrajete a hrajete...

Grafik k veceru pri sklenicce namicha trochu lechtivou, ale stale politicky korektni kolaz z par fotek a alternativci z toho udelaji poselstvi, vysvetlujici budoucnost lidstva.
Lide jsou stale jako svickove baby, z Nostradama, poutoveho prodavace zabavnych kalendariku, se po par stoletich stane prorok a prace najemneho grafika je vzyvana coby spolecenske orakulum.
Z toho, co nabidl Economist v roce 2016 se nestalo skoro nic, respektive synchronni deje se udaly v ramci bezne pravdepodobnosti. Kazdy hleda to, co chce jen sam videt, bohuzel z toho pak vyrobi clanek urceny verejnosti [smích]

353883

7.12.2016 9:51

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 353883

no vidite, tak sme uz dvaja, ktori to vidia podobne. staci si uvedomit, kto vlastni media, a tym padom sa tito pani vedia vzdy dohodnut, co sa ludom predhodi pred oci, zatial co oni krasne v pozadi riesa tie skutocne problemy. a tak zrazu vsetky tie analyzy stoja za 2 veci. tym ale zaroven nechcem povedat, ze je potrebne na to vsetko, co sa okolo nas deje zabudnut, pretoze je v mnohom vidiet, o co im ide. len je potrebne toto mat na pamati, ze oni neustale manipuluju, a tak zostava stale to, co hovorim od zaciatku, ze na jedine, na co sa da spolahnut je intuicia. to je priame "riadenie", bez sprostredkovatelov. uplne posledna vec, co som tak postrehol, ludia citaju "hrube knihy" a potom realne uz nestihaju spravit nic dalsie. tiez dobre pre tych, ktori potrebuju, aby ludia boli pasivny. zaklad je vzdy nieco si nastudovat, a potom to aj realne zaviest do praxe, inac je to cele strata casu, pretoze je rozdiel poznat a vediet.

353919

6.12.2016 14:03

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

cormel 93.?.?.?

Reakce na 353879

potrestat Evropu za holocaust ... před nějakou dobou tady byl článek, kde se říkalo, že právě holocaust byl plánován tak aby mohl vzniknout Izrael. Člověk aby se v tom vyznal.

353884

6.12.2016 14:53

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 353884

V Orwellovskom svete sú možné a pravdivé obe možnosti.

353888

6.12.2016 15:09

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Balt 37.?.?.?

Reakce na 353884

To se přeci nevylučuje

353891

7.12.2016 11:44

RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 353879

Tak trochu odbočím pane Nohejl. Vzhledem k tomu že jsou všechno frekvence a někdo nám tu tvrdí pěkně falešnou muziku jsou mnozí rozladění a nevrlí protože to není ten jejich styl. Nicméně snad se nějaký dirigent najde aby ty různé styly dal pod taktovky stejně klepavých. Jinak v tom mumraji a kakofonii zdánlivých rytmů a harmonií pojdou nejen muzikanti a dovedu si dokonce představit škodiče kterým prokopl někdo buben. Jinak sestra se naučila u ufouna hlasitý odposlech a od té doby čubík kterého jsem ji předal nosí, tedy když se k němu dostane opatrně v zubech protože mne tam slyší. Jinak když se to tak vezme tuhle frekvenci již přenáší beze zbytku v pásmu viditelného světla také již obrazem a jen věcí technologie až dovedou hopsnout klepající se celek a z hlediska filozofie tam není problém. No a poté to bude o všech zcestných představách zcela jinak jak říká Násim Haramein.
https://www.youtube.com/watch?v=ICJxtft91zY

353926

7.12.2016 11:48

I související

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 353879

https://www.youtube.com/watch?v=7E8DZYeMMiA

353927

6.12.2016 14:05

Mág

cormel 93.?.?.?

Zajímavý článek. Ten mág má podle mě na hlavě virtuální helmu. Také tam jsou písmenka VR. Takže ono to podle spíš vypadá, že tisknutí virtuálních hodnot bude dále pokračovat. Ještě mě schází informace co znamená vychýlení vlevo a vpravo. Všechno má svůj význam.

353885

6.12.2016 17:32

RE: Mág

Croix 178.?.?.?

Reakce na 353885

Ano, tu virtuální helmu jsem pominul, chybka. Vytváření virtuální reality a hodnot ve společnosti, s tím lze souhlasit...

K vychýlení karet - při ručním výkladu karet se taková věc nehodnotí, karty se vyloží a srovnají, hodnotí se jen když karta vypadne z ruky apod. takže interpretovat "redakční" vychýlení v Economistu doleva nebo doprava je už detail hodně s otazníkem. Naše civilizace uvažuje "zleva doprava" a "shora dolů" (tvorba nejen textu), narozdíl třeba od arabského civilizačního okruhu. Vlevo je minulost, vpravo budoucnost. Trump má už volební boj za sebou, je už realitou, byť ho čeká další boj. Poslední karta - výsledek, který "je ve hvězdách", ještě realitou není, nejistota v jeho případě je proto vyjádřena kartou vychýlenou doprava - popravdě, ale za tímhle si nestojím, to už trošku víc hádám psychologii autorů, než bych vyhodnocoval názornou symboliku, berte to jen jako nezávaznou úvahu. Třeba mě někdo doplní...

353895

7.12.2016 0:46

RE: Mág

Ilumihnát 185.?.?.?

Reakce na 353895

Mě se to docela líbí. Možná jen pár nápadů.
Vycházejme z předpokladu, že to je představa Economistu, tedy jejich redakce (nejspíš ta parta hvězdiček). Před rokem koupili skoro 50% právě Agnelli a jsou nyní dominantním akcionářem, což je jedna z největších změn v historii nakladatelství. A docela se jim daří.
Jinak Economist orientován tradičně "doleva", tedy klasická agenda Obama, Clinton, Merkel, EU, atd.. Hvězdičky jsou (z pohledu karty) nakloněni vlevo (pokrokově), Trump zase vpravo (zpátečnicky).
Jádro výkladu je karta "soud" - na originálu je "trumpeta" tedy jako "Trump". Vyvažuje to zbytek do čtveřice uprostřed.
Pod "trumpetou" je "mág", což je zase Trump. Je to ironický výjev - Trump je tu jako "apprentice" ve své vlastní VR (narážka na jeho starší TV show) za hlavou má kotouč "superenergie" (narážka na jeho ego) a replikuje domky (narážka na jeho představy o ekonomice). Je parodií tvůrčí síly tarotového mága.
Trůnící Trump je archetyp patriarchy. Je to zase ironie a narážka na jeho okázalou pózu mužství - on tím dráždí levicové vidění světa, Economist nevyjímaje. Podle nich je to vykopávka - v origánle vylézají mrtví z hrobů k poslednímu soudu - což byl evidentně šok, na čež upozorňuje věž. Jasně, Trump je z luteránské rodiny, tedy fundamentální křesťan, což je transatlantická vazba v centru s US a základ bipolárního rozdělení - tedy opět minulost, a narážka na rigidní politiku studený války hrozící apokalypsou (karta dole), za kterou stály ony dočasně pohřbené síly, které se nyní "náhle" probudily - ve zkratce to zn., že "mccarthisté" byli dočasně poraženi, nyní ale zase mají Trumpa, (a je to poměrně mocná skupina fundamentalistů a lidi o nich ani nemaj páru) a Economistu z toho neni veselo, když vidí "jak lezou z hrobu" (originální karta Soud - neboli "trumpet" ).
Tady měl někdo postřeh s půlměsícem jako završujícím elementem "civilizace" (antika/ středověk/starověk). Jak je to jinak celkem legrace, tak tohle je znepokojující. Ne že by to byl fakt, nebo nějaká relevantní věštba, ale je celkem dost možné, že takto islám vidí progresivisté. A obávám se (podpořeno zcela jinými zdroji), že to je agenda, ve které se podle všeho vidí - tedy islám jako světový kult nového věku (brrr).
Rozladěnost vyzařuje z karty Hermit - trucující dav táhne roklí mimo světlo mudrce směrem k propasti, naopak na jeho straně je couvající měsíc.

Karty jsou to celkem povedené, navíc nové vedení přesně ví, po čem spiklenecky naladěný lid prahne, takže předpokládám, že to pujde nadračku. [smích]

353914

7.12.2016 11:41

RE: Mág

Pan Jaroš 199.?.?.?

Reakce na 353914

Dobrý den, pane Ilumihnáte, jsem rád, že jste se opět zapojil do debaty, rád čtu vaše překlady zahraničních článků, které bez uvedení zdroje pak působí jako vaše vlastní myšlenky. Myslím, že je to od vás velmi milé a užitečné pro ostatní, takže vás velmi chválím.

Kdo by si chtěl přečíst rozšířenou verzi vašeho příspěvku v originále, může se mrknout například na článek The Rothschild Code – The World in 2017 – Planet Trump.

Jinak bych jen připomněl, že pro zvědavce může být velice zavádějící si přečíst stohy dokumentů, které někdo sepíše a na základě toho pak předpokládat, že pochopil a našel skutečnou pravdu. Ona totiž ta podprahová agenda, které se zvědavec snaží vyhnout jak mccarthista rudému pod postelí, je naopak většinou základem veškeré "osvěty". Ale jsem si jistý, že tohle všechno víte. [chechtot]

353925

7.12.2016 13:17

RE: Mág

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353925

Kde se vzal, tu se vzal, pan Jaroš nám naklusal a zvědavce nám ohlídal [mrknutí jedním okem]

353931

7.12.2016 15:22

RE: Mág

cormel 93.?.?.?

Reakce na 353895

díky

353934

8.12.2016 11:42

RE: Mág

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 353895

Croixi, váš výklad se mi líbí, odpovídá i mému vidění situace. A pokud se nenaštvete, tak bych přidal ještě několik doplňků:

karta 4: - mág nevidí, má oči překryté, přestože "tiskárnu" (= technologie = převod informací na ploše do tří rozměrů prostoru) ovládá. To lze vnímat jako "krok do neznáma" i pro ET, kteří s globalisty spolupracují. Podobně i nedodělaný pátý dům lze chápat jako naději pro vstup do páté dimenze - období, vázané logikou a spravedlností pro všechny - česky je to "selským roz/umem"...

karta 5: - svět. Tu je vhodné chápat jako vstup principu "archetypu trojice" (jde o vztah 2:1 nebo 1:2, vztah dvojice ke třetímu = k celku), vstupuje zde do vědomí širší populace. Jde patrně o otevření historie vzniku matematiky a latiny z hebrejštiny, vytvořené v chrámech Egypta. Pyramida symbolizuje celek, základnu, matrici této etapy. K ní patří dvojice podobných chrámů, jeden se liší zdvojenou "podlahou". Musíme si všimnout i dvou trojúhelníků ve štítech chrámů vzhledem ke "trojúhelníkům" stěn pyramidy. Společně význam těchto dvou archetypů trojice vyjadřuje protiběžnost - prolínání starého a nového světa. Zdvojená podlaha křesťanského chrámu vyjadřuje také existenci DVOJPRVKU jako základny života ve dvou směrech zákona akceREakce. Současně také trojice celků (dva chrámy + pyramida) a dvou trojic, vytvořených z částí těchto celků - vyjadřuje fraktální formu naší existence.

karta 7: poustevník - vnímám zde vztah čtyř vrcholků pod sluncem jako čtyři síly + člověk/slunce, který je hledá/nabízí. Podobnou pěticí jsou záhyby ve skále, na které stojí poustevník. Pětice prvků nás provází od jakživa, na počátku tři rozměry prostoru + dvě volby - na konci logika = sled nezbytných postupných kroků , záhybů ve sklále na které stojí poustevník. Ten drží dvě věci, svítilnu a bidlo, spolu tvoří opět archetyp trojice. Poustevník je vizí nového paradigmatu, trojice lidí už vytvořila svou životní náplní "trojitou korunu stvoření", propojení tří "stromů poznání" ve vrcholech. Vedla Harameina a Grofa tam zřejmě budu muset strašit taky - protože ne náhodou mi do kompu dnes vstoupil Haramein a jeho videa, která jazykem geometrie prostoru popisují to, co já popisuji jazykem "pohybu zvuku ve vědomí". Grof je pak tím, kdo potvrdí, že Nassim a já nejsme blázni..

karta 8 hvězdy řadí do dvou pětic, oddělených čtveřicí sil v hlavní symetrii - a dvojice odděluje "vlasatice" v další symetrii. Jde opět o archetyp trojice, kde menší symetrie (mezi dvojicemi) ústí do větší symetrie (=dvojice mezi pěticemi hvězd v krajních sloupcích). Jde o proces fraktálního růstu každého archetypu trojice - tím, že jedem prvek z dvpojice už v sobě obsahuje potenciál dvojice (žena je potenciálem pro vnik dítěte, ale bez muže/semena zůstává jen tím potenciálem.

...a děkuji moc za inspirativní výklad tarotu...
...Automaticky kráceno

353960

6.12.2016 18:28

RE: Mág

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 353885

Já bych tady viděl souvislost s bankovním kasínem a poskytování hypotéčních úvěrů fiat money, což způsobilo realitní bublinu a ekonomickou krizi, které znovu propukne co nevidět.

353900

6.12.2016 18:38

RE: Mág

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 353885

VR a 3D tlačiareň - tam môže byť kľúč k úspechu v snahe preliať virtuálne peniaze do reality - a pritom nezničiť realitu.
Podobný pokus prepojiť VR finančných derivátov a reálnou ekonomikou v roku 2008 skončil katastrofálne - ďá sa čakať "druhé kolo", lepšie premyslené?

353903

6.12.2016 20:50

Perspektivní Mág

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 353885

Pokud je mág schopný, věští příchod jara, léta, podzimu a zimy, stejně jako je li schopný lékař, bere si a léčí jen zdravé pacienty. Jsou věci, které budí dojem pevnostní zdi, ale když je začneme zkoumat, zjistíme že v podstatě neexistují. Třeba taková kabala...

/Pokud ovšem potká podvodník hlupáka, je možné prakticky všechno....../.[velký smích]

353908

6.12.2016 18:28

Já radši mariáš

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Stále stejná písnička, od postaviček dosazených elit, které dělají všechno proti lidem, v předchozích letech až po karty, které pokračují v nastoupeném trendu a přesvědčují všechny, že nic nezmůžou, protože to je jasné, když je to na úvodní stránce nějakého plátku.

A tak to půjde rok za rokem až do doby, než všichni ti, kteří čekali změny zemřou. Potom bude mít systém klid, stejně jako v té době 190 letý Rotschild.

Jsem zvědavý, kdy všem dojde, že chlapci z dobrých rodů prohráli sto a sedmu k tomu v červených už dávno a teď jenom provokují Bohy, aby to ukončili za ně.

353901

6.12.2016 22:56

Moje interpretácie

th3m0r0n 95.?.?.?

Nečítal som zatiaľ diskusiu, pracoval som doteraz [velký smích] Napadli mi navyše tieto alegórie oproti autorovým. Zaráža ma, že autor/editor to nevidel. Veď to tam "svieti".

Obrázok 2 asociácie: nie sú to zvädnuté listy, ale skôr pripomínajú topiacich sa vo vlnách (Stredozemia).
Mŕtve ryby Fukušima a krvavé slnko/mesiac - buď symbol končiaceho sa dňa (obdobie, keď nad národom slnko nezapadá) alebo tiež 4 krvavé mesiace (v jednom roku) - podľa povery sa stane niečo strašné Izraelu.
Na vyobrazení tiež Komáre - infekcia vírusu zika, všeobecne pandémia.

Obrázok 3:
Podstatné je, že Trump drží insignie - žezlo a jablko - opačne, žezlo patrí do pravej ruky. Odhliadnuc od významu žezla a jablka, opačné držanie naznačuje zlý spôsob vládnutia alebo vládnutie proti prúdu.

Obrázok 4:
Kábel k helme VR - podstatné je, kto púšťa signál do helmy - noví bábkari - kábel ide niekde dole, pravdepodobne do skrytého zariadenia, ktoré ovláda taktiež 3D tlač.
5 domov symbolizuje 5 veľkých bánk, ktoré padli v 2008 kvôli investičnej bubline nehnuteľností - subprime mortgages: Goldman Sachs, Lehman Brothers, Bear Stearns, Morgan Stanley a Merrill Lynch). Otázka je, či technologický pokrok umožní, aby bolo možné znovu nafúknuť investičnú bublinu.
Osobne sa prikláňam k interpretácii, že automatizácia spôsobí, že pre väčšinu ľudí nebude práca - bude treba ich zamestnať novou úžasnou formou vnímania reality a nahradiť im tak tú skutočnú.

Obrázok 5:
Z dvoch malých a jedného veľkého oblúka vzniká akoby polmesiac - vzájomným zápasom gnosticizmu, kresťanstva a mnohobožstva sa automaticky umožní nástup islamu - 3 súperiace oblúčiky stvoria polmesiac

Obrázok 6
V ktorom smere sa vhodí viac hlasovacích lístkov, tam sa koleso rozkrúti. Blesk Božieho hnevu udrie pri prechode prvou časťou, Slno svieti na politikov prechádzajúcich druhoui časťou a tretia časť to vyhráva- Koleso pripomína waterboarding - to, čím si politici prejdú na kolese pripravujú aj pre oponentov

Obrázok 7
Skandujúci dav (nie nepodobný tomu nastylovanému v dychu Charlie Hebdo), odchádzájúci od vplyvu súhvezdia Labute (Cygnus, hlavná hviezda Deneb a Sadr, nachádza sa v nej hmlovina Severná Amerika - jasná narážka, odkiaľ sa odpútava dav)
ktorý je proti TTIP, TTP a kričia NIE a STOP. Nevidia, že ak budú pokračovať, za rohom ich čakajú poškodené USA, a jediný pútnik, ktorý má nadhľad zvrchu (out of the box thinking) vie túto skutočnosť osvetliť. Čiže akoby podsúvačka, že ten, kto má nadhľad vie, že to poškodí hlavne USA. Lídri demonštrácie heilujú a preto nevidia za roh.

Obrázok 8
Padlá hviezda európskej 15ky (počet členských štátov EÚ po poslednom rozšírení o bohaté štáty v januári 1995) - čiže UK a brexit zvestujúci príchod nového mesiáša.

353912

7.12.2016 12:46

Vsechno je jinak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Ztratíte čas vším tim roebiranim. Záměrně nam indikují budoucnost skrze obrazce aby pak realita mohla byt jinak. Proč? Abychom se mohli po roce smat tomu jak jim to nevyšlo a myslet si, ze zase tak mocní nejsou. Na skutečné taroty bych se mrknul, ne na tuhle slataninu, žrádlo pro hladový plebs.

353930

9.12.2016 12:58

RE: Vsechno je jinak

mcego 195.?.?.?

Reakce na 353930

Dovolím si podotknout že jim to celkem vychází, 13.11.2015 byl spáchaný masakr v hudebním klubu v Paříži ..na obálce toho roku to datum najdeme. Stejně tak jako treba dron který letí s balíkem amazonu na kterém je červená šipka směřující vzhůru a co udělaly akcie amazonu za rok 2015? No vystřelil o 30% náhoda to nebude, bohuzel..

354013

9.12.2016 13:51

RE: Vsechno je jinak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 354013

>Dovolím si podotknout že jim to celkem vychází, ...
Akorát, že v 2015 ani netušili, že osobnost roku 2016 podle Time bude Trump, který v předpovědi na rok 2016 v mraku hlav zcela chybí.
Je to jako ve sportce uhodnout dvě čísla.

354017

9.12.2016 14:24

otázky

mcego 195.?.?.?

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pravoslav%C3%AD
Autor se málo rozepsal o kartě smrt, krome komárů což může vypovídat o nějaké nákaze, při niz zahyne stejne lidí jako při výbuchu atomové bomby, je tam vyschlá řeka. Bude snad voda infikovaná? Nedostatek už ji je, což znamená že je velmi cenná. Je snad cenejsi než zlato?
Co jineho symbolizuji zy zlute kameny co ce tam válí na zemi? Znamená to že zlato bude příští rok ztrácet hodnotu což vlastně začalo už zed?
Věž: má na sobě kříž. Bude konec církve, skončí snad papež? Pravoslavná cirkev(východ) vz. římskokatolická (západ) viz wiki odkaz hore.
Soudce: Donald je toho vseho spoustec to je jasne.
Svět: nejsou to bankovní domy? Vše je propojeno pulmesicem : vidim tam obrazy knihy umění starozitnosti?
Světlonoš: Trump. Zastavi a odmítne TTIP. UKAZUJE LIDEM CESTU jako vyobrazený světlonoš?
Kouzelnik: rozmach 3d tiskaren a VR, vzdyt bryle ted davaji ke kazdemu novemu mobilu.Je ucelem cloveka jeste vic odtrhnout od reality a skutecnosti? Na páse jsou 4 domy a 5. Se stavi, 4.dimenze, bude nam zpristupnena páta?
Kolo štěstí: nedivili bych se atentátu na Merklovou, co jiného muže znamenat ten blesk?
Hvězda: 14.žlutých a 10 bílých. Datum 14.10? Planeta Mars. Mars bůh valky.

354020

Příspěvků: 43

06.12. 08:39 LS  Jen poznámka pro editora
06.12. 13:43 F&T  RE: Jen poznámka pro editora
06.12. 16:41  RE: Jen poznámka pro editora
07.12. 09:06 MoUdrostrak  RE: Jen poznámka pro editora
07.12. 21:49 Mnichov47  RE: Jen poznámka pro editora
08.12. 01:07 MoUdrostrak  RE: Jen poznámka pro editora
06.12. 11:39  Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 13:37 Balt  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 14:12 hestroy  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 15:02 Balt  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 17:42 hestroy  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 18:17 Balt  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 21:58 hestroy  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 19:12 Sugar  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 20:52 Ilumihnát  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
07.12. 10:05 Sugar  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
07.12. 13:48  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
09.12. 14:09 zdezek  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 18:24 RomanTička  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 20:01 E.R.  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 13:59 baska  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
07.12. 09:51  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 14:03 cormel  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 14:53 Malý a zvedavý  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
06.12. 15:09 Balt  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
07.12. 11:44  RE: Vestbu si muzete udelat samy s trochou pozornosti v mediich
07.12. 11:48  I související
06.12. 14:05 cormel  Mág
06.12. 17:32 Croix  RE: Mág
07.12. 00:46 Ilumihnát  RE: Mág
07.12. 11:41 Pan Jaroš  RE: Mág
07.12. 13:17  RE: Mág
07.12. 15:22 cormel  RE: Mág
08.12. 11:42 janko  RE: Mág
06.12. 18:28  RE: Mág
06.12. 18:38  RE: Mág
06.12. 20:50  Perspektivní Mág
06.12. 18:28  Já radši mariáš
06.12. 22:56 th3m0r0n  Moje interpretácie
07.12. 12:46  Vsechno je jinak
09.12. 12:58 mcego  RE: Vsechno je jinak
09.12. 13:51  RE: Vsechno je jinak
09.12. 14:24 mcego  otázky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 923