Diskuze k článku

Manželství osob stejného pohlaví: dobré pro homosexuály, špatné pro děti

Příspěvků 11

8.9.2016 9:51

Pochod zoo-úchyláků - blízká budoucnost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Na toto téma. v širších souvislostech jsem nedávno napsal článek, jehož původní název byl "Pochod zoo-úchyláků - blízká budoucnost" Redakce webu, který jej jako první zveřejnil jeho název pozměnila na méně provokativní.

Vážení čtenáři Zvědavce, pakliže máte zájem, zde je k dispozici:

http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/

Vše souvisí se vším a začíná jít do tuhého. Právě v těchto dnech čelíme masivnímu útoku na naše potomky. Začlo to dosazením asistentky Dienzbiera Valachové na ministerstvo školství a její nanucenou inkluzí, nyní to pokračuje dle pokynů z temných zákoutí Zaorálkova ministerstva zahraničí.

Valachové inspekce právě s počátkem školního roku doporučila školám jmenovat koordinátory pro globální rozvojové vzdělávání. Tito koordinátoři budou kontrolovat, zda učitelé při výuce „správně“ vysvětlují témata migrace, kulturní a politická globalizace, diskriminace, xenofobie atd.

Názory koordinátorů dle výše uvedeného manuálu budou začleňovány do výuky zeměpisu, dějepisu, občanské výchovy i biologie. Strategie globálního rozvojového vzdělávání je zaměřena na celé školství. Ideologie podporovaná z dotací Evropské unie bude zaměřena nejen na žáky a studenty základních, středních a vysokých škol, ale dokonce i na mateřské školy!

Jasně se k této nehoráznosti jako první vyjádřil pan Klaus mladší.
https://www.novinky.cz/komentare/413705-komentar-i...

Zaorálkův pokyn, který právě Valachová zavádí do praxe lze prostudovat zde:
http://fors.cz/user_files/nsgrv.pdf

Je čas říci na tento multikulturní přerod jasné ne, 10, 20 let bude pozdě.

Rozvrat školství, je přitom zárodek konce kultury každé společnosti!. Je to plíživá smrt, kdy během třech generací již nebude nikdo, kdo by si pamatoval původní realitu a původní společenské hodnoty.

Souvislosti naleznete v mnou výše odkazovaném článku.

351750

8.9.2016 10:23

To jasné NE lze říci jedině tak, že budeme volit SPD

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 351750

Tato strana má totiž v programu obecné referendum. Takováto témata jsou právě a jednoznačně na rozhodnutí národa, nikoliv na rozhodnutí několika bruselských rektonautů a leghornek typu Valachová. Nenechejme se zmást anti-okamurovskou kampaní a volme SPD Tomia Okamury. www.spd.cz! Je to vlastenec a odvážný člověk.

351752

8.9.2016 10:32

Objavujú sa aj protichodné práce

ppppp 178.?.?.?

a tak trochu mi to pripomína vnútenú vojnu o schopnosti ryby plávať v mori.

http://www.hlavnespravy.sk/najnovsia-komplexna-ved...

Je asi jasné, že táto gender ideológia slúži iba na rozklad spoločnosti. O ľudí tam vôbec nejde.

351753

8.9.2016 10:37

..?

t 85.?.?.?

...neskutočne gulášoidný článok ! osoby rovnakého pohlavia predsa nemôžu mať (splodiť) deti,teda "ich" dieťaťu nemôže byť upreté právo na otca a matku! Dieťa,ktoré sa stane "ich" má toto právo upreté už absenciou vlastných rodičov - teda nie nimi - homosexuálnymi rodičmi. A o tom,čo je (právo) nejlepší záujem dieťaťa si skúste (nielen p. editor,ale aj ostatní čo nemajú šajn) gúgliť iné heslá.. napr. vzťahová osoba .. citová deprivácia .. vzťahová väzba a pod.

351754

8.9.2016 11:38

RE: ..?

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 351754

V novořeči je prý rodič = pěstoun, i když původně rodič je od slovesa rodit a pěstoun je od slovesa pěstovat, to je úplně totožná deviace slov , jaká tu probíhá desetiletí, přece dávno nechodíte do obchodu kupovat ale po novu "šetřit", atd. a nikomu z vařených žab to vůbec nevadí . Reklamní průmysl točí už 1000 000 000 000 usd ročně jen na "šetření" , mnohem víc se sype do vaření žab , aby si mysleli, že jsou v lázni.
První člověk Adam prý byl jistojistě Čech, protože prý pouze Čech s holou prdelí kousajíce do kyselého jablka si může myslet, že se nachází v ráji. ( páč mu to řekl jeho majitel) .

351755

9.9.2016 0:52

Deviace slov - podměňování významu !!!

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 351755

Tleskám.
Nepochopil jsem to jenom já, jak vidím.

Ale další, největší případ, po staletí prosazovaný - KRÁSA!
no tak prrr... !!!!!

upozoroňuji, že pod 36 let věku je tento příspěvek naprosto nevhodný!!!!! Laskavým editorem by měl být smazan navěky!

Koukal jsem na krásu sv Katedrály, koukal jsem na majestátní hory zblízka- byla to KRÁSA, nádhera !

ty vole - nikdy, jak si tu vzpomínám, u té NÁDHERY A KRÁSY se mi nikdy, nikdy nepostavil čurák. Pač krása a erotika nemají nic dohromady,

A teď něco z legožumpy: nádherně vlní, krásné mini, .. mezi nohy - snad se pochčijů!

Jojo, krása je krása, NÁM to mezitim zaměnili za erotiku - vzrušení -některá odpudivá je krásná pro někoho, pro dalšího je krásná tak do 5 let, nebo střihaná ovce. Kdo má mozek, bude přemýšlet, čím se líší krása od erotického hajcování.

351758

9.9.2016 7:24

RE: Deviace slov - podměňování významu !!!

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 351758

Jo tak za komancu jak sem to proved ja ve vlaku kdyz sem se vracel domu z lezeni v Prachovskejch skalach moh obcan buzeranta kdyz vobtezoval uplne beztrestne poslat s rozflakanym cuchometrem a se zprerazenejma zebrama do spitalu na jednotku intenzivmi pece a co dokaze nasrat je to , ze tyhle doby kdy buzerant byl pro heterosexualni komunitu min nez hovno jsou pryc . Vono by stejne bylo zajimavy vedet jakym zpusobem by za komunismu v ceskym krateru bezpecnostni slozky lecily buzny a lesby kdyz by si vyrazili do ulic s duhovejma vlajkama do pruvodu propagovat deviantstvi nebo si chteli adoptovat decko .

351760

9.9.2016 11:54

RE: Deviace slov - podměňování významu !!!

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 351760

No,jak asi..??!! Přes ty jejich holý,jak paviání růžové a ošoupané prdele,by dostali naflákáno a zvlášť,kdyby je vystrkovali v pravé poledne na hlavním náměstí hlavního města v počtu více než malém,40.000 kusů....
Ale tady v tom případě to nikoho naprosto nepohoršuje,ba ani mládež ve vývinu,ba dokonce ani předškoláky...
Zato vystrčit prdel na ramby v plechových maringotkách to budí pohoršení oceněné áreštem na 10 měsíců s podmínkou na dva roky....Ta soudkyně i ta naše celá slavná justice by měla jít do hajzlu a tam se spláchnout....[velký smích]

Sto pro,že se ten zmetek Venca Flaška-Ruzyně se směje,až se za břicho popadá,takovou absrditu by si nevymyslel ani on v tom směru obdařen nadáním přímo nevšedním,ale budiž mu útěchou,že to byl právě on,kdo tím šílenstvím absurdity a relativismu pomáhal zadělat na tohle světodějné těsto,které zatím jen kyne....včas jsme blázny a šílence bohem políbené nezavřeli tam,kam patří,kde je naši moudří předkové vždy drželi věda proč a proto se s nimi budeme brzy potýkat nejen na ulicích,ale i ve svých příbytcích,jak jsou neodbytní a dotěrní...

351762

9.9.2016 21:36

RE: Deviace slov - podměňování významu !!!

Mike_21 83.?.?.?

Reakce na 351760

Buzerant je někdo kdo obtěžuje, nezáleží na pohlaví jestli kluk kluka nebo holku. Občas lidová facka nebo klasický vyhazov vyřeší víc než agrese primitivů kteří si musí léčit své komplexy malého pindíka (jinak klávesnice snese vše, lidi si tady vymejšlí různé story).
Zpět k tématu, 4% komunita měla zůstat tabu. Bohužel se to zneužívá k rozvratu tradiční rodiny a opět to odskáčou děti [pláč] Děcko potřebuje chápající rodiče nebo pěstouny. Problém se dvěma otci u nás je ten, že to děcko bude ve škole terčem posměchu, protože ostatním budou rodiče vtloukat do hlavy, co je normální a co divné. Pro mě je divné, když vidím otce nebo matku s cigaretou vedle dětí, to se mi vždycky otvírá kudla v kapse. Ale to je podle většiny primitivů naopak normální.

351765

10.9.2016 2:27

RE: Deviace slov - podměňování významu !!!

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 351765

Kuraci i kdyz se najdou vyjimky jsou sobci kdyz to jeste nevite a pokud Vam smrdej u Vaseho ditete tam kde se nesmi kourit nebudte srab a dejte jim to na vedomi a kdyz budou hluchy jako parez urazte jim toho cvanhaka u samy prdele aby jste se presvedcil ze nekdy facka jako ta ve vlaku okamzite nevyleci . Tenkrat jsem byl jeste kluk a ta facka i kdyz byla poradna toho zkurvenyho buzeranta udelala jeste vic agresivnejsiho . Nejhorsi bylo ze me pak asi mesic kvuli tomu zmrdovi prihratymu kterej dostal co si zaslouzil vobtezovala VB ktera to vysetrovala a nebejt protokolu z kriminalky co sepsali s pruvodci a prednostou stanice tak bych to ze sem v sebeobrane malem zabil agresivniho devianta dost mozna vodsral .

351768

17.9.2016 12:43

homosexuální pedofilie (důležité!)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Důvod propagace a rozšiřování homosexuality je v podstatě jidiný: likvidace mužů už v dětství. Protože svéprávný vyrovnaný silný chlap je největší hrozbou pro dnešní bankstery, manipulátory, oligarchy a další židy.

Protože téměř 30% homosexuálů má pedofiní sklony a téměř všichni sklony efebofilní, tedy že je přitahují nezletilí (post)pubertální chlapci. Navíc sadistické praktiky jsou v této komunitě silně rozšířené (o fekálních radši nemluvím).

Když se pubertální 15 letá dívka dobrovolně a nenásilně vyspí s dospělým chlapem, tak se nic nestane.
Když se 15letý heterosexuální chlapec nechá svést dospělým homosexuálem, tak ho tato zkušenost silně negativně poznamená na celý život (nepřirozený anální a orální sex). Takový hoch pak v důsledku tohoto traumatu má v dospělosti sklony taky nějakého chlapce zneužít, ačkoliv byl původně heterosexuál.

Tím vládci světa vyrábějí z chlapců neschopné, vyměklé, neurotické, sexuálně dezorientované, deviantní, neschopné, submisivní (a tím pádem neohrožující) trosky jen vzdáleně připomínající skutečného chlapa.

351920

Příspěvků: 11

08.09. 09:51  Pochod zoo-úchyláků - blízká budoucnost
08.09. 10:23 Alfred  To jasné NE lze říci jedině tak, že budeme volit SPD
08.09. 10:32 ppppp  Objavujú sa aj protichodné práce
08.09. 10:37 t  ..?
08.09. 11:38 výjimečné porušení omerty  RE: ..?
09.09. 00:52 ignorek  Deviace slov - podměňování významu !!!
09.09. 07:24 Satanist  RE: Deviace slov - podměňování významu !!!
09.09. 11:54 E.R.  RE: Deviace slov - podměňování významu !!!
09.09. 21:36 Mike_21  RE: Deviace slov - podměňování významu !!!
10.09. 02:27 Satanist  RE: Deviace slov - podměňování významu !!!
17.09. 12:43  homosexuální pedofilie (důležité!)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 0

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 4

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 4

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 334,98 Kč
1 unce stříbra
557,06 Kč
Bitcoin
707 031,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 371