Diskuze k článku

Deset znamení, že migranti jsou podzemní armádou

Příspěvků 29

19.4.2016 3:54

Schwarcman Kaufman Morgenartz

Robin 109.?.?.?

U mrtveho more, novy zitrek se rodi
Na zakladech zidovsko-muslimske kultury stoji.
Smelinarova vule buduje novy humanite-land.

347820

19.4.2016 6:29

Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Nejdriv uklidit svuj dvur od hnoje a potom muzete neco delat,kdyz,ale,budete bojovat jen v hospode u piva ,tak dojde k tomu,co v roce 1952 predpovedel zidovsky rabin v Budapesti.
Abychom nechodili daleko,tak je to par tydnu ,kdy jiny zidovsky rabin rekl a to zcela otevrene,nebot lide jsou zavirani ,ze neveri na holocaut,tak,tenhle rabin rekl,ze muslimove jsou nastrojem zidovstava,co by odplata za holocaust, proto musi byt Evropa znicena.Nikdo ho za ten antichristian-antikrestanstvi nezavrel.
Jen prikladem"Polish prosecutor question scholar over Holocaust remark
Jews,
Jeste lepsi priklad je z Bruselu, tam asi sedi samy israelsti politici.
EU official;Without Jews,Europe has no future
Muslimove jsou v techto dnech jen uzitecnym nastrojem ke zniceni Evropy.V domacich "ceskych" pomerech,dokud tece pivo,tak se nic nedeje.Jentak mimochodem na Islandu s populaci 300 000 zavreli zidovske bankere pro podvody,takze,kdyz se chce ,tak to jde,samozrejme tisk kontrolovany zidama Vam urcite to zapomel rici,co,kdyby se toho chytli i jine narody.
Kdyz vyzenem z krestanske zeme povedeneho rabina,tak,potom se muzem zbavit i islamcu,navic,nechat je emigrovat do Israelu.

Rabbi confirms Jewish plan to Rule the World and wipe out the White Race….. in 1952!
UPDATE 15/5/14 – Apparently there’s a bit of uncertainty regarding the authenticity of this particular speech by Rabbi Rabinovich. Allegedly Eustace Mullins received it from a Hungarian Jew in New York City and that’s the only real source for it.

347822

19.4.2016 13:42

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Spektátor Čumilovič Puk 78.?.?.?

Reakce na 347822

Já tedy na Šoa / Holokaust věřím. Po "vyřešení židovské otázky" a "cikánské otázky" se měla řešit i "česká otázka" - a po nás Češích měli jít na řadu ostatní Slované. Nacismus byl takový. Není bez zajímavosti, kdo vše nacisty a Hitlera financoval. Mezinárodní bankéři! Jména všech těch rodů jsou známá. Pokud se tedy chtějí židé za Šoa / Holokaust mstít, pak za podmínky, že cíl jejich pomsty bude správný (oni banksteři) a nikoli pomýlený (dnešní obyčejný Evropan), tak bychom se na to vlastně i mohli těšit. Domnívám se, že onen rabín tedy neslouží židům či Izraeli, ale přesně naopak - zase těm, co jsou vinni Šoa / Holokaustem. Osobně antisemitismus odmítám. Už jen proto, že je z té samé dílny, jako extrémní sionismus či oni někteří pomýlení Rabíni, či i nacismus... Je vidět, že skuteční viníci Šoa / Holokaustu umí židovstvem i námi ostatními pěkně manipulovat...[bliji]

347831

19.4.2016 18:27

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 347831

A ve který z těch všech 6-ti milionových židovských holokoustů věříš?
Třeba v ten z r. 1919?
http://www.jrbooksonline.com/html-docs/the%20cruci...

347837

19.4.2016 21:36

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Radek104 188.?.?.?

Reakce na 347831

Spíš je vidět to, že drtivá většina gójů pozemskou úlohu sobotních strážců chodu dějin prostě nechápe a nepochopí, a ono je to tak vlastně správně. Nakonec přeci jenom o všem na tomto světě rozhoduje Bůh a pak až jeho služebníci. Ano, i o židovských pogromech včetně toho co jmenujete rozhodl Bůh. Stejně jako o gojimských jatkách na Piavě nebo u Stalingradu atd.

347842

20.4.2016 4:32

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 347842

Je vidět, že v hlavě máš řádně nasráno.
Nerozhoduje o tom bůh, snad jenom dopustí.

1 a 2 světová, stejně jako všechny "buržoasní" revoluce od té anglické - jsou čirým satanismem.

Světem praví satan, a kdyby neměli v hlavě nasráno všichni, co se klánějí jehově, tak na to už dávno přišli. To je taky jeho jméno.

347851

22.4.2016 11:37

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Vladobeniamin 195.?.?.?

Reakce na 347851

Nič tu nieje bez Boha, aj keď sa to nezdá, všetko je v jeho ruke. Jeho dich života je vo všetkom. Čítaj Joba, satan si bez Boha neprdne.! A svet musí ísť ako povedal Boh, inak by bol luhár. Všetko má svoje miesto i svoj čas. Nie všetkým je to dané rozumieť. Ale nič z toho čo je, nieje len tak samo od seba. Izraeliti už dostali znovu svoju zem a čítaj čo všetko ešte musí byť ďalej. A nebude pokoja v izraeli, pokiaľ nebudú hovoriť, požehnaný ktorí prichádzaš v mene Pánovom. Ešte sa nenaplnili časi pohanov. Budem ku vám hovoriť ústami cudzincov, hovorí izraelitom Boh, ale aj tak ma nebudete počúvať. Zatvrdil som vám srdce aby ste nepočuli a nevideli. Mnoho a mnoho poučiek je v slove Božom prečo ide svet tak a nie inak. Treba si to pozrieť. Dokonca aj o tých čo zmenia meno Božie sa tam dočítaš. Preto sú jehovisti jehovistami. Veci minulé sú nám na poučenie vecí dnes. Tak ako je žid stále na postrk a porekadlo, tak bude raz vyhľadávaný. Aj to je slovo Božie. Ak sa máme riadiť ním, tak potom ako celkom, nie len čiastočne, inak nám to nebude pasovať.

347935

22.4.2016 16:59

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 347935

benjamíne,
ako som ti napísal nižšie. Najprv, gramatiku, dokončiť základku, ak sa podarí aj maturitu, potom trocha praxe zo života, a až potom sa motaj do filozofie na zvedavci. Nie ako anonymný anonym, čo upratuje na chóruse, a odkladá tam papagája, od ktorého sa to po večeroch učí.

Mojžiš, staroveký šarlatán mi toho nemá veľa čo povedať do života. Je to iba historické svedectvo, ako dlho a akým spôsobom ľudia zostávali sprostí. Nepomohlo ani 40ročné chodenie dokola po púšti. Agenti s teplou vodou by aj z toho radi vytĺkli kapitál.

347948

22.4.2016 23:58

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Vladobeniamin 195.?.?.?

Reakce na 347948

Keď príde tvoj deň gramatika ťi bude úplne na prd. Prepač. Ono o Bohu to nie je žiadna filozofia priateľu. Ono je to tvrdšia realita ako tento tvoj život. Prišiel si na tento svet, aby si splnil čo máš a znovu šups ho tam skadiaľ si prišiel. Ale ako som povedal. Nie všetkým je táto múdrosť otvorená. Žiaľ za to ja nemôžem, možno to ešte len príde a možno nie. Lebo mnoho je povolaných ale málo vyvolených. Možno ti raz tieto slová ukážu pravdu a možno budú stáť proti tebe ako tvoj sudca. Tiež som bol ateistom a možno tvrdším ako iný. Slovo Božie hovorí, blahoslavený ktorí nevideli a uverili. Keby nebol v písme príklad neveriaceho Tomáša, ktorému hovoril Ježiš vlož prsti do mojich rán a buď veriaci a nie neveriaci, tak by som už nikdy nemal nádej že môžem byť spasený. Ale aj tak mávam divný pocit. Lebo Tomášovi to stačilo ukázať iba jeden krát, ale mňa musel presviedčať Boh niekoľko rokov. Priateľu, keby si videl a poznal to čo ja, buď by si bol už od kaku mrtvi, alebo by si chodil po kolenách aj do práce. Život tam je živší ako tento náš biedny slabý slepí a hluchý svet. Ja som k Bohu neprišiel počúvaním farárov ani spivaním aleluja. Boh prišie ku mne aby bol už stále so mnou. Či zložím túto cestu života aspoň na dostatočnú, alebo rachnem, to mi povedia potom. Viem len že ak to neprejdem správne mám problém. Žiaľ večný. To čo sa tára v tomto zvedavcovi, je bieda a mizeria poznania. To čo by si mal získať viac ako maturu, je poznať pravdu. Ak to nezvládneš, ani miliarda zvedavcov a filozofov ti nepomôže pred nárekom akým budeš naririekať. Viem čo hovorím. Bál by som sa ti klamať. Zahoď pozorovanie gramatiky, pozoruj pravdu, zahoť filozofiu človeka a filozofuj o Bohu. On povedal, aj zo stvorených vecí, môže spoznať človek Boha. V tom buď múdi gramatik a filozof. Až potom sa chváľ. Zatiaľ si len slepí hluchý, namyslený, nič nechápeš a nevieš. Ak najdeš zlú gramatiku, tak si predstav že som cudzinec v tejto zemi. Ak nerozumieš slovám len pre zlú gramatiku, ako porozumieš slovám ktorím neveríš? Skús svoju nafúkanú múdrosť, čo dokáže. [zmaten]

347960

23.4.2016 9:53

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 347960

"Boh prišie ku mne aby bol už stále so mnou."


Stále lepší než fetovat, jen doufám, že nejste jehovista nebo jiný sektářský příslušník.

Tak trochu se vyjadřujete shodně - normálně jsou tyhle věci (existence Boha a víru) považují lidi za soukromou záležitost.

347968

24.4.2016 10:39

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Vladobeniamin 195.?.?.?

Reakce na 347968

Nefetujem, nie som jehovista ani sa neopíjam. Vďaka Bohu mám čistú myseľ. A čo sa viery týka. Viera na tejto planéte zem nie je sokromná záležitoť. Ty si bol zrejme od narodenia v kóme. Preber sa a ,,koukej kolem sebe". Jeden verí že Boh je, druhý že nie. A niekto povie neviem. Žiaľ buď je leniví v myslení, alebo ju nemá. Do ktorej kategórie sa zaradíš ty ? Pokiaľ patríš ku tým prvým dvom, tak vieru máš. Potom ti stačí už len uvažovať prečo. Na planéte sú miliardy ľudí a svoju vieru si obhajujú deň čo deň, niekto iba v súkromí a niekto verejne. Prejav viery na verejnosti je úmerný jej sile. Pozri na moslimov, pre silu svojej viery vraždia. Mnoho ľudí verí, že vo vesmíre nie sme sami, aj keď nevedia kde je kto. Viera môže byt iba prázdna fantázia, alebo sa opiera o niečo reálne. A táto v Boha Izraelitov má reálne prejavy. Ich dejiny sú celé na základe nadprirodzených javov. Ak predpokladáš že sa nechali celé národy manipulovať iba prázdnou fantáziou Izraelitov, potom je na zamyslenie ako je to možné. Že by bolo ľudstvo bez mozgu? Ale čím potom uvažoval Einstein aleboDarwin. Priateľu, viera má okrem fantázie aj svoj reálny prejav. Poviem ti to zo strany vedy, placebo efekt, je neblahý, alebo blahý účinok viery. Podajú ti obyčajný vitamín ,,B" so slovami že ti dali liek na tvoj problém a človek vyzdravie. Viera ma prejav sily na ktorú sa vedci pozerajú len s údivom. Predstav si vieru miliardy ľudí. Akú má asi silu? Ak je sila ľudského ducha schopná konať, potom ver že to čo dáva silu a múdrosť evolúcii, musí byť asi viac ako človek. Neuvažoval si nad tým aspoň takto? Boh hovorí že ho môžeme spoznať aj zo stvorených vecí, ak chceš byť múdri, dokáž to. A potom sa budeš diviť nad sebou ako to, že si to nechápal doposiaľ. Život Izraelitov a dejiny akými prechádzajú sú opísané v biblii. Stačí pozorovať a uvažovať prečo je to asi tak. Vira potvrdená skutkami nie je už fantázia ale realita ktorú žijeme aj teraz keď sa ku nám hrnie ten húf migrantov. Aj to čo sa nazýva holokaust je realita povedaná Izraelitom už pred tým než bol Izrael Izraelom. A táto vetva Izmaelitov, rody jedného zo synov Abraháma ktoré migrujú dnes ku nám, robia ako bolo o Izmaelovi povedané. Nekážem ti uveriť v Boha, skús to rozlíšiť rozumom. Možno si to zatiaľ len neskúsil. A potom uváž či je viera len súkromná záležitosť.

347985

19.4.2016 23:16

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Wulfgar 83.?.?.?

Reakce na 347831

S Vaším názorem souhlasím, jen k tomu holocaustu doporučuji od Rudolfa Germara - Přednášky o holocaustu. Skvělá kniha, pak se na to možná budete dívat trochu jinak...

347846

20.4.2016 19:02

RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 347846

Co se holocoustu tyce spisy a prednasky Ursuly Haverbeck tez nemaji chybu .

347866

19.4.2016 21:49

Qui Bono?

xml 195.?.?.?

Reakce na 347822

Viniť židov za všetko zaváňa prílišným antisemitizmom, hovorme radšej o politických sionistoch, ktorí ovládli anglo-saské krajiny...

Čo o tom hovorí háčkar udicový?

Barbara Lerner Spectre, ktorá stojí na čele vládou
financovanej židovskej študijnej skupiny vo Švédsku, nedávno
vyhlásila čosi veľmi pozoruhodné. Pozoruhodné preto, že ona
nepripisuje protižidovské postoje iracionálnym predsudkom, ani
moslimom, nenávidiacim Izrael, ale hovorí, že príčinou je
"vedúca rola", ktorú Židia zohrávajú v hnutí za multikulturalizmus.
http://www.youtube.com/watch?v=k2Vq_e2Z1ug

Židovská aktivistka Anetta Kahane chce zničiť Európu
ne-Európskou imigráciou
http://www.youtube.com/watch?v=QuYKtwnzG7M

Rabín Baruch Efrati: Islamizace Evropy je správná věc
deliandiver.org/2013/06/rabin-baruch-efrati-islami...

Ronald Lauder vodca WJC: "Všetci Európania, ktorí chcú zachovať Európu, sú zlí"
http://www.protiprudu.org/vodca-wjc-vsetci-europan...

Hlava židovskej komunity v Osle tvrdí, že Nórsko je "príliš biele" (+VIDEO)
https://rodobrana.wordpress.com/2014/11/10/hlava-z...

Židia chcú zachrániť Európu tým, že ju povedú k multikulturalizmu.
http://www.zvedavec.org/komentare/2010/10/3991-mul...

347843

19.4.2016 23:36

RE: Qui Bono?

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 347843

No tyhle programy uz bezi od Videnskeho kongresu

347849

25.4.2016 22:36

RE: Qui Bono?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 347843

Židia jsou vytvorení globálnom prediktorem,máji úlohu drzet globalni plán GP,coz je demonicka rasa a jenom bilej človek ji muze poraziť proti michani národu.

348024

19.4.2016 7:36

Iphone a správcovský sw je klíčem

Roman 194.?.?.?

Iphone mají, ne že by byl trendy. Trendy je pocit jen podle blbečků z módních časopisů, co mají pocit že jsou in při vlastnictví určitých, v hierarchii viditelných znaků. Jak čelenka u indiána

Iphone má jinou vlastnost, nejde mu odpojit baterka. To jest jediné, chip je stále pod štávou, teda pokud ho úplně nevybijete. A tudíž je toto optimálním adeptem na správcovské sw, které může zjištovat vše, nahrávat zvuky, zjištovat lokaci atd.
Bez spojení není velení.

Příklad sw je třeba Meraki management.
Jo a dá se najít v nastavení-obecné-správa zařízení... Tudíž pokud by kdokoliv toto chtěl najít, najde to. Kór pokud se jedná o tuto známou věc. Chceš azyl, tak ukaž mobil co tam máš za správcovské sw. Jednoduché jak facka. Máš tam nějaké obdobné sw, pal do pýči a ať už tě v EU nevidíme...

A neveřím, že by si tohohle rozvědka a policie nebyla vědomá...

347824

19.4.2016 15:45

Deset znamení.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Díky pane editore.
Takže myslíte,když píšete,abychom tento konspirační článek užili,že už další podobný bude pravdivě podložený.Píše to více příspěvků,že uprchlická krize je řízena a prosazována židy.Jistě,všichni židé nejsou přesně informování,proč a co se bude dít,ale časem na to přistoupí,nebo budou obětování.
Ještě je poslední naděje,jak prorokovala Sibyla,žlutá rasa zachrání Evropu.

347834

19.4.2016 18:37

RE: Deset znamení.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 347834

Tenhle článek psal Henry Makow, žid, tedy jak říkají zionisti - "selfhate" žid. Oni židi ať takoví nebo makoví většinou dobře vědí která bije.
A Pjakin říká, že za WW2 se jen prořezávaly suché větve, že skutečný holokoust teprve bude, protože faraonský páneček už ty své sinajskou tůrou zformované "vyvolence" nepotřebuje a nechce, už má jiné metody. Nu a židi si právě zadělávají na velké finále, protože oni už teď stojí proti úplně všem. To neustojí, když páneček už je nechce, říká Pjakin.

347838

19.4.2016 18:51

Muftí a rabín

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 347834

Prof. Boguslav Wolniewicz o roli židovských kruhů v úpadku evropské kultury.
18-ti minutový videozáznam rozhovoru s polským profesorem Boguslavem Wolniewiczem v reakci na teroristické útoky v Paříži z ledna 2015. Profesor Wolniewicz rozmlouvá o zmatení hodnot evropské civilizace, např. o svobodě slova, o střetu civilizací, ale především o roli židovských kruhů v současném prosazování multi-kulturalismu a politické korektnosti v Evropě.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embed...

347839

19.4.2016 23:31

RE: Deset znamení.

Vladobeniamin 195.?.?.?

Reakce na 347834

Sibyla bola veštica. Podľa veriaceho žida služobnica zlého. A ten bol pokritec a manipulátor lží. Cez Nostradama až po posledného falošného proroka to nebude inak. Žid nie je každí kto bol obrezaný ani kto to má v rodnom liste. Žid je veriaci v Boha, Abraháma, Izáka a Jákoba. Tento žid neverí v holokaust fašizmu. Holokaust sa vykonával ako zápalná obeta Bohu a nesmel ňou byť človek. Tento žid verí že mordovaním židov Boh splnil svoje slovo keď im povedal ,,rozoženiem vás medzi všetky národi zeme a tam vás budem biť morom a mečom, rukou cudzinca vás budem biť a tam v cudzej zemi si spomeniete, že som vám to hovoril".!! Holokaust podľa sveta je prevrátenie Božej ruky. A pravdu o nej sa služobníkom zlého nechalo trestať ako popieranie holokaustu. Diabol má svoj ľud i moc, ale pravdu aj tak neumlčí. Tak ako sa vytratí slovo holokaust z úst žida, tak sa vytratí aj aláh agbar z úst Mohamedovích stúpencov. A prečo? Kto je múdri ten to vie. Kto nie, ten musí plniť veci aké musia ešte byť. A prečo nemáte radi žida? Lebo mu Boh sľúbil múdrosť ktorá bude trňom v oku všetkým. Kto sa hnevá na žida, hnevá sa na slovo Božie. Amen.

347847

20.4.2016 9:43

RE: Deset znamení.

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 347847

..no,to zas je v álejích nablito,to musí furt tak chlastat !?!?[chechtot][chechtot][chechtot][bliji]

347856

22.4.2016 16:54

RE: Deset znamení.

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 347847

Keď neberieme do úvahy, že máš problémy s gramatikou, teda je otázka, koľko si toho naštudoval, a či v prvom rade neveštíš sám, takže:

Sibyla bola pravdepodobne dobrá nadčasová prognostička preložené do jazyka súčasnosti. Naproti tomu Nostradamus bol typický šarlatán, podľa ktorého sa snažia viacerí ísť, aby si uchovali šarlatánsku tradíciu. Mojžiš tiež bol šarlatán, takže ťažko spájať cez neho Židov ako vyvolených s Bohom.
Doteraz sú súčasné svetové vzťahy zaťažené týmto šarlatánstvom a v podstate neschopnosťou tváriacou sa ako nadprirodzenosť.

Bežte satanom strašiť sliepky. Dobre vieme, že zlí sú konkrétni ľudia, prípadne predátori, a nie akási bytosť "na mráčku".

Boh nie je všemohúci s ohľadom na naše (seba)projekcie a predstavy. Nepopoťahuje bábky za nitky. Ak existuje, tak má celkom iné "starosti".
Ak sa deje niečo zlé, tak najskôr Boh trpí spolu s nami. Nevyhovárajte sa furt na nejakého satana. Žiadny satan neexistuje, je to skôr archaické židovské strašidlo použité ako baranidlo proti ľuďom infikovaným duchárstvom a svätuškárstvom. Zlo spôsobuje vždy len zlý človek a nie akýsi satan, na ktorého by sa rád každý zloduch vyhovoril. Existuje skôr nedostatok dobra.

347946

23.4.2016 8:51

RE: Deset znamení.

Vladobeniamin 195.?.?.?

Reakce na 347946

Počúval si niekedy svoje slová a uvažoval si nad ich realitou? Hovoríš o nadčasovej prognóze Sibyli. Sibyla tj.(veštica). A prognóza s pred viac ako dvoch tisícročí? Lietadlá a atomové bombi? Je fantázia počúvať ľudí o viere v Sibylu a neveriť prorokom Božím, podľa ktorých sa udialo viac vecí ako podľa meteorológov. Šarlatánstvo a veštectvo sú dve rozdielne veci. Ani jedna z nich nemá nič spoločné s dejinami Izraelitov v Kanáne. O všemohúcnosti Božej z pohľadu sebaprojekcie a predstavy, ako tomu hovoríš ty, nevieš nič. Obyčajný hypnotizér ti vsugeruje vlastné predstavy akoby boli tvoje. Ale ani o tom nevieš asi nič. Prečítaj si Wolfa Messinga.
A satan? Raz ho určite stretneš, ver mi. Je ťažko hovoriť niekomu o niečom, čo mu nie je dané pochopiť. To nie je výsmech, to sú tvrdé fakty. Nerád by som niekoho zavádzal, alebo v týchto veciach urážal. Poviem iba, žiaľ je to skutočne fakt. Je mnoho podvodníkov ktorí si vybudovali na lži doslovnú kariéru odborníkov. Ale k múdrosti im to nepridalo. A moje štúdiá ak ťa zaujímajú, zhrnul som do jediného ktoré ma vyučil sám Boh. Vlastne aby som bol presný, prvým učiteľom mi bol sám satan vydávajúci sa za Boha. Až potom prišiel skutočný Boh. Jeden i druhý sú tu medzi nami ako si tu ty i ja. Ak si čítal bibliu a evanjeliá tak vieš, že Boh hovorí, ja som ten isý včera dnes i na veky. A musím ti povedať, že tak ako to bolo s apoštolmi Ježiša Krista vtedy, tak to pokračuje i dnes. A tak ako hovoril Boh s nimi, tak hovorieva so svojimi učeníkmi i dnes. A tak ako ani vtedy neprijali Krista všetci, tak je to aj dnes. Hovorím ti pravdu a nepotrebujem ani nemám záujem klamať. Svet mi je poviem ukradnutý aby som musel klamať o Bohu. Je mi jedno či ho niekto prijme alebo nie,lebo mne Boh hovorí, ak ma niekto nepríjma, nechaj ho tak. Prešiel som veľmi kľukatú cestu múdrosti a mudrovania, výskumov a filozofovania tohoto sveta a nakoniec som skončil ako malý školáčik rovno pred Bohom. Ono ak budeš čítať bibliu, tak prídeš aj na to, že nie všetci čo prichádzaju na tento svet, sú zapísaný v knihe života zabitého baránka. Nie sú zrodený zo svetla, ale z temnoty. A tý nedokážu prijať pravdu, ani keby sa roztrhali na kusi. A keby ju aj spoznali, odpadnú od nej ako Judáš. Neudržia si v srdci svetlo ako aj satan v raji, keď musel zviesť človeka do hriechu. Je to akoby dosť nespravodlive, ale nie je to tak. Na tomto svete sa stretlo nebo s peklom a späť z tejto školy života dobrého i zlého, musí ísť každý tam, kam patrí. Synom svetla aj synom temnoty sa dostane v pravý čas poznanie pravdy aby sa rozhodli čo chcú. Jedným je to na svedectvo aby nemali výhovorky a druhým na spásu. Jedni sa dajú cestou ku svetlu a druhý pôjdu tmou. Preto je to na tomto svete tak rozhádané a Boha opovrhujúce. Aj toto čo píšem bude čítať kde kto, Boh má vždy svoje cesty ako sa o ňom má kto dopočuť, aby nemal výhovorky že to nevedel. Jedným p...Automaticky kráceno

347965

23.4.2016 14:12

RE: Deset znamení.

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 347965

... odpovedám sumárne
Pozri len, ako o mne veštíš. To sa nepatrí. Možno som o kus skúsenejší ako ty, a ty už máš patent na rozum a ideš nosiť drevo do hory. Prečo ma tak divoko poučuješ? Ako vieš čo, a ako som robil? Z môjho textu to predsa nevyplýva, študuješ hádam systematicky moje príspevky? Ak aj áno, tak potom zle.
Tiež obsah Biblie a Evanjelií poznám celkom slušne. Nemysli si, že jediný vieš čítať.
Ak vyhlásim, že je niekto šarlatán, tak by si to mal brať veľmi vážne.
Raz mi jeden múdry pán, čo už nežije povedal - hlavne je dôležité najprv počúvať a nie sa hneď hrabať rozprávať. Mne je nad slnko jasné, že si nepochopil ani polovicu z mojich viet, ale už hučíš do mňa ako siréna.
Ako teda vieš, že práve ty si toho skúsil tak veľa, že máš mandát mi niečo vysvetliť? Prečo to nemôže byť naopak? Nevidíš skôr seba v tom centre? Prečo myslíš, že som ti (namátkovo) vytkol gramatiku? Jednak je mierou tvojej dôslednosti, a jednak mierou tvojej reakcie na výtku. Takže sa pozri ešte raz na svoj text, ako si sa v ňom parádne vyzrkadlil.
Prečo do mňa projektuješ akési nariekanie? Čo som ti dačo ukradol? Ako môžeš takto z voleja zaveštiť, že práve ja budem nariekať? Nemám veľmi za čo. Ideš sa hrať na futbalistu a nevieš poriadne ani do lopty kopnúť [smích] Seriózne vzaté si práve na mňa napasoval tmárstvo, ktoré má s vierou vo vyššie princípy pramálo spoločné. Takže láskavo prenechaj mne, čo a ako robím.

Ako porozumiem slovám, ktorým neverím? No predsa nijako. Viere nejde porozumieť rozumom, preto je to aj viera. Pozri tiež výkladový slovník. Ako sa chceš baviť s človekom, čo si logicky protirečí?

Hypnotizér vsugeruje len človeku, ktorý si to nechá. Podobne aj satana vsugeruje len tomu, kto si nechá.
Satan je hlavné strašidlo šarlatánov. Žiješ duševne v dobe flogistonu. Celkom isto ho nestretnem, lebo ho nevyrábam, mám iný program. Stretne iba ten, kto si ho vyrobí. Je neprenosný [smích]
Satan je iba maska, alibi zlých ľudí, do ktorej sa projektujú. Nemusím čítať fantastov od stola.
Si iba myslíš, že mi hovoríš pravdu, pekné od teba. Len pozri ako si sám seba vyvolil, ale na úkor zvyšku. Boh má iné starosti, než aby na neho ukazovali, aký je "všemohúci". "Boh" možno trpí, ak ľudia zle robia a je spokojný, ak dobre.

347970

21.4.2016 6:10

Demokracie je pokracovani vyhlazovacich valek

favela 113.?.?.?

masakru, zotroceni,pathologicke chamtivosti,teroru, falesnymi lidskymi pravy ,fasismu, okupaci a parasitismu JINYMI PROSTREDKY.
Proto nas Churchill sikovne presvedcoval, ze nemame jinou moznost.Ani mit nesmime ! To uz nam nerekl.
Vzpominame kazdym rokem na ukrizovani Krista. Na jeho statecny ,osamoceny boj proti bankerum ve kterem ztratil svuj zivot. Bankeri a Sanhedrin prezivaji dodnes a v daleko horsim. Kristus se ma vratit zpet na zem ,ale mel by si pospisit,nebo brzy nebude mit kam se vratit a za soucasneho stavu veci je pravdepodobne ze bude znovu ukrizovan..
Vatikansky papez je agentem islamu a snazi se premenit EU na Chaliphat s vladou islamskych fanatiku, kteri netusi co islam je a co obsahuje. Fasismus to neni a nikdy nebyl.
Drtiva vetsina lidstva v historii nezazila nikdy delsi obdobi trvaleho miru, spravedlnosti a normalniho zivota bez parazitu a vladnoucich zlocincu vseho druhu. A tak kdyz si za boha dosadime Satana maji veci a udalosti daleko vetsi smysl a logicke opodstatneni..
Faust /Goethe/ muzeme chapat jako symbol lidstva a jeho snahu o pokrok,ktery se vzdy otocil do nestesti a proti nam vsem /s pomoci prave satana/ do zotroceni a tragedii vcetne dnesnich pokusu znicit i potravinovou zakladnu a vyzkum zdrave vyzivy, ktery jak se zda je v plne rukou dabla a jeho sluhu.
/Monsanto a jine Korprorace v USA/. Vyvoj lidskych vztahu a politickych systemu se riti od jedne tragedie do dalsi a jeste horsi. Kazdym dnem hrozi vypuknuti svetove valky. Proc jeste Satan neznicil svet? Proc mnohokrat lidstvo uniklo katastrofam hrozicim zanikem ? Protoze by musel /Satan/drit na stvoreni sveta noveho. Nam v Cechach brzy hrozi "tradice" 20let /1918-38 a 1989-2019?/,kdy nam zase bude hrozit dalsi zanik ?
Jedna predpoved. Po rozpadu EU a NATO prijde brzy take roztristeni Nemecka na mensi staty.
Nazev Slovani prislo od SLOVO /dar reci/ a Slovansky termin /pro germany/ je NEMTSY a znamena BLBCI !
Ani miliony obeti vseho druhu nikdy nic nezmenilo.
Vezme Syrii, kde zapad chtel zabit hned nekolik much jednou ranou. Sankce na Rusko melo za ucel ekonomicky vycerpat a poskodit Rusko a zastavit jeho pomoc Syrii a kdyz teroristi nepostupovali dost rychle ,prisel signal k zaplave afroarabu a k jejich okupaci Evropy hlavne proto aby je pres. Asad nemohl povolat do armady. Po ovladnuti Syrie a Iraku ma prijit na radu Iran. To byla take pricina valky Iraku s Iranem ;oslabit oba staty pro pozdejsi okupaci !! To se nezdarilo, ale zapad i pres stupidni komedie s Tureckem se toho cile nikdy nevzda. Nadsene vitani afroarabu a velkeho procenta teroristu a stedre rozdavani na vsecky strany i podvodna povoden penez /kazdy mesic/ do Turecka je vsak velky hospodarsky a zamlcovany problem. EU si bude muset na to pujcovat!! Take zhrouceni Ukrajiny a dalsi problemy daly plne iniciativu zatim vzorne se chovajicim rusum, stale bez jedine znamky strachu a paniky ze Satanu vseho druhu. Strategicka iniciativa je velka moznost pro slabsi staty porazit ty daleko silnejsi /Persie Xerxes-Recka Federace, 5.stol/. Pokr...

347877

23.4.2016 12:48

Pozemná armáda? Za koho alebo proti komu?

Vladobeniamin 195.?.?.?

Myslím že som už naznačil moju vieru, som veriaci v Boha Abraháma, Izáka a Jakoba. Podľa krstu v jeho sväté meno Ježiš som sa stal Židom a každý Žid sa mi tak stal bratom. Vieru mi nenaplňa len filozofia písem, ale aj skutky, ktorými Boh posilňuje moju dušu. Nechcem hovoriť čo Boh ku mne a čo ja ku nemu. Chcem povedať o tom, čo Boh ku vám. To čo sa tu nazýva pozemnou armádou, to nie je armádou zbraní alebo ovládnutia či zničenia Europy. Toto je armáda prinášajúca hnev a nepriateľstvo. Všetky veci čo sa musia na svete stať, nestávajú sa bez účasti človeka. Práve naopak, človek je nástrojom toho. Boh hovorí, ja som ten kto dáva chcenie aj činenie, ako zrno zasiate do zeme, aj človek robi podvedome to čo má. A svet sa vmanipulováva do svojej role ako by to chcel on. Čo sa musí stať, stane sa. Židom už Boh navrátil zem, ale čo s touto armádou má Boh? Znepriatelí sa národ voči národu, budú vojny a zemetrasenia aj tam kde ich nebolo. Hmm, ako a prečo znepriateľené národy? Veď snaha multikulturalizmu je snahou o bratsvo a pokoj národov. Ale aby ukázal Boh ľuďom že nebude podľa nich, ale podľa neho, tak hovorí ,,vy budete hovoriť pokoj, ale ja vám nedám pokoj" preto sa zbytočne bude snažiť Merkelová a hoc aj celá Amerika o pokojný multikulturalizmus Europy. Do Europy sa musí nasťahovať to čo spôsobý nepokoj a nepriateľstvo národov. A to znepriatelí aj tie národy a jazyky, ktoré sú tu doma. Európu čakajú krušné časy a cudzincovi sa bude ťažko žiť v každej zemi. Až keď dôjde k totálnemu krachu všetkých madzinárodných hodnôt, príde totalitná vláda násilia najmocnejších. Ostatné si prečítajte v písmach, ktoré zanechal Boh vyvolenéj vzorke ľudstva. Koľko znamení a čoho to bude ľuďom pripomínať, všetko okrem pravdy, sú to len konšpiratívne teórie ľudskej filozofie. Kto vidí ten vie, kto nevidí nech si hovorí čo chce. Ja nemám v tom problém, nehanbím sa za to, ani to nemienim nikomu nanucovať, trochu faktov aj od takých ako som aj ja rozšíri vedomie že to môže byť aj takto. Ďakujem.

347969

23.4.2016 16:46

RE: Pozemná armáda? Za koho alebo proti komu?

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 347969

Tak,koukám,že Vy jste právě ten správný exemplář,který by chtěli "fešáci s kupírovanou oháňkou" vypěstovat z křesťanů,aby jim šlo všecko jako po másle....[chechtot]

347971

24.4.2016 18:33

Už nejsou podzemní

Aja 82.?.?.?

armádou, ale zcela otevřenou, už nám ukazují, co nás čeká.

https://www.youtube.com/embed/BUJIm6pgLBE

348004

Příspěvků: 29

19.04. 03:54 Robin  Schwarcman Kaufman Morgenartz
19.04. 06:29  Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
19.04. 13:42 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
19.04. 18:27  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
19.04. 21:36 Radek104  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
20.04. 04:32 ignorek  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
22.04. 11:37 Vladobeniamin  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
22.04. 16:59 ppppp  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
22.04. 23:58 Vladobeniamin  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
23.04. 09:53  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
24.04. 10:39 Vladobeniamin  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
19.04. 23:16 Wulfgar  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
20.04. 19:02 Satanist  RE: Vasim zkutecnym nepritelem jsou Vasi politici,Ti oteviraji vratka
19.04. 21:49 xml  Qui Bono?
19.04. 23:36 arbitr  RE: Qui Bono?
25.04. 22:36  RE: Qui Bono?
19.04. 07:36 Roman  Iphone a správcovský sw je klíčem
19.04. 15:45  Deset znamení.
19.04. 18:37  RE: Deset znamení.
19.04. 18:51  Muftí a rabín
19.04. 23:31 Vladobeniamin  RE: Deset znamení.
20.04. 09:43 E.R.  RE: Deset znamení.
22.04. 16:54 ppppp  RE: Deset znamení.
23.04. 08:51 Vladobeniamin  RE: Deset znamení.
23.04. 14:12 ppppp  RE: Deset znamení.
21.04. 06:10 favela  Demokracie je pokracovani vyhlazovacich valek
23.04. 12:48 Vladobeniamin  Pozemná armáda? Za koho alebo proti komu?
23.04. 16:46 E.R.  RE: Pozemná armáda? Za koho alebo proti komu?
24.04. 18:33 Aja  Už nejsou podzemní

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 701