Diskuze k článku

Finanční systém je větší hrozbou, než terorismus

Příspěvků 15

10.3.2016 9:59

hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.

arbitr 194.?.?.?

No nejak vam to ujelo hosi, ona ta Amerovalka proti "cash" neboli platbam v hotovosti zacala puvodne jako obrane opatreni proti placeni en gross za drogy od Mexickych a Venezuelskych drogovych kartelu, nekdy uz kolem 1980, kdy jeste mezinarodni terorismus nebyl "in".

Nezapomente, ze Amerika mimo na benzin, "jede" take na drogy, ovsem o tom se uz ted tak moc nemluvi, ale drogami a pasovanim bezencu z Mexika a Latinske ameriky se tam zivi skoro cely jih ameriky.

Faktem je , ze Americka policie a dalsi vladni organy pasovani nedokazi zastavit, a tak se snazi aspon zamezit prevodu penez v hotovosti. Totiz Medeliskym gangum nemuzete platit za drogy Masterkartou.

Do predlonskeho roku si vetsina neamerickeho sveta delala z amiku srandu,, jak jim ty prihranicni valky jak proti Wetbackum (ilegalnim pristehovalcum - rika se jim tak ze jsou mokri kdyz vylezou na Americke strane Rio Grande) jdou spatne.

Muj dojem je, ze ty evroprusery s bezenci jsou odplata za to ze se jim Evropa posklebovala - mimo toho oni maji stale vetsi prusery s bezencema nez svazacka Angela.

Ostatne "Valka proti terorismu" jsou jen takove reci jako valka proti drogam pred tim. Oni Americane si potrpi jeste vice nez byvali bolsani na ruzna motivacni hesla a motta.

Mimo toho vseho Amiky taky trosku kaka, ze do predlonska si vsude medili ze nyni jsou jen oni jedna jedina suprvelmoc a rusaci jen regionalni. Ted uz to tak moc nerikaji a to je strasne sere, a tak to zkouseji vselijak pokoutne dostat zpatky na jednu jedinou pravou americky americkou suprvelmoc

346649

10.3.2016 11:44

RE: hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.

dub 94.?.?.?

Reakce na 346649

sry, ale největším obchodníkem s drogama je cia a americká vláda. všechny gangy, vč. medellinského, jsou jen "licencovanými" regionálními strukturami této organizace zastřešované cia a erárem, a řízené zpoza opony stejnými dobrodinci (vč. vatikánu), jako všechno ostatní.

celá šaškárna boje s drogama má jen jeden jediný cíl - zvýšit cenu a zlikvidovat konkurenci, a to ještě za státní prachy.
a navíc to mimo odvedení pozornosti ještě umožňuje v rámci maskování "bojem proti" bezproblémové fungování řídících agentů a kontrolních operačních složek přímo na místě.
plus projekci moci v koloniích a likvidaci nepohodlných, řízenou a prováděnou operativci, a možnost shodit to na vraždu spáchanou drogovými barony, místo amerického eráru.

346652

10.3.2016 12:29

RE: hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.

QuoVadis 83.?.?.?

Reakce na 346649

Bezenci nejsou odplata, nybrz promysleny tah, jak poskodit hlavniho nepritele - Rusko, ktere je na Evrope hospodarsky stale jeste docela zavisle (ropa, plyn) - takze sankce a bezenci by mely Evropu a tim Rusko poskodit...

Pred nedavnem se na Internetu objevily zpravy o tom, ze prirucky pro bezence, ktere byly na pobrezi Turecka nalezeny, byly financovany Georgem Sorosem (kam, jak jit, na koho se obratit, co pozadovat,....)

Kvalitni falsovani pasu (zvlastne syrskych) ve velkem taky asi neni mozne "v dilne" amateru, nybrz za pomoci mocnych spojencu

Myslim, ze je Putin natolik chytry, ze uz dela protitahy (smlouvy s Cinou, Iranem, Syrii, Saudskou Arabii atd..). Kdo na to nakonec doplati, je Evropa - diky zkorumpovanym (nejen) bruselskym politikum, kteri prosazuji veskere "americke" pozadavky, i kdyz jsou pro Evropu hodne skodlive.

Co je zajimave, ze ve vetsine evropskych statu jsou v cele prevazne socialiste nebo zeleni, kteri maji sotva nejake vyssi vzdelani nebo souvislost s byvalymi tajnymi sluzbami (Stasi, KGB, STB,..). Takze politicka strana asi nebude to nejdulezitejsi, clovek by si mel vsimat clenstvi techto jedincu v jinych organizacich ...

346654

10.3.2016 21:35

RE: hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 346649

... No ked ti taketo "vysvetlenie" staci... [smích]

346670

10.3.2016 11:18

A to sme sa narodili, pracovali a žijeme

Clear 176.?.?.?

len na prežieranie peňazí???Spotreba, spotreba , spotreba. Kurva, čo mám dva žalúdky, dve telá, drichmem na desiatich postelách, vozím sa na 4 autách naraz??? Prečo nie sú i štátne banky, ako konkurencia tým chrapúňom? Lebo by ich zasa viedli chrapúni a nie normálny poctivý ľudia. A tzv. elektronické peniaze môže byť posledná kvapka trpezlivosti i v samotných USA!!!

346651

10.3.2016 13:02

Licomernost a la USA (resp. Rothschilds)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Veskere evropske banky jsou povinny "bonzovat" USA udaje o kontech a transakcich americkych obcanu u techto bank. V pripade odmitnuti hrozi vysoke financni postihy (uz se stalo.. treba ve Svycarsku).
Evropskych obcanu se to diky Rothschildovskemu systemu SWIFT tyka v podstate take.

Ovsem naopak to neplati.. Americke banky neposkytuji zadne informace evropskym uradum o kontech a financnich transakcich Evropanu

A nejenom to:
Ve state Nevada v meste Reno byl zalozen "Rothschild Trust North America LLC", ktery nabizi obcanum z celeho sveta "diskretni a vyhodnou" administraci jejich majetku, jinymi slovy je Amerika zrejme nejvetsi danovou oazou na svete.
Rothschildove se snazi vsemi zpusoby zabranit krachu americkeho dolaru jako svetove meny...(cely svet jako "americka kolonie"[mrknutí jedním okem]

Jelikoz se "vysusovani danovych oaz" ze strany bruselske direktivy nekona, neni nutno se dlouho zabyvat diskusi o tom, kdo ma v Bruselu hlavni slovo. Jak jsem jiz nekolikrat psal, EU nebyla vytvorena Evropany a ne v zajmu Evropanu...

346656

10.3.2016 13:05

Tohle před chvílí sdílel kamarád z USA.

Klobasa2 79.?.?.?

Tohle před chvílí sdílel kamarád z USA. Nešlo to sdílet přímo od něj, kvůli bloku veřejného sdílení. Když už jsme u té pro-ruské propagandy, tak se podívejte co si vláda USA chystá na svoje vlastní lidi... Úplně musí tleskat nadšením!

http://bugout.news/2016-03-09-government-will-use-anti-hoarding-laws-to-take-your-food-water-and-supplies.html

346657

10.3.2016 17:10

Finanční systém je větší hrozbou,než terorismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Nepředběhl Drábek USA ze svou S-Kartou?
Pevně tomu věřím,že to budou prosazovat,absolutní kontrola a závislost na politické vůli.
Nekoupíte si ani hřebík od souseda,snad jen nějaká protislužba bude kvést.

346664

10.3.2016 19:25

Finanční systém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je zbraň především chazarských banksterů k zotročování, kontrole a neustálému vysávání bohatství světa. Je plný účetních podvodů, intrik, korupcí a vydírání,falešných ratingů, obsahuje gigantické "bubliny" (např. finanční deriváty), jejichž prasknutí se dá svými důsledky přirovnat k jaderné válce, že se jeho krachu všichni bojí. I ti, co nic nemají. A v tom je jeho síla i slabost. Banksteři velmi dobře znají jeho slabiny,ví,že systém založený na emitování nekrytých a stále více jen virtuálních peněz je dlouhodobě neudržitelný, a proto se snaží o rychlé zavedení bezhotovostních plateb na celém světě a nastolení svého NWO. Rusko je proti, protože vše, co potřebuje, může mít z vlastních zdrojů nebo si koupit z Asie a krvavých chazarských intrik si ve své historii užilo až až. Čína zatím vyčkává, protože má obrovské přebytky dolarů, ale je jí jasné, že v případě krachu Ruska by byla na řadě ona. Evropa díky svým politikům a jejich lokajským vazbám na Ameriku, hraje zatím roli poslušné americké kolonie. Hraje se vabank, účel světí prostředky, všechno, co zachrání dolar a dominanci Západu, je dovoleno a médii velebeno. Ostatní jsou ostrakizováni, zastrašováni a " humanitárně" bombardováni pod tuze pokryteckou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv.Zatím to intrikánům vycházelo, ale tentokrát výsledek zdaleka není jistý. Jednou ale určitě pohár přeteče a pak bych nechtěl být v jejich kůži.

346666

11.3.2016 9:18

Řešení problému globálního finančního systému-část 1.

Miloslav Dědek 178.?.?.?

Následující komentáře uvádím proto, že naznačují možnost řešení problému globálního finančního systému.

Dva komentáře k článku: Záměrem Washingtonu je „rozdělit Sýrii“:…..Zveřejněném 7. 3. 2016 v ac24

MILOSLAV DĚDEK
Prezident USA často zdůrazňuje, že cílem jeho zahraniční politiky „…je svět, kde Amerika zaujímá vůdčí postavení a zůstává toutéž nepostradatelnou zemí, jakou byla v minulém století“ …Před rokem dokonce Obama prohlásil, že USA mají právo „dát nůž na krk“ celému světu. Spojené státy se před ničím nezastaví a pro své světové panování jsou ochotny jít i do války s Ruskem. Prosazovat své zájmy silou je odsouzeníhodné. Budoucnost lidstva by mněla být postavena na úplně jiných základech.
USA jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmyslových komplexů. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. Výrobci zbraní jsou skutečnými vítězi každé války. Zisky vojenskoprůmyslových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit.
V současném uspořádání světa pořád platí: peníze=bohatství=moc. Je neoddiskutovatelným faktem, že i na začátku 21. stol. pořád existuje na zemi mnoho bohatých velmi inteligentních lidí, kteří svůj um a schopnosti soustřeďují na vzájemné soupeření, které nepřináší žádné hodnoty, ale naopak války, tj. maření lidských životů a ničení vytvořených hodnot. Je nejvyšší čas začít něco globálně v lidských vztazích měnit. Zdroje planety jsou téměř vyčerpané a solidní přežití lidstva vyžaduje zásadní změnu reálných mezilidských vztahů nejen v mezinárodní politice. Jednu možnou cestu pozitivní změny současného stavu světa popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

PIVOVARČI
Miloslav zo všetkým súhlas, dokonca súhlas aj s analýzou súčasnej situácie na blogu a možno súhlasiť aj s mnohými návrhmi na budúcu spoločnosť, ale v súčasnej dobe je to stále scifi .Ale súhlas s tým že cestu treba hladať.
A tento výrok sa mi v tejto súvislosti skutočne páči:

Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod.

Z toho by mali vyvstávať konkrétne dôstojné podmienky plnohodnotného a tvorivého života pre každého človeka na tejto planéte.
Ak by svetu vládli mudrci – ušľachtilí ľudia vedomí si základných duchovných právd mohol by život na tejto planéte vypadať úplne inak. Bez vojen a zbytočného utrpenia.

346685

11.3.2016 13:32

Řešení problému globálního finančního systému-část 2.

Miloslav Dědek 178.?.?.?

Dokiaľ však svetu tróni naša vlastná chamtivosť a mocibažnosť obávam sa že veľa toho nezmeníme. Najprv treba zosadiť z trónu tieto naše neblahé vlastnosti, dobrovoľne alebo ústavne.. A práve toto sa zdá byť najväčší problém ľudstva.

Komentář k článku: „Šéf soukromé americké tajné služby Stratforu George Friedman radí, ať se lidé připraví na válku“, který byl zveřejněn 10.3.2016 v ac24.

PIVOVARČI
Moc mocných treba obmedziť rozšírením základných ľudských práv v ústave každého štátu. Bude treba začať od jednotlivých štátov. Je to ako s jednotlivcami musia sa prebúdzať, musia duchovne dozrievať, rovnako aj štáty. Treba prepísať ústavy jednotlivých štátov a na tomto možno pracovať už dnes. Treba ukázať príklad….
Miloslav treba ušiť takú ústavu napr. pre Českú republiku….. a to je parketa pre Teba….

346695

19.3.2016 11:48

RE: Řešení problému globálního finančního systému-část 2.

Laurentius 46.?.?.?

Reakce na 346695

Americký prezident B. W i l s o n pripisoval veľký význam národnostnej idei a toto vyjadril vo svojej reči v kongrese z 8.1.1918, keď povedal: " Je to zásada spravodlivosti pre všetky národy a kmene a ich právo žiť spoločne v rozvinutých podmienkach slobody a bezpečnosti či sú už silné alebo slabé".

Prezident W i l s o n prehlásil 11.2.1918 v Americkom kongrese, "Národy a zeme nesmú už byť ďalej predávaný z nadvlády ako nejaký tovar, alebo kocky v hre. Určité vymedzené požiadavky národnostné musia byť v medziach uspokojené, aby nebol pokoj Európy a celého sveta rušený".

346988

19.3.2016 20:16

RE: Řešení problému globálního finančního systému-část 2.

dub 94.?.?.?

Reakce na 346988

kdyby se místo o evropu staral o vlastní zemi a vlastní genocidu domácí populace, udělal by líp.
tím spíš, že se ta jeho svoboda netýkala ani černoušů, který byli v té době tvrdě segregováni.

takže typicky emerické - doma bordel a bezpráví nemající obdoby, ale o to větší nutkání strkat rypák do cizích věcí.

346999

12.3.2016 19:30

Finanční systém je terorismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Byl je a bude. Potřeba ho zlikvidovat.

346741

19.3.2016 22:25

FINANČNÝ SYSTÉM JE VETŠí HROZBOU, NEŽ TERORISMUS

laurentius 46.?.?.?

Thomas Jefferson - varoval pred 200 rokmi:
"Verím,že bankové inštitúcie sú pre našu slobodu nebezpečnejšie ako armády. Pokiaľ Američania niekedy dovolia, aby súkromné banky ovládli vydávanie ich meny, najskôr pomocou inflácie, potom deflácie banky a korporácie, ktoré okolo nich vyrastú, pripravia ľudí o všetok majetok, pokiaľ sa ich deti neprebudia bez domova na kontinente, ktorý ich otcovia dobyli".

347002

Příspěvků: 15

10.03. 09:59 arbitr  hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.
10.03. 11:44 dub  RE: hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.
10.03. 12:29 QuoVadis  RE: hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.
10.03. 21:35  RE: hyper nákladnou „válkou proti terorismu“.
10.03. 11:18 Clear  A to sme sa narodili, pracovali a žijeme
10.03. 13:02  Licomernost a la USA (resp. Rothschilds)
10.03. 13:05 Klobasa2  Tohle před chvílí sdílel kamarád z USA.
10.03. 17:10  Finanční systém je větší hrozbou,než terorismus
10.03. 19:25  Finanční systém
11.03. 09:18 Miloslav Dědek  Řešení problému globálního finančního systému-část 1.
11.03. 13:32 Miloslav Dědek  Řešení problému globálního finančního systému-část 2.
19.03. 11:48 Laurentius  RE: Řešení problému globálního finančního systému-část 2.
19.03. 20:16 dub  RE: Řešení problému globálního finančního systému-část 2.
12.03. 19:30  Finanční systém je terorismus.
19.03. 22:25 laurentius  FINANČNÝ SYSTÉM JE VETŠí HROZBOU, NEŽ TERORISMUS

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 6

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 901,62 Kč
1 unce stříbra
491,12 Kč
Bitcoin
948 557,10 Kč

Poslední aktualizace: 23.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 886