Diskuze k článku

Rasově smíšená Evropa - cíl "elit"

Příspěvků 20

20.1.2016 0:35

Takhle přemýšlí asi elity. Patrně si Vás divuviální žel možná podají

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

http://ulozto.cz/xLLeXCeW/05-horouci-laska-doc

344669

20.1.2016 1:18

Teď jde o to jestli to nejsou dvojití agenti, zaprodanci, šlechta i pátá kolona a hasiči dělající požáry

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/byvaly...
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/219...

344673

20.1.2016 9:19

kniha Praktický idealizmus

lubbeno 195.?.?.?

Zdravim všetkých,

má niekto túto knihu v českom/slovenskom preklade? Určite je v AJ je na nete ale takú "chutovku" by som si chcel prečítať v preklade. mail lubbeno@centrum.sk

344687

20.1.2016 9:51

Kabala.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Obávám se, že kabala je jen mrak prdů, které dosud hloupí považují za pevnostní zeď. Je jen otázka, kdy to již konečně ti hloupí zjistí...[smích]

344689

20.1.2016 10:39

Rasově smíšená Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Stačí se začíst do historie Římské říše.
Nestoudnost,rozmařilost,hříšnost vládních elit.
Tak dopadne Evropa také,jestli si to včas neuvědomíme.

344692

20.1.2016 12:34

RE: Rasově smíšená Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 344692

Dnešní "elity", které jsou vidět, a předkládány lidem jako elity jsou v podstatě jen intelektuálská galerka či nižší sloužící loutky elit skutečných. Podobně jako kdysi nebyl vidět pan Kalergi. Groteskní ovšem pak je, když se nějaký agent přesto občas v rauši prořekne. Jako třeba "spisovatel" pan Gunter Grass, bývalý agent STAZI okolo roku 1989 velkohubě prohlašoval, že:

"Přichází čas, kdy vláda bude muset vyměnit lid"..

NIkdo z nezainteresovaných to tehdy nechápal, a nakonec to bylo bráno jako jeho v podsatě tehdy již senilní intelektuálský vtip.... [smích]

344698

20.1.2016 11:22

Ovladatelnost?

Jan Novák 212.?.?.?

To, co se děje je zjevné, důvody nemusí být tak zjevné. Ale, čemu nerozumím je proč by míšenci měli být nějak lépe ovladatelní. Nezdá se mi, že by v zemích odkud migranti pocházejí byli nějak poddajní. Míchaná populace jsou třeba Brazilci a nepřipadají mi nějak ovladatelnější nebo vykořeněnější než jiné národy.
Navíc Západní svět do pár let zbankrotuje - nelze jinak a elity se vymění.

344696

20.1.2016 13:46

RE: Ovladatelnost?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 344696

>Ale, čemu nerozumím je proč by míšenci měli být nějak lépe ovladatelní.

Než míšenci vzniknou, přejde několik generací, to je budoucnost. "Elity" neřeší tak dalekou budoucnost, řeší příštích 20-30 let. Asimilace, pohlcování a likvidace bílé rasy bude provázena boji a chaosem, ne všichni se vzdají bez boje. A právě ty vzájemné boje je to, co "elity" chtějí. My se vysílíme a unavíme, nakonec rezignujeme. V každém případě nebudeme mít čas přemýšlet hlouběji a tak nám unikne, kdo je skutečný nepřítel. Rozděl a panuj je jejich heslo.

A to nemluvím o tom, že jim ty přicházející nepokoje umožní osekávat poslední zbytky našich svobod, zavádět další "bezpečnostní opatření", kontroly, kamery, odposlechy atd.

344702

20.1.2016 16:00

RE: Ovladatelnost?

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Reakce na 344702

Současné pnutie bude narůstat, a vyvrcholí pogromom. Ten nastane do desiatich rokov, a přesune sa aj do Afriky a arabských krajin. To bude tou genocidou ktoru schválí většina bílých.

344710

28.1.2016 3:37

Lasky mame dnes hodne druhu

favela 113.?.?.?

Reakce na 344702

... Nekdy se ta laska ani neda vykorenit jak je zatvrzela. S ni pak prichazi treba Chaliphat na vlnach soucitu ,ovsem rasoveho. Stovky milionu indu,cinanu atd. soucit nezasluhuji?
Laska a diplom spolu souvisi tez. A jak.
Soudruzka tehdy Kacmarczyk/Merkel take ma diplomy. Milovala horoucne komunisticky system ,aby se vysplhala k moci to jiste potrebuje te lasku hodne a soucit od darcu diplomu.
Meli jsme pripady se profesori behali za studenty a prosili je aby mohli podepsat nejlepsi znamky do jejich indexu.
Zkaza kinematografie a funebrak filmu Jakubisko take studoval Famu, protoze miloval komunismus a zatim i tu korektnost ktera mu poridila aby na Slovensku take bylo inteligentu..Byly na to kvoty. A za nimi kariera s diplomem. A tak se zrodila "Cachticka Pani" /vedle baarovosti jinych a take veskrze korektnich/.A ti talentovanejsi treba cesi ,sli do hajzlu.
Ziskovy disident take projevoval lasku /tomu kdo plati/a stal se tak svetovym spisovatelskym intelektualem a modlou i s diplomem. Us president byl tim objektem havloidnosti. Byla za tim laska zakerna pro cesky narod , tak jako laska k SSSR ? I od Merkel nyni?
Lisani je projevem lasky a potom svobody vnucovat vsem pravdu a lasku /hlavne tu zakernou/.
Podobny druh lasky je od tech, kteri maji rad germany,hlavne ty co taky nikdy nikomu nic dobryho korektne neudelali..
Kdyz se za Rakouska Uherska objevovaly napisy v kavarnach;"Cesi a psi maji vstup zakazan"!/Omlouvame se psum/. Je to dodnes pro nektere vyraz lasky a spravedlnosti prave od geramanu a musi se jim splacet navzdy..Za to vsechno.
S psi oddanosti. Ale ani pes nemiluje toho co mu ublizuje, nebo kdyz ho milujou zakerne. Zvire to vyciti/i dite/. Zvire / i bez diplomu /
A cim vice poznavam lidi tim vic miluji sveho psa uz tady bylo.Na rozdil od pejsku jsou tady ti co nejsou schopni zadne civilizace po staleti s diplomem i bez...A je to videt kazdej den...Dnes jsme zase prikre pod krutymi tresty nuceni do pravdolasky a soucitu s temi co vubec netusi ,co to je...

344935

20.1.2016 18:44

RE: Ovladatelnost?

to je jedno 78.?.?.?

Reakce na 344696

Kallergi byl rasistický magor a prase! Samozřejmě, že míšenci různého druhu nejsou méněcenní a ani vícecenní jak my. Ale takto to psal a koncipoval Kallergi! Když se k tomu Kallergimu nějací EU politici hlásí, je to podobné, jako by se hlásili k nějaké formě nacismu = Big prů.er! Pak z toho vznikají sociální experimenty, svými rozměry ještě děsivější, než to, co zde bylo za bolševiků (jako kolektivizace, znárodňování všeho, gulagy atd.). Důsledkem bude pekelné utrpení obyvatel EU - zejména těch původních! Už jen proto, že se to celé provádí nepřirozenými umělými metodami. Až vypuknou nevyhnutelné třenice mezi nově příchozími a domorodými, umožní to vládním elitám zavést diktaturu, zničit vzdělanost... a s ní přirozenou inteligenci a vykořenění budeme všichni... - což nesouvisí s vrozenými vlastnostmi, nýbrž s výchovou - asi jako když nebudete sportovat, budete fyzicky slabý, a když Vám nebude dovoleno přemýšlet a vzdělávat se a budete neustále stresován, zblbnete z toho... A když bude přerušena kontinuita předávání životních zkušeností z otce na syna či z dědy na vnuka... budete mít vykořeněnou populaci - a to se již i děje... A i když nevzdělanci nejsou zdánlivě ovladatelní, ve skutečnosti se jim vládne velice dobře! Kůň je taky silné zvíře, ale slabý člověk mu nasadí klapky, a jak mu slouží! Brazilci jsou soudržný národ - drží je pohromadě Katolicismus, Samba atd. Mám pocit, že tam není rasová nenávist, jako v USA ...

344714

20.1.2016 20:56

RE: Ovladatelnost?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 344714

A co by mělo držet pohromadě Švédy a "Švédy". Islám? A proč se Indická elita stěhuje na Z, aby tam byla druhořadou "elitou". Proč se Indové nemají tak dobře, jak na Západě? A proč na Blízkém Východě žijí jen z těžby ropy, a něco nevymýšlí, nové technologie, vynálezy, třeba jak z pouště udělat oázu. Peněz mají hromadu, ale všechno jim tam buduje Západ, popř. Rusové. No, Afričané jsou skvělí běžci, ale s kreativitou je to asi jinak. Je to o výchově? Myslíte, že důslednou výchovou si bílí sprinteři vezmou zpět světové rekordy? A kolik znáte šachových velmistrů z Japonska? Já znám jen ruské a americké. Že by ve výchově někdo něco zanedbal?
Prostě rozdíly mezi rasami je skutečnost, kterou může zpochybňovat jen slepý, hluchý, blbý a Šabatová s Dienstbierem. [mrknutí jedním okem]

344716

20.1.2016 21:08

RE: Ovladatelnost?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 344714

Zapomněl jsem dodat odkaz: http://pravyprostor.cz/svedsko-se-otravilo-multiku...

344717

20.1.2016 12:43

To nám v Evropě "chybí".

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

http://www.white-media.info/cerno_cerna_tma.html

344699

20.1.2016 21:16

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

Nobody 84.?.?.?

Kdo je Thomas P. M. Barnett?

Podívejte se na jeho heslo na Wikipedii . Narozen 1962 v Chiltonu v USA, badatel na poli vojenských strategií a globalizační fanatik pod nadvládou USA elit nad národy světa. Proces globalizace navrhuje završit vytvořením jednoho světového náboženství, jedné kultury a smícháním ras na zeměkouli.

Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali. Celý článek možno přečíst na http://desitka.org/?p=4761 .

344718

20.1.2016 21:24

Jak souvisí vznešená evropská myšlenka s „panskou rasou“? Příručky o EU a učebnice dějepisu vám to zamlčují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Coudenhove-Kalergi si uvědomoval, že šťastné mase míšenců, ať už z Wittenbergu, či Liberce, musí vládnout „duchovní elita“. Ta má vzniknout kolem „panské rasy“, jak nazývá ve svých dílech Židy. Neboť ti se staletími pronásledování geneticky a duchovně zocelili, čímž získali předpoklady k poučování druhých. Rozhodování a vedení euroelity má zabránit možným sporům mezi jednotlivými členy společenství, kteří by chtěli prosazovat svůj dílčí zájem a nezohledňovali by dobro celku. Ve své práci Adel (Vídeň 1922) označuje Coudenhove-Kalergi Židy v pozitivním a žádoucím smyslu za Führernation (vedoucí národ), Herrenrasse (panská rasa), Herrenmensch (panský člověk) a Herrenvolk (panský národ).

Ve své fantazii dospěl až tak daleko, že si představoval postavení Židů v Evropě ve formě jakési šlechty, šlechtického rodu. Ve svém spisu Adel (1922) o Židech napsal: „Charakter těchto mužů a žen, kteří se pokoušejí osvobodit lidstvo, je podivná syntéza náboženských a politických prvků (...) Tyto charakteristické rysy, díky kterým se kdysi stali tvůrci světového křesťanského hnutí, je dnes staví v popředí hnutí socialistického. (...) Ani ne jedno století po svém osvobození stojí dnes tento malý národ s Einsteinem v popředí moderní vědy; s Mahlerem v popředí moderní hudby; s Bergsonem v popředí moderní filosofie; s Trotzkim v popředí moderní politiky. Prominentní postavení, které dnes Židovstvo zaujímá, vděčí především své duchovní převaze.“

Ale proč si neocitovat také slovo od slova z jeho práce Praktischer Idealismus, která vyšla ve Vídni v roce 1925? Tedy:

„Boj mezi kapitalismem a komunismem o dědictví poražené šlechty krve je bratrskou válkou vítězné šlechty mozků, boj mezi individualistickým a socialistickým, egoistickým a altruistickým, pohanským a křesťanským duchem. Generální štáb obou stran se rekrutuje z duchovní vůdcovské rasy (Führerrasse) Evropy: Židovstva.“

„Co hlavně odděluje Židy od průměrného městského obyvatelstva, je, že jsou Inzuchtmenschen (pozn. překl: lidé, kteří se navzájem rozmnožují s pokrevně spřízněnými jedinci). Síla charakteru spojená s bystrostí ducha předurčuje Žida v podobě svých nejznamenitějších exemplářů k pozici vůdce městského lidstva, k nepravému stejně jako opravdovému aristokratu ducha, k protagonistovi kapitalismu stejně jako revoluce.“

http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/jak-souvisi-vzn...

344719

21.1.2016 11:03

RE: Jak souvisí vznešená evropská myšlenka s „panskou rasou“? Příručky o EU a učebnice dějepisu vám to zamlčují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 344719

......Další citát z Talmudu, traktát Sanhedrin: „Nestoudnost je říše, ale bezkoruny, a drzostí lze s úspěchem jít proti samému Bohu”.Tady vidíte, drzost u hebrejců je veličina kladná a hebrejci ji používají jakozbraň.K tomu sám od sebe dodávám, že jsem to nejen četl v knihách známýchpsychiatrů, ale i sám jsem často pozoroval, že pathologická nestoudnost,chorobná nestoudnost, je vlastně svého druhu agresivita ; tato agresivnost se vyskytuje u aktivních pederastů a lesbičanek.Kořenem všeho toho je sadismus. Tato agresivnost způsobuje chorobnounestoudnost. Lidé s pathologickou nestoudnosti jsou zpravidla lidé psychickyne zcela normální.- Začátkem 20. stol. francouzský psychiatr Emile Laurent, který spravoval několikvěznic a blázinců v Paříži, napsal ve své knize „Le monde carcéral”, že ze své bohatézkušenosti s vězni i psychicky nemocnými pokládá za první charakteristický příznakvšech přestupníků právě mravní duševní chorobu. Tuto chorobu on rozeznával jakostav, při kterém člověk nechápe rozdílu mezi dobrem a zlem. Byla to první fázepokračující duševní nemoci.Přesně to. Člověk už nechápe rozdílu mezi kladným a záporným postupem.V Talmudu, hebrejci pohlíží na nestoudnost a drzost jako na kladnévlastnosti, které mohou být použity jako zbraň v boji o život.Když se normální člověk setká s někým s takovým názorem, buď mu dá pohubě a přerve s ním veškeré styky, nebo se uzná za přemoženého jehoarogancí, se všemi z toho tekoucími následky.- - -Čtěme dále. Talmud, traktát „Eruvim”. „Nechť nečeká odpuštění odHospodina ten, kdo vrátí věc, kterou ztratil gój”.Tedy když judej věc našel, a byť i zná jejího majitele, tato věc musí zůstat uhebrejce. To vše se schválením od hebrejského Boha. Vrátit věc ztracenougójem je dokonce hřích. Podobně jiný zákon talmudu říká, že uznat talent unadaného nehebrejce je také hřích.Hebrejský kritik nebo literát nemá právo vzdávat talentovanému gójipatřičnou úctu. Jinak na něj bude uvalen cherem. To je taková hebrejskáanathéma, prokletí.Ohledně toho, že hebrejci nesmí chválit talentované góje, já sám jsem sitoho všiml. Zde v Americe čtu už léta hebrejské Nové ruské slovo [NRS].V posledních letech většinou spolupracovníků tohoto časopisu se stali bývalísovětští hebrejci, kteří před 5-6 lety popřicestovali do Ameriky z SSSR.Jeden by řekl, bývalí sověti Talmud znát nemohou. Ale, kupodivu, záhadnýzjev. Všichni jednají podle zákona Talmudu. Sami od sebe... Velí jim to jejichjudejská duše.A koho-že vychvalují na stránkách NRS ? Pasternaka. Ale vždyť, Pasternak jehebrejec a pederast. Hlava Svazu sovětských spisovatelů Alexej Surkovnazval Pasternaka pederastem a alkoholikem veřejně.I jeho talent je dosti pochybný. Já bych řekl, spisovatel a básník třetíkategorie...

Zdroj: Uložto.cz Klimov Boží národ
[smích]

344738

21.1.2016 17:21

sprostá novinárska manipulácia

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Bulvárny denník Nový Čas priniesol článok, v ktorom sa píše, že v Británii štyria Slováci nútili ženy k prostitúcii. Nebolo ani treba uverejňovať ich fotky a bolo mi jasné, že tí štyria majú so Slovákmi spoločného asi toľko, ako Slováci s Čukčami.
Takto sa nielen manipuluje verejná mienka v Británii proti Slovákom, ale zároveň je toto podsúvanie zločinov cigánskych pasákov a otrokárov Slovákom pre slovenský národ urážlivé.
Je za tým nezmyselná západná koncepcia politického národa, podľa ktorej sa príslušnosť k národu určuje podľa miesta narodenia alebo dokonca len podľa miesta trvalého pobytu a občianstva. Pritom z nášho hľadiska nie je možné stať sa príslušníkom nejakého národa, ak nemám biologických predkov z tohto národa. Nie je dôležité KDE, ale KOMU som sa narodil. Aj keby som sa narodil Slovenskému páru v Číne, aj tak budem Slovákom a nie Číňanom.
My európske národy si musíme chrániť svoju etnickú identitu a nenechať za zmanipulovať len preto, že nejaký idiot na západe vymyslel pojem "politický národ".

Samozrejme, diskusia k článku nie je.

http://vas.cas.sk/clanok/12856/slovaci-v-britanii-...

344760

21.1.2016 20:11

= RE: sprostá novinárska manipulácia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 344760

Slovenští pasáci v Anglii, to je ještě zanedbatelné, ale v čechách už máme dokonce nejen slováka ministrem financí, ale i slovenky jako manželky prakticky každého významnějšího činitele od prezidenta dolů. [smích]

344768

22.1.2016 17:41

Tento celý "cirkus" mi niečo náramne pripomína...

korund 92.?.?.?

aha, jasnéééé ! Protokoly sionských mudrcov !

Look at it / mrknite sa na:

http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Protokoly%20sionsk%C3%BDch%20mudrc%C5%AF.pdf

môže byť ?

344793

Příspěvků: 20

20.01. 00:35  Takhle přemýšlí asi elity. Patrně si Vás divuviální žel možná podají
20.01. 01:18  Teď jde o to jestli to nejsou dvojití agenti, zaprodanci, šlechta i pátá kolona a hasiči dělající požáry
20.01. 09:19 lubbeno  kniha Praktický idealizmus
20.01. 09:51  Kabala.
20.01. 10:39  Rasově smíšená Evropa
20.01. 12:34  RE: Rasově smíšená Evropa
20.01. 11:22 Jan Novák  Ovladatelnost?
20.01. 13:46 Vladimír Stwora  RE: Ovladatelnost?
20.01. 16:00 tartus  RE: Ovladatelnost?
28.01. 03:37 favela  Lasky mame dnes hodne druhu
20.01. 18:44 to je jedno  RE: Ovladatelnost?
20.01. 20:56  RE: Ovladatelnost?
20.01. 21:08  RE: Ovladatelnost?
20.01. 12:43  To nám v Evropě "chybí".
20.01. 21:16 Nobody  Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf
20.01. 21:24  Jak souvisí vznešená evropská myšlenka s „panskou rasou“? Příručky o EU a učebnice dějepisu vám to zamlčují
21.01. 11:03  RE: Jak souvisí vznešená evropská myšlenka s „panskou rasou“? Příručky o EU a učebnice dějepisu vám to zamlčují
21.01. 17:21 Malý a zvedavý  sprostá novinárska manipulácia
21.01. 20:11  = RE: sprostá novinárska manipulácia
22.01. 17:41 korund  Tento celý "cirkus" mi niečo náramne pripomína...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 268