Diskuze k článku

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

Příspěvků 57

8.1.2016 6:37

Nové náboženství

Erwin 91.?.?.?

holocaustu je láskyplné a všeobjímající. A i nám, nevěřícím gojímům, bylo takto dovoleno podílet se na utváření nových nebeských struktur ku spasení našich bloudících a téměř již beznadějně ztracených duší.
Ovšem jen do chvíle, než se rozhodnete toto náboženství opustit. Na to jsou, pane, paragrafy.

343996

8.1.2016 7:31

No konečne

rfrfr 185.?.?.?

Tak na takýto článok už čakám dlho! Konečne niekto analyzoval rozdiely medzi náboženstvom , ktoré je postavené na velebení boha a náboženstvom, ktoré je postavené na " božích " zákonoch! To je ten základny rozdiel ´medzi fašistickým oligopolom židovstva a fašistickým poňatím monoteistických náboženstiev založených na velebení boha! Nič medzi tým neexistuje!

343998

8.1.2016 21:41

RE: No konečne

opus111 89.?.?.?

Reakce na 343998

Možná, že jste dlouho čekal, ale ničeho jste se nedočkal. Sám jste si položil otázku a sám jste si odpověděl. K tomu ty nesmyslné informace v článku a ve výsledku "když slepý vede slepého, oba spadnou do jámy". [smích]

Smyslem Starého Zákona bylo "vychovat lidi ke Kristu". Dokonalý Zákon, těch 613 příkazů a nařízení nebyl schopen nedokonalý člověk nikdy dokonale dodržet. Proto byl zaveden systém zvířecích obětí za usmíření hříchů. Jinými slovy, věčný Adamův život není nedokonalý člověk schopen získat zpět skrze skutky Zákona.

Proto přišel Ježíš Krustus a nabídl usmíření skrze víru a lásku a současně položil svůj dokonalý život jako výkupné za hřích všech lidí, kteří v něj projeví víru.

Tolik ve zkratce náhled do duchovní podstaty. Nyní není nutné příliš zabředávat do detailů. Vše je dalé samozřejmě možné doložit Biblickými texty.

Židé Ježíše odmítli a dále praktikují skutky Zákona, některé praktiky dále rozvinuli až k absurdnosti.

Židé v současné době z výše popsaných skutečností zcela jistě nezastupují Boha Stvořitele a nemají od Jahveho jeho schválení.

344047

9.1.2016 4:26

RE: No konečne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344047

To je rozdil v chapani.

Zidy porad nekdo ohrozoval, porad jim nekdo "pry zavidel" jejich statky. Nepripusti, existenci bytosti, kterou jejich narodni sport - hrabivost, nezajima. Ziji s pocitem, jakoby meli vecny zivot.
Dano z absence prave te normalni citove slozky. Aby to nebylo chapano, ze nemaji nejak cit. Jen vnem, detailnost, schopnost vnimat i jine veci, nez materialni. Kompenzuji je moci a zlatem, nasledne neskutecnym strachem o ztratu techto nahrazek zivota.
To neni pouze u zidu a take to neni nejaka kolektvni vina. Jednoduse maji prilis obrousenou citovou slozku, nebo tu "dusi" jednoduse nemaji vubec.

To, ze historicky lezli okoli na nervy je dano prave tim, ze neustale provokace (mohli by si precist bibly poradne a zamyslet se nad svym chovanim a nad svym bohem), predelavani okoli, statu, zakonu, narizeni tak, aby jim ten svet vyhovoval, vzdy dostali do bodu varu okoli, kterym ten jejich "dovezeny" svet nevyhovoval, nebo primo ohrozoval, nicil. Dost mozna i zamer, zcela jiste zavist.
A skutecne se jim i podarilo ve celke mire predelat cely svet v jeden velky bordel.
Nejsou v tom sami. Anglosasove a jini, koupajici se historicky v krvi, jsou na stejne urovni. A jejich deti dostavaji do vinku vybavu od predku....

Kdyby nebyli tak zabedneni ve svych "navodech na zivot", uz by zili normalnim zpusobem zivota. I kdyby se kdokoli prel, jsem si tim jisty. To je prave to, co je v clanku trochu pravdive. Oni jednoduse i pres mumlani nad Torou v Boha neveri.
Misto toho 100 let delaji pokusy jak tyto veci zmenit medicinou. Jsou cesty o kterych nevi a stejne by je rozcupovali jako kdyz jim starec prinesl desatero.

Neveri v Krista, protoze jeho slovum absolutne nerozumi, maji je za tlachy. Mysli uplne jinak. Krestanovi (ne blbovi, co se jednou tydne vyzpovida z podvodu a "zitra je pondeli, do nedele daleko"[mrknutí jedním okem], jsou prirozena a naopak je velmi dobre chape.

Zkuste si predstavit Vietnamce, kteri by zde menili nas zpusob zivota. Nacapali se do vlad, do rozhodujicich mist, bezpecnostnich slozek a pak prekopali nas svet v "ryzova pole". Meli dvojite obcanstvi a prakticky "Cesky narodni zajem" by byl zajmem Vietnamu.
Jaky by byl nas vztah k nim, ktery je dlouhodobe velmi prijatelny?

Triumfem byla EU, ktera se nonstop dusovala krestanstvim, az behem nekolika malo let zde mame pomalu islam a judaismus. EU predstavuje Havla, ktery pod pojmy "laska a pravda" privedl "lez a nenavist".

Nedelam si iluze, vim, ze zadluzeny zapad je vydiran prave temi, kteri je zadluzili.
Kdyby neposlouchali na slovo, tak je zde takovy chaos, ze to v historii nikde nelze najit. I tak bude. Jsem zvedavy, zda budou za ne take umirat.

344063

9.1.2016 12:15

RE: No konečne

opus111 89.?.?.?

Reakce na 344063

Váš příspěvek je kvalitní. Jednoduše řečeno, jsou to zabedněnci. A samozřejmě, jak píšete, roli hrají také povahové rysy. Ježíš takové lidi nazýval různě, "plemeno zmijí, pokrytci, obílené hroby" apod. Je to démonský majstrštyk, přimět tak velkou skupinu lidí, jako je židovství, aby věřili v Boha způsobem, který on neschvaluje a ještě navíc být v naprosto slepé uličce. Ale toto není jen u Židů. Prakticky většina dnešních křesťanských náboženství jsou jen plagiáty skuečného křesťanství.

Snad to jednou lidé pochopí a začnou skutečně studovat Bibli a ne jen "číst o Bibli". Protože jedině čtením BIble se může člověk dovědět pravdu, která jej nakonec osvobodí. Dnes lidé píší neskutešné množství nejrůznějších ezoterických blábolů, které se vynořily někde z neurčita, od lidí, kteří si přisvojili jakýsi kredit vhledu do věcí. Ale čím stvrzují své výplody? Oni se setkali s Ježíšem, nebo s některým z Apoštolů? Ne nikoliv. Jen jsou napojeni na jakési channelingy a démoni do nich hustí tu jejich propagandu. Je to všude neustále přítomné, svět se v té démonské propagandě doslova koupe. Není pak snadné se zorientovat.

344086

9.1.2016 12:27

RE: No konečne

tartus 213.?.?.?

Reakce na 344086

Rozpravas/pises rozumne, ale.

Kazdy clovek sa rodi ako dieta a prebera kulturu od svojich rodicov a spolocnosti.
Ano my dnes zijeme v dobe a krajine kde mame na vyber, ale miliardy ludi tuto moznost nemaju, oni proste musia prijat kulturu a aj vyznanie svojich predkov a následne ho predat svojim detom.

To ci je citatnie biblie uzitocne, ci dnesny channelingovia su posadnuty zlym duchom, je uz len vec pohladu. Tak ako nejaky zid moze Jezisa povazovat za posadnutého, tak ty mozes robit a zrejme aj robis to iste.
Povedzme ze ty sa odvolavas na 2000 roznu mrtvolu, a iny sa odvolavaju na ucenie od vesmírnych cestovatelov z pred 20 000 rokov. A keby ste si sadli a prediskutovali svoje postoje, odmietli mena a zdroje, tak zistite ze vam ide o to iste, a navzájom sa obohatíte.

344090

10.1.2016 18:24

RE: No konečne

opus111 89.?.?.?

Reakce na 344090

To si nemyslím, že je to takto jednoduché, že kdybychom odmítli jména a zdroje, že by nám šlo o totéž.

Já hájím postoj, že Bible je inspirovaná kniha (39 + 27knih). jinými slovy, autorem Bible je sám Stvořitel, vybraní lidé byli jen zapisovatelé informací od Stvořitele, jak na ně působil Svatý Duch.

Pokud chce někdo diskutovat o Ježíši a jeho úloze zde na zemi, tak čím chce podložit své názory a postoje? Mluvil s Ježíšem, nebo přímo s jeho otcem Jehovou nebo přímo s některými z apoštolů?

Jiné zdroje než Bible nejsou.

Proto veškeré úvahy lidí, kteřé se odvolávají na channeling nebo nějaké lidské spisy, považuji za blábolisty a šiřitele démonské propagandy.

Ta skutečost je takto jednoduchá.

344203

11.1.2016 7:30

RE: No konečne

tartus 178.?.?.?

Reakce na 344203

skoda, sam si sa uzavrel do klietky, Sam uznáváš Jezisov channeling ale nikoho ineho neuznáváš, uznava pismo jednej knihy jako pravdive len preto ze ta kniha to tvrdi, Ma na teba jednoduchu otázku na ktoru si musíš odpovedat sam: videl si alebo si pocul Samotného Boha stvoritela ze Bible je jeho dielo a vsetko co sa tam pise je pravda?
a pod otázku, ak ano, ktora verzia, kdeže najstarsia biblia dochovana je zo siesteho storocia a uz ta je ina jako tie dnesne. Vazne veris ze svet ma 6 tisíc rokov jako je pisane v Biblii ( to vypocitali kde zratuvali roky prvých ludi jak su tam tak pekne popisane az po Noea)

Vazne si pisal rozumne, ja myslim ze mas nadej, tak snad v dalsom zivote si vyberes lepších rodicov a spolocnost na zrodenie a nestvrdnes v doktrine.

344224

11.1.2016 10:55

RE: No konečne

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 344203

>inými slovy, autorem Bible je sám Stvořitel, vybraní lidé byli jen zapisovatelé informací od Stvořitele, jak na ně působil Svatý Duch

A ty jsi tím pádem jen nesvéprávné stvoření... Ty woe, to je síla, jak náboženství lidem sežere mozek... Bratia Slováci jsou v tomto jedničky.

344227

11.1.2016 11:37

RE: No konečne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 344203

Pokud chápeš boha, jako stvořitele VŠEHO co existuje , tak ti musí dojít, že není nic vně boha, tudíž vše je jeho součástí, tedy i dobro i zlo i ďábel i lidé i jejich myšlenky i jejich omyly...
Tvými slovy, autorem Bible je sám Stvořitel.. , ale Stvořitel je autorem všeho, tedy i kupříkladu kapesního průvodce Prahou, nebo heroinu, nebo rozkvetlé louky. V té mnohosti je krása a kolik je lidí tolik je cest.
Bible se dá paradoxně lépe chápat, když si prostuduješ i jiné zdroje . Nadto pouhým čtením bible se do království božího ještě nikdo nedostal.

344228

11.1.2016 17:58

RE: No konečne

dub 94.?.?.?

Reakce na 344203

hm, takže lidi odvolávající se na channeling považuješ za blábolisty, ale lidi údajně channelující boha v bibli (jinak jim to bůh sdělit nemohl) blábolisté nejsou.

vysvětli.

logika a myšlení evidentně nejsou tvoji silnou stránkou[smích]

344259

8.1.2016 8:05

judaismus není vůbec náboženstvím

pco 46.?.?.?

Dobrý den.
Tak, jako židé nejsou žádným etnikem ani národem, tak jako Izrael nikdy nebyl a nebude jejich zemí, tak ani judaismus není žádným náboženstvím,
Ti, kteří si říkají židé, jsou vyrozeneckou (degenerativní sektou). To znamená, že se jedná o bionegativní bytosti (doslova ďábly), připravené svými deviacemi rozvrátit vždy a všude vše normální a zdravé, a nastrkováním svých žen nejrůznějším deviantům ke křížení dále deviace geometrickou řadou šířit.
Pro nic jiného ani nebyli vyhnáni faraonem z Egypta. Všiměte si, že nejstrašnější ďáblové civilizace (např. Alexandr Veliký, Napoleon, tolik známí vůdcové revoluce v Rusku, Hitler) byli čtvrtžídé a položidé.
pco

344000

8.1.2016 17:45

RE: judaismus není vůbec náboženstvím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 344000

Nejzajímavější je, že je hubili a vyháněli ze všech koutů světa už před 2500 lety a všechny civilizace, i ty dávno zaniklé na ně měly jednotný názor.

Ovšem nechápu, jaktože fyzicky nezdegenerovali, když se tisíce let množí převážně mezi sebou.

344033

8.1.2016 8:14

Víra v lidského ducha

gippius 213.?.?.?

byla do značné míry ztracena přijetím zákonů neviditelné ruky trhu. Většina lidí tuto konfesi přijala za svou a jiné způsoby nehledá, mnohdy jen z toho jednoduchého důvodu, že na hledání už nezbývá čas ani energie. Obávám se, že si autor nedal dost práce s vysvětlováním některých pojmů. Co je v jeho koncepci disent? Opravdu existuje náboženství holokaustu? A pokud ano, jak toto náboženství vysvětlit? Jaká je jeho věrouka, jaká pravidla, přikázání, rituály?

344001

10.1.2016 0:56

Nedilnou soucasti nabozenstvi..

favela 113.?.?.?

Reakce na 344001

vzdy bylo Shoa, porad o tom mluvili az to privolali /nebo planovali?/,a meli take zidovskeho papeze Anacletus II/1120/.
V Rime.Vyvoj sveta dava za pravdu Agnostickymu pojeti sveta a dnesni katolici jsou agnostici aniz by si to uvedomovali,pod zavalem poucovani a strnulych dogmat. Mimo normalni zivot take cirkev zaslapala dejiny a znicila veskere kulturni pamatku ke kterym se dostala po uchopeni moci a rimske administativy./Kdo ovlada dejiny/.Neni mozne tvrdi A.aby dobrotivy buh stvoril svet jaky je. Svet je dabluv vytvor uz od zacatku. Kain zamordoval Abela, v raji zase pobihali hadi-satani. Nase phyzicka tela jsou tak zlo a jejich potreby jsou pricinou korupce mysli a zkorumpovana mysl pak je nestesti ktere korumpuje zpet. Stvorit Krista jako hmotu tedy bylo to same a mohl tak /buh J.K./ byt ukrizovan jako show bozi pravdy a lasky pro nas. Zadny soucit se svym jedinym synem. A to je pro me provineni za ktere /buh/do nebe nepatri/dle svych vlastnich prikazani/.. O nejake existenci po smrti jsou hrobove pochyby ,nevyvracene a pruser stvoreni /udajne bohem/sveta je v prisernym kontrastu s apokalyptickou skutecnosti, kde zlo kvete a rozviji se uspesne..Muselo se krvave moc zakazovat po tisicileti..A tak nas J.Hus a dalsi jsou obeti zapadni "kultury" jeho imperialni chamtivosti a nekonecneho nasili. K zlepseni/bohem stvoreneho sveta?/ mel padne duvody /4 papezove napr./.A tak nam zbyva prechodny zivot zde s vynucenou a uvalenou poslusnosti vuci ureadum,vladam ,policii jak uci vecna propaganda cirkve svate a je inspiraci grafomanu..
Historie nam vykresluje jednoho rimskeho cisare jako silence a jako dukaz uvadi,ze udelal sveho kone senatorem. Udelat to same v dnesnim /us/ senatu by mohle byt uznano jako zasluzny cin. Prezilo by ubohe zvire ? Asi tezko. Skutky senatu vsak neprezilo miliony lidi....

344145

8.1.2016 8:53

To slavné židovství...

E.R. 82.?.?.?

..to je spíš o mafiánském gangu (,nebo spíš gangsterismus přetvořený v náboženství) než o náboženství a není to tak o nějakém duchovnu,jako spíš o té každodenní,pozemské,jednostranně zaměřené praxi a velice,nejen z venku,se tomu podobá islám....hnus fialovej [bliji]

344002

8.1.2016 8:56

Nesuhlasim

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 109.?.?.?

s takym zovseobecnovanim. Judaizmus, krestanstvo ani Islam niesu jednotne vieroviznania. tak jako mame tisíc siekt křesťanstva tak je hromada siekt islamu a judaizmu. Niektore su ezotericke, niektore cisto materialne a hromada medzitym.

Jako nikdo po mne nemoze chciet aby som veril ze RKC je ezotericka sekta, to je cisty mamon. A to ze o zidoch skoro nic nevieme, ze ich vnímáme hlavne cez Izrael a Sionistov, co ma asi tolko spolocne so zidovstvom jako Bolsevici s ideou komunizmu, je jasne ze hadzat vsetkych do jedneho vreca je z podstaty nespravne a zavadzajuce.

chapem tento clanok len jako jeden z mnoha co maju vyvolat hnev a nenavist voci inej skupine.

344003

8.1.2016 10:47

RE: Nesuhlasim

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 344003

No asi neumíte číst, nebo nechápete smysl slov a vět, nebo vám vaše náboženské vytržení neumožňuje vidět obsah textu.

"Ve skutečnosti si první židé vymysleli boha, který si je vyvolil před všemi ostatními lidmi. "

A pro ty ostatní vymysleli bohy , kteří je zatratili, a tím jim pomíchali v makovicích definice pojmu nahoře a dole. Vcelku text článku výborně popisuje strukturu a ideologii každé mafiánské skupiny resp. organizace.

344007

8.1.2016 14:39

RE: Nesuhlasim

tartus 213.?.?.?

Reakce na 344007

pozri sa do slovnika na vyznam slova: Nesuhlasim.

A tiez ta prosim o dovolenie mat vlastny nazor a nesuhlasit so vsetkym co tu je popisane

344029

8.1.2016 11:06

RE: Nesuhlasim

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 344003

Běž si radši dát pár zdrávasů. Třeba se ti v kebulce rozsvítí.

344009

8.1.2016 12:25

RE: Nesuhlasim

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 344003

......tak jako mame tisíc siekt křesťanstva .;. no a vidis to ty gombosi, to jse prave ono, za tech "1000 sekt" muzou prave zidove, kteri tenkrat Martinu Lutherovi prekladali stary zakon, a mazane zamenili rasisticke vyrazy - treba goj - dobytek,
a poucky jak se chovat k nezidum, ..zase zidovi nekrad, ale nezidovi - gojimovi ber bez ohledu, - s zidovkou se nepeles ale gojimku mej jako devku a tak dale.

proc o nich toho moc nevime, je proto ze to oni nechteji, a mimo toho mazane vyuzivaji nasi naivity spojene s duverivosti k potlacovani toho co se nam podarilo zjistit.

taky se zajimej, proc katolicka cirkev od cca 1960+ je stale na pranyri, a kde to pronasledovani katoliku zacalo (USA)....zacalo to tak zvanym "coming out of the closet" po cesku priznanim "obeti katolickych knezi" v detskych domovech v americe a v kanade, zde hlavne v quebecku.

tenkrat se najednou objevilo mnozstvi "zneuzivanych chlapcu" v detskych utulcich.. nebudu to rozpisovat, detaily si muzes najit zase na webu.

nejhorsi je na tom, ze pitomi ameroprotestante tomu tenkrat tleskali a meli z toho radost. aniz by si uvedomili ze prijde i na ne.

Proste tato tebou opevovana skupina vyhlasila valku vsem nezidum, kterou uspesne dovedla skoro do konce a ted se jde na muslimy, a pak na dalsi.

je proste videt, ze jsi mladej a blbej

344011

8.1.2016 14:54

RE: Nesuhlasim

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Reakce na 344011

uz pred RKC tu boly stovky krestanskych siekt, mimo iných aj ta ktaru zalozil Jezis K. samozrejme tieto boly nástupom RKC zrusene, ale ako spravny historik toto vsetko vies.

Kedze niesom katolik/krestan ani zid, ani moslim, tak sa o vnutornu politiku cirkvy nezaujimam, ja mam svoju vieru ktoru povazujem za pravu a vasu pomylenu vam neberem [mrknutí jedním okem], tak verim ze mi ty ani anikdo iny nebude vnucovat svoju pravu aby ma ochranil pred pekelnym ohnom.

a na zaver, KDE SI SA docital ze ich opevujem? Proste vidiet ze nechapes pisany text,
a na to nemusis byt ani stary ani mudri. (toto ber z humorom)

344030

8.1.2016 22:08

RE: Nesuhlasim

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 344030

ono to skutecne nama cenu se hadat o krestanskych predjezisovych cirkvich, ovsem tento vyraz "stovky krestanskych sekt pred Jezisem" asi horko tezko, protoze slovo krestan neco znamena, (zase koukni do Viki) a pokud se nemylim tak prvne zacal ktrit Honza Krtitelu, a to uz bylo za jezisovych casu, ovsem to jen pro spravnost.

RKC byla - nebyla asi co Jezis chtel, myslim ze se zmenila k horsimu asi 200 - 300 let po Jezisove smrti, kde ji ruzni post-apostolove fselijak menili a modifikovali, takze RKC.....

O to mi ale neslo, Katolici (slovo katolicka znamena vlastne vseobecna) at byli jaci byli ci jsou (meli i zidovske papeze - konvertity ovsem praveho zida tezko konvertujes) ale pres to katolicka cirkev byla jedinou prekazkou zidovske nadvlade po v 20 stoleti, ovsem likvidovat ci poranit ji se zidum podarilo az v druhe polovine 20 stoleti, ale o tom jsem jiz psal, takze...

U ktere viry jsi ci ktera ti vyhovuje je mi skutecne sumafuk, o to jsem se nehadal, mne slo ciste o vliv a likvidaci RKC jako takove pro NWO.

starej jsem a moudrej moc ne, manzelka mi to furt rika, takze jsi zase druhy.

344048

9.1.2016 7:25

RE: Nesuhlasim

tartus 109.?.?.?

Reakce na 344048

vidim ze nema cenu sa stebou bavit, kedze nepoznas historiu, Krestania su samozrejme ti co sa odvolavaju na Jezisa, nemyslim esejcov a ine ezotericke prudy blizkeho vychodu.

RKC nezalozil Jezis, a tazko mohla byt menena 200 rokov po jeho smrti, ked bola zalozena v stvrtom storoci.( Tolko k tvojej vedomosti historie)

To ci niektori zidia chcu znicit krestanstvo, o tom sa mozeme dohadovat, Ja napriklad tvrdim ze Pavol ako zid, ktory prenasledoval krestanov pochopil ze zabitim jedneho dalsi piati konvertuju( ku krestanstvu), takze sa rozhodol to rozlozit zvnutra, prehlasil sa za krestana(teda nasledovnika Jezisa) a zacal kazat svoje bludy.A zatial co Jezisovi ucednici sa zdrzovali v galilee, Pavol cestvola kadetade po rimskej risi. Vsetko co Pavol ucil mal vraj z toho jedineho videnia, Jezis musel Petra a ostatnych roky pripravovat, ucit atd.. ale u Pavla mu stacilo mu zasvietit baterkou do oci.
Tak ale toto je zas len moj konstrukt, lebo cerpam len z jedneho dost nespolahliveho zdroja - biblie. Pravdu sa nedozvieme, ale vieme ze urcite existuje skupina ludi, medzi inymi aj zidovskej viery, co sa usiluju o svetovladu, a ktomu nicia konkurenciu, za to nebudem obvinovat nejakeho zida co zije za rohom a preziva od vyplaty k vyplate, ten je rovnaka nicka pre Nich ako ja alebo ty.

344071

8.1.2016 9:04

Židovská náboženství a vyhlídky na disent.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Jenom trochu pootevřena dvířka do tohoto problému.
Jak to,že židé ovládají jiné náboženství,třeba u nás katolické náboženství.
Chtělo to vyjmenovat všechny židovské zákony.Třeba i takoví jak má Korán,nepřátelství až potírání křesťanů.Žid nenechá padnout žida,na to mají zákon,proto musí odvádět desátek do společné pokladnice.Také víme,že až do nedávna,neuznávaly ženskou otázku,podobně jako Korán,který to uplatňuje neustále a tvrdě.

344004

8.1.2016 9:22

Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

pokr 77.?.?.?

Kdokoli o tom pochybuje, je to jeho věc, protože tím stejně nic nezmění. I tak jim bude dál Stvořitelem.
Vstoupili jsme do roku 2016 - roku, který rozvrátí Evropu, EU.
Země Masaryka stojí před požárem, který ji zachvátí zdola a vyšplhá se až nad střechu. Nikdo ho neuhasí, jen on sám. Vznikne plno škod, a změní systém.

Místo dohadování o židovském Bohu by se měl každý včas připravit na ochranu svou a svých nejbližších a milých.
Dojde k rozsáhlým a zásadním změnám. To vše pro neschopnou zkorumpovanou evropskou byrokracii.

A pokud do konce února nedojde ke konfliktu Ruska a USA, možná k ní pak nedojde vůbec. Jenomže zatím to tak nevypadá.

344005

8.1.2016 12:52

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344005

Pro nick 09:22
Jde o to,že si USA nepřeje přímí střet s Ruskem.nemuselo by to dopadnout dobře,pro obě strany,ale možná nejvíc by to odnesla Evropa.Napadá mě,že spíš do toho tlačí jiné státy a pak to řídit.Ať to byla Gruzie,Ukrajina,teď nedávno Turecko a roztržka S.Arábie s Iránem,tomu nahrává také,aby to toho vpadla i Sýrie.

344014

8.1.2016 13:54

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

pokr 77.?.?.?

Reakce na 344014

Rusko ví moc dobře, odkud fouká vítr. Proto se US nikdy nemůže podařit naaranžovat řízení jiných zemí. Nastrčit jiné. Putin to zmiňoval často. Prvním cílem bude za všech okolností hlava hada, a nastrčení oříšci Evropy / překvapivě jen Německo/ hned po něm. Ono jde vlastně jen o tři země, jenomže Německo je uprostřed malé lidnaté Evropy.
Zatím se, pokud vím, nic nemění. Jsme na cestě k jaderné konfrontaci. Není žádným tajemstvím, kam poletí první salvy. Občas se o tom v diskusích zmíním, ale v lidech to vyvolává vztek. Já je chápu, mají své idoly, a ti se jen brání. Ale zapomínají, že i dobrý člověk, pokud je zahnán do úzkých, může zaútočit jako první. Protože se mu znatelně zvyšuje šance na únik z pasti.
Ale dejme šanci diplomacii, třeba se dohodnou.

344026

9.1.2016 12:23

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

opus111 89.?.?.?

Reakce na 344026

Putin to přeci řekl naprosto jasně "když je rvačka nevyhnutelná, je nutné udeřit první". Úderem v Sýri smetl ze stolu všechny šachové figury a nyní se hraje podle jeho pravidel.

A máte samozřejmě pravdu, když půjde do tuhého, tak není nemožné, že může uděřit jako první i jinak a jinde.

344089

8.1.2016 12:58

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 344005

>Kdokoli o tom pochybuje, je to jeho věc, protože tím stejně nic nezmění. I
>tak jim bude dál Stvořitelem.

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Jo, jasně...

344016

8.1.2016 13:03

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 344005

Andelske valky zapocali pred 250 miliardy let,vyhnani z raje bylo myšleno pad z pate dimenze do techle reality a mužou prave za to rebelujici Annunakove.Když človek byl tady kompletne uveznen tak pak se určity bytosti stali pro nas Bohy,dle Samanu vyrony naše vedomi když trpime jsou pro ne žradlem a proto tady porad takhle organizujou tenhle naš matrix.Chazaři maji jinou DNA,kdo za to muže,no prece tyhle bytosti,možna jsou primo tady inkarnovani.Ročne zmizi na svete hodne lidi a ruzne ritualni vraždy a taky všechno tady to utrpeni lidi ve valkach je pro ne energie.Nechteji se vzdat sve potravy,proto brani odhaleni Pravdy ale to se stejne musi stat.

344017

8.1.2016 13:17

RE: Existuje jen jeden Bůh?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 344005

Někteří věřící dodnes věří, že existuje jen jeden Bůh. Jiní věřící (např. hinduisté) věří v množství různých Bohů. Za období zaznamenané lidské historie si lidé prokazatelně vymysleli cca 25 000 různých Bohů. Proč to uvádím?

Protože NEEXISTUJE žádný hodnověrně zadokumentovaný a případně dokonce opakovaný projev nějakého Boha. Úplně stejně, jako neexistuje žádný zadokumentovaný projev Velkého špagetového monstra. Pro každého svobodně a racionálně myslícího člověka z toho plyne jediný závěr. Pravděpodobnost existence Velkého špagetového monstra a libovolného Boha je úplně stejná. Jaká? To si jistě odvodí každý sám. [mrknutí jedním okem]

344020

9.1.2016 9:06

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

Blanicky Rytir 68.?.?.?

Reakce na 344005

Existuje jen jeden buh a to je Dazboh a jeho syn Perun jak mame my Slovane ci Odin a Thor jak maji Germani v podstate se jedna o ty same bohy jen jine nazvy. . Ano nase puvodni nabozenstvi bylo pohanstvi a toto krestanstvi je jen trojsky kun sionysmu a bylo nam nasilne vnuceno . Sionisti to provedli tak dokonale ze dnes se lide domnivaji ze pohan je neco hanliveho. Nase nabozenstvi - kultura byla po staleti nicena tak jak dnes muslimove nici symboly a stoupence jinych nabozenstvi. Nas buh byla matka priroda a slunce a jak I veda dokazuje byli jsme stvoreni sluncem. Vsechny atomy v nasem tele vznikly pri vybuchu hvezdy (supernova) a nase slunce nam dava zivotadarnou energii. Jezis je jasny sionista jak je jasne vysloveno v bibli. .... nezidovska zena prisla za jezisem a prosila ho aby vylecil jeji nemocnou dceru, nacez ji jezis odvetil ze je zde aby pomahal zidum ze nemuze vzit chleb zidum a hodit ho psum . Ona se ponizila aby zachranila svoji dceru a rekla " I psi jedi zbytky co upadnou pod stul. Jezis rekl tva vira je velka ( uznala ze my jsme proti zidum jen psi) a pomohl jeji dceri. to je muj volny preklad presne to je https://www.biblegateway.com/passage/?search=Matthew+15:21-28&version=NIV Matous 15:21-28 . Bible je jen odvar Talmudu ci Tory ktery je plny zidovskeho rasismu -sionismu kde se hovori ze jsme pouze zvirata ktara oni maji povinnost vykoristovat a novy zakon je udelan pro nezidy aby ho prijali a snim I stary zakon kde se hovori o vyvolenosti - nadrazenosti zidu. Navratme se k nasim korenum pouzivejme sve odveke symboly a slova jako nase vlast nas narod to je to co si pouze oni prisvojuji pouzivat a zranuje to jejich usi kdyz to slysi od nekoho jineho. A hlavne prestanme papouskovat ze jsme zidokrestanska kultura , nase kultura je dedictvi antickeho Recka a Rimu ano byla infikovana sionysmem .... pamatujme na Svatoplukovy pruty ! https://www.youtube.com/watch?v=-ByHByXVYUU

344074

10.1.2016 1:45

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

Miroslav Povolný 46.?.?.?

Reakce na 344074

No sláva, konečně něco rozumného.

344149

8.1.2016 11:02

Zajímavý pohled to je, ...

LS 88.?.?.?

Co činí žida židem? Opravdu je to náboženství. A to dokonce i u sekulárních židů. Judaismus je v nich zakořeněn až do morku kostí. Čest výjimkám, jako byli Spinoza nebo Einstein, který odmítl nabídku stát se prezidentem Izraele. Byl by ale omyl domnívat se, že lze odtrhnout křesťanství od židovství. Křesťanství historicky založili židé, a celé učení směřuje k podřízenosti židovskému bohu JHVH. Jaké celosvětové společenství vlastně židé jsou, lze pochopit na společnosti, známé pod názvem Svědkové Jehovovi. Taky jsou ze všech národů, spojuje je společná víra - stejně absurdní jako židovská. Mají své "vyvolené" a vzhledem k ostatnímu světu jsou vlastně všichni "vyvolení". I ta nenávist k "odpadlíkům" je stejná.
Můj osobní názor je, že předchůdci dnešních židů zfalšovali babylónské, akkadské a sumerské uctívání, možná za vydatné pomoci egyptských kněží. A to vše jen proto, aby oslavili sami sebe jako jedinečný národ. Dnes tento národ jako takový neexistuje. Existují jen judaisté a jejich potomci. Sionisté toho všeho jen zneužili k vytvoření samostatného státu.

344008

8.1.2016 12:31

...a nyní trochu uprchlického humoru.

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
Myslíte, že čmouda sám Jahve potrestal?
[velký smích]

344013

10.1.2016 1:14

RE: ...a nyní trochu uprchlického humoru

favela 113.?.?.?

Reakce na 344013

ne uplne protoze zrudnej zlocinej smejd bude osetrovan a lecen za velke penize poskytnute vsemi i obetmi..v dnesni EuroArabii,
a dalsi ministerska bezohledna sobecka zruda si porizuje bezpeci /obrnena auta/ za obrovske miliony, ktere vsak budou chybet na zajisteni bezpecnosti lidi proti nasili,zlocinu a teroristickym utokum vseho druhu...ktere pomahal a nevahal, predtim zajistit v poslusne bazni vuci vrchnosti.

344147

11.1.2016 15:38

RE: ...a nyní trochu uprchlického humoru

u 85.?.?.?

Reakce na 344147

Podla intenzity nárazu to už asi nerozchodí [smích].

344250

11.1.2016 17:55

RE: ...a nyní trochu uprchlického humoru

dub 94.?.?.?

Reakce na 344250

podle toho, kde nakonec skončil, by ani nejspíš neměl čím...

344258

8.1.2016 12:57

Prejav falošného proroka:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

http://gloria.tv/media/grhR1WNsxod

344015

8.1.2016 13:07

Judaizmus jako další cestička amerických bankéřů

jikjik 90.?.?.?

Ne až tak bych souhlasil s autorem. Co se týče původu, tady je to pouze spekulace a já spekuluji jinak: Zakladatelem judaizmu je Achnaton alias Mojžíš a ten vzdělaný magor si judaizmus prostě vytvořil podle svých potřeb. Uměl jen nařizovat, tedy nařizoval a jako úlevu dal vyvolenost. On totiž hloupý nebyl.
Ale co se týče současnosti. Studium dějin 20. století mě vede k přesvědčení, že velcí bankéři nejprve prosadili vznik FEDu (1913) a potom hledali způsoby, jak uplatnit novou zkoncentrovanou moc. Posloužil jim k tomu Trockij, který měl ostatně na ně přímé vazby přes strýčka Životovského. Trockij pomohl bolševikům vyhrát, ale vlastně až tak moc ne, kromě řečnění byl nepoužitelný. Stalin však namísto jakési pitomé světové revoluce prosadil budování socializmu v jedné zemi a Trockij šel k šípku. Ovšem ještě předtím pomohl bankéřům získat íránská ropná pole (vznikla AIOC, později British petroleum). A když Trockého ze SSSR vyhostili, přišla sázka na hladomor a následné protibolševické povstání. Nevyšlo to a - přišel pitomec Hitler. Ani ten neuspěl a tak sázka šla na pátou kolonu - Chruščov, Bulganin, Ignatjev a asi i další. Ti dostali Stalina a Beriju do hrobu.
A, upřímně řečeno, celé sionistické hnutí přesně do tohoto schématu i do této doby zapadá jako pouhý další nástroj získávání kontroly, neboť (snad slovy Cézara) rozumný vojevůdce nesází pouze na jednu kartu...

344018

8.1.2016 17:48

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Jen bych k tomu připojil toto.
Už bylo zmíněno,jak si udržují a chrání svoji komoditu,až to vede k deformaci genů.
Tak také v jejich komoditě najdeme nejvíc osob s narušenou sexuální orientaci.

344035

8.1.2016 20:59

RE: Židovská náboženství a vyhlídky na disent

Prednohorecštvrtý 178.?.?.?

Reakce na 344035

Prosím nezamieňať si výraz komodita s komunitou.
Komodita môže byť v tomto prípade akurát tak niečo, čo im preskakuje z ľavého vajca do pravého a používajú to k udržiavaniu klesajúcej populačnej krivky ich komunity po tej biologickej stránke. Ale ako už vieme, veľa sa ich tam vyskytlo akýmsi počinom osvietenia po línii ideologickej a k oným biologickým súkmeňovcom majú asi tak ďaleko, ako to majú dnešní kresťania z Bagdadu do Berlína.

344046

9.1.2016 7:32

RE: Židovská náboženství a vyhlídky na disent

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344046

Příteli 08.01 20:59
To se omlouvám,skutečně mělo být komunita.

344072

8.1.2016 17:48

Islám = Judaizmus?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Já bych islám zas tak nepřeceňoval. Podle mě je to v podstatě upravený judaizmus, ke kterému přidal Mohamed z křesťanství jen to co se mu hodilo. Třeba víru v posmrtný ráj. Naopak křesťanské milosrdenství a další podstatné věci z kristova učení zcela zavrhnul.

344036

8.1.2016 19:59

Článek je nesmyslný škvár

opus111 89.?.?.?

Poté, co jsem si přečetl, že "židé si vymysleli boha" a také "židé nevěří v boha" musím konstatovat, že úroveň náboženské debilizace národa všelijakými blábolisty už skutečně dosahuje svého vrcholu.

344045

8.1.2016 22:42

RE: Článek je nesmyslný škvár

pokr 77.?.?.?

Reakce na 344045

Přesněji vyhodnotit článek snad ani nejde. Plně souhlasím.

344051

8.1.2016 22:58

židova viera

lcc 62.?.?.?

Marx : "Zoberte židovi lichvu a stratí identitu " .

344052

9.1.2016 15:35

Mordechaj Levi alias Karl Marx: K židovské otázce (1843)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 344052

http://ulozto.cz/xxWXFUU8/marx-1843-k-zidovske-ota...
http://ulozto.cz/xfMjXwwJ/marx-1843-k-zidovske-ota...

344117

9.1.2016 4:40

Žádný Adonai, ale Jehova

opus111 89.?.?.?

Ten článek je napsaný buď úmyslně se záměrem zavádět na scestí nebo to psal někdo s nulovou znalostí dané problematiky. Nebo už debilizace společnosti dosáhla takového stupně, že si už lidé nechají do hlavy nakukat cokoliv.

prý, že běžné motlitby:

„Budeš milovat svého boha Adonai celým srdcem,
Celou duší a celou svoji mocí.
Vezmi si k srdci tato nařízení, která ti dnes přikazuji.

…Takže měj na paměti dodržování všech mých přikázání
A buď zbožný ke svému bohu.
Jsem Adonai, tvůj bůh, který tě vyvedl z Egypta, aby byl tvým bohem:
Jsem Adonai, tvůj bůh.“

Realita:

Jeden z farizeů k Ježíšovi přistoupil a zeptal se: „Které je největší přikázání v Zákoně?“ (Matouš 22:34–36)

Co je podle Ježíšových slov tím největším přikázáním?

Ježíšova odpověď je dnes pro nás nesmírně důležitá. Shrnul v ní totiž všechno, co vždy bylo a navždy zůstane podstatou pravého uctívání. Citoval přitom z 5. Mojžíšovy 6:5 a řekl:

„‚Budeš milovat Jehovu, svého Boha, celým svým srdcem a celou svou duší a celou svou myslí.‘ To je největší a první přikázání.“

Farizeus se sice ptal jen na jedno přikázání, ale Ježíš uvedl ještě další. Citoval ze 3. Mojžíšovy 19:18 a řekl:
„To druhé, jemu podobné, je: ‚Budeš milovat svého bližního jako sám sebe.‘“

5Mojžíšova 6: 6-13

6 A to jsou přikázání, předpisy a soudcovská rozhodnutí, jež přikázal Jehova, váš Bůh, aby vás vyučoval, abyste je činili v zemi, do níž přecházíte, abyste ji vzali do vlastnictví; 2 aby ses bál Jehovy, svého Boha, abys dodržoval všechna jeho ustanovení a jeho přikázání, která ti přikazuji, ty a tvůj syn a tvůj vnuk, po všechny dny svého života, a aby se tvé dny prokázaly [jako] dlouhé. 3 A budeš naslouchat, Izraeli, a dbát, abys [je] činil, aby se ti vedlo dobře a abyste se stali velmi mnohými, právě jak Jehova, BŮH tvých praotců, slíbil tobě ohledně té země, která oplývá mlékem a medem.

4 Naslouchej, Izraeli: Jehova, náš Bůh, je jeden Jehova. 5 A budeš milovat Jehovu, svého Boha, celým svým srdcem a celou svou duší a celou svou životní silou. 6 A tato slova, která ti dnes přikazuji, se prokážou být na tvém srdci; 7 a budeš je vštěpovat svému synovi a mluvit o nich, když budeš sedět ve svém domě a když půjdeš po cestě a když budeš uléhat a když budeš vstávat.

10 A stane se, když tě Jehova, tvůj Bůh, přivede do země, o níž přísahal tvým praotcům, Abrahamovi, Izákovi a Jákobovi, že ti [ji] dá, velká a pohledná města, která jsi nestavěl, 11 a domy plné všech dobrých věcí a ty, které jsi nenaplnil, a vytesané cisterny, které jsi nevytesal, vinice a olivovníky, které jsi nesázel, a ty se jistě najíš a nasytíš, 12 měj se na pozoru, abys nezapomněl na Jehovu, který tě vyvedl z egyptské země, z domu otroků.

344064

9.1.2016 11:46

RE: Žádný Adonai, ale Jehova

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 344064

[smích] Ani Adonai ani Jehova ani nikdo Jiný [smích] ... Nejvyšší "učení" je "učení" o "Prázdnotě" .

Vypusťte ze své mysli všechny pojmy a jen "buďte" ... Pak zjistíte , že všechno je jen nezměrný klid , nezměrná prázdnota !... Tak ,Vám každý "BŮH" může být ukradený [smích]

Vše co je složené se musí rozložit ! Vše co vzniklo musí zaniknout ! ... Jen to co je nepomíjivé zůstane ... ZŘEC ! Pozorovatel ! To je to, co vše ve Vás i kolem Vás pozoruje .

344082

9.1.2016 18:12

RE: Žádný Adonai, ale Jehova

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 344082

Vy byste chtěl papouška naučit myslet ?

344126

9.1.2016 13:05

RE: Žádný Adonai, ale Jehova

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344064

no vzhledem k tomu, že gilad atzmon je izraelec, který to má z první ruky celý život a zná své pappenheimské, tak je důvěryhodnějším a relevantnějším zdrojem informací, než sračkometoví blábolilové[mrknutí jedním okem]

dub

344095

9.1.2016 15:26

idiotum pomuže návod

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 185.?.?.?

jenže zase idioti návody nečtou.

Nekdy mám dojem, že by naší společnosti pomohl návod na použití. Jenže ho sotva bude vetšina číst, dokonce respektovat. Tak v čem je problém?

Platí také, že návody čtou moudrí? Kdy a proč je dodržují?
Platí také, že hloupý návod dodržuje hlupák?
Jak je videt, návod muže jak škodit, tak pomáhat, a z opravdového hlupáka vetšinou moudrého neudelá, stejne tak hloupý návod se muže pokusit z moudrého udelat hlupáka, co zabere nekdy strategicky významný čas.
Jak videt, možností je docela dost.

344114

10.1.2016 12:34

Co, je psano je jedna vec, ale,v praxi vypada uceni jinak.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Lide neco rikaji,ale,jednani jinak, takze bych neposuzoval judaismus jako pohled do nabozenstvi,spise bych se podival na chovani zidu,tak zvanych,jak jednaji,co delaji a nakonec i co rikaji.
Mame tady historickou zasobu krestansko-zidovskeho materialu,pokud nektere dokumenty nebyly zniceny,aby se nevidelo,co vlastne ten judaismus je.Predevsim rabini prohlasili,ze nejsou bily lide, to je odlouceni se od spolecnosti,gheta vznikly ne proto ze je krestansti spolubydlici nechteli,ale,"zide" se sami separovali. Nakonec i dnes mame zidovske ctvrte,at v Londine a nebo Sydney a jinde.
V roce 2015 Spanelsko povolilo vstup zidu do Spanelska vyhosteni ze zeme,pro mnoho criminalnich deliktu,padelani penez,podvadeni s danemi a jine, Anglie rovnez vyhostila zidovstvo,celkem vice jak sto zemi.Mnohde, cuchali maler ,a tak se vystehovali driv,nez vypukla pohroma,prikladem bylo nacisticke Nemecko, a katolicke Polsko,mnozi zkoncili az v SingapuruNakonec posudte dnesek,ze strany tak zvaneho zidovstva,Evropa, se rapidne meni, a mnozi maji uz zbalene kufry,ale,ne do Israelu.
A theme of TOO is that Jewish organizations have universally continued to advocate for high levels of immigration and altruistic refugee policies while simultaneously advocating intensification of police-state type controls on thought and behavior to ensure Jewish security (see Andrew Joyce’s “On the return of the protected Jewish minority in Europe”). Having your cake and eating it too.(zde se rika ,ze zide podporuji invasi muslimu do Evropy) zaroven zadaji vetsi protekci-ochranu, jejich zivotu a majetku.
*Is It Time for the Jews to Leave Europe? - The Atlantic
www.theatlantic.com/…e-jews-to-leave-europe/386279/
To his disciples, he is a Jewish Zola, accusing France's bien-pensant intellectual .... and from hiding places in cities and forests across Europe, they were met on occasion .... who…
Amalek - Wikipedia, the free encyclopedia
en.wikipedia.org/wiki/Amalek
As a people, the Amalekites are identified as a recurrent enemy of the .... In Judaism, the Amalekites came to represent the archetypal enemy of the Jews. In the ...
Canada synagogue opens doors to Muslim worshipers after mosque ...
www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4732122,00.html
28 Nov 2015 ... Jewish Scene: The heads of the Beth Israel synagogue in ... space with their Muslim neighbors after the only mosque in the city was set ablaze.
Z prehledu techto malych zprav si muzete udelat obrazek,co ceka krestanskou Evropu.Mnozi lide tvrdili ,ze ve stredoveku,zide napomahali nepratelum dobit krestanska mesta se slibem,ze jejich obchod bude nedotcen,dnesni chovani zidu v Evrope ma ten samy ucel.
Tak zvani zide,jsou patou kolonou a statem ve state,to same jako muslimove,nikdy ani ne za tisic roku se neasimiluji,asimilaci maji v hlav ejen byrokrati a politici,jinak hlasem z Israelu s erika ,ze Israel neni pro multikulturni stat,ze Israel patri Israelcum,tak,co tak spatneho videli na Nemcich,kde zidovsk apopulace bylo 0.05% celkoveho obyvatelstav a pro to sli Nemci do vyprovokovane valky,jakpak to bude v dnes...Automaticky kráceno

344173

Příspěvků: 57

08.01. 06:37 Erwin  Nové náboženství
08.01. 07:31 rfrfr  No konečne
08.01. 21:41 opus111  RE: No konečne
09.01. 04:26  RE: No konečne
09.01. 07:08  V.V. Pjakin - O struktuře elit (+cz titulky)
09.01. 12:15 opus111  RE: No konečne
09.01. 12:27 tartus  RE: No konečne
10.01. 18:24 opus111  RE: No konečne
11.01. 07:30 tartus  RE: No konečne
11.01. 10:55 hestroy  RE: No konečne
11.01. 11:37  RE: No konečne
11.01. 17:58 dub  RE: No konečne
08.01. 08:05 pco  judaismus není vůbec náboženstvím
08.01. 17:45  RE: judaismus není vůbec náboženstvím
08.01. 19:48  RE: judaismus není vůbec náboženstvím
08.01. 08:14 gippius  Víra v lidského ducha
10.01. 00:56 favela  Nedilnou soucasti nabozenstvi..
08.01. 08:53 E.R.  To slavné židovství...
08.01. 08:56 tartus  Nesuhlasim
08.01. 10:47 výjimečné porušení omerty  RE: Nesuhlasim
08.01. 14:39 tartus  RE: Nesuhlasim
08.01. 11:06 hestroy  RE: Nesuhlasim
08.01. 12:25 arbitr  RE: Nesuhlasim
08.01. 14:54 tartus  RE: Nesuhlasim
08.01. 22:08 arbitr  RE: Nesuhlasim
09.01. 07:25 tartus  RE: Nesuhlasim
08.01. 09:04  Židovská náboženství a vyhlídky na disent.
08.01. 09:22 pokr  Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
08.01. 12:52  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
08.01. 13:54 pokr  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
09.01. 12:23 opus111  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
08.01. 12:58 hestroy  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
08.01. 13:03  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
08.01. 13:17  RE: Existuje jen jeden Bůh?
09.01. 09:06 Blanicky Rytir  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
10.01. 01:45 Miroslav Povolný  RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.
08.01. 11:02 LS  Zajímavý pohled to je, ...
08.01. 12:31 r.m.  ...a nyní trochu uprchlického humoru.
10.01. 01:14 favela  RE: ...a nyní trochu uprchlického humoru
11.01. 15:38 u  RE: ...a nyní trochu uprchlického humoru
11.01. 17:55 dub  RE: ...a nyní trochu uprchlického humoru
08.01. 12:57  Prejav falošného proroka:
08.01. 13:07 jikjik  Judaizmus jako další cestička amerických bankéřů
08.01. 17:48  Židovská náboženství a vyhlídky na disent
08.01. 20:59 Prednohorecštvrtý  RE: Židovská náboženství a vyhlídky na disent
09.01. 07:32  RE: Židovská náboženství a vyhlídky na disent
08.01. 17:48  Islám = Judaizmus?
08.01. 19:59 opus111  Článek je nesmyslný škvár
08.01. 22:42 pokr  RE: Článek je nesmyslný škvár
08.01. 22:58 lcc  židova viera
09.01. 15:35  Mordechaj Levi alias Karl Marx: K židovské otázce (1843)
09.01. 04:40 opus111  Žádný Adonai, ale Jehova
09.01. 11:46  RE: Žádný Adonai, ale Jehova
09.01. 18:12 výjimečné porušení omerty  RE: Žádný Adonai, ale Jehova
09.01. 13:05  RE: Žádný Adonai, ale Jehova
09.01. 15:26 ppppp  idiotum pomuže návod
10.01. 12:34  Co, je psano je jedna vec, ale,v praxi vypada uceni jinak.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 950