Diskuze k článku

Zápalná oběť

Příspěvků 47

4.5.2015 2:57

Nejsem optimista

vladuna 165.?.?.?

Cit.: "Nenechávejme je v tom nebezpečném tranzu, zatřesme s nimi a probuďme je dřív, než je probudí povolávací rozkazy." Ne pani Lenko, jim ten tranz nevideni a neslyseni vyhovuje. A mnohe z nich neprobudi ani ty povolavaci rozkazy. To bude zase jenom mala mensina, ktera zjisti, ze byli podvedeni. Stejne jako s rokem 1989. Kolik je tech, kteri [si] dnes priznaji, ze byli podvedeni?

332256

5.5.2015 0:17

RE: Nejsem optimista

F&T 78.?.?.?

Reakce na 332256

To, co píše Vladuna nefunguje. Lidé se z toho tranzu probudit nechtějí a i když jsou Vaše argumenty logické,
tak dostanete nálepku konspirátora. To je univerzální odpověď každého, kdo je líný samostatně uvažovat
a konzumuje jen prefabrikáty ze sdělovacích prostředků. Pak Vás už nikdo nebere vážně. Nejhorší je, že jsou líní sami logicky uvažovat. Sračkomety odvádějí opravdu šílenou práci.

Když se třeba zeptáte proč spadlo WTC7, kde to smrdí už na první pohled, tak nikdo o tom nechce uvažovat.

Takoví potom volí Karla na hrad, protože Karel je punk. To, že Karel pomáhal s Majdanem, který zničil životy miliónům lidí
o tom raději nikdo ani uvažovat nechce.

Jediné, co by je probudilo by nebyl povolávací rozkaz, ale zima hlad, zmrzačení kamarádi, neustálé ohrožení života a tak dále.
Ale to už by bylo pozdě. Podobně spousta lidí dobrovolně jela do koncentráku, protože si ani nedokázala připustit, že by se tam
dělo to, co se tam dělo. A přitom to bylo jasné už dlouho před 2 světovou, co němci chystali.

332309

6.5.2015 11:23

RE: Nejsem optimista

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332309

Lide, siroky pojem. Jedno je ovsem tem "obycejnym lidem" neodpustitelne. Opetovna podpora fasismu.

Nic se nemeni, dokonce i hraci 1. a 2. sv. valky zustavaji stejni Ukrajina, Pobaltske staty, Polsko, Nemecko (i kdyz Nemecko si hraje na utajeneho -JE HLAVNY VINNIK A SPONZOR).
Samozrejme ten verejny krok za Nemecko udelaly Spojene staty. Rozdeleni bylo jasne. VB, USA, Nemecko, Australie. Vse kolem bylo a je pouze divadlo, cile zustavaji po staleti stejne. Znovusjednoceni Nemecka a zabrani CR bude prvni krok po chozeni kolem horke kase. A kolik lidi v CR to chape, kolik si to preje (protoze si mysli, ze se budou mit lepe, ackoli je zdokumentovano, ze Hitler tuto zemi planoval vylidnit a ani soucasni Nemci ve sve hluboke podstate nejsou jineho nazoru), a jen male procento si uvedomuje zavaznost situace.

Ta se muze velmi rychle pro nazorovou i etnickou rozpolcenost obratit proti vsem a urychlit realizaci jejich planu.
Je nemyslitelne vubec uvazovat o neexistenci dlouhodobeho planovani. Ukrajine vydavalo ucebnice Nemecko, to same planovalo i nasim detem, nez si toho vsimla cast historiku, ze Nemci planuji nase deti vylozene oblbovat v ruznych sferach. A to neni stara zalezitost. Co Sudety a Karlmansaft, jak probihaly volby prezidenta, proc tolik tiskovin s majitelem v Reichu? Nase republika moc sanci na normalni statni zrizeni nemela zejmena po navazani nasi ekonomiky na Nemecko, vytvoreni statu totalne na nem zavislem. Pokud Nemecko kychne, CR dostane chripku. Pokud Gestapaci dostanou anginu, CR ma smutecny venec na pohrbu.

Vite co je zarazejici? Ta jejich debila, kdy nedokazali ani vytvorit jine scenare, jine postupy, figurky, staty. A nesmirna trapnost nad snahou pretocit dejiny o 360st.
Doporucuji: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy.php?id=3915b131-f...

332411

4.5.2015 5:34

Pani Prochazkova, vasi vyzvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>Neztrácejme tedy čas spekulacemi a prognózami, ale využijme jej k přesvědčování lidí z našeho okolí. Každý z nás má asi příbuzné nebo kamarády, kteří už podlehli mediální masáži.

jsem uz vyslysel.

332260

5.5.2015 19:06

RE: Pani Prochazkova, vasi vyzvu

neregistrovaný 213.?.?.?

Reakce na 332260

V pořádku, já taky. Teď to musíme opakovat.

332359

4.5.2015 7:23

EÚ a bezpečnosť

hady 193.?.?.?

Keď sme vstupovali do EÚ a NATO, politici sa dušovali ako je to dobre. Teraz nás už čaká len blahobyt v EU, bezpečný život pod dážnikom NATO, sloboda slova, cestovania, no prosto raj na zemi. Realita? Tak čo sa týka bezpečnosti a hrozby vojny, nikdy to nebolo také nahnuté, ako sa hovorí v tom vtipe. Zle je, lebo o tretej svetovej vojne sa už rozprávajú aj blondínky v pražskom metre. Ale bez srandy, tretia svetová vojna už nie pomaly, že či bude, ale kedy bude. A najhoršie na tom je, že podnecovateľom k tomu podľa všetkých činov čo robí nie je Rusko ale práve naopak USA! Kľudne nás tu v Európe sa nechá uškvariť v nukleárnej vojne na pôde Európy. A o blahobyte pre všetkých, slobode slova a iných sľúbených vychtávkach demokracie alá USA, škoda reči. Plané sľuby a realita na míle vzdialená.

332265

6.5.2015 11:00

RE: EÚ a bezpečnosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332265

A rikali snad neco spatne? Politici se samozrejme po jakemkoli podpisu maji uz jen dobre. Zabezpecena sidla na Floride, beztrestnost, dozivotni renta a podporu vsech neziskovek na veky veku + moznost byt v TV kdykoli dostanou pocit, ze musi neco moudreho narodu sdelit, staci zvednout mobil. Za 25 let sice nic pozitivniho lidem nesdelili, zato jako kazdy spravny sociopat touzici po moci, z toho meli obrovskou radost. Tedy z jejich pohledu, rikali pred podpisy pouze pravdu. Ono to "budeme se mit vsichni dobre" zahrnuje pouze "vsechny" ty obrraky, co v zivote neumi nic, pouze nicit lidem zivoty.
Jeste znat jejich cisla uctu na ruznych ostrovech...

332409

6.5.2015 11:35

RE: EÚ a bezpečnosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 332265

"Keď sme vstupovali do EÚ a NATO, politici sa dušovali ako je to dobre. Teraz nás už čaká len blahobyt v EU, bezpečný život pod dážnikom NATO, sloboda slova, cestovania, no prosto raj na zemi. Realita?"

PASE OVČÁK OVCE NA ZELENÉ LOUCE

Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to? Po horské cestě přijíždí bavorák a za ním se táhnou oblaka prachu. Za volantem sedí mladý muž ve skvěle padnoucím obleku od Broniho, v naleštěných botách od Gucciho, vázanka je D + G a na očích má tmavé brýle Ray Ban. Stisknutím tlačítka stáhne okénko, vykloní se a povídá: "Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?"

Ovčák se pomalu podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: "Ale jo, proč ne?" Úspěšný mladý muž zaparkuje svůj bavorák, vytáhne notebook Dell, připojí ho ke svému mobilu AT&T, pomocí GPS určí svoji polohu, pak se připojí na satelit ESA, kde zadá svoje souřadnice a vyžádá si pořízení řady fotografií s maximálním rozlišením. Pak pomocí Photoshopu otevře pořízené digitální obrázky a exportuje je do zpracovatelského střediska v Hamburku. Během pár vteřin dostane na svůj Palm Pilot zprávu, že obrázky jsou zpracovány a uloženy v databázi SQL. Propojí databázi s Excelem, kde má stovky složitých vzorců, a uploaduje všechna uložená data. Po několika minutách má data zpracovaná. Vytiskne je na miniaturní barevné tiskárně HP LaserJet jako stopadesátistránkovou zprávu a otočí se k ovčákovi:

"Máš přesně 1586 ovcí!"

"To je pravda. Takže podle naší domluvy si můžete vybrat jednu ovci."

Ovčák pozoruje pobaveně mladého muže, jak se snaží napasovat jedno zvíře do kufru auta, a pak povídá:

"Když Vám řeknu, jaké je Vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?"

Mladý muž se na vteřinu zamyslí a odpoví:

"Jistě."

"Jste konzultant Evropské unie, " řekne ovčák. Mladému muži spadne čelist: "To je pravda. Jak jste to poznal?"

"Vůbec jsem nemusel hádat," povídá ovčák. "Přijel jste, aniž by pro vás kdokoliv poslal. Chtěl jste dostat zaplaceno za odpověď, kterou jsem už dávno znal - navíc na otázku, na kterou jsem se ani neptal, a přitom o mé práci víte úplný hovno.

A teď mi vraťte mého psa !"

332412

4.5.2015 8:18

Vraždění na Ukrajině

Freddy 84.?.?.?

za tím vším je rasizmus vůči všem mluvíví Rusky. Tanto rasizmuz je vypěstovaný Chazarskou říjnovou revolucí 1917 vznik Sovětského Svazu, což vyvolení Chazaři házejí vše na Slovanské Rusy. Chazaři nic my jen muzikanti. Oni se vždy schovávají za bukem a vše házejí na ty druhé. V jejich ideologii jsou to něco horší než zvířata a proto není třeba s nimi mít soucit, je třeba je vraždit a nechat je vraždit mezi sebou. Vždyˇjsou to otroci. Tak ať se vraždí mezi sebou.Je třeba znát knihy od Solženicina Dvěste let popsolu anebo od Arthura Koesntera Třináctá větev. No a USA Army a NATO je prostš jjeich nástroj, za jehož činnost neberou Chazaři zodpovědnost. Vžyť ti USA vojáci jsou taky jen otroci, tedy podlidé, kteří nesmí myslet.

332267

6.5.2015 12:31

RE: Vraždění na Ukrajině

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332267

EE... Srbove Rusky nemluvi, ze ano. Co udelalo zapadni spolecenstvi spolu s Havlem jen chvilku po "sametove" s Jugoslavii?
Co bylo u pocatku 1 sv. a co nedokazal odpustit nabubrely Nordicky viking (ano ve sve podstate je uplne jedno, zda je to dan, holandan, anglican, nemec, nor, sved. Anglicka kralovna je Nemka jako poleno)?

Bylo malo, pridali Kosovo, CR status uznala, Slovensko samozrejme ne.
Ty rozdily musel a musi videt i slepy...
Z CR a Slovenska, byvalych strojarenskych pomalu velmoci, udelali otroky a zakazali jim pestovat (?!), podniky koupily za babku a nechali zbourat. Vylozene je dotlacili k zavislosti a dnes uz otevrene Sobotka septa o nutnosti podpory vyuky Nemciny.
V jakem postaveni je dnes Bulharsko? To, ze nejsme az tak daleko a hluboce, vite kde, je pouze otazkou nasi zemepisne polohy. Nic jineho. Zamysli se vubec nekdo vice ze siroka?
Kdo si nejvice odsiral rasisticke zakony Pobaltskych statu, kterym Praha vyjadrovala nonstop podporu? Nejvetsi i financni byla za Topolankovy vlady "slusnych lidi".
Naopak, Polsku bylo umozneno zasobovat celou vychodni a stredni Evropu hnojem, vydavanym za potraviny. Technickou soli v jidelnicku nas cpali 15 let (!), bez postihu...
Kdyz se ceske organizace obratily na Evropsky soud s tim, ze nam dodavaji zbozi, ktere ma jine slozeni, nez stejne, prodavane na zapade, tento vydal rozhodnuti, ze mame jine chutove bunky. Jsem myslel, ze prasknu smichy. Jejich stupidita je neomezena, nijak se nelisi od ovci, ktere to zde mlcky akceptovaly.

A jake etnikum zije na vychode Ukrajiny, jak je vubec mozne zakazat pulce naroda ofialne pouzivat jejich rodny jazyk? Mohou snad ti domaci za to, ze je kdejaky blbec behem vladnuti ruzne ukrojoval k Ukrajine? Melo to samozrejme mnoho duvodu - mimo Rusinu (Podkarpaty) a Slovanu zejmena na vychode, tam zili pouze Cesi (mala cast), Polaci, Zide, Madari, Rumuni a cikani. Nebezpecne vybusna kombinace a vecne nespokojene seskupeni. Misto rozebrani se chlacholilo "darovanim" Ruske nejurodnejsi pudy, vytvorenim obrich podniku. Az do perestrojky. Za svuj pozdejsi bordel si muzou z velke casti sami, stejne jako my.

332416

4.5.2015 8:20

takove zklamani se nazyva i podvod

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Kdyz jsme skoncili u nas s komunismem a rozdelenim sveta, tak jsme cekali pratelstvi mezi vsemi narody a klid v celem svete.
Sice nas nacpali do NATO, ale kazdy si myslel, na tom nezalezi, stejne NATO bude jen formalni, kdyz dokonce jednali i s Ruskem.
Pozvolna se ukazovalo, jak jsme se mylili.
Prvni sok byla zadost o umisteni radaru u nas a kdyz se lide tomu divili, tak tvrdili, ze to ma zabranit utokum z Iranu.
V te dobe sice jiz byly pochybnosti,nebot Putin k tomu mlcel ale kdyz nabidl USA, aby ten radar postavili na uzemi blize Iranu, tak na to nedostal zadnou odpoved.S radarem pak prestali, a davali informace, ze USA na tech radarech u nas jiz netrva, nebot jich ma nekolik v Polsku. To byla dalsi lez - byl pripraven plan jak se dostat jeste blize k Rusku pres Ukrajinu a misto radaru by mohli koukat az do oken Kremlu.Nejen do Kremlu, ale pohyb kazdeho ruskeho vojaka a zbrani.
K ruske zakladne vedle Krymu, podle drivejsich dohod, by Amerikani vybudovali jeste superzakladny na Krymu.
Mezitim se provalilo, ze USA odposlouchava i sve pratele jako
Nemecko a odhalil to jejich spion, ktereho chteli vydat a odsoudit v USA. Putin to odmitl a tak zmenili kurz - Rusko bude
pokladano za nepritele.

332268

4.5.2015 8:50

Dal jsem za jedna

Marten264 93.?.?.?

Ano, jste zápalné oběti, vyšší moci. Byli jste cca před 25 tis. léty obětováni tím kdo Vás sem vyslal. Jste obětí Luciferského experimentu, kdy dojde k řízenému odpojení a degradace vaší DNA od Zdroje. Vaše těla byla pozměněna a nyní se zde nachází cca 95% bytostí v animální úrovni bytí. Není jim pomoci jinak než zásahem vyšší moci. To se zatím nekoná, neboť Vyšší moc uplatňuje ZÁSADU nevměšování.

K Vašemu jednotlivému probuzení je potřeba mnoho času, vůle, úsilí a schopností. Je to sice možné ale většina zde nacházejících se bytostí je nemá, neboť pocházejí z nižších světů. Systém vnitřní správy planety Vám to neumožní, neboť sám žije z nízkých pudů a pohnutek, k přežití potřebuje strach, zlobu, chamtivost..... A tak ji tvoří.

Máte právo žádat po Vyšší moci zjednání nápravy, neboť jste byli klamem uvedeni do nevýhodné situace, žádejte v Duchu o nápravu. Pokud nebudete vyslyšeni máte právo svobodně opustit tuto planetu a již se sem nevracet, neboť cesta nápravy skrze vnitřní chod planetárního systému je téměř nemožná.

Vnitřně probuzených jedinců v tuto chvíli je podle mého odhadu okolo 1% z celkové populace. Evropané mají v tomto předstih, pokud dojde k masivní infiltraci uprchlíků z Afriky a Asie, proces se zpomalí a následně zcela zastaví, neboť na takový přechod nejsou připraveni. V řádu stovek let.

Žádejte o pomoc, pokud se Vám jí nedostane, požádejte o odpuštění a opuštění tohoto světa a Vyšší moci žádejte pozvednutí Vaší Duše do úrovně před degradujícím zásahem. Máte na to právo.

Ať Vás provází síla a pravda.

332272

4.5.2015 10:54

RE: Dal jsem za jedna

Sibolet 37.?.?.?

Reakce na 332272

Jeden z posledních posluchaču paní Procházkové,Jan Keller,hlasoval PRO integraci afrických uprchlíku do ČR. A jak nám barvitě sdělil Ivan Hoffman v dnešním pořadu Jak to vidí..Honza Keller byl z toho hlasování NEŠTASTNÝ..A kladu si otázečku...To oblbnutí šedé kury mozkové zpusobila ona první výplata skoro MILION MĚSÍČNĚ? Nebo měl pan Europoslanec strach.že když bude PROTI,nebude vuči EU KOREKTNÍ? Je to na každém jednotlivci a žádné provolání neprobudí spáče.. https://www.youtube.com/watch?v=uQnBIbKlnug [cool]

332281

4.5.2015 11:34

RE: Dal jsem za jedna

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 332281

Můžete dát link na výsledek onoho hlasování - integrace imigrantů do ČR podle kvót? Přesněji, podle jmenného seznamu europoslanců zvolených za ČR? Jak každý jeden z nich hlasoval?
Protože by každý občan naší země měl mít povědomí, KOMU budeme moci poděkovat, až nás zaplaví tsunami z Afriky a Asie, se svou kriminalitou, natalitou, bídou, a náboženským fanatismem či rasizmem. Až se v ČR přemění naše města podle vzoru amerického Detroitu či francouzského Marsei.
A možná, že "poděkovat" bychom jim mohli i s předstihem. A zároveň sledovat, jak půjdou tito výtečníci ohledně nakvótovaných imigrantů všem příkladem a budou si ubytovávat u sebe doma. [naštvaný]

332282

4.5.2015 12:26

RE: Dal jsem za jedna

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 332282

Udělám to raději sám. Tady je to poměrně jasně a přehledně. I s komentářem.

332287

4.5.2015 11:45

RE: Dal jsem za jedna

martin bareš 90.?.?.?

Reakce na 332281

Ano pan Keller. Socánek. Občas ho sleduji.
"TakyEvropan" jako celá Sociální(Evropská)demokracie.

Utopit ve velkém srabu svoji vlastní impotenci.
V kalných vodách EU se na ni nevidí.

332283

5.5.2015 21:09

RE: Dal jsem za jedna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 332272

Musím poznamenat, že po shlédnutí filmu Jupiter Ascending a přečtení úvodních cca 144 stran z knihy Jana van Helsinga - Ruce pryč od této knihy na vašem pojednání něco bude.
Vyvstalo však několik otázek, které si žádají zodpovězení.

1) Na základě čeho jste dospěl ke svým závěrům?
2) Jak poznám do které kategorie patřím?
3) Kdo je Lucifer?
4) Jak vypadá svobodné opuštění v praxi?

Děkuji.

332370

6.5.2015 10:14

RE: Dal jsem za jedna

paolo 213.?.?.?

Reakce na 332370

zkuste si zadat na ulozto apod Thovt-projekt lidstvo, Matrix sice maže jak to jde (na youtube to smázli hodně rychle). Bacha u poslechu, jsou to velmi silné energie, pokud na to člověk není mentálně připraven a bdělý, rychle usíná. Je tam mnoho věcí z historie planety, jací jsme byli před zásahem oněch bytostí a destrukce ze 13 na 2 řetězce DNA, co dělat pro návrat a přechod do vyšších dimenzí. Naprosto skvělé, člověk to poslouchá se zatajeným dechem a v mém případě to je, jako by někdo četl něco, co už dávno vím , ale zůstávalo to skryto...

332405

6.5.2015 17:43

RE: Dal jsem za jedna

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 332370

Dobrý den, děkuji za otázky, položil jste je správně,

add 1. V současné době je lidstvo v období přechodu na vyšší stav bytí. S tím souvisí i dočasný příchod jiného typu bytostí. Komentáře zde jsou esencí mých životních zkušeností a poznání, které jsem si do tohoto života již přinesl. Pokud máte mysl otevřenou také doporučuji k přečtení poselství Mistra Thovta. Dále pak věnujte pozornost Hnutí Poselství Grálu a Duchovní Univerzitě Bytí, která je přípravou na následující období.

add 2. Váš současný život je determinován již příchodem na tento svět. Je určen tím jaká má být Vaše zkušenost. Vesmír je hra světla a stínu. Jakou roli v tuto chvíli hrajete není podstatné. Hrajte ji dobře a poctivě.

add 3. Je to pojmenování strany stínů. AntiZdroje. Oponent Vesmírného Stvořitele atp. Jde o to, že Prvotní Duch, Stvořitel .... sám neovládá hmotu a tak jako protiváhu stvořil sám sebe v opačném poli. Prostě nic ve zlém. Tyto dvě entity společně tvoří rovnováhu vesmíru.

add 4. To je právě to co se v pozemském rozměru poněkud zašmodrchalo. Lidská biologická podstata je trojjediná (dost složitá), následuje trojjedinost duchovní. V původním složení byli bytosti tohoto světa dobře chráněny před působením negativních energií a uměli s nimi pracovat.Redukcí na dvě spirály DNA jste o to přišli. Jen tak pro zajímavost strom a některé ještěrky mají čtyř spirálovou DNA.

Zjednodušeně řečeno je to hra o Vaše tělo a skrze něj především o Váš mozek. Cestu k Vašemu životnímu poznání zde znáte pouze vy sám. Pamatujte, že Vaši duchovní průvodci jsou Vám vždy nablízku a připraveni pomoct, ale musíte je požádat prosbou či žádostí. Vždy Vám pomohou, buďte uvážlivý a pozorně se dívejte kolem sebe.

Pamatujte, je to hra, nejsou vítězové ani poražení, jsme všichni jedna bytost, pocházíme z jednoho Zdroje a tam se také navrátíme.

332422

5.5.2015 23:27

RE: Dal jsem za jedna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 332272

Když se probudíte, vidíte kolem sebe lidi jako opilé a nemocné, mnohem nemocnější, než může způsobit jakákoli fyzická nemoc, třeba rakovina. Ta vás před časem jen upozornila, že jste nedělal něco dobře. Rád byste pomohl ostatním, aby viděli to co vy - vše naplňující lásku a také potenciální nádheru člověka - ale skoro nikdo nechce, líbí se jim v tom, jak jsou. Každý den se budíte s láskou ke všemu co existuje, ale zároveň vás nikdo nechápe, protože nemá tu zkušenost, což je frustrující a skličující. Ten pocit ale netrvá dlouho, protože to, co ve vás vyzařuje odněkud zevnitř, jej brzy vyruší. Bolest, kterou vám občas způsobí kontakt s okolním světem a vy jí neuhnete, vás ještě více osvobozuje. Původní cíle se zdají být malicherné a nedůležité, už vás tu skoro nic nedrží a nepoutá, ale odejít přesto není kam. Ptáte se, co s tím, co dál. I když chápete obecný smysl života a Stvoření, neplyne z toho, co přesně máte dělat vy... Další bolest, kterou je potřeba vydržet a neuhnout. Doufáte, že se vám rozjasní ještě trochu víc a odpověď přijde...

332381

6.5.2015 12:49

RE: Dal jsem za jedna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332381

Tyto pocity jsem mel pred mnoha lety, to co prichazi pote popisovat nebudu. Jen jedno, prestanes se ptat na cokoli. Jednoduse vis. A ztratis pud sebezachovy. Zni to fantasmagoricky, nabubrele, ruzne. Presto je to tak nejak, priblizne[smích].

332417

7.5.2015 5:15

RE: Dal jsem za jedna

favela 113.?.?.?

Reakce na 332381

..s tim ze utrpeni z bolesti casto isoluje a je dulezite se ubranit obojimu, jeste jednou bych apeloval na zmirneni vypadu v kriticke situaci pro nas narod. Neni ted pro to misto ani vhodny cas, snad pozdeji.Nedela me ani jinym zadne obtize videt mnoho nedostatku /v nas/, jejichz reseni ale vyzaduje trpelivost,cas, podminky a houzevnate usili mnohych. Prosli jsme nesnadnymi cestami,v nasem preziti a usili o holou existenci a neproslo to bez cetnych obeti /tez dobrovolnych/ a dokonce snad i vyskytu nejakych zahadnych,nadprirozenych udalosti a zazraku, protoze Praha i Cechy jsou jak mnozi tvrdi /a potvrzuje i velky pocet legend/ se nachazeji v nejake oblasti,neobvyklych, metafyzickych navzajem se protinajicich sil, energii atd...
Usnadnovat praci tem co nam nepreji nic dobreho /at je to kdokoliv/, neni treba. Pocinaje rimskou risi, pres Charlemagne,Vatikan , Mnichov a dalsi, jsme dodnes v jejich presvedceni / vzdy byli / a zustavame pouze otroci s trpenou, podminenou a ohranicenou existenci jen do te doby dokud jsme uzitecni../a poslusni jako ty ovce/ ! Tady jiste musi prijit zmena.

332429

6.5.2015 5:57

Kdo neslysel SVITA

favela 113.?.?.?

Reakce na 332272

...v podani W.Matusky a s uzasnym textem prisel o jednu z nejlepsich pisni na svete.V jeji interpretaci nas W.M., Matousek a Valda /sam neprilis hlubokomyslny i kdyz citlivy/ dodava necekany prozitek a hluboky dojem. "Svita probud se uz svita , na vychode svita"...A vestecky misty text navic./W+V/. Doufam pevne ze uz svita vsem a velkou vetsinou se rozjasnuje v jejich myslich...Jeden priklad.."Teroristicky" utok a masakr lidi-obeti na Charlie Hebdo ve Francii, se hodil a zatracene se hodil./Provedeny i pres mnozstvi miliardovych bezpecnostnich agentur, financovanych jak jinak lidmi. Pote "ticho po pesine" a zadne informace ktera skupina, kdo ji financoval zadne podrobnosti. Ticho. Jen vladni "vyroba" dalsich vice represivnich zakonu a prisne tajnych ,jeste horsich rozkazu /o nichz se nic nedovime!a podle nazoru nekterych potom za to vsecko muzeme./ za ucelem zabezpecit cestu a vyvoj k fasizmu. V tom jdou elity nekompromisne a pres mrtvoly, doslova a do pismene...Delali si /magazin Hebdo/legraci a kritizovali araby a fanatiky..A pamatujete na ty xindlovske xichty politiku posleze a jejich vysmesne usmevy na vystavni demonstraci potom. Plan na okupaci Evropy byl jiz hotov do detailu.Teroristicky masakr se hodil a zatracene hodil. Temer hned pote se vyhlasily qoty na okupaci Evropy africany a islamskymi fanatiky v poctech do milionu. Hodil se,zatracene. Kdo jeste veri ,ze nepritel a teror prichazi , prijde z Ruska?
Kdyz posel od vrchniho veleni , prijel se vzkazem k veliteli Lehke Kavalerie v Krymske valce. Velitel nepochopil rozkaz a zeptal se : Kde je muj nepritel ?/Where is my enemy ? /A posel ukazal smerem na velmi dobre opevnene a vyzbrojene ruske pozice. Tamhle je vas nepritel! /There, There is your enemy my lord !Vysledek, katastrofa. Ptate-li stale kdo je vas nepritel , je to vase vlastni, zvolena vlada / and there is your enemy, your governments/!

332391

6.5.2015 10:52

RE: Kdo neslysel SVITA

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 332391

Ano,ano,...."váš nepřítel je vaše vláda".....stačí se podívat na oportunistického dementa Asociálního PAdemokrada Bohuše Sralbotku a jeho kloakolici s klero a korporáto-fašisty a vzpomenout si na jeho předvolební sliby..... [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

332408

6.5.2015 11:56

RE: Dal jsem za jedna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332272

Zdravy dospely clovek rozezna dobro od zla. Rozezna ciny, sve ciny, ktere vykonava vuci druhym. Jiz dite (pred spolecenskou masazi) rozezna dobro od zla a behem let se zabrusuje jeho vnimani, nekdy totalni znehodnoceni.

Jestli se tedy nekdo rozhodl jit proti bliznimu, ackoli vnitrne vedel, ze je to nespravne (at jiz formou odrbavani v obchodech, zivnostech, lzich, manipulaci, jakymkoli zpusobem, ktery lze definovat jako zamerny podvod - podstata neoliberalismu) je vinen a nezaslouzi si ani obrany, ani utechy v podobe "byl si podveden" heslem o zdravem a slusnem zivote zpusobem sizeni svych zamestnancu a zakazniku. Co se tyce kolektivni viny, jsme tedy vinni vsichni, protoze jsme akceptovali tento system. Co na tom, ze nekdo protestoval. Ten nekdo si vzdy odsere vse za "nevinne" blbce, kteri byli obelhani.
Nejake to obecne moralizovani, hledani vinika mimo sebe sama je tedy velmi liche a k nicemu krome alibismu nevede. Rozpoznavaci schopnosti meli zcela jiste vsichni velmi brzo po revoluci zretelne. Prizpusobili se, bez reptani. Po 25 letech lze jen tezko nonstop hledat vinu nekde jinde. Ovsem, moudry se rodi pouze Kalousek, kazdy normalni clovek pripousti chyby, dela je, pouci se a jde jinym smerem. Nekomu to trva, nekdo pochopi na smrtelne posteli, nekdo ihned a vetsina nikdy.
Jak je videt, Cesi - tradicne, radeji pujdou ve svem hnoji, hlavne ze "jeste kape". Trochu to zarazi, celkove se doba meni, smelinarstvi brzo konci, obchod se zabrzdi a automatizace pokrocila takovym tempem, ze 90% lidi nebude mit skutecne co delat. Plus tleskaji globalnim firmam z USA, ktere je ihned po prichodu na nas trh zazdi na status bezdomovce. Jsem zvedavy jak si poradi, zejmena pote, co akceptovali misto tvurce status montazniku Nemeckym firmam a jak si prazska galerka prepocita, ze jiz neni komu vytahnout z kapes nic.

Pred soudem se u zavaznych tr. cinu posuzuje schopnost pachatele rozeznat konani zla od dobra (jiz tento princip cini psychopaty nepostizitelne, ale budiz). Ono to rozpoznavani a beztrestnost je taky silne demotivujici faktor ve smyslu podileni se na "nejake spolecnosti", nezavisle na faktu, ze se tak jiz nekdo narodi.

332413

6.5.2015 13:37

RE: Dal jsem za jedna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332413

Pridam k tomu jeden zasadni rozpoznavaci znak, ktery byl jakoby "cejchem" vsech disidentu. Za socialismu bylo v pohode (z hlediska dusevni pohody) vice jak 90% obyvatel. Pouze me vnimani, velmi mladeho vnimani, presto se to procento radikalne menilo s casem smerem dolu.

Tech max. 10%, pokud si pamatujete, nebo jste sledovali ruzne profily disidentu na CT (kde jinde, ze) se vyjadrovalo jednim smerem.
Kazdy jeden mluvil sam za sebe. Vsichni se vyjadrovali (a vyjadruji) jak bylo konkretne ublizeno jim, jak meli tezky zivot. Absolutne se behem 25 let nezastali bezdomovcu, nemocnych, podporovali bourani socialniho statu a hladili pouze vlastni ublizene ego. Max. nekdy zavzpominali na "kolegy" ublizene. Ze mel kazdy praci, bydleni, zdravotnictvi i leky zadara, puda byla obrabena, misto reziveni, to ani jeden z tech egocentriku nevidel.
A nutno priznat, ze ty profily od MS, pres ZS, SS, VS slouzily k jednomu ucelu - zabranit egocentrikum (prakticky psychousum) k vystudovani a moznosti se nejak dostat k ridicim postum. Stejne se dostali, tenkrat nebylo tolik rozpoznavacich prostredku jak dnes, kdy mimo EMG staci i upravena infrakamera. I kdyz se dostali, urcite procento je nutne pro ruzne profese, resp. tenkrat jeste bylo, automatizace odsouva kazdeho, museli poslouchat a byli kontrolovani.
Tzn. ve skutecnosti to urcite procento, ktere vidi max po oploceni vlastni zahrady skutecne trpelo.
Uplne stejne jako vysoce citlivy lide, kteri se v soucasnem gulasi musi divat na radeni tech svini utrzenych z retezu a mlceni ovci, popr. skakani v davu, na umirajici matky s detmi pod palbou (cerstve: http://www.hlavnespravy.sk/priznanie-izraelskych-v...), na dovozene strelce, na lzi, na duchodce, kteri nemaji co do huby a potulujici se zebraky bez domova v obrovskych poctech.
Je zde a vzdy byl zasadni rozdil ve vnimani. Jedni vidi jine, ti druzi sami sebe. Jinak se pouze prohodily poly, nic vic.

332419

4.5.2015 9:33

POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

(Max 25 znaků.) 176.?.?.?

Na Zvědavci uveřejňují jen diskuzní příspěvky, které se jim hodí.

332275

4.5.2015 11:54

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 332275

>Na Zvědavci uveřejňují jen diskuzní příspěvky, které se
>jim hodí.
Pane, kdyz si projdete moje prispevky, mnohokrat jsem se postavil proti zdejsimu trendu - treba ze se tu opakovane omilaji neopodstatnene protizidovske nalady (treba pan Nohejl; podotykam, moje prispevky prochazeji, nez jsou zverejneny, pres editora), a zaznamenal jsem, ze jen jeden nebyl zverejnen. Proti tomu jsem se ohradil a ten prispevek nakonec zverejnen byl. Krome toho jen asi dvakrat byla nejaka veta z meho prispevku umazana a ja jsem uznal, ze byla mimo tema. Takze trebaze mam mnoho vyhrad k ruznym zdejsim zalezitostem, prohlasuji, ze nemate pravdu.

332285

4.5.2015 12:46

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Freddy 84.?.?.?

Reakce na 332285

Vážený pane, Anonyme
rád bych věděl, kdo dělal říjnovou revoluci v Rusku a kdo dělal experiment na Slovanských národech podle Marxe a Engelse. Kdo byl tedy Marx a Engels, přišli t Marsu. Zřejmě si Solženicin vymýšlel, že Ruskou revoluci 1917 dělali lidé z Marsu také. Asi zavraždili tito neznámí lidé cara a jeho ropdinu, ne.
Zde se pane anonyme hledá pravda a Vy asi podléháte Goebelsovské demagogii, když zakazujete hledání pravdy. Když se nákdo považuje za Vyvolenou rasu a tedy nadčlověkem, tak to mi připomíná Nacizmus.

332288

4.5.2015 22:10

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 332288

>Vážený pane, Anonyme
Zajimalo by me, kdybych napsal na obalku k vasi adrese "Freddy", jestli by postak to jmeno nalezl u vaseho zvonku, vy neanonyme.

>Zde se pane anonyme hledá pravda a Vy asi podléháte
>Goebelsovské demagogii, když zakazujete hledání pravdy. Když
>se nákdo považuje za Vyvolenou rasu a tedy nadčlověkem, tak
>to mi připomíná Nacizmus.
Je tezke diskutovat s nekym, kdo sice umi pismenka jakz takz preslabikovat, ale nedokaze rozpoznat jejich pointu. Kdybyste si uvedomil, cim a proc jsem se zastal Zvedavce, jakou vlastne hodnotou, nemohl byste takto nevecne zareagovat, pane "politicky neanonyme".

332307

5.5.2015 0:19

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 332307

Ten si ublíží sám, vběhne s jásotem katovi na náruče protože rozumí sobě. [chechtot] [překvapení]

332310

4.5.2015 12:48

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 332285

Napsal jsem že Amerika je super a neprošlo to.

332289

4.5.2015 13:48

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Léčitel 147.?.?.?

Reakce na 332289

Amerika není špatná země, ale má v současnosti kriminální,prolhanou a zločinnou vládu. Jinak obyvatelstvo je různé,od cca 13 milionů ilegálních Mexikánů, až po původní indiány, jako třeba Navahy , kteří byli masívně vyvražděni a kterých je pouze zbytek. Postupně se také v USA začíná hovořit o indiánském holokaustu, dříve kritika USA v této oblasti nebyla možná a přípustná. To všechno jsou také občané USA, kteří jsou složeni ze všech možných národů a etnik světa a kteří spolu musí existovat. Jenom Čechů a Slováků ve všech generací emigrace je v USA cca milion a dvěstě tisíc duší, jak se říkalo po staru.
Dějiny USA, ty skutečné, nezkreslené, to je na mnoha svazkový román. A jsou neskutečně poučné! Všechny špatnosti, v politice, ekonomice jsou v USA vždy dříve než v ostatním světě! USA je na špici ve všem. A nechci jim ubírat ani prvenství ve vědě a technice a společenských vědách.Ale, fakt nevím, zda je dnes Amerika jako celek super. To my dnes nejde přes pusu, především posledních cca 20 let!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

332291

4.5.2015 16:13

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 332291

V Americe jistě žije mnoho dobrých a čestných lidí, bohužel prostřednictvím moci peněz a nevšímavosti prostých lidí došlo k naprostému zneužití materiálních a lidských zdrojů.

Podívejte a poslyšte jak mají rádi Emerické agresory třeba Srbové

https://www.youtube.com/watch?v=42Om_2h4frEJá jsem z Bosny, vemte mě do Ameriky
Opravdu rád bych viděl sochu Svobody
Nemůžu čekat dýl, vemte mě do Spojených Států
Vemte mě ke Zlaté Bráně. Já se přizpůsobím

Tráva je vždycky zelenější v sousední zemi
Přál bych si odejít z téhle noční můry, jít do země zaslíbené
Prosím, vemte mě k vašemu vedoucímu
Chci svou zelenou kartu
Chtěl bych z Balkánu odletět jako raketa
Chtěl bych začít úplně znovu a otočit list
Zapomeň na tenhle strašlivý příběh, uteč z doby kamenné
Čekám na příležitost, abych se dostal ven z klece
Cítím se jak otrok za minimální mzdu

Jednoho dne, když dosáhneš konce
Jednoho dne pochopíš
Jednoho dne zpět ke kořenům příteli
Není místa, jako rodná země

Doufal jsem, že najdu co potřebuji, budu volný jako pták
Teď jsme narváni do géta jako stádo ovcí
Všechny sliby které jsem slyšel se staly pouze prázdnými slovy
Úplně odříznutý od zbytku světa
Tráva nikdy není zelenější v sousední zemi
Chtěl bych začít znovu a vrátit se do mužské země
Vyřiď pozdrav svému vedoucímu, nechci tvou zelenou kartu
Chci letět zpět na Balkán jako raketa.

Uměli by jste to také ?

332296

5.5.2015 4:09

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

favela 113.?.?.?

Reakce na 332289

...A jste ochoten to same napsat treba o jine zemi. Pisete cesky, proc tedy nenapsat ze Ceska Republika je super ? Aha ! Achtung ! Sieg Hail. Za to se dnes nedava vypalne ? A je vas hlobokomyslny vyrok z vasi hlavy nebo vam byl nakazan? A nebo a vy snazive poslouchate se slovy v pozoru [vyplazený jazyk]rovedu ?/A vas vyrok byl zameren jako provokace ? Proc tedy nezduvodnite vas vyrok a nenapisete konkretni duvody/zavery, ktere vas k nemu vedly ? Achtung. Take my davame pozor. V cem je USA super ? /Podelal by jste se kdyby se zminil take v cem treba USA neni super/? Pak se ovsem muze diskutovat. A nasledujici diskusi by jste rychle projel jako h...no hajzlem , protoze obhajovat lzi je nemyslitelne. Vase neuprimnost muvi...a my slysime...

332316

4.5.2015 16:48

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

FRANTA1 194.?.?.?

Reakce na 332285

Jak je videt tak se ridite prislovim " I nejvetsi lump je pro matku andilkem".

Ohledne neopodstatnele protizidovskych naladach od Nohejla - muzete je pojmenovat ci znova vlozit at se I my ostatni dozvime co je na Nohejlovych naladach koser a co ne?

jaky mate nazor na soustavnou propagaci zidovskeho nabozenstvi na ceske televizi?

Myslite ze v Izraeli ma Ceska Republika stejnou publicitu?

332298

6.5.2015 14:14

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332298

Ale jo, ma. Exkluzivni spojenec a bla bla bla. Hebrejsky sice neumim, ale JN One (JN) existuje a v anglictine... Jednou ministr zahranici Turecka prohlasil, ze Praha je Tel Aviv 2. V CT. A moderator se s nim hadal, ze to ne. Turek se nedal a opakoval sve[smích] A nepletl se. Praha je stat ve state, ktery nema v Evrope pararelu. Nedavno se Vandas hadal s Veselovskym o historickych korenech zidu v Cechach. Ja nevim, proc se porad musi nekdo starat o nase blaho a 2 se hadaji o tretim, rozhoduji za neho a delaji mu z raje peklo. Jednou antiromsky BISak, pote Turek, ktery se zde take vyradil se hada s zidy, kterym odevzdavae i posledni spodky a misto tradicniho pohrbu na ktery nejsou penize se musime nechat hezky po zidovsku upalovat, protoze je to levnejsi... Nejspise to berou i z hlediska "kdyby nahodou precejen...", aby se nikdo moc nemohl u posledniho soudu vykecavat o utrpeni. U nich je to zrejme, zadny posledni soud nebude, nikdy se za nic omlouvat nebudeme protoze je to znamka slabosti a delame si co chceme, protoze jsme vyvoleni. Jeste to tak, nejake posmrtne soudy. Ale to jen "pro sichr, kdyby precejen...".

Rada rozhodnuti, ktera smerovala v prospech rasistickeho Izraele, nebyla prijata od zadneho jineho naroda, vyjma tradicni Kanady, USA, Francie a CR. Je zajimave sledovat hlasovani v OSN, taky hodne poucne a desy vas chytnou pri CT-D...

Historicka fakta jsou ovsem historicka fakta. Jenomze. Nalezy dokladaji pritomnost Slovanu na uzemi Moravy a Slovenska do doby cca 8000 let p.n.l. Rozhodne zde byli Slovane drive, z nejistych duvodu zastaveny expans smerem na zapad a odrbavani, co se Slovanskeho presunu z vychodu tyce. Jak duvodu, tak zejmena data. A dale bych odlisoval (uplne) uzemi historicke zname jako Bohemia... Tam jsou koreny dejinneho Ceskeho mysleni.

332420

4.5.2015 18:42

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 332285

Docela Ti verim ze jisty comments Te musej vopravdu s@at. A je jen dobre, ze Ti pan editor nektery Tvy comments ktery jsou jen pusty lzi a kterejch ma uz soudnej clovek plnou (_!_) na Zvedavce nepusti. [chechtot]

332302

4.5.2015 12:08

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 332275

Plácáš úplné krávoviny. Ale je možné, že ti nedochází, že příspěvky jsou moderované a proto se mohou objěvit až po delší době, zejména když mezi ČR a Kanadou je časový posun.

332286

4.5.2015 13:49

A jiné posuny. Nedydelnatost. :-))

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 332286

http://ulozto.cz/xiy9dhnZ/jupiter-vychazi-2015-web-dl-2-0-cz-titulky-avi

332292

4.5.2015 9:35

Hezké

martin bareš 90.?.?.?

Hezké, asi i výstižné, rétoricky zdatné a perfektní.

Mluvím s lidmi, obyčejnými. Já bez tohoto Vašeho daru a bez sebemenší chuti takto mluvit. Od začátku puče na Ukrajině.

Neslyší, paní Procházková, neslyší. Blázen jsem já, ne oni.
Dnes nikdo nikomu nenaslouchá.

A intelektuální výkony promluv jsou jako známka za umělecký dojem při krasobruslení, na kterou se nikdo nedívá.

Jenže krasobruslení to není.

Jedině změna systému, to, čeho se vy intelektuálové, občané středu, tak bojíte, jedině toto pomůže.

Žádná vyšší moc, žádná božská spravedlnost.

Jedině socialismus, ne kapitalismus. Proč?
Protože ten druhý dává všehoschopným moc se neomezeně obohatit. A běda, když by měli mít o korunu méně, ono stačí, když jejich výkrmné přírůstky nedosahují závratné výše. Pak musí přijít třeba Oděsa.

S pozdravem.

332276

7.5.2015 10:21

RE: Hezké

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332276

Hezkyyyy. No vidite, ze to jde, pres tu zdarilou manipulici. prekreslujici veskere deni, obhajoby disidentu, jejich vlastni alibismus, normalne pochopit a podat.

A BTW, paradoxne jiz tim prokazujete vlastni silny intelekt, taaak - pozor. Musite si byt vedom, ze drtiva vetsina se na intelektualy pouze hraje, nebo se tak oznacuji sami[smích] Ta sktutecna intelektualni cast je jiz uzavrena a rozhodla se nezasahovat at se deje, co se deje.....a spravne. Doufam, ze vite proc.

332440

4.5.2015 13:46

Nejlepší článek na Zvědavci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Skutečně ohromující a naprosto perfektně napsaný článek, troufám si označit jej za nejlepší článek na Zvědavci.

332290

4.5.2015 16:16

A kde boli záchranné jednotky?

lubosmat 195.?.?.?

„Державна служба України з надзвичайних ситуацій.“

Podľa vzoru RF sa jedná len o štátne požiarne a záchranné jednotky, ktoré spadajú organizačne pod Štátnu službu Ukrajiny pre mimoriadne situácie / ŠSUPMS / resp. jej nadriadené MO.

Na jednej strane došlo k podpáleniu domu odborov v Odese organizovanou krvilačnou bandou, avšak na druhej strane, bolo ešte strašnejšie to, že všetky zložky ŠSUPMS boli mimoriadne pasívne a nijakým spôsobom nezasiahli do prebiehajúcich udalostí.

Takýto stupeň akceptácie násilia, ako nástroja na dosiahnutie politických cieľov je bezprecedentnou ukážkou kam až sa dá zájsť v boji za „euroatlantické cennosti“.

Udalosť v Odese je studená sprcha pre všetkých, ktorí ešte stále dúfali že život je pre západnú spoločnosť tou najcennejšou hodnotou, opäť zvíťazila moc peňazí a vykúpala ľudské nádeje na lepší život v nezmyselných potokoch krvi.

Záchranné zložky na Ukrajine bojujú s materiálnym nedostatkom a veľkou korupciou. Miliardy dolárov zo západu však roky tiekli do rozoštvávania a nepokojov, a nie do záchranných zložiek a techniky.

Na Ukrajine prebieha nefalšovaná vojna oligarchov, ale tá je zrejme svojimi princípmi oveľa bližšie „západným cennostiam“ než tým východným.

332297

6.5.2015 10:01

RE: A kde boli záchranné jednotky?

disident 90.?.?.?

Reakce na 332297

Je zjištěné,že hasičská technika byla blokována nacistickými bojůvkami.Policie měla tajný rozkaz od ministra vnitra junty Avakova nezasahovat.Celá akcebyla juntou naplánována,živelné byly jen excesy nacistických ordnerů.Je smutné,že v naší zemi,která v době okupace trpěla nacistickým terorem a kdy byli hromadně vyvražďováni odpůrci režimu,se najdou nacistická hovada,která masakr v Oděse schvalují.

332403

5.5.2015 9:49

Češi mají obavy z Ruska, obraz Putina se blíží Stalinovi

r.m. 80.?.?.?

http://www.novinky.cz/domaci/368639-cesi-maji-obavy-z-ruska-obraz-putina-se-blizi-stalinovi.html
tohle jste viděli ne?
anketa na Novinkách dopadla opačně
a teď se mrkněte na xichty vedení firmy co to dělala: http://www.ipsos.cz/kontakty/

[velký smích]

332330

5.5.2015 10:40

Češi mají obavy z Ruska, obraz Putina se blíží Stalinovi

r.m. 80.?.?.?

Celkem 54 procent dotázaných vnímá současné Rusko jako „říši zla“. Negativně Češi vnímají i ruského prezidenta Vladimira Putina. http://www.novinky.cz/domaci/368639-cesi-maji-obavy-z-ruska-obraz-putina-se-blizi-stalinovi.html
anketa čtenářů říká ovšem něco jiného
67.5% NE
32.5% ANO
Takže jak se to mohlo stát? Jednoduše, je zatím rodinná firma Ipsos z Černošic u Prahy, https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=278038&typ=PLATNY
Sídelní obec zmodralých bolševických zlodějů co zabrali prvorepublikové vily v údolí Berounky.
jednatel: RADEK JALŮVKA, dat. nar. 19. září 1967, General Manager CZ&SK
Vložený obrázek
dozorčí rada Jalůvková)))

Jakub Malý Deputy General Manager CZ&SK
Vložený obrázek
držtičky sloužící každému režimu
IPSOS
Česká republika
Slovanský dům, vchod E
Na Příkopě 22
Praha 1
110 00
tel.: +420 226 513 111
tel.: +420 226 513 112
e-mail: czoffice@ipsos.com
nedívejte se na ně dlouho, pozvracíte se))))

332334

Příspěvků: 47

04.05. 02:57 vladuna  Nejsem optimista
05.05. 00:17 F&T  RE: Nejsem optimista
06.05. 11:23  RE: Nejsem optimista
04.05. 05:34  Pani Prochazkova, vasi vyzvu
05.05. 19:06 neregistrovaný  RE: Pani Prochazkova, vasi vyzvu
04.05. 07:23 hady  EÚ a bezpečnosť
06.05. 11:00  RE: EÚ a bezpečnosť
06.05. 11:35  RE: EÚ a bezpečnosť
04.05. 08:18 Freddy  Vraždění na Ukrajině
06.05. 12:31  RE: Vraždění na Ukrajině
04.05. 08:20  takove zklamani se nazyva i podvod
04.05. 08:50 Marten264  Dal jsem za jedna
04.05. 10:54 Sibolet  RE: Dal jsem za jedna
04.05. 11:34 ROMAN1  RE: Dal jsem za jedna
04.05. 12:26 ROMAN1  RE: Dal jsem za jedna
04.05. 11:45 martin bareš  RE: Dal jsem za jedna
05.05. 21:09  RE: Dal jsem za jedna
06.05. 10:14 paolo  RE: Dal jsem za jedna
06.05. 17:43 Marten264  RE: Dal jsem za jedna
05.05. 23:27  RE: Dal jsem za jedna
06.05. 12:49  RE: Dal jsem za jedna
07.05. 05:15 favela  RE: Dal jsem za jedna
06.05. 05:57 favela  Kdo neslysel SVITA
06.05. 10:52 Emil Robot  RE: Kdo neslysel SVITA
06.05. 11:56  RE: Dal jsem za jedna
06.05. 13:37  RE: Dal jsem za jedna
04.05. 09:33 (Max 25 znaků.)  POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 11:54  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 12:46 Freddy  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 22:10  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
05.05. 00:19  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 12:48  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 13:48 Léčitel  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 16:13 Marten264  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
05.05. 04:09 favela  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 16:48 FRANTA1  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
06.05. 14:14  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 18:42 Satanist  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 12:08 hestroy  RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
04.05. 13:49  A jiné posuny. Nedydelnatost. :-))
04.05. 09:35 martin bareš  Hezké
07.05. 10:21  RE: Hezké
04.05. 13:46  Nejlepší článek na Zvědavci
04.05. 16:16 lubosmat  A kde boli záchranné jednotky?
06.05. 10:01 disident  RE: A kde boli záchranné jednotky?
05.05. 09:49 r.m.  Češi mají obavy z Ruska, obraz Putina se blíží Stalinovi
05.05. 10:40 r.m.  Češi mají obavy z Ruska, obraz Putina se blíží Stalinovi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 593