Diskuze k článku

Hitler věděl, že válku prohraje

Příspěvků 36

28.4.2015 3:44

Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Desetileti propagandy vitezne strany udelalo sve,to co je o nem napsano mnohdy vubec nema nic spolecneho s Hitlerem,vzdy nam byl komunisty,tento polovicni zid,predstavovan,jako silenec,jez chtel cely svet,ackoliv tomu bylo naopak,jen si vzpomente propagace komunistu,co by zidovsky vynalez,tvrdili,ze internacionalismus vyhraje na celem svete,dnes se deje neco podobneho,jen firma zmenila nadpis, podstata veci zustala stejna,dobyt svet!
Hitler valku nechtel a proto Hess seskocil padakem ve Skotsku a zid Churchil jej zavrel,co by prvni na svete,miroveho posla do blazince.Mnozi nazyvali Hitlera "ceskym kapralem",jeho pritel byl zid,ackoliv o antisemitismu slysime denne ,tak nikdo nepipne ,ze 2500 zidu slouzilo v armade a jejich obrad v zakopech fronty byl nemci povolen,nejvetsi general nemeckych armad byl zid,nejderovanejsi pilot byl zid a druhym kapitanem na Bismarku byl rovnez zid.
Jeho kniha byla sepsana pomoci zidu,puvodni nazev byl 4 and half roku zapas proti lzim,hlouposti a zrade,to vydal Max Amann,ale ,pozdeji to zmenil na Main Kampf-Muj Osud. Main Kamf ctou lide kolem celeho sveta a mnozi se podivuji tomu,co vsechno Hitler rekl s predstihem doby,dnes,kdyby videl muslimskou Evropu by rval smichy,ani Churchill by se neudrzel pohledem na cary,kdysi nejvetsiho svetoveho cisarstvi.Za uvedeni Nurimberskych zakonu byl pochvalen rabiny,jez mu k tomu blahoprali,jako za ochranu zidovske krve,vlajka Israelu-zidovstva , byla jako jedina legalne povolena v celem Nemecku,naborove kancelare byly rovnez otevreny do posledniho dne Nemecka,Zionisti nabidli spolupraci s Hitlerem,kdyz jim pomuze ustanovit Israel,o tom dnes ani nepipnou Hevara agriment byl obchod mezi Nemeckem a Israelem.
Je mnohe,co nam vykresli Hitlera jinak,nez jak nam vtloukli do hlavy,jako,"mizerny malir" dnes lid ekupuji jeho obrazy do zbirky,z pocatku,jedine knihy o vojenske technice a jinem byly vydany v zidovskych nakladatelstvich,nikdo jiny si to nemohl dovolit.Jsou veci,ktere ani dnes a ani zitra jeste nebudou zverejneny,proste,ani nemohou rici lidem pravdu,jak byla druha svetova valka naprosto zbytecna.Rika se ,ze diplomatickyma cestama ,Hitler zarucil Anglii nebombardovat Oxford a na oplatku,spojenci nebudou bombardovat Drazdany,jak to dopadlo vsichni vime,porovnejme fil Hoganova valka, se zkutecnosti zajatych Nemcu na Ryne, popsane v knize;"Another lossis". Hitler mel respekt Cervenemu Krizi,zato spojenci,nikdy nepustili cleny Cerveneho Krize do svych koncentracnich taboru.Je jasne,ze si pisalkove udelali s osudem Hitlera obchod,ale,pravdy tam moc nebude.

331931

28.4.2015 10:43

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

realista123 87.?.?.?

Reakce na 331931

Faktom je že Hitler poštval proti sebe ľudí, ktorí sa pred vojnou chceli spojiť. Faktom je že títo ľudia teraz vymierajú a ich územia obsadzujú ich iné rasy. Faktom je že Hitler bol falošný mesiáš s falošnou starovekou svastikou.

331955

29.4.2015 11:32

Hitler ich oštval proti sebe?

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 331955

>Faktom je že Hitler poštval proti sebe ľudí, ktorí sa pred
>vojnou chceli spojiť. Faktom je že títo ľudia teraz
>vymierajú a ich územia obsadzujú ich iné rasy.

Zabúdate na svetovú vojnu v roku 1914? Vtedy niekto poštval Anglosasov proti Nemcom... keď prišiel Hitler, bol tento konflikt už dávno v plnom prúde, len bol mierne, ale naozaj len mierne prekrytý.
Druhá svetová vojna je len a len pokračovaním Prvej.

Čo sa týka toho, že dnes beloši vymierajú: vážený pane, je to práve preto, že Hitler vojnu prehral, teda kvôli jeho nepriateľom. Určite nie kvôli Hitlerovi. Ak by vojna nebola, užvaši rodičia by po dobytí Európy svetovou revolúciou najpravdepodobnejšie zdochli v židoboľševickom gulagu.

K samému článku: celý je absolútne bezcennný, založený na tlachaninách žida Fromma o človeku, ktorého nenávidel - o Hitlerovi. O "nevedomí" môže fantazmagoriť každý, čo len chce - nedá sa to vyvrátiť, pretože - och, aké výhodné, je ab definitio neviditeľné a nedokázateľné.

332036

29.4.2015 12:01

RE: Hitler ich oštval proti sebe?

Rubens 87.?.?.?

Reakce na 332036

možno zmeníte názor:
http://ulozto.cz/xwX8V5iW/tvurci-kridel-pdf

332040

30.4.2015 11:53

RE: Hitler ich oštval proti sebe?

ignorkazik 95.?.?.?

Reakce na 332036

Hnůj.
Jsem ročník 1963 a vzpomínám si na košilaté vtipy o Brežněvovi a Husákovi, ale nevzpomínám si, že by mě za to někdo stíhal. Když dnes poslouchám školou povinné děti, jak nás tu příslušníci Lidové armády stříleli na potkání, učí je mimochodem úplně stejné učitelky, co nám tloukli do hlavy něco jiného - nedivím se vám.

Opakuji speciálně pro méně chápavé, pač už mě nebaví opakovat to samé: Hitler, snad se dosloužil kaprála čí jak se to dnes jmenuje, ale je úplně stejná persona jako třeba ten poddůstojník Napoleon, z božího dopuštění císář. Možná nevnímáte, kdo je oba financoval? Ano, ten sám dům Rotschidů. Proč? Ještě jednou - francouzská revoluce, ruské 1905 a 1917 - z jednoho soudku. Pod hesly bratrství, rovnost a bla bla - garantují vám že žádná rovnost není, ani já tobě ani ty mě - nejsme si rovní. A na toto konto padlo hodně přes 200 milionů evropanů, nám se stýská jenom po 6 milionéch židů - a to ještě nikdo neprokázal, že každý ze 6 mln se cítil židem, i když třeba měl tchyni židovku.

Takhle tak se vyřizují účty - v zastoupení, cizíma rukama, gojskýma. Když carevna tuším Jekaterina II umožnila imigraci do Ruska - přijelo tam spoustu němců - celé povolží bylo německé - poláků a taky mj čechů na volné pozemky. Taky nejeden žid z českých a polských štettlů a gett normálně utekl rabinovi, což jim neodpustili.

Lidi, nakolik je to těžké? - vyťukat si na klabesnici jméno hitler a všechny souvislosti? je to žid, rakouský žid, stejně jako Stalin byl gruzinský žid. Hitler způsobil nejhorší genocidu v historii, nikoliv ovšem na židech. Tato fakta nejste schopni vidět, pač jste jednoduše mediálně zmasirování, chodíte po světě s přesvědčením jak jste svobodní rovní atd. V Evropě nebylo a není dost surovin pro takovou válku - měď, molybden, wolfram i blbou selitru museli dovážet - platby šly přes švýcarské atd banky, kde seděl ten samý žid a po válce vydali knihu - přes 3 kg jemně psaného papíru. Proč to ale tenkrát nezarazili?

Rozdíly jsou patrné na třetí- čtvrtý až osmý pohled -vůdce "ruské" revoluce Lenin prohlásil, že bude šířit revoluci po světě třeba do posledního rusa. Nejsem přesvědčen, že tento jeho "výrok" je ve vybraných spisech, které jsme museli studovat.

Takže co se stalo a proč? "Ruská" revoluce 1917 je kompletně žido-masonské dílo, akorát se tam nachomejtl Stalin, taky žid, ale z jiného soudku. Takže nakonec zřídil komisi pro de-judeisaci sovětského svazu a spoustu jiných správných počinů. Světové masonstvo muselo počkat až chcípne - i k tomu pomohli - až mohli pokračovat v "projektu". A je mi teď úplně jedno, kolik "lidi" si teď s pěnou u úst třepou o tom, že to pravda ani nemůže být. Jste ovci. Tak je to.

332097

2.5.2015 4:40

Je mozny ze H.slibili modre z nebe,

favela 113.?.?.?

Reakce na 332097

i kdyz prohraje a pak jak je jejich "dobrym"zvykem./Zmatky kolem H. jsou asi umyslne..Fromm byl ale velice chytrej clovek to se neda uprit.Z mladi si pamatuji na nase detske reakce na obrovske tlaky propagandy a nase snad cynicky hrube necitelne vtipky na adresu toho,co se delo v koncentracnich taborech,jako nas obranny mechanismus proti citovemu vydirani provozovanemu denne na nas.Konspirace jsou mozna veci podobnou.
Mam rad deti a rad je pozoruji, jejich tvorivost a spontannost. nemohu si nevsimnout,ze jejich rodice je zkrasluji bezmezne, kudrlinky,makeupy,obleceni /navnada na pedopederasty/a jejich chovani kdy se velmi casto dozaduji veci nahlas, hystericky a rodice v "pozoru" s velkou pozornosti,dodaji okamzite vyzadovane cimz jim davaji najevo ze jsou duleziti a ze i jejich chtivost dostat vse hned ted,nejdulezitejsi na svete/jedinacek-syndrom/...
Letmy pohled na USA, z sirsiho uhlu nam ukazuje ,ze take USA jednaji podobne ,stejne jako pubertalni rozmazlenej smrad, ktery po mnoho let odmita mentalne dospet do zraleho veku.I kdyz dnes fyzicky na prvni pohled vypada dospely./zbrane/.Narazi-li na prekazky,reakci jsou typicke, hysterie,vyhruzky,vydirani sveho okoli a caste pouziti nasili.Protoze jsou /USA/nauceni mit vse a hned a sebevedomi ,ze jsou stredem sveta a muzou take vse ..A na vine je taky cely svet, "politiku,statniku"!!.Jednim slovem rady poskoku vseho druhu s cilem ochotne se zavdecovat za kazdou cenu i pres "mrtvoly" jsou nekonecne. /Havel,Mitterand,Blair,Cameron, Merkel,Holland a dalsi/.Duvodem je ziskat a udrzet paraziticky styl zivota ,protoze mentalni deformace jim rika ze jsou daleko vic nez my./Nasledky jsou take velke deformace rozmazlovanim pro USA/.Slouhove jsou schopni vseho a za kazdou cenu si udrzet sve pozice,zrazuji sve spoluobcany,kteri je v duvere zvolili/aby byli /obcane/ pak krute oklamani/.Zacalo to treba v Bretton Wood a konci to na schuzich G7,G20,EU-USA-NATO kam si prijizdeji pro rozkazy od USA./Dobry priklad z Tramtarie,kde Putin byl isolovan a ani jeden parasit nenasel odvahu s nim promluvit.A Putinovi pribyva i povest mucednika!!Odmitnuti prikazu znamena ale pad z vlady,i nasili a konec parasitovani.Toho zadny neni schopen a proto quislingovskou kolaboraci zaprodavaji denne sebe narody a spoluobcany hloubeji do poroby a otroctvi a zhouby. Starsim se dava pocit ze jsou na obtiz a duraz kazdeho diktatora je na mladi.Dnes je "mrkvi" napr. stat se "Star",jako fousata zpevacka ,kdy umet neco neni podminkou,to zaridi masiny ve studiu,herectvim,to dnes muze kazdej a grafomanie velmi rozsirena.Korektnost a multivlada mensin pracuje naplno a tak kvalifikaci rezirovat a psat"knihy"pro film a TV v USA je treba dlouholety /10ti lety/trest za vrazdu, nedovolene drzeni zbrani prodej drog. Pouze pro cleny mensiny !!Vzorem jsou ti co jakkoliv ubiji druhe a ziskaji penize a slavu. "Zvitezi". Diky boji USA za lidska prava a svobodu ,nasi budoucnost svet nema nic z toho a je plny nasili a zbesile vybicovane rasove nenavisti, ktera vsak predtim neexistovala,nebo jen v male mire.

332182

29.4.2015 7:34

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 331931

Co,mnoho lidi nevi a ,take mnoho lidi ani nechce vedet,je to,ze ty proslavene koncentracni tabory,Nemci okoukali od zidobolseviku,jak je primo jmenovali,otcem taboru sibirskych Gulagu byl zid Naftaly,jez pred tim sam byl na Sibiri,co by vezen aStalinovi dal nabidku,jak se to da lepe vse udelat,takze vystavba komunismu stale miliony mrtvych v mirove dobe, stavba Ladozskeho kanalu stala statisice mrtvych a co sibirska magistrala,nesmime zapomenout,ze Hitler dosahl dohody s "bolseviky' o vycviku Nemcu na uzemi Ruska,zejmena letcu, v ramci zakazu Veirsalske smlouvy.To,smrdi,jakoby chtel valku a zde je dukaz,ze s architektem Albert Speer mel plany na prestavbu celeho Berlina s vyhledem na dvanact roku,kdyby chtel valku,tak,jak by mohl delat tak grandiosni plany,dalnice,lidova vozitka a mnoho jineho.Anglie zavistive koukala,jak se Nemecko pozvedlo a zmizela armada nezamestnanych.
Z jine stranky se podivejme na Walfen, armadu dobrovolniku z cele Evropy,jez oblekli nemeckou uniformu,dokonce i dobrovolika z Alzirska a Albanci,co by muslimove meli svou jednotku, v radach Walfen bojovali Francouzove,Danove,Finove,Svedi,Madari,italove,dobrovolnici ze Spanelska a dokonce i par Anglicanu a i jine narodnosti,pozdeji i Ukrajinci, v ulicich Berlina bojovali Danove,Hitler uvazoval o sjednoceni Evropy,daleko driv nez dnesni Evropska spolecnost.
V dob eoblezeni Berlina,stoji za zminku v ramci obrany,staveli barikady,dobrovolne,zide,nebot vedeli,co bude nasledovat,az "Vychodni zide " dorazi do Berlina,meli sve informace,ze Ilya Ehrenburg vyzyva v armadnim rozhlase,aby vojaci znasilnovali nemecke zeny,ze to je jejich korist,asi nechtel znat Zenevske dohody,spise se drzel talmudu,Ilya mel za sebou tazeni ve Spanelske obcanske valce,kde dochazelo k prvnim zverstvum,pod bolsevickou taktovkou,ktere byl clenem,nechal palit literaturu popravenych zidu Stalinem.
Hitler vedel a nechal v radiu cist z knihy od Theodore N.Kaufman "Germany must perish",kde vsichni muzi meli byt vykastrovani, podereni bylo,ze to spis napsal Roosevelt,kniha byla vydana na zacatku valky,v USA, v roce 1941,kdy,nemecka vojska vsude postupovala.
z v roce 1879 William Marr napsal knihu "The Victory of Jewry over Germany" a timto vypukl,falesny antisemitismus, takze,nenavist na Nemecko ma dlouhe koreny,ale,i presto,Hitler mel zidovskeho sofera,Maurice,jez byl v hodnosti SS,jeho diabeticka kucharka nebyla take rasove cista,jakozto ,snad i jeho osobni doktor Morell.Spojenci,nevedli,co udelaji nacelnikovi generalnimu stabu ,zidu, Mansteinovi,jak, zid muze byt na tak vysokem postaveni,jim neslo do hlavy a to nejen jim.Navic,dodnes zberatele by platili hromagu penez za zionistickou medaili udelovanou,jak vojakum,tak zidum za uskutecnovani zionismu.

332020

29.4.2015 19:49

Fanatismus plodí lež a demagogii

Kiviss 37.?.?.?

Reakce na 332020

Koncentrační tábory

Jinak také "rezervace". Vytvořila americká vláda, jako nástroj eliminace původních obyvatel země.
Potom stejně "humánní" zařízení stavěli Britové v Búrských válkách, a až poté je "objevili" v Rusku.
Téměř k dokonalosti je dovedli nacisti/fašisti.
Po II. sv.v. lze pokračování najít ve Vietnamu, Afghánistánu, Iráku apod.

A budete-li takto pokračovat, budou, za nedlouho, tato "ubytovací zařízení" určena i pro evropskou populaci. [pláč]

332065

30.4.2015 5:13

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 332020

Co, bylo vlastne nejvetsim provinenim Hitlera?
Bylo to kopnuti do zadku mezinarodnim bankerum,kterym Hitler nevydal marku na jejich ,tak zvany ,zlaty standart a razil sve penize,podlozene majetkem statu a praci Nemcu,to same ,co postihlo Linkolna a Kennediho,ze zacal stat,ne banky,razit vlastni penize a tim odstranil svetove sejdire od enormniho videlku,ktereho uzivaji dnes na sto procent,staci se podivat na americky dolar,ktery je zadluzen na tisice roku s trilionovou castkou,jez nejde zplatit zpet, o to se snazi i "ceska " vlada,zadluzit,prodat,svuj vlastni stat.
Druhou veci bylo,ze Hitler nechtel skakat jak zide piskali,vedel,ze kdyz je neodstrani z administrativi,tak,se v Nemecku pomeri nezmeni k lepsimu a navic dostal prehled o zidovske podvratne cinnosti v ramci Talmudu. ROZHODNUTI MEZINARODNIHO ZIDOVSKEHO KONGRESU V ROCE 1933,24 BREZNA BYL TAKE PRICINOU,NAVIC,HITLERMEL ZPRAVY OD SVYCH DUSTOJNIKU,KTERI NA VLASTNI OCI VIDELI PRACI KOMUNISMU NA RUSKYCH LIDECH.
Jako,vojak,poznal,o co jde ve Spanelsku a nakonec Erhardova vlada a vzpoura "rudych namorniku"Karl Liebknecht a Rosa Lucembugova sejici myslenku komunismu s ucelem politickeho prevratu,postavit Nemce,proti Nemcum,mu otevrela oci a udelal pod natlakem zidu z Ameriky,Ultermaier a spol,kratky proces v poradku,kdo je panem V Nemecku,Radek,sovetsky zidovsky prisluhovac musel utect z Nemecka, priliv zidu z Polska,take mel svuj vliv,jakoz i vrazda mladeho nacisty ve Svycarsku a nakonec vrazda v Parizi,nemeckeho,tretiho velvyslance,situace s bojkotem na nemecke zbozi,uz byla jen zaminka,nakonec,Churchill to rekl,ze,valku nevedou proti Hitlerovi a nacisticke strane,ale,proti nemeckemu lidu,dnes,mame ten samy scenar v jinem baleni.Tady by se dalo rici,ze,historie se opakuje.
Nam,Cechum by nikdy nemelo uniknout,ze podminky tak zvane ,nestoudne Mnichovske porazky,byli napsany synem profesora, Hauhosfera,jez byl zenat s zidovkou, tudiz jeho syn byl,dle,zidovskych zakonu cistym zidem,ktery kamaradil s Hessem.Takovych privigovanych zidu bylo v nacisticke masinerii,opravdu dost,jen prikladem reziserka "Leny",jez delala nacisticke propagacni filmy.Zidum v Nemecku se dobre darilo do doby nez,pres ocean dostali naraz z Ameriky, coz byla prace americkeho zidovstva,co dela dnes ,americke zidovstvo,chvali kazdou valku USA,kdekoliv ve svete.Vzdycky zide vinili Evropu,ze meli Hitlera zastavit,aby nedoslo k holocaustu,jak,dnes,zide podporuji mir,kdyz vzdy podporuji valku,od poustni boure,az po jednotku zidu v ulicich Kieva.

332079

30.4.2015 14:13

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

ignorkazik 95.?.?.?

Reakce na 332079

Hitlerova "osobnost" "kterou neznáme" - velmi si vážím pana Nohejla pro všechny příspěvky. Ale pravda je tak prostá, že máte strach pohlédnout ji do očí.

Hitler byl synek od jedné chudobné židovky, která chodila poklízet do bohatší židovské rodiny, takže nejspíš i otec byl žid. Není to nic, samo o sobě to neznamená vůbec, ale vůbec nic.

Jenomže, vracíme se tu k otázce barevných revolucí. Podotknu, že jsem teď poslouchal německý rozhlas. Ǔplně stejné štvání jak v 1914, RBB Berlin - musel jsem se štípnout do tváře. Úplně ty samé lidi dělají to samé. Jak jde udělat z alkáče Havla mučedníka, a proč musel "trpět" za nás.

Svobodník čí co to bylo, ten hitler, až dostal podporu po všech stránkách - stejně jako Havel, tak naklusal. Po takové nabídce nic jiného dělat stejně nejde.

Takže tu máte odpovědi na všechny svoje otázky. Nic jiného dělat ani nemohl, ani nechtěl.

332105

1.5.2015 3:13

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 332105

Veci nejsou tak jednoduche,ale,rodokmen Hitlera rika ,ze Klara nebyla zidovka,Hitler,dle,Nurimberskych zakonu byl vlastne polovicni Roshchild,vedel.ze jeho matka byla svedena,videnskym zidem,kde slouzila,ale,ani odtud nepochazi ten hitleruv antisemitismus.
Definice,kdo je zid a kdo neni nam naznacuje pomnik,kde nemecka zena place nad zidovskymi vojaky jez se obetovali,"za vlast",za Nemecko,tak,byli Nemci,tady je ta rovnice,ktery zid bojoval za Nemecko, obetovalse pro Nemecko,byl Nemcem,pro mnohe to bude nepochopitelne,ale,ktery zid daval prednost zionismu,judaismu,nad Nemeckem,byl zid a nebyl Nemec,tak,to myslel i Herman Georing.Pravdou je a to se neda zatajit,ze Hitler propustil zidy,zenate s nemkama,ze,dal rozkaz,aby zidovsti veterani z prvni svetove valky,byli mimo akce gestapa,take,dal rozkaz i pro zidovske zeny,ze se gestapo nesmelo vyptavat zen na osobni-sexualni stiky.Spojenci zasli,kdyz dobili Berlin a zidovska nemocnice plne fungovala,ackoliv propaganda rikala,ze v Berline uz neexistuje jediny zid."Navara agriment"pomohl budovat Israel,skola pro zionisty byla povolena Hitlerem na vyuku pristich zidovskych farmaru v Israelu,Nemecko dodalo zemedelske stroje,povazte jen,ze samotny Aichman prohlasil o sobe,ze je zionista,dr.Kestner v propujcene uniform eSS,vybiral zidy z koncentracniho tabora pro pristi Israel v Palestine,kam byli nacisti pozvani zionistickou organisaci,coz je vec,co mnozi zide a propagandisti holocaustu nechteji videt a slyset,staci si precist artikl, jinych zidovskych skupin, jez prohlasuji Israel za nezakonny a vini zionisty za smrt 400 rabinu,jez nedostali povoleni do Anglie,nakonec,vzpomente,ze i vlak s detmi do Anglie v ramci humanisticke akce,acisti zorganisovali s Hitlrovim souhlasem,to same s vlaky do Svycarska a odjezd lodi na Kubu,Dominikanskou republiku,ale,ne do USA,roosvelt jim odmitl pomoc a asil v USA,lod se musela vratit do Hamburgu.Tady,jsou umele utvorene "diry" v historii druhe svetove valky a i v osobnosti Hitlera,jez byl zidovskou novinarkou navrzen na "Muzem roku" a ne jednou.

332143

2.5.2015 21:25

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

ignorkazik 95.?.?.?

Reakce na 332143

Vždyť jo. Nechce se mi hrabat v této nedávné historii, pač je to neskutečný hnůj.

Ale podivejte na toto: Tusk, polský svého času prezident, Gribauskaite litovská prezidentka, Porošenko atd - všichni držiteli amerického pásu. Oni jsou na služební cestě, pokud jste nepochopili. Berou plat a cestovné k tomu, a až splní svoji "misi", tak se vrátí domů - do emeriky.

A našinec si tu bude prskat u piva -koho je třeba volit, a pak bude hryzat hlínu v zákopech - tak jednoduché to je.

332204

30.4.2015 14:35

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 332079

mezinárodní bankéři byli chlebodárci hitlera takže je těžko mohl někam kopnout až když ho nepotřebovali tak ho prostě zařízli
němci válku nikdy vyhrát neměli a ani dost možná nemohli
takže si své nevtipné obhajování nacistických zločinců milý bobíku raději nech pro sebe [mrknutí jedním okem]

332108

2.5.2015 3:58

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 332108

Banka,Vam z pocatku pujci penize na vysoky urok,pozdeji Vas znici,Vas majetek s urceny bankou,Vam vse prodaji za polovicni cenu,ze to stale nebude stacit k zaplaceni dluhu,tak to delaji cela stoleti.
Je to zajimave,videt, dvoji svet,coz se mnohym lidem nepodari,vsechno spatne vime o Hitlerovi,ale nic,ani ne komunisti,s zidovskym vynalezem komunismu, ze by mohl byt spatny take,ackoliv priklady tady jsou o tom dvojim svete,Marx je pohrben v Londyne ,ne v Moskve,prvni komunisticke noviny nebyly tisteny v Moskve ,ale v Americe ,v Chicago.Takze,komunismus ,juadismus v jinych formachmpod heslem antisemitismu se stal vladcem v zemich,kde uadjne melo zem ridit krestanstvo,tedy,jakoby a zatim,toto krestanstvo zaviralo sve vlastni obcany jestlize rekli neco,co se nelibilo Stellio Capocchichi,ktery rekl,ze ,stinove ,zidovske vlade,za oponou.Prikaladem je v Parizi v roce 2007 zatcen protoze ze znalosti africkych pomeru ,rekl:Ze Auswitz byl prakticky raj,proti tomu,co se delo v te dobe, v mnoha zemich Afriky, a bylo,zle!!
Navic se pan Stello neudrzel a doslova rekl,ze za sytuaci v Africe muze zionisticky vliv,Banka,International Monetory Fund,jez udelala zivot v Africe neunosnym,takze,zivot v Auswitz byl prochazkou a zde narazime v historickem zaznamu na vypoved vezne ,z Gulagu a shodou okolnosti prodelal i Auswitz a rekl<tenkrat bez znalosti antisemitismu<tedy,zcela nevinne,ze Auswitz proti taborum Gulagu je rekreacnim centrem,rajem na zemi. Takze,kolik roku by mu naparil,"krestansky soudce",kdyby to nebyl soudce zidovsky necham uz na Vas.Pan Stellio,dostal sest mesicu vezeni,aby si osvojil,ze demokracie neni pro vsechny.Cesty "Bozi prosretelnosti jdou vselijakou cestou,takze,pan STELLO vyvazl z toho jeste "levne",dnes,uz by dostal mnoem vic, v ramci pokroku.
Nakonec,Ceska republika je az po "usi" zadluzena,nejbohtsi zeme ,Australie,je zadluzena,USA je nekonecne zadluzena,jak je to mozny,premyslejte,mate more,mate vsechny nerosty,mate lesy,dobytekmurodna pole a stale jste zadluzenej.

332181

2.5.2015 21:13

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 332181

"s zidovskym vynalezem komunismu"
nohejle tys požil? [chechtot]

332202

2.5.2015 22:57

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 332020

Co to žvaníte Nohejle o tom, že Hitler měl s Rusy dohodu o výcviku německé armády??? Takovouto dohodu mělo s Ruskem Německo před nástupem Hitlera k moci. V roce 1933, po nástupu Hitlera k moci, SSSR tuto vojenskou spolupráci ukončil.

332207

2.5.2015 23:24

ukrajinský "oligarcha"

ignorkazik 95.?.?.?

Reakce na 332207

Firtaš, ani nebudeme zmiňovat že židovského původu, sedí od loní v šikovném rakouském kriminálu. Aby bylo jasné o koho jde : veškerý plyn a podobné obchody šly na Ukrajině přes něho, a samozřejmě přes Timošenkovou, vždyť má svých 13% úplně všude.

Jeho zajetí je z kategorie "špatný vtip". A stalo se. Snad chtěl globální prediktor naznačit, jak lehce to půjde,- zbavit "majetků" všechny rychle zbohatlíky. Kyperská "krise" byla právě ukázkou, ale lidi si rychle zapominají.

No takže ten Firtáš nakonec promluvil - jak sponzoroval Klička, Porošenka a celý ten hnůj -

http://vz.ru/world/2015/5/1/743212.html

332209

5.5.2015 7:43

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 332207

This brings back memories of the post-Rapallo 1920s and early 1930s secret cooperation between the USSR’s Red Army and the Weimar Germany’s Reichswehr, which allowed the latter to develop and test weapons in Russia, forbidden under the Treaty of Versailles.
Mate pravdu,ale,spoluprace presla az do dnu, kdy Hitler byl zvolen za Risskeho Kanclere,nastoupil urad 20 ledna ,1933.
Take se dobre vi,ze v prvnich dnech valky proti Rusku,jeste projizdely vlaky z Ruska do Nemecka se zbozim,ackoliv valka zacala.Zde se najde i zminka,jak spojenci chteli zcela vyhladovet Nemecko,ale,stalo se nepredvidane,prisel Hitler.
the Allies offered food and medicine after the armistice, but Germany refused to allow its ships to carry supplies". Further, Marks states that despite the problems facing the Allies, from the German government, "Allied food shipments arrived in Allied ships before the charge made at Versailles
Buh vi,jak by vypadal svet dnes,kdyby se Stalin a Hitler dali dohromady.
Spoluprace i byla ve vymene veznu,takze mnohy antikomunisticky clovek,byl,predam Nemci do rukou NKVD a Opacne

332322

5.5.2015 8:48

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 332207

Vážený pane,to že se o spolupráci SSSR s Německem každý den nepíše v "Novinkách",ani to nedává CNN 3xdenně,neznamená,že spolupráce nebyla....
až do r.1936 byla na dané poměry velice a dnešní pohlad na minulost intenzivní a neodbývala se pouze v oblasti velitelsko štábní(letectvo-výsadková vojska,výcvik v ovládání tank.techniky a taktika jejich využití na bojišti/Guderian,von Manstein),ale i technické....
Díky tomu přišel SSSR ke spoustě licencí na výrobu v oblasti např.dopr.a spojovacích prostředků...a Německo si mohlo vyzkoužet voj.techniku,kterou mělo zapovězeno dle Versaileiské zmlouvy vlastnit,vyvíjet a vyráběl a překonat tímto způsobeného zaostávání mu pomohl právě i SSSR....vše se radikálně změnilo až počátkem španělské občanské války a čistce v sov.armádě,kterou nepřežil mj.i maršál Tuchačevskij,který ten program spolupráce budoucích úhlavních nepřátel,řídil....
Tu užitečnost spolupráce v taktice boje s hromadným nasazením tanků na hrotu útoku pocítili jak Poláci,tak později Francouzi,kteří,ač měli lepší tanky než Němci,byli těmito poraženi během 14 dnů právě proto,že je díky zaostalé taktice nedovedli využít...
Dnes o tom žádná ze zainteresovaných stran nechce mluvit a dává to k dobru jen někdo třetí,když chce dát rovnítko mezi "potrhlým frajtem z první války" a "šíleným Joem".... [velký smích]

332325

28.4.2015 7:41

kde spravil autor chybu

tartus 109.?.?.?

chyba je v tom ze zabudol na prvych 6 rokov vlady kde Hitler budoval, nic nenicil. dokonca prve dva roky vojny ked vyhraval tak sa stale budovalo a zveladovalo.
Na konci sa zial Hitler pomiatol, ale za tych okolnosti sa mu necudujem.
Takze nevytvarajme si domnenky na zaklade poslednych mesiacov, ale postupujme od zaciatku, Kdo bol hitler pocas prvej svetovej vojne, co robil po nej, preco siel do politiky, v kom videl nepriatela a preco ho nemci milovali. Milovali ho preto, lebo to bol zrejme posledny politik co splnil svoj predvolebny program a tak ho samozrejme nemohli mat radi vsetci politici zapadu.

331933

28.4.2015 8:43

WW2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

do 42 si myslel že vyhraje
v 43 že uhrá remízu
44 bola vzbura dôstojníkov a vojna prehraná(v lete)

Od výhry delila Hitlera a to sústrediť sa v 41 na veľkú Britániu(vylodenie v GB, Malta, Egypt, Suez a Palestína, Irak) a v 42 Rusko bez rasizmu a vytvoriť Ukrajinskú republiku(bábkovú) a Ruskú republiku(bábkovú) a Ukrajinskú armádu(UOA) a Ruskú armádu(ROA), len toľko stačilo [chechtot]

331936

28.4.2015 9:16

RE: WW2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 331936

Úspěšný Vůdce musí vždy každé dva roky nechat vystřílet svůj sekretariát, nejvyšší úředníky a generální štáb. Ovšem trvá li protektorát jen pět let, nic se neděje. Pokud trvá let 26, je to totální destrukce. Svině by neměly být schoné, rozmnožit se, natož vytvořit pak novou rozsáhlejší populaci, /což se bohužel stalo../.

331939

28.4.2015 10:00

RE: WW2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 331936

Foto Adolfa ako si krája koláč v podobe Kaukazu a je vysmiati, že ak by nemal uši tak mu dekel odpadne a nevyzerá na to že by si myslel že vojna je prehraná(sept. 1942) [mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

Vložený obrázek

331947

28.4.2015 9:17

Vnucuje se nam denne, take..

favela 113.?.?.?

...ze MeinKampf psal Dolf, ale neni to pravda.Kde byl /jestli tam byl a pokus o statni prevrat vam nevydela jen 6 let/, to nebylo vezeni,ale debatni klub s mnozstvim navstevniku,spoluautoru prinejmensim. Tady je treba taky vedet vic. Motal se tam i Moricek/zid ridic,ci agent?/,udajne za psacim strojem/...Orwell byl mozna urcen /elitami/aby popsal a pripravil nas na nasi budoucnost /dle toho jak se to furt vyplnuje /,Euroasie a Hitlerova spojena EU vypadaji a funguji nemlich tak jak je Hitler/a kdo este/ naplanovali/,tak jako jine knihy, ktere nas chteji postavit na osudove krizovatky, kde se rozhoduje o nas/bez nas/ pomoci ideologii,doktrin a vselijakych pseudoved ,Fromo-Freudovych zde. Ale kdo jinemu jamu kopa...a tak nakonec rozhodnout muzeme naopak my o jejich osudech. Sudetaci si mysleli,ze my slovanska holubicci povaha , ale z Jugoslavie napr. prchali v udesu v mnozstvi okolo 400 tisic a necekali na odsun..To jsou ty schvalnosti nepsanych zakonu sveta, co delaj zivoty tak zajimave a nepredvidatelne... Pritel nejen Hitlera i R.Hesse /vylet do Anglie/ byl jisty prof.geopolitiky Haushofer, dlouho zijici v Japonsku. Hanussen byl zid, coz dnes "odzivame" uz bez prekvapeni. Fascinujici a iritujici jsou nejen informace o H.ale i dokumenty a vsechno si odporuje navzajem i s recma svedku. /Afery Rohm, kdo byl Heydrich, Canaris, neskryvany agent zapadu ve vysoke posici zjevne probritskeho Abwehru s organizovanim eventualniho svrzeni Dolfa/,nahle svrzeni anglickeho krale Edwarda, Manstein general, Milch marshal,Goering ,kdo rozhodoval kdo je zid?,ekonomika bleskoveho ekonomickeho zazraku Hitlerova, pozdeji zase Spolkove republiky...? V skvele organizovane Risi najednou anarchie v zasadnich vecech. Totez je se Stalinem, ale pravdy uz se klubou. Tak jako ve filmech ,v zivote je vice veci planovanych, nez se nam predklada a denne potvrzuje, /ale dozvime se vetsinou az pozde to co je a neni/. A prave v tom propagandistickem potvrzovani je nase sance zahlednout pravdy. Reagan byl obycejny FBI hollyw. speh napr. a propagandista GE/ GE=spoluvladce v USA/. General Electric, zatim je Tesla a dalsi nesrovnalosti s kradezemi jeho vynalezu..A tak skoro nic dnes neni tak, jak to na povrchu vypada.....

331940

28.4.2015 9:19

Není vůbec důležité, co věděl Hitler

Nikdo (original) 212.?.?.?

Je už vcelku jasné, že Hitler posloužil obřezaným loutkovodičům jako většina "vůdců" tohoto světa.
Cíle celého toho podniku byly zřejmé:
- Redukce a pacifikace bílého obyvatelstva, hlavně rasově čistých Slovanů;
- Velké přesuny majetků a moci směrem ke korporacím, likvidace střední třídy a vzdělanosti;
- Obecně příprava půdy pro promíchání evropského obyvatelstva přistěhovalci z jiných kulturních okruhů, tak aby loutkovodiči nemohli být dlouhodobě odstraněni vzhledem k vnitřním konfliktům (např. diskreditace jakékoli nacionální ideologie a rozvolnění přirozených vazeb mezi lidmi);
- Vyhnání části Židů z Evropy (dobrovolně by masově neodešli), aby se mohla založit mezinárodně nekontrolovatelná mnohaúčelová základna jménem Israel .

331941

28.4.2015 13:03

RE: Není vůbec důležité, co věděl Hitler

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 331941

Jak píšete ! Siokapitálem najatý herec. Svou roli sehrál moc dobře. Nakonec : historické pohádky píší vždy vítězové. Prej nevědomí ... , taky obřezaný slovo.

331968

28.4.2015 9:44

lidé okolo Hitlera

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 149.?.?.?

Mnohem zajímavější než Áda byli lidé, kteří se pohybovali v jeho okolí a výrazně ho ovlivňovali. Právě psaním o něm se vytváří kouřová clona, aby se odvedla pozornost od těch skutečných tvůrců třetí říše.

jen pro zajímavost:
Goebbels, Heydrich, Emanuel Moravec a Hitler byli stejného košer etnického původu. A takových bychom tu našli mraky.

Na závěr chci podotknout, že použít k hodnocení Hitlerovy osoby přímo z nechvalně proslulé košer Frankfurtské školy, která je příčinou morálního rozvratu naší civilizace (feminizmus, multikulturalizmus, (homo)sexuální revoluce, atd...), je opravdu hodně nešťastné

331944

28.4.2015 10:14

RE: lidé okolo Hitlera

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 331944

Frankfurtská škola by nám mohla tiež analyzovať: Buša juniora,Krvavú Mádlu, Klintonku, Nulandovú, McKokaina, Husaina Obamu, Keriho, Bredlova, Tuska, Prasačenka, Jacenuka, Pletenku atom bombu, Turčinova, Lisenka, Kisku, Šebeja, Bútoru, Samsona, Hríba, Dzurindu, Mikloša, ...

Vložený obrázek

331950

28.4.2015 13:50

RE: lidé okolo Hitlera

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 331944

kecy o frankfurtské škole které ti někdo nakecal jsou směšné
vždyt ty knihy skoro nikdo nečte
existuje mnohem víc silnějších a bližších vlivů než jsou knihy nějakých předem polozapomenutých filosofů/sociologů/psychologů jenže to bys to své konstatování musel mít z vlastní hlavy a nepraktikovat filosofii "hlavně nemyslet" [mrknutí jedním okem]

331977

29.4.2015 8:58

košer Frankfurtská škola (kulturního marxizmu)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 331977

To je možné, že je moc lidí nečte.
Každopádně podle nich jede výuka na tisícovkách humanitních fakult po celém západním světě, řídí se jimi všichni novináři (vystudovaní tamtéž), psychologové, sociologové, "lidskoprávní" neziskovky, politici kteří chtějí zůstat u koryta (a nedopadnout jako Buttiglione)

Navíc se tyto frankfurtské košer hodnoty se pomalu stávají podvědomou součástí myšlení průměrného evropana.
Ostatně, Marxův Kapitál taky skoro nikdo nečetl, včetně skalních komunistů. A jaký měl vliv na celý svět v uplynulém století.

A nepodezíral bych kulturní marxisty ovlivněné frankfurtskou školou z nedostatku přemýšlení. Oni myslí velmi dobře, ale jen v mantinelech této zvrácené ideologie. Intelektuál do domu, hůl do ruky!

332021

29.4.2015 11:51

RE: košer Frankfurtská škola (kulturního marxizmu)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 332021

Amerika, Británie, Francie, Německo ,Rusko, všechno dnes systematicky obsazeno stejnou pátou kolonou náležející k jediné agentuře. Je překvapivé, jak sionské protokoly neexistují, ale přitom se tak detailně staletí vyplňují. Co se týče "kulturního marxismu", je to spíš stále kryptotrockizmus říznutý opovážlivě idejemi továrníka Engelse, zadavatele komunistického manifestu, ale zase samozřejmě od stejné agentury...

332039

30.4.2015 11:02

RE: lidé okolo Hitlera

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 331944

"Mnohem zajímavější než Áda byli lidé, kteří se pohybovali v jeho okolí a výrazně ho ovlivňovali. Právě psaním o něm se vytváří kouřová clona, aby se odvedla pozornost od těch skutečných tvůrců třetí říše.

jen pro zajímavost:
Goebbels, Heydrich, Emanuel Moravec a Hitler byli stejného košer etnického původu. A takových bychom tu našli mraky."


http://www.lidovky.cz/kauza-hrad-vs-peroutka-vyresena-ovcacek-se-mel-stavit-rika-ctveracek-1ie-/zpravy-domov.aspx?

Pan prezident má taky smůlu na své spolupracovníky. ALE VYBRAL SI JE SNAD SÁM!!!

332088

29.4.2015 13:12

Odplata za paktování s démony a satanem (odpůrcem Boha)

Málo zvědavý 94.?.?.?

Jistěže věděl, že prohraje. On přinejmenším na konec musel vědět, že mu bylo pomáháno (spíše že byl zneužit) démony, a že od okamžiku kdy udělal co poněm chtějí na něj a celý program německa kašlou. Němci měli i vlastní snahu pokračovat v nadiktovaném jim díle (haunebu), ale prostě jim to nešlo, protože nepochopili že energie nebude dodána ze zdrojů dostupných lidem. Nepochopili ale tak nějak spíše celkově, alespoň ne zpočátku, byli oklamáni, podobně jako následně a také opakovaně USA.

Myslím, že nakonec pochopilo přinejmenším vedení (tedy THULE), které se v jednotlivých členech přeskupilo do USA, kde bylo tolerováno. Myslíte si, že věštci - tedy lidé posedlí démony, či našeptávání démonů poslouchající (přestože jsou to jen další lidi ovládání démony, jenže prostě ani spolupráce na společném cíli nepřinutila tehdy démony postupovat jako jeden muž - Stvořitel pravděpodobně chce abysme byli schopni prohlédnout) byli zabíjeni pro nic za nic, přestože doposud jejich služby Hitler využíval (nebo si to alespoň myslel)?

332047

29.4.2015 13:58

Třeba všechno bylo jinak

mi88ki 165.?.?.?

Někde jsem četl takovou hypotézu, že Hitlerova babička sloužila kdesi v Rakousku u Rothschildů. Poté co jako služebná otěhotněla, musela opustit tuto rodinu. Celé z toho vyšlo, že Dolfík byl vlastně utajeným vnukem Rothschildů a ti později celou jeho "kariéru" sponzorovali a taky mu ušlapávali cestičku na výsluní. Ale ve skutečnosti "využili jeho rétorického talentu" ke svým zájmům, tedy rozpoutání celosvětového konfliktu.
Netvrdím, že ten článek nemohl být jen spekulace, ale osobně taky nevěřím, že by nějaký Rakouský kaprál a neúspěšný malíř dokázal dostat skoro celý svět do války, pokud by za tím nestál v zákulisí někdo důležitější.

332054

2.5.2015 23:17

RE: Třeba všechno bylo jinak

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 332054

"pokud by za tím nestál v zákulisí někdo důležitější."

Bingo...

332208

29.7.2015 8:39

RE: Třeba všechno bylo jinak

F&T 78.?.?.?

Reakce na 332208

Přesně tak. Podle tzv "Rakovského dokumentů" (výslech NKVD) bylo úkolem Hitlera zaútočit na Rusko. Státy jako Polsko nebo Československo byly obětovány.

Západ dělá pořád to samé. Najde v nějaké zemi šílence, toho štědře financuje a doufá, že takový maniak se bude chovat přesně tak jak říká.

Jenže Hitler byl megaloman, původní dohodu plnil jen částečně a navíc obsadil celou Evropu.

To samé dnes se děje v Islámském Státě. Tam také zainvestovali do šílenců a ti dnes útočí na vše kolem sebe.

337266

Příspěvků: 36

28.04. 03:44 Robert Nohejl  Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
28.04. 10:43 realista123  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
29.04. 11:32 Norman  Hitler ich oštval proti sebe?
29.04. 12:01 Rubens  RE: Hitler ich oštval proti sebe?
30.04. 11:53 ignorkazik  RE: Hitler ich oštval proti sebe?
02.05. 04:40 favela  Je mozny ze H.slibili modre z nebe,
29.04. 07:34 Robert Nohejl  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
29.04. 19:49 Kiviss  Fanatismus plodí lež a demagogii
30.04. 05:13 Robert Nohejl  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
30.04. 14:13 ignorkazik  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
01.05. 03:13 Robert Nohejl  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
02.05. 21:25 ignorkazik  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
30.04. 14:35  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
02.05. 03:58 Robert Nohejl  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
02.05. 21:13  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
02.05. 22:57 Honza999  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
02.05. 23:24 ignorkazik  ukrajinský "oligarcha"
05.05. 07:43 Robert Nohejl  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
05.05. 08:48 Emil Robot  RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.
28.04. 07:41 tartus  kde spravil autor chybu
28.04. 08:43  WW2
28.04. 09:16  RE: WW2
28.04. 10:00  RE: WW2
28.04. 09:17 favela  Vnucuje se nam denne, take..
28.04. 09:19 Nikdo (original)  Není vůbec důležité, co věděl Hitler
28.04. 13:03 výjimečné porušení omerty  RE: Není vůbec důležité, co věděl Hitler
28.04. 09:44  lidé okolo Hitlera
28.04. 10:14  RE: lidé okolo Hitlera
28.04. 13:50  RE: lidé okolo Hitlera
29.04. 08:58  košer Frankfurtská škola (kulturního marxizmu)
29.04. 11:51  RE: košer Frankfurtská škola (kulturního marxizmu)
30.04. 11:02  RE: lidé okolo Hitlera
29.04. 13:12 Málo zvědavý  Odplata za paktování s démony a satanem (odpůrcem Boha)
29.04. 13:58 mi88ki  Třeba všechno bylo jinak
02.05. 23:17 Honza999  RE: Třeba všechno bylo jinak
29.07. 08:39 F&T  RE: Třeba všechno bylo jinak

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 379