Diskuze k článku

Ukrajinský poslanec: USA zorganizují občanskou válku na Ukrajině!

Příspěvků 15

3.2.2015 7:30

Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Takze,nadpis je neuplny a ze na tom je neco pravdy,tak musite rozumet,ze ,jestli Israel neprovede sankce proti Rusku,tak ,je druhou stranou provadi ve jmenu USA a vina pada na americky lid a ne na tak zvane zidy.
Ze,Amerika ma strach z techto,taky americanu se muzem docist zde a je zde dobra poznamka,kdyby Isrel byl v uzkych v ramci valecne akce,tak,bez rozpaku pouzije atomove bomby.Za poznamku stoji,ze nikdy zadny nuklearni inspektor nevstoupil na uzemi Israelu,to snad mluvi samo za sebe,kolik,prava,zakona,maji Spojene Staty v "rizeni sveta',jakoby.
Seymour M. Hersh in his book The Samson Option: Israel's Nuclear Arsenal and American Foreign Policy makes a compelling case that the steady and clandestine growth of an Israeli nuclear industry proved so successful that Israel was able to coerce several U.S. administrations into doing its bidding. “Once Israel had the Bomb, they are in a position to bring it all down on everyone if ever they feel cornered. It's the ultimate in Israeli security as a nation-state, if not for the security of humankind. Israel used nuclear blackmail to force Kissinger and Nixon to airlift supplies during the 1973 Yom Kippur war, and they passed U.S. secrets collected by Jonathan Pollard to the USSR when it served their interests.”
Za zminku stoji pripomenout israelske vojaky bojujici v ulicich Kieva a na vic,politicke vedeni,neni ukrajinske,ale zidovske,zadny zid nikdy nebyl nemcem,rusem,american,vzdy byl jako prvni zid a potom to ostatni.Rabin Josef dolova rekl,ze goyim jek tomu,aby slouzil zidum,jinymi slovy,vsude ve vsech vladach sveta,kde jsou u moci zide slouzi jen a jen pro zajmy Israelu, spionaz proti USA Polard je ukazkou,druhou ukazkou je prinuceni USA spionazniho letadla v Cine,stihackami,jez na palube meli israelske rakety dodane z USA do Israelu a Israel je prodal Cine.
Takze,nadpis je neuplny a ze na tom je neco pravdy,tak musite rozumet,ze ,jestli Israel neprovede sankce proti Rusku,tak ,je druhou stranou provadi ve jmenu USA a vina pada na americky lid a ne na tak zvane zidy.
Ze,Amerika ma strach z techto,takyamericanu se muzem docist zde a je zde dobra poznamka,kdyby Isrel byl v uzkych v ramci valecne akce,tak,bez rozpaku pouzije atomove bomby.Za poznamku stoji,ze nikdy zadny nuklearni inspektor nevstoupil na uzemi Israelu,to snad mluvi samo za sebe,kolik,prava,zakona,maji Spojene Staty v "rizeni sveta',jakoby.
----
Za zminku stoji pripomenout israelske vojaky bojujici v ulicich Kieva a na vic,politicke vedeni,neni ukrajinske,ale zidovske,zadny zid nikdy nebyl Nemcem,Rusem,American,vzdy byl jako prvni zid a potom to ostatni.Rabin Josef dolova rekl,ze goyim jek tomu,aby slouzil zidum,jinymi slovy,vsude ve vsech vladach sveta,kde jsou u moci zide slouzi jen a jen pro zajmy Israelu, spionaz proti USA Pollard je ukazkou,druhou ukazkou je prinuceni USA spionazniho letadla v Cine,stihackami,jez na palube meli israelske rakety dodane z USA do Israelu a Israel je prodal Cine.
Takze,nuklearni valka muze prijit odnekud,odkud jsme to nikdy neocekavali.
]img]http://batr.org/sitebuilderconte...Automaticky kráceno

326288

3.2.2015 9:33

RE: Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 326288

Pane Nohejle, to je dobře, že jste to v jednom příspěvku pro jistotu napsal dvakrát, kdyby to náhodou někomu nedošlo napoprvé.

326294

3.2.2015 10:01

Copak ukr, ale tady právní status a ne podivné instalaci TRADÁ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 326294

http://aeronet.cz/news/rozdeleni-federace-bylo-nez...

326296

3.2.2015 17:50

RE: Copak ukr, ale tady právní status a ne podivné instalaci TRADÁ

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 326296

"Ačkoliv již 18. července 1991 byl federálním shromážděním přijat ústavní zákon o referendu č. 327/1991 Sb., nebylo pořádání referenda o rozdělení federace podle tohoto zákona nikdy vážně navrženo – zřejmě i proto, že by jeho případný zamítavý výsledek situaci pravděpodobně nevyřešil. Ústavní zákon sice přikazoval, aby o návrhu na vystoupení jedné z republik z federace bylo rozhodnuto referendem,[8] avšak rozdělení Československa bylo zkonstruováno jako zánik federace, nikoliv jako vystoupení jedné z republik.[9]"

http://1url.cz/NfX2

326308

3.2.2015 17:57

RE: Copak ukr, ale tady právní status a ne podivné instalaci TRADÁ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 326308

Jasně to tam není popřeno a vše tam okolo jsou keci v kleci.
Výňatek
Zánik České a Slovenské Federativní republiky (1992)[editovat | editovat zdroj]
Úvodem je nutno říci, že zánik a rozdělení ČSFR bylo protiprávní. Jelikož nebyl naplněn Ústavní zákon č.327/91 Sb. o referendu z 18. července 1991, s účinností od 16. srpna 1991. Ten povoloval jen jeden způsob rozdělení, a to referendem, jenže k němu nedošlo (asi si tehdejší mocipáni moc dobře uvědomovali, že by se jim naší vlast rozbít nepovedlo). Tudíž k rozdělení nikdy nedošlo, a stále jsme ČSFR.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

326309

3.2.2015 10:06

RE: Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 326294

Začíná se to stávat tématem i v naší zaprděné kotlince....Zeman nechtě pozvedl tydlitáty svým výrokem,že gigant a vzor české presstitucie "Peroutka byl antisemita" a ti se toho k mé škodolibosti hned chytli a ječí jako přejetí....viz Pehe & Comp...
Už i pouhé nazvání žida židem se jimi označuje jako projev antisemitismu,přestože se většina židů chce za každou cenu od ostatních štítí,chce se odlišovat a dává to ostentativně najevo.
....proč je furt nikdo nemá rád,když oni se přece tak snaží se všema vycházet,rozdávat dobrou náladu a nezkazí ani žádnou legraci,jako ty veselé kopy z Charlieho!?....

Dokonce i opolčenecký,doněcký Zacharčenko (donedávna jsem mu křivdil a říkal mu "Chazarčenko.."[mrknutí jedním okem]se nechal už konečně slyšet,"že odpovědnost za stav na UA nesou vládnoucí špatní židovští oligarchové a jejich političtí pomocníci"....

Bylo už dávno na čase nazývat věci pravými jmény a hledat pravé zjevné příčiny a pachatele těchto událostí,činících nikoli pouze jedincům,ale i celým národům ze života peklo... [mrknutí jedním okem]

326297

4.2.2015 11:09

RE: Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 326297

Oplčenci nazývají současnou kyjevskou vládu Chazarskou chuntou. A nemýlí se.
Ovšem Chazaři nejsou jednotní: http://www.hlavnespravy.sk/izrael-odmieta-sankcie-...

326340

3.2.2015 7:59

Žasnem - to je novinka?

Hlupák. 195.?.?.?

To video išlo na Ruskej televízii milión krát za posledný rok cca. To je trivia - základná informácia. Ešte snáď dodám, že Oleg Carjov kandidoval na prezidenta Ukrajiny ale po tom čo vyšiel po predvolebnej debate zo štúdia štátnej Ukrajinskej televízie bol napadnutý davom spravodlivých - svidomitych, ktorí ho takmer zmlátili na smrť - bol celý modrý, ruky mal polámané to všetko za prizerania sa nečinnej Ukrajinskej polície - aj také to boli voľby.

Slava Moskaľam! Smrť Ukrajine! Či naopak[smích]?

326289

3.2.2015 10:31

Tady jde

martin bareš 90.?.?.?

Tady jde o jinou věc.

Nečekat, až se věci stanou a jsou vidět. Tak to viděl pan poslanec na Ukrajině.

Ale jednat. Vždy je dobrý se probrat. Příležitostí je nepočítaně.

Mnoho lidí, řekl bych že většina, je zcela hostejná k možným hrozbám. Těm, co o nich mluví, nenaslouchá, či je považuje za konspirativce, často hlupáky atd.

Čekat na věc až se stane a je VIDĚT či SLYŠET je sebevražda. Ale pro pohodlné prasečí mozky příležitost k nadávání a hraní si na chytrého. Holt po bitvě každej generál.

Všímám si toho od přechytralých politiků nahoře a hlavně chytrých mediamenů a mediawomenů až po nás - dolenní plebs.

Všímám si toho dlouho a nic se nemění. Prasečí pohodlnost je hrozná nemoc, horší než rakovina.

326299

4.2.2015 9:30

RE: Tady jde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 326299

Svatá pravda.
Jenže jak?
Hnát se do každé bitvy po hlavě, je stejné jako naběhnout si na dráty. Je zapotřebí dotahovat malé věci ve svém okolí.
Také by to chtělo přestat přežvykovat (komentovat) různé globální nespravedlnosti na plný úvazek a spíše řešit věci osobní, místní, v dáli hlídat třeba čuňárny, které připravuje parlament. Hlavně přesunout to těžiště blíže k sobě. Dotahovat věci které jsou v osobní kompetenci, spojovat síly pro řešení, která jsou v místní kompetenci...
Tímto důsledným postupem časem se dobereme poznání, že ty globální hrozby parazitů zcela zmizí. Jde jen o to - obnovit přirozenou suverenitu rodiny, místa, oblasti, státu za pomoci stále většího počtu uvědomělých spoluobčanů. [mrknutí jedním okem]

326334

4.2.2015 15:46

RE: Tady jde

SmejiciSeBestie 89.?.?.?

Reakce na 326334

Sice jsou to rádoby moudrá slova, ale mýlíte se. Můžete dotahovat co chcete, v okamžiku ohrožení se hřiště přelajnuje a zjistíte, že jste vstřelil vlastence. Spojováním sil poznáte, že z 10ti lidí vás 5-7 práskne. Hlídáním prasáren v parlamentu si zkazíte akorát oči. Tam jsou štáby profesionálních hlídačů, aby to prošlo jak je potřeba (tedy s požadovanými chybami). Navrhujete melouchářskými metodami opravovat odolný systém - označuji jej jako MARNOV... (Vlastně tento systém je rovněž přejatý proto, aby vyhovoval konkrétní skupině a ne nevděčníkům=voličům.) Máte zjevně chuť o věcech přemýšlet a měnit k lepšímu. V tom nejste sám a před Vámi jich taky bylo...Já bych doporučil rozhlédnout se po světě kde to více funguje a kde méně nefunguje. Vymýšlet své vlastní řešení není v českých (i historických) podmínkách dobré. Politický systém dle mých představ funguje ve Švýcarsku a sociální ve Švédsku. Reagoval na to proč zrovna tyhle a proč si myslím, že je to schůdné, budu na otázky s již bližší znalostí. (Nejsem totiž pedagog [smích]))

326356

5.2.2015 1:35

RE: Tady jde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 326356

Milá bestie,
nepochopila jste napsané. Uměla jste sice rozpoznat kde se mají dobře, ale jak se k tomu dostali oni, to už vás ale nezajímá. No o tom je zase celý můj text.
Každá bestie by si ráda rovnou sedla k prostřenému stolu, bez podílení se na jeho vzniku, to by se jí to smálo. Na chápání souvislostí se bestie zatím mají moc dobře, a proto se smějí, přemýšlet a táhnout za jeden provaz začnou až na řeckém dně. Myslíte si, že v Řecku vás 5-7 z deseti práskne, že jste volila Syrizu? Mají jinačí starosti než práskání. Vy zřejmě máte na mysli nějakou důmyslnou podvratnou protistátní činnost, já myslel hlavně jen něco málo, jako Timurovci směrem k nejbližšímu okolí...
Ti, kteří se u nás už dnes nesmějí, můžou začít konat. Někteří se sice mohou vyčůraně přestěhovat do fungující země, snad si je tam včas prověří. Pro ostatní zbývá jen mnou popsaná cesta, je dávno vymyšlená a odzkoušená, dnes ale trním a hložím zarostlá... [mrknutí jedním okem]

326396

3.2.2015 11:33

Kdyz navstivite vojenske historicke muzeum na Zizkove,

franta 194.?.?.?

tak na schodech nahoru tam uvidite bronzove desky s podekovanim Ceskoslovensku za pomoc Izraeli v prvni valce v Palestine. Vlastne ta pomoc byla spise zachrana, protoze Zide tenkrat nemeli zadna letadla.

Poslali jsme tam tenkrat nemecke stihacky ME 109, i s ceskymi piloty, protoze tenkrat zide s tim neumeli zachazet

Jeden kdyz to dojemne venovani cte (je jak cesky tak i Hejbrejsky tak place dojetim. Proste ceskoslovensko cesko- slovensko a ted jen cesko je nejvetsi pritel Izraele. A nikdy nam tu pomoc nezapomenou...

No a co za to pro nas udelali? treba po 89 delala ci chtela stavet Izraelska stavebni spolecnost dalnici nekde na Morave do Polska, bohuzel (v pravde bohudik) z toho seslo protoze i nasi pitomci si tenkrat uvedomili, ze tato dalnice byla asi trikrat drazsi nez normalne by mela byt.

Nejhezci na tom bylo, ze mazani zide tu celou stavbu subkontratkovali pres ceske firmy, kterym platili normalni (zidovske) ceny.

proste my si to postavime, a Izrael shrabne penouzky.

neni to krasna bratrska pomoc za to ze pitomi cesi kdysi zachranili Izrael?

326301

4.2.2015 18:39

RE: Kdyz navstivite vojenske historicke muzeum na Zizkove,

Kadlik 109.?.?.?

Reakce na 326301

Ani bych se nedivil kdyby na tu dalnici ty vychcany zidaci ani nedelaly plany ale proste sproste skopirovali uz nakreslenou dalnici s brna do polska kterou tu uz za protektoretu stavel hitler a jejiz nedostaveny casti se jeste tu a tam povalujou po moravske krajine [vyplazený jazyk]

326371

6.2.2015 11:17

Přiznání cenzury a manipulace zpravodajstvím v ČT

r.m. 80.?.?.?

A je to veknku)))))))))))))))
ČT nám nelže, jen má určený úhel pohledu!
Na středečním zasedání Rady ČT v přítomnosti jejiho vedení a veřejnosti uvedl radní Michal Jankovec: "Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise,
http://franzova.blog.idnes.cz/c/447297/CT-nam-nelz...
anebo zde:
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka...
Vložený obrázek
ing. Michal Jankovec, tel: 731 132 108, veřejné číslo ze stránek ČT

326500

Příspěvků: 15

03.02. 07:30 Robert Nohejl  Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.
03.02. 09:33 hestroy  RE: Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.
03.02. 10:01  Copak ukr, ale tady právní status a ne podivné instalaci TRADÁ
03.02. 17:50 P.Lepenka  RE: Copak ukr, ale tady právní status a ne podivné instalaci TRADÁ
03.02. 17:57  RE: Copak ukr, ale tady právní status a ne podivné instalaci TRADÁ
03.02. 10:06 Emil Robot  RE: Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.
04.02. 11:09 r.m.  RE: Zadny USA,ale, zide okupujici USA,jak rekl verejne Arial Sheron.
03.02. 07:59 Hlupák.  Žasnem - to je novinka?
03.02. 10:31 martin bareš  Tady jde
04.02. 09:30  RE: Tady jde
04.02. 15:46 SmejiciSeBestie  RE: Tady jde
05.02. 01:35  RE: Tady jde
03.02. 11:33 franta  Kdyz navstivite vojenske historicke muzeum na Zizkove,
04.02. 18:39 Kadlik  RE: Kdyz navstivite vojenske historicke muzeum na Zizkove,
06.02. 11:17 r.m.  Přiznání cenzury a manipulace zpravodajstvím v ČT

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 425