Diskuze k článku

Juvenilní justice v Norsku

Příspěvků 23

8.12.2014 2:16

Na tyhle unosy deti

Satanist 75.?.?.?

se musi norskymu eraru odpovedet minci za kterou by se nepodekoval ani sam pan Dabel jinak ta vsechna dovolani a odvolani k norskejm institucim jsou jak hazeni hrachu na zed ..... Nic neni zadarmo a kdyz uz Norsky urady a soudy nechtej vydat ta uneseny decka ktera povazujou za statni majetek rodicum po dobrym vydavali by je po zlym. Von by se uz nasel recept jak to zaridit aby se Norove bali vystrcit cuchometr z Norska aby je nekdo kvuli tem unesenejm deckam nesejmul a tim norskej erar donutil ta unesena decka vydat rodicum do zemi kam podle statni prislusnosti vopravdu patrej. Na nakou tu kapicku krve by se samozrejme taky nesmelo hledet protoze jedine tak lze ty terroristicky zmrdy ktery podporuje norskej erar kdyz jim dovoli unaset bezbranny decka rodicum a profitovat z toho donutit ta unesena decka z jinejch statu pro ktera je pobyt u cizich lidi v Norsku vicemene terror vratit tem kteri je zplodili. [naštvaný]

322928

16.5.2015 14:31

Západ krade všechno. I DĚTI.

Balvín Sokrates 78.?.?.?

Reakce na 322928

Naše ćeské a slovenské úřady jenom hrají před veŕejností, že nesouhlasí.

Ve skutečnosti s neo-fašistickým programem únosu, krádeží, pokusech na dětech souhlasí a dokonce na únosech dětí se podílejí.

Globální diktatúra degenerovaných individuí potŕebuje vychovat z dětí poslušné otroky. I sexuální.

V ČR se podařilo odhalit jedno s tisícu pokusných pracovišť na dětech v pronajatém domě Maurerové v Kuŕimi u Brna. Na pokusy se informovali i významní politici světa. Pokusy kromě jiného odhalily neskutečně nízke duševní schopnosti lidí v Globální mafii, kteří kradou a převychovávají déti k obrazu svému ...

332956

8.12.2014 3:34

Norové se zbláznili

Vladislav Hrubý 90.?.?.?

Norové se zbláznili. Jak je možné, že Evropská unie mlčí?

322932

8.12.2014 10:13

RE: Norové se zbláznili

Martin Hofer 90.?.?.?

Reakce na 322932

Norové se nezbláznili. Byli vybráni pro pilotní projekt, který má být implementován i v EU. Je součástí široké agendy spadající pod OSN. Společnost, která si osobuje právo na děti? Filosofie Fabiánských socialistů a nacistů - proudů stvořených globálními elitami.
Léta je to financováno a organizováno The Rockefeller Foundation a Carnegie Foundantion a dalšími...
Na první pohled je smyslem institucionalizace Brave New World - vědeckotechnické diktatury v rukou korporací. Ale pravým důvodem této korporátní agrese je depopulizace a následná výměna civilizace za vhodnější pro kultivaci. Juvenilní justice je jen jedním se zrůdných nástrojů. Pro pochopení věci jako celku je třeba si uvědomit, že globální elity po několik staletí řeší problém, kterým je existence liberálního kapitalismu jako sebevražedného systému, který nemůže existovat v uzavřeném ekosystému aniž by nedošlo ke zničení ekosystému. Depopulizační agenda v podobě juvenilní justice, podpory LGTB komunity, imigace a multikulturalismu, vakcín, genetických zbraní jako hormonální antikoncepce je krizovým řešením. Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

322946

10.12.2014 13:07

RE: Norové se zbláznili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 322946

V podstatě jde i to zlomit lidi a zničit rodinu. Když Vám odeberou děti mnohdy ztratíte smysl života, jste lehce manipulovatelní. A z debraných dětí mohou stvořit, co chtějí.

323108

8.12.2014 16:04

RE: Norové se zbláznili

Marek 94.?.?.?

Reakce na 322932

Bez Noru by byla EU jeste více závislá na ruském plynu.

322971

8.12.2014 17:45

Barnevern, přijď pro Fendrycha!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 322971

Přeji si, aby Barnevern přijel pro Fendrycha a už nám ho sem nikdy nevrátil. A bude pokoj od jeho stupidních názorů a článků:
http://nazory.aktualne.cz/komentare/zli-norove-a-h...

322974

8.12.2014 3:59

vo vojne treba zabíjať

Jano z Hornej 146.?.?.?

Ak žena nemá chlapa, tak nemá pravdu. Požiadavka na rozvod má zabrániť, aby manžel podrezal krk sviniam.

322933

8.12.2014 5:16

čo s tým

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Nikoho z Nórov asi nenapadlo viať spravodlivosť do vlastných rúk, ak sa jej nedomôžu u štátu, ktorý im škodí miesto toho, aby pomáhal, takí sú zblbnutí.

322934

8.12.2014 7:33

Individualismus

Tralali911 37.?.?.?

Proč sa to neděje v Rusku? Protože nejsou takový individualisté jako celý ten duševně chorý západ. Mimochodem ruští vědci v minulosti vyvinuli lepší počítač než američané, ale byli povražděni, aby celý svět byl přitahován k USA.

322936

8.12.2014 8:03

Konec civilizace

Jacob 193.?.?.?

Tuto knihu napsal Alodous Huxley a tímto směrem se ubíráme. NWO testuje různé způsoby ovládnutí lidstva v různých částech světa. Svět je pro ně jedna velká laboratoř

322938

8.12.2014 8:26

RE: Konec civilizace

jan.p 89.?.?.?

Reakce na 322938

z jedné analýzy:

...
Ve výsledku se marxizmus nemohl stát ideologií celosvětového státu, nemohl potlačit závody ve spotřebě beze smyslu a vykořenit buržoazní liberalizmus, v důsledku čehož problém vyostření biosférně-socialní ekologické krize zůstal neřešený i počátkem 21. století. Ale globální nadstátní a nadnárodní moc se nevzdala řešení toho problému a pokračuje v jeho řešení, ale už jinými prostředky, o čemž bude řeč dále.

Marxizmus byl nástroj-pokus řešení toho problému sociokulturními prostředky (operování objektivními zákonitostmi bytí lidské společnosti 4. a 5. kategorie). Pokud to operování nedovolilo zakulisním vládcům globální politiky dosáhnout cíle vykořenění buržoazního liberalizmu, co jim zbývá za možnosti? – jen aktivovat mocnější likvidační faktory. Těmi je aktivizace biologických zákonitostí (1. a 2. kategorie) a také etických (3. kategorie) ve směru, vedoucím k biologické degradaci společností nositelů pro ně nepřijatelné buržoazně-liberální kultury.

Biologické vymření nositelů nepřijatelné kultury má očistit území od původních obyvatel, což dovolí přemístit na jejich místo kulturně odlišné obyvatelstvo z jiných oblastí planety, a následně na jeho základě vytvořit sociální systém s jinou kulturou, která bude odpovídat cílům kurátorů globální války proti lidstvu12. Právě v důsledku úspěšného použití této technologie je Evropa vůbec ne náhodně zaplavena uprchlíky z Afriky a Asie, a podíl původních obyvatel se progresivně zmenšuje, protože přišelci se rozmnožují rychleji. Závěrečná etapa projektu „de-evropeizace“ Evropy (a následně i severní Ameriky) je odmodelována v sociálním experimentu „Odtržení Kosovského kraje od Srbska“
...
(http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/)

stručně a jasně, kde hledat kořeny téhle plošně zaváděné agendy

322940

8.12.2014 8:27

Krajina Trollov

PEACEMAKER 171.?.?.?

Nori su Trollovia a ako je zname, Trollovia kradnu deti, je to v ich prirodzenej krutej severskej povahe.
Tuto situaciu by mali v prvom rade riesit vlady dotknutych krajin jednak v uplnej informovanosti svojich obcanov a vyraznyvmi vystrahami pred vycestovanim - ci za pracou, alebo aj v ramci cestovneho ruchu. A nasledne by kazda vlada mala vyrazne a opakovane protestovat v medzinarodnych instituciach. Aby sa domace vlady "rozhybali" a lenivi uradnici zacali konat, je potrebne, aby dotknuti rodicia spolu s aktivistami sa spojili a nechali podpisat peticie - co najviac ludi! To iste sa tyka aj neustaleho zverejnovania clankov v domacom jazyku + v anglictine na stovkach serverov a to aj Norskych, verejnych forach, socialnych sietach, bombardovanie norskych vladnych a inych institucii emailami, clankami, atd

322941

8.12.2014 10:13

Kto kradne deti na Ukrajine?

protijuvenile 85.?.?.?

http://nadhlad.com/content/kto-kradne-deti-na-ukra...

Hovorí Druz: Na Ukrajine riadi proces juvenílnej justície predstaviteľ kanadskej vlády. V 2009 poslali do parlamentu veľký zákon o juvenílke, ale ukrajinská pravoslávna cirkvev moskovského patriarcháta proces odbila. Teraz sa snažia zákon prepašovať pomocou mnohých malých, čiastkových zákonov. Juvenílna aktivita je časťou celosvetovo organizovanej vlny na zotročenie ľudstva. Po prevrate na Ukrajine začiatkom roka sa činnosť juvenálčikov znásobila a začali uskutočňovať všetky protirodinné technológie. Igor Druz vytvoril brožúru, ktorá tieto technológie popisuje. Nazval ju Protirodinné sociálne technológie (антисемейные социальные технологии). Juvenílka je iba jedna z technológií. Ďalšie sú alkoholizmus, potraty, homosexualizmus. Keďže je na Ukrajine fašistická diktatúra, nikoho z vedenia krajiny nezaujíma ako sa k tomu stavajú občania, a proces pokračuje. Porošenko je prvý prezident, ktorý pozval na svoju inaugaráciu homosexualisov - predstaviteľov LGBT hnutia - gayov a lezby.

Irina hovorí, že má informácie o desiatkach tisíc ukradnutých dedí, ktoré posielajú na export do krajín Západu - aj na orgány.

Druz dodáva, že na území fronty je chaos a nedá sa kontrolovať, čo tam batalióny pod kontrolou Kyjeva stvárajú, a že má informácie množstve stratených ľudí a detí. Je presvedčený, že časť z nich ide na západ a na orgány.

Na Ukrajine bol prijatý zákon, že ak máš na pracovnom pohovore homosexualistu, a odmietneš ho za jeho orientáciu najať, tak ťa môžu súdiť za diskrimináciu. Ďalej komentuje, že to tak bude čoskoro i v prípade pedofilov. Na Západe už ide legalizácie pedofílie. V Holandsku je politická strana pedofilov, ktorú zákázali, a Európsky súdny dvor ju zase legalizoval. Myslí si, že za chvíľu bude legalizovaná aj zoofília, nekrofília a všetky fílie sveta. Ide odľudštenie človeka.

322947

14.12.2014 11:17

Náš pán učitel Ing. L. Balvín je novodobý moderný Sokrates

žiak modeného Balvína 178.?.?.?

Reakce na 322947

Ing. L.Balvín založil organizáciu ilegálnu jedinú rodinnú organizáciu Zväz mužov už za komunistov. Po roku ju legalizoval pod menom Únia mužov - Hnutie rodín. Na jeho prednáškách som pochopil mechanizmus evolúcie a dnes prebiehajúcej degenerácie. Základom všetkého je samozrejme Najvyššia prozretelnosť, ale hneď po nej vzťah medzi mužom a ženou, a kto z nich bude vlastniť deti.

Ak vládnu muži(tak ako chcel Boh po Adamovi v Raji) a vlastnia deti (pri tom ženy im idú po ich postavení)- prebieha evolúcia človeka.

Ak vládnu ženy(tak ako navrhoval degenerant Diabol Eve) a vlastnia deti, nastáva degenerácia človeka a zánik národa ču civilizácie.

Myslím si, že Raj je ukážkový príbeh evolúcie a degenerácie, podľa pána Balvína

323367

8.12.2014 10:49

Islámští pěstouni

sav 93.?.?.?

Kdesi jsem četl, že pěstouni mohou být i muslimové a děti jsou Norskem obraceny na islám. Neviděl o tom někdo použitelný zdroj?

322951

8.12.2014 11:40

Doktor

marquis de Decembre 109.?.?.?

Ano, západní společnosti si nutně potřebují zkvalitnit genetický fond společnosti, resp. pracujících, takže využívají každé příležitosti k doplnění "stáda" novými jedinci. Největší příležitost tu byla v roce 1968 v emigrantech, kolosální příležitost nastala nyní po roce 1989. Ti, v určité vyvolené skupině, kde se rozmnožují pouze mezi sebou, vědí na vlastním příkladu, že toto sebou přináší degeneraci a určitý fyzický a morální rozklad. [velký smích]

322960

8.12.2014 13:29

Veľké množstvo zozbieraných článkov o prípadoch juvenilnej justície po celej Európe:

pozorovateľ 82.?.?.?

Veľké množstvo zozbieraných článkov o prípadoch juvenilnej justície po celej Európe:

http://diskuter.wordpress.com/2014/10/25/juvenilna...

322967

8.12.2014 18:39

zločinecká organizácia

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Organizácia BARNEVERN bez ohľadu na to,akými ušľachtilými cieľmi sa navonok oháňa, podľa môjho názoru svojou činnosťou napĺňa trestné činy únosu a obchodovania s ľuďmi. Takže v podstate to je zločinecká organizácia a mala by sa dostať na zoznam teroristických organizácií.

322976

8.12.2014 18:40

Na hrubý pytel, hrubá záplata.

Jarek* 217.?.?.?

Nechápu, že se ti lidé nebrání takovým zvěrstvům. Tady nepomůže diskutovat, ale vytáhnout zbraň a postřílet všechny na místě a bez váhání. Dokud se lidé nezačnou takto bránit, skončí jako lidstvo úplně. Je to vyhlášení války civilnímu obyvatelstvu, to je nutno mít na paměti a podle toho je třeba se k tomu stavět.

322977

9.12.2014 9:59

RE: Na hrubý pytel, hrubá záplata.

masmil 85.?.?.?

Reakce na 322977

Ťažko možno od krajiny kde ešte pred cca mesiacom bol legálny pohlavný styk so zvieratami, očakávať civilizované správanie. [zmaten]

323008

10.12.2014 7:10

Soukromá "justice" je a bude vždy zločinná

Saša 24.?.?.?

http://www.lidovky.cz/poslanci-postrcili-vladu-ces...

Obchodování „juvenilní justice“ s dětmi v Norsku je zločin.
Soukromá firma má vždy na mysli jako první její zisk a rovoj. Obdobně je tomu se soukromou pojišťovnou, zdravotnictvím, armádou apod.

323083

10.12.2014 13:03

anička

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

A proč tenkrát neodebrali Aničku alias ten malý kluk? Ta si tam chodila do školy v převlečení a nikdo si ničeho nevšiml. Divné.

323107

Příspěvků: 23

08.12. 02:16 Satanist  Na tyhle unosy deti
16.05. 14:31 Balvín Sokrates  Západ krade všechno. I DĚTI.
08.12. 03:34 Vladislav Hrubý  Norové se zbláznili
08.12. 10:13 Martin Hofer  RE: Norové se zbláznili
10.12. 13:07  RE: Norové se zbláznili
08.12. 16:04 Marek  RE: Norové se zbláznili
08.12. 17:45  Barnevern, přijď pro Fendrycha!
08.12. 03:59 Jano z Hornej  vo vojne treba zabíjať
08.12. 05:16 Malý a zvedavý  čo s tým
08.12. 07:33 Tralali911  Individualismus
08.12. 08:03 Jacob  Konec civilizace
08.12. 08:26 jan.p  RE: Konec civilizace
08.12. 08:27 PEACEMAKER  Krajina Trollov
08.12. 10:13 protijuvenile  Kto kradne deti na Ukrajine?
14.12. 11:17 žiak modeného Balvína  Náš pán učitel Ing. L. Balvín je novodobý moderný Sokrates
08.12. 10:49 sav  Islámští pěstouni
08.12. 11:40 marquis de Decembre  Doktor
08.12. 13:29 pozorovateľ  Veľké množstvo zozbieraných článkov o prípadoch juvenilnej justície po celej Európe:
08.12. 18:39 Malý a zvedavý  zločinecká organizácia
08.12. 18:40 Jarek*  Na hrubý pytel, hrubá záplata.
09.12. 09:59 masmil  RE: Na hrubý pytel, hrubá záplata.
10.12. 07:10 Saša  Soukromá "justice" je a bude vždy zločinná
10.12. 13:03  anička

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 303