Diskuze k článku

Varování před bouří v Íránu

Příspěvků 24

20.10.2014 9:08

To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak myslím, že podle toho jak znám Íránce a Írán, tak to celé v článku popisované, je hra Íránu, Ruska a BRICS.
Možná uvnitř Íránu Íránci mezi sebou soupeří.
Na druhou stranu mají nejvyššího společného sjednocujícího nepřítele: A tím je Shah Pohlaví ~ jeho „Schwarzenbergové" v exilu, toužící opět Íránce ujařmit a Írán podle dirigování Mossadu rozkrádat.
To je ta „žlutá čára", ke které se přiblížil současný Íránský president. Důležité je si připomenout, že je bývalým „jaderným vyjednavačem". A že mýrnyx týrnyx by Supreme Leader a Sbor dohlížitelů revoluce si nevpustili na presidentský stolec „ýdženta" C.I.A. a Mossadu. IMHO jde o akci BRICS, která rozkryje jestě víc Západní slabá místa a Západ potupí.
Skutečným lakmusovým papírkem byl nyní Summit v Astrachani Ruska, Íránu a „kaspických" států. Pokud po něm Vladimir Vladimir přitvrdil ( a Vladimir Vladimirovich následně plivl Západu v Beogradu a paní "ehem. FDJ-Funktionärin für Agitation und Propaganda“ ihned NATO šťavnatý flusanec do obličeje) - má Rusko i od Íránu pevně krytá záda!
Pokud by však Vladimir Vladimirovich Beograd „odbyl" - a k „FDJot Propaganda Leiterin" přiletěl do Milánu na kobereček ~ a nenechal Propaganda Leiterin a ostatní účastníky 4 hodiny na sebe čekat, bylo by to potvrzením článku.
Západ už pokleká i před Íránem. A Íránci jsou patrně nejlepšími diplomaty na světě. Po tisíciletí - viz. naprosto k Íránu loajální židovská tamní commun/ita, Kurdové, Arabové i Ázerbájdžánci a Turci.
Ti by započali Írán zaprodávat první - ne jeho bývalý Hlavní jaderný vyjednavač a současný president Islámské republiky.

319408

20.10.2014 9:55

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 319408

To je právě ta globální šachovnice. Probíhají uměle vyvolané barevné revoluce, puče a války, africkým kontinentem počínaje, přes blízký východ, Ukrajinu a Hongkongem konče.

Vídím to podobně, ale mám výhradu, neboť jste opět v bezbřehé slovní tvořivosti udělal z Šáha Pahlavího-pohlavího. Jak tomu mám prosím porozumět? A také nemáte rád knížete pána, aniž byste vzal v úvahu, že náš pan kníže má ne/lásku ke Slovanům již v genech, neboť jeho prapraděda táhl s Napoleonem na Moskvu.

319411

20.10.2014 13:23

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319411

Jj, správně díte - Karl Von und ZU - není žádná stará, natož ČESKÁ, šlechta. Etablovali se konfiskáty v bojích proti Husitům. A následně i konfiskáty po Bílé Hoře. Takže "exekjůterství" mají doslova vjařmeno do své nejreakčnější katolické "moUdré" krve.

Nedivím se, že jsou plní osypek při pohledu na El_Dorado, které je nevytěženo a nevyplundrováno v Ruské federaci díky Vladimiru Vladimirovichi.

Na rozdíl od zinkajících, kocábujících, lídlujících a pravicujících Čechů, Íránci dobře vědí, kolik milliard USD Shah, Shabanu a všichni včas ´v roce 1979 uprchlí íránští Shabes/GOY/im měli z Íránu uloupeno na hodném demokratickém Západu - překypujícím a oplývajícím vždy "dýmů-krásy".

Čechům stačil vyššacovat nadité portmonky z dob Zlého Bolševíííka jeden živý "ýdžent" ŽiVčák (vulgo zavražděný nebohý stjůdent Martin Šmíd na Národní - klaní se mu tam dodnes), jeden ráčkující nejvetší světový dramatik a jeden KnížeLíd(l)uBlíže.

Íránci jsou tvrdší oříšek. Za hodného krvelačného zionissujícího Shaha bujela v ˇÍránu ještě horší lichva, exekuce a rozvalovali se statisíce promiskuitních USraelských "rozvojových a bezpečnostních expertů", nežli v dnešním zbídačeném a ujařmeném HavloStánu.

Íránci nemají PROČ stát o repete...

319417

20.10.2014 15:04

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319417

Jj, správně díte
Určitě? Katolické Rakousko, luteránské Prusko a pravoslavné Rusko tvořili tzv. Svatou alianci... ledaže by kníže táhl na Moskvu tajně v převlečení a proti Napoleonovi válčil jeho dvojník. [mrknutí jedním okem]

319420

20.10.2014 18:38

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319420

Nejste nahodou nedoukem z LehoZumpy?

Absolvoval jste (jestli vubec) alespon tzv. Pomocnou skolu?
Videl jste nejakou ucebnici dejepravy jen z rychliku?
Myjete od 14 let nadobi?

Dovzdelejte se, Vy "pravoslavny alliancni dvojniku..."

Podvratactvi, korouhvickarstvi a oportunismus maji zkratka vsickni Schwarzenbergri v krvi, proto Vam, Vy nedouku, inklinuji.

Zde to mate i v cestinovi : http://www.primaplana.net/txt/clanky/1812-schwarze...

[bliji]

319432

20.10.2014 22:57

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319432

>Podvratactvi, korouhvickarstvi a oportunismus maji zkratka vsickni Schwarzenbergri v krvi, proto Vam, Vy nedouku, inklinuji.
Co má kdo v krvi Vy víte nejspíš nejlépe. A děkuji za odkaz, pěkné počtení, ale nic, co by svědčilo o tažení knížete na Moskvu, jsem tam nenalezl. Věřil byste tomu?
Naopak jsem tam nalezl, že velel spojeným silám v Bitvě národů u Lipska, kde byl Napoleon poražen a cituji: „Kníže Schwarzenberg vjel roku 1814 jako vítěz nad Napoleonem po boku imperátora Alexandra I. do pařížských bran.“, a že ho Francouzi dokonce obviňují ze zrady Napoleona a kolaborace s Rusy. No, je to přece jen komplikovanější. Je to docela zajímavý článek, mimo jiné se tam dozvíte, že zatímco se Švarcenberk pachtil v pohraničí Ruským impériem čerstvě anektovaných území Polska na pomezí s Rakouskem a Pruskem (po třetím dělením Polska), tak Ruský car vyjednával s Rakouským císařem, jak ještě vypečou císaře Francouzů. O Slovanech tam nic není, jen o tom, že na rozdíl od Napoleona ten knížecí kontingent po několika potyčkách zůstal poměrně zachovalý, což je poněkud o něčem jiném, než se tu snažíte vykonstruovat. I když už jste zcela doučený, přeci jen si ten svůj odkaz prostudujte, určitě se ještě něco dozvíte. [smích]

319444

20.10.2014 23:55

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 319444

Vždy měli v rodinách šlechty kořistění v jakémkoliv konfliktu, ono se to nejlíp rabuje když se střílí a potom privatizuje. A že bratři kumpáni s těhle sběří byli vždy na obou stranách čehokoliv je nóblesní tradice modrokrevníků. [překvapení] Veselé historky z natáčení umí a komedianty předčí. [bliji]

319447

21.10.2014 0:24

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319444

Jste slepej, blbej, (LehoŽumpou) navedenej?!

Přečtěte si odkaz OD ZAČÁTKU -

1) Nejprve Karl Filip (NášPánKnížePán) Schwarzenberg plundroval Rusko po boku a coby vazal Napoleóna! Každý bystřejší absolvent 2. stupně Základního vzdělání si to pamatuje z dějepisu a Napoleonských válek.

2) Poté (nejen Napoleóóóna, ale i další) spojence Karl Filip (NášPánKnížePán) Schwarzenberg - když ho a Napoleona začali Rusové drtit - po úprku z Ruska ZRADIL a zběhl zbaběle zpět do Vídně.

3) Bitva u Lipska bylo až Třetím dějstvím "podrazáckého Knížete", ve kterém se agressivní dobyvatel, podrazák a křivák Karl Filip (NášPánKnížePán) Schwarzenberg ve finále angažoval.

Nejen Váš mizerný obecný rozhled a nulové ZÁKLADNÍ(!) vzdělání, ale i schopnost porozumět tištěnému textu je příznačná pro návštěvníka LehoŽumpy a/nebo typického pravicujícně smýšlejícího voliče.

[bliji]

319450

21.10.2014 8:47

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Dobrý den 46.?.?.?

Reakce na 319450

Pocit, že jsem vstoupil do nějaké žumpy, mám spíš po diskuzi s Vámi. Rudě vyznačit text možná zvýší dojem, ale stále to z něj nic jiného, než Váš výmysl nedělá.
>Schwarzenberg plundroval Rusko
To je poněkud skreslené, přesnější by bylo "Ruskem anektovaná a okupovaná území před tím polská", tedy vstoupil na území nových ruských kolonií.
>coby vazal Napoleóna
To je holý nesmysl, jednalo se o dohodu Francouzského a Rakouského mocnáře, kde rakouský sbor měl zvláštní postavení. Motiv byl ten, že se obávali dalšího postupu Ruska po té, co s Polska uzmulo téměř 70%. A Schwarzenberg byl u Napoleona jako vyslanec ve službách dvora Vídeňského. Ovšem vřelejší vztah měl ke dvoru cara Alexandra, kde byl vyslancem před tím, než byl vyslán do Paříže.
>po úprku z Ruska ZRADIL a zběhl zbaběle zpět do Vídně.
To je více než zkreslené, po Napoleonově postupu k Moskvě se Rakouský a Pruský mocnář dohodl s tím Ruským o společném postupu a Schwarzenberg se ocitl na nepřátelské straně a bez podpory. Odchod s utahanými a hladovými vojáky domů bylo to nejrozumnější, co mohl udělat.

Překrucováním a lhaním ničemu nepomůžete, a to ani levicování, stejně jako tímto způsobem nepomohl ničemu Zeman a levici tím naopak poškodil. Vaše zapálení pro věc nic nemění na tom, že právě Schwarzenberg se v oněch dobách a ze zmiňovaných aktérů zachoval poměrně čestně. Váš odkaz to potvrzuje také, a podobně hovoří i jiné zdroje.
Tudíž primární účel rakouského kontingentu bylo bránit území proti další expanzi Cara a vyhandlovat na Francouzích to, co před tím Rakušanům sebrali, následná pomoc Rusku měla zajistit vlastně to samé. Pruský, rakouský a ruský mocnář byli vlastně rodina, takže se dá předpokládat, že to na Napoleona patrně upekli, o čemž Schwarzenberg nemusel mít tušení. Co jste se učil jako malý chlapec, netuším, ale i ten odkaz, který jste sem vložil, je o něčem jiném, než se tu v diskuzi snažíte navodit a vyrobit.

319463

23.10.2014 15:21

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 319450

Nemá nejmenší cenu reagovat na trolly. Ale co jsem tak pochopil - 90% procentům stačí chléb a hry.
Jo a mimochodem tu začali vyrábět ukrokosilku s vertikálním startem:

http://ru.rostselmash.com/

319657

23.10.2014 14:43

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

F&T 78.?.?.?

Reakce na 319432

Ten text, co jste postnul nevyznívá pro Schwanzenberka příliš špatně. Prostě dělal to, co mu jeho panovník poručil a snažil se ze vzniklé situace nějak vybruslit.

319652

20.10.2014 19:02

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

micha 92.?.?.?

Reakce na 319420

Lví řev je jen legenda. Ale já mám rád ticho. Ticho před bouří. [smích]

319433

20.10.2014 22:53

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 319417

Ano, jak píšete:jsou plni osypek při pohledu na El_Dorado, které je nevytěženo a nevyplundrováno v Ruské federaci díky Vladimíru Vladimíroviči.

A hle jaké jsou další kroky. V USA prošel senátem: Návrh zákona o prevenci proti ruské agresi. Vypadá jako vyhlášení války Rusku. Zatím ho však senátoři ze zahraničního výboru US Senátu nechávají uležet.
http://outsidermedia.cz/navrh-zakona-o-prevenci-proti-ruske-agresi/ (29.9.2014)

Boj o světovládu začal.Trilaterální komise připravila plán na převzetí moci v Rusku a v Číně. Tak jako Lenin je ve Švýcarsku připravován i Chodorkovskij. Poslední bitva vzplála.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/articles/14337-boj-o-svetovla.. (13.10.2014)

Tanky USA vykládaju na hranici s Ruskom.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14329-tanky-usa-vykl..(9.10.2014)

Polské eskadry smrti na Ukrajině
Článek vyšel na Zvědavci 17.10.2014

A další podobné články. Rusko je nuceno zbrojit.

319443

20.10.2014 23:59

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 319443

Mají je přečtené a doufejme že odchytí těch cca. 6000 panáčků NWO.
Já bych je šoupnul na ostrov ať se oblažují navzájem. [mrknutí jedním okem]

319448

23.10.2014 4:41

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319448

To cislo i s posluhama tech panacku NWO by melo urcite aspon vo tri nuly vic tak ze by by bylo dobry jim ten ostrov aby se navzajem lip voblazili aspon voplotit....

319610

23.10.2014 11:55

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 319610

Ti už mají namířeno prý na 200 měst at. v evropě. Kdo ví proč? Jako synergicky amerika patří izraeli a přítomní tleskači kongresu to dobře ví. [překvapení]

319641

20.10.2014 18:12

Vysvetlenie

perunBB 85.?.?.?

Sem to nepatrí ale vie niekto niečo o tomto...
http://v7v7v7.com/2014/10/14/kitajj-vtorgsya-na-territoriyu-rossii-es/

319430

20.10.2014 19:27

RE: Vysvetlenie

Jáá 46.?.?.?

Reakce na 319430

Je to fake, zde píší, že titulek je udělán ve fotošopu.
http://imtw.ru/topic/29002-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B...
také jsem to hledala na lifenews.ru, ale nic takového tam není.

319435

20.10.2014 19:59

RE: Vysvetlenie

Lin 85.?.?.?

Reakce na 319430

No... vzhledem k tomu, že zpáva je ze 14.10., tak už by cosi někde vyplavalo. Čtu ruské zprávy pravidelně - a nic o tomto jsem nezachytila (a to ani u "opozičníků". Jediné, co nyní probíhá, je vojenské cvičení na Východě.
Tak nevím... Ale vzhledem k tomu, že zpráva je z ukrajinského zdroje, pak bych na její pravost nedala ani pěťák. [smích]

319437

20.10.2014 19:54

Neobávala bych se

Lin 85.?.?.?

Neobávala bych se nějaké íránské "atlantičnosti", tj. přiklonění k USA. Íránci nejsou blbci. [smích] Myslím si, že je jim jasné, že současná "přívětivá tvář" USA je jen kvůli tomu, aby se angažovali v boji s ISIS a tahali horké kaštany z ohně (však USA prosí i Rusko, aby se "angažovalo" - sankce nesankce).
Jestliže mají zájem dodávat do Evropy plyn, tím lépe pro Evropu - ne pro USA. Spolupracovat a obchodovat s Evropou - to není žádná "zrada revoluce", ale zajištění íránské budoucnosti. Obchod by byl výhodným jak pro Evropu, tak pro Írán.
Čína bude dostávat nyní dost velké množství plynu ruského, takže "svůj plyn" už zajištěný má, tj. její ekonomika případným íránským "výpadkem" neutrpí.
Mj. - Írán nyní stále aktivněji spolupracuje s Ruskem. Byla uzavřena rámcová dohoda o výměně nafty za zboží nebo nafty za elektrickou energii (v USA to vyvolalo silné rozhořčení a nevoli).
Na nedávném zasedání přikaspických zemí bylo rozhodnuto o teritoriálních vodách Kaspiku (Írán se účastnil), bylo dohodnuto, že žádná ze zemí nedovolí u Kaspiku americké základny (a Američani s tím počítali jak s hotovou věcí). Touto dohodou se také zamezilo jakékoliv přikaspické zemi vést územím plynovod/ropovod bez souhlasu ostatních zemí.
Nevím... Přijde mi, že autor vidí "globál" stále ještě starýma očima. A on se ten "globál" za poslední rok velmi změnil...

319436

22.10.2014 4:26

RE: Neobávala bych se

favela 113.?.?.?

Reakce na 319436

..ja jo, totiz skoncenim zavislosti Evropy na Ruskem plynu prijde vice nez vhod fasistum NATO a bezpochyby je inspiruje k dalsim agresivnim konfliktnim akcim proti predevsim Rusku, ktere zatim tato zavislost omezuje a zadrzuje...

319536

20.10.2014 21:32

Turci podporujú ISIL a KALIFÁT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

TURECKO OBVINILO IRÁNSKU REPORTÉRKU ZO ŠPIONÁŽE - http://www.presstv.ir/detail/2014/10/17/382602/pre...

a o dva dni IRÁNSKU REPORTÉRKU ZRAZILO AUTO, s "neznámym" (nevypátrateľným) vodičom -
http://www.presstv.ir/detail/2014/10/19/382854/pre...

Reportérka písala o spojení tureckých autorít s takfiristami z ISIL. Militanti z ISIL používali pri prechode z Turecka do sýrskeho Kobani autá Svetovej Zdravotníckej Organizácie, Svetovej Potravinovej Org. a iných "nevládnych" združení.

319439

21.10.2014 7:38

může být tohle pravda ?

omega13 46.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/iran-naridil-hizballahu-provest-utok-na-izrael-jako-odpoved-na-bombardovani-jadernych-zarizeni-iranu.html

Nebo se CFP zřítil na úroveň A-HA! ?

319462

21.10.2014 9:40

RE: může být tohle pravda ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319462

Pokud jste videl Hormuz, tak jestli by bylo alespon na zprave zrnko pravdy, byla by v tuhle chvili tahle tepna konciciho "Uhlovodikoveho mejdanu" jiz zablokovana jednim dvěma íránskými umyslne potopenymi tankery.

Jedna vec je treba sabotaz. Naprosto jina je poruseni iranskeho vzdusneho prostoru.

Btw. hlavni proud civilnich leteckych linek se "prestehoval" v poslednim cca pulroce nad Iran z nalety a valkou postizene Syrie s Iraku, nad kterymi doposud vivilmi koridor po leta vedl.

319468

Příspěvků: 24

20.10. 09:08 MoUdrostrak  To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 09:55  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 13:23 MoUdrostrak  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 15:04  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 18:38 MoUdrostrak  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 22:57  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 23:55  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
21.10. 00:24 MoUdrostrak  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
21.10. 08:47 Dobrý den  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
23.10. 15:21 ignorek  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
23.10. 14:43 F&T  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 19:02 micha  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 22:53  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 23:59  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
23.10. 04:41 Satanist  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
23.10. 11:55  RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!
20.10. 18:12 perunBB  Vysvetlenie
20.10. 19:27 Jáá  RE: Vysvetlenie
20.10. 19:59 Lin  RE: Vysvetlenie
20.10. 19:54 Lin  Neobávala bych se
22.10. 04:26 favela  RE: Neobávala bych se
20.10. 21:32  Turci podporujú ISIL a KALIFÁT
21.10. 07:38 omega13  může být tohle pravda ?
21.10. 09:40 MoUdrostrak  RE: může být tohle pravda ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

13

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 31 čtenářů částkou 4 442 korun, což je 13 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bývalý prezident V.Klaus se už z koronaviru uzdravil06.03.21 12:32 Česká republika 0

Tři buzeranti si pořídili dítě. A pak druhé05.03.21 21:31 Česká republika 2

Premiérovo doznání: Nevím, co máme dělat05.03.21 19:26 Česká republika 3

Babiš zkouší "podplatit" své budoucí voliče zrušením maturit05.03.21 13:39 Česká republika 1

Policejní komando vyráží pokutovat běžkaře04.03.21 23:06 Česká republika 2

Ústavní soud zrušil některé vyhlášené zákazy prodeje04.03.21 11:14 Česká republika 1

Výběrové řízení do představenstva nemocnic podmíněno znalostí programů stran Pirátů a Starostů02.03.21 23:57 Česká republika 1

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 11

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 4

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 3

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 3

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 10

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 12

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
22,09 Kč
Euro
26,32 Kč
Libra
30,56 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,98 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
20,39 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,71 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 579,06 Kč
1 unce stříbra
557,66 Kč
Bitcoin
1 093 221,70 Kč

Poslední aktualizace: 7.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 524