Diskuze k článku

Účelem sankcí je rozbít vztahy mezi Evropou a Ruskem

Příspěvků 26

16.9.2014 3:35

Pointou komentare je navod,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

jak by Rusko mohlo zastavit onen "podivny" kolobeh, tedy v podstate oboustrannou "hru" se sankcemi. V anglictine je pro to vystizny a hodne uzivany vyraz - reciprocal -, coz v cestine by se mohlo rict - podobny, vzajemny. Ano, dosud se jednalo o "vzajemnou hru" mezi velmocemi. Lec "vzajemnou" jen na letmy pohled.
Za Putina Rusko zvysilo rozpocet 12krat a dostalo se prakticky z dluhu. Pomer jeho dluhu k HDP je 7%. V USA je to 90% a v rade evropskych zemich 110-120%. Rusko pod Putinem ma pod kontrolou nerostne bohatsvi, tedy je tam nadeje na udrzeni hlavniho prijmu, atd. Zkratka zivotni uroven ruskeho obcana se vyrazne zlepsila a byla tam nadeje na dalsi zlepsovani. Podotykam, ze "byla", protoze reciprocnimi sankcemi dochazi k utahovani zivotni urovne. Zda se, ze Amerika to vi, a proto v te hre rada pokracuje. Doporuceni autora tohoto komentare je hodne zasadni..., asi by byl dopad na strategii USA silnejsi nez na strategii Ruska, jenomze Putin se zrejme obava citelnejsiho dopadu na zivotni uroven ruskeho obcana. Ono totiz prechod z dobre zivotni urovne na horsi je mene stravitelnejsi nez tomu je naopak.

317510

16.9.2014 6:49

RE: Pointou komentare je navod,

qwe 37.?.?.?

Reakce na 317510

Ruské reakce by měly být takové, aby jejich ekonomické dopady rozkládaly jednotu EU a vazbu USA-EU

317514

17.9.2014 8:08

RE: Pointou komentare je navod,

favela 113.?.?.?

Reakce na 317514

NATO a jeho zivitele EURO-US na misto povinneho obklicovani Ruska a Ciny obklicuji sami sebe retezcem statu ekonomicky zaostavajicimi ,ktere krachuji a nezbyva jim nez se prostituovat /Ukrajina,Recko,Malta ,Irsko, Portugalsko atd/ na celku. /Na misto masakru vojenskych,ktere stoji daleko vic penez, protoze podplatit si cely svet BY PRISLO DALEKO LEVNEJI! /Napr. cele Skotsko dnes/.Nevadi ani pratelstvi a vzajemna pomoc fasistum /nedavno vrazdicim prave obcany Evropy a i vojaky USA/ za ucelem sjednoceni pod SVASTIKOU .Satan si opet nabehl na ruske vidle . "Vyhrozoval" lidskymi opravy a svobodou a sklizi Obamy,Hitlery, kerry a Bushisty, Adolfiny Merkel,nacisty a predevsim teroristy.. Jak poznas parazita. Vyhlasuje valky,vyhlasuje ze se musi vojensky zakrocit kam ukaze a vresti napr.; MY budeme bojovat za Ukrajinu, MY Ukrajinu nedame a potom se schovavaji v kancelarich, a VY jdete tam kde se strili a VY,VY,VY chcipejte za nase zajmy a udrzeni se u koryt!! Je to tak nemozne tohle nevidet...?

317567

16.9.2014 22:00

RE: Pointou komentare je navod,

pavel jan 90.?.?.?

Reakce na 317510

Rusko není tak silné, jak si leckdo představuje. Má svých problémů víc než dost. Proto Putin potřebuje podporu evropské veřejnosti. Tu bychom mu měli dát, kdykoliv se naskytne příležitost. Zaslouží si ji, protože bojuje i za nás, ačkoliv si spousta lidí myslí opak.

317538

16.9.2014 23:17

RE: Pointou komentare je navod,

Unka 46.?.?.?

Reakce na 317538

[smích] Nikdy bych si dříve nepomyslela, že si budu nějakého politika vážit tak, jako si teď vážím pana prezidenta
Putina i pana Lavrova. Ano, potřebuje nutně podporu nás všech, všech lidí v EU a v USA, kteří chtějí mír, za který za nás bojuje.

317544

22.9.2014 7:31

RE: Pointou komentare je navod,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 317544

> Nikdy bych si dříve nepomyslela, že si budu nějakého politika vážit tak, jako si teď vážím pana prezidenta Putina i pana Lavrova.
Duvody, ktere vedou k hodnoceni politiku, jsou jednoznacne, byt se to zda na prvni pohled zapeklite. Politik by mel byt volen ci jmenovan na zaklade personalni schopnosti ci alespon podle predstavy volicu, ze POMUZE VLASTNIMU LIDU, a tak by mel byt i hodnocen. Ano, POMOC VLASTNIMU LIDU!!! Kde a jak...? DOMA i NAVENEK. Vetsim prisunem penez a kvalitnim bezpecnostnim zabezpecenim (uvnitr i navenek)!!! Taky si tech dvou panu z tech duvodu cenim.
Zvenci je jim kladena zodpovednost za situaci na Ukrajine. Tahy mimo hranice sveho uzemi jsou taky aspekty, jez podlehaji posuzovani kvality politiku. V pripade Ukrajiny (a vubec kdejake valky) je zapotrebi byt velice obezretny. Jsem presvedcen, ze nejdulezitejsim hodnoticim faktorem by melo byt zakladni vyvolani svaru, jak duvod, tak zejmena kym bylo vyvolano a proc. Nasledujici nabalovani problemu a zodpovednosti je uz spise zavadejici. V pripade Ukrajiny je to jasne.

317816

16.9.2014 6:19

Udělejte si exkurzi po historii manipulů a jejich záměrech, neměných

.lak 77.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew

317513

16.9.2014 8:55

Zápoadní presstitutky:

Barney 82.?.?.?

Vložený obrázek

317518

16.9.2014 9:49

RE: Zápoadní presstitutky:

timur 85.?.?.?

Reakce na 317518

ruské motory už nie je téma dňa, kontrakt bol zrušený Ruskom, nejaké majú USA ešte v zásobe ale končia, USA zadali vývoj a výrobe nejakej fy, ruble sú na pretrase dňa, momentálne prebieha fáza zámeny dolára za rubeľ doma, vie sa že EU nemá ruble, ale prebieha fáza vypínania plynu, tí ktorí budú dodávať plyn Ukrajine budú - a už sú sankcionovaní, znižovaním odberu, napr, MOL odstrihnutý od ropy nebude, on totiž patrí ruským akcionárom, jedine ak by chceli zrušiť MOL,

317520

16.9.2014 10:59

RE: Zápoadní presstitutky:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 317518

[smích] co pak to bylo za demostraci ?

317524

16.9.2014 12:09

RE: Zápoadní presstitutky:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 317524

... zjevně někde v Německu. A pak trochu práce v Photoshopu [smích]) .

317528

17.9.2014 6:36

RE: Zápoadní presstitutky:

Venny 46.?.?.?

Reakce na 317528

Zcela správně. A kdyby tou figurkou lezoucí z pozadí ctihodného strýčka Sama nebyla Merkelová, podle načrtnutého loga ČT by se dalo usuzovat na Drtinovou. Jistá podoba a shodné vystupování by tu byly... [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ale vážněji - nerozborné bratrství národů Západní Evropy s USA není přeci jen (zaplať bůh) tak pevné, jak se nám snaží oficiální propaganda nabulíkovat. Přesně tak, jak tomu bylo i u nás před ještě 25-30 lety ve vztahu k SSSR. Je dobré to vědět a dát sem nějaký zajímavý odkaz či fotečku častěji. [smích] [cool]

317559

17.9.2014 7:01

RE: Západne-nenapadne ceske presstitutky:

favela 113.?.?.?

Reakce na 317518

Diskutovali tri statnici o tom kde je lepsi prumysl..USA president rekl ze : Kdyz USA stavi masokombinat za tyden jiz jdou z tovarny konzervy plne masa....To nic neni opacil Gen.tajemnik SSSR : my kdyz stavime tovarnu na vodku ,tak druhy den z jiz tovarny odvazime plne lahve vodky pro nase obcany...Zivam soudruzi pravil president CSR : My u nas , kdyz rano v 6 zacneme budovat pivovar , tak v 10 uz jsou vsichni vozrali..!!
MEJDAN se zhusta nevydaril , ale jak se to vezme. Cast Ukrajiny a otroku ubude fasistum. Zato v Kremlu uz maji mejdan a skodi si na zdravi jiz 14 denimi oslavami..V EURO bych obcanum nedoporucoval zadne dychanky..Zaplati vsechno megadluhy Ukrajiny,zaplati mnoho let vydaje Ukrajiny a vse co je treba , nebot nejen parasite ale i valecni zlocinci a spojenci fasistu !! v Bruselu musi pomoci spoluparasitum sio Walzmana.Putin shrabne zaplacene dluhy v miliardach../bacha aby se nam neuchlastal,ale kamradit /i treba dolejzat/s nim neni a nebude k zahozeni/..Potrubi se bourat nebude...V Tramtarii zvysili stav ohrozeni na MAXIMUM ! Fuhrer Abbot /desertovany knez/ si koupil neprustrelny auto a neprustrelny podlikacky ! Protoze odbornici na bezpecnost se shoduji ze vazny teroristicky utok prijde od jednoho teroristy /slovy JEDNOHO , cislicemi 1 /!!!. A ten se musi porazit a zneskodnit..Stav nebezpeci velmi nejvrcholnejsiho bude trvat dlouho ! Takze na zdravi..Obrazek hovori za tisic slov...

317562

17.9.2014 9:14

RE: Zápoadní presstitutky:

disident 88.?.?.?

Reakce na 317518

V našich totalitních mediích jsem zaregistroval výzvu našeho milovaného.dementního knížete,aby občané přnášeli oběti na oltář protiruských sankcí.Jestlipak je on připraven jako multimilionář podpořit svými miliony firmy,které se následkem protiruských sankcí ocitly na pokraji bankrotu a musí propouštět zaměstnance?

317571

16.9.2014 10:08

pár problémů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

problém utáhnutí kohoutku s plynem bude asi v tom že nemalé peníze by přestaly proudit do Ruska, z těchto peněz jde nepochybně nemalá částka na ruskou armádu a zbrojení. Tím by si moc Rusko nepomohlo odříznutím Evropy od plynu. Kdyby ano tak to už udělali, nedělal bych z rusů sraby ani hlupáky, vědí co a proč dělají. Navíc přesně o to jde aby Rusko reagovalo sankcemi ze své strany a tím přišlo o nemalé peníze na vyzbrojení. Tím by získal čas soupeř na svoje zbrojení, protože soutěžení v této oblasti stále existuje. Navíc právě proto že Rusko ví že se je snaží vyprovokovat a destabilizovat vztahy s Evropou proto musí a chce stále nějaké vztahy a obchod držet, a ne reagovat způsobem tak jak vy na nás my zase na vás. Extrémní příklad z historie byla blokáda západního Berlína, kdy i sta tisíce tun uhlí bylo dodáváno do Berlína letecky ze západu!!!!! Tak aby tam nepochcípaly hlady a zimou. Bylo by hloupé si myslet že západ nemá vůbec na výběr a žádný způsob jak přežít následující zimu, a nebo plán jak v budoucnu se obejít závislosti na Ruských surovinách. Věřte nebo ne oni pracují na tom týmy lidi den a noc .

317522

16.9.2014 12:04

RE: pár problémů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 317522

Určitě je to tým ala fema a aplikace vězení pro zaměstnance korporátníků akorát to bude eululanonie. Usani si tak vylepšují dostupnost spotřebního materiálu - lidských zdrojů a vedou loupežné války cca. 200? za poslední století. Jakou mají krásnou příležitost pro sebe zhumanizovat a zpedagogovat eulany. Dodají GMO a očkování. Zas tolik bulíků nepotřebují. Kde že si to vytesali těch půl miliardy? No a tedy probleskly zprávy že na obsluhy ropných a plynových infrastruktur nějaké domorodce v rusku nechají. Týmy jsou bezpečně zahypotékované. Jak jinak v této .ultuře. Tak jim jde o život i všem okolo. Že ne? [překvapení]

317527

16.9.2014 16:10

Je to ako v rozprávke „O Euníčkovi a Rusienke“

lubosmat 195.?.?.?

Zlá USAbaba nalákala Euníčka a Rusienku na sladkosti zo zateplenia veľkého perníkového európskeho domu.

Euníček sa poriadne vyžral a Rusienka sa snaží vymyslieť plán úteku. Euníčko je tak prežratý, že už mu to ani nemyslí a Rusienke neverí, že USAbaba ho chce zožrať aj s kosťami.

Možno USAbaba nahovorila Euníčkovi, že kosti mu nechá a takto ohlodaný vydrží v zachovanom stave ešte dlhé a šťastné roky.

Rusienka začína hľadať pomoc v lese, len neviem či lesní škriatkovia budú mať o ohlodaného Euníčka ešte záujem.

317530

16.9.2014 17:39

Boj o další vývoj světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Bankéři, korporátníci a jejich četné think thanky se snaží zachránit svá neuvěřitelná privilegia a bohatství založené na tištění papírových i virtuálních dolarů podle libosti jakýmkoliv způsobem. Nespočetné války,revoluce,státní převraty,atentáty a další projevy implementace demokracie a svobody made in USA po celém světě už i naivní lidé začínají chápat v kontextu skutečných světovládných snah elitářů. Ti se momentálně snaží zničit konkurenci z EU a především zruinovat Rusko a rozkrást jeho obrovské nerostné bohatství prosazováním sankcí proti Rusku, které mají přerušit čilé obchodování Ruska a zemí EU. Chtějí učinit země EU zcela závislé na obchodu se zadluženou Amerikou pomocí smlouvy TTIP a opět oddálit bankrot. Lidově se tomu říká zabít dvě mouchy jednou ranou.Zdá se, že Rusům a Čínanům (ti mají přijít na řadu hned po Rusech) to došlo daleko dříve než většině politiků EU, kteří strýčkovi Samovi posluhují až na výjimky s neuvěřitelnou servilností proti zájmům vlastních zemí.Proč, to ví nejlépe oni sami.Jestli má někdo šanci na rozbití privátního monopolu několika bankéřských klanů na tištění dolarů, pak je to právě Rusko, Čína a četné další státy, které už mají dost amerického drancování světa pod falešnými a pokryteckými záminkami šíření demokracie, svobody a lidských práv. Nelze ale předpokládat, že je podpoří země EU pod vedením současných politiků, ba právě naopak. O mainstreamových médiích je zcela zbytečné hovořit, protože ta jsou jen hlásnými troubami nenasytných světovládců a pravdu se snaží zatajit a překroutit podle zadání svých chlebodárců.Doufejme, že tento boj o další osud lidstva neskončí jadernou apokalypsou.V jaderné válce by nebylo vítězů, pouze poražených a přeživší by záviděli mrtvým. To by si měli uvědomit zejména ti, kteří kalkulují s tzv. preventivním jaderným úderem a neustále zužují kruh kolem Ruska a Číny.

317531

16.9.2014 18:41

RE: Boj o další vývoj světa

KLAs 78.?.?.?

Reakce na 317531

"Z toho čo viem o ľudskej povahe, sa domnievam, že svet čaká veľký výlev energie akonáhle odstránime mŕtvu ruku konkurenčného prostredia, ktorá dusí impulzy vo verejnosti a nachádza využitie len v menej efektívnom a menej priaznivom vplyvu ľudského konania. Akonáhle sa priemysel stane vládou a vláda priemyslom, duálny konflikt v našich moderných inštitúciách opadne."

Read more: http://dolezite.sk/FASIZMUS-JE-REALNY-A-ZIVY-zmy21... Pak už se jen předháněli kdo ho implementuje lépe a tím přebije konkurenty...

317533

17.9.2014 7:48

RE: Boj o další vývoj světa

arbed arbed (zavináč) wo (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 317531

Je třeba vymyslet a publikovat KDE, KDO, CO, případně JAK by měl udělat, aby neuvěřitelná privilegia a bohatství založené na tištění papírových dolarů přestala existovat. Neznámý autor nedávno doporučil http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140227174824. [mrknutí jedním okem]

317565

16.9.2014 20:17

A USA nic?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Aby sankce zastavilo, musí Rusko ukázat Evropě, že sankce znamenají pro Evropu závažné náklady.
Podle mě je to typické uvažování Američana. At se bije Rusko versus Evropa a USA budou zase v pohodě. Přitom do sankcí tlačí Brusel a EU právě USA, to je více než viditelné..
Proč nenapsal - Měli by shodit dolar a USA budou mít po ptákách..
Čili potrestat přímo USA a ne Evropu.. Jenže to oni nechtějí, potřebují souboj EU - Rusko.
Ale my optimisté věříme A MUSÍME DOUFAT, že Putin to zmákne i bez té války..

317535

16.9.2014 23:47

Autor článku navrhuje obchod v rublech, ale ono to má i své pozadí

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Pokud by Rusko, respektive její centrální banka nebyla svázáno diktátem dolaru a jeho tvůrců, bylo by to jednoduché řešení...přechod na jinou měnu, či upevňování rublu požadavkem platby za suroviny či zboží v rublech by mohl ve svém důsledku pomoci pádu US dolaru, ale...je tu něco co autor článku nebere v potaz( dle mého to stále platí) a proto je třeba vycházet s dat o okupačním dolaru viz : https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

317545

17.9.2014 4:01

RE: Autor článku navrhuje obchod v rublech, ale ono to má i své pozadí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 317545

Viděl jste to video?
Ten člověk tam klidně tvrdí, jak všechny země dojí USA formou jakési "daně" na okupačním $.
(a že platby za nerostné suroviny - téměř jediný příjem ruského rozpočtu a zdroj umožňující Putinovi uplácení voličů - neskončí v jinde než v USA [smích])

A ti zoufalci v USA zvyšují deficit a stěžujísi, že už jim nic nepatří a vše jim žerou banksteři.

Není to nakonec legrační jak si ti "experti" třepí hubu aby se zavděčili davu a urvali si svůj díl? [velký smích]

VŠECHNO JSOU TO STEJNÍ NENAŽRANÍ LHÁŘI A SVOJE LUMPÁRNY SVÁDĚJÍ NA "TY DRUHÉ"

317554

20.9.2014 21:32

RE: Autor článku navrhuje obchod v rublech, ale ono to má i své pozadí

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Reakce na 317554

Video a podobné další na stejné téma jsem viděl, chápu význam...proto jsem sem ono upozornění vložil. I pro mne to byl tehdy šok a nadále sleduji vývoj v této oblasti...Je ovšem velmi málo dostupných aktuálních dat...Nezbude nic jiného , než oslovit ty nejkompetentnější, kteří mohou data aktualizovat

317775

17.9.2014 11:40

Co za tím stojí? Kovbojové rajtující na vovčanech bez pastvy?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Z AC24
# květák 2014-09-17 01:43
USA umírá,to co čtu,je jen potvrzení mých domněnek.USA se za 200 let Klausovského podnikání zcela vyrabovala,ohle dy na budoucnost kovbojové neměly žádné,prosperit a z kradenejch mozků,rabování sebe a světa,všechno jednou končí,kdy každej sedmnácti letej amík zacouvá autem i na WC.Žádná skromnost,seber eflexe.Nyní mega dluhy,téměř žádná víra v americký sen.Pozlátko bohatství ...jen pro pár jedinců...zbyte k jen živoří ze dne na den,samozřejmě bez budoucnosti.Tou cestou jsme se vydali a pomalu začínáme sklízet ovoce.Nekonečný příběh a nicota..tj.živo t bez budoucnosti,bez cíle, živoření..jen proto,aby pár jedinců světa vlastnilo celé jeho bohatsví...tj. vzor,který nemůže nikdo uznávat.Pohled na chudáky,hladové ,...jen pro pár nenasytných.... špatný systém...někdo řekl...svět může nasytit chudé,ale nemůže nasytit bohaté...to je dnešní problém....demo kracie..je prázdnota..slov o bez činů,bez prospěchu obyčejných lidí...je jen zástěrkou pro pár mocných...co je na demokracii tak úchvatného...kd yž jeden člověk si vydělá za den 400 a druhý třeba 4mega...a třeba jsou dvojčata,mají stejné životní potřeby....to je spravedlivá demokracie...to je kapitalistická, vykořisťovatels ká mašinérie,která sešrotuje všechno...Nemá cenu nic rozvádět,žijeme v hrozné době,kde zlo má zelenou..a příjde něco co to musí změnit...podle mě stačí jen pár normálních lidí...vůdců se zodpovědností.. .v demokracii vládnou kreatúry bez soucitu,bez odpovědnosti..k oukněte u nás,koukněte do Bruselu...ubožá ci s dobrým platem...

Trošku se to v orchestrionu rozpadlo [mrknutí jedním okem]

317579

21.9.2014 19:44

nový ZUŘIVÝ REPORTÉRka????

fohat 194.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=FepDuMkfP6c [cool]

317801

Příspěvků: 26

16.09. 03:35  Pointou komentare je navod,
16.09. 06:49 qwe  RE: Pointou komentare je navod,
17.09. 08:08 favela  RE: Pointou komentare je navod,
16.09. 22:00 pavel jan  RE: Pointou komentare je navod,
16.09. 23:17 Unka  RE: Pointou komentare je navod,
22.09. 07:31  RE: Pointou komentare je navod,
16.09. 06:19 .lak  Udělejte si exkurzi po historii manipulů a jejich záměrech, neměných
16.09. 08:55 Barney  Zápoadní presstitutky:
16.09. 09:49 timur  RE: Zápoadní presstitutky:
16.09. 10:59  RE: Zápoadní presstitutky:
16.09. 12:09  RE: Zápoadní presstitutky:
17.09. 06:36 Venny  RE: Zápoadní presstitutky:
17.09. 07:01 favela  RE: Západne-nenapadne ceske presstitutky:
17.09. 09:14 disident  RE: Zápoadní presstitutky:
16.09. 10:08  pár problémů
16.09. 12:04  RE: pár problémů
16.09. 16:10 lubosmat  Je to ako v rozprávke „O Euníčkovi a Rusienke“
16.09. 17:39  Boj o další vývoj světa
16.09. 18:41 KLAs  RE: Boj o další vývoj světa
17.09. 07:48 arbed  RE: Boj o další vývoj světa
16.09. 20:17  A USA nic?
16.09. 23:47 Vladimír Bílý  Autor článku navrhuje obchod v rublech, ale ono to má i své pozadí
17.09. 04:01  RE: Autor článku navrhuje obchod v rublech, ale ono to má i své pozadí
20.09. 21:32 Vladimír Bílý  RE: Autor článku navrhuje obchod v rublech, ale ono to má i své pozadí
17.09. 11:40  Co za tím stojí? Kovbojové rajtující na vovčanech bez pastvy?
21.09. 19:44 fohat  nový ZUŘIVÝ REPORTÉRka????

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 769