Diskuze k článku

Zavlečení Ukrajiny nad propast

Příspěvků 16

15.7.2014 4:39

Par slov

Bordelo Bill 64.?.?.?

Vsimnite si co sa vo svete deje ked imperium UKUSA je neuspesne vo vojne. Po Vietname prisli prevraty a zmeny rezimov: Iran, Juzna Amerika, blizky vychod, ropne krizy, americka ekonomika v chaose- Reaganomics a Thatcherismus.

Podla mna su Afghanistan a Irak totalne prepadaky. Pozrite si link dole o com sa bavili v 90tych rokoch- potrubia. Kde su? Na stretnuti Taliban a ropaci v Texase USA ponukli Talibanu uznanie vymenou za bezplatne potrubie. Taliban nesuhlasil. Zvysok pribehu poznate. 17 rokov v prachu a su tam kde boli predtym.

Ak si pozriete knihu The Oil Card tak sa docitate ako UKUSA A Saudska Arabia ustvali ZSSR nizkou cenou ropy a plynu. Po Iraku a Afgosi si to Rusko vzalo spat plnym priehrstim ako su ceny energie vysoke. Rusko je realnym vitazom vojny s terorizmom.

Co sa ale stalo je ze zatial co UKUSA boli bizi tak sa svet pohol vpred, oni sa zabudli stvrt storocie naspat. Teraz sa to snazia dohnat. Ukraina je panickym pokusom o zastavenie vlaku nudzovou brzdou.
http://www.historycommons.org/context.jsp?item=a120497texasvisit

313279

15.7.2014 6:03

Dodatok

Alex Gr8 64.?.?.?

Reakce na 313279

Naozaj odporucam knihu 'The Oil Card: Global Economic Warfare in the 21st Century'. Na amazone má 4.5 hviezdičiek. Gadžovia na amazone komentujú:
"Kniha je dobře podporovaná případmi pro pravděpodobnost manipulace na trhu s ropou jako nástroje zahraniční politiky používané odměnit americké spojence a nepřátele potrestá. Není to komplexní ve výzkumu velký olej, drogy, zbraně, bankovnictví, vojenské, zpravodajské spojenectví, ale stojí za přečtení."

"Za druhé, tvrzení, že invaze do Iráku byla asi nejen olej, ale v Číně pokusech dostat své drápy na irácké ropy po pravděpodobném zrušení sankcí OSN? Jen jeden problém s tím.Francouzi a Rusové měli oba kontrakty na mnohem větší průzkum ropy v Iráku v roce 2002, než dělal Čína. A podle Normana kvazi-konspirační téma, a to jak z těchto zemí byli "na naší straně" ve snaze manipulovat s cenami ropy proti Číně."

"Osvětluje strategii vlády proti Rusku začíná během Reaganovy administrativy ... Ten dokumentuje a dokazuje nade vší pochybnost bod, že americká vláda a její spojenci uměle udržované nízké ceny ropy v příštích letech hladovět sověty příjmů, důležitou taktiku, která byla nezbytná k vítězství ve studené válce."

"V této knize vysvětluje, proč olej není za tržní cenu.Zpráva byla věnována Ronalda Reagana o tom, jak zničit Sovětský svaz. Jejich hlavním exportním byl olej. Takže v případě, že Spojené státy by mohly cenu ropy na dost nízké, Sovětský svaz by se zhroutí. Ale jak můžete udělat na cenu ropy méně, než by mělo být. V 70. letech se cena ropy vyletěla. Proto jejich by byly zásoby ropy.

USA by se jednoduše zbavit svých zásob, aby ceny ropy, nižší v současné době. Poté, co Sovětský svaz zkrachovala, cena ropy, šla cesta nahoru. Tak proč je to tak vysoko teď. Vzhledem k tomu, čínská měna je podhodnocena. Vzhledem k tomu, že je podhodnocen, že to, jak mohou vyvážet víc, než dovážet. Ale Čína je ovlivněna více cen ropy, než amerických Its byl používán jako trumf, že pokud budou dělat svou měnu, co by to mělo být, budou USA přestat hrát tento olej hru.

Mitt Romney řekl, že pokud zvolení by to 5 věcí. Dva z nich byli více závislost na ropě, a stanovit obchodní pravidla týkající se Číny. Romney chápe, že tito dva patří k sobě. Takže teď víte, proč je olej tak vysoce ceněný. To vysvětluje další aspekty, aby celý tento velký problém." Preklad Google. Neupravoval som to.

http://www.amazon.com/The-Oil-Card-Economic-Warfare/dp/097779539X

A teraz zčnime dávať dokopy obraz. Každý rád opakuje to čo mu prinieslo úspech. Vráťme sa teda k potrubiam a Afganistanu. Na vybudovanie potrubia sú potrebné groše-investori. Lenže ak chcú domrdať Rusko musia cenu rapídne znížit.Takže neočakávať investície z The City alebo Wall Streetu. Oni chcú mať potrubie pod kontrolou ale nechcú ho stavať´=investovať- lebo počitajú že ceny padnú= to bol aj pôvodný ci...Automaticky kráceno

313282

15.7.2014 21:24

Účelom demokracie je likvidácia nielen Ukrajiny, ale aj ostatných Slovanov

novapalo 195.?.?.?

Je mi ľúto, ale určite nás všetkých západ okradne. Dokiaľ sa Slovania konečne nespoja, tak západ nás bude systematicky a trvalo okrádať. Všetko zadlžovanie bolo dopredu plánované západnými mocenskými skupinami. Založenie EU bolo plánované za účelom veľkolepej krádeže. A slovenskí a českí „demokratickí“ politici sú len slúžky západu. Tak ako sa píše v knihe pána Kysuckého „Demokracia je principiálny omyl“, demokracia doslova motivuje na kriminálne chovanie sa. Demokracia je duchovne degeneratívny systém a určite skrachuje. Západ má veľmi nízke duchovné vedomie. Západ je v súčasnosti už duchovne totálne degenerovaný, tak ako písal F. Nietzsche vo svojich slávnych dielach Zarathustra a Antikrist. Vrcholom tejto duchovnej degenerácie sú ich filmy, televízia, šov biznis, zábava, …. všetko, čo sa teraz propaguje a vysiela v televíziách na Slovensku aj v Česku. Morálka a duchovné hodnoty pre západ nemajú žiadnu cenu!!!! Tak do akej riti sme sa to strčili???? Je to len otázka času, krach príde určite. Ja len dúfam, že ten krach nebude 3. svetová vojna. V tom prípade Rusko bude rozdávať svoje atómové hlavice smerom na západ hlava-nehlava……. Počítate s tým? Ja si myslím, že potom jedna hlavica „zaparkuje“ aj v Bratislave.

313309

16.7.2014 18:54

RE: Účelom demokracie je likvidácia nielen Ukrajiny, ale aj ostatných Slovanov

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 313309

Ony to nemusí být ruské atomové hlavice. Ony stačí i ty jejich konvenční, ale přesně zacílené na - na pár vybraných jaderných reaktorů v EU, které zamořením znemožní obsluhu těch ostatních a domino rozkladu EU se začne hýbat. Ty ušetřené jaderné hlavice pak RF zbudou na několikanásobné přeorání USA i s jeho knechty po světě. A JE TO!

A Západ to ví. Merkelová je zatím první, kdo si zavčasu ty reaktory odstavuje a chce je nahradit něčím ne tak nebezpečným. To by ale museli konat i ti ostatní a na to prostě nejsou náhrady ani čas je vybudovat, protože události dostávají spád k té nejhorší variantě příliš rychle. A kdo ví, zda vůbec do švestek, protože pak nadcházející zima bez plynu ten kolaps EU přivodí tak jako tak. [pláč]

313349

16.7.2014 10:14

Je mi smutno...když vidím

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Duchovně prázdná imperiálně fašistická Amerika spolu se svými vazaly, sama vazalem Izraele se snaží udržet stav věcí, tak jak jsou nyní uměle a iracionálně nastaveny ve prospěch několika jedinců. A aby tento podvod nebyl odhalen, je třeba nejen PR ale i v reálu obětovat v jednostranných válečných aktech miliony lidských životů. Vidím svět, kde na jedné straně stojí několik jedinců, kteří se rozhodli nám všem ukrást vše a na druhé straně 99.9% lidí, kteří nejsou schopni tento hororový stav změnit na snesitelnou realitu.

313326

16.7.2014 12:56

RE: Je mi smutno...když vidím

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 313326

To neni pro par prospesnych jedincu,to je pro dobro klanu,jez hejba svetem ,co by pata kolona ve vsech krestanskych vladach,celosvetove vlivna od nobelovi ceny az po filmovy festival s udelovanim Oscara,svetoveho tisku,svetovych medii,Murdoch,Konrad Black,Alan Bond a jini,prakticky ovladaji 95% veskerych medii.Jak,rikali spojari na vojne ,bez spojeni neni veleni,kdesni ,krestane nemaji veleni,coz jim rekl Arial Sheron,:Amerika,to jsme my zide a Americani to dobre vedi,takze ,zlociny Ameriky,nejsou prakticky receno, zlociny Ameriky.
World 13,859,800 - 0.196% 18,437,400 0.257% 21,889,500
Israel 6,180,300 -75.4% 6,332,900 79.394% 6,332,900
United States 5,425,000 -1.728% 8,300,000 2.644% 11,000,000
European Union 1,105,700- 0.220% 1,574,300 0.313% 1,833,300
Jerusalem ma byt hlavnim mestem sveta,Velky Israel ma pohltit mnoho uzemi ze vsech okolnich arabskych statu a to dokazou,jako uz dokazali ustanovit Israel,tam,kde se jim zachtelo,plan na osidleni Texasu a Ugandy,nakonec volil Palestinu,jako domov jejich predchudcu,kteri tam nikdy nezili,zrovna jako v tom Texasu a Ugande,to,ovsem neznamena ,ze Israel ztratil zajem o Afriku.
Ariel Sharon:" We, the Jewish People, Control America, and ...
www.intifada-palestine.com/2009/05/ariel...jewish...americans-know-itAriel Sharon:” We, the Jewish People, Control America, and The Americans Know it ... “We Jews control America, and the Americans know it!” (Israeli spy agency) ...
-------
The Uganda Proposal (1903) | Jewish Virtual Library
www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Zionism/Uganda.htmlCyber encyclopedia of Jewish history and ... British Uganda Program as a temporary refuge for Jews in Russia ... to continue the plan of the Uganda
------
Birobidjan - the original Jewish homeland
www.birobidjan.co.uk
The Jewish Republic homeland is in Russia's South-East (the size of Switzerland) Coat of Arms of the City of Birobidjan All-Round Common Sense Campaign
------
Kimberley Plan - Wikipedia, the free encyclopedia
en.wikipedia.org/wiki/Kimberley_PlanThe Kimberley Plan, or Kimberley Scheme, was a failed plan by the Freeland League to resettle Jewish refugees from ... selected the Kimberley region in Australia
------
Uz,vite,proc politici doslova nenavidi historii a nechteji ji ucit ve skolach i kdyz je znacne "uhlazena"?
Tech 13,8 millionu zidu docela staci na ovladnuti zeme,jako takove.V USA mela federalni policie na pilno,kdyz zjistili,ze prvni dama by chtela v USA zavest socialismus,staci nahlidnout do archivu USA.byla to rovnez Amerika,odkud invazni jednotky zidu provedli revoluci v Rusku,ackoliv jich bylo jen na stovky,takse Rusko topilo v krvy,premyslejte o tom.
.

313332

17.7.2014 0:07

RE: Je mi smutno...když vidím

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Reakce na 313332

Děkuji za data, sleduji Vaše komentáře již řadu let a jsou pro mne často dobrým vodítkem, jak se lze dívat na realitu. Vidím svět velmi podobně i díky Vám...a chápu, že s těmi několika jedinci je v pohybu i ona jedna pod-rasa, zvoucí se nad-rasou, (která převzala jedno náboženství,se kterým nemá geneticky nic společného)a že skutečný počet těchto jedinců je mnohem větší, než nám sčítání obyvatel říká. Vlastně je najdeme všude, kde jde o moc, či možnost moci, tak kde je možnost vydělat na čemkoliv více jak jinde a to za jakoukoliv cenu. Chápu a vím, že v nás nevidí lidské bytosti atd atd atd.Mějte se fajn pane Nohejl, já ve skutečnosti nyní hledám data o ruské centrální bance...hledal jsem i data o české..tak jsem dál.

313376

20.7.2014 9:52

RE: Je mi smutno...když vidím

Freddy 46.?.?.?

Reakce na 313332

Je třeba poukazovat na Alexandra Solženicina specielně na jeho knihy: Dvěstě let spolu. Tyto knihy by se měly zařadit k povinné četbě na školách. O Solženicinovi jakoby se zlehla zem. Proč asi?
Někdo jeho popis experimentu v Rusku 1917 na Slovanech si nepřeje, aby byl znám, kdo tento experiment prováděl. Zřejmě Valdimír Putin se dalším experimentům těchto původců revoluce 1917 snaží bránit.

313575

22.7.2014 10:35

RE: Je mi smutno...když vidím

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Reakce na 313575

Knihu 200 let pospolu jsem si stáhl před pár lety v elektronické podobě ( v pdf)a psal jsem vícekrát vydavateli a žádal o dotisk...vždy bez odpovědí.
Vlastně jednou jsem odpověď dostal, že kniha byla vyprodaná a že neuvažují o dalším vydání...nikdy mi však neodpověděli na otázku, v jakém nákladu tato kniha nositele Nobelovi ceny v Čechách vyšla.
Občas se dá vygooglovat, že jí někdo jednou za rok nabízel k prodeji...Vzhledem k rozsahu a obsahu by návrh na zařazení mezi povinnou četbu určitě neprošel...alespoň prozatím

313739

22.7.2014 11:00

RE: Je mi smutno...když vidím

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 313739

nasla som knihu na stiahnutie:

http://ulozto.cz/xV5aouTk/solzenicyn-200-let-pospolu-i-pdf

http://ulozto.cz/xc27qMKw/solzenicyn-200-let-pospolu-ii-pdf

http://ulozto.cz/xPtBVgbe/dve-ste-let-pospolu-alexandr-solzenicyn-pdf

alebo si vyberte tu:

http://ulozto.cz/hledej?q=solzenicyn

313740

16.7.2014 10:45

žádost o doplnění dat ohledně změny v zákoně v Ruské centrální bance

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Je zde mezi čtenáři někdo, kdo sleduje změny v zákonech o Ruské centrální bance ? Tento druh dat je dle mého natolik důležitý, že bez jejich znalostí není možno správně chápat dnešní politicko- ekonomický rozměr světa v souvislostech. Jedním s důležitých prvků americké imperiální politiky je kontrola jednotlivých centrálních bank a jejich vysávání a umrtvování v nehybných depozitech( mezinárodní úvěry a platba za strategické suroviny povinně opět v dolarech je druhá část garance existence dolaru)čímž je prozatímně jaksi zajištěna dočasná existence oné jinak nehodnotné americké měny.Konkretní otázka zní : Jak dopadlo hlasování o změnách, proběhlo li vůbec, je nyní Rusko osvobozeno od okupační měnové politiky ? Děkuji za info a omlouvám se za zneužití tohoto prostoru pro diskusi.
viz : http://www.czechfreepress.cz/ivo-krieshofer/studena-okupace-ruska.html
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2226-klicova-udalost-v-rusku-predlozen-zakon-o-podrizeni-centralni-banky-narodnim-zajmum.aspx
https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

313329

16.7.2014 15:45

Stane sa to určite

novapalo 212.?.?.?

To je isté, že to tak dopadne. Pretože Rusko chápe, že USA aj západ chce rozdeliť a ovládnuť definitívne aj ich. Ukrajina je dôležitý krok plnenia tohto plánu. Na Ukrajine Rusko vidí a ešte len bude vidieť, čo s všetko bude diať. Budúcnosť sa ľahko predvída, ak človek vie, ako fungujú základné zákony nášho vesmíru, teda dualita a hierarchia. A ako sa západ už 1000 rokov snaží zničiť Slovanov najskôr cez kresťanské náboženstvo a potom pomocou demokracie. Hlavne demokracia dokáže dokonale deštruovať jednotu akýchkoľvek národov. Demokracii neodolá ani Čína, ak by postúpila v demokratizácii ďalej. Informácie o demokracii a duševne chorom kresťanstve nájdetet na www.negativa.sk. Na príklade Ukrajiny bude Rusko krásne vidieť, čo sa stane aj s Ruskom. Preto tu sa Rusko "zasekne" a nepustí ďalej. Aj za cenu atómovej vojny. Nemajú totiž na výber....... Takže, "určite sa to stane".

313334

17.7.2014 12:04

Svinstvo Made in USA ještě pocítíme na vlastní kůži

Hanick 195.?.?.?

A další generace budou plivat krev.... [oči v sloup]

313394

17.7.2014 22:17

Tohle bylo napsáno 15. 7.:

Žibřid przist (tečka) bach (zavináč) email (tečka) cz 90.?.?.?

Takže Washington má jen malé okno příležitosti, kdy zatáhnout Putina do šarvátky, což je důvod, proč bychom měli očekávat další incident pod falešnou vlajkou, v mnohem větším rozsahu, než byl požár v Oděse. Washington bude muset udělat něco opravdu velkého a zařídit, aby to vypadalo, že za tím stojí Moskva.
Dnes je 17. 7. a už je tu nový fígl uSSa - zřícené malaisijské dopravní letadlo.

313417

18.7.2014 9:30

Systém BUK Ukrajiny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Je to k tomu sestřelení letadla - čersvý odkaz na UA video, kde je vidět systém BUK přímo v postavení.
http://www.youtube.com/watch?v=ooH5xnYhzUQ#t=58 [cool]

313424

18.7.2014 23:00

existovali???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

http://politikus.ru/events/24730-vse-lyudi-pasporta-kotoryh-byli-naydeny-v-boinge-byli-zaregistrirovany-na-feysbuke-21-aprelya-2013-go-goda.html

Все люди, паспорта которых были найдены в Боинге, были зарегистрированы на Фэйсбуке 21 апреля 2013-го года

Všetci ľudia, pasy ktorých boli ukázané v reportážach, boli registrovaný na facebooku v rovnaký deň - 21.4.2013

Okrem fotiek nahraných v deň registrácie sú tie profily "prázdne a mrtve" - žiadny priatelia, žiadne poznámky, nič

313444

Příspěvků: 16

15.07. 04:39 Bordelo Bill  Par slov
15.07. 06:03 Alex Gr8  Dodatok
15.07. 21:24 novapalo  Účelom demokracie je likvidácia nielen Ukrajiny, ale aj ostatných Slovanov
16.07. 18:54  RE: Účelom demokracie je likvidácia nielen Ukrajiny, ale aj ostatných Slovanov
16.07. 10:14 Vladimír Bílý  Je mi smutno...když vidím
16.07. 12:56 Robert Nohejl  RE: Je mi smutno...když vidím
17.07. 00:07 Vladimír Bílý  RE: Je mi smutno...když vidím
20.07. 09:52 Freddy  RE: Je mi smutno...když vidím
22.07. 10:35 Vladimír Bílý  RE: Je mi smutno...když vidím
22.07. 11:00 Danielle  RE: Je mi smutno...když vidím
16.07. 10:45 Vladimír Bílý  žádost o doplnění dat ohledně změny v zákoně v Ruské centrální bance
16.07. 15:45 novapalo  Stane sa to určite
17.07. 12:04 Hanick  Svinstvo Made in USA ještě pocítíme na vlastní kůži
17.07. 22:17 Žibřid  Tohle bylo napsáno 15. 7.:
18.07. 09:30  Systém BUK Ukrajiny
18.07. 23:00  existovali???

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 5

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,65 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 299,52 Kč
1 unce stříbra
558,22 Kč
Bitcoin
749 852,09 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 430