Diskuze k článku

Washington usiluje o zánik Ruska

Příspěvků 68

5.5.2014 0:39

Obvykle Američanům nevěřím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

ani pozdrav, ale v tomto případě se mi chce křičet bravo, Paule! Jenomže je to houby platné, nevím proč, ale většinou ho neberou novináři vážně. A přitom je to jasné, když se na všechny americké kroky s odstupem podíváte. Příliš špatné na to, aby to byla pravda?

Je to ještě horší! Co by se stalo, kdyby lidem spadly klapky z očí a viděli své politiky jací jsou, s krví na rukou, tisíců zabitých, humanitárně zbombardovaných neviných lidí, stovky nevinných zabitých Obamovými dronami, svatebčanů, žen, dětí... Kolik zmařených slovanských životů v Srbsku a teď na Ukrajině. Pořád to není dost, a nakonec přijdou na řadu i jejich vlastní lidé, voliči. Kolik z nich sedí nevinně na Guantanamu? Co by se tedy stalo, kdyby ti lidé prozřeli? Oběsili by je, nebo rovnou roztrhali na kusy. Vědí to ti mocní? Vědí. Co obvykle udělá vrah, když má nepohodlného svědka? Zabije ho, pokud může. Tady těch svědků je sice hodně, pár miliard, ale 3. světová válka by to srovnala. Jde o život nám všem.

309544

5.5.2014 7:31

RE: Obvykle Američanům nevěřím

ppp 94.?.?.?

Reakce na 309544

A jak jinak se prosím vás může chovat národ zločinců a dobrodruhů, což potomci těch, co masakrovali indiány a okupovali území jsou. Spousta oněch westernů to zobrazuje velmi dobře. A ti novodobí - snad si někdo nemyslí, že od nich své dluhy dostane.(Ani čína, ani rusko). To spíše rozpoutají novou válku ve jménu jejich zprofanovaných hesel. Jejich curiculum vite - nejlepší obrana je útok. A v Rusku je hodně surovin, které by jejich "demokracie" a "ekonomika" - nová zlatá telata moderní doby, potřebovala.

309561

6.5.2014 5:34

RE: Obvykle Američanům nevěřím

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 309544

Kobyla ktera chcipe nejvic kope a tomu kdo sleduje aspon trochu deni nemohlo utyct, ze sionistickej erar v USA kterymu hrozi bankrot protoze US $$$$$$$ jak to tak uz vypada i na vahu bude min nez hajzlpapir se chce zmocnit nerostnyho bohatstvi v Rusku.

309686

7.5.2014 4:08

RE: Obvykle Američanům nevěřím

oijkio 91.?.?.?

Reakce na 309686

No, tak bych to neviděl.
Zatímco Evropa myslí dozadu, Amerika dopředu.
Už dávno přišli na to, že dolar podložený zlatem není to absolutně nejlepší (nešlo by ho neomezeně tisknout atd.atd.).
Takže ho mají navýsost důkladně podložený zbraněmi.
A s takovým podložením jít do bankrotu?
Takže, .... činí to co činí.

309785

7.5.2014 7:32

RE: Obvykle Američanům nevěřím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 309785

>dolar podložený zlatem není to absolutně nejlepší (nešlo by ho neomezeně tisknout atd.atd.).

>Takže ho mají navýsost důkladně podložený zbraněmi. A s takovým podložením jít do bankrotu? Takže, .... činí to co činí.

To je realita. Je vytecna a soucasne hruzna. Vytecna tim perfektnim vyjadrenim a hruzna z rysujiciho vysledku.

309788

5.5.2014 0:47

Vypada to na prestreleny termin

n.z. 99.?.?.?

- tedy vysoce hypoteticky abych byl presnejsi, ac jak vime svetovlada je cilem NWO a jeho hlavniho pacholka z Rajske Zaoceanie (RZ). Ne ze by si to neprali, ale otazka je jak toho dosahnout. Chtel bych zminit jeden dulezity detail, obcas se mluvi o technice ("technologie" v cestine znamena "jak veci vyrobit" - pochazi od reckeho slova TECHNE = znat), ktera je uplatnena na bojovych letounech jak RZ tak RF a ktera bude v pristi valce jednou z rozhodujicich faktoru.

Pred casem jsem nasel docela zajimavou stranku z Australie. Autorem je doktor technickeho oboru a jeho specialitou jsou prave bojova letadla a protiletecka vyzbroj, jak pozemni tak nesena. Pro ty co nejsou seznameni s technickymi terminy je to troche suchoparne cteni, ale pro vetsinu to bude asi prave tak zajimave: http://www.ausairpower.net/APA-2008-04.html Tento clanek byl psan v r.2008 a nevim zda byl obnoven dle novych vyvoju. Jsem presvedcen, ze Rusko pracuje horecne na uplatneni novych systemu tak aby je vyuzilo k plne prevaze jak ve vzduchu tak na zemi. Pro Rajskou Zaoceanii to neni prave idealni vyhled.

Dle ocekavani je to prevazne o aplikovane elektronice. Vsimnete si, ze ruske "chybiny" jsou neco trochu jineho, nez za co se povazuji (soude ale predchozich diskuzi).

309545

5.5.2014 4:24

Zacatek tretiho odstavce rika:

n.z. 99.?.?.?

"Neboť Obamův nekompetentní Bílý dům a ministerstvo zahraničí převzetí Ukrajiny Washingtonem zpackaly, pracuje Washington usilovně na tom, aby svalil vinu na Rusko..."

Dival jsem se na original a ten rika totez. Neco tu nesedi: je ten 'Belaskov' kompetentni a nebo neni? V posledni dobe se hodne recni jelikoz lide v tom shledavaji utechu a overuji si zda tomu dobre rozumi (ne ze bych byl vyjimkou). Potrebuji se asi odreagovat a overit si, zda ziji v realu. Nu dobre, ja to beru. Ale presto, meli bychom se ujednotit na tom, zda ten plan "vysel" dle ocekavani ci ne. Tedy zda byli/ jsou puvodci teto akce kompetentni ci ne.

Kdyz se podivame na udalost z 11.zari tak se vlastne poprve dostavame v moderni historii k absurdnu, ktere se stalo skutecnosti. Bylo to 'kompetentni' rozhodnuti zorganizovat 11.zari nebo ne? Ja jsem toho nazoru, ze to bylo velmi kompetentni, ba primo bravurni. Rikame-li tedy, ze Belaskov s cernym Mikymauzem v cele chce zrusit Rusko a pritom se chova 'nekompetentne', neco tam nejde dohromady. Mohl by totiz pri te 'nokompetenci' vlastne Rusku nechtene pomoct. Ja sam nevim, mozna se mi to jen zda. Asi nejsem moc kompetentni.

309555

5.5.2014 5:00

Zednář jak noha

kurt 85.?.?.?

Nesdílím nadšení z PCR. Je to zednář, který pečlivě dávkuje pravdu se stopovými přísadami lži, aby uspokojil nespokojené a zároveň je udržel mimo potřebný kurz. Vždy to šije jen do vlády. Tedy do úředníků a politiků. Když se ho na Slobodnom vysielači moderátor zeptal, jak se staví k UA krizi američtí oligarchové, začal točit tři na pět, aby nemusel říct, že oni jsou hybatelé všeho. Dokonce i vliv Séréše odbyl poznámkou, že si jen myslí (séréš), že dění kontroluje. Čistý, velice sofistikovaný dezinformátor.

309556

5.5.2014 7:49

RE: Zednář jak noha

humblebumbledumble_bee 217.?.?.?

Reakce na 309556

absolutne ste to trafil ... Presne toto ma napadlo včera pri zhliadnutí videa, kde tento pán zakončuje tým že pre Rusko je najlepšie východisko doslova a do písmena VZDAŤ sa USA a priznať svoju definitívnu podriadenosť ...

No, tak neviem že v čom by to akože mala byť pre Rusko najlepšia cesta. To autor buď žartoval, alebo dlho do noci pil. Alebo možno o sebe práve niečo prezradil.

Najsofistikovanejšia lož sa vždy priživuje aj na pravde. Preto si dnes treba dobre všímať detaily. Niekedy stačí jedna veta, jedno neopatrné slovíčko a je vymalované.

309565

5.5.2014 7:51

RE: Zednář jak noha

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 309556

presne takto to vidím ja. Akonáhle niekto zhadzuje vinu na pajácov, tak je to jasné.

309566

5.5.2014 7:59

RE: Zednář jak noha

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 309556

Tady je ta diskuse s PCR. Čo tam robí neskôr Mezenská neviem, veriť sa jej nedá, lebo nectí realitu a má sklony k sektárskemu mysleniu.

http://www.slobodnyvysielac.sk/video/m8/p11/v102

309569

5.5.2014 7:56

Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Plytký (ale zákeřný) článek a matoucí pohled (jak už trefně Kurt 85.), který má ve skutečnosti jediný cíl - rozeštvat čtenářstvo proti V.V. a vytvořit základnu k jeho svržení, "PROTOŽE NEBRÁNÍ DOSTATEČNĚ ZAHRANIČNÍ RUSY".

Vezměme to po pořadě:
Každá situace má vždy logickou příčinu - řešit ale lze mnoha způsoby!!!

Příčiny:

A) Rusko a Čína už dospěli do bodu, kdy NEPOTŘEBUJÍ Západ - a vystačí si (technologicky, vědecky, diplomaticky, geostrategicky SAMI -i s ostatním multipolárním světem.

B) Západní "ZÁZRAK" se naopak dostal do stavu, kde je NEODDLUŽITELNÝ, spotřebovává několikanásobek zdrojů - které ale NEVLASTNÍ.

Dlouhodobé cíle Západu:

A) Zabránit Číně a Rusku ve světové hegemonii či alespoň rozvrátit multipolarismus tak, aby Západ opět tahal za delší konec.

B) Oddlužit se resp. moci pořizovat (CIZÍ!) cenné zdroje opět za "jabloneckou bižuterii".


Krátkodobé cíle Západu:

A) Nasadit v Rusku a Číně Havloido-Yeltziny - dlouhodobě po MNOHA POKUSECH neúspěšné.

B) Rozvrátit ruské a čínské blízké pohraničí a tím Rusko a Čínu vysílit - dlouhodobě po MNOHA POKUSECH neúspěšné - viz. DNEŠNÍ vysoce prosperující Tibet, Ujgursko, Če(čen)sko, Kaliningrad atd.

C) Zmučit Rusy v blízkém pohraničí (PriBaltik, Ukrajina, Prinestrovie...) natolik, aby Rus byl zatažen do vysilujícího konfliktu.

D) Jiné páky UŽ hodný předlužený Západ proti zlému Rusku NEMÁ!!!

Teď pojďme srovnat chování V.V. vůči Krymu a Ukrajině:

A) Před a při zásahu na Krymu V.V. okamžitě eskaloval Kosmické vojska a učinil bleskové výsadky v Arktidě (2x) - jasně demonstroval SVOJI VůLI a Krym i bleskově zafixoval.

B) Nyní v Ukrajinské krizi V.V. sází LOGICKY na skutečnou vůli obyvatel - nechce asimilovat jemu a Rusku nepřátelské Ukrajince - tj. vtáhnout si problém do Ruska. Je to staletá Kozácká taktika a zkušenost Ruska - neokupovat, když nemusím a obtížně budu udržovat.

C) Po celou dobu od Majdanu už jsou funkční Sankce RUSKA vůči Západu - Rusové již dělají obstrukce při přejímkách zboží, neinvestují tolik na Západu, upřednostňují projekty 3. stran. A západní korporace bijí na poplach - viz. tlak na Merkel.

D) A co je nejdůležitější - ruský konsument JIŽ DOBROVOLNĚ bojkotuje západní import a obdivuje rekordně V.V.

Summa summarum: Článek Paul Craig Robertse má zákeřně nasadit V.V. kravskou hlavu, protože se odmítá nechat vtáhnout do vleklé vysilující války o Ukrajinu a/nebo si vtáhnout násilím zfanatizované Ruskem okupované Ukrajince do Ruska.

Držme V.V. a Rusům palce - oni dobře vědí, ŠTO DĚLAŤ - jinak by historicky takovou VeleŘíši nikdy nevybudovali! Humanitárního bombardování - ani tvrdých okupací - při tom nikdy nepotřebovali...[smích]) Viz. nynější Če(čen)sko [smích]

309567

5.5.2014 8:24

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309567

Tak tak Mou v zlej Rudej dračej Číne každý rok doštuduje toľko Ing. ako v celej EU a USA dokopy a to by ich malo najviac znepokojovať, osobne si myslím že už ďalšie desaťročie zlá Čína nebude kradnúť nápady z dobrého západu ale že už bude sama na špici, bude to také žlté jednomiliardové Nemecko [chechtot] [mrknutí jedním okem]

309574

5.5.2014 8:37

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 309567

No vidíte, myslí vám to, tak ještě byste měl promyslet a analýzovat, roli a možnosti českých Pepíků a lídlujících Mařenek, v podmínkách rozvinuté, pravdoláskové demokracie. Vaše neúměrná kritika na jejich hlavy- je hloupá. Nezapomeňte na to, že tito obyčejní lidé umí dobře a disciplínovaně pracovat. Je však třeba vytvořit podmínky pro normální život-současný stav je stresující a nezdravý.

309575

5.5.2014 9:34

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309575

To nemáte pravdu. A zbytečně mi ostouzíte: Já sem nechodím "jen kritizovat".
Česko je obklopeno prosperujícími sousedy: Německem, Rakouskem, Polskem i Slovenskem. Samo Česko se ale zmítá v křeči, kdy i Polsko se Slovenskem postupně Česku ukazují paty!
Přesto, anebo právě proto, Česko se chová a postupuje naprosto jinak, nežli Německo, Rakousko, Polsko i Slovensko = švejkuje, rozkrádá anebo si "dobrovolně" blokuje miliardy investic či dotací.
Kdo chce kam, pomožme mu tam. Kdo volí politiky, kteří se natolik liší od polských, německých, rakouských nebo slovenských, tak ať pociťuje následky [pláč]
A to i přesto, že jsou Češi (nejspíš jak konstatujete) pracovitější a schopnější, nežli min. Poláci a Slováci [smích]

Vždy mám alespoň volit menší zlo. A ne můj hlas znehodnotit vhozením outsiderům, loserům či neumětelům - anebo to nejhorší - nejít k volbám vůbec a nadávat na celý svět.

Můžu tužit po českém Putinovi nebo Maovi. Ale když není, tak volím někoho na pomyslné spojnici k nejhoršímu opaku (ODS, TOP(olánek) 2009, který ale JE SCHOPNÝ něco prosadit. A bude ODS či TOP(olánek) 2009 co nejvíce ztěžovat život.

Viz. např. řádění Dr. Ing. Jaromíra Drábka (TOP(olánek) 2009) na bianco cartu, kterou mu umožnili Jarmily a další pomatenci, co mu neúčastí ve volbách či prohozením vlastního hlasu umožnili zbídačit I ZABÍT a DOHNAT K SEBEVRAŽDÁM ty nejubožejší: invalidy, chronicky nemocné, děti, důchodce, osamělé matky a otce [pláč] A přitom Dr. Ing. Jaromír Drábek vyvedl z MPSV přes miliadru, ale i možná 4.000.000.000 (tj. cca 100-500 CZK na oprávněného voliče resp. daňového poplatníka)... http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/audit-kvuli-spatnemu-hospodareni-s-ict-prislo-mpsv-o-miliardu/1067900 A ty peníze (zaplacené i z mých vlastních nemalých v ČR mnou zaplacených daní přepočteno v řádu tisíců a až 10.000 CZK!)pak chyběly. Díky Jarmile a dalším ne/voličům a pravicujícím zinkajícím Naivům a zmatencům.

I nečinností mohu být spoluviníkem. V Česku je ale pěstovaná po staletí zbabělost a prodejnost: UHODNOUT VYHOVĚT - PŘEŽÍT! A snažit se hledat "vítěze" - pokud není a nemohu vyhovět (a zkásnout lokajné), tak zůstat doma pod peřinou. A o nic se nesnažit (mimo domácí "dílničku" či trucovnu nebo bručení v "zahulené útulné hospůdce"[mrknutí jedním okem]. Chce to hlavu nahoru a mozek do hrsti - nic víc, nic méně!

309578

5.5.2014 10:08

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309578

Takže vás musím opraviť pane MoUdrostrak, ja na Slovensku žijem a preto viem že sa mýlite, jediná vec ktorá je oproti vám lepšia na Slovensku je len to že u nás ak dlžíte 100€ tak chce exekútor 300€ a u vás ak dlžíte 200 korún chce exekútor 15.000 korún, vo všetkom ste oproti nám na tom lepšie (zdravotníctvo, školstvo, platy(v prepočte čo si kúpite), nezamestnanosť, počet prisťahovalcov z Indie,...) a ešte vás opravím že nie Mao veľký kormidelník je za čínskym zázrakom ale veľký reformátor Teng Siao-pching(toho by som prirovnal k Putinovi)(Mao bol taká zmeska Lenina zo Stalinom) [mrknutí jedním okem]

309581

5.5.2014 10:43

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 309578

Pozrite sa na ten úspech "Vašich susedov" troška z inej stránky.
Budem hovoriť len o Slovensku a Maďarsku, keďže trošíčku do toho nášho spoločného "úspechu" vidím.
Slovensko ako industriálnejšia časť bývalého Uhorska má umožnené na troskách bývalého československého (predtým slovenského, a ešte predtým uhorského) priemyslu budovať tzv. priemyselné parky na „Zelenej lúke“, kde sa dá nejaká tá linka zmontovať za pár mesiacov a chrliť milióny kusov hocičoho od sponiek až po automobily (myslím, že v Čechách to funguje podobne). Ak sa však niekto z vlády na Slovensku začne troška zaujímať o rozvoj poľnohospodárstva, pekne dostane po kokose „Vyrábajte autá a potraviny nechajte na druhých (70% všetkých potravín je na Slovensku čistý import).
Maďarsko síce ovládlo petrochémiu Slovenska, kúpením Slovnaftu za dotácie z EU (Slovnaft sa stal členom medzinárodnej skupiny MOL, čo je však dôležitejšie z MOLU sa stal významný podnik za slovenské mozole), tým sa však priemyselné úspechy Maďarska končia. Maďarsko ako bývalá agrárnejšia časť Rakúsko - Uhorska má možnosť dorábať poľnohospodárske produkty, ale ak chce priemysel, tak len za podmienok, že tam pomaly nechcú pracovať ani Rumuni.
Médiá nie sú slovenské, sú to len hlásne trúby Ameriky. Kultúra zlyhala na celej čiare, ak našich „umelcov“ občas nezamestnáte Vy, tak by asi museli žobrať po uliciach. Vyhovárajú sa na slovenský syndróm, vraj sme krajina odroňov, ktorých kultúra nezaujíma.
Nemôžeme sa vyhovárať na príjmy, keďže čo sa týka priemernej mzdy: v Čechách sú o 52 € (1271 Čk) vyššie príjmy než na Slovensku, a v Maďarsku zas o cca. 48€ nižšie. V čom je ale naozaj podstatný rozdiel, to je zameranie slovenských elít (od politikov až po podnikateľov) v pohľade na slovenskú kultúru „cudzie je OK a vlastné nechceme!“, je to ako mor.
PS: Ospravedlňujem sa za odbočenie od témy.

309586

5.5.2014 11:15

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 309578

>Vždy mám alespoň volit menší zlo. A ne můj hlas znehodnotit vhozením outsiderům, loserům či neumětelům - anebo to nejhorší - nejít k volbám vůbec a nadávat na celý svět.

>Viz. např. řádění Dr. Ing. Jaromíra Drábka (TOP(olánek) 2009) na bianco cartu, kterou mu umožnili Jarmily a další pomatenci, co mu neúčastí ve volbách či prohozením vlastního hlasu umožnili zbídačit I ZABÍT a DOHNAT K SEBEVRAŽDÁM ty nejubožejší: invalidy, chronicky nemocné, děti, důchodce, osamělé matky a otce


Za tyhle věty, tě kamaráde MoU, nebudou mít zvědavčí volební disidenti, v čele s pí.Jarmilou, dubem atpod. rádi........[velký smích]

Šáhl si jim opět na jejich mokrý sen, ve kterém .... podléhaje sebelítosti a sebedůležitosti (viz. kniha 4 DOHODY) .... nabyli pocitu, že jejich internetová, pouze hubou a klávesnicí vedená, rebelie (a v době voleb sezením doma na prd-li) dosáhnou pro sebe a nastupující generace lepších podmínek k žití...[smích]


Že jsou různým Kalouskům, Nečasům, Drábkům, Němcovým (a tyto "kreatůry" podporujícím mediálním presstitutům) za VOLY jim v jejich svatém disidentství nedochází..... Jejich chybějící volební hlasy paradoxně posílí TY, kteří jim ještě uberou, pokud se dostanou ke kormidlu (a nezasáhnou-li rozumní spoluobčané,).... a kruh se uzavírá.

Nová vláda (kterou VOLEBNÍ DISIDENTI přecivá HRDINNĚ NEVOLILI) se v rámci možného chystá obnovit Kalouskem (tj. nejlepším min.financí v Galaxii) přerušený systém valorizací starob.důchodů. A jak jsem se již několikrát pí.Jarmily dříve ptal, jsem velmi zvědav, jestli tyto podle mne spravedlivé valorizace (se svým nedostačujícím důchodem) ODMÍTNE a každý měsíc bude valorizovanou částku (když se o to nepřičinila) HRDINNĚ VRACET ZPĚT České správě sociálního zabezpečení...


A Peace s ní,

jansmith[smích]

309591

5.5.2014 17:59

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

dub 89.?.?.?

Reakce na 309591

a hele, blíží se "volby" prasat na krmníky, a honza vstavač je tu na zavolanou jak podle švýcarskýho jízdního řádu, jako vždy[velký smích]

a opět bude žvatlat svoji bezduchou propagandu, bez ohledu na to, že všichni jeho "zvolení" šašci se zdiskreditovali, naposledy "yes we can; change " emerické loutky páně chemo-gmo mňamky babiše. a stále doufá, jako všichni volební dementi, že zde uloví tupá hovada, která mu na to skočí a půjdou legitimizovat bandu dalších prasat na krmníku pracujících pro kohokoliv, jen ne pro ty, kteří jim to hodili...

mít tuto vaši politruckou vytrvalost stoletý stařeček, tak zplodí osazenstvo pro deset jeslí za měsíc[smích]

309631

5.5.2014 18:07

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309591

tak koho milí pane jansmith doporučíte Jeba Kríka alebo Hitlari Klingonovú, to aby som vedel koho a náhodou sa nesekol a nezvolil zle a potom nelutoval, keď už ste ten odborník na voľby [mrknutí jedním okem]

309634

5.5.2014 12:12

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309578

v USA najbližšie prezidentské voľby bude kandidovať pravdepodobne Jeb Ker a Hitlari Klingonová a teraz MoU raď koho z týchto dvoch voliť a u nás je to podobné, len je to roztrieštené do viac ľudí/politikov(strán) a to je ta tragédia volieb že síce máte slobodné voľby ale dajú vám na výber medzi staním na daždi alebo presunom pod chrliaci vodu okap a z nových politikov tváriacich sa že im ide o naše dobro je väčšina ich a tých pár statočných zadupú média, zostanú bez financií a tzv. štandardní politici s nimi nebudú spolupracovať a budú im všemožne hádzať polená pod nohy!!! Preto je podľa mňa demokracia len maska za ktorou sa skrýva oligarchia ktorá nám tu na západe vládne [mrknutí jedním okem]

309598

5.5.2014 12:22

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 309578

Pane Mou,vůbec vás neostouzím, jste mi dokonce sympatický. Ale nesouhlasím s vaší kritikou obyčejných lidí, neboť současný směr politického vývoje je řízen ze vševědoucího oka pyramidy, včetně manipulace a matení- těch prostých lidí. Mimoto:

Rusko vyhlásilo "totální válku" petrodolaru. Viz včerejší příkaz prezidenta Putina na otevření burzy v Peterburgu,kde ceny za ruskou ropu a plyn budou stanoveny v rublech namísto amerických dolarů.

Sadská Arábie přesouvá na UA teroristy ze Sýrie. Zdroje na http://www.inespravy.sk.

309599

5.5.2014 15:45

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309599

Ale bohužel, i malý obyčejný člověk si může při volbách za to, zda si pustí k vlastní peněžence (a/nebo k řeznickému noži sama na sebe) sociopata typu Drábka - Drábka, který pak škodí "malým obyčejným oVčanům" natolik, že ho musí odstranit ostatní Shabes/GOJ/im nalevo-napravo. Malý obyčejný si to připustit, ale je to tak, bohužel [pláč]

Přesně podle toho si pak i Velká Vrchnost a její Shabes/GOJ/im dovolí k malému člověku = "nevadil jim tj. malým obyčejným lidem Drábek, tumáš válku s Ruskem". Úplně jiné mzdy a produkty v hypermarketech jsou pro Francouze - a jiné v Lídlech pro Čechy - i když jde o "jednotný trh".

Ale zůstaňme u odpovědi i kolegům Slovákům, kteří mi oponují, že je Česko na tom dobře:

Vložený obrázek

Dovoluji si předložit obrázek, který dokazuje O KOLIK POKLESL či STOUPL HDP mezi 2008 až 2010. Čím modřejší, tím horší. Čím světleji oranžový, tím lépe.

Úplně nejlépe je na tom (kromě prosperujícího Rakouska a Německa) Bratislavský kraj a mnoho regionů Polska - ostatně celkově Polsko jen pozitivně!

Kupodivu v Česku je na tom nejhůře Praha a Středočeský kraj!!! A z Česka pozitivně jen kraj Jihočeský s Budvárkem - i s tím zlým NÁRODNÍM podnikem [smích] Díky devalvaci CZK to bude vloni a letos ještě v Česku o mnoho horší... [pláč]

Podívejte se, zamyslete se. Potvrzuje to všechno, co jsem napsal - že Česko se stalo žumpou v prosperujícím okolí. Vidívám VČAS věci, co ostatní ignorují nebo si nechávají propagandou vylhávat - a proto se mám narozdíl od většiny asi dobře [velký smích]

309618

5.5.2014 18:32

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309618

HDP je mimo jiné o platech. Pražáci jsou vysmátí a béžoví si vydělají s bídou na základní potřeby. Nic lepšího mě u té mapy nenapadá....

309636

5.5.2014 18:58

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309636

Zkuste také, milá Moiro, někdy i číst - nežli jen koukat - a trefovat od boku [smích]
Ta mapa je o _Z_M_Ě_N_E_ HDP [smích])) A o tom, že naprostá většina okolí ČR roste a ČR se pod pravicujícími vládami namísto toho jako ojedinělá žumpa propadá... Kapišto ?

309640

6.5.2014 5:39

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309640

Co číst? Vaše moudra? Už jste tu fakt za kašpara, co zkopíruje kdeco a ještě to považuje za svaté.

309687

6.5.2014 6:41

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309687

za kašpara jsi tu ty.

a taky chci vědět, která česká kurva zplodila toto:

Martin Jazairi, český prý novinář. Nic se nezapomělo.

309691

6.5.2014 13:13

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 309636

HDP tedy vubec není o platech. Plat je odmena za cokoliv(i za jiným zpusobenou škodu, dluh), HDP je naopak produkt, který nemá být považován za dluh(i když ani to není úplne pravda, a vykazují se fikce). Sýr a peníze nejsou zdaleka totéž, jejich zámena je dost podmínená.

309726

5.5.2014 20:40

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309599

Máte někde odkaz na ten Petrohrad - ropa - Putin??
Taková zásadní věc by se neměla jen tak jednoduše přejít..
Děkuji.
[cool]

309653

5.5.2014 21:38

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 309653

>Máte někde odkaz na ten Petrohrad - ropa - Putin??

http://orgo-net.blogspot.cz/2014/05/rusko-vyhlasilo-totalni-valku.html

309658

5.5.2014 22:08

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 309653

Je to na orgo-netu.O patro níž máte uvedený zdroj. O žoldácích ze Saudské Arábie je to jak jsem uvedl.

309661

5.5.2014 7:58

Infoprotektor Ray úraduje

slaven1 85.?.?.?

Prvý deň v práci infoprotektora Reja Furlonga a už máme prvé výsledky [smích]

Do Českého rozhlasu nastupuje Ray Furlong z BBC

Aha, ČR nemá spojený rozhlas a TV - tak potom si ešte na výsledky britského informačného protektora musíme počkať [smích]

309568

5.5.2014 8:05

i já se bojím, že válka o ruské nerostné bohatství začíná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

a jen věřím, že Rusko dokáže najít ještě jednou mírové řešení, protože jinak i po nás bude veta

309570

5.5.2014 10:29

RE: i já se bojím, že válka o ruské nerostné bohatství začíná

v 37.?.?.?

Reakce na 309570

Uz to zacalo-nejsem alarmista ale zacal jsem nakupovat trvanlive potraviny a jine veci pro prip. nefunkcnost infrastruktury -radio na baterie plynovy varic kolo atd.pro odvaznejsi doporucuji lahve a chemikalie na Molotovy a os zbran vytistene mapy nejlepe vojenske

309585

5.5.2014 12:46

Vyrizovani starych sporu,porazeny nepritel,jez nikdy neodpusti vitezi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Bude se Vam to zdat divne ,ale,je to tak,to neni valka Washingtonu, mezi nami Washington jako sidlo moci a vlivu ,neni hnizdem obycejnych Americanu,ale neoconu,coz je prijemnejsi kriti nazvu pro zidovstvo,ktere zidovstvem neni a vede valku "proxi" pres nekoho druheho.Prikladem takove situace mame pred pocatjem druhe svetove valky,zidovsky filosof, Frankau, vyzival Anglicany k valce s Nemeckem a dokonce oznacoval Anglicany ,ze jsou v podstate "zidovskeho puvodu",aby se jako takovy ujmuli,"zidovskeho problemu".Takze,z dlouhe doby pred nami,kijevsky knize,jez rozprasil Chazary,tak toto "dedictvi" dnes Ukajina dostala do sveho podnikani,kdyz na stolec nejvyssi zasedl nikym nevoleny Arseny Yetseniuk, ten ma podporu neoconu z Washingtonu v planech odvety na ukrajinsky a rusky lid. Bude se to zdat podivne,ale ten ,kdo sleduje svetove dejiny a zna, historii, jez se neuci ve skolach,tak vi o tisiciletem planu,anglicky predseda vlady,zidovsky Loyd George, to rekl jasne,kdo bude jednou vladnout teto planete a ze Jerusalem bude hlavnim mestem sveta.Vsechny tyto politicke zmeny, zejmena pokud ozbrojeny byvaly vojaci Israelu ridi boje v ulicich Kieva ajinde naznacuji,ze, dobre vedi,jaky je celkovy plan a V JAKEM HISTORICKEM TISICILETEM PLANU.
NAKONEC POROVNEJME SLOVA JEZ BYLA DAVNO VYRCENA NA ADRESU TOHOTO SVETA[vyplazený jazyk]okud nedosahnem svych cilu, tak strhnem cely svet do katastrofy.
Poradce Arian Sherona to jeste rekl jinak,"at krestane delaji co chteji,tak treti svetove valce se nevyhnou.
Proto,uz dnes muzeme cist::"WORLD WAR III".
YATSENIUK DOSLOVA REKL,ZE KONFLIKT VEDE KE TRETI SVETOVE VALCE,prakticky,on ridi,tyto tak zvane kievske udalosti,co by nikym nevoleny,ale,vlivny s podporou,jemu vlastnich z Washingtonu a odjinad.V podstate on neni ukrajinec,ale,chazar,tedy s prezdivkou zid a jako takovy jedna,jak jednal Bronstein,
Blank-Lenin,Kerensky,Jagoda,Kaganovic,Finkelstein,Molotov, a jini, jez rovnez rozdelili narod na rude a bile,aby se utopili ve vlastni krvy,jak se vyjadril Bronstein,svetu znamy,jako Trocky.Dnes,je samotna Ukrajina rozdelena na vychodni a zapadni,Evropu zase rozdeluji,ale pochod je na vychod,Rusko a Cina je konecny cil s pouzitim," proxi'evropskych narodu vychodu.
Komu se to bude zdat nemozne,tak,at nahlidne do historie,ackoliv,filosofa Frankau tam nenajde,bylo by to provokativni,po tolika desitkach roku lzive propagandy,proto mame dokumenty,jez nikdy nevyjdou na verejnost, Britanie nechala spalit mnoho dokumentu.
V podstate,jde jen o to uchranit americky kontinent od teto treti svetove valky,Amerika vzdy vedla valku mimo sve uzemi,americka mesta nikdy nepoznaly kobercove nalety a fosforove bomby.

309600

5.5.2014 15:39

Pokojný bojovník....

fohat 194.?.?.?

byl se svým guru napaden a oloupen...guru za zlodějem křikl,že má ještě něco a hodil mu ještě kabát.Kdo chápe pointu,chápe i ugrilované mrtvoly,proč se jim to stalo.Proč je někdo v zaprdlém kráteru a je v zatuchlé pohodě,někdo v pruvanu hrozby umrtí...Pročpak? Tomu rozumí opravdu jeden člověk ze sta a tudíž 99 volky nevolky VOLÍ,jak volí a žere i s chlupama NÁSLEDKY... [oči v sloup] [oči v sloup]

309616

5.5.2014 15:57

No, z casti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Az na to, ze si mysim, ze kdyz tam uz tedy Rusko vlitne, bude mit poradny duvod a nezastavi se ani v Kyjeve, ne ze bude pouze okupovat jihovychod, jako domenka autora. To urcite ne.
A na to, aby tam Rusko vlitlo, bude treba poradny duvod. Protoze to muze spustit lavinu, ktera sebou vcucne celou Evropu.

A to se domnivam, je cil USA. Studena valka zapadni ekonomiku bohuzel jiz nevyleci.

309620

5.5.2014 18:30

Dolar pomalu a jistě odchází ze scény, astronomické zadlužování USA se nedaří zastavit!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Na to je jediný lék. USA se snaží vyvolat válku a tím se vyhnout ekonomickému kolapsu,který by jistě neproběhl bez kolosálního politického a sociálního otřesu!!!
Každé řešení je špatné, ale válečná apokalypsa je výplod šílených mozků!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

309635

5.5.2014 19:41

Cely ten proces za posledni mesice dava dukazy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Jak si USA ,spise vladnouci klika,naplanovala cely postup, ktery sestaval z techto faktu:
a/odposlouchavat vedouci politiky Evropy zjistit,kde maji slabiny
b/vyzkouset novou supertechniku na rizeni letadel i raket, zda lze tato letadla nasmerovat kde je nikdo nenalezne
c/plan jim narusil Snowden, ale tim se nic nestalo - Obama to
vysvetlil, ze to je jiz minulost- misto nejake omluvy
d/zdiskreditovat Olympiadu v Soci, aby verejnost nic nechvalila
e/Rusko musi byt v ocich verejnosti znamo jako malo kulturni zeme
f/prosadit, aby Ukrajina byla v EU brzy nato v NATO
g/vyvolat nepokoje a tvrdit, ze by tak se Ukrajina stala bohatou
h/pocitat s tim, ze si to Rusko nebude chtit nechat libit
i/jakekoliv obranne akce Ruska prohlasovat za akce agresora
j/v teto atmosfere zapomenout na Snowdena, na zmizeni letadla atd
a na vsechny obavy z Iranu- to se vse vyresi v prihodne dobe.

Zda se s timto stavem spokoji a nenajdou jine zaminky je otevreno.Mozne je vsechno a neni to jen utopie fantas magore.
Dulezite je, aby odposlechy pokracovaly predevsim u ruskych politiku a pocitat se zrizenim zakladen NATO na ukrajinskych
hranicich.Bude tedy ruske politiky sledovat i za zdmi Kremlu.
Nevyloucit ani ze Rusko v zoufalstvi vysle vojsko za sve hranice
a nevyloucit pak protiutok NATO s tim, ze nikdo nevi, zda nekdo
nezacne s atomovymi zbranemi.Z Ukrajiny nebo z Baltu dosahnou
Rusko behem nekolika sekund opacne protivnik je v nevyhode.
Pokud se tak stane a to lze pouze v Evrope, pak Amerika event.
staty str.Vychodu neutrpi zadne zareni a postih milionu Evropanu
USA pak se muze tesit, ze na jejich uzemi nikdy nevnikl nepritel.

309646

5.5.2014 20:45

Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Nejde o přece to, jestli a jaký je zednář, ale o to, že cílem USA je opravdu zničení Ruska a že tak snaha pravděpodobně povede ke 3. světové válce. To nikdo z vás nevyvrátil. Naopak je jeden z mála zpoza oceánu, kdo to říká naplno. Že má svoje motivy, které nám neřekl - no to to asi má.

Já jsem slyšel i to interview pro Slobodný vysilač, kde říká, že celá ta americká mašinérie se dá zastavit, jen pokud by se Putin vzdal. Ona to není pravda? On přece neradí Putinovi, že to má udělat. Jen vidí ty dvě alternativy. Vidíte ještě nějakou jinou? Jestli ano, tak ji řekněte. Možná, že Putin, který má všechny informace, o nějaké možnosti ví, možná podle nějakého orientálního umění boje, najde správný recept. Ale jestli jsou jen dvě, vybral bych si válku a dal agresorovi pocítit jeho vlastní medicínu. Možná bych ji na Putinově místě i sám začal, pokud by mi to dalo lepší vyhlídky. Pokud jsou opravdu jen ty dvě možnosti, poslat USA do kytek je nejlepší řešení. Mohly si přece vybrat, aby to takto nehrotily. A Rusko je velké, půjde tam přežít, i když z USA bude jen radioaktivní popel.

309654

5.5.2014 21:54

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Lin 85.?.?.?

Reakce na 309654

Troufám si tvrdit, že alternativ pro Rusko je víc. [smích]
A žádná "třetí světová" nebude. Co ale reálně hrozí a ve skutečnosti už probíhá - je alternativa války "partyzánské" - lokální.
USA svými tanečky kolem Ukrajiny sleduje více cílů a všechny byly v podstatě v této diskusi vyjmenované (např. pan MOU je pěkně shrnul). Jen jsem nenašla cíl zásadní (ale možná jsem se přehlédla).
Jde o transatlantickou dohodu - tj. obchodní svaz s EU.
Pro USA je životně důležité přervat obchodní svazky EU s Ruskem a přeorientovat celou Evropu na sebe. Svazky s Ruskem se v poslední době nebezpečně (pro USA) "rozrostly" a většina evropských investorů již nechce obchodovat za pouhé barevné papírky a jistější je pro ně Čína, Rusko - v podstatě nabídka Brics. Putin v několika svých projevech konkrétně uvedl, jak a v čem má spojení s Evropou budoucnost.
USA reálně nemá v současné době co nabídnout.
V podstatě nepřímý důkaz toho, co říkám, vidíte např. ve vyhlášení německých, italských, anglických, francouzských... byznysmenů, že na nějaké sankce kašlou (že nejsou sebevrazi) a hodlají s Ruskem obchodovat - sankce nesankce. No... dokonce i některé americké firmy se vyjádřily stejně a pokračují dál v projektech, které už mají uzavřené.

309660

5.5.2014 22:33

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

slak 77.?.?.?

Reakce na 309660

Válka nesouměřitelně bohatých proti čemukoliv a komukoliv probíhá a můžete hádat třikrát kdo tom vydělá a kteří ztratí. Když trupelové politici, alias zástupci lidí se lámou v pase či hůř kmotrům. Tam už veškeré pozitivní přínosné lidské vlastnosti se proměnili v pravý opak. Logicky hnojem jsou formovaní všichni do odpadu ve všech formách jako výroba pro zisk nikoli funkce pro nedejlumpům zahálčivý a pohodlný život bez stresů a svárů vygradovaných do nebetyčných zvěrských konců. Odporný systém formuje totalitníky ještě nevymyšlených totalit mamonů všech pozic zmarů a nikoli zušlechťuje, natož aby se stal proměnou ráje na zemi tvůrcům tohoto otřesného a demoralujícího masomlýnku evoluce všeho v niveč, fuj. [překvapení]

309663

5.5.2014 22:59

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

ascharad 90.?.?.?

Reakce na 309663

Tuhle někdo řekl a je to fakt, že lidí je jak sraček, kdyby nebylo 2ww žila by jen v Evropě miliarda lidí, neskutečné....

309665

5.5.2014 23:15

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309665

No tak zdechni. co tu oxiduješ?

309667

5.5.2014 23:30

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

ascharad 90.?.?.?

Reakce na 309667

Moc bych tím nepomohl, bylo by tu jen 999 999 999 lidí, o tom to ale přece není. To ti, co vymysleli 2ww, byli jiní koumáci, nebo myslíš, že Ukrajina 2014 vznikla tzv. spontánně? Nebuď smjéšny.

309670

6.5.2014 6:52

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309665

Nesouhlasím. Evropa by byla židovská a cikánská a původní obyvatelstvo by neexistovalo.

309695

6.5.2014 12:34

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 309695

Byla by židovská? Opravdu? To jste asi už dokonale zpracovaný židovskou propagandou. V koncetrákách nebyli a neumírali jen židé, ikdyž se poslední dobou vehementněji tvrdí opak, ale spolu se slovanama-nežidama.
Já se zeptám tak trochu jinak. Kolik židů umřelo za války v boji a kolik slovanů?

Selkým rozumem pak přijdu na to, že ve druhé světové válce umřelo daleko víc slovanů než židů.
Takže DŮRAZNĚ neslouhlasím, že by byla dnes evropa židovská a cikánská, přičemž by původní obyvatelstvo neexistovalo.

309722

6.5.2014 1:20

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309660

Ano, jako žena jste optimistka a věříte v rozumnost lidstva [smích] .

Jedna z alternativ je, že se USA samy sesypou, ale nevím, jak moc je to pravděpodobné. Nebo Putin nechá východ Ukrajiny vykrvácet, aby lidem na západě a jejich politikům nastavil zrcadlo. To je ostatně jeden ze smyslů lidského utrpení na tomto světě. Možná to s něčím pohne.

309678

6.5.2014 3:24

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309678

>Nebo Putin nechá východ Ukrajiny vykrvácet, aby lidem na západě a jejich politikům nastavil zrcadlo.
Nenechá. Už Mou, když zrovna nelídluje, výše postřehl, že Putin východ připojí jen se skutečným souhlasem připojovaných, kteří se už takřka připojí sami. Kyjev má na východě prabídný vliv, a až vyjezdí všechen benzín, tak to sám (sice neochotně) přivítá. US přes Bidenovu pomoc Ukrajině (cca 1 USD na obyvatele) vzkázal, že již US nehodlají svoji pětimiliardovou ztracenou investici zvyšovat. I MMF počítá s korekcí nabídnuté půjčky po event. zmenšení Ukrajiny. Menší Ukrajina - menší půjčka. To je rozumné, i když někteří v tom vidí pobídku pro ukr. juntu, k řádění na východě. I tahle komická správa země, která provádí mobilizaci armády, aby ji vyslala proti pár (byť ozbrojeným) rebelům dokazuje, kolik moci má na východě Kyjev a jak moc si věří.
Palata, tentokrát jako muž na svém místě, ze Slavjanska píše na iDěsu např.: Ukrajinská armáda má pod kontrolou jen zlomek území, zbytek ovládají proruští ozbrojenci.
Viz: http://zpravy.idnes.cz/palata-ukrajinsti-vojaci-js...

Jde jen o to, aby jim ten benzín došel co nejdřív...

309683

6.5.2014 8:04

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 309683

>US přes Bidenovu pomoc Ukrajině (cca 1 USD na obyvatele) vzkázal, že již US nehodlají svoji pětimiliardovou ztracenou investici zvyšovat.
Ta investice neni ztracena. USA prece odvezly ukrajinske zlato, aby jej ochranily pred pripadnymi zlodeji.

309700

6.5.2014 0:59

Kyjevská junta vypsala odměnu $10,000 za hlavu britského reportéra ruské stanice RT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Kdopak to asi financuje? A že zrovna v dolarech a ne EURech nebo Hřivnách... zase Amerika! http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7581

309676

6.5.2014 13:47

Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na webech.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Ruská propaganda infiltrovala čtenářské
Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na britských webech.
Čtenáři on-line verze britského deníku Guardian si stěžují, že už pod články na internetu není možné diskutovat tak, jako dřív. Moderátoři diskuzí se domnívají, že do diskusí pronikla ruská propaganda. Není to podle nich náhoda, ale organizovaná kampaň.
"Komentovat články už nemá význam, je to zbytečná snaha, která vede ty, jejichž hlavy ještě neovládá Kreml, jen k pocitu marnosti a frustrace," stojí v jednom z dopisů, které dostali správci diskuzí na portálu Guardian.co.uk.

V souvislosti s krizí na Ukrajině totiž dramaticky narostl počet silně proruských komentářů, jejichž autoři tvrdě prosazují vlastní názory a slovně napadají ty, s nimiž nesouhlasí - včetně novinářů.
Vicej je tu:
Zdroj:

http://zpravy.idnes.cz/rusko-britanie-diskuse-inte...

309729

6.5.2014 16:05

RE: Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na webech.

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 309729

Jen by mě zajímalo, jestli si stěžují čtenáři, nebo ti, kterým začíná téct do bot..
Tou organizovanou kampaní jsem se fakt pobavil [smích] Tomu už snad nemůže věřit ani naprostej idiot.

309744

6.5.2014 22:03

RE: Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na webech.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309729

No jo. Všichni jsme tu Rusové. Nebo minimálně proruští špióni...

309773

6.5.2014 16:00

nějak tam chybí ta LAVIČKA...

fohat 194.?.?.?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3982-satansky-monument-u-oklahomske-statni-budovy

309741

6.5.2014 17:10

RE: nějak tam chybí ta LAVIČKA...

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309741

Když už jsme u těch ac24,tak je tam na http://www.24ac.cz/zpravy-ze-sveta/3987-usa-si-odmitaji-vzit-zpet-13-mrtvych-spionu-cia-zabitych-na-ukrajine .....

....pak že ten svět není krásnej.... [velký smích]

309746

6.5.2014 17:36

iny pohlad

one 212.?.?.?

Ja si myslim, ze Amikom vyhovuje odpredaj F35 kere su nepouzitelne do EU a Rusku zas dvihnutie ceny plynu. Ked pride k nejakym konfliktom, vyskusaju si zbrane, stihacky popadaju a EU zas kupi dalsie. Dobry biznis. Rusko dostane kus zeme, nebude moset Ukrajine davat sprepitne za prevoz a Obama s Putinom mozu spokojne ist na ryby. Velka hra, nic ine.

309753

6.5.2014 20:37

Dejiny vládnutia vo svete.

Definitíva 95.?.?.?

Slovania a zvlášť Rusi, zažívajú 1000 ročnú genocídu. Aby sa z nej mohli dostať, musia sa dozvedieť pravdivé dejiny Slovanov a národov celého sveta. Zecharia Sitchin popisuje osídlenie Slnečnej sústavy existenciu bohov na Zemi, stvorenie človeka, odovzdanie vlády na Zemi človeku-žiaľ katastrofické, človek asi dostal do vienka všetky zlé vlastnosti bohov, až po vznik judaizmu. Tam sa začínajú novodobé dejiny, o ktorých je už viac informácií.

Judaizmus je najúspešnejšia stratégie prežitia skupiny ľudí, hovoria si židia, a stratégia prežitia im káže ovládnuť Zem na úkor všetkého živého, títo židia sú Chazari, úhlavní nepriatelia Rusov. Judaizmus má svoje odnože, islam a kresťanstvo, predstavujú protipóly tak ako kapitalizmus a socializmus. Základnou zásadou ovládnutia ľudí ne Zemi je, že dvaja musia proti sebe bojovať, zatiaľ či tretí tieto boje riadi, vyvážene podporuje obe bojujúce strany tak, aby dosiahol svoj cieľ a bohatne - rozumej získava moc.

Základy biblického konceptu vládnutia boli zrodené v Starovekom Egypte, bibliu písali ľudia, ktorí si uzurpovali práva bohov, biblia je o ovládnutí ducha človeka, o jeho poslušnosti, o jeho zotročení, človek sa narodí hriešny, bezbranné decko prechádza krstom, od narodenia je človek vinný, má pocit viny za niečo, je zaviazaný poslušnosťou niekomu. Pokiaľ vládli bohovia, tak človeku pomáhali. Odkedy vládnu uzurpátori božskej moci, kriminálne živly kabaly, úroku a úžery, tak ľudia trpia, nenávidia, lakomejú, zomierajú.

Islam má viac prejavov, Koránický je úhlavným nepriateľom judaizmu, lebo zakazuje úrok a úžeru, hlavné nástroje vlády judaistov nad svetom. Ostatné formy islamu sú extrémistické až po teroristický Wahábizmus Saudov , ktorí si USA a Saudi pestujú ako kvetinku na záhradke. Všetky formy islamu sú odtrhnuté od reality a preto neschopné rozvoja technickej civilizácie vo svojich krajinách.

Slovania žili pod tisícročnou feudálnou vládou kresťanov a socialistov-judaistov, preto Slovanský civilizačný pokrok mešká tisíc rokov.

Keď si pozrieme len krátke dejiny: dvojičky 9/11, Juhoslávia, Irak, Lýbia, Sýria, Irán, tak všade majú prsty USA, ktoré sú vazalom sioniostov. BIS, FED, MMF, OSN, NATO sú ich nástroje vládnutia. Ukrajina je priamo riadená CIA, ktorá si objednala do Ukrajiny súkromné vojenské oddiely, zabijakov a štváčov. USA dali Ukrajine podmienku, že pôžičku MMF, ktorá hodí Ukrajinu sto rokov dozadu, dostanú, len ak zlikvidujú "teroristov" na východe Ukrajiny. Putin popiera pomoc vojakov Ruska pre protipučistický východ. Terajšia vláda Ukrajiny sa dostala k moci pučom! Neboli to ani demokratické voľby, ani revolúcia, realite zodpovedá definícia protivládneho puču riadeného CIA. USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukr...Automaticky kráceno

309765

6.5.2014 20:40

RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 309765

USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukrajine proti Rusku a to prostredníctvom vojsk NATO, ! ktoré majú byť posilnené vojskami štátov EÚ!!. Vojna EÚ proti Rusku.

Celé dianie na Ukrajine si môžeme zhrnúť do spôsobu vládnutia judaistov, kde sa dvaja bijú, tam tretí-USA zvíťazí, naviac vojnou sa oslabia EÚ aj Rusko, Ukrajina bude spustošená, a USA voči EÚ a Rusku ekonomicky posilnia. Tak to bolo aj po 2. sv. vojne, keď USA aj Británia s Franúzmi podporovali aj Hitlera, aj Stalina, Británia ekonomicky tak utrpela, že USA nemali problém podvodom presadiť USD ako svetovú menu, libru hodili cez palubu, teda USA aj ekonomicky ovládli svet.

Pamätajte kresťania, ste služobníkmi Satana, slúžite svetovej moci, dvojičkám Úroku a Úžere a bolo o vás rozhodnuté v Starovekom Egypte. Biely človek má určené byť sluhom, veď niekto musí aj chleba napiecť, alebo zomrieť tak ako stovky miliónov Slovanov za posledných 1000 rokov, ktorí sa vzopreli kresťanstvu, Židoboľševickej VOSR v Rusku, socializnmu a komunizmu, ktorí vypracoval potomok dvoch rabínov, volal sa Marx.

Rusko je ríša odporu proti kabale, proti vláde úroku a úžery a podľa biblického konceptu vládnutia neposlušní musia zomrieť. Alebo definitívne očistiť svet od sociálnych parazitov vládnucich úrokom a úžerou. Slovan nie je kresťan, Slovan nemení názor, Slovan sa nedá podplatiť kabalou ako havlisti, Slovan alebo vyhrá, alebo bude zabitý. Slovania ako prapôvodní obyvatelia Euroázie od Škandinávie, cez Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Balkán, Irán a celej severnej Ázie, sa musia zjednotiť proti svojmu skutočnému nepriateľovi, nemusia bojovať, len sa nesmú nechať ovládnuť EÚ a USA, ktorí sú otrokmi kabaly, len musia žiť podľa Slovanských zásad zdravého rozumu, ktoré presadzuje Putin.

Rusko tlačí rubeľ krytý zlatom, BRICS, Rusko, Irán a Saudi začali obchodovať mimo svetovú menu USD a mimo BIS. Začína sa prudký ekonomický kolaps USA, stačí ak svet odmietne USA a kabala sa zrúti sama,. bez boja. Ak chcú USA prežiť, potrebujú !súrne! novú vojnu EÚ proti Rusku na Ukrajine.

Slováci, ignorujte voľby do EÚ, vaši vlastní politici vás zrádzajú a zotročujú, odmietnite podporu USA na vojne na Ukrajine, lebo tu nejde o Ukrajinu, tu ide aj našu ekonomickú budúcnosť, buď ako rovnocenný a suverénny štát v EÚ, alebo ako feudálny otrok EÚ zašliapnutý vojnovou čižmou USA. Ten otrok to je tichá genocída Slovanov, nebolí a máte plné žalúdky zdraviu škodlivých p-otravín. Ale byť zašliapnutým otrokom, to bolí aj po smrti.

309766

6.5.2014 20:55

RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309766

tak to je. Co s tím uděláme?

309767

7.5.2014 2:32

RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.

one 94.?.?.?

Reakce na 309766

BRICS nezacali obchodovat mimo BIS. taka juzna afrika je registrovana v USA ako korporacia. takisto vlada juznej afriky - korporacia. kapitalizmus tam bezi na plne obratky, ESKOM(elektrikari) dvihli ceny v januari o 400% a secko v poradku slape.
inak suhlasim
a co s tym spravime? dokial sa dost ludi nezobudi, tak nic. takze prebudzajme. ja som do novin v kaviarnach zacal pchat letaciky s odkazom na skutocne informacie. nech si to ludia precitaju, vacsina ani nevie, ze nejake alternativne media funguju.
one at a time

309783

6.5.2014 21:04

Vydržet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

ty provokace amerických loutek z Kijeva a celý svět pozná, co jsou zač. Získat důkazy o propojení instalovaných fašistů z Kijeva a Washingtonu, zveřejnit je a americkým intrikánům a pokrytcům už neuvěří ani poslední bezdomovec.To bude poslední hřebík do jejich rakve. Stále jen provokují a čekají na to, aby Rusové vlétli na Ukrajinu.Pak by měli argumenty pro ruskou rozpínavost. V případě, že Rusové zůstanou doma, zbudou falešné karty jim. Celý svět, kromě jejich přisluhovačů, už dávno ví,že největším nebezpečím pro celý svět je nenažranost jejich elit,které politické loutky ovládají a manipulují s nimi podle svých predátorských zvyků. Rusové by ale měli ukázat, že nejsou slabí a bezmocní, pouze trpěliví a rozvážní. Je na nich , jak to udělají.

309768

6.5.2014 22:48

Zajímavé odkazy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ukrajinská armáda rozmístila kolem Slavjanska raketomety Grad:

http://czech.ruvr.ru/news/2014_05_06/Domobrana-ukr...

A přes Rakousko probíhá přesun stovek kusů obrněné techniky na východ:

http://krisenfrei.wordpress.com/2014/05/05/panzer-...

309776

6.5.2014 23:16

RE: Zajímavé odkazy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 309776

raketomety Grad, raketomety Grad, raketomety Grad, čo len my to pripomína a už viem žutie kravaty [mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

309779

7.5.2014 18:06

RE: Zajímavé odkazy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Reakce na 309779

putin snad chce stahnout ruskou armadu z hranic s ukrajinou, take zada odlozeni referenda o nezavislosti vych. ukrajiny. jak tomu rozumet?

309817

7.5.2014 19:01

RE: Zajímavé odkazy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309817

Keď som nad tým rozmýšľal, tak vlastne ani Putin nemusí posielať na Ukrajinu oficiálne armádu ale stačí aby denne prešlo cez hranicu Doneckej republiky niekoľko stoviek agentov GRU(vojenská rozviedka), specnaz a dobrovoľníkov a samozrejme zbrane, zásoby a vybavenie pre povstalcov a dosiahne čo potrebuje a nemusí ani použiť oficiálne armádu a samozrejme že zatloukat, zatloukat a zatloukat a v prípade že banderovci použijú Gradi alebo delostrelectvo tak zbombardovať pozície delostrelectva UK banderovcov niekoľkými desiatkami lietadiel, samozrejme humanitárne a chirurgicky presne a na zavíjanie západných vojnových štváčov reagovať fotkami z miest kde dopadli rakety Grad a stále opakovať že použitie delostrelectva a rakiet na civilistov je vojnový zločin ktorý sa nesmie tolerovať!!! [chechtot] [mrknutí jedním okem]

309820

7.5.2014 22:01

RE: Zajímavé odkazy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309820

Lietadlá posielať nemusia - 300mm raketomet Smerč s "novými" raketami dočiahne 120+km, so staršími 70 alebo 90km. Bojová časť ~240-260kg podľa verzie, plná submunície - 72 väčších alebo ~650 menších, presnosť... raketa pre Smerč je vlastne riadená strela, rozptyl sa uvádza 3 tisíciny diaľky, ale podľa nákresu reálne pokrytej plochy zrejme je o dosť lepší.
Lugansk i Doneck sú zrejme v dosahu z ruského územia...

309832

9.5.2014 12:59

jediná jistota - hlavouni vygumovaní americkým privátním školstvím zpackaj všecho

r.m. 80.?.?.?

jsou stejně vypatlaní jako monopolní rudé politbyro po 40 letech vlád
Ukrajinu zvorají taky. Střízlivý pohled přinášejí Literárky
"Tymošenková pro změnu hrozí, že pokud ve volbách zvítězí Porošenko, nezbude než uspořádat třetí Majdan, tedy třetí revoluci, tentokrát proti oligarchii: „Nechci už dál nést zodpovědnost za prohru revoluce, ale jestli si země vybere jiného prezidenta, a já mám vlastně jen jednoho konkurenta, myslím, že nám nezbude než třetí kolo revoluce. Nevidím totiž u něj naději na jakékoli změny. Prostě ty lidi dobře znám.“ Lvovská kancelář Baťkivščiny, strany Julie Tymošenkové a aktuálního kyjevského premiéra Jaceňuka, vzápětí lehla popelem."
http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/17425-vedle-valky-hrozi-ukrajin-i-socialni-exploze-

309919

Příspěvků: 68

05.05. 00:39  Obvykle Američanům nevěřím
05.05. 07:31 ppp  RE: Obvykle Američanům nevěřím
06.05. 05:34 Satanist  RE: Obvykle Američanům nevěřím
07.05. 04:08 oijkio  RE: Obvykle Američanům nevěřím
07.05. 07:32  RE: Obvykle Američanům nevěřím
05.05. 00:47 n.z.  Vypada to na prestreleny termin
05.05. 04:24 n.z.  Zacatek tretiho odstavce rika:
05.05. 05:00 kurt  Zednář jak noha
05.05. 07:49 humblebumbledumble_bee  RE: Zednář jak noha
05.05. 07:51 maršal Žukov  RE: Zednář jak noha
05.05. 07:59 ppppp  RE: Zednář jak noha
05.05. 07:56 MoUdrostrak  Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 08:24  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 08:37  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 09:34 MoUdrostrak  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 10:08  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 10:43 lubosmat  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 11:15 jansmith1984  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 17:59 dub  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 18:07  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 12:12  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 12:22  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 15:45 MoUdrostrak  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 18:32 Moiry  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 18:58 MoUdrostrak  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
06.05. 05:39 Moiry  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
06.05. 06:41 ignorek  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
06.05. 13:13 ppppp  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 20:40  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 21:38  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 22:08  RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře
05.05. 07:58 slaven1  Infoprotektor Ray úraduje
05.05. 08:05  i já se bojím, že válka o ruské nerostné bohatství začíná
05.05. 10:29 v  RE: i já se bojím, že válka o ruské nerostné bohatství začíná
05.05. 12:46 Robert Nohejl  Vyrizovani starych sporu,porazeny nepritel,jez nikdy neodpusti vitezi.
05.05. 15:39 fohat  Pokojný bojovník....
05.05. 15:57  No, z casti
05.05. 18:30  Dolar pomalu a jistě odchází ze scény, astronomické zadlužování USA se nedaří zastavit!
05.05. 19:41  Cely ten proces za posledni mesice dava dukazy
05.05. 20:45  Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
05.05. 21:54 Lin  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
05.05. 22:33 slak  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
05.05. 22:59 ascharad  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
05.05. 23:15 ignorek  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
05.05. 23:30 ascharad  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
06.05. 06:52 Moiry  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
06.05. 12:34 Zvirak  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
06.05. 01:20  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
06.05. 03:24  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
06.05. 08:04  RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete
06.05. 00:59  Kyjevská junta vypsala odměnu $10,000 za hlavu britského reportéra ruské stanice RT
06.05. 13:47  Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na webech.
06.05. 16:05 Zvirak  RE: Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na webech.
06.05. 22:03  RE: Ruská propaganda infiltrovala čtenářské diskuze na webech.
06.05. 16:00 fohat  nějak tam chybí ta LAVIČKA...
06.05. 17:10 Emil Robot  RE: nějak tam chybí ta LAVIČKA...
06.05. 17:36 one  iny pohlad
06.05. 20:37 Definitíva  Dejiny vládnutia vo svete.
06.05. 20:40 Definitíva  RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.
06.05. 20:55 ignorek  RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.
07.05. 02:32 one  RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.
06.05. 21:04  Vydržet
06.05. 22:48  Zajímavé odkazy
06.05. 23:16  RE: Zajímavé odkazy
07.05. 18:06  RE: Zajímavé odkazy
07.05. 19:01  RE: Zajímavé odkazy
07.05. 22:01  RE: Zajímavé odkazy
09.05. 12:59 r.m.  jediná jistota - hlavouni vygumovaní americkým privátním školstvím zpackaj všecho

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 228