Diskuze k článku

Moskva obrací role v Kyjevě

Příspěvků 101

3.3.2014 4:33

Nalehavy prvni krok k reseni

nz 99.?.?.?

nastale situace je resignace tzv. vlady Mikymauze a Kecupare. Tak to zatim vzdy bylo - zvoral jsi - tvoje moznosti konci. Mezitim, Kecuparova drzost dosahuje nemoznych vysek:
http://rt.com/news/kerry-russia-us-pretext-494/

V roce 1962 Kukuruznik spolu s Kennedym malem privedli svet do katastrofy. Vysledek pro oba byl, ze zmizeli at pravem nebo ne v propaddlisti dejin. To same se musi stat s temi soucasnymi. Kdyz to neudelaj sami, sejme je armada Spojenych Statu. Za takove krysy jiz nikdo bojovat nebude. Doufejme, ze tahle buda ta posledni valka a vetsi cast probehne v samych Spojenych Statech. Bude to ted na Americanech samych; tak daleko to nechali dojit.

305838

3.3.2014 6:56

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 305838

S tým kukuruznikom ste to trochu prehnali:

http://blisty.cz/art/65689.html

Inak Janukovič by mal ísť za "normálnych" okolností pred popravčiu čatu za vlastizradu. Nechať zabíjať neozbrojených(!) vlastných je rovno vstupenka pred ňu.
Dva zalafetované guľomety do kríža by Majdan vyčistili aj od ministrov zahraničných vecí... Lenže to by na to musel mať gule. [bliji]

305840

3.3.2014 14:12

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

nz 99.?.?.?

Reakce na 305840

Rekl bych, ze to neni ani tak vec nazoru jako faktu: Kukuruznik puvodne "sacht'jor" z Donbasu Nikita si myslel, ze je dobre provokovat Staty raketami na Kube. Za kratky cas nato byl odvolan z pozice predsedy a posleze zmizel v obskurite. Byl v podstate 'odbouchnut' jako Kennedy, ale bez toho verejneho divadla. Dalo mi to pocit strizliveho mysleni za zdmi Kremlu. Neni to jen vzdy nominalni hlava ktera vse ridi; musi tu byt i nohy a ruce. To same plati dnes; Rusko NENI jen Putin I kdyz je viditelny.

Lide si mysli ON 'udela' tohle a tohle. Zachrani celou civilizaci atd. Mam urcite pochybnosti zda je to v lidskych moznostech jednotlivce. Zatim vypada dobre a skoruje, co bude dale nevime. Naproti tomu, americke vedeni je kompletne deklasovano. Americane maji pravo a povinnost zadat odstoupeni vlady.

305867

3.3.2014 22:22

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

pje 80.?.?.?

Reakce na 305867

Putin má kolem sebe stratégy, obecně pak osoby silně nadprůměrných znalostí a intelektu a současně sdílených cílů a zájmů. Kde třeba peněz, tam jsou, kde třeba citů a morálky, tam jich je. Vidět pouze Putina je dost laciný projev mizerné informovanosti.

305907

3.3.2014 14:23

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

nz 99.?.?.?

Reakce na 305840

Pardon, minul jsem odezvu na toho Janukovice. Ac jak se presentuji v diskuzi jako mirumilovny clovek a skutecne jim jsem, mam v hrubem smyslu souhlas s tim co rikate - krome te popravci cety. To jste zase Vy pro zmenu trochu prepisk.

Kdybych ja byl (vysoce hypoteticky vzato) v jeho pozici odpovedel bych jim na jejich molotovy mym vlastnim modelem - tanky s plamenomety. V druhe rade za nimi buldozery, tak jako to dela Izrael v okupovanych oblastech. Ucel sveti prostredky. Je prece dobre znamo, jak pracovala maceta na pobertu v klasickem dile Crocodile Dundee.

305869

4.3.2014 8:43

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

treerat 194.?.?.?

Reakce na 305840

"Inak Janukovič by mal ísť za "normálnych" okolností pred popravčiu čatu za vlastizradu. Nechať zabíjať neozbrojených(!) vlastných je rovno vstupenka pred ňu."

Nemyslím, že je to až tak jednoduché. Nevím jestli bylo nutné nechat to zajít tak daleko, ale kdyby vydal rozkaz k nějakému tvrdšímu zásahu (a s lehčím by neuspěl), byla tam reálná možnost vzniku občanské války, která by měla mnohem více obětí. I teď naše média omílají pohádky o tom, jak Berkut vraždil ženy a děti, a brutálně zasahoval proti pokojným demonstrantům. Dost možná zvolil Janukovič jednu z lepších, ne-li nejlepších možností.

305943

4.3.2014 13:47

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305943

prvý mejdanec so zápalnou fľaškou mal dostať policajnú gulu do hlavy a vývoj by šiel inou cestou.

305965

4.3.2014 21:59

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305965

Ono by stačilo trefit tu flašku s molotovem, kterou měl některý z těch paličů v ruce, nebo ještě líp zasáhnout ty demijony, ze kterých si je ti "demonstranti" plnili. Ty si o to přímo říkaly. A tady je přímo nepochopitelné, proč tomu ten Janukovič nezatrhl tipec. Až se vkrádá podezření, že ty záběry nebyly z reálu, ale z nácviku, nebo dokonce hraný podvrh. Kamery rozhodně nic neohrožovalo a byly přitom uprostřed dění na obou stranách. [zmaten] [překvapení]

306000

5.3.2014 9:20

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 306000

Toto také vnímám jako klíčové. Zábery nejspíš podvrh nejsou, to by bylo složité, a perspektivne nepresvedčivé.
Nejprirozenejší vysvetlení je takové, že se prezident dovídal o situaci se značným zpoždením, a sám kamery nesledoval.
Šéfové, co strílet mohli byli buď podplaceni, nebo neschopni, nebo meli príkaz za žádnou cenu nestrílet, vyhnout se provokacím, proto i chodili neozbrojení. To se ukázalo jako velká chyba, výhra propagandy, o tom, že opozice čeká na provokaci mohla být kachna, mohli mít pripravený jak plán A, tak B.

Boji se proste nekdy vyhnout nedá, pokud subjekt neriskuje sebezničení. Mohlo by se nanejvýš mluvit o nejaké etice boje, zásadách, jaké existovaly za 1.SV, když obe strany bojujícího konfliktu vyhlásili obední pauzu, sešli se pri stejném potoce, nabrali vodu, nabídli si cigaretu, jak jsem slyšel od syna otce, který v ní bojoval.

Tady kresťanství funguje špatne, a není domyšlené. Neodpovídá realite. Existuje míra, kterou není možné prekročit. Nastavit 2. tvár na druhou facku je už sebeohrožení nebo sebeobetování kvuli ošetrení možného omylu, a rekneme na 3. zcela jiste nesmysl.
Jenže dnešní neprítel umí zalhat, nedodržet dohodu, nebo uškodit klidne i 7x.
Klidne bychom mohli chytit i za slovo a udelat si pomucku, že 3. tvár už neexistuje. Stačí zvládnout počty do 3.
3. molotov a sonda jejich do jejich kanistru, ať si reší následky po svém. Falešná tolerance a falešný humanismus je nanic. Škoda, že se tem policistum nedostalo více matematiky.

Za míru se pritom tahají a hrají o čísla a o zákony, a když dojde na lámání chleba, najednou ve hlave vakuum. Zač vlastne byli, nebo lépe chteli být dále placeni? Za otravování bežných lidí? Je to u nás stejné?

306022

3.3.2014 7:55

Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor mi minulý týden smazal příspěvek, kde jsem v předstihu psal o významu Oděssy ve vazbě na Podněstří a také Gagauzii. Stategicky to připomíná Hru v Dámu, kdy zkušený hráč převrací postupně barvu kamenů soupěře, protože si VČAS rozmístil strategické ostrůvky vlastní barvy, které mu to umožní.
Nýčko se ukáže, NAKOLIK se vyplatilo Vladimiru Vladimirovichi držet Podněstří a tamní solidní životní úroveň coby výkladní skříň, vklíněnou mezi Ukrajinu a Moldávii. Je to efekt Západního Berlína "po Rusku" - a každý se mohl včas přesvědčit, nakolik oslovil a mohl oslovit zbídačené Ukrajince či Moldavany.
Naštěstí je celý pás mezi Dunajskou Deltou a Krymem osídlen převážně ruskojazyčným obyvatelstvem. Tento prostor je závislý na turistech, rekreačních rybářích a ochotnících převážně z prosperujícího Ruska a prosperujícího Podněstří a Gagauzie, kteří tam utrácí nejen v létě své - na Východní Evropu - solidní příjmy a pořizují si nemovitosti a i komerčně investují. Místní obyvatelé se v přímém přenosu tak přesvědčují, O KOLIK díky "západnictví" vládců Ukrajiny a Moldávie, oproti blahobytným Rusům, Podněstercům a Gagauzům kvůli páchání "dýmů/krásy" přichází.
Úspěšná velkolepá olympiáda v Soči by ještě víc zažehla lítost, že coby obyvatelé Ukrajiny a Moldávie, nejsou s Rusy na stejné lodi. Proto musel Západ nyní, ve vazbě na Soči, hrát Hop anebo trop. A nejen kvůli deformami v barvách "dýmů/krásy" zbídačeným Ukrajincům a Moldavanům.

Vložený obrázek

Každý Zvědavec se mohl v Oděsse v posledních měsících přesvědčit na vlastní oči, jak se pyšnili tamní obyvatelé nesčetnými bigboardy, které upozorňovali na fakt, že se jim KONEČNĚ podařilo prosadit ruštinu jako rovnoprávný jazyk při jednání s úřady. Je tedy na snadě, JAK přijímají nyní "legislativní" řádění Banderovců v Kyjevě. Vladimir Vladimirovich nemusí ani hnout prstem - postačilo vystavovat v posledním desetiletí nadité peněženky a solidní auta ruských, podněsterských a gagauzských turistů a investorů. Obyvatelé Oděsské gubernie umí počítat sami [smích]
Naštěstí ponechal zakopané tisíce ruských mírotvorců i s jejich tanky na hranicích v Podněstří. Teď nemusí táhnout jediným vojákem. A přesto může s úsměvem na rtech sklízet plody své prozřetelné osvícené politiky.

305843

3.3.2014 22:27

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

pje 80.?.?.?

Reakce na 305843

Tož pod toto můj podpis.

305908

3.3.2014 22:39

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

Lobogo 178.?.?.?

Reakce na 305843

souhlas, taky (i když jsem laik) to pro mě vypadá, že rusové mají všechny trumfy v ruce

305910

4.3.2014 8:04

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

Marek 213.?.?.?

Reakce na 305843

MoUdrostraku, sám bych to lépe neřekl.Toto dilema by časem mohlo řešit oloupené Srbsko, také pravoslavné, zda jim stále slibované a oddalované členství v EU přinese více výhod a investicí než orientace na našeho velkého Slovanského bratra...píšete to výborně, radost to číst [smích] myslím že Vladimír Vladimirovich má důvod k úsměvu [smích]

305939

4.3.2014 10:21

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 305939

Díky a přidávám mapu, která JIŽ i potvrzuje to, co jsem tady psal v uplynulých čtrnácti dnech od Puče v Kyjevě - a o co jsem se přetahoval názorově s panem Editorem.

Všechna territoria, která jsem uváděl, jsou na ní již autory uváděna jako součást NOVÉHO RUSKA - včetně CELÉ Moldávie, Podněstří atd!

Vložený obrázek

Podotýkám, že kdo píše Odě"s"a - jedná tak v ukrajinské (propučistické) transkripci. Kdo Odě"ss"s - transkripuje ruštinu!
Neboli Odessa (ukrajinsky Одеса, [ɔˈdɛsɑ]; rusky Одесса, [ɐˈdʲesə])
Pozor na to, ať si neuděláme vlastní ostudu [pláč]

305949

3.3.2014 8:50

psychopati sa derú k moci

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Kto chce byť pri kormidle. Špekulanti a predavači nič moc. Ale tohoto a ďalších psychopatov (tjagnibok, jacenjuk a spol) netreba ani komentovať, lebo asi každý komentár by to len zjemnil.
Tupí hulákači z tribún schopní zahulákať a prehulákať takmer všetko, bez toho, že by museli niečo vedieť okrem hulákania, strieľania zo samopalu a vyťahovania vreckového nožíka. Pre mňa má taký človek oveľa menšiu cenu, než prasa na bitúnku.

https://www.youtube.com/watch?v=d2QU0iaqkCU

305846

3.3.2014 8:58

RE: psychopati sa derú k moci

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 305846

ešte nezaškodí pridať aj pani jasnovidkyňu

http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_03/Tymosenkova-p...

ona všetko vie dopredu. Vyslovila, ako uvažuje sama spolu "s nimi".
Dokonalá sebareflexia.

305847

3.3.2014 15:14

RE: psychopati sa derú k moci

blanka 88.?.?.?

Reakce na 305847

Komička. [smích]

305871

3.3.2014 9:34

Je tu někdo trochu ekonom?

Jirka P 195.?.?.?

Vysvětlí mi tu někdo tento článek?Hrozí opravdu zruinovaní ruské ekonomiky? http://www.novinky.cz/ekonomika/329173-angazma-na-...

305849

3.3.2014 10:44

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 305849

Čo chcete vysvetľovať?

Vot propaganda takaja...

"9.55 - Traja bývalí prezidenti Ukrajiny vyzvali na vypovedanie Charkovských dohôd z roku 2010, ktorými sa predĺži pobyt ruskej Čiernomorskej flotily na Kryme. O výzve Viktora Kravčuka, Leonida Kučmu a Viktora Juščenka informovala ukrajinská agentúra UNIAN, ktorá sa odvolala na informáciu denníka Ukrajinskaja pravda. Kučmova tlačová služba však dnes medzičasom informovala, že druhý ukrajinský prezident so žiadnym vyhlásením v tomto duchu nevystúpil."

Čítajte viac:http://www.sme.sk/c/7120645/rusko-obsadilo-krym-na...
[velký smích]

305853

3.3.2014 17:21

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

Ole 85.?.?.?

Reakce na 305853

Na SME sa uz v suvislosti s Majdanom vyrojili kopec analytikov, mudrlantov, pseudozurnalistov etc. no v suvislosti s aktivizovanim Rusov hysteria prekonala vsetko co som kedy na sme zazil. Tolko dezinformacii, polopravd vyslovenych klamstiev a demonizacie toho zidovskeho platku som este nezazil. SME zacina hrat takisto HOP alebo TROP ... len aby ludia toho nemali uz dost. Preto aj Fico velmi vaha s jednostrannym vyhlasenim, po ktorom tak volaju pohodvi pseudointelektuali ... Naopak, velmi mi chyba nejaka aktivita Slovakov, ktori by odsudili veci ako sa udiali na majdane a jednostranne demonizovanie Ruska.

305876

3.3.2014 11:08

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

steve 70.?.?.?

Reakce na 305849

..zruinovaní ruské ekonomiky? ..
--------
.. kdyz dovolite ..., - prosim Vas, nevsimejte si zprav v podani "novinky" a jim podobnych vendosracek ...
Zachovate si normalni mozek a nebudete potrebovat rady ekonomu ..
Zruinovani ruske ekonomiky je asi mozne tak - jako je mozna "prosperita" ajcikkolonie podel Vltavy ....

305854

3.3.2014 13:54

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

fohat 194.?.?.?

Reakce na 305854

kultivovaná manželka zdvihne obočí,když manžílek z leknutí referuje z odpadu,která nazývá HOVÍNKA.CZ.Eventuelně žhavé BLICÍ LISTY.... [chechtot]

305866

3.3.2014 21:29

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305866

jojo, teple multikulti BL

305898

3.3.2014 17:03

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

nz 99.?.?.?

Reakce na 305854

Chtel jsem to rici, ale vy jste to rekl za me. Tzv. Novinky je ta nejhorsi sracka z ceskeho tisku a to po vsech strankach, vcetne fyzicke zpravnosti a gramatiky - jen podivani se na ni vyvolava uplavici. Ceskemu oficielnimu kanaltisku je lepe se vyhnout kompletne a cist bud v cizi reci a nebo samizdat... a Zvedavce, samozrejme!

305875

3.3.2014 11:25

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

Mentol 95.?.?.?

Reakce na 305849

Tento článok je v podstate len o tom, že každý, čo má tú možnosť by mal za všetky peniaze nakúpiť akcie Gazpromu, ktoré klesli o 10% lebo na tom za krátku dobu veľmi slušne zarobí.
Akonáhle rusi obsadia všetky kľúčové body ropovodov a plynovodov na UK, akcie pôjdu minimálne na pôvodnú cenu. A nie je podstatné, či to bude obsadenie vojskom alebo nejakou dohodou medzi Putinom, Merkelovou a Kyjevom.

305857

3.3.2014 12:24

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

Em 213.?.?.?

Reakce na 305849

Keď vás chce chazar oje.ať o napríklad o sveter, vždy bude tvrdiť, aký je zlý, a že tým že vás oň okradne, vám vlastne pomôže!

305859

3.3.2014 13:34

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

Simba Jonny 88.?.?.?

Reakce na 305849

To je pouze šíření poplašné zprávy. Ne ze zoufalství, že Spojené státy (ale ne ty Mexické) dostávají po dupě. Ale proto, aby si Ti zbohatlíci ruble nakoupili v co největší míře a časem na nich vydělali majlant.>Vysvětlí mi tu někdo tento článek?Hrozí opravdu zruinovaní
>http://www.novinky.cz/ekonomika/329173-angazma-na-...

305865

3.3.2014 20:38

RE: Je tu někdo trochu ekonom?

benislav 90.?.?.?

Reakce na 305849

Jednoduše:
Cena ropy se obchoduje v dolarech.

Rubl nyní povážlivě klesl, tedy dolar je dražší a naopak - za jeden dolar máte více rublů.

Cena ropy v dolarech stoupá. Za více dolarů máte ještě více rublů.

...
Máte tu další faktory jako stupňování tlaku Gazpromu a další součinné aktivity na dočasné zvýšení ceny suroviny, mj. na pokrytí současně probíhajících nákladů operací. Hodnota amerických dluhopisů v držení Ruska přepočtem na ruble stoupne. Rusko si stále silněji dřímá na ohromné hromadě hotovosti a nerostného bohatství. Rusko připravuje panel opoziční měny vůči USD...

Ne, novinky nějak nemohu doporučit jako promyšlený zdroj a jejich věru časté traktáty bych spíše nazval anállízy, nežli jak to hrdě zovou oni sami.

305891

3.3.2014 10:43

Krym uspořádá referendum o sebeurčení.

josifek7 95.?.?.?

Az Rusove v Karlovarskem kraji usporadaji referendum o sebeurceni, naskyta se otazka. CO budeme delat?
Ukrajina nemuze pripadat jednomu na vychode, nebo jednomu na zapade. Vzdy bude ten druhy nespokojen a je zle. Ukrajina musi byt celistva a stat mezi USA-EU na jedne strane a Putinovym Ruskem na strane druhe. Je potreba umirnenosti na vsech stranach a hledani kompromisu se kterym muze kazda cast Ukrajiny zit. TO, ze nova vlada v Kijeve zavede okamzite jen jednu uredni rec, nevesti nic dobreho.

305852

3.3.2014 18:08

RE: Krym uspořádá referendum o sebeurčení.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 305852

Co bysme mohli dělat, uvítáme přebírací výbor z izraele.

305880

3.3.2014 23:54

RE: Krym uspořádá referendum o sebeurčení.

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 305852

To je určitě třeba. Ale zdá se mi, že to donedávna tak přibližně bylo. Pak se ale skupina lidí na Majdanu, rozhodla že to změní (nebo byla uplacena, přemluvena... ale to je v zásadě jedno)

Změnilo se to a teď už ani jedna strana neustoupí. Ukrajinský fašisti dostali zaplaceno, a už nemůžou couvnout. Jejich plátce to nedovolí. A Rusko se také nemůže vzdát Krymu a tamní námořní základny. To by se v zásadě popravilo.

Ostatně to autor toho všeho dobře ví a proto to tak nastavil. Jen doufám že Rusko nevymění Krym za Sýrii. Mám kamárády co tam mají rodiče. A nejsou to ti správní muslimové, dokonce to nejsou vůbec muslimové. Když Asad padne, takoví lidé tam skončí v hrobě. A přitom nikomu nic neudělali...

Možná bychom měli vyhynout hned dnes, lépe včera... jsme strašní tvorové.

305920

3.3.2014 11:18

už sa vedia podmienky ruskej vlády

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

už sa vedia podmienky ruskej vlády

pre Ukrajinskú stranu pre vyjednávania.

Podľa analytika

Benjamina Fulforda blízkeho ruskej vláde podmienka je jediná,

vrátiť politický stav krajiny do úrovne pred februárovým politivkým ozbrejeným pučom teda prijať prezidenta Janukovyča v kijeve ako hlavu štátu a príjmať jeho nadriadenia ako hlavy štátu Ukrajina.

Citujem:

Rusové říkají, že poslední ďábloviny na Ukrajině znamenají, že kabala překročila červenou čáru, a že Rusko je připraveno na válku. Asijaté jsou více rezervovaní, ale nicméně, dali jasně najevo, že určitý druh čáry byl překročen, a že reakce bude hrozná.

Více zde:

http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/zatimco...

305855

5.3.2014 22:20

RE: už sa vedia podmienky ruskej vlády

Alladin 94.?.?.?

Reakce na 305855

channelery a spřízněnou manipulativní verbež sem prosím netahat !! děkuji... [smích]

306061

3.3.2014 11:24

Tvrdá cenzura v Rusku

alpha 172.?.?.?

>Rusko nereagovalo na ukrajinské události během olympijských her v Soči (1). Jeho tisk nadále přinášel sportovní titulky a využíval své sportovce, zatímco se v Kyjevě a v několika provinčních hlavních městech bojovalo.

Něco jako Hitlerovi Olympijské hry v Berlíně roku 1936.

305856

3.3.2014 11:31

Ale to zrovna Vy zde byste vědět měli

Ywe 78.?.?.?

Je evidentní snaha (tajných služeb a jejich nahaněčů) "zapojit" do toho představení (s předem určenými mantinely v jejichž zájmech se pak smí a má odehrávat co nejzašmodrchanější chaos ve kterém zůstane skryto, že tahle záležitost se nerozhoduje na náměstích a ne teď, ale roky předtím s dlouho mediální přípravou stereotypů v obyvatelstvech.) co nejvíce LIDÍ BEZ REÁLNÉHO VLIVU.
Spojené Rusko-Britské zpravodajské služby - těm můžete děkovat a lepší se jim neplést pod nohy. Zbytek je jen humbuk, který má dodat dojem "spontánnosti, lidovosti a do poslední chvíle napjatého dějství, jako u každého správného divadla."

305858

3.3.2014 13:31

Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka cirkus pokračuje,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka

cirkus pokračuje, chudáci policajti kľačia na kolenách pred mejdanistami , ale pohotovostna jednotka to všetko robila z rozkazu, ale na kolenách má kľačať Achmetov nie?, ktorý vznikol pod kontrolou rusákov, prečo majdam nezoberie svoju silu a nejde naháňať 6 klanov, ktoré ovládajú všetko na Ukrajine?, vtedy by som Vám veril - že to robíte z dola, celý majdan = osprostení, hladní, zúfalí ľudia, ktorý nechápu podstatu, alebo robia to čo im vtlčie do hlavy "autorita" Kličko, veď ste odstránili figúrky (prezident), ktoré nemali na nič žiadny vplyv!, ukazujete jeho bývanie, ukazujete ako po ňom pátrate a lúza si myslí že niečo dosiahla?, absolútne nič = 0,0000, skočte na Achmetova vážení majdan, potom uvidíte to pravé divadlo, vás rozsekajú za pol dňa a nezostane po vás ani spomienka

305864

3.3.2014 21:36

RE: Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka cirkus pokračuje,

Pavel Koyš 80.?.?.?

Reakce na 305864

Nemohu si pomoci, ale ten ukrajinský boj vidím jako puč pár disidentů, na něž se nabalily statisíce Ukrajinců, tak jako u nás v 89. roce. A nyní nevědí co a jak. Odborník asi žádný. Kocovina ještě nenastala, až v příštích měsících. Zase jako u nás. Co nám naslibovali: doženeme Rakousko, Německo.... Komunisté devastovali republiku, nechali chátrat budovy, kostely, památky! A jak to vypadá nyní. Téměř 2000 000 000 000 Kč dluhů, chátrající rozestavené budovy, rozkradené či zavřené továrny.Církve prodávají kostely i fary, ČT bez koncepce, filmy kriminální nebo "ideologické" jako za bolševika jen s opačným znaménkem. Takové Vyprávěj, dále kovbojka Zdivočelá země od synka prvorepublikového papaláše Stránského a další. A ty seriály! Pro naivní ženský! Dialogy povrchní, děj jakbysmet.

305900

3.3.2014 22:27

RE: Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka cirkus pokračuje,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305900

S druhým kompem 2r., jsem telku definitivně opustil a kromě satelitních hudebních kanálů nepustím, protože při mé nevázanosti jsem měl na zahradě u portáblu a zkusmo puštěných zpráv nejdřív hurá chechot, ale nebyla to satira takže adrenalínovou pumelici mohou jen značně imunní či otupělí, možná věřící s ohledem na hračku [chechtot] [mrknutí jedním okem] Ale už v 79-80? jsem jsem při výběru z 3 programů bačkorou zneschopnil kanálové voliče, takže za sebe bych nikdy televizní obulus choreografům nedal. [velký smích]

305909

3.3.2014 16:27

hudebnik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

hodne jednostrany clanek, k tem tatarum, stalin je nechal vyhladovet jako spustu ukrajincu, takze se neni cemu divit za maji takove ruskofobni nazory viz. hladomor na ukrajine, byly myslim tri, takze tatari a pravi ukrajinci toto stalinovi,sssr a nynejsimu rusku nikdy neodpusti

305873

3.3.2014 17:39

RE: hudebnik

Pepé 109.?.?.?

Reakce na 305873

Vážebný Hudebníku. Předtím, než začnete šířit moudra, aniž by jste byl o čemkoliv informován, shlédnětě alespoň tyto dokumenty:

https://www.youtube.com/watch?v=M_2dgaIksCU
https://www.youtube.com/watch?v=H7HFhalHEuk
https://www.youtube.com/watch?v=TsS54zGOu6o

a pak shlédněte toto video: https://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g ,kterým si progandistická média trochu kákla do vlastního hnízda, a pokud Vám ani poté nedojde o co tady jde, raději se věnujte něčemu méně oduševnělému, než je šíření vašich mouder, obzvláště na tomto webu.

A co se týče Stalina, tak byl pěkná svině, a protože věděl, co za svině má ve svém chlívě a věděl, že pokud se k nim nezachová svinsky, skončí dříve, než by si přál. Soudruh Lenin asi věděl, co je Stalin za kabrňáka, což byl asi důvod toho, proč si nepřál, aby se chopil moci. A kdo platil soudruha Lenina, asi všichni ví. Nápovědu jsem již uvedl.

Takle nádherně nahrát rusákům na smeč může jen opravdový idiot, ovšem američani jsou svou idiocií proslulí, takže se není čemu divit. Každá svině má svého řezníka a na každou svini se vaří voda. Zdá se, že to nebude dlouho trvat a bude prdelačka, prejt a další dobroty z těch šmejdů, co si myslí, že to tady řídí. Syrští lidojeti, placeni ťémiž šmejdy, se budou radovat, protože dostanou stravu zdarma nejmíň na půl roku. Až to přijde, vezmu si týden dovolenou a naložím se do lihu. [velký smích]

305879

3.3.2014 18:31

To ste prehnal hudebniku !!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 305873

Pokud pouzivate mozek v pasmu IQ 75< mate na tento web vstup zakazan. Tu se zrejme pestuje pouze jakasi negace historicke pameti postavena na doktrine KGB (opsano z norinberskych zakonu a dolozeno protokoly sionskych mudrcu + podobmnymi kompilaty),
Pokud se Vladimi Vladimirovic Kagebak opira o podobnen autority zkaci se obr na hlinenych nohach, jen dockat casu. Prirozeny stav sveta lze znasinit jen docasne, o tom se soudruzi uz mohly presvedcit. Stokrat opakovaná lez se nestanou pravdou ani v risi zla ani nikde jinde kde vladnou muzici a zlata horda.

305882

3.3.2014 20:29

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305882

Bush starší CIAjak (dokonce ředitel)
každý premier Israele -Mosaďak

a pohlupavcům stačí politicky korektní protiputinovské štvaní. Těch 75 kvi-kvé nemáš evidentně sám, tak na tento web nechoď

305889

3.3.2014 21:19

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 305882

To vies Ty zruda. Nie kazdy oslavuje najvacsich vojnovych zlocincov historie, ktori maju na svojich paprciach najviac obeti. Citaj si tento clanok denne pred spanim a ak mas gule, skus sa na seba pozriet v zrkadle bez toho aby si sa nepovracal. Nepoznam vacsich obmedzencov nez tych, ktori oslavuju a poklonkuju vrahom a vojnovym zlocincom, ktori vo svete nemaju obdobu. A este mate tu drzost ukazovat prstom na rusov, ktori sa na zlociny US fasistov ani zdaleka nechytaju!

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-...

Takym ludskym odpadom opovrhujem a je mi z neho na [bliji]

Taka luza nema ziadne moralne pravo kritizovat inych.

305897

3.3.2014 21:36

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

dub 89.?.?.?

Reakce na 305897

berte to od nich jako naprosté zoufalství.
jejich sračkometovou propagandu jim už nikdo nežere, a tak vyslali své imbecily (nic chytřejšího na skladě nemají, protože všichni lidi s vyšším iq se těm jejich lžím chechtaj do xichtu) zaneřádit prudce ynteligentními příspěvky á la sračkomety i zdejší diskusi, v marné a zoufalé naději, že jim ty kecy a) tady bude někdo žrát, b) že jimi zahltí diskusi a znechutí tak normální diskutující.

jde o dlouhodobou taktiku používanou všude, a podle toho, že zmrdi a havloidi kvičí jak podřezávaná prasata, musí být již totálně zoufalí[smích]

což dosvědčuje i to, že tato záplava "diskutérů" prudké inteligence se tu objevila nyní prakticky výlučně pod tématy o ukrajině, neboť do tohoto puče jejich páníčkové silně investovali a slintali předem, a ono jim to moc nefunguje, a hlavně jim ty jejich kecy už lidi nikde nežerou, čímž jsou ohroženy i jejich loutková prasata na krmníku v ostatních koloniích, jako vlez-análek a celá skvadra zde.

takže vlastně dobré znamení[smích]

305899

3.3.2014 22:58

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305899

sorry dube
ale tohle je slabé i na tebe [mrknutí jedním okem]

305915

4.3.2014 11:57

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

mtk 88.?.?.?

Reakce na 305915

no jo, dub se zabarikádoval na východní frontě, a až ho jeho generalita obětuje jako pěšáka (podobně dopadnou blbci na frontě západní), tak si v posledním tažení zakřičí: bůh s námi, židi nás infiltrovali!! [oči v sloup]

305957

3.3.2014 21:58

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 305882

Pridam este veštkyňu
"V roku 2014 sa zmení mapa sveta – a odrazí sa to aj na Rusku. Rusko bude musieť zabrániť taktiež veľkému útoku teroristov. Stane sa to vďaka jeho silovým štruktúram a vďaka akýmsi technológiám, o ktorých zatiaľ nevieme."
zdroj
http://slovak.ruvr.ru/2013_12_05/Egyptska-vestkyna-v-roku-2014-sa-mapa-sveta-zmeni/

305902

3.3.2014 23:23

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

Aleks 86.?.?.?

Reakce na 305882

Jen dočkej času 5. kolono. [chechtot]. "Vždy se okupace zakončila na území toho, kde začala. Tato se zakončí, a já tomu věřím, u zdí Washingtonu a na jeho ruiny napíší naše jména." http://politikus.ru/video/13996-vladimir-vladimiro...

305917

3.3.2014 16:45

Mam za to, ze je prospesne

nz 99.?.?.?

se i v teto (a to obzvlaste) dobe podivat do historie. Jsou tam urcite podobnosti i rozdily. V podstate vsak jde o imperialni zajmy; tehda to byly zajmy Ruska, nyni Noveho Svetoveho Neporadku ktere mely vedeni. http://en.wikipedia.org/wiki/Crimean_War

Pri cteni tohoto materialu si clovek uvedomi nekolik veci jako spletitost politiky a jeji dopad na spojenectvi/nepratelstvi, podil role nabozenstvi (pro potrebu manipulace mas) a v neposledni rade (v zemich zapadni Evropy te doby) vlivu tisku, to cemu se rika nyni medialni masaz.

Tehda to pro Rusko nedopadlo dobre; vsimnete si tez prilozene mapy (Ukrajina neexistovala). Dalo by se rici, ze to sice nemohla byt doslova svetova valka, ale rozhodne Euro-asijska. Dalsi 'prava svetova' nasledovala za 60 let pote. Kolik ze mame let od skonceni II.s.v.?

305874

3.3.2014 19:20

Ken O'Keefe, byvaly Marine

nz 99.?.?.?

presentuje (video je z minuleho roku) svuj pohled na americke politicke vedeni: Zatknout a soudit jako zradce!

http://www.youtube.com/watch?v=NbJIvsO9GCg

Zabyva se tokem americke zahranicni politiky of 9/11 po dnesek. Je jeden z mala kdo pojmenoval cile agrese na Strednim Vychode spravnym jmenem. Je to opravdu znaly a vymluvny clovek, rekl bych jeden z nejlepsich toho druhu.

Doklada to jaka atmosfera neduvery ba i nevrazivosti vuci vedeni zeme existuje uvnitr Spojenych Statu. To je druh veci o kterych ceska media urcite mluvit nebudou. To jsou info-wars na plne pecky pratele.

305886

3.3.2014 19:52

Co dál

Jaroslav 37.?.?.?

A co bude dál? Putin má teď vynikající pozici, bez boje získá pod svoji moc Krym a začne vyjednávat. Bude to jak chci já, nebo jdu dál. Zkrátka už teď je vítěz. Hold na Ukrajině se prodá málo coca-coly aby to za to stálo.

305887

3.3.2014 20:55

RE: Co dál

dub 89.?.?.?

Reakce na 305887

jemu si stačí počkat, až to dozraje, a spadne mu celá ukrajina i s ukrajincema.

dokazují to přechody celých uskupení na jejich stranu - ukrajinská flotila, celá letecká divize s 49 letadly atp.

a poté, co ukrajina pískla všeobecnou mobilizaci, přihlásilo se 1,5% z těch, co měli. to je výmluvnější, než jakékoliv kecy. hlasování nohama zmrdi a jejich sračkomety neokecaj.

po panování "revolucionářů" si je ukrajinci za pár týdnů rozvěsí po kandelábrech sami...

305893

3.3.2014 21:16

RE: Co dál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305893

to šanci měl ale obsazením krymu ji prohospodařil
ted už je agresor at udělá co udělá a jákékoli opatření proti rusku ze strany kohokoli už bude vždy vnímáno jako legitimní
prostě kágébácká krysa putin bejvětší škůdce slovanů v současnosti to rusku pěkně podělal

305896

3.3.2014 22:06

RE: Co dál

As as 88.?.?.?

Reakce na 305896

A jéje, zase někdo kdo viděl naposledy jenom včerejší zprávy...

Hlapečku nestačís sledovat výroky kancléřky, která zablokovala sankce(co iq zaorálek prosazuje) a přes "veřejné proklamace" v reálu putina chrání.

Putin dle tebe krysa, má silného spojence co za něho už začal kopat [velký smích] To tě asi štve Pisateli modrosvazáku [velký smích]

305905

3.3.2014 22:44

Pal jsem se probudil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 305896

a měl jsem ruku v nočníku...Zato Partička byla dost dobrá.

305913

3.3.2014 20:18

Skor by

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

sa to hodilo do kratkych sprav
Ukrajina
http://www.youtube.com/watch?v=qtqQeJ315nw
Spanielsko dnes
http://www.youtube.com/watch?v=czKUTCG7ZZA
1:02 zraneni policajt a uz su pripravene zbrane.

305888

3.3.2014 20:38

Stojí za přečtení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Analýza z listopadu 2013 - jak to PŘEDPOVÍDAL autor již v této době....

http://www.chelemendik.sk/Sergej_Chelemendik_Pohlt...

http://www.chelemendik.sk/Sergej_Chelemendik_Pohlt... [cool]

305890

3.3.2014 21:53

RE: Stojí za přečtení

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305890

Má pravdu,EU nejde vůbec o žádné Ukrajince,ale u Ukrajinu a co možná s nejmenším počtem obyvatel a co nejvíc "poevropštěným a zbaveným svého charakteru"...tak,jak jim šlo i o ten náš "Lebensraum"...,ale tenhle ukrajinský piroh se jim poněkud zadrhnul v ústech....myslím,že tu EU brzy začne mít víc problémů,už teď ji pálí maďarská unkošer feferonka v konečníku a kdoví,co se ještě přidá....Z jedné strany chvatem přistavují,ale na druhém konci se jim stavba hroutí....

305901

3.3.2014 22:05

Tuhle akci světovládci hodně přepekli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Rusko jim to dá sežrat. Nebude pro něj zase tak těžké zjistit, kdo ten krvavý ukrajinský Majdan zorganizoval a především zaplatil.Proti komu to bylo především namířené, Rusko ví už dávno.

305904

3.3.2014 22:10

EU na lopatkách

prorok 172.?.?.?

EU chystá všelijaké mítinky aby to nevypadalo že tohle společenství je úplně impotentní v tom aby přinutilo Rusko opustit anexovaný Krym. To co je třeba udělat a k čemu se EU s pomocí USA nikdy neodváží je snižovat spotřebu ruské ropy a plynu až do úplného vypovězení kontraktu s tím že Obama z důvodu ohrožení národní bezpečnosti USA vyžene z NYMEX všechny spekulanty kteří vydělávají miliony prodáváním ropních kontraktů. Cena ropy by se tedy řídila fyzickou nabídkou a poptávkou, jako to bylo v roce 2009, když spekulanti utekli, protože to tenkrát vypadalo na daleko větší hospodářskou krizi než tomu tak skutečně bylo. Cena za barrel spadla pod $40 a Medveděv ječel tak že ho bylo slyšet až do Arizony. A když rus ječí, tak ho opravdu něco bolí. Jenže západ je moc zhejčkanej jak si cpe tlamu za vypučený peníze, takže papaláši v EU můžou tak akorát prskat a nic víc. Navíc bude EU muset pofoukat bebíčko zbytku Ukrajiny a to je bude stát balík.

305906

3.3.2014 22:39

Ekonomické sankcie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Hodne sa blúzni o ekonomických sankciách proti rusku. Skutočne - môžu byť pre Rusko nepríjemné. Lenže ani Rusko nie je celkom bezmocné a môže to západu oplatiť veľmi bolestivo - cez peňaženku a pritom celkom lacno...
Napríklad také štátom tolerované/kryté internetové pirátstvo - Viete si predstaviť ten rev, keby rusi vyhlásili, že pozastavujú platnosť autorskoprávnej a patentovej ochrany pre neruské subjekty? Že ruský zákon o ochrane autorských práv a "duševného vlastníctva" sa vzťahuje len na firmy a organizácie, ktoré všetky svoje daňové povinnosti plnia v Ruskej federácii?

305911

4.3.2014 13:56

RE: Ekonomické sankcie

prorok 172.?.?.?

Reakce na 305911

>Viete si predstaviť ten rev, keby rusi vyhlásili, že pozastavujú platnosť autorskoprávnej a patentovej ochrany pre neruské subjekty? Že ruský zákon o ochrane autorských práv a "duševného vlastníctva" sa vzťahuje len na firmy a organizácie, ktoré všetky svoje daňové povinnosti plnia v Ruskej federácii?

Kdyby Evropská telekomunikační komise zablokovala všechny stránky jejíž adresa konci na .ru, tak by se nikdo moc nezlobil. On je rozdíl mezi odmítnutím nabízeného zboží (ropa) a krádeží (copyright), ale ten rozdíl nemůže rus chápat - viz Krym.

305968

4.3.2014 23:02

RE: Ekonomické sankcie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305968

> zboží (ropa) a krádeží (copyright)

Správně řečeno! Ropa je opravdu hodna být žádána, jsa zbožím, zatím co copyright je nestydatou krádeží.[chechtot]

Ten kdo něco vytvoří na objednávku, dostal zaplaceno. Tak proč by měli dokonce i jeho dědici pobírat nezasloužené příjmy? Ten kdo tvoří nezištně, ten je rád, že se jeho díla užívají.

Copyright má být jen uznání autorství a pokud má být dílo pro své hodnoty oceněno, tak občansky. Třeba i pomníkem a v učebnicích. Oni totiž ti autoři tím že tvoří, nemají čas na ten chléb "v potu své tváře...", který jim připravují ti ostatní, aby nezašli na úbytě. Bez těch autorských děl se lze obejít, ale bez bezpečí domova, tepla, vody, potravy a mnoha jiných hmotných statků, bez těch ta díla ani nevzniknou, jelikož autoři bez těch hmotných statků zaniknou. [vyplazený jazyk]

306005

3.3.2014 22:40

nie je človek ako človek

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

hoci by ich jedna mater mohla mať...

Načisto rôzny prístup Izraelčanov k Ukrajine:

http://www.haaretz.com/news/world/1.577114

http://slovak.ruvr.ru/2014_03_03/Avigdor-Eskin-Ukr...

305912

3.3.2014 22:57

Opět vláda národní ostudy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ministři české vlády žádají zastavit obchodování s Ruskem:

http://www.novinky.cz/domaci/329250-sobotka-obchod...

O výrocích Zaorálka (který si nezadá s knížetem) a dobrých radách Zemana Putinovi ani nemluvě. Zato banderovce budeme léčit zadarmo v českých nemocnicích. Česko by mělo vyhlásit Rusku válku a požádat Slovensko o vojenskou pomoc. Politická elita obou zemí by mohla vést spojené armády do boje proti Putinovi, slovenští bačové by mohli poskytnout ovce coby tažná zvířata pro těch pár českých, bohužel nepohyblivých tanků a pomoci jim překonat Tatry a Dukelský průsmyk. My bychom se těch zmetků (opravdu nemyslím ta ubohá a statečná, vysloužilá vojenská vozidla) konečně zbavili a ČR i Slovensko by konečně mohly začít prosperovat.

Není to dlouho, co tu někteří aplaudovali koalici ČSSD s ANO. Co říkáte teď? V čem se ti nekompetentní debilové liší od ODS a TOP09?

305914

4.3.2014 0:23

RE: Opět vláda národní ostudy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305914

> slovenští bačové by mohli poskytnout ovce coby tažná zvířata
Jedine proti platbe v hotovosti v nejakej stabilnej mene, napríklad čínskom juane.
Alebo bartrový obchod, pivo máte dobré a olomoucké syrečky tiež nie sú zlé...

305922

4.3.2014 0:39

RE: Opět vláda národní ostudy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305922

Pokud jde o mně, tak platí! Dohodnuto. [smích]

Ať žije Slovensko a Slováci, náš bratrský národ!

305924

3.3.2014 23:25

A je to tu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Cina sa pridala na stranu Ruska
https://maxpark.com/community/politic/content/2564048
bude pozadovat zlato od USA v pripade sankcii Ruska ak som dobre pochopil
http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_03/Cina-podporuje-v-ukrajinske-krizi-Rusko-MZV-RF-6794/

305918

4.3.2014 0:21

RE: A je to tu

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 305918

Presne ako pises.

Navyse dnes podala Cina na medzinarodny arbitrazny sud poziadavku, aby Ukrajina urychlene vyrovnala svoj dlh voci nim, ktory cini 60 miliard USD.

A rovnaky scenar ma prichystany aj Rusko voci Ukrajine a Cina voci USA. Zda sa ze tento rok bude frmol aky nasa generacia este nezazila. To by znamenalo okamzity bankrot USA a navyse ak by Cina s Rusmi dojednala dohodu o predaji energii a tovaru v jenoch (Taky ma byt udajne plan), tak by sa USD dostal na smetisko dejin. Tak ci tak, raz k tomu prist musi. Damoklov mec nad tym uz visi relativne dlho aa cas sa krati.

305921

4.3.2014 0:36

RE: A je to tu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 305921

..."V jenoch",nebo v "juanoch"!!??... [zmaten]

305923

4.3.2014 1:12

RE: A je to tu

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 305923

Priznam sa, ze dam krk na to, ze som v zdrojovej sprave ktoru som mal pred ocami videl uvedeny jen, ale je velmi pravdepodobne, ze ide o neumyselnu chybu. Nemalo by to inak ziadnu logiku. Inak pre mna prekvapenie, ze by rusi suhlasili s obchodovanim v inej mene ako v rubloch, ak by to malo byt nieco ine ako USD. Pretoze maju vsetky paky aby mohli tvrdity muziku. Zrejme je za tym nejaka dobra strategia a padny dovod.

305926

4.3.2014 1:45

RE: A je to tu

Reyhan 86.?.?.?

Reakce na 305926

Čína požaduje splácet závazky ve zlatě. Pohrozila USA, že pokud budou proti Rusku použity sankce, budou požadovat okamžité vrácení dluhu. Hrozba bude zřejmě dostatečně účinná, vzhledem k tomu, že zlaté rezervy jůesej nepokrývají dluhové závazky. [velký smích]

http://bloggnet-info.livejournal.com/59253.html

305930

4.3.2014 1:13

RE: A je to tu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 305921

Otazne je ako sa Japonci a zbytok Azie USA podakuju ked teraz nahodou Rusko podpori Cinu v pripade suostrovia Tiao-jü-tao a inych uzemnych narokoch ked uz teraz maju problemy s US zakladnou v Okinawe ktoru domaci nechcu kvoli vysokej kriminalite.

305927

4.3.2014 2:55

Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

As platoon leader, Delta says he takes orders from activists connected to Svoboda, an ultra-nationalist party that has been frequently accused of anti-Semitism and whose members have been said to have had key positions in organizing the opposition protests.
Historie Ukjany je velmi spletita,normalni clovek nema zadnou sanci tomu rozumet,moje byvala sousedka se chyta za hlavu,ze si tam vyvesili portret Hitlera,kdyz nam nikdy nerekli pravdu,propaganda delala historii v nasich hlavach a tak je to dodnes,kdyz se vrazdilo na Ukrajine,tak NKVD byli skoro vsichni zide,dnes zide zase lezou do Ukrajiny, vramci celosvetoveho planu,ne Americanu,ale ,zidu okupujici Ameriku,kazdy den USA da 8 milionu Israelu a USA ma dluh 17 trilionu dolaru,to si nikdo neumi srovnat v hlave,jak to tak muze byt,ale,prece Arial Sheron to rekl verejne,MY,ZIDE,JSME AMERKA A AMERICANE TO DOBRE VEDI,nevedi,kdyby,vedeli,tak by byla revoluce a pogrom na zidy.
Lide nevedi,co je to 8 milionu lidi umrit hladem a to v zemi ,jez je osatkou plna jidla-basket of Europe,zeme ,kde unaseli deti na jidlo-meli kanibalismus ,tomu nemuzou lide s linym mysleni rozumet,z enekdo se dal k Nemcum,kdyz cela rodinabyla vyvrazdena bolseviky,vzpomentena vypaleny vlak s politickymi vezni a co nasli ve vezenich NKVD.
Jak HAARETZ priznava ,v ulicich Kieva bojuji zide proti zakonne vlade a jejich policie,zkuste ,neco podobneho v Israelu a nebo v jejich americke kolonii?
Pro Ukrajince byli Nemci vysvobozenim od zidovskeho bolsevismu,420 nejvyssich komisaru v Kremlu byli zide,to je historicka pravda,to nemuzou zamlcet, a byli to komunisti-zide Moskvy,co radili na Ukrajine,dnes vysetruji partizanske oddily,co prepadavaly polske a ukrajinske vesnice,takze,proces "vysetrovani" vrazd,nedojde v ramci "revoluce "svemu konci,partyzani v techto oddilech byli zide.Udajny "svedek" z Israelu s enechce dostavit,aby,nebyl zatcen,za valecne zlociny.
HAARETZ priznal v clanku,ze revoluci vedli byvaly Israelsti vojaci-teda,zide,boje v ulicich.The ex-Israeli solders who led a Kiev fighting unit.
Jiny clanek,FIVE JEWS AND THE'UKRAINIAN REVOLUTION'
AMERICKY DIPLOMAT S AMERICKOU OBCANKOU,
Co,takhle zprava VICTORIA NULAND,co roznasela obcerstvevi pro "revolucionare",tedy i pro ty z Israelu,to Vam nic nerika?
Mimo jine,ten idol verejnosti Viali Klitschko je zid--http://www.dailystormer.com/vitali-klitschko-is -a-jew/
Dnešního dne probleskly zprávy, že EU poskytne Ukrajině finanční pomoc 20 miliard EUR.
Nakonec,kdyz byl hladomor na Ukrajine,tak,ten demokraticky tisk v USA se pomalu ani nezminil,rovnez svet prehlizi 100 milionu bolsevickych obeti.

305931

4.3.2014 13:50

v§dce Pravého sektoru Olexandr Muzičko rozmlouvá s prokurátorem - DOPO

r.m. 80.?.?.?

aby bylo jasno co jsou zač.
Олександр Музичко в прокуратурі - https://www.youtube.com/watch?v=q8JC-ZjqFb4&feature=youtu.be
a delší záznam z jiného úhlu - https://www.youtube.com/watch?v=lWiIoYgpiW8

305966

4.3.2014 18:32

Drahý špás

prorok 172.?.?.?

Putinův výlet na Krym smazal v pondělí z akcií na ruských burzách 57 bilion dolarů. Ovšem to není nenávratná ztráta. Škoda že člověk nemůže být na tom správném místě v pravý čas, poněvadž politologové zase zklamali: terabajty keců, ale nikdo neupozornil na to že bude mela na Krymu.

305984

4.3.2014 19:13

RE: Drahý špás

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305984

To je možné - ovšem kto predával a kto nakupoval?

305986

4.3.2014 22:16

RE: Drahý špás

Mentol 95.?.?.?

Reakce na 305984

Politológovia asi nie sú zdroj, na základe ktorého by súdni človek investoval peniaze. Zdravý sedliacky rozum ale áno. Nechcem sa hrať na proroka ale pozrite si môj príspevok z 22.2.2014 http://www.zvedavec.org/nazory_5884.htm#ptr305164, dalo sa to predvídať.

Na investovanie je už bohužiaľ neskoro, akcie sa vracajú na pôvodnú hodnotu, ešte včera doobeda som mudroval, že sa dá na poklese zarobiť: http://www.zvedavec.org/nazory_5900.htm#ptr305857

306002

4.3.2014 20:08

Lež v přímém přenosu

Vanguard 78.?.?.?

Riskuju hněv p. Stwory, ale opravdu nemůžu jinak: věřil někdo z přítomných Putinovu tvrzení, které zaznělo v přímém TV přenosu, že na Krymu není ruská armáda, ale jednotky krymské domobrany? V přesném citátu podle Russian Times:"Putin dismissed the notion that the uniformed armed people without insignia who are currently present in Crimea are Russian soldiers. He said they are members of the Crimean self-defense forces and that they are no better equipped and trained than some radical fighters who took part in the ousting of Yanukovich."

305990

4.3.2014 20:28

RE: Lež v přímém přenosu

dub 89.?.?.?

Reakce na 305990

dotaz: proč by tam měl mít své vojáky, když na stranu krymu přeběhlo téměř celé ukrajinské námořnictvo a velká část letectva, o pozemních jednotkách nemluvě.
počet přesahuje 10,000 vysoce kvalifikovaných vojáků, kteří složili přísahu samosprávě krymu, tak proč by tam proboha posílal své vojáky?
stačí mu si je nechat na základně v záloze. a tam je to v naprostém souladu s mezinárodním právem.

b/w http://www.activistpost.com/2014/03/reports-of-rus...

305992

4.3.2014 20:43

RE: Lež v přímém přenosu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305992

Toľko nie - zatiaľ len asi 5500 a tiež 28 z 34 ukrajinských vojenských objektov (vrátane letísk a systémov PVO).

Ale je tu ešte jedne dobrý fór - dostanú "ukrajinský" vojaci výplatu?
Kyjevská kasa je celkom vyrabovaná, kým Putin nejaké tie bubáky Krymu sľúbil, čert vie koľko, ale na výplaty "krymských" vojakov a policajtov by to stačiť mohlo, možno aj na nejaké tie dôchodky...

305993

4.3.2014 21:14

RE: Lež v přímém přenosu

dub 89.?.?.?

Reakce na 305993

ono to postupně narůstá.
a hlavně, a to jsem zapomněl, je nutno k tomu připočíst i příslušníky berkutu - ti hromadně odešli na východ a vytvořili po zrušení této orgnanizace pořádkové jednotky domobrany.

takže je na zemi dostatečná síla, profesionálně zdatná a vybavená, a není třeba to dotovat ruskými vojáky, a zadělávat si tak i na zbytečné problémy.

305995

4.3.2014 21:59

RE: Lež v přímém přenosu

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305990

Podle výstroje a výzbroje to žádný místní "folkšturm"nebyl,ale nejspíš něco fajnovějšího,výsadkáři,specnaz GRU,nám.pěchota.I podle věku těch osob.
Kdysi,asi v r.2007 jsem náhodou narazil na zajímavé video,byl to takový 15 min.proslov jednoho bývalého vojáka asi 35-ti letého Ukrajince s ruskojazyčné části,který o vývoji tímto dnešním směrem s obavami mluvil a mj.řekl,že"nastane doba,kdy se rozloží schopnost státu udržet uzemní celistvost a bezpečnost a proto je potřeba z "vlastenců Rusů,obývajících UA a BY" organizovat oddíly domobrany a funkci státu během krize zastoupit".V podstatě mluvil o dnešní situaci...Tyto dobrovolnické oddíly jistě v nějaké formě tu a tam v oné části existují,ale rozhodně to nebyli ti hoši s nejnovějšími modely: AK,SVD,"bezšumné"Vintorezy a kulomety "Pečeněk" s novými Kamazy a trénem atd.O těch BTR,OT Tigr,nebo "věrtuškách" ani nemluvím.To si žádný klub vojenské historie,vojáků v záloze ani myslivecký spolek pořídit nemůže.
Puťka veřejnost trošku tahá za fusekli,ale to už patří k věci....
On drží hubu jako správný zpravodajec,zatímco ti křiváci z druhé strany a z USA i když je kopec důkazů,tak budou lhát do krve,huba se jim přitom křiví jak Kerrymu a ještě pokrytecky obviňují všechny okolo z toho,co sami natropí-prostě tu ýbermenšáckou náturu nezapřou a už nejsou v té své aroganci schopni ani trochy sebereflexe.Holt jak se říká"drzé čelo lepší než poplužný dvůr".A jak vidět,zatím jim to ten dvounohý dobytek žere.

305999

4.3.2014 22:34

RE: Lež v přímém přenosu

micha 92.?.?.?

Reakce na 305999

Inu, není robot jako robot. Také výzbroj a výstroj je individuelní. Netřeba hned zmiňovat specnaz GRU.[smích]

306004

5.3.2014 8:14

RE: Lež v přímém přenosu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 305999

Netahá, Emile. Na Krymu se skutečně vyskytuje určitý počet ruských vojáků, ale ne jako "invaze". Jsou to vojáci Černomořského flotu, kteří tam jsou už spoustu let a to v rámci mezinárodní dohody o provozu a zajištění přístavu. Jejich počet je také touto dohodou přesně vymezený a dohoda nebyla porušena ani nyní.
Zapomíná se, že na Krymu je nyní skoro celá ukrajinská armáda. Jako první sem utekli vojáci speciální jednotky Berkut, které po "výnosu o zrušení" v Kyjevě veřejně lynčovali. Donutili je také klečet na kolenou a "omluvit se národu", přitom je bili, plivali na ně. Konkrétně o těchto vojácích si myslím, že s velkou chutí zajišťují Krym, když v Kyjevě museli stát neozbrojení a nechat si všechno líbit.

306016

4.3.2014 21:39

z inej diskusie PREČO vôbec?

Vladco 188.?.?.?

z diskusie

Dňa 10. novembra 1994 bola ukrajinským parlamentom – Vrchovnou radou Ukrajiny – ratifikovaná Dohoda č. 237/94 – BP medzi Ukrajinou a Európskou Úniou. Text tejto dohody je k dispozícii na oficiálnej stránke Vrchovnej Rady Ukrajiny. Za EÚ boli signatármi Dohody tieto krajiny: Belgicko, Dánsko, Nemecko, Grécko, Španielsko, Francúzsko, Írsko, Taliansko, Luxemburg, Holandsko, Portugalsko a Veľká Británia. Za Ukrajinu ju podpísal vtedajší predseda ukrajinského parlamentu, O. Moroz. Dostatočne kvalifikovaná zostava – nie? Ale prečo práve EÚ chce túto Dohodu „PREPODPÍSAŤ“?

V čase prípravy Dohody prebiehalo jadrové odzbrojenie Ukrajiny, EÚ sa zaviazala – ako kompenzáciu za jadrové odzbrojenie – zaplatiť Ukrajine veľkú sumu, ktorá mala zahŕňať aj sľubované náklady na likvidáciu následkov Černobyľu. A čo sa stalo? Hádate správne. Európska Únia NEVYPLATILA Ukrajine ANI CENT. Ukrajinské jadrové hlavice odviezli Američania na likvidáciu do Amarilla v Texase. V prepočte na dnešné kurzy dlhuje EÚ Ukrajine 160 miliárd EUR. Pretože EÚ nedodržala dohodu – ktorá je však stále právne platná – a navyše je jasné, že tak ani nehodlá urobiť, tak radšej chce dosiahnuť podpis úplne novej dohody – môže sa volať hocijako honosne, napríklad „asociačná“ – čím by sa automaticky anulovali záväzky vyplývajúce zo starej dohody. No a na to sú dobrí kadejakí tajtrlíci – nech to je aj Kličko. Tento je viac ako 10 rokov občanom úplne cudzej krajiny – Nemecka – ale rád by sa stal – možno po víkendoch – ukrajinským prezidentom. Dôvody sú očividné.

305996

4.3.2014 22:07

RE: z inej diskusie PREČO vôbec?

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305996

Veru tak,vtom je ten zakopaný pes a kdo na sebe dnes vezme tu NEzodpovědnost a podepíše ten nový slint,toho mrtvolu budou Nikolové ŠohajLoupežníci vláčet ulicemi,až jim to trotlům dojde !!!

306001

5.3.2014 9:43

Rusko udělalo chybu.

qwe 193.?.?.?

mělo prohlásit, že Ukrajina má chemické zbraně a je schopna v několika minutách Rusko zničit. Pak už by tam jen vlítli, mezinárodní inspektoři by nic nenašli... prostě tak, jak to dělají USA.

306023

5.3.2014 10:18

RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Zapadni svet nemuze rozumet teto tragedii,mezi Ruskem a Ukrajinou,nebot mnohe je navzajem spojuje a mnohe je rozdeluje,jen vzpomenme v dobe druhe svetove valce bitvu o Sevastopol a o cely Krym,zde tekly potoky krve z obou stran,zde,umirali spolecne ,jak Rusove,tak, ukrajinci hnany Stalinem a jeho vice jak 100 zidovskych generalu.
An assault across the Perekop Isthmus was launched on 8 April by elements of the 4th Ukrainian Front's 2nd Guards and 51st Armies.[2] The 17th Army fought well but was unable to stop the advance. Kerch was reached by the Separate Coastal Army on 11 April; Simferopol, about 37 mi (60 km) northeast of Sevastopol, followed two days later. The 17th Army was retreating toward Sevastopol by 16 April,[2] with remaining Axis forces in the Crimea concentrating around the city by the end of the third week of April.

"At Sevastopol stands the Seventeenth Army, and at Sevastopol, the Soviets will bleed to death."
-Generaloberst Erwin Jaenicke''

*Vložený obrázek
Vzpomenme i na dny,kdy Ukrajina hladovela, pod taktovkou NKVD,kdy jiny zidovsky general Tuchacevsky, potlacil vzpouru Kronstaskych namorniku,pod vedenim Trocky-Bronstein
Mnozi vidi tuto historii falesne ,nebot nevedi,kdo ve zkutecnosti byl,kdo.Tak,tedy "rusky deneralove, rude armady" nesetrili zivoty goyimu,coz mnohym zcela unika a coz ,lide ze zapadu nemohou tomu vsemu rozumet.Jak je mozne ,ze prislusnici ciziho statu,co by Israelci,mohli se zbrani v ruc ebojovat proti legalni vlade,to je velka otazka ,ktere se okupovana mediavyhybaji,kde jen muzou, aby u lidi nevznikli pochyby.Nakonec HAARETZ to rekl zcela jasne ,ze revolucni boj byl v ulicich Kieva rizen Israelci-zidy,ted je uz jen na Vas si zbytek domyslet,kdo,je kdo?

306024

6.3.2014 2:32

RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 306024

Vzpominamna film"Planeta opic.kdy navrativsi kosmonauti pristali v Americe,aniz by je nekdo cekal a jeden kosmonaut jde po plazi u more a vidi porazenou sochu svobodydo pisku a rika "Tak,prece jen to udelali"-tedy,provedli valku,ktera mela katastroficke nasledky.
Fnesni den se zpravou,ze namorni lode USA vpluly do Cerneho more jeprovokace na kterou rusove muzou odpovedet nulearnima ponorkam a,jak u vychodnich brehu,tak zapadniho pobrezi USA a nebo dokonce vplout do Mexickeho zalivu,mam dojem,ze zioUSA riskuje,az prilis,nakonec v tom zapoleni o moc,muze prvni nuklearni bomba bouchnout zrovna v TEL AVIV a nebo,nekdo treti odpali neco na americke lode a zacne retezova reakce sebezniceni,nebot v nuklearni valce neni vitezu.
The guided missile frigate USS Ramage (DDG-61) and the command ship USS Mt. Whitney with 600 marines deployed aboard have come to the Black Sea, a military diplomat told the Russian news agency on Monday. "The frigate USS Ramage and the flag ship of the US Sixth Fleet, the USS Mt. Whitney, have arrived in the Black Sea. They have passed through the Dardanelles and Bosporus Straits lately with Turkish consent. More than 600 U. marines are stationed aboard the ships," the source said.
Jsem si jist,ze uz nebude nikdo,kdo by platil nejake valecne reparace, v pravde receno,komu,vzdyt i kokroc,stenice a jiny hmyz, bude-li mit stesti,tak,prezije,svet ma neumerne mnozstvi nuklearniho a jineho potencionalu,nakonec i Hitler prepovedel,jak to jednou vsechno zkonci.
nezapoment e,ze druha svetova valka zacinala v podobne situaci,kterou mame dnes.
"We Jews are going to bring a war on Germany." - David A. Brown, National Chairman, United Jewish Campaign, 1934 (quoted in "I Testify Against The Jews" by Robert Edward Edmondson, page 188 and "The Jewish War of Survival" by Arnold Leese, page 52).
Dnesni necon,odjakziva podporoval,jakoukoliv valku ,kterou USA vedlo,at protivnik mel a nebo nemel zbrane hromadneho niceni,to nehraje v dnesni politice roli,Putin,muz ebyr s Ruskem v posici Nemecka roku 1933.

306064

6.3.2014 9:49

RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Lin 85.?.?.?

Reakce na 306064

Roberte, ta zpráva o "US lodích" je podvrh ze strany ukrajinské tiskové agentury. Lodi dosud kotví v Pireu a hnout by se měli někam až zítra, tj. 07.03.
Zde máte odkaz , i když je povětšinou rusky.
Od pondělí začala na Ukrajině (přímo v Kyjevě) pracovat početná skupina těch, kdo podvrhy vyrábějí. Cílem je jednak blokovat kompromitující (a pravdivé) informace o dění, jednak do světa vysílat poplašné zprávy o "bojových operacích" a "ruských zvěrstvech".

306070

6.3.2014 9:53

RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 306070

Díky, Lin, hned to jdu opravit.

306072

6.3.2014 10:18

RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Lin 85.?.?.?

Reakce na 306072

Není zač, Vladimíre. [smích] Ono dnes vyznat se v šumu tolika protichůdných "zpráv" není vůbec lehké. Navíc ty zprávy vycházejí jakoby z "oficiálních zdrojů". Tahle o lodích je převzatá "jakoby" z Turecka, ve skutečnosti je původcem Interfax Ukrajina (úplně stejné to bylo v případě rozhlášení "ruského ultimáta" ). Je potřeba zachovat chladnou hlavu a nepanikařit, i když je to zveřejněné třeba i na ofic stránkách.

306073

6.3.2014 11:01

RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 306070

Je toho plno stranek,tak,cas ukaze ,jak se veci maji.
News for US warship are in Black SeaLOCAL > US warship given permission to traverse Bosphorus en route to Black SeaHurriyet Daily News ‎- 21 hours ago

Turkish authorities have given permission to a US warship to cross the ... two US warhips dispatched to the Black Sea before the Sochi Winter ...Turkey grants US warship permission to enter Black Sea — RT Newsrt.com/news/us-warship-black-sea-966/‎Cached17 hours ago - On Wednesday, the Russian Black Sea Fleet Staff confirmed to the Itar-Tass news agency that a US destroyer was expected to enter the Black ...US Warship Given Permission To Cross Bosphorus, Enter Black Sea ...www.zerohedge.com/.../us-warship-given-permission-cross-bosphorus-e...‎Cached13 hours ago - Yesterday it was two Russian and one Ukrainian warships which had crossed the Bosphorus in direction Crimea, today it is the Americans.Images for US warship are in Black Sea - Report imagesThank you for the feedback. Report another imagePlease report the offensive image. CancelDone
U.S. Navy Warship In Black Sea Ahead of Sochi Olympics - NBC Newswww.nbcnews.com/.../u-s-navy-warship-black-sea-ahead-sochi-olympics...‎CachedFeb 5, 2014 - MOSCOW - An American Navy command ship, the U.S.S. Mount Whitney entered the Black Sea Wednesday as part of Pentagon security ...U.S. sends two warships to Black Sea for Olympics security - Philip ...www.politico.com/.../warships-sochi-olympics-security-103171....‎Cachedby Philip Ewing - in 48 Google+ circles
Feb 6, 2014 - Two Navy warships deployed to the Black Sea will give U.S. commanders more options in case of a security problem at the Winter Olympics in ...First US Navy Warship Heads to Black Sea as Potential Backup for ...abcnews.go.com › ABC News Blogs › Politics › National Security
Jan 31, 2014 - The USS Mount Whitney left its homeport of Gaeta, Italy, today — the first of two U.S. Navy ships that will be operating in the Black Sea during ...US warship deployed near Sochi runs aground - US Newswww.usnews.com/news/.../us-warship-deployed-near-sochi-runs-agroun...‎CachedFeb 19, 2014 - The U.S. Navy says one of two U.S. warships dispatched to the Black Sea before the Sochi Winter Olympics is being inspected for damage after ...US warship deployed in Black Sea near Sochi Olympics runs ...www.foxnews.com/.../us-warship-deployed-in-black-sea-near-sochi-oly...‎CachedFeb 19, 2014 - The U.S. Navy says one of two U.S. warships dispatched to the Black Sea before the Sochi Winter Olympics is being inspected for damage after ...U.S. warship sets sail for Black Sea in advance of Sochi Olympics ...www.cbsnews.com/.../us-warship-sets-sail-for-black-sea-in-advance-of-s...‎CachedJan 31, 2014 - WASHINGTON - U.S. officials say the first of two American warships heading into the Black Sea in advance of the Olympic Games has set sail ...*Russia warns Turkey on U.S. ships in Black Sea - Hürriyetwww.hurriyet.com.tr/english/home/9766567.asp?scr=1‎Cached
SimilarRussia 's deputy military chief Anatoly Nogovitsyn said the NATO warships'...Automaticky kráceno

306078

5.3.2014 10:53

Zinscenované video

Jirka P 195.?.?.?

Najatí herci,střílející Rusové a bezbranní Ukrajinci.....stojí za shlédnutí... https://www.youtube.com/watch?v=cCNwQKhgo7M&fb_source=message

306027

5.3.2014 11:38

Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

prorok 172.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/rusky-parlament-pripravuje-...

Hahaha. Ale jo. Češi tam stejně nic nemaj, poněvadž dobře vědí že rus akorát chlastá a krade. A kdo bude při hlasování proti je agentem západu a bude poslán na Sibiř. Haha.

306032

6.3.2014 4:31

RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 306032

Cesi a Slovaci tam nemozu nic mat lebo vsetko rozpredali do zahranicia. Zato zapadne krajiny uz hadzu spiatocku.
http://www.topky.sk/cl/1000745/1381919/Tajny-dokument-o-pakte-zrady--Britania-a-Francuzsko-zapredali-Ukrajinu-a-strednu-Europu-

306065

6.3.2014 11:01

RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 306065

Tajny dokument o zrade...
Samozrejme že zapredali, tak ako vždy.
Nebudú si predsa kvôli pár neschopným idiotom kaziť miliardové kšefty - to by ich skutočný vládcovia, sediaci na peniazoch, rýchlo vymenili za niekoho schopnejšieho a rozumnejšieho.

306077

6.3.2014 10:55

RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 306032

Len zaplatia rovnakou mincou - pokiaľ totiž niekto v rámci takzvaných sankcií niekomu zablokuje či zhabe účty, je to krádež na najvyššej úrovni.

306076

6.3.2014 15:14

RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

prorok 172.?.?.?

Reakce na 306076

>Len zaplatia rovnakou mincou - pokiaľ totiž niekto v rámci takzvaných sankcií niekomu zablokuje či zhabe účty, je to krádež na najvyššej úrovni.

Chybí vám odkaz na článek který popisuje jak parlamenty západních zemí připravují zákon na zablokování ruských bankovních kont v zahraničí. Měl by jste se seznamit s faktem že halucinace netvoří skutkovou podstatu.
Taková akce by byla téměř nemožná, protože ruskojazyčná mafie, třeba ta pražská větev, má své speciální úložny.
Já nevim že se dělá kvůli tomu všemu na západě takový humbug. Dyť jde jen o Krym s rusko-ukrajinskou populací - neboli se jedná o řitní otvor.

306089

13.3.2014 17:02

Jděte už do háje s těmi fašouny

Já namíchaná pražanda 1danapuchalska (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Jiný nebyli,nejsou a nebudou. Kdysi to přeci byla obilnice pro všechny,ale to se jim nelíbilo. Museli by makat mužici přiblblý. Proto se radši perou a žebrají o pomoc kde se dá.
A ten kdo zažil šedesátá a padesátá léta u nás,ví o čem píši.
Jděte všichni s těmy lidskými právy minimálně do háje!!!!!!!!!!!!!!!Ať makají na tom co mají a neotravují naší malou a už tak dost vycucanou zemi. Víte lidi,kolik našich občanů by mělo práci,kdyby se ti Ukrajinci konečně zabalili a táhli tam,odkud přišli????????????????????

306543

Příspěvků: 101

03.03. 04:33 nz  Nalehavy prvni krok k reseni
03.03. 06:56  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
03.03. 14:12 nz  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
03.03. 22:22 pje  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
03.03. 14:23 nz  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
04.03. 08:43 treerat  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
04.03. 13:47  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
04.03. 21:59  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
05.03. 09:20 ppppp  RE: Nalehavy prvni krok k reseni
03.03. 07:55 MoUdrostrak  Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem
03.03. 22:27 pje  RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem
03.03. 22:39 Lobogo  RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem
04.03. 08:04 Marek  RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem
04.03. 10:21 MoUdrostrak  RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem
03.03. 08:50 ppppp  psychopati sa derú k moci
03.03. 08:58 ppppp  RE: psychopati sa derú k moci
03.03. 15:14 blanka  RE: psychopati sa derú k moci
03.03. 09:34 Jirka P  Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 10:44  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 17:21 Ole  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 11:08 steve  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 13:54 fohat  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 21:29  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 17:03 nz  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 11:25 Mentol  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 12:24 Em  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 13:34 Simba Jonny  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 20:38 benislav  RE: Je tu někdo trochu ekonom?
03.03. 10:43 josifek7  Krym uspořádá referendum o sebeurčení.
03.03. 18:08  RE: Krym uspořádá referendum o sebeurčení.
03.03. 23:54 Kosk  RE: Krym uspořádá referendum o sebeurčení.
03.03. 11:18  už sa vedia podmienky ruskej vlády
05.03. 22:20 Alladin  RE: už sa vedia podmienky ruskej vlády
03.03. 11:24 alpha  Tvrdá cenzura v Rusku
03.03. 11:31 Ywe  Ale to zrovna Vy zde byste vědět měli
03.03. 13:31  Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka cirkus pokračuje,
03.03. 21:36 Pavel Koyš  RE: Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka cirkus pokračuje,
03.03. 22:27  RE: Lídri ukrajinského protivládneho hnutia navrhli na premiéra Jaceňuka cirkus pokračuje,
03.03. 16:27  hudebnik
03.03. 17:39 Pepé  RE: hudebnik
03.03. 18:31  To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 20:29 ignorek  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 21:19 Trust no One  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 21:36 dub  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 22:58  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
04.03. 11:57 mtk  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 21:58  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 23:23 Aleks  RE: To ste prehnal hudebniku !!!!
03.03. 16:45 nz  Mam za to, ze je prospesne
03.03. 19:20 nz  Ken O'Keefe, byvaly Marine
03.03. 19:52 Jaroslav  Co dál
03.03. 20:55 dub  RE: Co dál
03.03. 21:16  RE: Co dál
03.03. 22:06 As as  RE: Co dál
03.03. 22:44  Pal jsem se probudil
03.03. 20:18  Skor by
03.03. 20:38  Stojí za přečtení
03.03. 21:53 Emil Robot  RE: Stojí za přečtení
03.03. 22:05  Tuhle akci světovládci hodně přepekli
03.03. 22:10 prorok  EU na lopatkách
03.03. 22:39  Ekonomické sankcie
04.03. 13:56 prorok  RE: Ekonomické sankcie
04.03. 23:02  RE: Ekonomické sankcie
03.03. 22:40 ppppp  nie je človek ako človek
03.03. 22:57  Opět vláda národní ostudy
04.03. 00:23  RE: Opět vláda národní ostudy
04.03. 00:39  RE: Opět vláda národní ostudy
03.03. 23:25  A je to tu
04.03. 00:21 Trust no One  RE: A je to tu
04.03. 00:36  RE: A je to tu
04.03. 01:12 Trust no One  RE: A je to tu
04.03. 01:45 Reyhan  RE: A je to tu
04.03. 01:13  RE: A je to tu
04.03. 02:55 Robert Nohejl  Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
04.03. 13:50 r.m.  v§dce Pravého sektoru Olexandr Muzičko rozmlouvá s prokurátorem - DOPO
04.03. 18:32 prorok  Drahý špás
04.03. 19:13  RE: Drahý špás
04.03. 22:16 Mentol  RE: Drahý špás
04.03. 20:08 Vanguard  Lež v přímém přenosu
04.03. 20:28 dub  RE: Lež v přímém přenosu
04.03. 20:43  RE: Lež v přímém přenosu
04.03. 21:14 dub  RE: Lež v přímém přenosu
04.03. 21:59 Emil Robot  RE: Lež v přímém přenosu
04.03. 22:34 micha  RE: Lež v přímém přenosu
05.03. 08:14 Lin  RE: Lež v přímém přenosu
04.03. 21:39 Vladco  z inej diskusie PREČO vôbec?
04.03. 22:07 Emil Robot  RE: z inej diskusie PREČO vôbec?
05.03. 09:43 qwe  Rusko udělalo chybu.
05.03. 10:18 Robert Nohejl  RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
06.03. 02:32 Robert Nohejl  RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
06.03. 09:49 Lin  RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
06.03. 09:53 Vladimír Stwora  RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
06.03. 10:18 Lin  RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
06.03. 11:01 Robert Nohejl  RE: Kdo, je kdo, v teto Brezinskeho chachovnici pesakem a kdo generalem?
05.03. 10:53 Jirka P  Zinscenované video
05.03. 11:38 prorok  Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem
06.03. 04:31  RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem
06.03. 11:01  RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem
06.03. 10:55  RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem
06.03. 15:14 prorok  RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem
13.03. 17:02 Já namíchaná pražanda  Jděte už do háje s těmi fašouny

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 5

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 799