Diskuze k článku

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Příspěvků 74

1.3.2014 0:24

Videá s jedným čelným predstaviteľom MAJDANU

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Videá s jedným y čelných predstaviteľov MAJDANU aké Vám nezverejní takzvaná tlač hlavného prúdu.
A pýtam sa prečo ASI VÁM ZAMLČUJE PRAVDU?
Lebo sa im nehodí?
Pozrite si ako funguje "demokracia" v sucasnosti na Ukrajine v podani jedneho z celnych predstavitelov Majdanu "Aleksandr Muzychko" jedná s vysokými predstaviteľmi ako prokurátor a podobneými čelnými ukrajinskými predstaviteľmi :

https://www.youtube.com/watch?v=q8JC-ZjqFb4

iné jednanie vysokých predstaviteľov:

http://www.youtube.com/watch?v=XtxbGjkpkF8#t=355

305592

2.3.2014 16:51

RE: Videá s jedným čelným predstaviteľom MAJDANU

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305592

Krize na Ukrajině vyjevila jak lakmusový papírek všechny politicky korektní zmrdy, jež dosud se snažili působit jakž takž nezávisle, např Za-Orálek. Evidentně si myslí, že už vyhráli definitivně a nic předstírat nemusí.
Také se odkopali snad definitivně Britské listy, tolik politicky korektních lží, překrucování, podsouvání v jednom článku jsem dlouho neviděl, vážně zvedá žaludek:
http://www.blisty.cz/art/72365.html

Stejně jako ideologická zaslepenost tamnějších modrokomsomolců jako Dolejší apod.

305786

1.3.2014 1:22

vrazi neprojdou

Aleks 86.?.?.?

Přesně tak, zmobilizovat na Ukrajině protifašistickou frontu, ale i na západě Ukrajiny. Nejprve na východě, s tím, že si v kritické situaci najmenují své vůdce stejným "demokratickým" způsobem jako na západě. Janukoviče hodit přes palubu a postavit do čela člověka z východu přijatelného i pro mnoho lidí na západě Ukrajiny.
Například Oleg Carev, o něm má dost lidí(i na západě Ukrajiny) názor víceméně podobný tomuto: Царев, мне кажется, - будущий президент Украины.Поскольку он честный и искренний, кроме того, не дискредитирован в коррупции. На Украине честные политики очень востребованы. Он - не блестящий оратор, но это - скорее плюс, чем минус, т.к. означает, что он "не трепло".

305596

1.3.2014 2:08

RE: vrazi neprojdou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305596

Pokud se to podaří dost rychle. Ale co takhle:

Ukrajinu vojensky obsadit, fašisty pozavírat. Obnovit ústavní pořádek a zajistit volby. Západ bude ječet, hrozit, ale na ozbrojenou konfrontaci nemá. Když budou volby, bude se snažit postavit v nich Rusko do role okupanta, to je jasné. Nicméně pod ruskou správou lze udělat spoustu kroků, které západní vliv omezí. Například vykopnout americké velvyslanectví a spoustu zrádcovských organizací, kterými západ uplatňuje svůj vliv. Gruzínský scénář, ale dotažený do konce. Je možné i dělat pozdější ústupky, část Ukrajiny uvolnit ze svazku, pokud si to bude obyvatelstvo přát. Strategické oblasti by zůstaly v ruských rukou, nebo by se aspoň dalo hodně zachránit (např. společné zbrojní programy a jejich plány). Probíhající vojenské cvičení je ideální pro tohle vyústění.

Ustupovat nelze, příkladem toho je neslavný konec Janukovyče. Nepřátele už Rusko má, všichni se už polarizovali, takže zádný další nevýhoda, jen odkrytí karet nepřítele. Ziskem Ruska bude jeho respekt. Rusy drží zpět syndrom sovětských okupací "na obranu socialismu", ale současný vývoj a barevné revoluce je už staví do jiného světla. Navíc je to už dávná minulost a jen psychologické pouto "špatného svědomí", které má omezit svobodu jejich volby. Stejně tak je i současné Německo drženo na americkém obojku špatného jako věční fašisté - a přitom ti s americkým požehnáním řádí už úplně jinde.

305599

1.3.2014 3:48

Proč byl na Krymu Specnaz a co vezli Turci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Kdo byli tajemní, velmi zdvořilí, ale po zuby ozbrojení lidé, kteří navštívili Krym, má zajímavé informace The Saker:

http://vineyardsaker.blogspot.cz/2014/02/what-real...

Stručně řečeno, asi to byl ruský Specnaz. Proč? Spekulace jsou v diskuzi za článkem. Krátce řečeno, na Krymu hodlalo přistát turecké letadlo, ale když Specnaz zaujal pozice, posádka letadla se odkudsi dověděla, že na ni čeká uvítací výbor a raději odletěla zpět do bývalé Osmanské říše. Copak nebo koho pak asi vezla? Něco o tom věděli Anonymous:

http://voiceofrussia.com/news/2014_02_28/Anonimus-...

Opět stručně - nejspíš kamarády majdanujících aktivistů, islámské "bojeviky" z řad Krymských Tatarů, kteří by udělali na Krymu špinavou práci.

Ale asi to nebude vše, protože na Krym, s Černomořskou flotilou za rohem, Berkutem a místní ozbrojenou domobranou je i letadlo plné "aktivistů" poněkud slabý kalibr. Když to nevyšlo tentokrát, určitě to zkusí znovu, nějak jinak.

305603

1.3.2014 10:31

Tak, dlouho budem provokovat,az jednoho dne se ucho dzbanu utrhne.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Proc, je Mein Kampf tak popularni v Israelu,kde ,nikoho nezaviraji dio vezeni,ze vyda kopie a prodavaje,protoze s dnesnimi dny dochazime k zaveru ,ze "ten silenec" nebyl,tak sileny jak nam media vymyvaji mozek po cela desetileti

Fundamental Truths
"He who would live must fight. He who does not wish to fight in this world, where permanent struggle is the law of life, has not the right to exist."

"Should the Jew, with the aid of his Marxist creed, triumph over the people of this world, his Crown will be the funeral wreath of mankind, and this planet will once again follow its orbit through ether, without any human life on its surface, as it did millions of years ago.

And so I believe to-day that my conduct is in accordance with the will of the Almighty Creator. In standing guard against the Jew I am defending the handiwork of the Lord."

- Adolf Hitler, Mein Kampf
Dnesni svet je tak s odpustenim "rozesrany",ze neexistuje stat ,kde by se neco nedelo a kde by byl jeden jediny den miru,nakonec,se dobra vi,ze od konce druhe svetove valky nebyl jeden jediny den na Zemi,kde by se nevrazdilo.Lidstvo je postaveno k dobivani vesmiru a co se deje,vrazdime se navzajem misto toho,abychom investovali do znalosti vesmiru a obevu novych planet,zdokonalit techniku ve spolecnem usili,poznat,jine svety,zmenit nase mysleni ve prospech celeho lidstva,ne pro nejake nadlidi.Clovek nedosahl jednoduche spolecenske rovnice: Nedelam nikomu to,co,sam nemam rad!" Nebo jeste z jine strany simuzem rici,je clovek natolik "inteligentni" aby se zbavil touhy po bohatstvi a moci nad ostatnima.Nedelam nikomu to,co,sam nemam rad!"Problem Ukrajiny ,je problemem Ukrajincu,proto nikdo jiny by nemel zasahovat do tohoto narodniho problemu.Nakonec ,zkoncem eopet tim ,co rekl Hitler: Narod ,jez nebojuje za svou svobodu si svobody nezaslouzi,to plati dnes zejmena o Americe,jeste jinak,Palestinci dostanou svou svobodu,az Amerika dostane svou.

305618

1.3.2014 11:13

Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě. Je to věc náboženství a dědičné historické povinnosti. Kterou Moskevské Rusko slíbilo. V 15. století. Všemu křesťanstvu. Jednak papeži Sixtínovi IV. A dále poslednímu Římskému císařskému rodu Palaiologos. Tedy se jedná o svatou válku. Ano Krym patří Římské říši. A poslednímu císařskému rodu Byzantského Římského impéria. Rodu Palaiologos. Poslední císař římský na trůně Římské říše Byzantské 27. července 1453. Ale? Jeho neteř Zoe Sofia Palaiologosovna, přenesla celí římský svět i s Krymem. Tedy sňatkem ze dne 12. 11. 1472 na Moskvu. Na velkoknížete Moskevského a celé Rusy. Velkoknížete Ivana III. Vasiljeviče Růrikovce, on byl také z rodu Palaiologos cca. měl 22. předky z rodu Palaiologos, a všichni císaři Římští. Ale od sňatku s poslední dědičkou Římské říše se řiká Moskevským Velkoknížatům CÍSAŘ, v ruštině CAR. Ve smyslu císař římský. Zoe Sofie nar. Mystras Byzanské římské impérium: 1411. Umrtí 1467 Moskva. Od sňatku ze dne 12 11 1472, tedy patří Krym Moscow, Russia. Moskevskému Impériu. Dále i celé další dědictví Římské říše. Rus má povinnost toto zachovat a ochraňovat svatou ochrannou. Celé dědictví Říma dostala Moskva za požehnání a přítomnosti papežského legáta z ruk nejslavnějšího papeže Římského z Vatikánu: Sixtuse. Zakladatele Sixtínské kaple. Od dne 12. 11 1472 se říká Moskvě, třetí Řím po Konstantinopoli a čtvrtého už nikdy nebude.

305622

1.3.2014 11:25

Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dokonce si i pohrávám s myšlenkou, ZDA zmizení presidenta Janukoviče z Ukrajiny do Ruska nebylo skrytým geniálním tahem na pokyn Vladimira Vladimiroviche. Vzniká tak dvojvládí, kdy jediný právoplatně zvolený ukrajinský president je v exilu v prosperujícím Rusku. Banderovci (a další "demokratická" svoloč) ruší ruštinu jako druhý oficiální jazyk, odvolávají representanty v ruskojazyčných oblastech a široce se bleskovým tempem demaskují.

Pokud tento geniální Janukovyčův tah je skutečně posvěcen Vladimirem Vladimirovichem, stonásobně urychlí vše, co by jinak klasicky probíhalo měsíce (a možná roky) - a svět by tomu již přestával věnovat pozornost. Nyní jsou zlí širokolící slovanští Rusové těmi, kdo mají nohy na plynu - a Benderovci, ostatní svoloč a Loutkáři musí volky nevolky vyčerpaně poklusávat podle toho, jak Rusové mačkají plyn.

Dá se i očekávat, že Vladimir Vladimirovich tyto své kroky předjednal s presidenty Čínské lidové republiky a dalších spojenců na famózních hrách v Soči. Rusové jsou nyní i nebývale ztmeleni - nejen díky fámózně dopadnuvší olympiádě.

Ilustrativním faktem je i to, že ten co to coby kovaný Shabes/GOJ/im chtěl za orál ek na Krymu "zachraňovat" http://www.denik.cz/ze_sveta/cesko-neuznava-legiti... , nejenže se nakonec na Krym ani neodvážil, ale nebyl nakonec včera přijat ani ukrajinským "stínovým presidentem Banderovců" v Kyjevu: S prozatímním "prezidentem" Turčynovem se dnes v Kyjevě měl setkat český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který byl na Ukrajině na dvoudenní návštěvě v rámci mise takzvané visegrádské skupiny (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko). Kvůli napjaté situaci v zemi se ale schůzka neuskutečnila. http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/uradujici-uk...

305623

1.3.2014 12:12

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305623

No to se nedivím, aorálek něco jeden den prezentuje a druhý den stojí za bohůšem proklamujím z euálky opak bar osovaný. [chechtot] Tady by šla nainstalovat ruská hymna s těmito šperky (sluhy pod dohledem) k prosperitě země a lidí. [velký smích] Mě by nevadila a byl by to důvod pro veselí za 6 miliónů exekucí z 7,5m. dospělých. Zapěl bych ale neumím, musím zvýšit kvalifikaci abych nešláfnbergoval jak boryš po skalinách [mrknutí jedním okem] S pověstným rozhoupaným kyvadlem to není až tak nereálné, než s evidentně problémejkrujícími tak radši s bohatou velmocí s jasnými perspektivami a nepředstíranou morálkou přínosů všem. [cool]

305625

1.3.2014 19:34

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305625

On ten Zaorálek asi opravdu udělá cokoli za orálek. Že by to prováděli se Sobotkou? Nojo,v dnešní době je moderní bejt teplej [smích]

305660

1.3.2014 19:35

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305625

Ještě že nemáme i Zaanálka [smích]

305661

1.3.2014 19:52

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305661

a vy víte co za_orálek dělá v soukromí? třeba občas dojde i na za_análek... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [mrknutí jedním okem]

305663

1.3.2014 20:02

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305661

Tak všechno nemusíme, poláci mají zakopane, my vyhrabaný. [velký smích]

305664

1.3.2014 20:36

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Riša 193.?.?.?

Reakce na 305664

http://www.novinky.cz/domaci/329113-putin-se-chova-jako-hitler-kdyz-chtel-obsadit-pohranici-tvrdi-schwarzenberg.html

Ťopak še nám to pjobudilo... [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305666

1.3.2014 22:06

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305666

Myslím si,že až se bude natáčet třetí díl "Osudy dobrého vojáka Švejka" ,tak by tvůrci na Karla neměli v žádném případě zapomenout. Má tu někdo návrh jakou roličku by si tento ostřílený matador české politiky měl ve filmu střihnout? [smích]

305676

2.3.2014 9:06

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

leo69 176.?.?.?

Reakce na 305676

Jednoznačně Pepek Vyskoč.

m, [mrknutí jedním okem]

305723

3.3.2014 8:26

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 305723

Za-orálek na východ - honit po Ukraině č....
Za-análek na západ - lízat řitě.

Proto jsou teď homo-krati tak v kurzu.

305845

1.3.2014 22:18

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305661

Toho supluje Sobotka

305678

2.3.2014 9:47

Řekl bych, že až se bude točit třetí díl Dobrého vojáka Švejka,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 305678

měl by pan Švancenberk představovat feldkuráta Katze po čtyřiceti letech.

305733

1.3.2014 12:54

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 305623

Máte zajímavý výklad situace. Vrtá mě hlavou proč se Putin zatím v zásadě nevyjádřil k situaci na Ukrajině. Kolem Syrie bylo mnoho silných slov a projevů z jeho strany, stačí jen zalovit na netu. K Ukrajině zatím nic. Je to zvláštní. K Zaorálkovi škoda slov. Je to jen slouha kombinovaný s poserou s fašizoidními názory. Nic víc.

305626

1.3.2014 14:44

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 305626

To je otázka ve správnou chvíli!
IMHO, Vladimir Vladimirovich skutečně provedl asymetrický „chvat" když urychlil spád událostí. On má bezpočet tahů na výběr - dokud má krytá záda rovněž prosperující Čínou. Nepotřebuje západní „odbytiště" ani zastaralé technologie a know how. Vystačí si s ostatními spolutvůrci Euroasie!!!
Někdo psal, že bez Ukrajiny je Euroasie nerealizovatelná. Já se domnívám, že by byla nerealizovatelná jen bez přistupu Ruska k Baltu a Černému moři! A Vladimir Vladimirovich NAOPAK „zinvalidňuje" Ukrajinu, aby posílil vliv Euroasie a tím i Ruska na Evropu a celý globalizovaný svět! Přes 80% dopravy je DODNES realizováno po moři. Z mořské dopravy přes 80% je doprava do Číny a z Číny. Dopravou přes Rusko lze ušetřit až 1/3 času - jak přes nyní tající Severní ledový oceán, tak i po souši - oproti obeplouvání Asie z jihu.
Proto na Rusko útočí přes Sýrii i země „Zálivu". S nastartováním Euroasie Vladimirem Vladimirovichem upadne jejich význam - a vše pro přežití podstatné budou muset tranzitovat z Euroasie přes zlý Irán. Proto ta strkanice o Sýrii. Proto překvapivé nadbíhání Íránu ze strany JůYsEj! Chcípající Amerika chtěla řešit Čínu a Pacific. A Rusové s Číňany JůYsEj přečůrali s Euroasijským projektem.
Všechny klíčové body Ukrajiny jsou naštěstí osídleny ruskojazyčným obyvatelstvem: Donbas, Podněstří, Delta Dunaje, Oděssa, Krym... Banderovci ovládají jen zatěžující šlupku.
Proto se domnívám, že Vladimir Vladimirovich dal pokyn k urychlení nezvratného vývoje. Kdo ovládá úpolové sporty, tak Vladimiru Vladimirovichi snadněji porozumí.

305634

1.3.2014 23:28

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Marek 90.?.?.?

Reakce na 305634

Napsal jste to krásně Pane, radost to číst.Plně fandím Vladimiru Vladimiroviči a myslím i přes novinářskou propagandu v této směšné zemi spousty lidí tu už prozřelo a fandí Vladimuru Vladimiroviči spolu s náma..

305686

1.3.2014 15:50

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 305626

Protoze stale jeste nic nevi. Politicka situace na Ukraine je typicka situace v celem vychodnim bloku. Lide jsou unaveni korupci a svou ekonomickou situaci, a ve stejne dobe jsou jim predkladany bulvarnim tiskem priklady korumpovanych politiku.
to je ovsem recept pro revoluci. Zapad dodava jen myslenku, a trochu penez. Personal je domaci. Takoveto povstani muze vypuknout behem mesice v kazde zemi vychodniho bloku. Je znamo, ze vlada je jen tak stabilni, pokud clenove policie jsou spokojeni se svymi platy.

305641

1.3.2014 19:31

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305623

Jen mě štve,že většina obyvatel ČR stojí za tou chátrou ze západu.Bohužel propaganda je silnější než všechny tanky světa.

305659

1.3.2014 20:16

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305659

Nevím, jestli počítačově gramotní lidé tvoří reprezentativní vzorek populace. Ale když se podíváte např. sem:

http://www.novinky.cz/diskuse?id=353349&articl...

uvidíte, že většina příspěvků s Rusy sympatizuje. Rusko musí bránit svoje lidi, svůj životní prostor. Většina lidí zná boudu, kterou Západ ušil na Ukrajince i Rusy na vlastní kůži, nebo aspoň tu méně špatnou část toho podrazu. Instalaci fašizujícího banderovského režimu na Ukrajině Západ ztrácí Evropu, jíž sám říká východní, ačkoli je to Evropa střední. USA musí být v žalostném stavu, když takto odkryly karty. Z budoucnosti na ně hledí Zubatá, která si už brousí kosu. Jenom ještě nevědí, jakou vlajku, zatím schovanou v mlze budoucího času, Paní s kosou drží - bude to vlajka ruská, čínská nebo nějaká jiná?

A zároveň je vidět, že v ČR není jediný politik, dostatečně statečný, aby řekl pravdu. Je to obrovská hanba, ovšem nejen naše, ale celého západního systému a tzv. demokracie.

305665

1.3.2014 21:04

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305665

většina příspěvků na jakékoli diskuzi je irelevantní veličina

305670

1.3.2014 23:41

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305665

>Je třeba obracet se k něčemu významnému, smysluplnému.

Toto byla ta nejdůležitější věta z celého Duginova seriálu a toto:

>Jenom ještě nevědí, jakou vlajku, zatím schovanou v mlze budoucího času, Paní s kosou drží - bude to vlajka ruská, čínská nebo nějaká jiná?

je nejdůležitější otázkou z toho tvého příspěvku. Je ale zbytečná, neboť je na ni známa odpověď.

Nebude to vlajka žádné z mocností, ale vlajka toho středu Evropy, nazývaného Česko. A proč? Inu přichází odtamtud právě to "něco významné a smysluplné", co zde již bylo vícekráte prezentováno coby spojitost pozemsko-kosmická, materiálně dokladující kreaci života na jediném zachovaném starověkém divu světa. Kreaci, jejíž důsledky mohou ty "dvoumoudré nahé opice" pouze s pokorou přijmout, protože každá jiná nemoudrost je odsuzuje k nebytí. [cool]

305688

3.3.2014 9:51

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 305665

Celý "kulturní" a "demokratický" západ je pod diktaturou paušálů, inkas, hypoték, úvěrů, exekutorů, ...

Lidi musí nejdříve nakrmit složenky, krávy nenažraný.... Teprve pak je zajímá nějaká ta demokratůra někde jinde ve světě.

Zkuste říct něco exekutorovi - třeba to, že je grázl protože dohání lidi k sebevraždám - policii ale bude tvrdit že jste mu vyhrožoval, "že mu tady z toho naděláte kůlničku na dříví"!. Nebo na policii prohlásit, že si počkáte, až se to tady zhroutí, a ať se pomalu připravují na "Evropské jaro" a na to, že si brzy naostro zastřílí do lidí.

Poženou vás na "vyšetření" k psychiatrovi, a ten po 10 otázkách které vám položí (tedy žádné vyšetření) bude u soudu tvrdit, že máte "bludy", "jste velmi nebezpeční pro společnost" a proto je třeba vás hospitalizovat na psychiatrii a "nasadit psychofarmaka"!! A to i přesto, že vás tím de facto ekonomicky zničí a připraví o bydlení a o zbytek majetku! Čili násilný výplach mozku a ekonomická likvidace těch kdo vědí co se děje!!!

A nedělejte si iluze, že nemonitorují vaše internetové aktivity! "Státní zástupce" který vás nikdy neviděl, jen četl jakási slohová cvičení, které na vás sepsalo pár nedostudovaných idiotů, navíc bez vlastních životních zkušeností které posuzují, bude u soudu tvrdit, že jste "velmi inteligentní" a proto velmi nebezpečný pro společnost!!!! [zmaten]

Mají strach. Aplikují "presumpci viny". Vědí že dělají lidem sviňárny a vědí co si za to zaslouží. A proto dělají ještě větší sviňárny... Bludný kruh, spirála smrti, ... To se dá vyřešit zase jen ekonomickým krachem, revolucí, válkou, ...

Milion "exekuovaných" (plus jejich rodiny a přátelé!), statisíce otců okradených o děti a vydíraných pomocí dětí, ... Rozjetá mašinérie desetitisíců hyen, které se žíví parazitismem na ekonomických, zdravotních, rodinných, existenčních problémech lidí!

Každá nová generace si právo na život a na děti musí vybojovat. Proto se teď po celé Evropě kradou děti. U nás se je prozatím snaží dostat z vlivu otců.

Jakou roli v tom hrají "židé" a jejich asociální nenažranost a touha po moci se můžeme jen dohadovat podle příjmení. Ale historicky jich v "české" justici bylo až 40% !!! A mají strašný strach, z toho, že si někdo dělá "seznam lidí, kteří mu ublížili". Neřiká se tomu "zločinné spolčení"? Nebo "rasismus"?

305851

2.3.2014 8:08

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305623

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-peti...

305719

1.3.2014 13:30

Že by sofistikovaní profíci, proti zfetovaným a podplaceným bandám?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3570-vojaci-76-...

305630

1.3.2014 13:32

Strategie či psychologie?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Otázka v titulku navozuje základní možnosti reakce na vyprovokovaný konflikt jak mezi dvěma sousedy o hnojůvku na dvorku tak mezi dvěma světy o vliv na společné planetě.
Strategie je sice duševní proces,ale pracující s matérií (země, lidé,výzbroj, výchozí pozice, cíle). Má výhodu v jasném a rychlém rozhodování a variabilní realizaci cílů. Na Ukrajině strategie představuje vojenské řešení konfliktu, což přinese rychlý a přesvědčivý výsledek (možná i očekávaný), ale zafixuje psychologická schémata (zlí, dobří, hrdinové, zrádci, vrazi, kolaboranti) na několik generací, takže problém nebude vyřešen, nýbrž pouze zakonzervován. Čecháčci dodnes nenávidí Rusy za "okupaci"(přátelskou pomoc), aniž by chápali světové okolnosti tehdejšího dění. Hitler "genocidou" bezvýznamné části židovstva (obětovaného Rodschildy)zajistil Germánům na staletí nálepku nácků a vrahů a tím je v podstatě pacifikoval (takže byli nuceni přejít na ekonomické válčení, které není tak očividné pro osly a ovčany). Pokud Rusové dnes použijí strategii (byť sebepřekvapivější) získají krátkodobě vliv na Ukrajině, ale dlouhodobě ztratí vliv všude. Psychologie velí přetrpět a překonat krizi hodnot i ideí, což Rusové coby základ Slovanů dokonale umí. To se neobejde bez dočasných ztrát a hlavně bez dlouhodobých rizik, protože lidská psychika je prodejná děvka lidských debilů. Ale o tom v dalším příspěvku, ihned následujícím.

305631

1.3.2014 14:10

Strategie či psychologie?1

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Psychologie konfliktu to je jiná káva i kvalita řešení. Vyžaduje mnohonásobně širší znalosti vývoje konfliktu a historie účastných etnik a hlubokou analýzu a tedy čas na přijetí řešení. Nesouhlasím se strategem Duginem, že nicnedělání pracuje pro tu stranu konfliktu, která jej neeskaluje. Někdy je strategie poslední nadějí na jakékoliv řešení (i to nejhorší), ale psychologie konfliktu USA kontra ROSIA je dosti jasná a polární. Rusko je cílem útoků již dvě tisíciletí a je to z důvodu přímého dědictví Říše Římské (viz předchozí příspěvky). Útoky na RUS začaly nájezdy tatarských hord na Donu, švédy na Něvě a pokračovaly čigischánovými hordami, osmany na Kavkaze a Krymu, následně napoleonským tažením, Krymskou válkou o Gruzii, 1. světovou, infiltrací VŘSR, 2. světovou, studenou válkou a končí dnešní invazí západu na Ukrajinu.
Přijetí psychologického řešení v tomto případě je možné, pokud je kam ustoupit (do předem připravených bezpečných, nedobytných pozic) a pokud bude zvládnuta pátá kolona, která jako vždy zahajuje konflikty všude na světě již od dob starého Říma.
Je to řešení dlouhodobé a předpokládá, že agresoři se budou dlouhodobě chovat agresivně (vraždit, loupit, zotročovat) až to dojde i poslednímu jehňátku ze stáda ovčanů. Je tu však problém generačního transferu ideí, hodnot a vztahů porobeného ovčanstva. Po bitvě na Bílé hoře psychologie pracovala pro Husity, ale po dvou generacích již nedokázal utlačovaný národ zajišťovat generační transfer a nové generace si na otroctví jednoduše zvykly. Každá mladá generace se navíc generačnímu transferu v období puberty a adolescence vzpouzí a prosazuje své renegátské pseudohodnoty, což způsobuje transformaci transferem přenášených ideálů a společných pozitivních hodnot. Pokud má RUS použít psychologické strategie, tak ji musí zvládnout v průběhu 20-30ti let tedy jednogeneračně, aby starci ještě pamatovali "MEJDAN" a události po něm a dokázali je správně použít k výchově nové generace.
Navíc je to běh do nejistoty světa, protože svět a lidstvo se mění (většinou degeneruje k stále agresivnějšímu a nemorálnějšímu vztahu mezi ovčany a společenskou nabídkou hodnot, pseudohodnot, ideálů). Recept na řešení konfliktu světů nemám a doufám, že ho má Putin a jeho poradci. Pokud ne pak amen se Slovany, amen s křesťany a nástup satanů s "protokoly" v ruce je definitivní. Všichni se zamysleme nad touto vážnou situací a hledejme pozitivní řešení pro jednotlivce, rodiny, rody, obce, národy a celé lidstvo. Je to poslední příležitost a tak místo planých keců to chce invenční nápady a metodiku jejich realizace pro každého z nás. Situace je obdobná vzniku Křesťanského hnutí u řek Evropy v 1. století Kristova letopočtu. A v tom je veliká naděje!!!! [smích]

305632

2.3.2014 13:54

RE: Strategie či psychologie?1

nz 99.?.?.?

Reakce na 305632

Velmi dobre psano a divim se ze nikdo nereaguje. Inu, lide asi honi senzace v techto dnech a nechteji jit prilis do hloubky. Udalosti uhani milovymi kroky a je pocit mizeni casu primo pred nasimi zraky. Tak jako vzdy, nahromadeny problem z obdobi statismu urychluje dynamiku zmen.

Jestli Vam dobre rozumim, uprednostnujete "zdrzenlivou, ale soustavnejsi agresivitu" Ruska pred plytkou a oportunistickou agresivitou Zapadu. Je-li tomu tak, jsem s Vami v plnem spuhlasu. My Cesi (v puvodni lokalite a z vetsi casti) jsme ztratili svuj existencni smysl navykovym (ne-li primo genetickym) patolizalstvim. Vidim to teritorium jako ztracene cizim zajmum, nedojde-li ovsem k dalsimu podstatnemu kataklysmu v budoucnu. Pro prizpusobiveho cechacka to opet nebude problem hbite absorbovat. Preziti ve srabstvi je take preziti, ze.

Pokud jde o Slovany vseobecne (vcetne tech lepsich z Ukrajincu) verim spolu s Vami, ze sance tu je. Ten generacni transfer hodnot o kterem mluvite je opravdu zasadni. V nasich podminkach a dobe meho dospivani jej pouzival stavajici rezim primo mistrne - nasi rodice na nas delali rezimni propaganda, aniz by si to uvedomovali. Takze, pracuje to obema smery. Jiste, Vy mate na mysli tu pozitivnejsi funci.

Ja take fandim Vladimiru Vladimirovici - ale neni to jen on, i kdyz je to ten kdo representuje moderni Rusko. Za kazdym uspesnym muzem stoji zena. Drzim vsechny palce co mam.

305764

1.3.2014 15:21

Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”

prorok 172.?.?.?

Skutečný kolaps USA znamená že tam budou panovat hospodářsko-politické poměry jako je tomu tak v dnešním Rusku.

305638

1.3.2014 17:13

RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305638

Skutečný kolaps USA znamená,že tam budou panovat hospodářsko-politické poměry jako v dnešní Ukrajině, nebo dnešní Libyi.

305644

1.3.2014 19:10

RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 305644

USA se nezhrouti, je to stale ta nejatraktivnejsi zeme,kde vsichni chteji zit. V soucasne dobe sice mela problem, ale sva schopnost sebeanalysy je prevence proti kolapsu. USA je jasne, ze ekonomickou krisi vzrostl pocet lidi v takzvane underclass, kteri by se mohli bourit, proto vidime takzvanou militarisaci policie, je to prave proto aby se zamezilo niceni jako na Ukrajine.
Ostatni lide maji zajem na tom, aby se ekonomie opet rozrostla. USA si je take vedoma, ze korupce, systematicka korupce je nejvetsim nepritelem naroda, tudiz se snazi potirat korupci vsemi silami. Muzete se docist v americkych novinach o procesech s skorumpovanymi starosty a guvernery. V realite, americka ekonomie stoupa nahoru.

305656

1.3.2014 21:41

RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”

micha 93.?.?.?

Reakce na 305656

Co? Říše zla se zhroutí pouhým lusknutím prstů. Asi jako když mám rýmu a smrknu sopel na zem. A to si nedělám srandu.[smích]

305672

1.3.2014 21:52

Tak možná ještě venezuela a čína s ruskem, ty vado

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305672

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7302-on-line-aktualni-informace-z-konfliktu-na-ukrajine-krym-v-ohni/

305674

1.3.2014 16:56

ps: špekuluje sa o vyhlásení nezávislého rusínskeho štátu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Najnovšie info z Podkarpatskaj Rusi:

Vysokohorské karpatské priesmyky na severnej hranici Podkarpatskaj Rusi s Ukrajinským štátom obsadila domoobrana zložená z miestnych obyvateľov rôznych národností tejto oblasti teda -rusínsko-maďarsko-slovensko-židovská domoobrana obsadila Karpatské priesmyky na cestnej a železničnej hranici na vstupe na Podkarpatskú Rus od Ukrajineskej strany so zbraňou v ruke a stráži vstupnú hranicu , z UKRAJINY na Podkarpatskú Rus. Hranicu Slovenska Madarska a Rumunska s Podkarpatskou Rusou miestna domoobrana nekontroluje. A načo by aj? to sú priatelia.

ps: špekuluje sa o vyhlásení nezávislého rusínskeho štátu.

305642

1.3.2014 18:15

RE: ps: špekuluje sa o vyhlásení nezávislého rusínskeho štátu.

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305642

to by bylo perfektní. založte rusínsko!!! vláda česká i slovenská by měla vzniklý státní útvar rychle vojensky anektovat, česko-slovenským vojenským paktem. obsadit klíčová místa všemi dostupnými hnědočechy a hnědoslováky obou zemí a pak bleskově prohrát válku a odpoutat spojené armády zpět domů. hnědoskorolidi by se tam v rámci přijatelných válečných ztrát zanechali. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305653

1.3.2014 17:13

Agenti Mossadu stříleli na ukrajinskou policii ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

http://www.haaretz.com/news/world/1.577114

stejná osoba a jeho kumpáni z IDF v akci (čas 0:38):

http://www.youtube.com/watch?v=j0kTv_8lwiQ

.. tolik o tom kdo celé to střílení záměrně vyprovokoval

305645

1.3.2014 17:15

spád

Necris 89.?.?.?

tak už to nabírá rychlost - ruský parlament schválil akci na UKR, Rusko šlape na plyn. Padl dokonce návrh na odvolání velvyslance z USA...

305646

1.3.2014 18:10

RE: spád

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305646

Vše má v rukou jediný muž, Vladimír Vladimírovič Putin. Zdá se, že je to muž na pravém místě.

Vladimíre Vladimíroviči, držíme Vám palce! Přejeme Vám moudrou a svobodnou volbu! Rusko je a zůstane svobodnou zemí!

305651

2.3.2014 16:55

RE: spád

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 305651

co s tebou... nechceš se do tý svobodný země odstěhovat? určitě budou rádi za každé další "heil putin", a já si tu oddychnu, protože klesne pravděpodobnost, že tebe a tobě podobné sem jednou bude mít chuť vošť přijet "ochraňovat"...

305787

1.3.2014 17:50

Trocha neštandardný pohľad na situáciu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Trocha neštandardný pohľad na situáciu od našich starých konšpiračných teoretikov:

http://www.osud.cz/zatimco-zacina-sach-mat-kabaly-...

305649

1.3.2014 18:31

Hlasování v EU

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Není to zcela k článku, ale je to zajímavé - někde v diskuzi bylo řečeno, proč nikdy nebude Ukrajina a taky Turecko, přijato do EU. Tam se totiž hlasuje podle počtu obyvatel zemí a tím pádem by Ukrajina a Turecko svými hlasy nabourali převahu Německa a Francie. Může to někdo potvrdit?? [cool]

305654

1.3.2014 18:47

RE: Hlasování v EU

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305654

http://europa.eu/about-eu/institutions-bodies/council-eu/index_cs.htm

Hlasování v EU
------------------
Rozhodnutí v Radě EU jsou obecně přijímána na základě kvalifikované většiny. Čím má stát více obyvatel, tím více hlasů mu připadá, avšak tento počet hlasů je upraven ve prospěch zemí s menším počtem obyvatel:

Francie, Itálie, Německo a Spojené království: 29 hlasů
Polsko a Španělsko: 27 hlasů
Rumunsko: 14 hlasů
Nizozemsko: 13 hlasů
Belgie, Česká republika, Maďarsko, Portugalsko a Řecko: 12 hlasů
Rakousko, Bulharsko a Švédsko: 10 hlasů
Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Irsko, Litva a Slovensko: 7 hlasů
Estonsko, Kypr, Lotyšsko, Lucembursko a Slovinsko: 4 hlasy
Malta: 3 hlasy
CELKEM: 352 hlasů

Pokud se v Radě hlasuje, používá se hlasování tzv. kvalifikovanou většinou. Kvalifikované většiny se dosáhne,

pokud většina (někdy i dvě třetiny) z 28 členských států hlasuje pro
pokud je odevzdáno alespoň 260 z 352 hlasů
Kromě toho může kterýkoli členský stát požádat, aby bylo ověřeno, zda většina představuje alespoň 62 % obyvatelstva Unie. Pokud tato podmínka není splněna, návrh nemůže být přijat.

Při hlasování o citlivých otázkách (např. bezpečnosti, vnějších vztazích nebo daňové problematice) musí Rada přijmout rozhodnutí jednomyslně. To znamená, že jedna země může zabránit tomu, aby bylo rozhodnutí přijato.

Od roku 2014 bude zavedeno tzv. hlasování dvojí většinou.

K přijetí návrhu bude nutné získat podporu dvou druhů většiny: většiny zemí (alespoň 15) a většiny obyvatelstva EU (tzn. země, které hlasují pro návrh musí zastupovat minimálně 65 % obyvatelstva EU).

tedy, mám za to, že počet obyvatel země má vliv. ale třeba se zde najde odborník který věci rozumí a vysvětlí to.

305655

1.3.2014 22:09

RE: Hlasování v EU

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305655

Díky moc za informace.. A kolik hlasů by pak měla Ukrajina a to Turecko? Umíte to spočítat?? [cool]

305677

1.3.2014 22:42

RE: Hlasování v EU

Ríša 193.?.?.?

Reakce na 305677

jestli se nepletu, tak turecko minimálně 27 a ukrajina 14. ale je to jen odhad podle počtu obyvatelstva. možná je zde odborník, co by věděl přesně.

305679

1.3.2014 19:49

Byl bych opravdu prekvapen...

nz 99.?.?.?

...kdyby byl nekdo timto clankem prekvapen:
http://www.haaretz.com/news/world/1.577114

Nikdo by si vice prukazny material ani nemohl prat.
Slyste, slyste - husicky, kachnatka, beranci a gaucovi psici - to je pro vas!

305662

1.3.2014 20:48

RE: Byl bych opravdu prekvapen...

Aleks 86.?.?.?

Reakce na 305662

A nejlepší je toto- The commanding position of Svoboda in the revolution is no secret, according to Ariel Cohen, a senior research fellow at the Washington D.C.-based Heritage Foundation think tank.-Oni opravdu na Ukrajině instalují zcela otevřeně fašismus, neboť demokratickou cestou se nemohou dobrat k jejich cíli. A Evropa jim v tom čile sekunduje, nejsmutnější na tom je že místní podržtašky(kníže, zeman ,zaorálek a spol) jsou jedni z nejagilnějších.

305668

1.3.2014 23:40

RE: Byl bych opravdu prekvapen...

nz 99.?.?.?

Reakce na 305668

Presne tak: Izrael a fasismus na jednom pisku - zadny problem!

Opet, nedomnivam se ze delam velkou chybu kdyz pripomenu spolupraci SS se sionistickym vedenim za II.s.v. kdy dohadovali kolik 'sedadel' na lodi do Palestiny bude reservovano pro ty 'vybrane z vybranych'. Pochopitelne, za odstupne - placeno ve svycarskych francich. Zbytek - do Osvetimi, at mame zaminku!

Toto 'tmavsi pozadi' spoluprace udajne nepratel na zivot a na smrt je take duvodem proc se soudni procesy s lidmi jako Eichmann dely tajne. To by byl pruser, kdyby se to svet dovedel! Hadejte co: svet to uz vi!

305687

1.3.2014 21:14

RE: Byl bych opravdu prekvapen...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305662

Drobné na telefén [oči v sloup] Kolík kolik budek tolik vovčanů, jo. [překvapení]

305671

2.3.2014 0:03

Na pokraji jaderné války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Imbecilní politika Západu vedená opicí Ubabou přivedla svět na pokraj jaderné války; že nejsem sám, kdo si to myslí, je možné si porovnat zde:

http://vineyardsaker.blogspot.cz/

na blogu pana Sakera. Co nás tedy dělí od války mezi Ruskem a Západem?

1) jedna provokace Kyjevských banderovců, útok nějaké na město s ruským obyvatelstvem, nějaká fašistická řezničina nebo pokus o ni. Při pohledu na dosavadní historii Majdanu je to téměř jistota.

2) Putin jistě odpoví vysláním vojsk. Má to schválené od Dumy a nemůže nereagovat. Nejspíš ani nereagovat nechce - poučen zkušeností z ulice ví, že před šikanujícím, napohled silnějším "borcem" ustupovat nelze, i kdyby měl prohrát. Protože kdyby jednou ustoupil, byl by šikanovaný už navždy. Přesně v téhle situaci je teď Rusko. Samozřejmě Západ sází na Ruský ústup, protože je z jejich pohledu logický. Oni, jsa sráči, by ustoupili. A v tom se u Ruska právě hluboce mýlí.

3) Opice s granátem se již dopustila imbecilních výhrůžek, jako před syrskou krizí, a zapomněla už, jak potila krev tváří tvář možné konfrontaci. "Teď jsem to rozehrál líp, ne? Aspoň mí poradci mi to říkají???", přemýšlí opičák. Takže následovat může buď přiznání totálního debaklu své politiky, nebo zvítězí ješitnost a pýcha, beztak raněná syrskou krizí, Snowdenovým azylem v Rusku a olympiádou v Soči, která byla úspěšná a skvělá přes všechny špinavosti a jedovaté sliny naplivané přes oceán.

4) Takže opici zbývá vyslat nějakou tu Army, aby Rusům způsobila ty strašlivé škody, strašlivou cenu, kterou opičák vyhrožoval. Rusové ani nebudou s odpovědí čekat, až na Rusko dopadnou americké rakety. Bude stačit jen jedna nepřátelská akce. Jako papírově slabší bojovník odpoví Rusko vším, co má, nebude čekat, až nějaké rány schytá.

5) Jsou tu dvě jistoty - s Amerikou, jak ji známe, bude konec a Sibiř je větší, než bývaly Spojené státy americké. Jistě tam pár lidí přežije. Možná, že i víc než pár.

Zdejším opěvovatelům banderovců a trollům ve službách strýčka Sama radím jedno - zajděte si co nejdřív ke zpovědi, jinak to možná už nestihnete.

305693

2.3.2014 0:58

RE: Na pokraji jaderné války

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305693

"A válka bude!"Řekl před sto lety Švejk,ale toho my se ani v tomto případě nemusíme bát.Kdyby ji přecejen někdo nesvéprávný spustil,byla by to "definitíva" a to nikdo nechce,ani ti udření penězoměnci,vyšlo by totiž všechno to jejich tisícileté úsilí vniveč....
Konvenční válka proti Rusku je taky nesmysl-evropská složka NATO je impotentní,dobrá tak na 14 dní válčit někde v Africe proti místním znesvářeným kmenům a US ARMY už taky není,co bejvala a navíc toho má moc rozdělanýho.V Evropě má jen 29!!! kusů tanků ABRAMS poslední verze....a než by ten svůj cirkus z USA a ostatních základen posvážely namísto,tak by je to stálo tolik,že by zbankrotovaly,anebo zapomenou,co vlastně chtěly...Jedině kdo by mohl překvapit je filmový producent a vlastenec Václav Marhoul s hercem Vetchým,ti už válčili slepejma i v Africe a ten jejich "abtailung výkendových válečníků" je za židokřesťanskou civilizaci hotov okamžitě se s s těmi hordami východních barbarů ze specnazu utkat....a už definitivně je zahnat za Ural. [naštvaný]
Kočkodan Obamovitý si chvilku povříská a poskáče po Oválné pracovně a jakmile dostane svůj oblíbený banám,na výhrůžky zapomene.Obavu mám jen o McCaina,aby mu vztekem nepraskly koule a Nulandové se nepolámala piča tak,jak svého času Condolééze Rice a musela by odstoupit z funkce a přejít do správní rady EXXONu,nebo GULFu.....

305702

2.3.2014 14:19

RE: Na pokraji jaderné války

nz 99.?.?.?

Reakce na 305702

Ty co zminujete - kockodan kensky (ja mu rikam mikymaus) a mek-chcajn, kteremu v hotelu Hanoj vymyli kebuli a zustalo mu to nadobro, nemluve o ambiciosnich a notoricky neukojenych babach, jako hitlery a woodoo-doll rajs (ty soucasne jsou jen slaby odvar), co si spletly dvere od kuchyne, jsou skutecnym zostuzenim Ameriky. Je to plejada klaunu a pomatencu, kteri nemaji co delat ve vedeni zeme. Vytvari dojem, ze ta zeme nema nic lepsiho coz samozrejme tak neni.

Zatim bohuzel to tak je. Ale, podhoubi je obrovske a stale rostouci. Ma ovsem zasadni problem a tim je - nedostatek finance ke zvoleni. Financni-korporativni oligarchie je nemuze potrebovat. Soucasne ale, nebude-li razna zmena (sam nevim jaka by to pri danem stavu mela byt) system se moralne zhrouti, coz se uz vlastne deje. Ja vidim revoluci v Americe jako nevyhnutelnou a je dost mozne, ze posledni udalosti k tomu vyrazne pridaji na sile a uberou na vahani.

305769

2.3.2014 9:22

RE: Na pokraji jaderné války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305693

nadzvihl mě bod 2
ano šikanujícím borcům se nemá ustupovat
šikanující borec je v této chvíli jednoznačně rusko a šikamována je ukrajina
já jsem pro zásah NATO

305724

2.3.2014 9:53

RE: Na pokraji jaderné války

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305724

Trdlo,nevíš o čem mluvíš....(zásah NATO)NATO je na tom tak špatně a to hlavně v Evropě,že kdyby např.povstal Klub vojenské historie v ČR,tak se před ním ti Vovarovi "melody boys" rozutečou do všech světových stran.....Obama už zasáhl,vyslovil protest a navrhl vyslat pozorovatele OBSE.
Rusko není Irák sužovaný 13 lety blokády s armádou s 40 let zastaralou technikou.Ty si vůbec neuvědomuješ realitu.....kadete Bíglere. [velký smích]

305734

2.3.2014 17:53

RE: Na pokraji jaderné války

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 305734

Me se zda, ze usa se tato intervence velice hodi. Na venek budou sice protestovat, ale, jak jiste vite, tak president Obama chce seskrtat vydaje na armadu. Tato intervence bude jasnym dukazem toho, ze ted neni cas to udelat. Prelozeno do normalni reci: penize na zbrojni zakazky jsou dulezitym faktorem americke ekonomiky, tedy se bude vydelavat dal.

305796

2.3.2014 19:13

RE: Na pokraji jaderné války

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305734

Křivá držka vyhrožuje....tak tohle už je do nebe volající.Ani za Klémy se snad takhle nežvanilo.Jaká má ten sviňák naučená gesta.Ta ekonomická izolace Ruska.....jak to může silně otřást s Putinový Ruskem?Má někdo fundovaný názor? http://gifakt.ru/archives/index/kto-pomogaet-silam-tmy-podlinnaya-sut-krovavyx-zhertvoprinoshenij/

305810

2.3.2014 10:25

RE: Na pokraji jaderné války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305724

http://cs617720.vk.me/v617720246/33b1/Sez2UPAtBaA....
Více slov NA_TO netřeba.. [cool]

305743

2.3.2014 16:36

RE: Na pokraji jaderné války

dub 89.?.?.?

Reakce na 305724

jo, u imbecilů to tak bývá a pro lehožumpu je to přímo charakteristické[smích]
inu od individuí s dvě mozkovýma závitama toho více čekat nelze...

305783

2.3.2014 17:31

RE: Na pokraji jaderné války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305783

jj obzvláště když velectěné konspiráčstvo k těm závitům má ještě pár koleček navíc [velký smích]

305791

2.3.2014 0:42

Armageddon

P.A.Semi 79.?.?.?

Euro-Majdan, který by se v některých starých jazycích (staročeština, latina) mohl psát i Evro‑Magdan a takto přepsán do hebrejštiny by byl עורמגדן (Aur Mgdn nebo Eur Mgdn) což je skoro jako Armageddon (zápis Zj je pouze v řečtině, ale Jan byl žid nebo Aramejec, takže významům jmen mohl rozumět přes "svůj jazyk"... Dřívější interpretace tohoto jména byla הר מגידו Har Megiddo, ale to jsou dnes bezvýznamné ruiny) ... ((A ovsem i dalsi jmena tam maji jasny vyznam, kdyz se prelozi z hebrejstiny, o tom az jindy... (Napr. Sar-din (odvratit se od prava) se k nim vztahuje...) A ovsem nezkousejte me podezirat, ze "k nim" patrim, jen jsem se kdysi ucil a ted jsem nasel i slovnik...))

"Stalo se" (Zj16,17) by se zapsalo יְהִי עַד Jehi ád, je tam snad podobnost s Jihád?

Nasledujici 2 verse:
18. I stali se zvukové a hromobití a blýskání, i země třesení stalo se veliké, jakéhož nikdy nebylo, jakž jsou lidé na zemi, země třesení tak velikého.
19. I roztrhlo se to veliké město na tři strany, a města národů padla. A Babylon veliký přišel na pamět před oblíčejem Božím, aby dal jemu kalich vína prchlivosti hněvu svého.

((Tedy zatim jenom domenka, ze to je o dnesni Ukrajine. Ale pokud se rozpadne na 3 casti - zapad,vychod a Krym, tak to je ono... Taky jsem si donedavna myslel, ze Armageddon je spiritualni zalezitost, ktera jiz delsi dobu probiha, a spojeni s konkretni realii me ponekud prekvapilo...))


Krajina "Magog" je podle Flavia Josefa na jizni ukrajine, a Gog jsou Gothove, tedy narod, ktery z ukrajiny odesel a dnes bydli ve spanelsku a italii. Gothove jsou i trochu pribuzni s germany... (A ovsem ze severni ukrajiny pochazime i my Cesi, ale to byl i tehdy jiny narod nez Gothove...)

----

Jinak jeste k etymologii v Zj.17,5: "Tajemství, Babylon veliký, mátě smilstva a ohavností země" - Tajemství תַּעֲלֻמָה (táalůmá) a Babylon - podobnost s Talmud Babylonský תַּלְמוּד בבלי (talemůd báblí) možná není úplně náhodná (je to podobny slovni zaklad...). שֶׂפֶר (sefer) velkolepý nebo גָּדוֹל (gádól) velký. Zbytek mi zatím nic konkrétního nepřipomíná, spíš to asi bude mít význam, jak to zní v nasem překladu... Případně: Matka smilstva אֵם זְנוּת (Em/Am Zenut) nebo אֵם נַעֲרָה (Am Naarah, matka děvky - angl. i dívka - maiden), Ohavnost תּוֹעֵבָה (Tóejbau/Toébáh) (že by Θῆβαι Thēbai (město Thebes Théby), původně Waset, נא אמון nō‑āmôn ?? ), země אֶרֶץ (Erec). Zni to dost i jako Am-(smilstvo a ohavnost)-eric, ale to je uz dost pritazene za vlasy...

305701

2.3.2014 3:31

RE: Armageddon

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305701

Tak vám říkám, nemusím vzpomínat ani Nostrdama ani tu Sibylu. I když správně shodně tvrdili jak to dopadne.
Potřetí na tomto fóru uvádím jméno Joy Ayyad, abyste to jméno zkopčili do prohlížeče, a něco si o ni zjistili. No ale vy jste hoši tak líní a blbí, že ani tolik práci si nedáte.

305707

2.3.2014 8:06

RE: Armageddon

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305707

Egyptská věštkyně.Psali o ni na Hlasuruska myslím už koncem minulého roku.

305718

2.3.2014 11:16

Haaretz interviewoval bývalého izraelského vojáka z jednotky "modrých helem",

r.m. 80.?.?.?

která zabránila davu demonstrantů upálit v budově desítky policistů. V rozhovoru muž přiznává, že hlavní slovo má v Kyjevě nyní strana Svoboda, ale poukazuje na to, že prý obvinění z jejího antisemitismu jsou prý "přehnaná". Svoboda je hlavně nedůsledná, to je její hlavní problém. Nicméně žid odmítl sdělit své jméno: "Kdybych byl Ukrajinec, byl bych tam považován za hrdinu."
http://www.blisty.cz/#sthash.6EdKIgXo.dpuf

305752

2.3.2014 19:42

Zase ten mamon a trh, tolik milovaný a opěvovaný tržíček

slak 77.?.?.?

Skupiny s abstinečními stresy, kdoví proč, že, a psychotickými stavy po vysypané, děravé kapse strůjců maidanu. To je těch 10 miliard kvantitativně uvolňovaných čím dál bezcenějších papírků a na tímto vyvolaný chaos asi doplatí dluhovým otroctvím ukrajinci, protože na právě takový scénář má mamon rejstřík i s dehonestovaným okolím. Pokud zchudnou vice, nepochybujte že vy s nimi a zase vydělá pouze 1% neoliberálů. Pryč s bolševiky zájmových skupin, pokud nejsou pro všechny bez rozdílu jsou to převlečení fašisté. Tak už si konečně uvědomte že bolševici jsou maskovaní fašouni a jsou rozlezlí ve všech stranách i zemích a na úkor celků sviňodebilí a dělá to i euálka ve prospěch banskterů a zrovna tak "zjednaní" na ukrajině jsou instalace úžer dolaron + oiroň. A pokud se nezorientujete ta pakáž vás bude ždímat a trestat za skutečně své privilegované a protěžované hatiče životů a utahovat šrouby. Ten scénář úžerů je konqiskadorsky od exploatace indiánů kontinuálně do dnes a pošahaná euálka to praktikuje na členy viz jih a střed evropy, nově ukrajiny. Amíci mají 150 demokratůrujících válek za posledních sto let a za nima děs, běs, vyrabování, zoufalství a smrt. A co se týče onoho proklamovaného hladomoru na ukrajině tak kdosi na číslech spočítal že američané měli za poslední léta dva podle počtu obyvatel a že se nezdráhají zacházet se svými jako s hadry dokazuje že v průzkumu přiznali že z 60% zažili v životě hlad a těmhle vývozcům morálky a pomoci vždy s katastrofálními konci budete věřit? Zamysleme se do čeho jsme vlečení a jaká je role ruska. [mrknutí jedním okem]

305813

2.3.2014 20:24

10 příspěvků

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 305813

Je teprve 2. a vy už jste vyčerpal svůj limit 10 příspěvků. Upozorňuji, že vám nebudu pouštět o mnoho více.

Totéž varování platí pro ostatní diskutéry. Zvažte, co chcete říct, a zda je to skutečně podstatné. Rozmáhá se nám tu u některých tlachavost a to je něco, co tady nechci.

305816

2.3.2014 23:30

RE: 10 příspěvků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305816

Problém je ovšem v tom, že ani Bůh není vševědoucí, jinak by nestvořil ke svému obrazu tu "dvoumoudrou nahou opici", u níž nelze odhadnout jakou pitomost zase vyvede a vy tak nemůžete být jím určeným arbitrem pravdy. A tak pro vás tlach může vzápětí být světem respektovaným faktem. Jde tak o to, zda se přece jen odhodláte být nástrojem pofidérní arbitráže, nebo nástrojem vox populi. Oni totiž ti diskutéři, jichž je oproti čtenářům nepatrná hrstka, jistě nepokládají jimi vkládané úsilí za tlachy.

305831

3.3.2014 4:49

RE: 10 příspěvků...děkuji za záběr a rád bych se mnohdy mýlil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305831

Editor má pravdu, rád tlachám a některé mé žvásty jsou jak ze stroje času [smích] aj tak před 40 lety a někdy se širokým záběrem i napojím koníka, omlouvám se. Posun k přínosu všem ale je snad neměnný. [velký smích] Navíc čemu se lidi přesnou smát a hrát si, tak je jasné nevyhnutelný následek a protože to elitáři ví, tak je ta jejich snaha zpedagogovat je pod zástěrkami, snad nerealizovaně výhledově osobním bičem, čipem. [mrknutí jedním okem]

305839

3.3.2014 8:24

RE: 10 příspěvků

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 305816

Změna pravidel na Novinky IDnes iniciovala rozptyl tlachalů na jiné diskuse. O víkendu jsem si všimla že se začínají zabydlovat i na Zvedavci.
Nevybočil v posledních dnech počet nových registrací na Zvědavci z průměru?
Možná Vám vadí příspěvky pod nickem slak. Trvale tu ale bez jakéhokoliv napomínání operují skuteční úchylové a nebezpeční psychopati.
Dovedou být v diskusích skutečným přínosem a obratem
se proměnit na nenávistná a perverzní individua útočící především na zde diskutující ženy. To Vám nevadí?
Když cenzurovat, tak spravedlivě, pane editore [smích]

305844

3.3.2014 9:02

Kdyz si israelske noviny napisou,ze revoluci vedou zide,tak dalsi zpravy jsou k nicemu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Je to tak,HAARETZ dobre informovany pise:The ex-Israeli solder who led a Kiev fighting unit Delta` fas headed `the Blue Helmed of Maidan of 40 man and women-including several IDF veteran-in violent clashes with government forces.
Uz,je Vam jasne,kdo dela revoluci a proc zid eve sve histori byli vickrat jak 130 x vypovezeni z krestanskych zemi?Dale,vudcove revoluc,Vitali Klitschko is a Jew,takze,zadna vnitrni krestanska zalezitost,kdo "veri na ducy",tak veri i na to ,ze se prodavaji pozemky na Mesici a to jeste nevime plnou pravdu ,kdo v teto hre,je vlastne puvodcem vseho spatneho, lide sebevzdeany nemusi dlouho hledat.
http;//www.dailystormer.com/vitali-klitschanko-is-a-jew/ a fotografie s jarmulkou na hlave vasleduje.

305848

3.3.2014 9:48

RE: Kdyz si israelske noviny napisou,ze revoluci vedou zide,tak dalsi zpravy jsou k nicemu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 305848

takže pět ukrajinských židů žijících v izraeli a na ukrajině jsou ten pravý sektor... hm, ještě že máme izraelské noviny, aspoň víme, co se děje, a kde hledat pravdu... [smích]

305850

Příspěvků: 74

01.03. 00:24  Videá s jedným čelným predstaviteľom MAJDANU
02.03. 16:51 ignorek  RE: Videá s jedným čelným predstaviteľom MAJDANU
01.03. 01:22 Aleks  vrazi neprojdou
01.03. 02:08  RE: vrazi neprojdou
01.03. 03:48  Proč byl na Krymu Specnaz a co vezli Turci
01.03. 10:31 Robert Nohejl  Tak, dlouho budem provokovat,az jednoho dne se ucho dzbanu utrhne.
01.03. 11:13  Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.
01.03. 11:25 MoUdrostrak  Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 12:12  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 19:34 Jirka P  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 19:35 Jirka P  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 19:52  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 20:02  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 20:36 Riša  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 22:06 Jirka P  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
02.03. 09:06 leo69  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
03.03. 08:26  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 22:18  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
02.03. 09:47  Řekl bych, že až se bude točit třetí díl Dobrého vojáka Švejka,
01.03. 12:54 Magnus Maximus  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 14:44 MoUdrostrak  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 23:28 Marek  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 15:50 karel4u  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 19:31 Jirka P  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 20:16  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 21:04  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 23:41  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
03.03. 09:51  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
02.03. 08:08 Riša  RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu
01.03. 13:30  Že by sofistikovaní profíci, proti zfetovaným a podplaceným bandám?
01.03. 13:32 Ďuro Trulo  Strategie či psychologie?
01.03. 14:10 Ďuro Trulo  Strategie či psychologie?1
02.03. 13:54 nz  RE: Strategie či psychologie?1
01.03. 15:21 prorok  Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”
01.03. 17:13 ignorek  RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”
01.03. 19:10 karel4u  RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”
01.03. 21:41 micha  RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”
01.03. 21:52  Tak možná ještě venezuela a čína s ruskem, ty vado
01.03. 16:56  ps: špekuluje sa o vyhlásení nezávislého rusínskeho štátu.
01.03. 18:15 Riša  RE: ps: špekuluje sa o vyhlásení nezávislého rusínskeho štátu.
01.03. 17:13  Agenti Mossadu stříleli na ukrajinskou policii ...
01.03. 17:15 Necris  spád
01.03. 18:10  RE: spád
02.03. 16:55  RE: spád
01.03. 17:50  Trocha neštandardný pohľad na situáciu:
01.03. 18:31  Hlasování v EU
01.03. 18:47 Riša  RE: Hlasování v EU
01.03. 22:09  RE: Hlasování v EU
01.03. 22:42 Ríša  RE: Hlasování v EU
01.03. 19:49 nz  Byl bych opravdu prekvapen...
01.03. 20:48 Aleks  RE: Byl bych opravdu prekvapen...
01.03. 23:40 nz  RE: Byl bych opravdu prekvapen...
01.03. 21:14  RE: Byl bych opravdu prekvapen...
02.03. 00:03  Na pokraji jaderné války
02.03. 00:58 Emil Robot  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 14:19 nz  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 09:22  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 09:53 Emil Robot  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 17:53 karel4u  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 19:13 Jirka P  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 10:25  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 16:36 dub  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 17:31  RE: Na pokraji jaderné války
02.03. 00:42 P.A.Semi  Armageddon
02.03. 03:31 ignorek  RE: Armageddon
02.03. 08:06 Jirka P  RE: Armageddon
02.03. 11:16 r.m.  Haaretz interviewoval bývalého izraelského vojáka z jednotky "modrých helem",
02.03. 19:42 slak  Zase ten mamon a trh, tolik milovaný a opěvovaný tržíček
02.03. 20:24 Vladimír Stwora  10 příspěvků
02.03. 23:30  RE: 10 příspěvků
03.03. 04:49  RE: 10 příspěvků...děkuji za záběr a rád bych se mnohdy mýlil
03.03. 08:24 Moiry  RE: 10 příspěvků
03.03. 09:02 Robert Nohejl  Kdyz si israelske noviny napisou,ze revoluci vedou zide,tak dalsi zpravy jsou k nicemu.
03.03. 09:48  RE: Kdyz si israelske noviny napisou,ze revoluci vedou zide,tak dalsi zpravy jsou k nicemu.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 041