Diskuze k článku

Pustošení aglomerací, čili „krvavé hranice“ Evropy

Příspěvků 40

5.12.2012 7:47

Neni to az tak dlouho

Satanist 75.?.?.?

co jsem psal aby jste se zasobovali potravinama , strelivem a vozbrojili se protoze si svoje rodiny a svuj majetek pred ruznejma desperadnima existencema ktery budou jen aby se nazrali i vrazdit donuceny branit. A radim vam dnes to samy, vozbrojte se a cvicte se ve strelbe i v sebevobrane protoze tech desperadnich co vam pujdou po krku jen proto ze jeste mate majetek a rodinu ktera ma co jist bude moc a budete to aby jste prezili to nasili a kriminalitu vyvolanou nouzi a bidou potrebovat!

280024

5.12.2012 8:06

RE: Neni to az tak dlouho

timur 85.?.?.?

Reakce na 280024

to je to čo sa stalo aj v prípade Československa, sami o sebe neznamenáme nič, dokázali sme akurát stať sa poskokmi, no a teraz čo??? - čítaj ďalej .....

Ve všech případech se státy s ekonomickými problémy pokusily opustit jako první ty regiony, které se vnímaly jako úspěšnější oproti ostatním, nechtěly „živit nemakačenky“ a spojovaly a zdůvodňovaly svoji zdánlivou významnost v podstatě s etnickou a náboženskou nadřazeností.

Nicméně na tom i jejich úspěšnost končila. Po získání samostatnosti dostaly možnost se projevit jako „rovnoprávný“ subjekt globálních tržních vztahů a začít rozprodávat své surovinové, teritoriální a pracovní zdroje. A odvrácenou stranou jejich „úspěchu“ se stala ztráta té ekonomické stability, [b]kterou jim zajišťovala účast v ekonomice státu, který je dříve podpíral a který opustily.

280025

5.12.2012 21:09

RE: Neni to az tak dlouho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 280024

To je typicky americké, čekání na soudný den. Udělejte to tak všichni a SIOvládci budou mít po starostech, protože až z těch svých nor vylezete, tak vás dostanou na vařenou nudli.

280059

5.12.2012 8:38

Neztrašte roztříštěností

Nikdo 81.?.?.?

Evropa byla ekonomicky i jinak nejúspěšnější právě v té době, kdy byla roztříštěná na malé státečky, knížectví atd.
Všechny velké říše jsou ze své podstaty neefektivní a demotivující.
Lidstvo je přemnožené, takže k redukci populace dojde dříve či později zcela přirozeně.
Jediným způsobem jak přežít globální chaos je, zakopat se pod zem s dostatečnými zásobami vody, potravin, energií ... a to tak, aby o vás nikdo nevěděl. Konvenční zbraně by nikoho nespasily před rabováním a už vůbec ne před lokálními či dokonce globálními vládci. Otázkou ovšem je, kdo by chtěl žít v bunkru, byť třeba luxusním?

280027

5.12.2012 10:56

RE: Neztrašte roztříštěností

hc 90.?.?.?

Reakce na 280027

>Všechny velké říše jsou ze své podstaty neefektivní a
>demotivující.

To je možná i pravda, ale velké říše obvykle zaručují svým obyvatelům to nejdůležitější: bezpečí.

280036

6.12.2012 6:22

RE: Neztrašte roztříštěností

Nikdo 88.?.?.?

Reakce na 280036

Bezpečí je fikce. Navíc bezpečí pro koho? Pro otroky a jejich pány?

280093

5.12.2012 14:59

RE: Neztrašte roztříštěností

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280027

není nad to když někdo plácá páté přes deváté srovnává hrušky a jabka a nadto se snaží vypadat jako znalý člověk
to jsi v tomto příspěvku tak nějak zhruba předvedl [smích]

280049

6.12.2012 6:25

RE: Neztrašte roztříštěností

Nikdo 88.?.?.?

Reakce na 280049

To, že nejste jako obvykle v obraze ještě neznamená, že já plácám ... .

280094

6.12.2012 14:38

RE: Neztrašte roztříštěností

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280094

"Evropa byla ekonomicky i jinak nejúspěšnější právě v té době, kdy byla roztříštěná na malé státečky, knížectví"
demagogie vařená z vody jestli myslíš expanzi a dobývání světa tak to bylo způsobeno technologickou "zaostalostí" těch druhých přičemž se dá dlouze diskutovat jestli raně novověká evropa byla vyspělejší spíš agresivnější a bezohlednější
pokud jde o to slovo "ekonomicky" to by chtělo doložit nějakými tvrdými daty statistikami apod což pochopitelně neuděláš protože to nejde nejsou relevantní záznamy
"Lidstvo je přemnožené" proč by mělo být? pouze používá špatný ekonomický model založený na tržní směně prostřednictvím peněz a akumulaci kapitálu tržní ekonomika není nedotknutelná svatá kráva a volný trh bez jakéhokoli zasahování je neuskutečnitelná utopie takže ted už stačí přijmout ta správná opatření při rozdělení toho co lidé svou prací vytvoří je to velmi snadné jen chtít
"Jediným způsobem jak přežít" ... cokoli je nebát se fyzické práce jenže to už ekonomizovaní občané "vyspělého" světa jaksi zapomněli mysleje že stačí správně akumulovat ty správné komodity (viz tvůj "příspěvek" do této diskuze)
nehledě na to že je tvůj nápad na štíru s logikou protože vytvářením zásob jen lákáš případné loupežníky [mrknutí jedním okem]

280129

5.12.2012 10:57

EU začíná obcházet strašidlo La Communauté européenne a/nebo Commun?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naivní jsou představy Zvědavců, že někam (před Predátory i Desperáty) zalezou a přečkají.
Pokud dojde na totální atomizaci (zemře zlý collect/ivní stát), tak první, kdo nebudou "individualizovat", ale naopak se "tlupit", budou právě nájezdní desperáti. A pravicující a individualizijící Zvědavci jim budou vydáni na pospas a jejich rodiny na milost a ne/milost.

Na Zvědavci je 24/7 horrováno "pro texasky" - a pro Švýcarsko. I ve Švýcarsku jsou základem existence (přežití a blahobytu) K_O_M_U_N_Y (English: Communes/ German: Gemeinden / French: communes / Italian: comuni / Romansh: vischnancas)
Největší K_O_M_U_N_O_U je Curych s 376.815 "komunnisty". Nejmenší Linescio (TI) tvořený 41 "komunnistou".

Občanství ke Švýcarskému spříseženectví je dáno občanstvím (komunováním se) v jedné a/nebo více K_O_M_U_N_Á_C_H. Základním kamenem byla ochrana obyvatel/občanů K_O_M_U_N resp. Spříseženectví proti zotročení Habsburky.

Je jasné, že takovéto "výrazivo" je nedůstojné Zvědavce, který se raději zahrabe s rodinkou pod zem a bude snít svůj individualistický sen. A dokud mu nedohoří svíčky i louskat Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...

280037

5.12.2012 13:44

RE: EU začíná obcházet strašidlo La Communauté européenne a/nebo Commun?!

osa x 193.?.?.?

Reakce na 280037

[chechtot] představy obrany opevněných venkovských rájů s bukolickým dováděním hodné Boženy Němcové u mnohých Zvědavců jsou vskutku směšnětrapné , hovnowůdské vlivy byly tímto identifikovány , realita bude následující: přijde státní dráb a zrekvíruje vše, co se mu bude líbit za účelem "chleba a her" pro městskou lůzu , coby zásobárnu oddaných voličů, narazí-li státní moc na odpor renegátského Zvědavce , hodí mu na hlavu atomovku, pro výstrahu všem nechápavým odporujícím následovníkům, a pod pojmem "stát" si můžete představit cokoliv, co připomíná byť i jen nepatrně stát nebo jeho zdegenerované variety , s pozdravem " nás nedostanou [vyplazený jazyk] "

280048

5.12.2012 11:33

Pocitat se smrti je vice pravdepodone, nez preziti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Americky zurnalisti uz zcela otevrene priznavaji,ze Amerika v podstate uz neni Amerikou ,ale,israelskou kolonii,zajimave na veci je to,ze to otisnou (asi z hrdosti) i zidama kontrolovane noviny.
Nakonec posudte samy,
Zionist fingerprints all over US-led Iran sanctions
So we are back to World War I days where the elites are playing all the rest of us like pawns. They use these hyped up and fake external threats to have us all fall in line to save our skins, when our own people are skinning us alive.
And yes, Israeli companies are very involved with some of the Caucuses pipeline deals and hoping to lay claim to Mediterranean petro fields which they plan to steal and use their WMD to do so if necessary.
Pokud k nasemu misleni,cistemu od piva anebo sportu prictem realitu,jake hrozne zbrane vyrabi lidstvo,jeden na druheho,tak si kladem otazku ,muzem vubec ,nekdo z nas , prezit?
Nepocitejte ani s temi 144.000 vyvolenych k novemu zivotu, i kdyby znovu povstali,co by tu po vice jak 12x vse preorane nuklearnima zbranema nasli?
Henry Kissinger: “If You Can't Hear the Drums of War You Must Be Deaf”
Who Are the 144,000?
http://www.bibletools.org/index.cfm/fuseaction/Library.sr/CT...The 144,000—what a mysterious, unique group of people they are! ... that
whoever believes in Him should not perish but have everlasting life. .... As Christ
says, "Many are called, but few chosen" (Matthew 20:16). ... Revelation 21:2
describes the bride as "the holy city, New Jerusalem, coming down out of heaven
from God.

280042

5.12.2012 16:40

FILM TOTAL RECALL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

V nově natočeném filmu Total recall je na závěr vidět nádraží "zeměpádu" v Austrálii a na hlavní tabuli vedle znaku je vlevo český nápis "Vítáme vás" a vpravo azbukou "Dobro došli". Teprve po chvilce se to dole objeví anglicky.
Zajímavé je, že na zemi existují jen 2 obyvatelné zóny Evropa a Austrálie.
Takže Češi asi byli z Evropy vystěhováni.
Všude vévodí barevní a bílých je poskrovnu. Asi je to pravdivý obrázek budoucnosti. Je to zajímavé podívejte se. Koupit lze třeba zde: http://www.filmarena.cz//

280050

5.12.2012 19:22

Havel chemoterapie

Duanitta 85.?.?.?

Prosím, omlouvám se za odskok od tématu.. Nevíte někdo, jestli cpali Havlovi při rakovině plic taky jako všem chemoterapii? Nemohu to vygooglovat, pomohlo by mi to v jednom rozhodnutí.

280053

5.12.2012 20:16

RE: Havel chemoterapie

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 280053

Co ja se docet mu tu rakovinu na plicich vyrizli a protoze mel ten prochlastanej tuberak tech respiracnich neduhu moc cpali do nej doktori antibiotics a dalsi jedy v dost velkejch davkach nez ho ve Strasnicich k radosti celyho naroda funebraci poslali zkrz komin do prdele. Vo tom ze by V.Havlu kterymu democraticky prala smrt v ceskym krateru za tu sametovou revoluci, podvody , rozkradani a rozprodavani statu velka vetsina vobyvatel podstoupil chemoterapii nikde nebylo napsany ani slovo.

280055

5.12.2012 21:04

RE: Havel chemoterapie

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280053

Havel byl starý, pátrejte spíše po Luxovi. Osobní stanovisko: popral bych se o život s rakovinou, ne s chemoterapií. V druhém případě to nemáte ve vlastních rukách.

280058

5.12.2012 21:28

RE: Havel chemoterapie

Duanitta 85.?.?.?

Reakce na 280058

Já vím. Nejde o mě, já mám jasno, potřebuji ale informace pro někoho blízkého. Napadlo mě, že to do Havla možná neprali, protože si ho šetřili, přežil relativně dlouho.. ale fit teda nebyl, asi tudy cesta nevede.

280066

5.12.2012 21:27

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 280053

žádnou chemoterapii na něj neaplikovali, přece by si neotrávili velmistra z utajené lóže. Ty drahé jedy mají nachystané pro obyčejné blbce za účelem čerpání zdravotního pojištění.

280064

5.12.2012 22:11

RE: Havel chemoterapie

Duanitta 85.?.?.?

Reakce na 280064

Sem tušila.. je to opravdu ověřitelné, že on to nepodstupoval?

280077

5.12.2012 22:43

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 280077

Co je dnes ověřitelné? V mém okolí a příbuzenstvu byli všichni po zjištění onkologického nálezu do dvou let mrtví.(operace plus chemo). Havel přežil kolik let? (pro zajímavost: byl silný kuřák, alkoholik a prodělal několik zápalů plic!) Jeho uzdravení by mělo být zaznamenáno jako skutečný zázrak.

280079

5.12.2012 21:43

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

Reakce na 280053

Sorry, jeste jednou mimo topic. Coby byvala promovana sestra a vrchni sestra na oddeleni oncologie v Kanade po 7 let (nyni uz v penzi)jsem nikdy nebyla svedkem vyleceni rakoviny chemoterapii, ozarovanim, ci operaci. Pacienti sice ziskali nejaky cas - obvykle 5 let ale behem teto doby trpeli vedlejsimi ucinky techto terapii. Mnoho z nich se vyjadrilo, ze terapie byla horsi nez nemoc sama. Pokud bych se mela v pripade onemocneni rakovimou rozhodnout jak se lecit, vydala bych se cestou naturalni mediciny. V Evrope pusobil a myslim, ze jeste pusobi (prestoze byl lekarskou komorou stihan) doctor Tulio Simoncini, ktery leci rakovinu mekkych organu (ne kosti) roztokem Sodim bicarbonate NaHCO3 velmi uspesne. Nasla jsem jeho website: curenaturalicancro.com .Podle website by mel byt v Rime i kdyz vim, ze nejaky cas pracoval z Anglie. Na jeho website je na nej kontakt. Treba by to stalo za to..?

280069

5.12.2012 22:08

RE: Havel chemoterapie

Duanitta 85.?.?.?

Reakce na 280069

Díky, já vím, do mě by to nedostali, ale chtějí mi otrávit přítele, mladého, krásného, je údajně úplně zdráv, vyndali to zapouzdřené, nic nezbylo, ani nikde jinde, ale jen tak "pro jistotu" "zaléčit" dvěma dávkama.. Ani zprávu mu nedali. Je statečný bere to jako výzvu, že to DÁ. Nemůžu ho nutit. Dík za Váš příspěvek!

280075

5.12.2012 22:13

RE: Havel chemoterapie

mkadlec 37.?.?.?

Reakce na 280075

o havlovi vam nic nepovim. ale muj tata nedavno, cca dva roky zpatky prodelal rakovinu tlusteho streva. odoperovali mu to (pravda, ma vyvod) nicmene pry mu zjistili nejakou osklivost na jatrech. naordinovali mu, pro jistotu, dve chemoterapie (nevim presne co to obnasi) a dneska se tesi, v ramci moznosti, dobremu zdravi.

280078

5.12.2012 22:47

RE: Havel chemoterapie

Duanitta 85.?.?.?

Reakce na 280078

Tam je trochu potíž s těmi statistikami po 6 letech a dál, každopádně dík, také doufám, že dvě dávky nebudou tolik [smích]

280080

6.12.2012 1:05

RE: Havel chemoterapie

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 280080

mimochodem, v takovemhle pripade by mozna stalo za uvahu, zkusit nektery z programu rizeneho hladoveni. ono to v podstate dela to same, co chemoterapie a devitalizace, tzn. snazi se to pacienta zabit tak, aby to prezil.

280086

6.12.2012 5:51

RE: Havel chemoterapie

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 280075

Takovej Lance Armstrong mel taky rakovinu a prezil to. Jenze tohle americky hero z Tour the France kterymu kvuli dope sebrali zlaty medaile i tituly byl vecne na steroidech a jak potvrdili testy i cyclisti z jeho teamu jeste na dalsich ilegalnich drogach. Nakonec Havel do kteryho doktori v ceskym krateru cpali drogy taky a je docela mozny, ze tyhle junkies kterejm vyrizli rakovinovy nadory nebo je vozarovali jsou pak proti rakovine imunni ale uz nejsou imunni na jiny neduhy. A ze tech neduhu kvuli kterejm ho jeptisky drzeli za plotem na chalupe aby neposral i naves a ktery mu k velky radosti celyho naroda nasadili papirovy boty ten tuberak Havel mel...

280092

6.12.2012 10:22

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 280092

Tak koukám po těch celebritách..jakožto ověřitelné osoby pro můj expresní VLASTNORUČNÍ výzkum...a je to dost tristní. Pořád samé pohřby, i mladých. Anna K je teprve 2 roky po léčení, tj. hlavní problémy ji teprve čekají, to začne cca po 5. roce. Nyní huláká na své fanoušky Cítím se skvěle, ale když se jí dotkne strážník za "bolavou ruku", tak má z toho šok, tj. je fyzicky i psychicky rozbolavělá. Havel opravdu chemoterapii neměl a vydržel od operace 1996 do 2011, slušný. Hezké srovnání M. Douglas a S. Sommers - u ní jsou i varianty, že chemo měla, i neměla-to že jsou prý fámy. Škoda, že tisk nepopisuje, kdo kolik let vydržel a jestli chemo měl nebo ne!
Našla jsem větu "všichni onkologicky nemocní a na špičkových onkologických oddělením léčící se politici a celebrity jsou pod drnem (např. Lux, Dostál, Šimek) a všichni ti, kteří se léčili jak na onkologii, tak současně u léčitelů tu jsou nadále s námi - viz. Havel, Honza Musil, Zagorová atd.".

Výsledek ... nevím, nikoho nebudu nutit. Já osobně pokud by se mi to stalo, do chemo nepůjdu, logicky když v nás vzniká údajně rakovina každý den, kterou zvládá imunita, tak nebudu si ji ničit s nejistým (slabé slovo)výsledkem, když alternativy jsou opravdu zdá se lepší, a ztratit jaksi není co, 2-5 let mučivé bolesti možná, získat lze dvacet krásných. I mezi přáteli mám lidi, pro něž je rakovina řešitelná věc, mezinárodní komunita alternativ roste.

280107

6.12.2012 22:35

RE: Havel chemoterapie

Ada 93.?.?.?

Reakce na 280069

doplnující info o dr.Simoncinim a další souvislosti

http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/

další možností je "Nová germánská medicína"
a je spousta přístupů k léčení, na rozdíl od chemo opravdu fungujích, osobně považuji chemoterapii za to poslední, co bych nikdy nevolila, ale rozhodnout se musí každý sám...

280160

6.12.2012 3:10

RE: Havel chemoterapie

meloun 217.?.?.?

Reakce na 280053

Kdysi jsem něco o Havlovi četl, státo tam že pokášlával tak mu udělali rentgen. Na snímku bylo cosi o velikosti hrášku na plíci. Tu plíci mu operovali o chemo tam nic psáno nebylo. Navíc při chemoterapii vypadají pacientům vlasy, což se u Havla nestalo.

280089

6.12.2012 7:25

RE: Havel chemoterapie

Satanist ibirdsptaci (zavináč) yahoo (tečka) ca 75.?.?.?

Reakce na 280089

Zrejme budete mit pravdu. Ja znal par lidi kteri zemreli na rakovinu a ani jeden z nich po chemoterapii nemel na hlave ani chlup. A znal jsem par lidi kteri umreli na rakovinu a chemoterapii nemeli. Jako dukaz a fakt uvadim ze tu umreli na rakovinu dva cesti zidi - shodou vokolnosti se voba jmenovali Kucera. Karel kterymu se rikalo "plechova hlava" umrel driv a byl celej zivot tak vyzablej, ze by klidne moh hrat hlavni roli v holocoustnich filmech Spielberga a Franta pravem prezdivanej "Drakula" protoze mel zuby jak noty na buben - taky samou pauzu. A temhle protoze nemeli chemoterapii kucery na hlavach zustali. Jeste dnes na to ze Franta a Karel nevypelichali existuje fura svedku jako i na na to jak jejich zidovsti kamaradi z ceskyho krateru s kterejma Kucerovci chlastali v knajpe Slavia , Ivanhoe a v dalsim spinavym pajzlu v China Town jejich popel co z nich zbyl aby je to nic nestalo zakopali. Jednoho v plechovce pod red cedar a druhyho v papirovy krabici vo 15 metru dal na Second Beach ve Stanley Park aby je to nic nestalo. Jo jo, uz je to tak , ja sem diky svymu pozorovacimu talentu za ty roky tady chodici kronika a zbejva doufat, ze jisty pribehy ze zivota ceskejch emigrantu aby si to mohli precist i ruzovy soudruzi i v ceskym krateru pan editor nevymaze.

280096

6.12.2012 7:45

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 280053

Dej do guglu "rakovinový průmysl", inspirace víc než dost. V každém případě ti, co prežili chemoterapii, ji přežili navzdory. A většina felčarů by na sebe chemoterapii nasadit nedovolila.

280100

6.12.2012 16:10

RE: Havel chemoterapie

NeMUDr. 204.?.?.?

Reakce na 280053

Duanitto zřejmě se potřebujete rozhodnout zda jít na chemoterapii nebo ne. Je to těžké rozhodnutí. Normálně imunitní systém bojuje s rakovinou. Máte nález z PET-CT? Znám případ, že histologické vyšetření identifikovalo rakovinu ve 4. stádiu a nebyla to pravda (pacient odmítl chemo a je živ a zdráv místo aby byl dávno mrtev). I onkomárkry neznamenají jen rakovinu ale i zánět. Chemoterapie vám zničí krevní obraz, buňky, imunitu, atd. Nastudjte si co to je. Hledejte názory v diskusích. Navšivte onkologii a jděte se na pacienty po chemoterapii podívat. Zjistili vám nádor? Není to jen cysta nebo hemangiom? Cítíte se špatně? Vím o 3 lidech, kteří nešli a jsou zdraví. Chemo je velký byznis. Je to těžké rozhodnutí, přeji hodně štěstí" a uzdravení [smích]

280138

6.12.2012 16:30

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 280138

Díky, nejde o mne ale o přítele ... píšu to výše, zdravého krásného mladého člověka, kterého nutí na dvě dávky "pro jistotu", je bez nálezu, vyoperováno naprosto dokonale zapouzdřeno, nikde nic. Je to tedy naprosto zbytečné poničení jater a orgánů, když je zde celá škála šetrnějších prostředků na ničení eventuálních(!) nádorových buněk. Hledám do pondělí argumenty, jak ho zviklat, aby tam nešel, dle vlastních průzkumů, delších statistik, příkladem třeba toho Havla .. zviklán už sice je, ale je to složitější, nechci pak být za tu, co ho zabila.

280139

6.12.2012 18:29

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 280139

Především se musíte zaměřit na histologii vyoperovaného nádoru. Byl to opravdu maligní karcinom? Požádejte o druhé čtení!!! Nebo i třetí čtení ale jinde. Dejte příteli přečíst tuto diskusi. Jen 2 dávky má dostat. Nejdřív si zjistěte co to je. Dvě série nejhoršího utrejchu? Po kolika dávkách a v jaké síle? Na onkologii strašně lžou, pozor. Když ptáčka lapajó pěkně mu spívajó. Chemoterapie ničí imunitu, proto část pacientů zplesniví a dusí se bez pomoci, nebo zemře na něco jiného. V chemoterapii se točí miliardy, stejně jako ve vývodech střeva (stomie). Např. pytlíky na exkrementy stojí asi 10 000,-/měsíc. Chemo ničí i genetiku. Známý vyprávěl o babce v nemocnici která říkala. Já nešla na chemo a žiju ti co šli už jsou dávno mrtví. Metastázoval ten nádor? Imunitní systém umí bojovat s rakovinovými buňkami a mladý člověk je silný. Já osobně bych na chemo nešel. Studujte, googlujte s přítelem. Nespěchejte. Hodně štěstí [smích]

280150

6.12.2012 20:36

RE: Havel chemoterapie

Duanitta 85.?.?.?

Reakce na 280150

Díky, už jsme oslovili důvěryhodného lékaře, trochu to mění situaci, a na rozhodnutí máme víkend..
>Když ptáčka lapajó...
ano, optimisticky příjemně na něj působilo jejich tvrzení "Vy konkrétně máte 98% šanci na uzdravení". Tak si to přeberem, a zjistíme, že "uzdravení" znamená, že neumře do 5 let. Vrátit se nádor mezitím může, další chemo, to se všechno počítá do uzdravených. Přes pět let už to sčítání utnuli, protože to přežití šlo rapidně dolů, no a po 20 letech je to 2-3%. D.

280155

6.12.2012 21:39

RE: Havel chemoterapie

Ada 93.?.?.?

Reakce na 280155

http://www.badatel.sk/kpm/efektivne-a-netoxicke-metody-boja-s-rakovinou/

prostudujte celé stránky, je tam hodně informací

280157

7.12.2012 0:04

RE: Havel chemoterapie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 280155

Zapomněl jsem vám říci, že chemoterapie způsobuje to, že se nádor objeví za čas znovu, protože je zničena imunita. Tělo přestane bojovat. Ověřte si to u odborníků, já odborník nejsem. Také si ověřte a to nevím určitě, když chemo poškozuje genetickou informaci buněk - jestli to nemůže to mít negativní vliv na případné dítě, které by chěl?
Nemáte pravdu, že máte čas jen do něděle. Vy jste svobodní lidé, kteří si mohou svobodně o svém zdraví rozhodovat. Takže když řeknete, že se ještě rozmýšlíte, vůbec se nic nestane.
Nikdy a v žádném případě se nedejte v životě dostat pod časový tlak. Většinou to špatně dopadne.
Diskutujte, surfujte, mluvte s odborníky, studujte a pak se rozhodněte po zodpovědném zvážení. Vypište si všechna pro a také všechna proti. Pak uvažujte a hodnoťe co můžete získat a ztratit a pak rozhodněte. Hodně štěstí, krásný a dlouhý život vám oběma. A hodně dětí. [mrknutí jedním okem]

280166

5.12.2012 19:27

Televize Botswana o nás natočila

Oudrnicky 178.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=oGMctOIdmrw
To jsme to dopracovali [smích]

280054

5.12.2012 21:45

chemo

Jumo 195.?.?.?

Z vlastnej skúsenosti musím povedať, že nebyť chemoterapie tak už tu nie som. Jeden z nádorov zmizol do 4 týždňov a ten druhý až za rok po transplantácii kostnej drene. Čítal a počul som o chemoterapii všeličo, ale v mojom prípade to bol skvelý prostriedok vyliečenia.
Ono keď človek ochorie, tak potom už nie je taký frajer, že "Ja nebudem chemoterapiu!!" Má len dve možnosti ako sa rozhodnúť - chemo, alebo alternatívna medicína.
Môjho uja držala pri živote chemoterapia a bol celkom v pohode. Potom s tým na vlastnú žiadosť prestal, dal sa na nejakú alternatívnu liečbu a do roka bolo žiaľ po ňom.
Tým samozrejme nechcem povedať že alternatívna liečba nemôže fungovať - otázka je ale akú si naordinovať. Ak si človek zvolí zlú, choroba sa väčšinou tak rozšíri, že potom už je neskoro.

280070

7.12.2012 18:17

RE: chemo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 186.?.?.?

Reakce na 280070

Tak to patrite ku stastnym 2-3 %.
Pred par rokmi isti australski onkologovia vyrobili statistiku v Australii a USA a prisli k zaveru ze do piatich rokov po chemoterapii zomrie z tzv. VYLIECENYCH 97.9 resp 97.6 %, alebo ak to vezmeme z opacnej strany, viac ako 5 rokov sa dozije len 2.1 - 2.4%. Na Slovensku vraj 3%.
Z mnozstva clankov na temu rakoviny, zvacsa od lekarov uvediem niekolko zaverov:
- Chemoterapeuticky "priemysel" generuje len v USA rocne 70 miliard dolarov (asi preto su tak stedri v podpore onkologickych klinik a onkologov. V meste kde zijem onkologicka klinika velmi silne kontrastuje svojim luxusom a spickovym vybavenim s beznymi nemocnicami). Ak len zoberieme do hrubeho vypoctu vsetky krajiny sveta, dostaneme sa k sume blizkej rocnemu vynosu najlepsieho biznisu na svete, t.j. obchodu s drogami, odhadovanemu na 900 miliard.
- Predstavitelia hlavnych alternativnych liecebnych postupov su prenasledovani sudnym systemom, dokonca vaznení.
Dr.Hamer, autor Novej germanskej mediciny. Jeho diagnosticka metoda Dirk-hamerovych kruhov? je uz uznana viacerymi lekarmi.
Jeho metoda ponima rakovinu ako prirodzeny trojfazovy proces, ktory sa vyhojí sam, pokial sa neprerusi chemo- ci radioterapiou.
Odstranuju sa symptomaticke prejavy, zvacsa chirurgicky (nadory, mozgove edemy atd). Samotny proces rakoviny sa spusta pod vplyvom
traumatickych zazitkov (smrt ci tazka choroba blizkeho, dlhodobe depresie, strach z rakoviny atd..)
Z Novej germanskej mediciny plynie (podla mna)nasledovne zavery, ktore su skor preventivne:
-Vymanit sa za kazdu cenu stresovemu sposobu zivota, roznym komplexom a obavam, ze ochoriem , skratka byt pozitivnym v
zivote.
- nikdy sa nenechat presvedcit o prospesnosti chemoterapie
- A to hlavne, zabranit prekysleniu organizmu nespravnou stravou.
(v tom su si zajedno vsetky alternativne metody)
Andreas Kalckner, dnes hlavny predstavitel MMS liecebnej metody (Jim Humble je uz starucky a zije v Afrike), nedavno zadrzany policiou za jeho propagaciu. MMS metoda je zalozena na oxidacnom potenciali oxidu chlorneho, ktory v tele likviduje anaerobne mikroorganizmy (anaerobne, t.j. tie ktore nemaju radi kyslik, by v tele nemali byt, okrem, myslim, specifickych pripadov)

Dr. Burzynsky, ma metodu na liecenie najtazsieho typu rakoviny, r. mozgoveho kmena. Cca 30 rokov celi tisicom súdnych obvineni zo strany farmaceutickych koncernov

Pokracovanie...

280212

Příspěvků: 40

05.12. 07:47 Satanist  Neni to az tak dlouho
05.12. 08:06 timur  RE: Neni to az tak dlouho
05.12. 21:09  RE: Neni to az tak dlouho
05.12. 08:38 Nikdo  Neztrašte roztříštěností
05.12. 10:56 hc  RE: Neztrašte roztříštěností
06.12. 06:22 Nikdo  RE: Neztrašte roztříštěností
05.12. 14:59 aristokrat  RE: Neztrašte roztříštěností
06.12. 06:25 Nikdo  RE: Neztrašte roztříštěností
06.12. 14:38 aristokrat  RE: Neztrašte roztříštěností
05.12. 10:57 MoUdrostrak  EU začíná obcházet strašidlo La Communauté européenne a/nebo Commun?!
05.12. 13:44 osa x  RE: EU začíná obcházet strašidlo La Communauté européenne a/nebo Commun?!
05.12. 11:33 Robert Nohejl  Pocitat se smrti je vice pravdepodone, nez preziti.
05.12. 16:40  FILM TOTAL RECALL
05.12. 19:22 Duanitta  Havel chemoterapie
05.12. 20:16 Satanist  RE: Havel chemoterapie
05.12. 21:04 mtk  RE: Havel chemoterapie
05.12. 21:28 Duanitta  RE: Havel chemoterapie
05.12. 21:27  RE: Havel chemoterapie
05.12. 22:11 Duanitta  RE: Havel chemoterapie
05.12. 22:43  RE: Havel chemoterapie
05.12. 21:43  RE: Havel chemoterapie
05.12. 22:08 Duanitta  RE: Havel chemoterapie
05.12. 22:13 mkadlec  RE: Havel chemoterapie
05.12. 22:47 Duanitta  RE: Havel chemoterapie
06.12. 01:05 mkadlec  RE: Havel chemoterapie
06.12. 05:51 Satanist  RE: Havel chemoterapie
06.12. 10:22  RE: Havel chemoterapie
06.12. 22:35 Ada  RE: Havel chemoterapie
06.12. 03:10 meloun  RE: Havel chemoterapie
06.12. 07:25 Satanist  RE: Havel chemoterapie
06.12. 07:45  RE: Havel chemoterapie
06.12. 16:10 NeMUDr.  RE: Havel chemoterapie
06.12. 16:30  RE: Havel chemoterapie
06.12. 18:29  RE: Havel chemoterapie
06.12. 20:36 Duanitta  RE: Havel chemoterapie
06.12. 21:39 Ada  RE: Havel chemoterapie
07.12. 00:04  RE: Havel chemoterapie
05.12. 19:27 Oudrnicky  Televize Botswana o nás natočila
05.12. 21:45 Jumo  chemo
07.12. 18:17  RE: chemo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 080