Diskuze k článku

Zprávy uvádí jako jediné oběti teroristického útoku v Houla stoupence Assada

Příspěvků 18

30.5.2012 10:13

Quo usque tandem?

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Posuzujíce dění ve svém nejbližším i vzdáleném okolí mám dojem, že druh Homo sapiens je pouze ostudou této krásné planety a měl by odejít do propadliště dějin.

269973

1.6.2012 18:26

RE: Quo usque tandem?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 269973

Ti "jednomoudří" nejsou nebezpeční. To jen ti "dvoumoudří". Chtělo by to spáchat neanonymní anketu, kdo se cítí být kterým z nich a ty nebezpečné pak bezpečně eliminovat. Nejlépe vysazením na nehostinný ostrov patřičně vybavené a posledního přeživšího pak ukazovat, za vstupné na charitu, jako kuriozitu v cirkusovém zvěřinci. Spojilo by se tak účelné s užitečným. [mrknutí jedním okem]

270115

30.5.2012 15:21

za toto se po čase rozdávají placky v bílé boudě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Stále stejný scénář těch demokratických zločinců v pozadí...Lži o vyhazovaných dětech z inkubátorů, převlíkání albánských bojůvek do civilních hadrů v Račaku, po dohodě s Izetbegovičem vlákání Ratka Mladiće do pasti u Srebrenice, Kaddáfího ničím nepodložené vraždy civilistů kde výsledkem bylo i totální zlikvidování Sirty s obyvately po demokraticku a nyní tato zrůdnost. Pokud toto Assad ustojí, obávám se jakou "jeho práci" mu přisoudí příště.

269984

7.6.2012 23:37

RE: za toto se po čase rozdávají placky v bílé boudě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 269984

Uběhl jen týden a je to tu, Kubajr u města Hamá, kde bylo povražděno nejméně 78 obyvatel...Tlačí na pilu zločinci.

270350

30.5.2012 20:42

Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

Pavel Lepenka 79.?.?.?

Člověk čte tyto články a je bezradný. Jediná mocnost, která může proti lžím něco udělat jsou právě žurnalisté. Jejich hodnocení situace však známe.Bohužel žijeme v době, kdy se žurnalisté zpronevěřili svému poslání. Chovají se stejně jako by lékař porušil Hippokratovu přísahu. Zaplať bůh, že to se zatím neděje. Alespoň ne v tak masovém měřítku jako u žurnalistů. Jestli vlastně mají tito žurnalisté nějakou vlastní čest? Snad jsou tak hloupí, že si neuvědomují, že se vlastně stávají spoluviníky na těchto zločinech. O Lybii již ani zmínka. Kolik dětí tam přišlo o život díky zásahům z nebe? Já to nevím. O tom žurmalisté nepíší.

269993

30.5.2012 21:08

Koho chleba jíš,toho píseň zpívej!!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269993

Je nutné si uvědomit,kdo vlastní globálně média! Takže tím je to dáno! A když už není ten správný majitel,tak jsou média závislá na inzerci a když nepíší a nevysílají ty správné prolhané bláboly,či tendenční polopravdy,u dotyčného média dojde k bojkotu inzerentů a médium zajde na ekonomické úbytě!
U veřejnoprávných médií je nátlak politický!
A co má presstitutka,nebo presstitut dělat? Buď bude psát a vysílat, co chtějí banskertské globální tasemnice a pijavice,nebo je krátkou cestou "odejit" a poslušný moula,který bude psát,co si šmejdi přejí, se najde vždy!!!!
Ať žije "demokracie a svoboda" projevu!!!! [bliji] [bliji] [bliji]

269994

30.5.2012 21:32

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 269993

Novinář je jen obyčejný zaměstnanec svého zaměstnavatele, tedy majitele jako každý jiný zaměstananec. Má stejná práva a povinnosti. Z toho tedy plyne, že nemůže být jaksi z podstaty skutečnosti nestranným informátorem, ale musí se řídit pravidlem koho chleba jíš, toho písen zpívej. Je to tak prosté. A jako řada zaměstnanců i tito novináři bez rozdílu jsou zahypotekováni až po uši. Takže musí v práci poslouchat co se jim řekne a musí poslouchat pokyny toho, kdo je platí. Vy si snad v práci taky děláte co se vám zlíbí a jdete proti pokynům zaměstnavatele ?

269998

30.5.2012 21:38

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

dub 94.?.?.?

Reakce na 269998

a on je snad někdo nutí tu práci dělat?
myslím, že ne.
kurvou se každý stane jen na základě své svobodné vůle. takže to nesvalujte na zaměstnavatele nebo zlé podmínky.
ten xindl si to vybral sám, jinak by to nedělal. a kdyby zmrdi neměli poskoky, neměl by ty jejich lži kdo slintat.

to už zkoušeli v norimberku, že museli poslouchat rozkazy, ale bylo jim to hovno platný. a prodejným kurvám ve sračkometech je to taky hovno platný. na vině jsou oni a jsou spolupachateli válečných zločnů a zločinů proti lidskosti. tečka.
žvásty, kterými si to omlouvají před svým svědomím, jsou jen to - žvásty.

269999

30.5.2012 22:08

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 269999

Dube vaše argumenty lze přijmout jen částečně. Samozřejmě že tu práci je nikdo asi nenutí dělat. Jenže v podmínkách vysoké nezaměstnanosti obecně a v některých zemích zvláště se pak realita jeví jinak. Tím nechci novináře omlouvat. Jen je třeba si tyto souvislosti však uvědomit a na základě toho pak přistupovat k veškerým zprávám v mediích. Od nepaměti co novinařina jako taková vznikla tomu tak bylo. Faktem však je, že většina novinářů jsou povl jaksi od přírody a psaní duševních zvratků jim dělá dobře. A k tomu mají ještě dobré peníze. Zkrátka novinařina nebyla, není a nikdy nebude nestranná. Mě je spíše líto lidí, kteří novinářům a všem mediím obecně všechno věří, a to nekriticky.

270001

30.5.2012 23:06

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

dub 94.?.?.?

Reakce na 270001

neřekl jsem, že je takové rozhodnutí lehké[smích] ale přijde chvíle, kdy se musí rozhodnout každý. a rozhodne se. buď odejde i za cenu problémů, protože zůstat slušným člověkem je pro něj důležitější, nebo zůstane a stane se kurvou.
samozřejmě pokud tam již jako kurva nastoupil, pak už rozhodl někdy předtím. ale rozhodnout svoji životní cestu musel.
tudíž zodpovědnost je zcela na něm a ekonomické ani jiné podmínky to neomlouvají.

mno, jak se říká, blahoslaveni budiž...
protože jinak než chudobou ducha se dnes, kdy je rozpor mezi báchorkami a skutečností fackuje denodenně několikrát, již jejich důvěra skutečně vysvětlit nedá.
a stím bohužel nic neuděláme, protože komu není shůry dáno...

ale s tím prvním udělat lze. po prvních trestních žalobách na kurvy ze sračkometů by se ty bláboly už nedaly číst vůbec, protože stávající by skončili v base na doživotí na mezinárodní a hrdelní zločiny, a noví by srali strachy a bylo by to samé "prý, údajně, nevíme, ale vrabci cvrlikali..." a tím by stračkomety zkrachovaly, protože tyhle bláboly by pak nečet ani imbecil.

270004

31.5.2012 11:33

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 270004

Bohužel mohu z vlastní zkušenosti říci, že i vysoce postavení žumpálisté v podstatě vládní agendě věří a nálepkují s vervou ultralevicového aktivisty, ovšem v zájmu "pravice". Ono je vždy lepší nechat jednat užitečného pologramota než riskovat nějakou tu defekci.
Proto také to vzrušení, když zaujatým médiím chce "Evropě" nepřiliš pohodlný režim nasadit "náhubek".
Zejména bulvární plátky a televize jsou totiž neocenitelným prostředkem na ovlivnění těch, kteří jsou k něčemu takovému jedině vhodní, tedy "mentally challenged".
Zde je ukázka polopatismu maximálního z Blesku :" Za to, co se dělo na středočeském hejtmanství za vlády cara Davida I., může koalice zastupitelů ČSSD a KSČM.
Ti (včetně zastupující hejtmanky) drželi hejtmana u vesla, i když ho mohli odvolat. A ti by také měli dostat padáka za to, že ho neuhlídali. Vyhodit tři úřednice je snadné, vyhodit zastupitele bohužel nejde. Ty jde vyměnit jen ve volbách. Budou na podzim!"

270025

31.5.2012 4:59

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269993

Dr Joseph Goebbels rekl vic pravdy nez dnesni zurnaliste.Bohuzel musim priznat ,ze vse co dr Goebbels predpovedel se stalo. Do mrte.Tito dnesni zurnaliste jsou "intelektualni prostitutky", ktere napisou co jim nase "slechta" da na stul. Premysleji? Zaty penize ktere dostanou rozhodne ne.

270009

4.6.2012 11:50

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

Kadlik 88.?.?.?

Reakce na 269993

Naprosto souhlasim ale musute si uvedomit ze uz nemame zadne skutecne zurnalisty alespon ne v mainstream mediich tam je to samej goebbelsator a rektalni alpinista korporatniho fasizmu a to nejen v sokromych mediich ale i v ceske televizi ktera rozhodne neni verejnopravna a nezavisla je to jen dalsi hlasna troba korporatniho fasizmu na kterou by maoch bejt doktor Goebbels hrdej.

270238

30.5.2012 21:20

The Manufacture of Consent

Horov 95.?.?.?

Známy americký liberálny demokrat, žurnalista, spisovateľ Walter Lippman v knihe „Public Opinion“ ponúka pre modernú spoločnosť manipulatívny nástroj The Manufacture of Consent. Neobyčajne užitočný nástroj pre modernú spoločnosť na získanie súhlasu verejnosti v podmienkach neoliberalizmu. V podstate ide o manipuláciu širokej verejnosti prostredníctvom medializácie, o techniku ovládania ľudí, ako vmanipulovať prijímateľa do súhlasných indoktrinovaných stanovísk, vytváraniu elít, prostredníctvom ovládania ducha spoločnosti k ich postupnému prepájaniu s mediálnymi vlastníkmi a následne s finančným a produkčným kapitálom. Práve preto od roku 1989 len v máloktorej oblasti sa toľko klame ako práve v politike.

Prvom dejstve Hamlet hovorí: „Something is rotten in the state of Denmark.“ Áno, niečo je zhnité v tomto svinskom svete,v novom vytvárajúcom poriadku neoliberálneho sveta.

Kritika sa nezakazuje, práve naopak sa podporuje, ale každá kritiku sa v spoločnosti vstrebáva, absorbuje do vnútra spoločnosti. "To nie my, ale tam kurvy hore"! Pozrite, títo pochopili, o čom je americká politika!

http://www.democracynow.org/2012/5/21/no_nato_no_war_us_veterans [cool] [cool]

269995

30.5.2012 21:54

Co se doopravdy stalo v Houla

Starý doktor 109.?.?.?

Anna News: Co se doopravdy stalo v Houla
Anna News mluvila s obyvateli vesnic Talda a Alhula v regionu syrského města Homs. Tito syrští občané viděli tzv. “masakr v Houla.” Říkají, že lidé měli se syrskými vojáky dobré vztahy; dokonce jim dávali i jídlo a vodu.
Teroristé přišli z Ar-Rastan nebo z Hama a občany žádali, aby s nimi zabíjeli syrské vojáky nebo budou zabiti.
(Taková akce není unikátní, např. mexický drogový kartel Zetas, který je vedený bývalými vojáky, je pro takové akce známý)
Lékárna ve vesnici (zdá se, že myslí zdravotní středisko v regionu, protože později je popsána jako nemocnice) byla zapálena teroristy a zničena, protože se zde léčili syrští vojáci.
Obyvatelé tohoto regionu ozbrojené rebely nazývají “vraždícími gangy.” Tito syrští obyvatelé, kteří byli vyslechnuti Anna News, si dále postěžovali, že tyto “vraždící gangy” také na jejich vlajky napsali cíl Islámu.
Tito lidé jsou naštvaní zvláště na arabskou zpravodajskou stanici Al-Jazeera kvůli jejím lžím – “od začátku do konce.” Svědci říkají, že by celý svět měl už vědět, že Al-Jazeera lže, a že to teď viděli na vlastní oči.
Syrští obyvatelé Anna News řekli, že požadují, aby armáda proti teroristům použila více jednotek, aby vše bylo zase klidné a bezpečné jako dřív.
http://www.syrianews.cc/syria-what-really-happened-in-al-hula-homs-689.html


Teď už je na 100%, že oběti masakru, byli stoupenci vlády. V tomto videu jsou vojáci vítáni místními obyvateli.

270000

30.5.2012 22:54

RE: Co se doopravdy stalo v Houla

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 270000

Z celkové situace je zřejmé, že vládní vojska nemají zemi pod kontrolou, když do země dál odkudsi proudí zbraně a zabijáci. Hranice je evidentně děravá jako ementál. Představme si takovou to situaci u nás, že by se odněkud objevily zbraně a tlupy banditů by na potkání stříleli kdeco.

270003

1.6.2012 2:32

RE: Co se doopravdy stalo v Houla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 270000

>
>
>Teď už je na 100%, že oběti masakru, byli stoupenci vlády. V
>tomto videu jsou vojáci vítáni místními obyvateli.HAHHAHAHAH, clovek se tady zasmeje [smích])) Pry,ze v Houla jsou stoupneci vlady [smích]))

Jen pro vysvetlenou: Houla je sunnitske mesto! a Houla patri mezi mesta se silnou anti-Asaddovou naladou.
Asad je Alawita potazmo shia. Mimochodem v Syrii jsou iranske specialni jednotky Quds - take shia, ktere radi a zapojuji se v boji.
To,ze bylo vyvrazdeno sunnitske obyvatelstvo Alawitama neni zadnym prekvapenim.

Brutalita proti civilistum je u jendnotek Quds znama. To jak strileli do civlistu v Teheranu v roce 2009 je znama vec.
Takze radi syrskemu protejsku dobre

[oči v sloup] [bliji]

270079

1.6.2012 19:19

RE: Co se doopravdy stalo v Houla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 270079

Co tady ještě strašíš? Tvá ruka, noha, hlava i řiť chybí tam, kde se kde kdo řítí bránit národní zájmy USA. Tak alou! Metál a možná i kulka, nebo pořádná koule do koulí tě na tom poli slávy neminou - hrdino bez bázně a hany. Chvátej zachránit pošramocenou čest toho bezvýznamného malého národa kdesi uprostřed Evropy. Dostaneš pro tento čas požehnání vlády samotného Nečase a válečné stroje Casa se již houfují.

270118

Příspěvků: 18

30.05. 10:13 WAZARI  Quo usque tandem?
01.06. 18:26  RE: Quo usque tandem?
30.05. 15:21  za toto se po čase rozdávají placky v bílé boudě
07.06. 23:37  RE: za toto se po čase rozdávají placky v bílé boudě
30.05. 20:42 Pavel Lepenka  Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
30.05. 21:08  Koho chleba jíš,toho píseň zpívej!!!!!
30.05. 21:32 Magnus Maximus  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
30.05. 21:38 dub  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
30.05. 22:08 Magnus Maximus  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
30.05. 23:06 dub  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
31.05. 11:33  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
31.05. 04:59 lindsay  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
04.06. 11:50 Kadlik  RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.
30.05. 21:20 Horov  The Manufacture of Consent
30.05. 21:54 Starý doktor  Co se doopravdy stalo v Houla
30.05. 22:54 Magnus Maximus  RE: Co se doopravdy stalo v Houla
01.06. 02:32  RE: Co se doopravdy stalo v Houla
01.06. 19:19  RE: Co se doopravdy stalo v Houla

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 4

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 811