Diskuze k článku

Paulův tábor považuje výsledky hlasování v Nevadě za podvod

Příspěvků 24

8.2.2012 6:14

ne pouze v Nevade

ivan_fojta 64.?.?.?

Take ale v statu Iowa, kde to bylo jeste jasnejsi, ze je tady nejaka manipulace. Kdyz pocet hlasu v prvnich volbach dvou lidi je pouze rozdil 3 hlasu, pak se zjisti, ze 20 hlasu chybi, a pak se proslechne ze nekdo vypnul elektrinu pri scitani hlasu na nekolik minut, a clovek ma pocit, ze pocet hlasu mohl byt mnohem rozdilnejsi. Tento tesny pocet hlasu byl mezi Romney a Santorum, kde Romney je velice bohaty a pan Santorum neni a nevim , kdo mu dava na volby. Pan Santorum byl pouze jednou senatorem za stat Pensylvenia a prohral sve senatorstvi nejhure temer v dejinach statu Pensylvenia. Kazdemu je jasne , ze ho vytahli aby odcerpal hlasy "vericich" lidi od Ron Paula, z ktereho maji lidi z "ELITY" hruzu, neb jeho politika je 180 stupnu zmena, kde Amerika by se mela pocit starat vice o sebe, a mene se zapletat do deni sveta, coz ohrozuje investice ELITY okolo sveta. Coz bohuzel ukazuje, ze ELITA se pohybuje jinym smerem nezli je vule vetsiny , coz je neprijemna realita.

262795

8.2.2012 8:03

RE: ne pouze v Nevade

mo 46.?.?.?

Reakce na 262795

Názor Paula je nejen, že Amerika by se měla začít starat sama o sebe, ale že KAŽDÝ by se měl začít starat sám o sebe. Tzn. minimální státní důchody, žádné sociální podpory, minimální státní investice a omezení státu jako takového na minimum. Paul je totiž ultrakapitalista. Mám pocit, že zrovna čtenáři zvědavce známí svými socialistickými až komunistickými názory, vzpomínající na staré dobré časy za socialismu, by se z Paulova vládnutí pos..li.

262797

8.2.2012 18:22

RE: ne pouze v Nevade

Mirra 85.?.?.?

Reakce na 262797

Tak to je jasné proč se pro takového kandidáta nechce dělat propaganda. Přece jen ultraliberál stříknutý anarchismem je i na jinak kontroverzní republikánské politiky příliš [velký smích]

A co se týče zdejších čtenářů - většina má alespoň selský rozum, což spoustě US politiků schází. Ultrakapitalismus vede k anarchii a k systému "džungle" a to je cesta do pekel. Člověk je tvor společenský a pár "samorostlých" jedinců na tom nic nezmění. Také společnost se pohnula o kus dál od dob feudalismu kdy prakticky každý feudál byl soběstačný. Je nová doba, přišly nové technologie a systémy které se bez velké kooperace nedají zvládnout. Pokud by se svět měl změnit podle přání těchto kapitalistů tak by budoucnost byla hodně temná - státy by se postupně oslabily a vzniklé vakuum by zaplnily všemocné obchodní korporace, což by bylo z deště pod okap. Byl by to odporný teror, stejný jako v dokonalém komunismu kde by byl opačný extrém. Takže nezbývá než popřát USA aby se k prezidenství dostal někdo umírněný s autoritou aby držel extremisty zkrátka.

262823

8.2.2012 19:30

RE: ne pouze v Nevade

karel4u 189.?.?.?

Reakce na 262823

to co rikate neni pravda. pan paul je ignorovan pro jeho mineni, ze israel by si mel vylizat svuj talir a usa by nemela byt pudle israelskeho lobby. proto propaguji hlavne zionisty jako santorum a romney.
podivejte se na internetove stranky jakou ma pan paul podporu od lidi. oficialni tisk, ktery jak vime je pod kontrolou aipacku nedovoli ani zminku o nem.

262827

9.2.2012 15:08

RE: ne pouze v Nevade

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 262823

TO je zcestný názor!!! Ron Paul je pro elitu (rozhodně však ne pro 99 % američanů) vážný problém, proč? především proto, že chce zrušit FED, tedy onu soukromou (ačkoliv se tváří jako federální) instituci, která z ničeho tiskne peníze a za úrok je půjčuje obyčejným lidem a tím je ožebračuje...je to lichva nejhrubšího zrna.

A tohle si oni nemohou dovolit, měli by potom méně financí na různé barevné revoluce, převraty v arabském světě apod.

262885

9.2.2012 4:29

RE: ne pouze v Nevade

ivan_fojta 64.?.?.?

Reakce na 262797

Ja nejsem toho nazoru, ze Ron Paul je nelidsky a chce vyhladovet lidi, ale vidi to mozna jako ja, ze kdyz tri generace cernousku nikdy nepracovali a zivy se pouze podporou po 3 generace, tak je nutne udelat v tom neco, a vidi to podobne jako ja, ze kdyz manipuluji umele inflace , deflace a delaji ekonomicke krize, tak lidi si nemuzou vybudovat !!!!!! ekonomicke jistoty a stavaji se zavisli na milodarech systemu. Zrovna ja schvaluji jeho koncept slabe centralni vlady a silne vlady mistnich statu, ktere vezmou na sebe podporu sveho mistnoho obyvatelstva a kdyz to budou delat spatne tak budou vykopnuti. Coz neni mozne delat s silnou centralni vladou, kde to ze zrejmych duvodu nefunguje.( jsou prilis daleko od akce a jejich vykopnuti by ovlivnilo i jine staty, ktere funguji).Kdo to ma rad jsou globalisti!!!, kteri nenavidi Ron Paula a ja si nejsem ale jisty stejne jako pan Klaus o jejich pristupu k veci.

262856

10.2.2012 0:49

RE: ne pouze v Nevade

Mirra 85.?.?.?

Reakce na 262856

jenže velká decentralizace má víc záporů než kladů. Je jasné že místní politik víc rozumí a vnímá problémy svého státu, jenže lidská povaha je všelijaká a tak bez dozoru by to svádělo k nepravostem a postupně k větší či menší diktatuře a nikdo by takovou skupinku lidí prakticky nemohl klepnout přes prsty. A tak by vznikly gubernie kde by si místní satrapové dělali co by chtěli.
Špatné jsou oba extrémy, jak totální diktát z hlavního města tak velká decentralizace, nejlepší řešení je vyvážený poměr pravomocí a vzájemných kontrol.
A Klaus? Ten zastupuje kliku místních vekskláků kterým se ani za mák nelíbí že jim EU může koukat pod prsty [mrknutí jedním okem]

262932

10.2.2012 13:14

Nezdá se mi, že by EU u nás někoho klepala přes prsty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 262932

krom zavilých rasistů a odmítnutí financí pro pár hypervýhodných dotovaných projektů.
Zcela chladnou ji nechává třeba zdejší řádění exekutorů, vykrmování domorodců druhořadými potravinami říká přizpůsobování se chuti a sprostota i arogance "naší" vlády pod fanglí dvanácti kmenů má tendenci jednoznačně vzrůstající.
Vzhledem k tomu, že se do EU hladce dostaly i země balkánské, ba i Turky částečně okupovaný asijský Kypr, je jasné, že se o nějaký spolek blahobytných vzájemně si do ráje pomáhajících zemí nejedná, spíše o "soft" globalizaci a urychlené sehnání maxima Evropanů pod jedno jařmo.
Cynicky je to vydáváno za pokrok a jedině možný vývoj, přičemž krach řady unifikačních projektů v kulturách vzájemně si bližších než jsou evropské svědčí spíše o opaku ...

262974

11.2.2012 13:40

RE: ne pouze v Nevade

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 262797

Nemate to dobre promyslene; to co rikate je jako kdyz 'nahazuje maltu'. Velmi povrchni. Uvedomte si: system vam zadarmo nic neda a to jakykoli. Jestlize se nejaky system (pavdepodobne z duvodu polpulismu) uvoli vam neco na oko dat, trikrat vic vam sebere na danich. To je puvod ozebracovani lidi vic nez co jineho. Dalsi vec je universalne aplikovatelne pravo politicke svobody, ktere jiz davno pravem neni, atd.

Pripoustim, ze PR zni trochu naivne. Jeho pristup je jaksi navratit se na prvopocatek; vse se zda byt pro nej trzni zalezitosti, primo a jasne. Ale v tom co rika a asi by skutecne (v hypotetickem pripade volebniho vitezstvi) uplatnil a z reakce jeho oponentu je jasne, ze jeho pozice skutecne system ohrozuje. A to je dobra zprava pro slusne lidi celosvetove.

263030

8.2.2012 7:21

Lidé nejsou tak hloupý,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Na federální úrovni se to dá zamést, ale lidi v Nevadě to spočitají v presidentských volbách. Nepodpoří republikány z principu, že si s nimi někdo nehezky vytřel zadek. Otázka je zda, se podaří veřejné mínění zmastit natolik, aby Ron Paul byl nezajímavý v jiných státech a odstoupil z kampaně, ale čtu tady, že Santorum vyhrál v dalších dvou státech a v Coloradu je výsledek těsný. Jediný kdo by poctivě mohl vyhrát volby je Ron Paul, takže bude odklizený.

Mezinárodní situace je naostří nukleární války není čas zaučovat v úřadu nového presidenta, a ti co o tom v tom rádoby demokratickém divadle rozhodují to vědí. Republikámi nebudou mít žádného dostatetčně silného důvěryhodného kandidáta. Pokud domácí americká ekonomika zkolabuje, dojde k stanému právu. Občanské válce může zabránit pouze pevné politické vedení, které bude mít odvahu a schopnosti realizovat správná opatření během kolapsu. A dostatečná rychlost a rozhodnost bude naprosto zásadní pro transformaci.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/258489-sa...

262796

8.2.2012 8:26

Poznamka editora

Kadlik 88.?.?.?

Nejsou to jen kanadska media ale obecne media po celem svete i u nas kdykoliv se mluvi o nadchazejicich americkych prezidentskych volbach tak Ron Paul neexistuje proste ho vsichni ignorujou a to i veskera tzv. verejnopravni media ktera maji podavat kopletni ucelenej obraz jen papouskujou normalizacni propagandu korporatniho fasizmu [bliji] tfuj tajbl velebnosti doktora galena a bilou nemac na ne zrudy jedny nelidsky.

262798

8.2.2012 13:50

Rovnost

hujers 88.?.?.?

V jiné zemi by se již humanitárně bombardovalo,ale tohle je amerika příklad demokracie a svobody.

262811

8.2.2012 14:20

A neni to jedno?

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Cele republikanske primarky jsou v podstate jen "valka" korporaci, z nichz mnohe financuji vsechny republikanske kandidaty a Obamu navrch. Media na reklamach inkasuji takove mraky penez, ze z logiky veci jsou absolutne zkorumpovana a misto zpravodajstvi vytvari jen sum.
A Ron Paul? Ten nema ani koule kandidovat samostatne, aby nahodou neohrozil karieru sveho syna. Ac si ho v mnoha smerech vazim, tak neni rozhodne alternativou. Je az komicke od koho mnohdy dostava sve hlasy. Z rady jeho volicu by se naplnenim jeho programu genocidnich skrtu stali absolutni zebraci. Misto potravinovych listku a jinych socialnich davek by dostali leda klacek do ruky, at si neco vystouraji v popelnici. A to je jen spicka ledovce. Jeho program redukce federalni vlady prinasi jeste mnohem vetsi rizika. Nakonec byl to on, kdo prohlasil "There's nothing to fear from globalism, free trade and a single worldwide currency"

262812

8.2.2012 15:27

Jó, je to libertarián, vzhledem k "hříškům"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 262812

z minula je nucen uctívat rudou Rózu z MHD, černý revival Luthera a samolitr i co nejméně omezenou imigraci, hlavní nástroj destrukce USA (v tom ovšem není pochopitelně sám).
Spíše než celonárodní by měla být velká US média zvána monoetnickými - i těm osvícenějším vyvoleným je okázalé Paulovo mediální potlačování divné (docházelo k němu i u nás, kde k tomu už vůbec není (?) důvod - snad až na ten jeden, neodpustitelný ...

262815

8.2.2012 20:17

RE: A neni to jedno?

drfie 212.?.?.?

Reakce na 262812

No fuj, takhle vytrhávat z kontextu. Takhle to má na svých stránkách:
There's nothing to fear from globalism, free trade and a single worldwide currency. But a globalism where free trade is competitively subsidized by each nation, a continuous trade war is dictated by the WTO, and the single currency is pure fiat, fear is justified.

A "genocidní" by byly škrty akorát pro byrokraty. Zbytek by si užíval fungující ekonomiku, kde by zbylo dost i na charitu.

262830

9.2.2012 21:01

RE: A neni to jedno?

tomuz 2.?.?.?

Reakce na 262812

je smutny kdyz nekdo neznaly situace prispiva na fora stylem rudeho prava.
NAOPAK ron paul ma koule, ze kdyby mmu do nich kopnul chuck norris tak si zlomi nohu. uz tricet let obhajuje ustavu. nemeni nazory podle obecenstva. atd.
bezte ne rp oficialni stranu a tam zjistite, ze ste vedle jak ta jedle. zrusit department of education, kterej narizuje co a jak ucit, az tak ze sou americani na urovni nasi treti be. dept. of commerce, sidlo nejvetsi korupce. atd.
JINAK proc neni na samostatny kandidatce - nema penize od goldman sachs, dostalo by se mu jeste mensi pozornosti od msm nez ted a 12 let representuje texas jako republikan.
n

262912

10.2.2012 15:20

RE: A neni to jedno?

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Reakce na 262912

A kdo jiny by mel mit sanci jako nezavisly kandidat nez Ron Paul? Nakonec v jeho veku uz nema co ztratit. Nebo vy si snad myslite, ze by mohl vyhrat republikanske primarky? Jedine ceho dosahne je to, ze vypadne jiz v predkole. Vzdyt o tom je i tento clanek. Kdyby se distancoval od obou hlavnich stran, tak alespon prohraje az ve finale a se cti.
Ano, Ron Paul je clovek, ktery nemeni nazory jak se mu hodi a tim se odlisuje od ostatnich. Da se i rici, ze je to clovek moralni integrity. Nicmene trvam na tom, ze jeho libertariansky program je asocialni a jde v mnoha ohledech proti zajmum rady jeho volicu, oslepenych jeho bezpochyby pozoruhodnou osobnosti. Lide by si meli davat pozor na to co si preji.

262983

10.2.2012 18:26

RE: A neni to jedno?

tomuz 2.?.?.?

Reakce na 262983

Jasne mohl by kandidovat jako liberal, ale to by musel byt miliadrdar, tak je system v usa nastavenej.
par poznamek -
Odkud mate informaci, ze nemuze vyhrat primarky, respektive teda spis nominaci? Onu totiz tuhle informaci opakujou dokola vsechny MSM v usa, ktery sou vlastneny korporacema, ktery ovladaj jak republikany tak demokraty. kdyz se podivate na Rusiia today, nebo na net, tak uvidite odlisny veci.
Sustem je o delegatech, tj. lidech ktery budou rozhodovat o nominaci, ty v prvnim kole musi volit podle vysledku voleb, ale jestli ze se nerozhodne nastupuje tzv. brokered convention (vygooglujte si to a uvidite), kde delegati voli vicemene jak chtej, a na to se ron paul soustreduje.
prohrat se cti, to mi pripomina ty hospodsky fandy fotbalu, co radsi prohrajou, kdyz se bude hrat hezkej fotbal nez naopak. jenom kecy.
zajimalo by me ktere body jeho programu jsou asocialni.
ty hlavni jsou velice socialni - ukoncit fed, zachranit dolar, skoncit valky, omezit vladu tj. omezit korupci, zrusit drogovou valku, zrusit patriot act, ndaa, sopa.
jinak, kazdopadne je dobre ze se v cechach o tom alespon nekdo zajima, ponevadz ron paul by miohl byt vzorem i pro cr.

262993

8.2.2012 17:48

O Ronu Paulovi

Alexus 217.?.?.?

Je aspoň v češtině slušně psáno zde:
http://www.zlaterezervy.cz/clanky/analyzy-komentare/kdo-je-ron-paul

262819

8.2.2012 20:29

TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu

Guru 78.?.?.?

Centrály zahraničních TV stanic zřejmě dostaly nějaké včasné echo, protože v Tel Avivu se právě rozjel velký byznys:

Zahraniční TV štáby si pronajímají střechy domů aby mohli kvalitně ve Full HD rozlišení natáčet dopadající rakety.

V komentářích pod článkem jistý Rabbi Sam plánuje rozjet Start-Up firmu, která by poskytovala "catering na střechách".

http://www.prisonplanet.com/foreign-press-rents-tel-aviv-rooftops-to-cover-iran-war.html

262832

8.2.2012 21:17

RE: TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu

Ondřej Illek 217.?.?.?

Reakce na 262832

zajímalo by mě nakolik se dá informace ověřit? ohledně té poslední Vaší věty doufám, že se jedná o ironii, protože přesně jako ironii to myslel i původní autor příspěvku.

262833

8.2.2012 23:11

RE: TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 262833

doufáte nejspíš špatně viz http://www.czechfreepress.cz/valky/izraelska-spart...

262840

8.2.2012 22:02

RE: TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu

r.m. 62.?.?.?

Reakce na 262832

...to budou makety, ne rakety. Skutečné rakety poletí v odpovědi na makety...
mrtvej filmař, žádnej filmař, žádná reportáž... [zmaten]

262837

9.2.2012 18:23

Jak se to dela - jsme toho svedky

n.z. 99.?.?.?

Romney je kun elit, to je jasna vec. Jeho vzhled a presentace jsou jak z ucebnice "Jak udelat politika". Pro nas obecenstvo je to opet prilezitost se neco dovedet o systemu, jeho pozadi a jak pracuje.

Moje iluze v tomto smeru skoncily pri sledovani procesu likvidace Reform party of Canada, Vetsina duleziteho rozhodovani se nedela v plenu (tehda jiz Spojene konservativni) strany, ale za plentou. Tak se stalo, ze 'kupovanim prizne' kandidatu a cachovanim za vydatne pomoci penez to nakonec 'vyhral' sampion Bay Street (kanadska pobocka Wall Street) Harper.

Odplivnout si a odejit; je to takzka beznadejne. To rkouc mam o to vetsi obdiv k podporovatem R.Paula.

262899

Příspěvků: 24

08.02. 06:14 ivan_fojta  ne pouze v Nevade
08.02. 08:03 mo  RE: ne pouze v Nevade
08.02. 18:22 Mirra  RE: ne pouze v Nevade
08.02. 19:30 karel4u  RE: ne pouze v Nevade
09.02. 15:08  RE: ne pouze v Nevade
09.02. 04:29 ivan_fojta  RE: ne pouze v Nevade
10.02. 00:49 Mirra  RE: ne pouze v Nevade
10.02. 13:14  Nezdá se mi, že by EU u nás někoho klepala přes prsty
11.02. 13:40 n.z.  RE: ne pouze v Nevade
08.02. 07:21  Lidé nejsou tak hloupý,
08.02. 08:26 Kadlik  Poznamka editora
08.02. 13:50 hujers  Rovnost
08.02. 14:20 Pavel -Čert- Němec  A neni to jedno?
08.02. 15:27  Jó, je to libertarián, vzhledem k "hříškům"
08.02. 20:17 drfie  RE: A neni to jedno?
09.02. 21:01 tomuz  RE: A neni to jedno?
10.02. 15:20 Pavel -Čert- Němec  RE: A neni to jedno?
10.02. 18:26 tomuz  RE: A neni to jedno?
08.02. 17:48 Alexus  O Ronu Paulovi
08.02. 20:29 Guru  TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu
08.02. 21:17 Ondřej Illek  RE: TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu
08.02. 23:11  RE: TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu
08.02. 22:02 r.m.  RE: TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu
09.02. 18:23 n.z.  Jak se to dela - jsme toho svedky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 9

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,09 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 954,52 Kč
1 unce stříbra
548,96 Kč
Bitcoin
663 106,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 761