Diskuze k článku

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

Příspěvků 78

18.10.2011 0:45

Ano aj nie

Osel 213.?.?.?

Na Sulikovi je skvele to, ze sa konecne nasiel politik, ktorý sa nechová "kam vietor, tam plášť", ale si stojí za svojím, skoro až "do hrdel".

Pravdou ale je, že rozbehnutý vlak nemalo Slovensko šancu zastaviť.

Preto mi vychádza, ze keby bol nielen zasadovym politikom, ale aj DOBRYM politikom, tak by sa nebol sústredil na zastavenie rozbehnutého vlaku vlastným telom, ale na vyjednanie co najvyhodnejsich podmienok pre ucast na Eurovale. A ze bolo o com jednat, vidiet nielen z toho, ze nasa ucast je nevyhodna (napr. suma na hlavu na Euroval je skoro dvakrat vyssia, ako daju Nemci, dokonca i celkova suma je spochynitelna ) ale i z toho, ze napr. Fini si dokazali udajne vyjednali zaruky.

Takze v tom vidim Sulikovu chybu ze sa nesustredil na to podstatne: aby sme sa z toho dostali s co najmensimi financnymi sramami, az dojde na neuspech Eurovalu.

Na ostatne pravicove strany skoda stracat slov -- a Fico nas jednoducho predal, a pod jeho vladou az uvidime, ako treba vzorovo posluchat Brusel; o zlodejinach ani nehovoriac.

Konečným výsledkom je, že na Slovensku naozaj niet koho volit... a po prvy raz to vidim uplne jasne aj ja...

255371

18.10.2011 2:42

RE: Ano aj nie

Paprika 109.?.?.?

Reakce na 255371

Sulik sa praveže snažil vyjednat pre nas co najlepsie podmienky lenze Brussel vsetko zamietok s tym ze sa nebudu robit ziadne vynimky

255374

18.10.2011 10:57

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 255374

Mám isté konkrétne obavy, že V.Klaus hrá "euroskeptické" divadlo z časti vedome. S jeho vzdelaním a skúsenosťami musí aspoň zhruba chápať realitu. Áno v roku ´89 a nasledujúcich ho isté už známe skupiny cielene vybrali a použili na špinavú robotu z dlhodobého hľadiska. Tak, ako aj V.Havla, V Mečiara a ďalších. Je trochu ješitný, no myslím, že mal dosť času..

Sulík má za svoj postoj u mnohých(a aj u mňa [smích] ) veľké plus, aj keď, ako som sa už vyjadril, viaceré zásadné postoje SaS sú nie len pre mňa problematicky pozitívne interpretovateľné. Bolo by fajn, ak by to boli iba prechodné návrhy, ako ich pokus o skutočné riešenie podstaty problému. Viď ich program na Program SaS. Nech si každý sám urobí obraz a hodnotí.
Podrobnosti sme tu viac krát rozoberali..
Možno ho ale dokonca pokusne budeme "voliť", ak budeme "voliť"..
Treba ho každopádne ďalej dôsledne sledovať, ako zaujímavú figúrku európskej politickej scény, no hlavne osoby v jeho, ich pozadí..

Myslím však, že je jasné, že nemá zmysel bojovať proti Európskej politickej a menovej únii. "Mocnejší" tejto planéty v tom majú plnú pravdu, keďže ide o objektívny spoločensky a prírodne dominantný proces. Ide o jeho formu a ciele. Je nevyhnutné postaviť alternatívu subjektívnym fašizačným snahám týchto známych "mocných" ašpirantov na svetovládu. Rozoberali sme to tu podrobne a na viacerých školách sa to diskutuje tiež. Existujú konkrétne podrobne rozpracované návrhy. Nechce sa mi veriť, že ich SaS nemá.
Opakovaná otázka:
Prečo R.Sulík vo svojich vyjadreniach nespomenul riešenia? Strach, nevedomosť??

Je nadmieru jasné, že je nevyhnutné získať v prvom rade späť kontrolu nad kreditno-finančným systémom v celoeurópskom a celosvetovom meradle. Je neprípustné, aby bol pod privátnou nevolenou kontrolou pár fascomafiánskych egoistických "vyvolených" psychopatov. Úroky postupne na nulu. Zároveň začať kryť peniaze kWh(95% výroby a služieb robia stroje a energonosiče sa už pár rokov v skutočnosti prepočítavajú na kWh) a postaviť úrok mimo zákon smerom k trestno-právnemu konaniu. Peniaze sú len prostriedkom výmeny. Banky môžu investovať, no mať len podiel z reálneho zisku z reálnej produkcie a služieb ako zúčastnení tak, ako to vo viacerých tu sporadicky spomínaných "zlých,zlých,zlých" krajinách dávno funguje. To je na prvý pohľad malý, no obrovský rozdiel.

Úrok bol v každej normálnej zdravej spoločnosti v dejinách z princípu neprípustný. Je priamoúmerný miere všetkého sociálneho rozkladu pri hlbšom zamyslení sa nad v zásade takmer všetkými problémami, ktoré nás spoločne trápia. "Pomohol" síce "protetizácii"=technologizácii spoločnosti so všetkými pozitívami a negatívami, no tým, že je proces globalizácie de-facto zakončený, spôsobuje tento agresívny expanzívny úrokový principiálne nesplatiteľne nastavený systém f...Automaticky kráceno

255394

18.10.2011 10:58

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 255374

pokračovanie..


Úrok bol v každej normálnej zdravej spoločnosti v dejinách z princípu neprípustný. Je priamoúmerný miere všetkého sociálneho rozkladu pri hlbšom zamyslení sa nad v zásade takmer všetkými problémami, ktoré nás spoločne trápia. "Pomohol" síce "protetizácii"=technologizácii spoločnosti so všetkými pozitívami a negatívami, no tým, že je proces globalizácie de-facto zakončený, spôsobuje tento agresívny expanzívny úrokový principiálne nesplatiteľne nastavený systém fatálne urýchlovanie rozožierania spoločnosti zvnútra. Je smerovaný nevyhnutne k papagájovanej apokalypse a návratu k pre niekoho "starým dobrým časom" tvrdého plutokratického otroctva=fascofeudalizmu. Podrobne sme to tu už tiež hádam zo všetkých strán rozoberali a v podstate sme sa na uvedenom zhodli. Postupné zavedenie európskej a následne globálnej meny je objektívne nevyhnutné.

Westfálsky mier z roku 1648 v tomto zmysle skončil, v čom majú rôzni protagonisti globalizácie v zmysle zániku "neobmedzenej suverenity" jednotlivých štátov pravdu. Kto za ňu bojuje, bojuje o dopredu stratenú pozíciu. Ľady sa pohli aj z tohoto pohľadu. Čas a objektívnu zmenu logiky sociálneho myslenia a správania prakticky neide už vrátiť späť. Lokálne meny však môžu v rôznych formách existovať, či už ako časovo-kvalitatívne jednotky, alebo rôzne formy úzusov lokálnych výmenných odhadov. Oba základy systému budú postupne konvergovať, nie súťažiť, či idiotsky "bojovať".

Tzv.Euroval samozrejme je irelevantný, pretože ho principiálne neide navýšiť tak, aby mohol pokryť rozsah humanitárno-genocídneho podvodu skutočných majiteľov bánk na populácii EU a sveta. Nie je ľudské skákať s davom zo skaly, či páchať s akýchkoľvek ideologických dôvodov hromadnú samovraždu, len preto, že sa to akoby samo sebou rozumie a vypadá to na prvý (alebo druhý) tupý pohľad "normálne".

Trochu ale chápem Sulíka, že vzhľadom na svoje myslím 4 deti nepomenoval naplno realitu a skutočné riešenie globálneho(áno, v zásade jediného) problému. Ostatné=ekologické, sociálne,dôchodkové, zdravotné, cigánske, národné,atď..sú len a len priame a nepriame dôsledky tejto podstaty. Keď nie je R.Sulík blbý, tak vidí tiché nehodo- a "samo"vraždenie po celom svete za prejavy ľudskosti. Pokiaľ nepadne verejne viac chápavých otázok, konal by som na jeho mieste asi rovnako. Nemôže predbiehať dobu, porušovať najvyššie pravidlá a ťahať ovce proti ich vlastnej vôli z bahna. Tož..

255396

18.10.2011 22:42

RE: Ano aj nie

pavelh14 213.?.?.?

Reakce na 255396

No, perfektní analýza sahající skutečně až ke kořenům. Přesně tak to vidí i Reforma společnosti o.s. www.ekonomickareforma.cz/pdf/reforma.pdf a zroveń nabízí k celospolečenské diskuzi na http://ekonomickareforma.ning.com/ svůj koncept řešení vzniklé situace za kterou samozřejmě může ÚROK!! Bez přechodu na bezúročnou ekonomiku a zavedení peněz jen jako směnného prostředku, to prostě nepůjde!
Pane UDO přidejte se do diskuze na zmíněných stránkách. Myslím, že by jste byl velmi potřebný, neboť máte jako jeden z mála úplně jasno. [smích]

255432

18.10.2011 23:37

RE: Ano aj nie

pravicový boľševik 87.?.?.?

Reakce na 255432

A čo hovoríte na Protokoly sionských mudrcov? Odcitujem len kúsok z protokolu č. 20:
29. Pôžička je znamením nemohúcnosti vlády, dôkazom, že nevie použiť svoje právo. Nad hlavami vlád visí Damoklov meč v podobe pôžičiek. Miesto toho, aby určili dane podľa vzniknutej spotreby, naťahujú ruky a žobrú o peniaze u našich bankárov. Zahraničné pôžičky sú pijavice, ktoré sa nedajú striasť z tela štátu, iba že odpadnú sami alebo sa ich štát zbaví radikálnymi prostriedkami. Vlády Gojimov však miesto toho, aby ich obmedzili, rozmnožujú ich a tým, že si sami púšťajú žilou, páchajú samovraždu.
30. A čo je naozaj zahraničná pôžička? Len pijavica! Pôžička pozostáva zo štátnych dlhopisov, ktoré nesú úroky v pomere k vypožičanej čiastke. Ak má dlhopis 5 % úrok, je zbytočne počas dvadsiatich rokov znovu zaplatený. Za štyridsať rokov je dvakrát, za šesťdesiat rokov trikrát znovu zaplatený a pritom pôvodný kapitál zostáva nesplatený.
31. Z týchto výpočtov vyplýva, že vlády vyrvú všeobecnými daňami úbohým poplatníkom posledný halier na zaplatenie úrokov cudzím kapitalistom, miesto toho, aby rovnaké sumy pre potreby štátu vybrali vopred z daní, za ktoré sa úroky neplatia.
32. Dokiaľ boli pôžičky čisto národné, uspokojili sa Gojimovia s tým, že vyťa- hovali peniaze z chudobných a nechali ich plynúť do vreciek bohatých. Ale od tej doby, keď si na našu radu začali ministri brať pôžičky v zahraničí, štátne bohat- stvo začalo prúdiť do našich rúk. Všetci Gojimovia sa nám tým zaviazali.

255443

19.10.2011 12:20

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 31.?.?.?

Reakce na 255443

Re: Milý nácipankáč.. [smích]
Z Vašej citácie sa javia byť Protokoly sionských "mudrcov" z prelomu 19. a 20.stor. naozaj dielom profesionálov. Keby to bolo dielo nejakých v dnešnom zvrátenom zmysle významu "konšpirátorských" mozgov, býv. cárskej tajnej služby,..atď.. boli by dotyčné štruktúry dávno pri moci v globálnom merítku. Z toho vyplýva pri hlbšom zamyslení sa, že je to jednoznačne volavka od skutočných ašpirantov na absolútnu fašistickú moc v rámci tohoto sveta. Evidentne sú už dlhšie v strese, keď pristúpili na takéto riskantné operácie.

Proste Protokoly majú odviesť pozornosť od najrozšírenejšej knihy na svete-od biblie, v nej vyjadreného konceptu samo?riadenia spoločnosti a hlavne analýz profilov jej projektantov. Hlavne čo sa týka starého zákona a vytvorenia ideológie judaizmu, ako výkonnej Shekelgruberovskej=výpalníckej periférie. Samozrejme aj od ozrejmenia kritérii výberu a modifikácii 4.Evenielii na Nicejskom koncile r. 325 AD.

Tzv."politik"(volený zástupca ľudu bez skutočných právomocí v kľúčových otázkach financii, sociálno-kultúrneho manažmentu,..) musí proste podpísať úver. Dostane, ako sa hovorí ponuku, čo sa neodmieta, alebo ju nie je zdravé odmietnuť. Je mu dané jasne najavo nech sa rozhodne, či chce prežiť, alebo si občania budú musie5 podľa deformačných fascomédii zvoliť iného "zástupcu ľudu", aby sa zachoval status fikcie možnosti voľby pre plebs=ovečky=ovčanov.

Ďalšiu rolu hrá tzv.byrokratický systém, ktorý vôbec nie je totožný so štátom. Jeho úlohou je tiež tak, ako u súkromných fascomédii(s jediným skutočným majiteľom=organizáciou) odpílenie občanov od ich "zástupcov" a opačne. Je to bezpečnostný mechanizmus postupne počas posledných stroročí vytváraný "elitou" prenovší model správy nových foriem fašizmu s oficiálnymi peknými názvami ako "demokracia", "liberalizmus", "komunizmus"(momentálne trochu zdiskreditovaná, resp.dokonca stotožňovaný marxo-fašizmom), atď..
Marxizmus inak celkom pekne popisuje, charakterizuje princípy systému byrokratického aparátu. Je tiež vysoko profesionálnym dielom, kde je mnoho pravdy, no podstata, ak sa ním niekto chce riadiť, je predurčene fatálna. Napr. jeho ekonomický model je projektovaný zámerne nefunkčne. Rozoberali sme to tu..

Osobne som robil na MVSR a viacerí členovia našej rodiny a blízki známi robili na nie nepodstatných postoch štátneho aparátu a exponovaných v politických funkciách, no aj v tzv.súkromnej sfére. Ak nevezmete "úplatok", máte postupne problém. Na Vašu pozíciu si ovce musia zvoliť niekoho iného. Ak vezmete, majú Vás. Problémom nie je tzv. "korupcia". Tá je naozaj zanedbateľná a výnimočná. Klasicky skutoční majitelia médii bánk a korporácii robia systematicky z jedného percenta 100 % ako krycí manéver. Skoro všetci tej "korupcii" veria a politici a úradníci sú zúfalí z toho, že to stále ešte veľká časť plebsu a ...Automaticky kráceno

255509

19.10.2011 12:26

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 31.?.?.?

Reakce na 255443

pokracovanie1..
re: nácipunkáč

Mnohí tej "korupcii" veria a politici a úradníci sú zúfalí z toho, že to stále ešte veľká časť plebsu a hlavne mladých absolventov skutočnými špekulantskými fašistami riadeným médiám verí.
Z týchto pseudointošov potom pár grázlov na kľúčových pozíciách(áno,často sú to judaisticky uvažujúce osoby, no nie len..)vyberá nové kádre, či moderne "manažérov".
Väčšina úradníkov a politikov sú naozaj úprimný a dobrí ľudia,no NIE SÚ MAJITEĽMI svojej funkcie, mandátu. Majiteľom sú starí administrátori jedného a toho istého systémového projektu v celej západnej a v podstate celej globálnej "civilizácii"=biblický apokalyptický elitárno-fašistický koncept nepriameho samo?riadenia spoločnosti.

Ďalej pokračuje podobnými technológiami výkonu skutočnej konceptuálno-ideologickej(mediálnej) moci snaha o rozširovanie legalizácie(cez 3.formu moci po Konceptuálnej a Ideologickej) trestných činov úročenia, lobbingu a rôznych iných foriem krádeže=ich inštitucionalizácia. Úročenie sa podarilo takmer už aj morálne "zlegalizovať". Tzv.lobbing, ako low end forma najširšícjhmožností priamej a nepriamej korupcie našťastie u nás nie, no v USA a iných krajinách napríklad už áno. Oni žiaľ nemajú ostrejšiu skúsenosť s tvrdším režimom, ako my.

USA sú dlhodobo varené pomaly tak, ako Nemci, Rakúšania,.. Preto žiaľ jednoducho naozaj veria ne-vlastnej 2.forme moci médiám. Novinári sú tiež riadení nepriamo-podprahovo cez tzv.kultúrne stereotypy tak, ako aj mnoho politikov 3.zákonodárna a 4.výkonná forma moci. Väčšinou systémové prasárny vykonávajú na báze automatizmov myslenia. Tak, ako aj 5.forma moci=súdy chrániace 1.formu moci=Konceptuálnu. Niektorí prognostici z tohoto dôvodu interne volajú dnešnú technológiami sociálno-kultúrneho inžinieringu riadenú spoločnosť zábavne? aj zombikultúrou.

Opakujem po x+1 krát:
Pokiaľ občania nebudú mať záujem identifikovať a prehodnocovať vlastné stereotypy na adekvátnosť realite, svojim a obecne prospešným cieľom, nemôžu politici nič robiť. Zároveň do čoho zvýšenou mierou chápania a vlastnou komunálnou aktivitou občania ich politikov a úradníkov nedotlačia, politici proste z uvedených dôvodov nikdy nespravia. S dejín poznáme neúrekom príkladov.

Nevyhnutne platí teda pravidlo:
Populácia má vždy vládu(koordinačné centrum) zodpovedajúce jej miere chápania reálne bežiacich procesov a vlastnej morálky.

Kto čaká, že politici,alebo niekto(nebodaj chudák dobrák Boh) za nich niečo urobí sú jednoducho trochu tvrdo, no na rovinu povedané samo- a spoločenskí vrahovia a naozaj si objektívne zaslúžia smrť, alebo otrockú genocídnu budúcnosť. V tom majú "elity" pravdu. Tie tiež nemôžu ísť proti najvyšším pravidlám. Človeku podobné opice dostali schopnosť rozlíšenia dobra a zla a slobodnú vôľu konať. Ak ju odovzdajú dobrovoľne zlo-dejom špekulant...Automaticky kráceno

255510

19.10.2011 12:28

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 31.?.?.?

Reakce na 255443

pokracovanie2..
Re:nácipunkáč

Nevyhnutne platí teda pravidlo:
Populácia má vždy vládu(koordinačné centrum) zodpovedajúce jej miere chápania reálne bežiacich procesov a vlastnej morálky.

Kto čaká, že politici,alebo niekto(nebodaj chudák dobrák Boh) za nich niečo urobí sú jednoducho trochu tvrdo, no na rovinu povedané samo- a spoločenskí vrahovia a naozaj si objektívne zaslúžia smrť, alebo otrockú genocídnu budúcnosť. V tom majú "elity" pravdu. Tie tiež nemôžu ísť proti najvyšším pravidlám. Človeku podobné opice dostali schopnosť rozlíšenia dobra a zla a slobodnú vôľu konať. Ak ju odovzdajú dobrovoľne zlo-dejom špekulantom dostanú od otca ako prvé oprávnene poriadnú facku a ak si to následne nerozmyslia a žobrú u fotra, aby to za nich poriešil.. Čo by ste na mieste Tata urobili vy Nácipankáč?

Nácipankáč 2 [smích]

255511

21.10.2011 17:05

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 255511

Zdravím udo,

úplne súhlasím s hodnotením Protokolov "sionskych" mudrcov,biblie a jej konceptu, marxizmu, ako aj fašistickej ideológie ...

Ad:Korupcia - samozrejme predstavuje len neveľmi veľké percento z "ukradnutého".
Áno, veľká väčšina politikov a úradníkov je čestná!

Ale...

Kto sa dopracováva na najvyššie posty (kvázi - riadi tie politicky nižšie a vlastne i (ne)riadi naše bežné životy)?
Systém výberu pozostáva z niekoľkých krokov, ktoré vlastne už moderná psychológia celkom odhalila ,čo elitárna špička veľmi dobre ovláda.
Výber špičkového politika:
1)Osoba musí byť rétoricky mimoriadne zdatná a mať určitú charizmu.
2)Osoba má obyčajne určitú životnú traumu (nízky vzrast,nedocenenosť kolektívom v mladosti,určitá skrytá deviácia,neakceptovaná najbližšou rodinou, týranie v rodine...).
3)Osoba je pomerne ľahko ovplyvniteľná dominantnými jedincami ľudskej rasy (poradcovia).
4)Osoba má deviantné sklony v oblasti sexuálnej.
5)Osoba má problémy s alkoholom, drogami a inými návykovými látkami.
6)Osoba nie je schopná rozpoznať svoje konanie, ako ľudsky zlé - je psychopatická a narcistická.

Atď...

Rozmeňme to na drobné a pozrime sa na slovenskú vrcholovú politickú scénu - ako píšeš, každý má vládu(koordinačné centrum)zodpovedajúce miere chápania procesov a vlastnej morálky.
Z blogu Sme - veľmi rýchlo vymazané:

...Iveta Radičová to včera počas rozpravy o Eurovale nezvládala a už v priebehu vraj popíjala v zákutiach parlamentu a po hlasovaní to už asi úplne vzdala a do auta ju museli nakladať ochrankári.
Boli aj reakcie na tento príspevok, ktoré s nim nevídane súhlasili alebo hovorili, že to nie je nič nové a že ide o verejné tajomstvo. Jeden to doplnil aj príhodou:

"Keď žil ešte Stano Radič, tak Radičová, Piško a Dančiak pravidelne slopali v Starej tržnici, aj napriek veľkému počtu ľudí, bez hanby robili hluk, ako by tam boli sami, ožratí ako svine a to pravidelne. Radičová si rada vypije!"

To nemyslíte vážne! My máme na čele vlády človeka, ktorý má problém s alkoholom?

Mohla by to byť aj hlúposť typu jedna babka povedala. Lenže zmenu správania expremiérky mohol badať každý, kto pozeral tlačovku po hlasovaní. Radičová bola očividne pod vplyvom návykovej látky a dosť nevhodne sa pýtala Jána Figeľa, či mu má tlmočiť jeho prejav v angličtine adresovaný novinárom. Figeľ, keď videl, aká blamáž hrozí, taktne poznamenal: "Ďakujem, netreba". Tlmočiť prejav zahraničným novinárom z angličtiny do slovenčiny? To môže napadnúť len pripitú osobu...

Nedávno médiá natočili opitého Hrušovského, ktorý zaspal v parlamente počas návštevy malých detí. Iveta Radičová je zatiaľ nedotknuteľná, hoci o jej záľube v alkohole sa šepká čoraz hlasnejšie.

Suma sumarum - platy politikov sú niekedy len 1/100 špičkových futbalistov...Sú veľmi málo ocenení ELITOU!

Prečo ?

255728

22.10.2011 10:31

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 89.?.?.?

Reakce na 255728

Skúšaš ma Kysučan? [smích]
Myslím, že si vieš dobre odpovedať sám.
Koho ľahšie nahradíš v koloseu keď zmizne?
Cisára s úradníkmi, alebo centrálnych hercov-gladiátorov, čo nabíjajú emóciami systémovými adminmi projektované mat(r)ice, na ktorých sa snaží pár zúfalcov(CEO a pseudopolitikov), čo si myslí, že má trochu moci, podvedome, či vedome priživiť?
1/100 možno tu a tam sedí. Osobne si myslím, že ten (ne)pomer je oprávnene o hodne vyšší. Tak aj zodpovednosť. Preto celebriťky končia tak často tak tragicky. Ešte aj pri mediálne rozdúchavanom plači nad osudmi umelcov-zombi a zlo-dejných žoldnierov tupé masy nabíjajú záverečnými patrične vybičovanými emóciami osudové mat(r)ice svojich otrockých hromadných psychických a fyzických samovražedných osudov globálnej virtuálnej biorobotickej kultúry smerovanej riadiacim aparátom k cyklickej apokalypse(kedže nič iné pri svojich amorálnych štandardoch myslenia a správania sa GPP nepozná nepozná).

A prečo ide najviac lovov držgrožských globálnych účtovníkov futbalistom?
Jestli se nepletu, tiež sme to tu nie tak dávno rozoberali. Prečítajte si knihu Hermanna Hesseho: Das Glasperlenspiel. No nie vydanie, ktoré vyšlo za podpory SSorošovej nadácie, ak chápete[smích]
Časť sa odohráva vo Švajčiarsku.
Inak v švajčiarskom múzeu futbalu sprievodcovia vraj tvrdia, že nie v Británii, ale podľa starého príbehu futbal vznikol práve u nich a hrávalo ho 11 +vs.? 11 mníchov z kláštora v alpách v rámci športovo-duchovnej prípravy, kde lopta symbolizuje dušu diabla a hlavné je, aby zostala v hre..

Futbalisti okrem toho pomáhajú(stámiliónmi fanúšikov a mediálne prítomných) nabíjať osobnú mat(r)icu 2x(1+10)organizácie tzv.GP=Globálneho prediktora(parazita)=oka nad pyramídou na $ bankovkách, v kostoloch, judaizme,..
2x(1+10)=pretrvávajúca štruktúra predikčno-korekčného systému ašpirujúceho na riadenie globálneho h-is-tórického procesu.

Koľko by ste potom vy Kysučan, ako pedantný účtovník dal Buškovi, Ivetke, Bilkovi, Boriskovi a ostatným bez väčšieho treningu nahraditeľným človeku podobným opičkám?

255756

23.10.2011 12:58

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 255756

Zdravím udo,

majster sa neskúša,ale niekedy sa môže uťať... [smích]

Na rebríčku (pyramíde) platov je veľmi dobre vidieť,ako je kto pre strejdu držgroša (Klabzubová jedenástka) a jeho globálnych účtovníkov v dejinnom koloseu cenný...Len si to treba uvedomiť.
Nie nadarmo je potom ohodnotený potetovaný,obyčajne vypatlaný žonglérsky futbalista,neskonale viacej, ako robotník alebo poľnohospodár, ktorý skutočne vytvára pre ľudí nejakú hodnotu.
Na spodných priečkach sa nachádza trebárs aj učiteľ alebo bežný zdravotník - veď "sprostý" a chorý človek, to je živá voda na ich apokalyptický mlynček...
Tu knihu od H. Hesseho nepoznám.Máš nejaký link na tú nesfalšovanú?


>1/100 možno tu a tam sedí. Osobne si myslím, že ten (ne)pomer
>je oprávnene o hodne vyšší. Tak aj zodpovednosť. Preto
>celebriťky končia tak často tak tragicky. Ešte aj pri
>mediálne rozdúchavanom plači nad osudmi umelcov-zombi a
>zlo-dejných žoldnierov tupé masy nabíjajú záverečnými
>patrične vybičovanými emóciami osudové mat(r)ice svojich
>otrockých hromadných psychických a fyzických samovražedných
>osudov globálnej virtuálnej biorobotickej kultúry smerovanej
>riadiacim aparátom k cyklickej apokalypse(kedže nič iné pri
>svojich amorálnych štandardoch myslenia a správania sa GPP
>nepozná nepozná).

Hmmm...je to veľmi pravdepodobne tak, ako píšeš. Keď si čerstvo spomínam, koľko času a mediálneho kvikotu bolo (dozvuky ešte pretrvávajú) venované Demitrovi (až mi z toho bolo zle, ako sa s davom ovečiek manipuluje).Ozaj, keď sme pri ňom. Máš nejaké bližšie informácie spoza opony o skutočnej príčine pádu JAK-42?
Ja predpokladám, že oficiálna príčina je falzum. Podľa okamžitých reakcií po nešťastí, pravdepodobne bolo niečo primiešané do paliva, čím potom motory mali nedostatočný ťah...


>Futbalisti okrem toho pomáhajú(stámiliónmi fanúšikov a
>mediálne prítomných) nabíjať osobnú mat(r)icu
>2x(1+10)organizácie tzv.GP=Globálneho prediktora(parazita)=oka
>nad pyramídou na $ bankovkách, v kostoloch, judaizme,..

>2x(1+10)=pretrvávajúca štruktúra predikčno-korekčného
>systému ašpirujúceho na riadenie globálneho h-is-tórického
>procesu.

Môžeš uviesť niečo bližšie o štruktúre 2x11, aby futbaloví fanúšikovia vedeli koho svojimi emóciami vlastne nabíjajú (samozrejme nielen oni)?

Vďaka

Kysučan

255795

24.10.2011 21:45

RE: Ano aj nie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 255795

Zdravím pane Kysučan, a proč měl někdo zájem to letadlo zničit a usmrtit hokejisty? To tam byla nějaká významná osoba, nebo to mělo být pro někoho varování? Prostě jaký byl asi podle Vás cíl nebo motiv této akce. Kdyby tam zahynul nějaký politik, ministr, nebo průmyslník, tak sabotáž chápu, ale toto mi nedává nějak smysl. Děkuji. [cool]

255868

25.10.2011 0:39

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 255868

Re:Anonym 90

Ináč, ja nie som pán, som len obyčajný Kysučan... [smích]

Treba čítať uda1, ten to svojho času analyzoval...
Stručný súhrn:
- čoraz menej ľudí na svete "nabíja" globálnu štruktúru 2x11(GP), ako je vyššie popísaná udom, vzývaním boha Amona (to je napr. to amen na konci motlitby)- náboženstvo stráca klientelu
- novodobým "náboženstvom" a nabíjačom sa stáva šport a s tým spojené silné emócie fandov, najmä tie masové športy (futbal, hokej, baseball...)
- Staré známe Panem et circenes (chlieb a hry) realizované už v staroveku ► v starom Ríme to bolo heslo vládcov na utlmenie nespokojnosti ľudí, dnes je to ešte vyšpičkované médiami...
- podľa výšky príjmov sa dá celkom dobre odhadnúť, ako je kto pre GP a jeho administrátorov cenený. Prečo majú niektorí futbalisti alebo hokejisti mnohomiliónové platy v USD alebo EUR?
Prečo ani "najlepší" politici nevyfasujú ani milón? Princíp zásluhovosti a vymeniteľnosti pre hlavného predátora tu platí úplne.
- čiže hokejisti Jaroslavle boli ďaleko "cennejší", ako nejaký politik alebo minister...(mnohí s príjmami niekoľko mil.USD za rok). Pozrite sa koľko dávajú takému Obamovi...veď je to len taký chudobný príbuzný...

[smích]
- Rusko nie je stále pod kontrolou GP a treba mu sem tam niečo vyparatiť
- jednalo sa o otvorenie sezóny KHL a zápas sa mal hrať v Minsku (vzťahy Rusko-Bielorusko, ktoré tiež nie je pod kontrolou - viď veľmi silný brechot médii okolo "posledného diktátora v Európe" ► Lukašenka)
- KHL začína robiť veľmi silnú opozíciu NHL a "investície" si treba chrániť (podobne, ako banky teraz - Euroval)
- diskreditácia Ruska a používanej techniky (určite ste si všimli mnohé negatívne komentáre na ruské lietadlá, hoci sa JAKY znovu veselo používajú...)
- let bol tuším ešte odklonený (niečo podobné ako tragédia poľskej "elitnej" výpravy do Katyne a hlavný poľský rabín, ktorý mal letieť tiež, nestihol lietadlo...☺ ► podoba s chýbajúcimi judaistickými obeťami vo dvojičkách je čisto náhodná)
No a záver je vo vybičovaných emóciach, ktoré nám sprostredkovali média po páde lietadla. Neviem ako v ČR (zomreli až traja), ale u nás okolo Demitru urobili také divadlo pre ovečky, že si nepamätám, ktorému človeku po jeho smrti urobili takúto panychídu...
Proste globálny šakal mal "hody" ... [naštvaný]

255877

25.10.2011 13:16

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 31.?.?.?

Reakce na 255877

re.Kysučan..
Jaroslavská tragédia a analýzy jej strategicko-politických príčin:

odhad objektívnych príčin a subjektívnych záujmov projektu

svedkovia

vyjadrenia svedkov, odborníkov a pravdepodobne použité technológie

Hodnoť ľudsky sedlácky sám.
Nikomu never, no mne môžeš [velký smích]
Srandujem.

Pod linkami a v googli je toho na fórach o hodne viac. Objektívne príčiny, hodnotenie role jednotlivých faktorov, identifikácia dominantných a použité technológie sme v podstate rozobrali v minulých príspevkoch o futbalistoch, "hercoch, umelcoch" a iných celebriťkách..
Záznam prejavu Brzezinského! z fóra v Jaroslavle.
Trojka Brzezinski, Kissinger, Soros = bližšia periféria = autoriťky, hlásne trupky GPP(2x(11+1))?

Z nejakého [smích] dôvodu samozrejme o podrobnom rozbore Jaroslavskej a ďalších tragédii tzv.oficiálne dez-informačné médiá mlčia. Ruské sú zväčša tiež naďalej pod kontrolou tichých globálno-západných biblických majiteľov. (Ne?)daj Boh pre obyčajného novinára, aby čo i len mierne vybočil z autocenzúrnej globálnymi agentúrami definovanej línie. Môže dojsť nie len o džob.., no každý sa musí rozhodnúť..

Smrť každého človeka je samozrejme tragédiou. Blbé je, že rodiny a kolegovia si neuvedomujú skutočné dôvody a vnímajú také udalosti, ako "náhodnú" tragédiu. Kto sa nie je schopný poučiť,..
Tož.. Viď spoluobčania judaisti.. a spomienky na cyklické objektívnymi pravidlami predurčené holokaustíky. Iní majú "spomínať"cit.steve [smích] a judaisti akosi zabúdajú, resp. skrz bloky v ich kolektívnom podvedomí neanalyzujú príčiny. Preto trend pokračuje.

Systém najvážnejších ašpirantov na globálny manažment (2x(1+11)) je v odborných analytických materiáloch, čo som Ti v linkoch tu v príspevkoch povypisoval, hádam z každej potrebnej strany veľmi podrobne popísaný. Je to súčasť sylabov špeciálnych a už aj bežných škôl v krajinách Európy, JV Ázie, C a V Ázie a Blízkeho východu, ktoré som Ti menoval. V skratke to tu bolo viac krát za posledné 3 roky myslím pomerne dostatočne rozobraté.

Keď si preštudujete aspoň obecný úvod(tzv.krátky kurz), budete aj napr Hesseho a iné knihy a filmy chápať trochu reálnejšie. Realita je krásna a v podstate jednoduchá [smích]

255920

25.10.2011 17:42

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 255920

oprava:
2x(1+10) namiesto 2x(1+11)

255937

26.10.2011 0:08

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 255920

Zdravím udo,

no veď vieš - viera človeka je mocná čarodejka (Medea chráni tých, čo túžia po ZLATOM RÚNE...to si vlastne viackrát potvrdil, že určití ľudia sú napriek ich špinavej robote chránení). Ale ► všeho do času...

(Ne)ľudskí trubači šakala (jedna z podôb boha Re) ala KiSSinger,SSoros, či BrzezinSSki (asi ako píšeš, prechodný kruh medzi vonkajším a vnútorným kruhom Hórovho oka nad pyramídou,na 1 USD,vo filmoch, clipoch...) sprostredkujú vždy nejakú obeť na oltár pre svojho boha(viď teraz aktuálne Kaddáfí).
A rituálna obeť hosťom a účastníkom Svetového politického fóra v Jaroslavli v podobe hokejistov (mnohých národností/!/, čo bola pre šakala veľmi žiadaná lakota, pretože emócie "zožral" od mnohých národov a ich obyvateľov)! Mňam...

Ale ja už pomaly neverím ani sebe...
[smích]
Na druhú stranu sedliacky rozum mi hovorí, že Ti verím... [velký smích] [překvapení]

Vlastne, až teraz som pochopil, že si mi svojho času písal, že aj Ty si sedlák(hold mám niekedy dlhšie vedenie, ale som na to len sám...troška ma to ospravedlňuje...na dedine je miera...a pozostatky "zdravého" ľudského rozumu...).

Keď som si pozrel niečo z tých linkov, čo si tu pastol (grrr...neviem prečo, ale tá ruština na ich weboch je mi silne nesympatická a ťažko čitateľná, ale je to možné preto, že som sa ju musel učiť povinne), tak je z toho veľmi ťažko vydedukovať presnú operáciu a techniku prevedenia.
Ale je nad pochyby zrejmé, že média a tajné služby aj v Rusku(!) v značnej miere slúžia ešte šakalovi...

Ad Hesse:nemusíš mi na konci vykať...Ten krátky kurz som si prečítal a chcel som od Teba, aby si mi tu hodil link na nepančovaný text Hesseho knihy...☺

A bližší popis štruktúry 2x11 nie je určený pre mňa, ale pre čitateľov!Ja som si to už nejak preložil do svojej gebule... Skús sa niekedy popasovať s lopatistickejším vysvetlením pre bežných ľudí, veď na to sa pýtajú. Nie na to, či je to v sylaboch xxx škôl.
Sedliacke vysvetlenie, ako pri pive pod gaštanom, alebo pod lipou im určite povie viac. Ale to nechávam na Tvojom uvážení.

Dobrú

255966

25.10.2011 23:22

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 255868

re:Anonym 90..
Skôr by som postavil otázku nasledovne:
Čo majú tragédia pri Smolensku a Jaroslavli spoločné?

2 významné politické stretnutia krátko po sebe:

1.Snaha o Rusko-Poľské vyrovnanie nielen ohľadom Katyňe, poľských útokov na Rusko 1612 a 1812, opakované obsadenia častí Poľska Ruskom,atď.. s cieľom hľadania možností kooperácie na spoločných cieľoch a proti spoločnému nepriateľovi. Časť Ruskej elity rebeluje, čo sa týka predurčenia Ruska ako surovinového zdroja v plánoch globálneho konglomerátu vedeného starou úrokovou otrokárskou štruktúrou.

Poľské vedenie síce tradične po stáročia nevedome a vedome kolaborovalo s globálnou fašistickou "elitou" no videlo, že má problémy a hľadalo alternatívy = exemplárny výročne symbolický hromadný trest smrti v priamom prenose pre zástancov podobných existujúcich tendencii v Maďarsku, na Slovensku na Ukrajine, v Bielorusku v Srbsku, Rusku,.. Výročia sú referenčné body matricových systémov. Sú najvyššou formou vedenia komunikácie, alebo v prebiehajúcej globálnej informačnej vojne agresie. Známe a menej známe výročia rôznych udalostí sú z hľadiska existujúcich objektívnych subjektívne využívaných pravidiel obzvlášť preferované. Okrem iného šetria náklady a logicky zvyšujú efekt. Niečo ako masový emočný katalyzátor.

2. Medzinárodné fórum zamerané na riešenie problémov v spojení so západným imperiálno-biblickým ponímaním globalizácie a snaha o definovanie spoločného prijateľnejšieho konsenzuálneho konceptu blokovej spolupráce.

Nasleduje 2.exemplárny upgrade Gambitu vlastnej periférie ašpirantov na globálny manažment(odborne známej neoficiálnej organizácie s názvom GP=Globálny prediktor).

1.Gambit=holokaust logickej štruktúrnej periférie
2.fáza Gambitu=holokaust(zápalná obeta) kľúčovej časti bezštruktúrnej periférie nepriameho štatistického riadenia slúžiacej na nabíjanie mat(r)íc riadených spoločenských stereotypov emóciami-vrcholoví športovci, herci, umelci..
To je ale na dlhší a podrobnejší rozbor jednotlivých dominantných faktorov. Príklady a popisy metodo-lógii vedúcej k analýze takýchto situácii z hľadiska technológii "high" end vojenského manažmentu v jeho 6. základných kategóriách sú uvedené aj pod linkami(pod nimi sú ďalej aj linky na online odborné knižnice) v dole uvedenej odpovedi Kysučanovi na jeho otázku.

Niekto si môže myslieť, že takéto operácie proste nemôžu existovať, keďže sa akoby nestretol, alebo nezaregistroval pravidlá a možnosti skutočného života. To však na veci nič nemení. Čím vyššie v dnešnom "spoločenskom rebríčku" sa dostanete, tým ťažšie bude pre Vás existenciu uvedených technológii ignorovať, aj keď sa Vám to podariť môže. Na dôsledkoch pre Vás to však v zásade až toľko nezmení. Realita je fajn, len nie je zavše na škodu poznať jej pravidlá, aby ste neboli po generácie ako slepec v miestnosti, kde sú ob...Automaticky kráceno

255961

25.10.2011 23:39

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 255868

pokračovanie..
re2:Anonym 90..

Niekto si môže myslieť, že takéto operácie proste nemôžu existovať, keďže sa akoby nestretol, alebo nezaregistroval pravidlá a možnosti skutočného života. To však na veci nič nemení. Čím vyššie v dnešnom "spoločenskom rebríčku" sa dostanete, tým ťažšie bude pre Vás existenciu uvedených technológii ignorovať, aj keď sa Vám to podariť môže. Na dôsledkoch pre Vás to však v zásade až toľko nezmení. Realita je fajn, len nie je zavše na škodu poznať jej pravidlá, aby ste neboli po generácie ako slepec v miestnosti, kde sú občas prekážky a vy si na nich pravidelne natlčiete hubu, či vyvrtnete kotník, prípadne vypadnete z otvoreného okna. Kto chce v dnešnom zvrátenom virtuálnom zmysle slova konšpirácia veriť na náhodu, nech teda zostane konšpirátorom. Dostal slobodnú vôľu a rozum a za blbosť sa vždy platí individuálne a aj kolektívne, ak sa aspoň v tom chápeme [smích]

Inak odporúčam prejsť si uvedené materiály, ak Vás to naozaj zaujíma a po pár týždňoch si budete vedieť na Vami zadanú otázku uspokojivo a hodne reálne odpovedať aj sám. Odporúčam začať cvičnou kultúrno-manažérskou analýzou filmu Matrix(v eng.je v knižnici a dával som tu link-je pod mojim nikom), ďalej napr.Avatar, Da-Vinciho kód,atď.. Aká je ich úloha, ak si ich pozrie niekoľko 100 mil.mladých ľudí?
Pozrieť tzv. Krátky kurz a
skriptá Dostatočne všeobecná teória riadenia(základné princípy metodologicko-predikčnej analýzy),..
Vyberajte, hodnoťte a technológie riadenia individuálneho a kolektívneho myslenia a podvedomia používajte v súkromnom a verejnom, pracovnom živote podľa uváženia a podľa možnosti s uvedenými bezpečnostnými pravidlami. Môžem len potvrdiť, že je naozaj nezdravé ich porušovať. Žiadna mystika, mágia, či sekty. Proste realita. Až a pár výhrad som na nič lepšie nenarazil.

255962

26.10.2011 20:25

RE: Ano aj nie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 255962

Děkuji Vám oběma, jak (panu) Udovi, tak (panu) Kysučanovi. Vaše skryté diskuze někde vzadu mám nejraději, tam se člověk nejvíce dozví.. Jen mě mrzí, že nás není více, kteří by Vám kladli otázky, protože člověk se pak cítí trapně, že je moc zvědavý.. Měl bych tedy zásadní dotaz, zda to už konečně pořádně chápu. Začnu trochu ze široka (snad pan editor promine, slibuji, že pošlu koncem roku finanční příspěvek...). Jakožto technicky vzdělanému člověku a milovníku klasické sci-fi mi není zatěžko připustit, že existují ve vesmíru jiné civilizace, atd. atd., nebo že i na zemi probíhal vývoj lidtsva trochu jinak, než tvrdí oficiální věda (vesmírné osídlení, Atlantida atd,). Ale pořád se pohybuji v rovině materiální, tedy 3D. Až v poslední době narážím na stále více článků a nárážek, že existují nějaké jiné vesmírné dimenze, lidskými smysly nezachytitelné (4D, 5D, 6D atd.), kde se vyskytují jak kladné, tak záporné "entity". A v tom je zatím mé dilema, že se mi těžko chápe, že by mohl existovat nějaký rozumný "život", či jak to nazvat, jen v energetické podobě, bez těla. Ev. jedině, že je nevidíme svýma očima, že jsou mimo naše viditelné spektrum. Takže se ptám, pokud mohu, zda ten GPP je myšleno opravdu něco mimo naši dimenzi, či schopnosti vnímání. Pak tedy i to slavné oko patří taky někomu "odjinud"?? Chápu to dobře nebo ne?? A co se týče těch nabíjení matric negativními emocemi - někde jsem už opravdu četl, že tyto negativní entity se živí našimi negativními reakcemi (energiemi). Je to tedy opravdu tak?? Prostě něco o tom tuším, ale potřebuji konečně záchytný bod a potvrzení od někoho, komu mohu věřit, čili od Vás dvou.. Pak bych se vydal dál. Děkuji předem. [cool]

256008

26.10.2011 21:58

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinaazetbodkask 31.?.?.?

Reakce na 256008

Ak to nemyslíte ironicky.
Nechcel by som ísť do roviny science fiction. Popisované uzávery sú naozaj odborné a stretol som sa s nimi na škole. Tiež mám v prvom rade ukončené technické vzdelanie(STU automatizácia a informatika - z časti zamerané práve na umelú inteligenciu). Následne z pracovných dôvodov, ktoré som tu uvádzal sociálnu psychológiu typu špeciálnych certifikovaných firemných školení na a viacročného zahraničného kurzu metodológie psychológie riadenia. Čo tu popisujem je náplňou štandardných sylabov a skúšok.

Tzv. Globálny prediktor je pojem z odborných školení. Bolo nám to viacktát podrobne vysvetľované. To sú osoby ako vy a ja svysokou mierou chápania a ovládania tzv. MIM technológii. Žiadne sci-fi. Mali sme dve hypotézy, resp.ich mix. Buď čisto z časti generačné línie, príp. špeciálne preverení, vyškolení a vybraní následníci, alebo zvládnutie odborov biomedicínskej kybernetiky(voliteľný odbor z našej bývalej katedry) a genetiky(príp.známej telegenetiky(?)) do veľmi vysokej miery. Tak, že sa stali v podstate nesmrteľnými. Vedeli si vymieňať poškodené orgány, opravovať genetický kód pravdepodobne dokonca na báze nie len tu toľko krát popisovaných MIM technológii, snáď aj umelými technologickými protézami-nástrojmi, ako my dnes. Resp. mix. týchto faktorov. Odborné štúdie na tieto témy z elitológie(sociológie elít) a iných príbuzných manažérsko-technologických odborov tu boli nie len mnou viac krát uvádzané s linkami z rôznych univerzitných online knižníc a špecialnych politologicko-manažérskych, u nás zatiaľ nie plne voľne dostupných kurzov. Sú z časti podložené rozsiahlou faktológiu a zčasti konsenzuálne najpravdepodobnejšie deduktívne hypotézy zohľadňujúce dominantné spoločensko-prírodné tendenčné procesy a vysvetľujúce mnohé súčasné problémy a tým ich riešenia.

Pre dávnych súčastníkov sa proste táto "elita" javili byť "bohmi"(Egyptské, Grécke a iné staré báje a povesti po celom svete+archeologické úkazy, kde Vám každý technický inžinier s trochou praxe potvrdí, že verzie tzv. archeológov a h-is-terikov=h-is-tórikov sú jednoducho sprostosti vychádzajúce z spoločnosť žiaľ logicky zámerne projekčne dominujúcich absolventov tzv.humanitárneho vzdelania(?) z princípu cielené na subjektívne vnímanie a nie na hľadanie objektívnej EXISTUJÚCEJ REALITY, v čom mi hádam aj vy ako technik dáte za pravdu-napr.odchýlky planírovania základov pyramíd a oficiálne verzie spôsobov ich stavby celkovo sú proste fyzikálne, technologicky, matematicky logisticky blbosť). Egypt mal s odstupom zo všetkých najdlhšie písané dejiny(analytické možnosti kňažkej kasty) a udržateľnú (v zmysle predikcie) vládu s malými interregnami po ktorých bola prakticky v tej istej podobe obnovená. Technológie, štruktúra a hierarchia cieľov vládnutia pri hlbšej analýze dejín z pohľadu objektívne existujúceho procesu globalizácie...Automaticky kráceno

256010

26.10.2011 22:05

RE: Ano aj nie

udo1 udo32123zavinacazetbodkask 31.?.?.?

Reakce na 256008

pokracovanie..

Technológie, štruktúra a hierarchia cieľov vládnutia pri hlbšej analýze dejín z pohľadu objektívne existujúceho procesu globalizácie a jeho manažovania=riadenia sa v podstate až tak nezmenili. Predpokladá sa, že sa teda nezmenila ani štruktúra aparátu. Nie je známy efektívnejšia riadiaca štruktúra, ako dialektický tandem a polytandem. Keď systém s virtuálnym faraónom, cisárom, kráľom, prezidentom prevádzkovali podľa časti nájdených záznamov nejakých 3 tisíc rokov, prečo by v tom nepokračovali?

Toď v skratke, no podstatná je hlavne budúcnosť. Preto je dôležite, aby sme sa príliš nehádali a nestratili tak budúcnosť. No treba zároveň vedieť správne(čo najbližšie objektívnej realite) interpretovať dejinné fakty, aby sme vedeli identifikovať a riadiť existujúce tendencie.

256011

19.10.2011 23:54

RE: Ano aj nie

udo1 udo321123zavinac azet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 255432

Pozriem sa na vaše materiály trochu lepšie. Naše máte k dispozícii keď kliknete na môj nik v zozname príspevkov. Viac-krát som uvádzal linky. Máte aj môj mail. No základ má cca. 400 strán a bližší okruh cca.5000 na rôzne kľúčové témy riešenia spoločenských problémov-finančno-ekonomických, sociálnych, dôchodkových, politických, filozoficko-psychologických, ekologických, zdravotných,.. dokopy cca.50 kníh a niekoľko sto aktualizovaných analytických prác na uvedené témy. Video záznamy prednášok z bežných škôl a univerzít a pár medzinárodných politických konferencii. Je to open source. Použite podľa uváženia pre obecné a vlastné potreby za v hlavičkách dokumentov uvedených sociálno-bezpečnostných podmienok.
Snáď by sme mohli spolupracovať..

Pekný večer prajem.

u.

255572

18.10.2011 13:12

RE: Ano aj nie

Osel 213.?.?.?

Reakce na 255374

Ano, trochu nesikovne som sa vyjadril.

On sam asi skutocne nemohol v Bruseli vyjednat nic -- od toho tu boli Radicova a Miklos -- ale mohol viac jednat v ramci koalicie, aby jednotne a spolocne pozadovali ulavy ci vynimky, a ked Brusel povie "nie" , tak aj oni jednotne povedia "nie". Proste viac vyargumentovat, a pouzivat aj politicke, nielen ekonomicke argumenty.

Lenze Radicova je prilis slusna, aby dokazala odolat zrejme brutalnemu tlaku z Bruselu, naviac, ako to napisali v jednom clanku "Radičová sa rozhodla, že namiesto zastupovania slovenskej vlády v Bruseli, bude zastupovať Brusel v slovenskej vláde.". Ze aku lobotomiu podstupil Miklos, to vobec nechapem, povazoval som ho za celkom silnu osobnost, ktory sa nezlakne len tak nejakeho natlaku.

Takto postupovali roztriestene, a vysledok je ubohy: namiesto aby sme mali vladu a nemali (ci mali zmakceny) euroval, mame euroval a nemame vladu.

Ist na hranicu za svoju ideu je pekne; ale nie zato si platime politikov. Ti by mali dosahovat maximum mozneho -- podla toho ich treba hodnotit.

Slovenski politici sa musia naucit, ze politika nie je nechat sa ukrizovat za svoju ideu, ale neustale manevrovanie, a pripravovanie si pozicii VOPRED, nie az ked je zle. Je to praca na 25 hodin denne....

255404

19.10.2011 0:18

RE: Ano aj nie

xml 176.?.?.?

Reakce na 255371

Poprosím zhliadnuť tlačovú besedu Slovenskej Národnej Strany, ktorá sa nejak zabudla hlbšie a častejšie komentovať v "slovenských" mas(akýchkoľvek)médiách na stránke TA3 (TU) alebo na stránkach TV-SNS (TU).

Osvetluje mnohé súvislosti.

K Sulíkovi a Sas [smích] Sulík je dlhoročný rodinný priatel Radičovej/Karafiátovej/Kohnovej (balóniky) preto považovať jeho akt "vzbury" za čokoľvek iné ako chladný politický kalkul je hodné iba naivného hlupáka, presne takého aký ho bude znova voliť, a že ich po tomto jeho ťahu môže byť dvojnásobok vysvetluje celé QUI BONO [naštvaný]

255450

19.12.2011 16:07

RE: Ano aj nie

citatel 193.?.?.?

Reakce na 255371

Myslím si že Sulík neurobil chybu, pretože Radičová v Bruseli dala súhlas so zmluvou a následnou ratifikáciou. Síce tam zároveň povedala, že jedna strana s tým zatiaľ nesúhlasí.Radičová si myslela, že použije opäť svoje tentoraz tretie vydieranie(1.Trnka, 2.Daň.úrad)a že Sulíka donúti(ako ho donútila držať balónik, ale tentokrát sa nedal) Takže bolo už neskoro niečo vyjednávať, keď už bolo rozhodnuté.
A k článku autora:
Myslím si že je dobrý, náučný.Vďaka.
Dodal by som, že ešte silnejší a nebojácnejší politik je Nigel Farrage.
Oplatí sa pozrieť.http://www.youtube.com/results?search_query=nigel+...

258914

18.10.2011 1:16

Sulík

Dudo 95.?.?.?

Sulík sa stáva na Slovensku morálnou autoritou.

255373

18.10.2011 6:21

RE: Sulík

lindsay 116.?.?.?

Reakce na 255373

Prvni vynikajici Slovak byl bez pochybu pan General Stefanik. Je zrejme ze pan Sulik hodla nasledovat. Gratuluji od srdce a ten komentar z The Australian? Vvzdyt je to pouze banda prodejnych nevzdelanych negramotu. Dobre vzdelani, poctivi novinari by si tak nedovolili psat

255376

18.10.2011 10:07

RE: Sulík

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 255376

nechcem ti do toho kafrat, ale ak tvoje vzdelanie v historii siaha len po stefanika, nie je divne, ze si dokazal tychto dvoch ludi prirovnat ci porovnat.
A euroval je kravina ako londyn, ci so sulikom alebo bez.

255388

18.10.2011 13:16

RE: Sulík

Osel 213.?.?.?

Reakce na 255373

Sulik vstupoval do POLITIKY, a tam sa ma stat autoritou.

Ked chce byt moralnou autoritou, ma sa venovat knazskej drahe, alebo profesure moralky, alebo mucenictvu alebo comukolvek, kde side-effecty jeho cinnosti budu menej drvive....

255405

18.10.2011 7:53

hmm

nezalezi 85.?.?.?

Sulik je obycajny populista.... do volebnej kampane isiel s legalizaciou drog, homosexualnych manzelstiev, jednoducho s nosnymi multikulti temami, ziskal hlasy mladych prvovolicov a ked vstupili do vlady, ako prve poobsadzoval na statne dobre platene fleky svojich znamych..... A ked sa ozvali hlasy proti tomu zvnutra jeho vlastneho poslaneckeho klubu, tak ich vylucil /Matovic/

Sulikov postoj je obycajny populizmus a detska naivita....

Co sa tyka samotneho eurovalu, kazde riesenie tohoto problemu je zle, pretoze samotny euroval je zly.... ide iba o to, ktore je horsie...

255381

18.10.2011 10:57

konečně střízlivé hodnocení Sulíka and Company

r.m. 62.?.?.?

Reakce na 255381

Celá ta zdejší pravice je jen parta asociálních zlodějů. Nečas s Drábkem vykopli 120 000 invalidních důchodců na pracák. Nemocný jsou pořád stejně, takže živoří na životním minimu bez vhodný stravy i léků. Za to bych je velmi rád ztrestal špagátem. Za genocidu celé jedné skupiny obyvatel.
Kalousek tím získal dalších 17 miliard, třeba na další předražený izraelský kulomety to Pandurů. Stejně předražené izraelské zboží jako u tanků T72 (kulomety a systém řízení palby) U téček to byla "italská" firma s izraelským kapitálem.

255395

18.10.2011 13:53

RE: konečně střízlivé hodnocení Sulíka and Company

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 255395

>Kalousek tím získal dalších 17 miliard, třeba na další
>předražený izraelský kulomety to Pandurů
a pro cirkve. [bliji]

255407

18.10.2011 13:02

RE: hmm

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 255381

re:nezalezi..
Hej, to je jasné, súhlasím.
Treba R.Sulíka a osoby okolo neho opatrne sledovať, aby ich náhodou nenapadlo nechať sa nevedome, či vedome zneužiť lokál- a globálfašounmi pri vlne možnej širšej podpory v populácii (za predvedené pekné gesto) pri nastávajúcich voľbách na nejaké neskoršie plánované? nekalé protispoločenské politické ciele.

255403

18.10.2011 19:35

RE: hmm

nezalezi 95.?.?.?

Reakce na 255403

asi tak....ja som osobne hlasoval v referende proti vstupu do EU, euroval a jeho rozsirenie nepovazujem za stastne riesenie, lebo v prvom rade sa tym zachranuju banky.

A aj sam megapodvodnik Soros /ktory prehlasil ze pocas krizy zarobil vyse miliardy dollars/ prehlasil, ze je lepsie ked skrachuje stat, ako keby mala skrachovat banka......

Lenze sme v EU a cesty spat niet.

255421

18.10.2011 23:04

RE: hmm

Dudo 95.?.?.?

Reakce na 255381

Tak v prvom rade, nebojuje za legalizáciu drog, ale za dekriminalizáciu užívania marihuany. Marihuana nieje o nič väčšia droga ako alkohol, alebo tabak. Je vedecky dokázané, že fajčenie marihuany pomáha ľuďom z množstvom chorôb. Napríklad ľudia krorí majú v tele roztrúsenú sklerózu a majú neovládateľné trasenie končatín, tak po vyfajčení jointa sa cítia výrazne lepšie a triaška ustane. Takisto má pozitívný vplyv aj na určité typy rakoviny. Marihuana, čiže konope má z technický plodín najväčšie množstvo využitia v priemysle a v medicíne. Zisti si bližšie info o využití tejto rastliny, a potom argumentuj.

255437

19.10.2011 7:35

RE: hmm

nezalezi 85.?.?.?

Reakce na 255437

laskavo rob rozdiel medzi technickym konope siate, ktore sa pestovalo starocia na kazdej slovenskej dedine a konope indicke, ktore pestuju fetaci....

a o tzv, kladnych ucinkoch kanabisu sa nebudem bavit, je to vsetko z rise fantazie

255480

19.10.2011 18:45

RE: hmm

dudo 95.?.?.?

Reakce na 255480

A konope siate je povolené?
Inak nemáš pravdu, čo sa týka liečivých vlastností konope.
Preštuduj si niečo o tom, a zisti si históriu kriminalizácie konope za posledných 100 rokov. Tabakové výrobky a alkohol majú omhoho škodlivejšie účinky ako THC, a predsa sú povolené.

255549

19.10.2011 20:53

RE: hmm

nezalezi 95.?.?.?

Reakce na 255549

ano technicke konope pestovat mozes, len musis oboznamit s tym nejaky urad....co myslis ako sa vyrabaju konopne lana alebo konopne izolacie do stavebnych konstrukcii ???

Konope siate ma vysku vyse 2m, pevnu byl, ktora je vystuzena vlaknami, musi sa mocit vo vode /preto sa konope mocilo na tzv mocidlach na potokoch pri dedinach/ a ked sa byl rozpadne, ostanu pevne niekolko metrove vlakna, z ktorych sa niekedy tkali latky a dnes sa vyraba izolacia. Skoro vobec neobsahuje THC. Mozes ho zhulit cely vagon a akurat sa otravis CO.

konope indicke vyrastie max do 1m, jeho byl vobec neobsahuje vlakna....

Co sa tyka kriminalizacie konope, je to spravne, lebo zhulenu apaticku mladez, ktora nema zaujem o okolie a iba cumi do blba nechcu vychovavat nikde.

Kazdy fet posobi na mozgove bunky, ktore nici. Ci je to alkohol alebo konope. Normalne cigarety obsahuju nikotin, ktory posobi na mozog stiumulujuco a nesposobuje schizofreniu.

Aj konopne a aj nikotinove cigarety produkuju dym, ktory obsahuje decht a ine rakovinotvorne latky.....ale na rozdiel od konopneho fetaka, fajciar klasickych cigariet sa po cige nerehli ako nepricetny alebo nedostava schyzoidne stavy a depresie

255559

22.10.2011 23:52

RE: hmm

radical13 85.?.?.?

Reakce na 255549

zbožňujem tento argument - iné dve drogy sú povolené, tak povoľme aj tretiu. podľa môjho zdravého rozumu ak vieme, že sa ľudia legálne otravujú nebezpečnými látkami, tak je riešením znížiť spotrebu týchto látok, a nie zlegalizovať ďalšiu..

a čo sa týka úžasných účinkov kanabisu na rôzne zdravotné problémy, môže to byť pravda, ale je nesmierne zaujímavé, že o nich nehovoria vedci, ale len obhajcovia "dekriminalizácie", ktorí sú často sami konzumentmi..

255781

23.10.2011 22:24

RE: hmm

Radim 91.?.?.?

Reakce na 255480

vidim, ze vies o com hovoris. poznas velmi dobre tuto temu, kedze vies oddelit technicke konope a travu pre fetakov / a preto nemas problem ju zmiest zo stola jednym pohybom ruky alebo jednou kratkou vetou.

Sulik teda, bohuzial, nevie o com hovori, a preto dekriminalizovanie marihuany je len predvolebny tah, aby ho volili fetaci - a len preto sa dostal do parlamentu?

Odmietas hovorit o tejto teme preto, ze o nej nic nevies. Nic. Poznam istitucie kde by si sa uplatnil, tu sa diskutuje o veciach, na ktore mame nazor. Ked neviem, nemudrujem.

255806

24.10.2011 20:59

RE: hmm

Dudo 78.?.?.?

Reakce na 255806

Miera možnej závislosti na marihuane sa považuje za ľahkú a významne slabšiu než napr. závislosť na tabaku, alkohole, kokaíne alebo heroíne.

Možná závislosť je asi taká veľká, ako závislosť na káve alebo čokoláde. Marihuanu by som vôbec nenazýval fet.

Ty si ten kdo nevie o čom hovorí. Zvýťažkou marihuany sa vyrába množstvo liečiv, mimochodom, aj liek proti rakovine.

255864

18.10.2011 8:03

to je všechno hezké

g 195.?.?.?

to je všechno hezké, jako gesto je to fakt působivé. Ale Slováci s Radičovou fakt jinou šanci neměli. Odstrašující příklad Irska, kde po prvním referendu o Lisabonu došlo najednou k rozvratu ekonomiky platil i na Klause a Slováci by brzo zjistili, jak je má EU v hrsti.
[oči v sloup]

255382

18.10.2011 9:18

Významné gesto malého národa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Souhlasím s autorem článku, že se pan Sulik zachoval statečně. Jeho gesto umožnilo, mimo jiné, na okamžik odhalit pravou tvář EU. Stejně jako v případě postoje našeho pana prezidenta. V článku se mluví o tom, že pan Sulik zachoval čest. Čest je součást duševního bohatství jednotlivce i národa. Nic si za ní nekoupíme, ale pro někoho má vysokou cenu, takže jí neprodá i když ho okolí k tomu nutí všemi prostředky. Ve filmech takový tlak vyvíjí většinou gangsteři a zlosynové všech podob. Mám tomu rozumět tak, že vrcholní představitelé národů Evropy sedící v evropském parlamentu jednají vůči obyvatelům EU jako gangsteři a zlosynové? Pokud ano, jakou cenu má občan EU?

FML

255385

18.10.2011 10:39

RE: Významné gesto malého národa

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 255385

Občan EU, zejména je-li to heterosexuální, daně platící a pracující jedinec, má cenu jen jako plně nahraditelný člen stáda pracujícího dobytka. Nic více, nic méně. Je to hrozné, ale bohužel je to tak.

255391

18.10.2011 14:36

RE: Významné gesto malého národa

abc 188.?.?.?

Reakce na 255385

Farage: Barosso buduje v bunkri europarlamentu světovládu a Sulík jej dal motto. http://tvina.sk/index.php


O zásadách při Eurovale, pri ktorých sa lámali v slovenskom parlamente charaktery, zákony aj ústava, protože o tom istom zákone, mluve, ktorá neprešla hlasovaním, sa môže hlasovať najskôr až o pol roka. Keby bol Sulík taký hrdina, dal by podnet na ústavný súd, aby zrušil uvedené protiprávne hlasovanie. Stačilo by mu na to 30 podpisov poslancov,a práve 30 statočných ich hlasovalo v brlohu lupičov" proti zmluve s orgánom EFSB, ktorým bude povalená celá dlhová únia. http://tvina.sk/index.php?program=6&video=2399...

255409

19.10.2011 12:57

RE: Významné gesto malého národa

Moniker 213.?.?.?

Reakce na 255409

Sulik bohuzial nemoze dat podnet na ustavny sud, lebo ich nie je 30, ale len 25.
SNS, ktora tiez hlasovala proti eurovalu, sa uz tesi na vladnutie s Ficom, takze odmieta dat podnet na ustavny sud.

255519

18.10.2011 16:29

RE: Významné gesto malého národa

Osel 213.?.?.?

Reakce na 255385

" Jeho gesto umožnilo, mimo jiné, na okamžik odhalit pravou tvář EU. "

Suhlas; je to taky 21. august 1968... len mozno dosledky budu vacsie...

255411

18.10.2011 17:19

RE: Významné gesto malého národa

ivanhoe 95.?.?.?

Reakce na 255385

aká statočnosť, aké gesto; pravá tvár EU je pomerne ľahko čitateľná pre priemerne inteligetného človeka. Či ide o česť a statočnosť ukáže čas.Ten je dobrý sudca aj liečiteľ rôznych naivných názorov. Pravda je krutá, v eurozóne si jej člen a to predovšetkým ekonomicky slabšie štáty môžu vybrať len menšie alebo väčšie zlo.Menšie zlo euroval odsúhlasiť, väčšie neodsúhlasiť. Pokiaľ si dovolia prejaviť svoj názor, silné štáty, ktoré im spravili láskavosť, že ich k sebe láskavo zobrali do partii (EU), to vyhodnotia ako bezhraničnú drzosť a bezočivosť a v krátkej dobe ich slangovo povedané dajú dole ( viď množstvo príkladov u štátov, ktorí sa stavali na zadné) - ratingami, úrokmi, presťahovaním výroby k ešte väčším ekonomickým chudákom (Balkán), negatívným hodnotením vo všeobecnosti atď.Ako a prečo tak zareagoval Sulík, za tým je veľký otáznik, zrejme nie náhodou a živelne, pretože tieto vyššie uvedené veci určite vedel. Otázkou je aj prečo, akože taký veľký ekonóm nemá vysokoškolské vzdelanie ale len nejaké 2-3 ročné v podstate nadstavbové štúdium.

255414

18.10.2011 10:24

tož tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player-2.php?id=2460893&drm=%20Je%20to%20humus%20...%20-%2018.

255390

18.10.2011 10:39

Sulik

bogy bogy (zavináč) inmail (tečka) sk 195.?.?.?

Mna Sulik milo prekvapil svojou neustupnostou. Pravda je ze Sulik nie je z taky dobrodej ako by sa zdalo. Bol to on co inicioval zavedenie super hrubej mzdy v SR. Bol to on co chcel legalizovat marihuanu a homosexulne zvazky. Nevedel sa obliect ked mal medzistatnu navstevu. A nevedel sa ani spravat v sulade s bontonom. Nemal som ho rad. Napriek tomu ma ale naozaj velmi milo prekvapil ze bol proti Euro Valu. Jedine on nazval vsetko pravymi menami. A vsetko polopate vysvetlil. Ostatni politici len zahmlievali s emotivnymi recickami a strcili hlavy do bruselskych zadkov. So zvedavy ako sa situacia ohladom novych parlamentnych volieb v SR vyvinie.

255392

18.10.2011 23:20

RE: Sulik

Dudo 95.?.?.?

Reakce na 255392

...Bol to on co inicioval zavedenie super hrubej mzdy...

Čo ti na tom vadí? Veď len ľudia uvidia koľko stojí ich práca ich zamestnávateľa. A zároveň zistia, koľko z ich mzdy strháva štát na odvodoch.

...Bol to on co chcel legalizovat marihuanu...

Marihuana obsahuje množstvo liečivých zložiek. Spýtaj sa svojho doktora. Napríklad sa ňou liečia určité typy rakoviny, alebo roztrúsená skleróza. Prečo ti tak vadí, že liečivá rastlina je na zozname drog?

...homosexulne zvazky...

Nemám nič proti ľuďom ktorý aj tak dlhodobo spolu žijú, ak to chcú mať legálne.

...Nevedel sa obliect ked mal medzistatnu navstevu...

Tak tento argument ani nestojí za vyvrátenie. To je to najpodstatnejšie čo ma na Sulíkovi zaujíma !!!

255439

19.10.2011 14:53

RE: Sulik

nezalezi 85.?.?.?

Reakce na 255439

superhruba mzda je hlupost. Cesi od nej upustili. Treba sa ich spytat, ze preco.

Canabis, konope indicke....je to halucinogen, sposobujuci depresivne stavy, veduce k schizofrenii.

Vymiela mozog. Na sluzobnom byte svojho casu som byval s chlapikom 10 rokov huliacim konope. Nevedel vymenovat dni v tyzdni....

co chcu mat legalne ? Legalne mozu byvat spolu aj teraz....ale institucionalizovat homosexualne zvazky je proti vsetkemu. Je to institucionalizacia neprirodzeneho a zvrateneho. Pretoze po institucionalizacii homoparov budu nasledovat dalsie poziadavky....vola sa to salamova metoda.

255529

18.10.2011 10:44

Historia sa opakuje

MarekP 212.?.?.?

Zas si raz niekto povedal:
A co i dusu dam v tom boji divokom,
Volim nebyt ako byt otrokom.

A ja by som ako poznamku k euro politikom dodal:
Hoj mor ho detvo mojho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu.

255393

18.10.2011 12:42

?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Tím, že odmítl euroval Sulík nahrál Bruselu na smeč. Ihned potom Brusel prohlásil, že se musí v EU změnit hlasování, aby nějaká malinká zemička nemohla držet v šachu celou EU [chechtot]

255402

19.10.2011 4:53

RE: ?

p. 125.?.?.?

Reakce na 255402

...uz to tady bylo , mala zemicka kdesi a prodali nas Hitlerovi...a tak se historie opakuje....

255463

18.10.2011 13:40

tož tak 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

http://www.agapebrno.cz/getattachment/801ef041-b45d-40e6-8de6-ddb21fc956a2/CESKA-OTAZKA-2000.aspx

255406

18.10.2011 15:23

Neverím

U 85.?.?.?

že pragmatický egoista, ako je Sulík, sa nechal odstaviť od koryta kvôli cti a principiálnemu postoju. Čo sa týka "daného slova" a predvolebných sľubov, väčšinu ostatných sľubov, najmä dekriminalizáciu marihuany, vďaka ktorej dostal značné percento hlasov najmä s radov študentov a mladších voličov, odhodil hneď po voľbách ako špinavú handru. Iba v tomto prípade urobil zásadový krok, čím napohľad utrpel značné aj hmotné škody. Prečo asi? ... Niekto v pozadí mu to asi štedro vynahradí. Najjednoduchším a veľmi pravdepodobným vysvetlením je, že mal skrátka a dobre odlišné direktívy ako ostatní - pravdepodobne z Washingtonu, ostatní s Bruselu - a preto napohľad absurdne neustúpili ani jedni ani druhí a prišli o moc.

255410

18.10.2011 18:06

V ceskym i v slovenskym krateru se ted dejou veci .....

Satanist 50.?.?.?

a nejhorsi na tom vsem je, ze i kdyz to pravdive pan Sulik vsem naserviroval bez ubrousku na hube Brusel a Europska unie diky tem zkorumpovanejm zlodejum ktery jste pustili k erarnim korytum aby rozkradli a rozprodali republiku jak v CZ tak i v SK i nadale vytira prdel ...... Uz by se s tim aby narod zkorumpovanej a zlodejskej erar nevokradal a ke vsemu nemel vas vsechny za hajzl papir melo neco delat nez bude pozde! [naštvaný]

255415

18.10.2011 19:47

Uz ma presla chut!

Peptalkin 62.?.?.?

Krista, mal som napisany siahodlhy prispevok, ale kedze som zabudol ako sa vkladaju URL odkazy, tak som si chcel pomoct kliknutim na "Jak vkladat odkazy". Skusal som kliknut strednym tlacitkom mysi vo FF a nic, na novej krate mi zobrazil obsah domovskej stranky. Tak som klikol standardne lavym a ked som sa potom chcel vratit naspat, tak mi ten krok nenavratne odstranil napisany prispevok.
DAKUJEM za taku chujovinu. Skutocne uzasna fičúra! Mozem to drbat, aby som to znovu pisal. [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] To sa neda spravit tak, aby mi ten odkaz otvoril nezavisle na inej karte, ked si na odkaz kliknem strednym tlacidlom? keby som to bol vedel, dal by som si cely text predtym do schranky!

<<<--- http://www.uloz.to/m/peptalkin/video --->>>

255422

18.10.2011 20:32

RE: Uz ma presla chut!

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 255422

Možná, že stál příspěvek za ho@vno a tak Prozřetelnost dopustila,ale nechci být zlý a jízlivý!
Chtěl bych připomenout a možná mnohé z vás požádat, držte se zde
zásady, která je nahoře vepsána , jako motto!


PIŠTE JEN MÁTE-LI CO ŘÍCI!!!!

Je to někdy úděsné, když nečtu Zvědavce několik dnů, teď přijdu, a začnu se prokousávat tou někdy nekonečnou přehlídkou žvanění a plytkého klábosení o ničem a mezi tím, hledám příspěvky, které za něco stojí, jako drahé perly! Važme si Zvědavce, že máme nějakou platformu, kde je možné se něco nového a zajímavého dozvědět a nezaplevelujme si možnost svobodné výměny názorů!
Též editor by měl být daleko údernější a necenzurovat, ale "očistit" příspěvky od balastu, který jistě dokáže snadno posoudit a rozlišit, co je podstatné a přínosné a co jsou často i pouze slova, grafomanského, nebo nasíracího charakteru!
Nemyslím zde tento apel zle,i sám, když po sobě něco čtu, zjistím, že jsem raději neměl nic psát, protože přínos do diskuze je slabý.Tak se nad sebou všichni zamysleme a přestaneme tolik plkat! [smích] [smích] [smích]

255425

18.10.2011 20:31

So Sulíkom to zas až taká pravda nie je.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Sulík pred hlasovaním pripustil, že podporí za určitých okolností euroval, bola to len nešikovnosť (alebo zámer) jeho koaličných partnerov že neprijali podmienky p. Sulíka aby euroval podporil. Jediný kto skutočne stál dlhodobo proti eurovalu bol Ján Slota a jeho SNS, ale zdá sa že to málokoho zujíma. SNS tiež nezahlasovala za euroval a kokonca o tej možnosti ani nekoketovala ako SaS so Sulíkom. Sulík a jeho SaS zas neskutočne zbedačuje národ svojími antisociálnymi zákonmi, pre Slovensko sa nič lepšieho nemohlo stať ako to že táto antisociálna vláda konečne padla.

255424

19.10.2011 13:04

RE: So Sulíkom to zas až taká pravda nie je.

moniker 213.?.?.?

Reakce na 255424

Aaaaa. Mame tu obdivovatela arcizlodeja Slotu. Ten si uz nakradol tolko, ze by nejaky euroval utiahol aj sam [velký smích].

Sulik vyhlasil, ze je ochotny pristupit na navysenie eurovalu 1, pokial sa vladna koalicia zaviaze, ze jednotne nepodpori euroval 2. To su tie podmienky. A vsetci dobre vieme, o co ide v pripade eurovalu 2.

255520

20.10.2011 18:38

RE: So Sulíkom to zas až taká pravda nie je.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 255520

Nuž o tých zlodejinách za krátkej doby tzv. demokracie na Slovensku by sa dala napísať aj knižka. Slotovi dookola vedia pripomínať tzv. nástenkový tender (mimochodom nič protizákonného na ňom nebolo) a predaj emisií údajne pod cenu (dodnes nikto nepreukázal tzv. vyššiu ponuku dokonca ani žiaden relevantný doklad o tom že MR a ČR predali emisie drahšie).
Poďme ale na to ako za Dzurovej vlády sa predalo SPP o cca 40% lacnejšie ako bola trhová cena, strata na kurzovej strate, predaj Slov. Elektrárni za 1/7 skutočnej ceny, predaj Slov. Telekomunikácii pod cenu atď.
Turul takže radšej hamuj so svojim komentárom, ale asi sa držíš hesla "podľa seba súdim teba".
Sulík eurovalu nezabráni a ani Slovensko, keď o tom rozhodnú väčší hráči tak Slovensko musí len poslúchať, otázka je načo sme sa hnali do EU a eurozóny?

255643

18.10.2011 21:21

eu

Destanov destanov (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

oceňuji sulíkovo vzepření proti eu. sám ji nemám rád. i když od článku jsem čekal větší rozbor situace než jen nadávky a negativní citace z novin proti slovensku. spíš by mě zajímalo proč tak slovensko hlasovalo a co by se opravdu v reálu stalo, kdyby řecku eu nepomohla...bankéřům a ekonomům už totiž nevěřím ani nos mezi očima...no to se asi nedozvíme. ale to s tím klausem teda nechápu...co nám na něm slováci závidí??? jeho sbírku propisek? [smích]

255427

18.10.2011 21:23

Sulik nema na tom co sa stalo vobec ziadnu zasluhu

calimero 78.?.?.?

len sa zviezol na vlne a prihrial si polievku(musim priznat ze obratne)

Bratia Cesi, Sulika oslavujete kompletne nepravom nezasluzi si to, nie je toho hoden.

Hybnou silou vsetkeho co sa stalo na Slovensku s eurovalom boli machri z USA. USA potrebovali ukazat svetu ze EU je bezzuba ked akysi narod s poctom obyvatelov nie vacsim ako jedna stvrt poriadneho mesta ju moze kompletne znefunkcnit.

Vlada Ivetky, mimochodom kompletne proamericka a amerikou dosadena, (pre tych co nevedia, tak Ivetka je okrem ineho byvala sefka Sorosovej nadacie na SVK) bola tomuto zameru jednoducho obetovana. Americania vedeli ze slovensky parlament schvali Euroval pohodlne so Sulikom alebo bez neho. Co potrebovali, bolo aby ho aspon v prvom kole neschvalil a tak hodili Ficovi, ktory s USA moc nepecie (rozhodne nie tolko, ako Dzurinda) kost v podobe vidiny padu slovenskej vlady. Fico sa chytil aj s navijakom a vysledkom je to, co sa stalo.

Takze nie Sulik, ale USA a Fico mozu za prvotne neschvalenie eurovalu. Sulik sa iba zviezol, ale inak na priebeh veci nemal vobec ziaden dopad. Ak by Zradicova nespojila euroval s doverou vlady, co rozhodne nemusela, ak by to nedostala prikazom z USA... (aj ked pravdou je, ze to urobila rada vyhrazala sa niecom takym uz davno ale sede eminincie z SDKU jej to zatial vzdy zatrhli) tak by Fico za euroval zahlasoval uz v prvom kole a ziadna Slovenska euroval-show by sa nekonala.

Nastala pomerne vzacna situacia kedy si vsetci zucastneni prisli na svoje (okrem ovcanov samozrejme)

-Iveta uz od cias trnko-krizy hladala zamienku ako dostojne rozpustit vladu a rozbit zlepenec. Nasa vlada bola v tejto podobe totiz tak neschona, ze sa im zadrhavali aj take zakladne (pre vladu) veci, ako privatizacia a ine tunely... V neposlednom rade na Radicovej osobnbe bolo v poslednom case dost vidiet, ze ma toho vsetkeho po krk a viditelne za ten kratky cas vo vlade zostarla o 10 rokov. Nemala zdaleka na ten post a dostala sa tam len pre to, ze tam SDKU nemohlo poslat medzi narodom uz neunosne zdiskreditovanu babku USA, Dzurindu, ktory celemu tomu SDKU cirkusu stale sefuje, ale nasadil si menej zdiskreditovanu masku Radicovej.

-Fico dostal svoj pad vlady, rosada so schvalenim a neschvalenim eurovalu mu mozno zahybe percentami v radoch desatin ale to si pri sucasnom stave moze dovolit.

-Zhulik v eurovale konecne nasiel nieco do coho by mohol zahryznut svoju inak bezzubu politiku z ktorej az doteraz priam kricalo, ze si zalozili stranu iba na kseft. Pravdepodobne sa tymto zachranil pred osudom strany na jedno pouzitie (typu ANO) a parlament ma v dalsich volbach viac menenj isty. Ale inak mal na tom co sa stalo asi taky podiel ako tatranska populacia svista vrchovskeho na porazke fasizmu.

-USA .... Brusel je taky ocelovy kruh v nose EU za ktory nas financni-smelinari z USA vodia ako byka na retazi tam kam potrebuju. Ten kruh ale este nie je dost silny a prave aj vdaka tomu co sa stalo na Slovensku teraz bude tento kruh volat po svojom posilneni a dalsom okliestovani pravomoci lokalnych parlamentov.

255428

21.10.2011 21:49

RE: Sulik nema na tom co sa stalo vobec ziadnu zasluhu

nik1 89.?.?.?

Reakce na 255428

Hm, netreba hneď a doslova prekladať a vulgarizovať Chelemendikové politické analýzy ...

255742

18.10.2011 21:33

co tak trochu sedej ?

data8 195.?.?.?

ja si skromne myslim ze euroval bola len prilezitost pre M.Dzurindu z SDKU ako si vyriesit vnutrostranicky boj su stupencami Radicovej, ktorej podpora vo vnutri strany silnela na jeho ukor. Sulik nema politicke skusenosti, nevie hrat tak dobre sachy, bol uz pripraveny spravit politicky kotrmelec "rozmyslel som si to" nechal sa do toho vmanipulovat, Dzurinda pritvrdil a dal mu podmienky, ktore nemohol akceptovat. Pochybujem ze si Sulik zelal predcasne volby, ci uz z pohladu financii strany, alebo mozneho prilevu euroskeptickych volicov a aj im aj dost dlho nedochadzalo ze koncia. Tiez sa mi zda mimoriadne neobvykle aby sa spajala dovera vlade so zakonom, ktory nieje vo vladnom programe a hlavne za takych podmienok ake vo vlade boli, v tom mal tiez asi prsty Dzrunida alebo Miklos. Kazdopadne marcove predcasne volby budu zaujimave, hlavne to s kym sa SMER spoji ...
Nieje to tak davno co Sulik rusil volebne sluby a obhajoval to tym ze "radsej ustupim, akoby som volicom vysvetlovola preco som pustil k moci Fica"

255429

18.10.2011 22:19

Jak se Vám líbí?

Big sister 83.?.?.?

Vložený obrázek

Parádní investice. [mrknutí jedním okem]

255430

18.10.2011 23:29

RE: Jak se Vám líbí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 255430

Moc pěkná [smích] V sobotu jedu demonstrovat do Prahy, možná by se mi tam hodila [mrknutí jedním okem]

255441

19.10.2011 0:53

RE: Jak se Vám líbí?

Blažková 89.?.?.?

Reakce na 255441

Taky bych se jela podívat... jede někdo z OV?

255453

19.10.2011 2:39

Odmitnout pratelskou pujcku od mezinarodnich zlodeju je na povazenou.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Podle radiovych zprav jsem zjistil,ze slovenska vlada odmitla uver od svetove banky,ouha, to je vazna vec ,nechtit si nasadit chomout celosvetoveho globalniho- otroctvi, od Bruselske odbocky na svetovladu.Svet je zbankrotovateli a zejmena USA, kde se jen tak narychlo odhaduje,ze "derivatis" -zlodeji,rozkradli na 600 trilionu dolaru,ono, to ve zkutecnosti muze byt mnohem vic,takze,jak vubec pro normalniho smrtelnika vypada trilion dolaru?
A billion dollars...
Vložený obrázek
One TRILLION dollars...
Vložený obrázek
Tak, a ted si predstavte tech, pokud verime na spravne cislo,tech , 600 trilionu.
A,ted si predstavte,zda to zaplatime, co by obcane globalniho sveta, v kolikate generaci? Take za trilion roku?
Prakticky to bude nekonecne otroctvi,co predame mladym lidem a pristim generacim, ktere se nam podekuje a nebo na programu celosvetoveho dragovani lidstva se ani neozvou.Neni divu ,ze uz ted ,takovy majitele farmatickych gigantu berou prijemkolem 600 milionu dolaru,zajimave cislo,ze ano.
http://www.dailymail.co.uka-The $600 million man:Meetthe country`s ten highest paid bosses....Jen za minuly rok na radu odborniku nakoupily vlady za billiony ockovacich latek proti "velmi nebezpecne chripce" a vse po lhute zkoncilo na smetisti, mimo jine,jina farma v Rakousku- laborator, rozeslala kontejnery s nakazou do nekolika zemi,vse v ramci cesty k jedne svetovevlade a celosvetovym,pristim otrokum.
Heslo:Vsak,on to nekdo zaplati,zde neplati,platit budem MY!!!

255456

19.10.2011 7:08

Nechápem

Dudo 95.?.?.?

Zamyslite sa prosím všetci na tomto fóre, ktorí sú proti Sulíkovi.

Prvý krát sa stalo, že nejaký Slovenský politik bol zásadne proti schváleniu zákona ktorý je evidentne proti záujmom jeho krajiny, a jeho neuzákonenie je v prospech všetkých ľudí tejto krajiny. Bol proti zákonu ktorý nieje len jednoznačne zlý, ale je aj úplne nemorálny. Ako jediný šiel proti svojim v koalícií, ale aj proti opozícií. Zákon o eurovale bol proti programovému vyhláseniu vlády kde sa píše že vláda nebude zadlžovať krajinu a tým aj jeho občanov. Ako jediný z vlády, a to je paradox, toto považoval za podstatné.
Trval na svojom aj keď vedel že to bude mať politické dôsledky pre neho a pre jeho stranu. Všetky domáce a zahraničné média sa teraz snažia, urobiť zo Sulíka úplného debila a neskúseného politika. Vyťahujú sa jeho fotky z predvolebného boja kde mal supermanský oblek. Včera večer Banášová urobila zo Sulíkovej hlavy fotomontáž kde bol buzerant a superman.

Prečo všade vidíte len konšpiráciu. Raz začas sa stane, že nejaký politik tvrdo obhajuje nejaký dobrý zákon, alebo ide tvrdo proti zlému zákonu a všetci začnú tvrdiť, že "...za tým predsa čosi musí byť. "

To, že týmto činom získa Sulík "populisticky" hodne hlasov, mi vôbec nevadí. Bodaj by sa všetci politici pchali svojim voličom do zadku a hájili ich záujmi.

255478

19.10.2011 10:51

Ste uplne vedla

svan 195.?.?.?

Sulik sa zachoval tak ako sa zachoval len preto že chcel ztoho vytrieskať politicky kapitál...Nesplnil ani jeden predvolebny slub,všetko boli len klamstvá ako nalakať mladých a hlupich,cez legalizaciu marihuany po registrovane partnerstva odvodový bonus a pod...Snad to nemyslíte važne ludia čo ho tu ospevujete už ste zabudli slovač že dal odstrániť sochu Svetopluka...že pred volbami sa vyjadril "volby ma stáli 300 milionov,do konca roka chcem mať ztoho 900....

255499

19.10.2011 13:20

ČESKÁ MILKA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

http://vtipy.netroof.eu/item/5859/velky-kulovy/

255523

20.10.2011 19:02

Zasnem ako niektori respondenti ospevuju Sulika

gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Mozno naivita, mozno neznalost slovenskej politickej sceny. Prosto Sulik sa postavil proti "eurovalu" a preto je hrdina. Ospevovatelia
akosi zabudli, ze Sulik dobre vedel, ze euroval sa schvali. Jeho
naozaj "kydy o ociach svojich deti a akoby sa do nich nemohol pozriet" /ked odrbal Bratislavu o pozemky vtedy sa do oci svojich deti mohol pozriet/ su trapnou PR pre svoju podarenu stranu o, prosim, 300 clenoch! Je to demagog, tvrdy neoliberal, ktory ma prerastene ego. Preto si svoj rozkrok vypchaval ponozkami na Kanikovom candrbale v Banskej Stiavnici.
On je asocialny psychopat a ked ho chce urcita ceska komunita oslavovat ako "bitce proti EU a eurovalu", musim ich iba polutovat.
Je to jednoducho asocial aj so svojimi ministrami, ktory vsadil v
politickej rulete na dvojite "zirou". Nevislo! Mozno nabuduce!
Tak je to v skutocnosti bohuzial. Este keby tak Sulik smajzol prepisku Barossovi. Fraska s nasimi dvoma statmi by bola dokonala

[vyplazený jazyk]

255644

20.10.2011 19:06

Zasnem ako niektori respondenti ospevuju Sulika

gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Mozno naivita, mozno neznalost slovenskej politickej sceny. Prosto Sulik sa postavil proti "eurovalu" a preto je hrdina. Ospevovatelia
akosi zabudli, ze Sulik dobre vedel, ze euroval sa schvali. Jeho
naozaj "kydy o ociach svojich deti a akoby sa do nich nemohol pozriet" /ked odrbal Bratislavu o pozemky vtedy sa do oci svojich deti mohol pozriet/ su trapnou PR pre svoju podarenu stranu o, prosim, 300 clenoch! Je to demagog, tvrdy neoliberal, ktory ma prerastene ego. Preto si svoj rozkrok vypchaval ponozkami na Kanikovom candrbale v Banskej Stiavnici.
On je asocialny psychopat a ked ho chce urcita ceska komunita oslavovat ako "bitce proti EU a eurovalu", musim ich iba polutovat.
Je to jednoducho asocial aj so svojimi ministrami, ktory vsadil v
politickej rulete na dvojite "zirou". Nevislo! Mozno nabuduce!
Tak je to v skutocnosti bohuzial. Este keby tak Sulik smajzol prepisku Barossovi. Fraska s nasimi dvoma statmi by bola dokonala

[vyplazený jazyk] Sorry, ak som prispevok odoslal 2x. Kedysi som to tak musel
urobit, aby mi presiel. Ak to staci raz, prisposobim sa. Ne-
chcem aby mal admin zbytocnu robotu s mazanim druheho pri-
spevku.

255645

23.10.2011 14:37

Sulík v NR SR

Big sister 83.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

Hlavně ten konec, kde porovnává rozpočet slovenského ministerstva obrany a řeckého ministerstva obrany, kdy se řekové obhajují tím, že vedle nich je Turecko a přitom jsou oba dva státy v NATO (North Atlantic Teroristic Organization) a turci jsou největšími investory v řecku.

ÚÚÚÚÚÚLLLÉÉÉTTTT!!! [překvapení]

255796

Příspěvků: 78

18.10. 00:45 Osel  Ano aj nie
18.10. 02:42 Paprika  RE: Ano aj nie
18.10. 10:57 udo1  RE: Ano aj nie
18.10. 10:58 udo1  RE: Ano aj nie
18.10. 22:42 pavelh14  RE: Ano aj nie
18.10. 23:37 pravicový boľševik  RE: Ano aj nie
19.10. 12:20 udo1  RE: Ano aj nie
19.10. 12:26 udo1  RE: Ano aj nie
19.10. 12:28 udo1  RE: Ano aj nie
21.10. 17:05 Kysučan  RE: Ano aj nie
22.10. 10:31 udo1  RE: Ano aj nie
23.10. 12:58 Kysučan  RE: Ano aj nie
24.10. 21:45  RE: Ano aj nie
25.10. 00:39 Kysučan  RE: Ano aj nie
25.10. 13:16 udo1  RE: Ano aj nie
25.10. 17:42 udo1  RE: Ano aj nie
26.10. 00:08 Kysučan  RE: Ano aj nie
25.10. 23:22 udo1  RE: Ano aj nie
25.10. 23:39 udo1  RE: Ano aj nie
26.10. 20:25  RE: Ano aj nie
26.10. 21:58 udo1  RE: Ano aj nie
26.10. 22:05 udo1  RE: Ano aj nie
19.10. 23:54 udo1  RE: Ano aj nie
18.10. 13:12 Osel  RE: Ano aj nie
19.10. 00:18 xml  RE: Ano aj nie
19.12. 16:07 citatel  RE: Ano aj nie
18.10. 01:16 Dudo  Sulík
18.10. 06:21 lindsay  RE: Sulík
18.10. 10:07  RE: Sulík
18.10. 13:16 Osel  RE: Sulík
18.10. 07:53 nezalezi  hmm
18.10. 10:57 r.m.  konečně střízlivé hodnocení Sulíka and Company
18.10. 13:53  RE: konečně střízlivé hodnocení Sulíka and Company
18.10. 13:02 udo1  RE: hmm
18.10. 19:35 nezalezi  RE: hmm
18.10. 23:04 Dudo  RE: hmm
19.10. 07:35 nezalezi  RE: hmm
19.10. 18:45 dudo  RE: hmm
19.10. 20:53 nezalezi  RE: hmm
22.10. 23:52 radical13  RE: hmm
23.10. 22:24 Radim  RE: hmm
24.10. 20:59 Dudo  RE: hmm
18.10. 08:03 g  to je všechno hezké
18.10. 09:18  Významné gesto malého národa
18.10. 10:39 L.C.  RE: Významné gesto malého národa
18.10. 14:36 abc  RE: Významné gesto malého národa
19.10. 12:57 Moniker  RE: Významné gesto malého národa
18.10. 16:29 Osel  RE: Významné gesto malého národa
18.10. 17:19 ivanhoe  RE: Významné gesto malého národa
18.10. 10:24  tož tak
18.10. 10:39 bogy  Sulik
18.10. 23:20 Dudo  RE: Sulik
19.10. 14:53 nezalezi  RE: Sulik
18.10. 10:44 MarekP  Historia sa opakuje
18.10. 12:42  ?
19.10. 04:53 p.  RE: ?
18.10. 13:40  tož tak 2
18.10. 15:23 U  Neverím
18.10. 18:06 Satanist  V ceskym i v slovenskym krateru se ted dejou veci .....
18.10. 19:47 Peptalkin  Uz ma presla chut!
18.10. 20:32 Dobroděj  RE: Uz ma presla chut!
18.10. 20:31  So Sulíkom to zas až taká pravda nie je.
19.10. 13:04 moniker  RE: So Sulíkom to zas až taká pravda nie je.
20.10. 18:38  RE: So Sulíkom to zas až taká pravda nie je.
18.10. 21:21 Destanov  eu
18.10. 21:23 calimero  Sulik nema na tom co sa stalo vobec ziadnu zasluhu
21.10. 21:49 nik1  RE: Sulik nema na tom co sa stalo vobec ziadnu zasluhu
18.10. 21:33 data8  co tak trochu sedej ?
18.10. 22:19 Big sister  Jak se Vám líbí?
18.10. 23:29  RE: Jak se Vám líbí?
19.10. 00:53 Blažková  RE: Jak se Vám líbí?
19.10. 02:39 Robert Nohejl  Odmitnout pratelskou pujcku od mezinarodnich zlodeju je na povazenou.
19.10. 07:08 Dudo  Nechápem
19.10. 10:51 svan  Ste uplne vedla
19.10. 13:20  ČESKÁ MILKA
20.10. 19:02 gibi z Wilsonova  Zasnem ako niektori respondenti ospevuju Sulika
20.10. 19:06 gibi z Wilsonova  Zasnem ako niektori respondenti ospevuju Sulika
23.10. 14:37 Big sister  Sulík v NR SR

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 3

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 19

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
690 031,48 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 451