Diskuze k článku
„Velký Blízký východ“ a koloniální války
Příspěvků 11
De facto tyhle věci neexistují. Z toho bude plynout rostoucí pragmatismus Turecka, Izraele i SA. Jejich jednání bude těžko předvidatelné, když se láme chleba bližší košile než kabát. Místní sionisti v Izraeli už začínají chápat, že na velké šachovnici jsou pouze figurou a ne králem s kterým pádý celá hra. Oligarchie je v případě dostetčných výhod bez skurpulí obětuje.
Nějaký rumunský hlavoun si dovolil veřejně komentář k útoku Rumunska na SSSR během IIWW, že by to udělal taky. To si loutka z provincie nemůže dovolit na vlastní triko. Došlo k dohodě o vybudovatí protiraketové základny a tuším námořní základny v Rumunsku. Libye už nebude neutrální bez okupačnícj jednotek a vojenských základen to nepůjde.
Poklud dojde k pádu Sýrie a ztrátě námořní základny z dob SSSR, tak Rusko ztratí jakýkoliv opěrný bod ve středomoří, spolu s americkou námořní základnou v Rumunsku bude v pozici, kdy jakékoliv vážné narušení jižní hranice bude Kreml nucený hrát na kartu jaderného odstrašení. De facto ztratí vliv ve Střední Asii, kolem Kaspického moře a to v případě destabilizované zóny plné nových režimů bude eufemicky řečeno nepříjemné. Někdy ztráta pěšce může vést k matové pozici nebo rozbití šachovnice. Dotlačit někoho do kouta, aby se spoléhal na jaderné odstrašení, to mě i jiným na dobrém spaní určitě nepřidá. Pravda pro vyvolaní třetí světovou, kromě fanatiků, užitečných idiotů je třeba vytvořit pozici, aby část mocenské elity, která do toho nejde neměla možnost vyklouznout ze smyčky.
Predovšetkým "taneček" s tureckýma letadlama, které budou izraelská letadla identifikovat "jako" nepřátelské... Áno páni, turci sú pokrvnými bratmi chazarov, turkitského kmeňa, ktorý sa hrá na židov. Takže chazarsko turecký trik, spočíva ako úskok v úskoku úskokov v tom, že pod "false flag" sa im podarí zjednotiť arabov proti USSraellu, Chazarstanu vytvoreného len na jeden konečný účel. Aký to všetci vieme. Vyvolať III.WWW,ktorej cieľom je pochovať islam spoločne s judaizmom. Po nej čakáme už len na vystúpenie Rady 10 kráľov, ktorí poveria OSN vedením NWO.Všetko sa dá dohľadať na nete a v Biblii v Zjavení 9 Pohleď, dám ty ze Satanovy synagógy, kteří říkají, že jsou Židé, a přece nejsou, ale lžou — pohleď, přiměji je, aby přišli a vzdali poctu před tvýma nohama, a přiměji je, aby poznali, že jsem si tě zamiloval. 10 Protože jsi dodržel slovo o mé vytrvalosti, i já tě uchráním před hodinou zkoušky, která má přijít na celou obydlenou zemi, aby byli vyzkoušeni ti, kdo bydlí na zemi. 11 Přicházím rychle. Dál se pevně drž toho, co máš, aby ti nikdo nevzal korunu.
Zjevení 17:12 A deset rohů, které jsi viděl, znamená deset králů, kteří ještě nepřijali království, ale přece přijmou autoritu jako králové na jednu hodinu s divokým zvířetem. 13 Ti mají jednu myšlenku, a proto dávají svou moc a autoritu divokému zvířeti. 14 Ti povedou bitvu s Beránkem, ale Beránek nad nimi zvítězí, protože je Pán pánů a Král králů. Také ti povolaní a vyvolení a věrní [to učiní] s ním.“
Kdo je Gavrilicenko ze p.Stvora tady uverejnil "jeho" clanek??Na netu neexistuje,v dnesni dobe to znamena ze neexistuje vubec.Spoluzak s obdobi socialismu,externi korespondent "Pravdy"?..Ptam se na vsechny ruske nebo ukrajinske "autory" tady citovane. Retorikou bych skoro vsechny avtory prirovnal k Zuganovu nebo Zirinovskemu.Tohle ma byt ten spravny zdroj objektivity???
Nakonec každý má svůj rozum a dokáže zhodnotit, co je poctivý názor a co je blábol, který je ještě na objednávku "zaplacen", což je mezi "novináři" u nás v Kocourkově úplně běžná věc, protože nezávislá média u nás již nejsou! Pokud se najde i poctivý novinář, stejně musí psát, co chce majitel média, jinak skončil.
Považovat nějakou informaci od "renomovaného" odborníka, či veleznámého novináře, může být zavádějící, především oni jsou nástrojem ohlupování "ovčanů"! Naproti tomu zcela neznámý autor a tzv. hlas z lidu je často daleko nosnější informace, než všechny oficiální "potvrzené" bláboly, lži a výmysly!
Takže pokud se zde Valda ptá, kdo je Gavrilicenko, tak jeho dotaz a kritika je zcela mimo! Zkus rozebrat jeho článek a předlož jiný hodnověrnější názor na popisované události.
Jinak se řadíš ke stejným blábolistům, které kritizuješ!
Fakt, že někdo byl dopisovatelem Pravdy, něčím spolužákem
s období socialismu, o něm nevypovídá vůbec nic!Stejně tak, že není vyhledatelný na netu.
Spíše si myslím, že se Valdovi článek obsahově nelíbil, tak si "zaryl" do autora! To je poslední dobou dobrá praxe všech potlačovatelů pro ně nevhodných informací a autorů, když už nemohou zpochybnit uváděné informace, tak se alespoň snaží snížit a pošpinit autora! Jako bychom je neznali!
Musím vám poděkovat za vaši věcnost v reakcích na různé exoty. Já na to nemám. Již při přečtení prvních vět se mi chce zvracet.
Zdraví Quido
a hlavně tento klaun lže, jak je jim vlastní
http://www.google.cz/#q=%D0%AE%D1%80%D0%B8%D0%B9+%D0%93%D0%90%D0%92%D0%A0%D0%98%D0%9B%D0%95%D0%A7%D0%9A%D0%9E&hl=cs&prmd=imvns&ei=a3ZzTqXFGsbFtAbTgvSYCw&start=0&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=e2d0e4e632e02c44&biw=1437&bih=828
Spíš jde o překlep, a autor se jmenuje Jurij Gavrilenko, co tu měl už jeden článek (který stojí za znovupřečtení, zejména poslední odstavce).
komentare/2011/04/4323-jak-pujde-obama-do-druheho-...
Já bych nechtěl být zrovna rejpal, ale mám dojem, že pan valda si právě vyčerpal svůj měsíční limit, takže teoreticky bychom tu na něj po zbytek září již neměli narazit .
18.9.2011 1:01
RE: Není důležité,kdo je autorem, ale co říká!
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?
Reakce na 253491
Pokud se najde i poctivý novinář, stejně musí psát, co chce majitel média, jinak skončil.
Jakou praxi v médiích máte, že si dovolíte něco takového tvrdit? Já osmiletou a tak vím, že to co tu vypouštíte, je nesmysl
18.9.2011 15:17
Inu výrok severokorejského studenta My nemusíme, my chceme
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?
Reakce na 253576
(na dotaz, zda je nošení odznáčků s Kim Sŏng-džuem povinné) zřejmě dle 188... platí i pro naše journalisty, nejen pro ty západní, tam je to samozřejmost již dlouho (někde).
Oni si prostě píší, o čem chtějí, a majitel jen tiše skřípe zuby.
To ovšem platilo leda tak v předválečných USA (kde vyvolení vlastnili pouze polovinu tisku ) - špičkoví novináři byli hvězdy, tvořící profit - ten je posvátnou modlou gojských hrabivců - a tak jim tehdy trpěli adorování FDR či přežblebtávání názorů frankfurťáků, které vlivem masáže těch už pravověrných sdělovadel a nakladatelství měli za "pokrokové" a hlavně za svoje vlastní.
To už dnes (se změnou nejen vlastnických poměrů) neplatí ...
Já bych řekl, že celé to je jedno velké divadlo, na které doplatí všichni, kromě vyvolených. Že bude III.WW je jasný a za jakým účelem, to výše napsal abc. Podívejme se do historie. Kdo financoval a ovládal Napoleona? Kdo financoval a dělal VŘSR? Kdo od té doby v Rusku vládne? Kdo financoval a ovládal Hitlera? Kdo vyvolal a měl profit ze dvou světových válek? Stále titíž a titíž. A jaké prostředky a cesty k tomu používají, to se neznalý dočte třeba v talmudu. Řekl bych, že kdyby nebylo Číny, Iránu a Indie, šlo by to rychleji. ČR už mají na lopatě.