Diskuze k článku

Merkel chce zničit Srbsko zcela

Příspěvků 29

27.8.2011 6:41

Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Nemecko je stale okupovany stat, israel dostane z Nemecka vzdy,co potrebuje od penez az po zbozi a o placeni se ani nemluvi, co je zvlastni,ze pro penze do Nemecka tahne rada zidu,kteri v ramci holocaustu maji takto zarizeny pohodlny zivot nadosmrti a jejich pozustaly v tom budou pokracovat.Takze,pani Angela,neni zadnym andelem, Merkel musi ukazat v ramci cesti k jedne svetove vlade,ze Nemecko,pokud bude tutocestu podporovat i poslanim Bundesweru zabijet po boku "spojencu-i okupantu",tak se " kolateralni demidz"neslucuje s dobou vrazd a zabijeni v druhe svetove valce, nakonec i jine staty vyskoci,kdykoliv Washington a israelskou pistalku piskne.Samozrejme,ze bombardovanim z krestanskych letadel s deploid uranium, belehrad dostal rozum,kdyz videl koukat nohy TV komentarky ze sutin studia,takze,"zvolili" kolaboranty,aby demokracie a svoboda mela volnou cestu a pritom nikdo se netazal srbskeho lidu,zda se mu to libi a nebo ne,natolik Evropa demokraticka neni.Takze "libanky" Sarkozy s Merkelovou jsou namluvy budoucnosti k pripade treti svetove valky,aby, Evropa byla opravdu jednotna a nastoupila vcas a jednotne proti spolecnemu nepriteli, takze obrazne cesky Pepik bude po boku uz polepseneho Helmuta bojovat,zabijet ve jmenu,celkem je uz jedno ceho, to,uz ani neni dulezite, nebot i o uzemi okradeni Srbove budou s nimi v jednom siku,zakladem bude to,ze v Evrope nezustane stat, ktery by si hledel vlastnich problemu a nestrkal nos do veci,do kterych mu nic neni.Na chovani Evropy dohlidnou israelske atomove ponorky,jez byly na vecne spaltky vyrobeny v Nemecku,takze i cast spaltek by se Nemcum a nebo cele Evrope vratit zcela v jine platbe,nez by ocekavali.
Here we see the origin of the idea of a "United Nations", a "Universal State". Throughout
Mr. Higger's interpretation of the Zionist plans, he makes clear that the world is to be
ruled from Jerusalem, and that all "nations" (which will lose, in fact, their political identity
and remain hardly more than so many names) will be subordinate to the world state, with
its world police. Its "Davidic ruler" will be absolute.


Army rabbi 'gave out hate leaflet to troops',Israel: 'We Could Destroy ...
rainbowwarrior2005.wordpress.com/.../army-rabbi-gave-out-hate-le... - CachedYou +1'd this publicly. Undo
28 Jan 2009 – Army rabbi 'gave out hate leaflet to troops',Israel: 'We Could Destroy All European Capitals'. rabbi-avi-ronzki_. By Ben Lynfield in Jerusalem ...
Takze,svym zpusobem se nezaplacene zbozi vrati zpet do Evropy,jenom nevim,zda pani Merkel za to podekuje a s ni rada kolaborantu OWG-kolaboranti pristi svetove vlady.

251978

27.8.2011 11:19

RE: Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 251978

Asi je fakt, že jediný, kdo bude připravený vést celosvětovou vládu, je vyvolený národ na Blízkém východě. Celou dobu na tom ostatně pracují, takže až to tady všechno půjde do kytek, oni budou mít dávno připravený plán, jak postupovat.
Ostatní národy přijmou jejich vedení s povděkem, poněvadž naše vlastní vlády jsou zaměstnané vlastním obohacováním se a nestarají se o další věci.

251993

28.8.2011 5:45

RE: Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 251978

Anglicky ctoucim ctenarum vrele doporucuji z linky rense.com/general94/nwopl....s nazvem:"NWO Plan Exposed By Insider In 1969.
Zde, mate ukazku toho,co jsem tvrdil uz mnohokrate ,ze nic se nedeje nahodou vse je predem planovano.
Mala ukazka [vyplazený jazyk]OPULATION CONTROL
He was very active with population control groups, the population control movement, and population control was really the entry point into specifics following the introduction. He said the population is growing too fast. Numbers of people living at any one time on the planet must be limited or we will run out of space to live. We will outgrow our food supply and will pollute the world with our waste.
PERMISSION TO HAVE BABIES
People won't be allowed to have babies just because they want to or because they are careless. Most families would be limited to two. Some people would be allowed only one, however outstanding people might be selected and allowed to have three. But most people would be allowed to have only two babies. That's because the zero population growth rate is 2.1 children per completed family.
Zdroje teto zpravy najdete na lince i s moznosti nasich krajanu v USA koupit cely plan na pasce:NWO Plans Exposed By Insider In 1969
8-26-11

'This is a transcript of two out of three tapes on the "New World System." Tapes one and two were recorded in 1988 and are the recollections of Dr. Lawrence Dunegan regarding a lecture he attended on March 20, 1969 at a meeting of the Pittsburgh Paediatric Society. The lecturer at that gathering of paediatricians (identified in tape three recorded in 1991) was a Dr. Richard Day (who died in 1989). At the time, Dr. Day was Professor of Paediatrics at Mount Sinai Medical School in New York. Previously he had served as Medical Director of Planned Parenthood Federation of America.
The transcripts of Tape 1 and Tape 2 have been very slightly edited to remove verbal mannerisms and to improve readability.
The original unedited transcript may be found using the following link <http://100777.com/node/19>http://100777.com/node/19
Tape 3 is an interview by Randy Engel, Director of the U.S. Coalition for Life, with Dr. Larry Dunegan and was recorded on Oct. 10, 1991 in Pittsburgh, Penn.
This set of three audio tapes may be ordered from the Florida Pro-family Forum, P.O. Box 1059, Highland City, FL 33846-1059 ($20.00).
Pani Merkel dela zasluznou sluzbu,ale,asi necetla Talmud ,kde se pravi,ze v konecnem aktu prevzeti moci nad touto planetou i nejlepsi z goyimu,musi byt zlikvidovani.To by melo byt varovanim pro vsechny ty uzitecne idioty,ale mam obavu,ze to nestaci.

252064

27.8.2011 12:37

EU a Srbsko

erhzeuheř 109.?.?.?

Pokud Srbsko nevstoupí do EU, bude to pro Srby dobrá zpráva!

252004

27.8.2011 16:26

RE: EU a Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 252004

Srbsku by stacilo, aby zneplavnilo Dunaj u Bělehradu a tamtéž rozetlo i zlou rudou Titovu Magistrálu .

A všechno proplouvající/projíždějící zboží za těžkou úplatu převáželo mezi břehem EUropským a Orientálním.

Během několika málo desítek hodin by národy EUropy klečely před zlými Srby a prosily je o odpuštění.

Vložený obrázek

Bohužel/bohudík Srbové jsou dobráci a demokraté a věří tomu, že někde v pozadí to s nimi nakonec všichni myslí dobře. [překvapení]

Nežli se o skutečnosti přesvědčí, už bude pozdě...

Pravicující Tadič je jen další z Quislingů - Srbové (natož Kosovští) mu žíly netrhají stejně, jako zRADARu Vodrovi Češi.

252028

28.8.2011 10:57

RE: EU a Srbsko

jan Vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 252028

Copak se stalo? Koukám, že dokážete napsat i normální přízpěvek i bez těch Vašich "SS" a "oVčanů".
Je to pro mně příjemné překvapení, protože tenhle Váš styl na mně působí jako červený hadr na býka. Většinou Vaše přízpěvky ani nečtu a stačí abych je viděl a zavírám okno prohlížeče a ještě dlouho pak mám zkaženou náladu. Bohužel asi nikdy nezjistím jak kvalitní, či nekvalitní Vaše přízpěvky jsou, protože je nkdy nedočtu ani do čtvrtiny.
Podle mně tento Váš přízpěvek, kde tyhle markanty chybí je krokem správným směrem.
[smích]

252077

29.8.2011 0:24

RE: EU a Srbsko

hc 90.?.?.?

Reakce na 252077

Pokud jste ve svém příspěvku hned třikrát napsal "přízpěvek", tak očividně nejde o překlep. Vy byste měl číst všechno a pořád, o obsah se zatím nemusíte starat.

252114

29.8.2011 13:19

RE: EU a Srbsko

Karel Černý 83.?.?.?

Reakce na 252114

Musím uznat, že vaše čeština je na velmi dobré úrovni. Nicméně tento příspěvek ja taková malá podpásovka, nemyslíte? Chcete tím říci, že pokud člověk udělá nějakou chybu, tak je úplně blbej? A vy jste tím pádem ten hrozně chytrej? Opravdu si myslíte, že dokonalý pravopis = inteligence? Samozřejmě máte naprosté právo bránit soudruha MoudroSStraka a jeho příspěvky, které nepřinášejí nic nového, neboť se do omrzení opakují. Ale co zkusit dát i ostatním možnost se svobodně vyjádřit? Myslíte, že byste to dokázal? Je to takový krok do neznáma, to uznávám. Ale někde se začít musí. Opakování je sice matka moudroSSti, ale čeho je moc, toho je příliš. A to platí i o zinkajících Pepících, lídlujících Maruškách, zlých bolševicích, pravicujících poučkách, sha/BES/GOJ/im, a dalších dokola omílaných mantrách. I když uznávám, že pro některé čtenáře (TomATom), kteří mají rádi zažitý, ničím nerušený stereotyp, je MoudroSStrakovo psaní uklidňujícím zážitkem a ubezpečením, že v tom nejsou sami a že komunistická Čína je náš velký vzor.

Jen doufám, že jsem neudělal žádnou pravopisnou chybu, abyste mě také neodpálkoval a neudělal ze mě blbce. [vyplazený jazyk]

252146

29.8.2011 15:29

RE: EU a Srbsko

hc 90.?.?.?

Reakce na 252146

Přispěvatel reagoval na formu MoUdrostrakových příspěvků, já na tu jeho. V čem je rozdíl? Ale příště dám na konec smajlíka, pro jistotu.

252159

29.8.2011 22:22

RE: EU a Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 252146

Vážený pane Karle Černý, velice se Vám divím, že Vám "vadí" moje pravicování, poučkování, zinkání, pepíkování, mařenkování ... a horování pro zlou Čínskou lidovou republiku, vedenou zlou Commun/istickou stranou Číny [překvapení] [překvapení] [zmaten]

Zejména, pokud Vám pravice, Poučky, tunelování, zinkání ... a boj proti zlým čínským commun/istům leží velice, velice, ale opravdu velice a bytostně v srdci a na srdci [mrknutí jedním okem]

Vždyť přece/vá desítky zdejších pravicujících diskutérů deklarují, že právě moje ssyčení, pepíkování, mařenkování a pravicování...je ochraňuje před čtením mých příspěvků. A že je rovnou aurocenSSurně raději přeskakují.

Proto byste mi měl být vděčen, že nemohu pravicující Pepíky a Lídl/ující Mařenky nikterak/o svést z jediné správné - Poučkami vytyčené - cesty. Cesty, která vede k bankrotu a'la JůYsEj = náš Věčný Vzor z písní hrdinného Kocáby.

Děkuji všem, kteří se mi zastali. A velice rád bych si početl podnětné příspevky Vás, milý a vážený Karle Černý.
Přes úpornou snahu jsem jich nenašel v celé historii Zvědavce více, nežli by se vešlo na počet prstů jediné ruky. Prosím, dejme se utkati v argumentačním duelu - ke kterémuž Vám drahé pravicující Poučky budiž oporou nejpevnější [vyplazený jazyk] [velký smích] [cool]

252183

5.9.2011 9:19

RE: EU a Srbsko

jan Vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 252114

Velmi vtipný komentář, nicméně není k tématu. Já jsem nemluvil o gramatice či obsahu, ale formě , a to nemá s gramatikou nic společného. Kdybyste ale měl trochu představu o tom jak se kde píše nebo mluví, tak byste třeba zjistil, že na ostravsku se často říká "přízpěvek" a v této formě se používá i v úředních listinách a nebo "zešit" místo " sešit" apod. ale to je taky mimo téma.

252530

29.8.2011 15:28

RE: EU a Srbsko

pje 193.?.?.?

Reakce na 252028

Klaus si při jedníní s Tadičem v Lánech docela rozeměli. Klaus podpírá Srby na cestě do Evropy, aby ji bylo možno reformovat zevnitř. Madam Merkel brzy zjistí, že život běží jinak než podle jejích plánů...

252158

28.8.2011 19:00

RE: související videa k tématu

Hera 86.?.?.?

Reakce na 252024

Podívala jsem se na doporučené filmy. V jednom z nich se opakovaně tvrdí, že příčinou údajného "zánikání" Srbů je odklon od víry, pohříchu se tím ale myslí židovsko-křesťanská víra. Zejména jeden pop tam opakuje, že je to odklon od Starého zákona, od orthodoxní víry. Opak je pravdou. Příčinami "údajného" zanikání Srbů je odklon od slovanských ideí, od slovanských "bohů" a příklon k židovské tradici, příklon ke Starému zákonu. Od doby kamenné je to stále týž trend zabíjení Slovanů, ničení jejich kultur.
Jednou jsou to Řekové se svými bohy, pak Etruskové, pak zase Řím, a po něm Francouzi, Němci, Angličané. Na příští rok je na cyrilometodějské slavnosti pozván katolický papež. Navíc Neměc. To je jako kdyby si rodiny z Lidic na výročí vyvraždění obyvatel Lidic pozvali Hitlera. Na zavraždění Metoděje se totiž římsko-katolická církev přímo podílela!!!!!

252099

29.8.2011 10:06

RE: související videa k tématu

JPG 78.?.?.?

Reakce na 252099

možná že ano.. nejsem odborníkem v tomto tématu.
filmy se věnují zejména válečným událostem posledních desetiletí.
Souvisí i tento:
http://media.bloguje.cz/885220-srbove-narod-ktery...

252129

1.9.2011 15:42

RE: související videa k tématu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 252099

Zajimave. Jake jsou Slovanske Ideje? Jaka Slovanska tradice? Otazka je minena vazne, ne ironicky. Kdysi nam profesorka rikala, ze mezi anglickym slovem otrok a anglickym slovem Slovan neni velikeho rozdilu. Dale, jsem slysel, ze Slovane byli jako otroci obchodni komodita, ale zaroven pry snad Kyjevska rus dohlizela na obchodni cestu s otroky. Nevite o tom nekdo neco vice? Muze to snad nejak souviset s dneskem?

252359

1.9.2011 18:50

Slované

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 252359

Zdravím, bezesporu je naše skutečná historie asi mnohem zajímavější, než se oficiálně učíme ve škole. Co se týče Slovanů jako otroků, tak to asi byla pravda, už od dob Říma-viz. níže. Taky je třeba zajímavé, že snad původní Etruskové v Itálii mohli být naši Slovanští prapříbuzní.
Co se týče stránek, tak základ jsou tyto Slovenské stránky
http://www.vedy.sk/sk/dejiny.php
pak část je na našich česky
http://leva-net.webnode.cz/products/zamlcena-histo...
Další zajímavosti pak zde:
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201...
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201...
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201...
Je toho tolik, že by jsme se měli vrátit zpátky do školy a vše se znovu a PRAVDIVĚ učit, což se bohužel už asi nestane..
[cool]

252369

2.9.2011 11:31

RE: Slované

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 252369

Mnohokrát děkuji za odkazy. Už se nemůžu dočkat, až se na ty články vrhnu. Krásný den a ještě jednou děkuji.

252410

4.9.2011 22:02

RE: Slované

JPG 85.?.?.?

Reakce na 252410

Seriál Stopy dávnej minulosti by taky mohl něco dodat.

252517

28.8.2011 18:29

A ted něco zcela JINÉHO

fohat 88.?.?.?

http://www.exopolitics.org/Exo-Comment-106.htm

252098

29.8.2011 2:09

Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Koukněte se do Britských listů, jakou tam Jan Čulík rozjel kampaň o českém rasismu a údajném útlaku Romů. Je tam taky Čulíkovo varování, jak na to Česko jednou dojede - až mně z toho zamrazilo...

Kampaň je demagogická a lživá - podle mého názoru. Jistě, i mezi námi žije jisté (relativně nízké) procento blbců, kteří se shlédli v nacistických názorech, ale ještě jsem ve svém okolí nepotkal člověka, který by jiné lidi hodnotil podle barvy kůže a příslušnosti k nějaké etnické skupině. Pana Čulíka šokuje, že se nějaký čtenář diví, že by Romové měli být zároveň Češi. Pan Čulík neví, že na rozdíl od anglického "nationality" se v českých zemích i na Slovensku vždy rozeznávala "národnost" a "státní příslušnost" a že jde o dvě zcela rozdílné věci? Jako emigrant českého původu to přece vědět musí.

Čulík se ptá, jak to, že slušní Češi mohou tak klidně snášet rasizmus ve svém okolí. Tím nám ovšem podsouvá, že rasizmus je u nás běžná, každodenní věc. Většina lidí nereaguje, protože nemá nač reagovat. Čulík nás ovšem prezentuje jako zemi nácků. Jednotlivci se tento mediální obraz dost těžko vyvrací - když zrovna není rasizmus v mém okolí, co když je někde jinde, řeknete si. Takový novinář jako Čulík, ten to snad musí vědět, a přece bojuje za dobrou věc... A už jsme kousek od toho, abychom se cítili vinní a Čulíkem vytvořený obrázek o sobě přijali. Nebo se mýlím? Máte jiný názor?

Možná se můj příspěvek nehodí k tématu, ale viděl jsem výše v diskuzi citovaný film, v němž se Srbové ptají po důvodech osudu své země, a jako vysvětlení uvádějí, že opustili Boha (mimochodem, také jedno lživé, nepravdivé vysvětlení - jako by se jiné, "panské" národy i ve jménu Božím nedopouštěly mnohem horších věcí, než slovanští Srbové). Dejme pozor, abychom se brzy nedočkali, po vzoru Srbska a Libye, za český rasizmus a páchání smyšlené genocidy na Romech, humanitárního zásahu...

252118

29.8.2011 4:17

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 252118

Jistě pan Čulík se cití, když Češi háží na základě negativních zkušeností cikány do jednoho pytle a sám to dělá s Čechy, když se prej neozvou na to, co je rasismem, tak prej jsou rasistický národ. Bylo to tady řečeno více lidmi. Rovnost před zákonem, vyžadovat školní docházku. Na Slovensku je generace negramotných cikánů, takže Fico chtěl zavést povinně pro problémové internáty, aby se aspoň naučili číst a psát, byl taky samozřejmě rasista. Dále přídavky na dvě děti pro všechny, a kdo chce více musí se o ně umět psotarat. Plus pravidlo žádný člověk, který pracuje i za minimalní mzdu nesmí být na tom finačně hůře než ten, co nepracuje. Navíc silně omezit výdej přímých peněz a provádět platby za vodu elektřinu, plyn, nájem, na nákup potravinm vydávat něco, co jde použít v krámech a ne v hospodě s automaty.... inkaso v paušální formě a v průměru pro daný region, aby se neplýtvalo. Garantuju panu Čulíkovi, že tyhle jednoduché systémové opatření budou mít větší efekt, než milión osobních pohovorů.

Argument o kulturní odlišnosti? Vietnamci jsou z úplně odlišné kultury, ale problémy jako s cikány s nimi nejsou. Pravda spoustě Čechů nevoní taky, prej neplatí daně, pěstujou marijánku, prodávají nekvalitu ve stáncích. Vono u nás je tak draho, že lidem nezbyde než jít kupovat na tržnice. A taky v rámci komunity probíhá bankovní krytí, tuším bez úroků nebo velmi nizký úrok. Asi jediní v ČR, co provozují skutečné inevstiční bankovnictví. Investiční banka by měl mít podíl, ať plus nebo mínus na investeci a ne úrok.

Pokud někomu daně hned nestrhnou, tak ať mi někdo najde deset spravedlivých, kteří se nebojí hloubkové kontroly berňáku i mimo ČR rád se na ně podívám. BL teď moc nečtu, protože je to furt Cvek. Když tam byl Kotrba, tak jsem to četl. Sice jsem v dost věcech těžko hledal společnou řeč, ale byla tam hromada zajímavých informací a mělo to logickou strukturu a byla tam cítit i zpětná vazba. Asi něktaří lidi z BL čtou semtam i diskuze a články na Zvědavci. Ještě tam pár autorů čtu pravidelně, a pak co mě zaujme, když to není zajímavé, tak prostě nečtu do konce.

252121

29.8.2011 12:06

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

fohat 85.?.?.?

Reakce na 252121

je dobře,že je to alespon Boris Cvek....kdyby Čulíkovi nostalgicky opruzoval jeho tatík,normalizační básník DUŠAN CVEK...to by to Čulík mohl rovnou zabalit... [oči v sloup] [oči v sloup]

252137

29.8.2011 15:34

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

pje 193.?.?.?

Reakce na 252137

Zkuste soudit pouze a jen konkétní osoby samostatně. Kdo ví, kam bychom se dostali s podmínkou soudit podle předků...

252160

29.8.2011 12:39

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 252121

>Fico chtěl zavést povinně pro problémové internáty, aby se aspoň naučili číst a psát, byl taky samozřejmě rasista. Dále přídavky na dvě děti pro všechny, a kdo chce více musí se o ně umět psotarat. Plus pravidlo žádný člověk, který pracuje i za minimalní mzdu nesmí být na tom finačně hůře než ten, co nepracuje. Navíc silně omezit výdej přímých peněz a provádět platby za vodu elektřinu, plyn, nájem, na nákup potravinm vydávat něco, co jde použít v krámech a ne v hospodě s automaty.... inkaso v paušální formě a v průměru pro daný region, aby se neplýtvalo.

To by neprošlo ani u nás - nikoli z důvodu rasismu, ale vemte si, že tady se počítá se skutečnými náklady, nikoli s nějakými tabulkovými "životními minimy". Kdybych já chtěla pobírat sociálku v současně stanovené výši s tím, že mi budou nejdříve hradit nájem v 0+1 včetně vody a inkasa a až "co zbude" by mi měli dávat na ruku, tak mi každý měsíc ještě z magistrátu zasílají složenku s částkou k úhradě. Vždyť i nájem za pobyt v azylovém domě je tabulkově stanoven na 100 ká denně, přičemž nebydlíte-li v bytě, nemáte nárok na příspěvek na bydlení a tedy máte nárok pouze na existenční minimum, což činí Kč 2100 měsíčně.
Já tomu říkám Sociální genocida.
A týká se to všech. [bliji]

252143

30.8.2011 2:00

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 252143

Ale já jsem nemluvil o tabulkové statistice, ale o skutečných nákladech. Akorát by nikdo nedostal skoro žádné love přímo do ruky, pouze nějaký papír za který jde nakoupit jídlo a jiné nutné věci, žádný chlast, automaty, benzín do auta... A platilo by to pro všechny, kteří by pobírali formu nějaké soldarity. Nepřišla by jste o byt Kateřino nájem by byl zaplacený, elektřina, voda, plyn taky, žádný částečný příspěvek. Akorát by jste měl velmi málo hotovosti. Za kšeftování s poukázkymi velmi tvrdý flatr pro spekulanty, včetně možnosti konfiskace majetku, odebrání byznysových licencí a až po trestně-právní odpovědnost. To by mělo vyšroubovat černý směnný kurz, tak vysoko, že směna by byla velmi okrajová záležitost. Mno jestli si někdo myslí, že by to bylo moc drahé, tak nakolik vyjde armáda bezdomovců nebo lépe organizoavných rabujících. V Londýně byli povětšinou náhodní neorganizovaní. Problém by byla práce na černo, ale to je i dneska.

252198

30.8.2011 15:38

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 252198

A já měla přesně toto na mysli - proto to nikdy neprojde.

Na co by se pak poukazovalo? Dnešní poukazování na chlast, automaty, drogy, to je pro vrchnost potřebná věc, proto i tyto společensky "nežádoucí" jevy jsou vlastně žádoucí, čím jiným by štvali střední třídu proti nejchudším? A tato "střední třída", nemající o moc níže žlab než ho mají "socky" by si pak navíc mohla všimnout, kde skutečně mizí jejich prachy bez jakéhokoli prospěchu pro stát, pro společnost. To by Oni silně neradi.

Takže bych řekla, že v tomto si rozumíme.

252228

30.8.2011 19:48

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 252228

Souhlasím s Vámi i s panem Bartoškem. Ale když už jsme u těch dávek, všimněte si jednoho: Pokud dotyčná osoba něco provede, je to vždy Slovák nebo Čech. Nejen vůči státu, ale hlavně v zahraničí, navenek. Když potřebuje dávky, nebo jinou výhodu, najednou se z něj stane Róm ...

252239

31.8.2011 1:05

RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 252228

Se střední třídou bych si nedělal starosti, ta prakticky přestala existovat jenom ji to zatím naplno nedošlo, ale to přijde. Říkal jsem, že o minimální mzdě a jiných věcech jsem přístupný diskuzi. Jde o zneužívání solidárního systému, že to je spojené s mírou korupce a legální zlodějině ve velkém? Souhlas. Ale vytváří to zároveň živnou půdu pro nástup tuhé totality nebo občanskou válku, nic moc představa budoucnosti. Prozatím podbízení korporacím přivedlo svět do takové prdele, že miliardáři, kteří před pár lety protlačili v politice zrušení progresivního zadanění, začínají veřejně volat po zdanění. Tož v takové řiti jsme, když tohle docvaklo superbohatým.

252250

Příspěvků: 29

27.08. 06:41 Robert Nohejl  Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.
27.08. 11:19 Sam Ting Wong  RE: Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.
28.08. 05:45 Robert Nohejl  RE: Otrok se musi snazit,aby se ho pan, mezi mnoha jinymi otroky vsimnul.
27.08. 12:37 erhzeuheř  EU a Srbsko
27.08. 16:26 MoUdrostrak  RE: EU a Srbsko
28.08. 10:57 jan Vítek  RE: EU a Srbsko
29.08. 00:24 hc  RE: EU a Srbsko
29.08. 13:19 Karel Černý  RE: EU a Srbsko
29.08. 15:29 hc  RE: EU a Srbsko
29.08. 22:22 MoUdrostrak  RE: EU a Srbsko
05.09. 09:19 jan Vítek  RE: EU a Srbsko
29.08. 15:28 pje  RE: EU a Srbsko
27.08. 15:57 JPG  související videa k tématu
28.08. 19:00 Hera  RE: související videa k tématu
29.08. 10:06 JPG  RE: související videa k tématu
01.09. 15:42  RE: související videa k tématu
01.09. 18:50  Slované
02.09. 11:31  RE: Slované
04.09. 22:02 JPG  RE: Slované
28.08. 18:29 fohat  A ted něco zcela JINÉHO
29.08. 02:09  Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
29.08. 04:17 Rene Bartosek  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
29.08. 12:06 fohat  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
29.08. 15:34 pje  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
29.08. 12:39 baba_Blažková  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
30.08. 02:00 Rene Bartosek  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
30.08. 15:38 baba_Blažková  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
30.08. 19:48  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...
31.08. 01:05 Rene Bartosek  RE: Jen abychom nedopadli jako Srbsko nebo Libye...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 0

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 0

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 0

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 0

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 8

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
25,32 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,21 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 832,81 Kč
1 unce stříbra
493,62 Kč
Bitcoin
1 029 945,53 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 108