Diskuze k článku

Americká inflace způsobila nepokoje v Alžíru, Tunisu, Egyptě a Libyi

Příspěvků 14

3.3.2011 2:25

Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

A, to z jednoho duvodu,cely svet je zadluzeny,kde,kdo,ukaztemi zem ,jez ma vyrovnane hospodarstvi,navic, dolary ze vzduchu, kibernetove castky bez zadneho podkladu ve svetove mene udelalo sve, odmitnout bezcene dolary,stalo Saddam Husejna zivot.V clanku stoji:Všichni Američané by se měli připravit na celostátní občanské nepokoje, výtržnictví, rabování a protesty na konci roku, které budou horší, než ty, které v současné době probíhají v arabských zemích. Arabský svět tuto krizi přežije, protože má obrovské zásoby ropyAmerika ma velke ojejove zasoby na ,ktere prozatim nesahla, pod Skaliskymi horami,ve state UTAH,kupovali levne olej za zkorumplovane dolary a kupuji dodnes, takze si myslim,ze uraz v systemu bude predevsim moralni,ktery poroste,jak cim dal tim vic Amerika bude celat svetoveho cetnika nad narody sveta.Padli za "americky imperialismus" ,uz nejsou hrdinove v mnohych americkych hlavach,tak,jak v ojedinelych pripadech protestu, v Australii, Britanii a jinde, posudte samy:The decision ended a lawsuit by Albert Snyder, who sued church members for the emotional pain they caused by showing up at his son Matthew's funeral. As they have at hundreds of other funerals, the Westboro members held signs with provocative messages, including "Thank God for dead soldiers," `'You're Going to Hell," `'God Hates the USA/Thank God for 9/11," and one that combined the U.S. Marine Corps motto, Semper Fi, with a slur against gay men.

Vložený obrázek

To je mala ukazka, ze Americane s pohledem na "povstani" v arabskych zemich videt priklad k nasledovani, nebot z historie USA pamatujeme z obdobi Vietnaske valky protesty studentu, trhani povolavacich listku a strelbu do demonstrantu, Amerika neni imunni, jako vsechny jine staty na svete i kdyz klika vlivnych manipuluje s celymi Spojenymi Narody, jez zcela ztratili duveru vsech ostatnich statu.Zde bude v ramci "souteze",kdo driv polozi ruku na kohoutek s olejem v Libii, rivalita Britanie -USA,zejmena,kdyz Italie jednostranne zrusila urcitou mirovou smlouvu s Libii,nezapomenme z historie na vliv Italie na severni Afriku.Je tu olej,tak potece krev, novokolonialismus nezemrel,naopak,Elita sveta roste do neuveritelnych rozmeru a pozaduje,cim,dal tim vice!
Je predpoved do budoucna ,ze nastane valka mezi lidmi a nadnarodnimi gigantickymi spolecnostmi, jez jsou svym majetkem pravymi vladci dnesniho sveta,rovnez,muze byt revoluce svetoveho formatu,tech mala produktivnich lidi,proti neproduktivnim, jednim dulezitym bodem bude nouze o pitnou vodu a potraviny.Konflik bude navenek vypadat politicky,ale ,bude spise konfliktem na preziti v jakekoliv forme, udalosti v Africe muzou slouzit,jako rozbuska k celosvetove revoluci a zde uz nepomuzou zadni zoldneri,zejmena ,kdyz jejich vyplaceni za zluzby budou zcela bezcenne.Mozna,ze stribro,zlato ztrati hodnotu a bude min,nez krajic chleba a hrnek pitne vody!Po takove diete by mnohe horke hlavy po svetovlade vychladly velmi rychle.

238850

3.3.2011 18:52

RE: Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.

KarelIV 90.?.?.?

Reakce na 238850

Uz se to neda ani komentovat. Situace je takova, ze cekame jak v roce 1989. Vsichni jsou nasraní, někdo dokonce ví proč to tak je, ale řešení v současnosti není. Nahoře pod pláštíkem USA a EU mohou rozkrádat dál a dělat z nás blbce. Jednou to zkončí a skokem a pak se budem divit všichni, doufám že každý bude souzen jak ekonomicky tak proti lidskosti, a doufám, že omluvy já jsem šel jen s davem a já musel nebudou brány v potaz....Každý je zodpovědný za své jednání a z toho se bude zodpovídat. Až Amerika padne.

238864

4.3.2011 11:28

RE: Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 238864

Ono lidé si totiž nechali nakecat, že demokracie je nejpravedlivější společnost (podobně jako to v minulosti měl být komunismus - nejvyšší stádium lidstva) a nevidí žádné východisko. V 89 jsme alespoň viděli na Západě plné regály a pěkná města i vesnice. Bylo (naivně) čeho dosáhnout. Dnes už většina nevidí žádný cíl případné revoluce. Jen potrestání darebáků. To je ovšem málo.
Řečem o komunismu nikdo (snad) v 89 nevěřil, dnes je propaganda tak propracovaná a lži tak velmi chytře podávané, že lidé nevidí příčiny neutěšeného stavu v systému, ale v politicích, kteří jsou momentálně u moci. Bláhově se domnívají, že výměnou politické strany (ve volbách nebo i revolucí) se něco změní. Pokud bude mít hlas dvou hlupáků dvojnásobnou hodnotu hlasu jednoho moudrého člověka, nic se nezmění.

238877

4.3.2011 12:20

RE: Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.

Antiseptik 70.?.?.?

Reakce na 238877

Obávám se že máte v principu pravdu, jen si myslím že by to muselo být hlasy deseti hlupáků odpovídají hlasu jednoho moudrého, aby se něco změnilo.

238878

3.3.2011 8:23

asi si kupim voucher

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

z textu pod clankom:
Z původních 1527 je zobrazeno pouze 1560 slov.
[chechtot]

238853

3.3.2011 16:53

RE: asi si kupim voucher

tora 81.?.?.?

Reakce na 238853

>z textu pod clankom:
>Z původních 1527 je zobrazeno pouze 1560 slov.
> [chechtot]


jj diky kamo. kdyz jsem to rozeslal znamym aby vedeli o tomto dobrem serveru a meli jasnou predstavu o clancich zde (po dlouhe dobe byl tento tak nejak uceleny a mel jsem pocit ze je to vazna informace na to aby to bylo kraceno), tak tys to prokecnul a me se ted vali na hlavu stiznosti,ze co je to ze si z nejakych par slov u kazdeho clanku nikdo neudela predstavu.
tak hlavne ze ti to chechta.

238859

3.3.2011 9:14

Není zase tak důležité "kolik jím a spotřebuji", ale "CO" jím!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Typickým případem dle mainstreemu "NEZDRAVÉ" stravy jsou stravovací návyky Francouzů: živočišné tuky, maso a vejce, mléko a mléčné výrobků, ryby a mořské-plody.

Zatímco "mainstreemový" svět konsumuje zio-médii hlásaný a vynášený " Z-D-R-A-V-Ý rostlinný" model, který se vyznačuje vysokou spotřebou obilovin (s pomalým trávením cukrů), stejně jako luštěninami (rostlinnými bílkovinami)

A přitom Francouzi netrpí přespříliš civilizačními nemocemi, dožívají se dlouhého věku, ochraňují své zemědělce a i v myšlení jsou daleko nezávislejší, nežli pravicující oVčané z anglo-saSSkých států.

Komu tedy slouží OBŘÍ převozy, neúměrně dlouhodobé skladování a spekulativní produkce zejména rostlinných produktů a GMO sajrajtů?!

Vložený obrázek

Pokud jsem producentem živočišné výroby, můj výrobní a obchodní řetězec a cyklus je velice rychlý a krátký - obvykle na nejbližší jatky, výkopnu vajec, mlékárnu... A de facto zásobuji mnohem "komornější" trh, nežli když jsem odkázaný na překupníky a spekulanty v případě, kdy produkuji a nabízím rostlinnou výrobu. A jsem na ni existenčně závislý.

Typickým případem problematického stravování je Indie, kde se maso téměř nekonzumuje, ale mléko slouží obětinám pro bohy, krávy spásají bez užitku rozsáhlé krmné a osevní plochy. A Indové trpí nedostatkem energie a invence.

Oproti tomu Francouzi a zejména Francouzsky jsou přitažliví na první pohled jen svoji vitalitou, energií, vášnivostí a nejvíce non-konformitou.

Vložený obrázek

Stojí tedy za to položit si otázku, kdo a komu vyhovuje dlouhodobé skladování, spekulativní převozy a ohýbání myslí pozemšťanů směrem k rostlinné výrobě a A-N-O-N-Y-M-N-Í N-E-A-D-R-E-S-N-É konzumaci?!

Vložený obrázek

238854

4.3.2011 1:22

Na zajímavý odkaz upozornila v rubrice ve zkratce Lin.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Příště bude třeba zapracovat více na páté koloně. Nejlépe je demokratickou opozici dopředu vytvořit, podporovat a do budoucna si ji zavázat. Skutečné opozici se totiž nedá věřit a zkusit něco zpíchnout na rychlo taky není vono.

Jak uvedli na BL problém je vojenský problém rozloha Lybie a protiledlová obrana. Na vytvoření bezletové zóny nestačí kapacita jedné letadlové lodi, jak upozornil R. Gates bojovné členy Kongresu. Možná by jim měl říct, že nikdo o vojenskou intervenci v Libyi nestojí. Po humanitárním bombardování by konečně západní média mohla přinést obrazový materiál, o barbarském bombardování Kadáfího proti domácímu obyvatelstvu. Zatím to vypadá, že mezi tisící protestujících nemá skoro nikdy ani foťák na mobilním telefonu. Zvláštní u protestů organizovaných přes FB.
http://www.literarky.cz/tereza-spencerova/3270-vym...

238869

4.3.2011 3:03

Co muzem ocekavat v pristich dnech v Libiji a jinde-propagandu!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Kdyz, byla druha svetov avalka,tak Hitler se dozvedel ,ze zide pouziji super tajnou zbran,on uvazoval o dalekonosnem delu a nebo letadlo letici ve velkych vyskach,ale,tou zbrani byla svetova propaganda a media, vlastnena zidovstvem,tak,jak dnes ovladaji 95% veskerych medii,ktere pouziji v pripade Libie.Jak by dopadla Ceska republika oplivajici hojnosti oleje, myslite si,ze kdybychom nevydali dobrovolne toto bohatstvi,ze bychom meli demokracii a byli jsme dobri obcane Evropy,v zadnem ohledu,propagandou by nas pospinili,tak,jak to delaji cela desetileti do doby,az by nam vse vzali pod nejakou zaminkou.
Takze,ted Libie a Ghadafi,kteremu davaji na krk,jestli neporusuje lidska prava,jakoby zapadni zeme nevalcili v Afganistanu a Iraku a od te doby miliony mrtvych neexistovali.Take vytahli do boje Mezinarodni Criminalni Soud ,ktery do udalosti v Libii spal,od dob,co zlikvidovali Milosovice,organisace jako Amnesti International spi take a to vubec nemluvim o organisaci Spojenych Narodu,tam se soudi podle toho,kdo vic prispeje a napomuze agresorovi,nejaka komise pro lidska prava je pozornemu ctenari jen k smichu.Takze,kdo se ted ujme akce agrese v ramci Mirovych sboru?
Protoze,vrazdit ve jmenu miru, je mezi politiky velmi popularni, ti padem vse dostane jiny nahled na vec,Americane nejsou v Afganistanu pro nic lepsiho,nez tam lidem dat svobodu a demokracii,pokud jste sami nespadli z Mesice rovnou na hlavu.Ocekavejme,ze svetova media nenajdou jedinej dobrej chlup na Kadafim,kdyz na neho cekali cela desetileti, aby jej dostali,vzpomenme bombardovani jeho domu v 15 dubnu,1986 od "spojencu"kdo jiny na svete muze poslat bombardery, treba na Bily Dum ,ze se mu nelibi politika Bushe, tenkrate zabili i adoptovanou Kadafiho dceru.Jen male upozorneni,dnes dostal Kadafi upozorneni,kdyby bombardoval olejova zarizeni,tak bude celit kriminalnimu vysetrovani, to prece rika dost,ze ano?
Vložený obrázekJe zrejme ,ze mnozi libijsti obcane,dnes,protestujici, zapomeli a nebo si uz nepamatuji "americke"bombardovani Libie.
Vložený obrázek
Kadafiho syn v Bilem Dome v rozhovoru s pani Clintonovou 21 dubna 2009.

A 48th Tactical Fighter Wing F-111F aircraft takes off to participate in an air strike on Libya.
Date April 15, 1986 The United States bombing of Libya (code-named Operation El Dorado Canyon) Kriminalni soud na to nic nerekl.
The U.S. received support from the United Kingdom, Canada, Australia, Israel, and 25 other countries. Its doctrine of declaring a war on what it called "terrorist havens" was not repeated until 1998, when President Bill Clinton ordered strikes on six terrorist camps in Afghanistan. Margaret Thatcher's approval of the use of Royal Air Force bases led to substantial criticism, including an unprecedented story in The Sunday Times

238870

5.3.2011 5:28

RE: Co muzem ocekavat v pristich dnech v Libiji a jinde-propagandu!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 238870

Uz zacina to,cozname od konce prvni svetove valky,"usekane ruce belgickych deti" v druhe svetove valce,ze se "Hitler chce stat panem sveta",ze je "antisemiticky" a jaksi zapomeli,ze Hitleruv osobni ridic Mauricius je zid v hodnosti SS a ze pres tisic zidu bojuje v radach Wermachtu a jine vyplody profesionalnich lharu.

Vložený obrázek

Samozrejme ,nas svetovy tisk nam ukaze ve zkratce ,co jen on chce a tak jsme treba nevideli tento plakat z Egypta,demonstrujiciho s jasnym vyjadrenim.

Vložený obrázek

Ar-Raya, February 9, 2011 (Qatar). The cartoon's headline: "The Arab Tsunami of Rage" Written on the door: "Security" (Brought to you by the Arab Defamation League (ADL)
Tak,ctenari mas moznost si vybrat,o co v jadru veci bezi ve vsech arabskych statech. To neni ,jako propagace pro velkoobchody,kdyz neco nejde na odbyt, tak se udela velka a nakladna reklama v TV a bezi,kazdych pet minut.
Nakonec ,udelat si nazor, nam pomuzou , tak zvani zide-zionisti ,samotni.

We Jews, we are the destroyers and will remain the destroyers. ... 12-19 February 1921): Jews have always controlled the business. ... "Jewish history has been tragic to the Jews and no less tragic to the neighboring ...
www.abovetopsecret.com/forum/thread114164/pg1
Amerika vedela,jak ziskat obyvatelstvo k valce,Roosvelt-Rosenfeld vedel,ze Japonci jedou na Pearl Harbor, potom ,uz stacilo vytisknout plakaty.
Vložený obrázek
GEE I WISH I WERE A MAN MILITARY RECRUITING...
Dnesni ICC-"international criminal coart" je soucasti propagandy na pravdu a spravedlnost.
We Jews have spoiled the blood of all the races of Europe. Taken as a whole, everything is Jewdified. Our ideas animate everything. Our spirit reigns over the world. We are the Lords." - Dr. Kurt Munzer, The Way to Zion.

238908

6.3.2011 6:06

RE: Co, muzem ocekavat v pristich dnech v Libiji a jinde-propagandu!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 59.?.?.?

Reakce na 238908

Jak, snadne je vyuziti nekolika odlisnych narodnostnich skupin k rozvraceni statu pro sve vlastni politicko-hospodarske cile,neokolonialismus.
Vložený obrázek
Libie v poslednich desetileti dokazala zavodnit poustni oblasti a tim se stala v ramci zemedelske produkce naprosto sobestacna,cimz se nemuze pochlubit mnoho zemi,zurodnen apoust s gigantickym vodnim dilem je jeden z divu sveta a to se neda Kadafimu uprit,ze pro Libii udelal,uskutecnil,neco o cemz se muze demokratickym politikum jen zdat.Samozrejme,ze si to svetove banky nepraly ,aby nejaka zeme byla sobestacna atim od svetoveho sejdirstvi nezavisla,tak daleko jejich "demokracie "nezasahuje.
Over the last 20 years, the water improvement projects envisioned for Egypt, which could provide more water and more hectares of agricultural and residential land, have been repeatedly sabotaged by the International Monetary Fund and World Bank, and the Anglo-American financial interests behind them.Ted,jde jen o to,aby libijsky lid svou revoluci-hlouposti neprisel o to,co desitky roku budoval, horke revolucni hlavy pozdeji muzou zjistit svuj omyl,ale to,uz nebude k nicemu,kdyz vse bude v cizackych rukach a budou za vodu platit,coz je plan Elity sveta ,ziskat plnou kontrolu nad vodnimi zdroji.

The goal of the Libyan Arab people, embodied in the Great Man-Made River project, is to make Libya a source of agricultural abundance, capable of producing adequate food and water to supply its own needs and to share with neighboring countries. In short, the River is literally Libya's 'meal ticket' to self-sufficiency.

London and Washington circles were apoplectic about the opening of the new Libyan water project. The London Financial Times ran criticisms of the project from Angus Henley of the London-based Middle East Economic Digest. The pipeline, he said, was ``Qaddafi's pet project.
Je jasne,ze i stat Israel se kouka na Libii se zavisti, pres vsemozne utoky z mezinarodniho vlivu, Kadafi odolaval a Libie byla stale svou vlastni zemi,prosperujici a vyskedkem byl vodni projekt,ktery nema ve svete obdoby.
Cely svet se diva,jak vyhrozuje prokurator pro valecne zlociny,ktery se ted "probudil",cely svet se diva,jak americko-britsti novoimperialisti mozna zotroci tuto zemi, tak,jak v opiove valce v Afganistanu a uchopeni kontroli irackeho oleje.Prakticky,se svet nezmenil ve svem chovani,jen prostredky k zabijeni se zdokonalili a propaganda zesilela, aby z cerneho byla bila a opacne,stale je zde zakon drungle v modernim podani.

238943

5.3.2011 2:12

Mezinarodni soud pro valecne zlociny,mafie v rukou "Americanu"

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Americane ,jako takovy narod,Bush si,co by supervelmoc vyminili,ze americti vojaci nemohou byt souzeni za valecne zlociny,tedy,pravni vyjimka.V opiove valce v Afganistanu deti jdou sbirat klacky na ohen a zbrane NATO je zabije, to neni valecny slocin,jak Julian v WikiLeaves odhalil,tak vrazdy dostaly jina jmena"kolatoralni demich",vzdavajici se ridic osobniho auta je rychlopalnym kulometem rozsekan na kusy, rovnez tak miniautobus s detmi a rodici,je zachycen rozhovor v helikoptere s velmi stavnatym dodatkem "hrdinu",jez,za penize bojuji proti zemi,kde nemaji mimo hlavni mesto elektrinu,pitnou vodu,zachody a vari na otevrenem ohni, zivot ve stredoveku,to mezinarodni soud nevidi, takze,sledujme proces propagandy,lhani,polopravd,cenzury a jineho,jen ,aby se ostatni svet nedozvedel pravdu,hlavne doma v USA a v zemich NATA o hrdinskem boji "Davida s Goliasem." Media vyhrozuji ve jmenu prokuratora mezinarodniho soudu, proc,pan prokurator si nezajede do Afganistanu a Iraku osobne,na misto zlocinu,vice jak 1,5 milionu zavrazdenych iracanu?
Media,jako v udalostech na Balkane,uz maji hromady mrtvych,mluvi uz o 6000 obeti,ale, spanelske vysetrovatele neposlou,neni na ne spolehnuti,oni na Balkane nasli jen do tisice obeti z obou stran konfliktu a to i se zavrazdenymi Srby,takze,ti prisli o dobry kseft v odkryvani hromadnych hrobu, takze,dejme mezinarodnimu tribunalu treba pasovani lidskych vnitrnosti Albanci, to by americkeho presidenta Obama mohlo zajimat take. Takze,cele tohle divadlo s Mezinarodnim soudem ukazuje prostemu lidu,ze vse co spolecnost vytvorila,utvorila, je zkorumplovane a o zadne svetove spravedlnosti se neda vubec mluvit a uvazovat,spravedlnost je sen a co je sen neni zkutecnost,tak,jak v Kanade jina pravni komise, rekla,ze pravda neni obhajobou!Media se predhaneji,ackoliv zadna konkurence mezi nima neni a tak slysime,ze Kadafi bombarduje povstalcka-rebelska mesta a Rusko tvrdi,ze na snimkach z druzic neni videt zadne bombardovani civilnich casti mest,takze,kdo ma pravdu?
Rebelove zadaji odstoupeni Kadafiho a nebo odjezd do exili, prevedeno do americkych pomeru v dobe protestu proti Bushovi,proc ten neodstoupil a nebo odjel do exilu, prikladne, pamatujme pochod milion muzu proti politice Clintona.Ponechme stranou mezinarodni soud pro valecne zlociny,ale,vsimneme si,jak se provadeji zlociny, jez jdou na ukor americkeho lidu, zatimco ti,jez je organisuji maji ciste ruce,mnohe zlociny jsou oznacovany v rassitickem tomu bile populace,vsimnete se teto zkutecnosti,takze,bily clovek,ne American je popohanen mediema na pranyr svetoveho mineni a to je velmi dulezite,to muze hrat velkou roli muslimatizaci Evropy!!
Z historie vime,ze Magna Carta zarucovala obcanske svobody v dobe kralu,ktere ted v modernim atomovem stoleti,demokracie a svobody, nemame!
Co, mame, je zotpovednost za zlociny spachane jinymi, zatim si to mnozi neuvedomuji,ale cas jim to pripomene.

238904

5.3.2011 11:18

Zprávy

Jeri 212.?.?.?

něak ustalo zpravodajství z Libie, nevíte někdo kde je aktualní info. Díky.

238915

7.3.2011 3:36

RE: Zprávy

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 238915

Ale, ano,novinky jsou zde,diky Internetu, ovsem ty v mnohych pripadech nesplnuji plany Elity a tak zvanych radobyvladci sveta.Nakonec posudte podle obrazku,jak se veci na svete meni,ale,princip propagandy zustava.
Vložený obrázek
V ramci sireni demokracie a svobody padla specialni jednotka britske armady SAS do rukou rebelu a otakzkou je, jak je z teto slamastiky vytahnout diplomatickou cestou zpet bez nejakeho poskozeni,aby se jim v ramci britske nadrazenosti nezlomilo,jedine "pericko " na hlave.Take zadreli dva ,kteri meli v taskach terroristicke nadobicko,rozbusky a vse ostatni,co saboteri potrebuji k vyhazovani do povetri ,od mostu,az po nepohodlne politiky.
'SAS unit' captured in LibyaDefence secretary Liam Fox says 'small diplomatic team' is in Benghazi to talk to rebelsHlavn evsichni tito,co to mysli s libii ,jen ajen dobre ,sli pomoc i temto malym libijcum propagacnim vydani,aby se svet chytil za srdce a mel s navstevniky demokratickeho razeni soucit.
Ackoliv ,zase ne moc toho soucitu,jinde, v Afganistanu a Iraku ,jsou mnozi maly caparti pristimi neprateli svobody a demokracie i pri sbirani drivi na obed.
Afghánští chlapci sbírající dříví zahynuli při útoku NATO
3. 3. 2011, Svět
V horách východního Afghánistánu bylo v úterý zabito devět chlapců, kteří sbírali dříví na otop. Hoši zemřeli při útoku vrtulníků NATO, jejichž posádky si je spletly s povstalci. Za čin se omluvil velitel koaličních sil v zemi. Celý článek: http://www.novinky.cz/clanek/226739-afghansti-chlapci-sbirajici-drivi-zahynuli-pri-utoku-nato.html
Rovnez,tak palestinske deti, podle rabbina rovnez urcene k likvidaci,nebot jsou to budouci nepratele ,uz ted je na nich znat ze nebudou libat osvoboditelum p......l!Dokonce,nektere deti si hraji na Taliban!1
Takze,cekejme,jak specialni jednotky se zmeni v dilomaticke poslani Britske vlady-SAS-backed Libyan diplomatic mission ends in humiliation,kdyz Vas nechyti,tak vrazdite,kdyz Vas chyti, tak jste vlastne diplomate,to by nerekl zadny obycejny blbec.
Washington se pripravuje,ze, revoluce nakonec vytvori muslimske staty a to nedava spat mnohemu senatorovi s dvojim obcanstvim,ted ,jde jen o to,jak to navleknout,aby stupidni goyim sel delat poradek i s tim,aby odstranil toho nechapaveho Kadafiho o zapadni kulture a svobode,demokracii a prijal,kulturu pornografie,drag,hollywoodskeho-propagovaneho, TV nasili pro pristi generaci libijcanu.

238998

Příspěvků: 14

03.03. 02:25 Robert Nohejl  Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.
03.03. 18:52 KarelIV  RE: Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.
04.03. 11:28 Erwin  RE: Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.
04.03. 12:20 Antiseptik  RE: Nenapsal bych Americka,ale ,napsal bych svetova inflace.
03.03. 08:23  asi si kupim voucher
03.03. 16:53 tora  RE: asi si kupim voucher
03.03. 09:14 MoUdrostrak  Není zase tak důležité "kolik jím a spotřebuji", ale "CO" jím!
04.03. 01:22 Rene Bartosek  Na zajímavý odkaz upozornila v rubrice ve zkratce Lin.
04.03. 03:03 Robert Nohejl  Co muzem ocekavat v pristich dnech v Libiji a jinde-propagandu!
05.03. 05:28 Robert Nohejl  RE: Co muzem ocekavat v pristich dnech v Libiji a jinde-propagandu!
06.03. 06:06  RE: Co, muzem ocekavat v pristich dnech v Libiji a jinde-propagandu!
05.03. 02:12 Robert Nohejl  Mezinarodni soud pro valecne zlociny,mafie v rukou "Americanu"
05.03. 11:18 Jeri  Zprávy
07.03. 03:36 Robert Nohejl  RE: Zprávy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 368