Diskuze k článku

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

Příspěvků 28

11.10.2010 4:25

Ukazatele zmen v bezpecnosti sveta pred nuklearni valkou-mormoni

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Vložený obrázek

Shelter Price Military Model: $160,530,800 U.S. DollarsThe above "military grade" underground bunker can hold 2,000 people, up to 60 months worth of food, and has its underground power system. It also has its own air/water purification system and guaranteed to protect against nuclear, chemical and biological agents. The total cost is 160 million dollars (Source).
The Mormon Illuminati funded "City Creek Center" project, with a budget that could be as high as $8-10 billion, has very little investment going above ground (source). Probably staying pretty close its $300 million dollar initial budget. Which means that one of two things is going on:
1. Its a money laundering operation with a construction project as its front. In which case, some vigilant citizen could make millions of dollars by reporting it to the Internal Revenue Service (They pay a 10% finders fee on any uncollected income taxes).
2. The Mormon Illuminati have partnered with the Mormon Church to build an underground city for the coming apocalypse.
-------
Necht si kazdy udela usudek sam, Svycarsko uz ma roky zakon na budovani bunkru ,pro pripad valky, Israel je v plnem proudu, navi, v zahranici zide se snazi ziskat pozemky, tedy i misto-utociste, v Chile a v Australii-Tasmanie a jinde,dobre vedi,jak veci zacinaji, zejmena vedi a to dobre,co je bakteriologicka valka a rovnez badaji na tak zvane etnicke bombe,mimo svych 300 atomovych bomb a jineho.Amerika ma mnoho ruznych spolecnosti,ktere jsou priparaveni na svetovou katastrofu.
http://100777.com/node/613
I printed it and made 100 copies, and distributed them to ALL my friends and ALL members of my synagogue. I encouraged everyone to distribute them to as many friends as possible. Unless the stupid gentiles understand the Zionist agenda, we are marching blindly into WW3 as lemmings off the cliff.
Nakonec ,navod v anglictine,jak si vybudovat nuklearni bunkr pro sebe a svou rodinu,ne pro politiky a jejich poradce,ty,uz bunkry kazdy z nich maji,za Vase penize ,ovsem.
How To Build A Nuclear Bunker -
This site may harm your computer.
If you are worried about surviving a nuclear accident or attack, the bunker design below is specifically built to protect against radiation poisoning. ...
counterinsurgencylibrary.org/PV8xGcbr/

229773

11.10.2010 6:47

Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Pak si kdokoliv bude moct nacpat jakoukoliv papírovou měnu, tak akorát do bot. Kdokoliv kdo by z občanské války vyšel vítězně bude nucen se mocensky opřít o obyčejné lidičky. Nejdéle trvající brutální diktatura je KLDR. V zemi kde má skoro každý zbraň něco takového nelze instalovat. A ať si někdo, když to skutečně jde do krachu zkusí říct Americanům, aby odevzdali své zbraně. Spíše se povede nainstalovat na přímo fašismus v některých částech Evropy než v USA. A ne všude to bude rozumné vůbec zkusit. Ve Švýcarsku by se instaloval fašismus taky velmi ztuha.

229777

11.10.2010 7:11

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 229777

Jedna mala poznamka: Promoreni zbranemi ma smysl tam, kde je co branit. Vybydlene a vyzile JůYsEj ale skonci v jednom propletenci lokalnich konfliktu, vedenych cetnymi warlordy.

Rusti prognostici uz predpovedeli, ze to v JůYsEj zacne spory o dane, poplatky z pristavnich a tranzitnich prekladist, dalkovou elektrickou energii a hlavne penze z hrouticich se fonfu a nekryte meny. Raj na zemi California uz je v tom jednou nohou.

Jakmile zli cinsti komuniste prestanou financovat historicky v dejinach lidstva nejvyspelejsi emerickou civilizaci odpadu, bude velice brzy veselo. Promoreni puskama to jen umocni a urychli.

229780

11.10.2010 7:24

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229780

Ano je možné, že centrální stát padne a nebude jeden vítěz, ale těm lokálním vítězům už tím tuplem nezbyde než se opřít o místní. Nemyslím, že na rozpadu supervelmoci je něco veselého. Západu určitě pěkně cvakala prdel, když měl Gorby na pár dní domácí vězení. A masivní stažení vojenské moci USA ze zahraničí bude provázeno silnou destabilizací různých regionů. Stačí se podívat k čemu vedl kolaps SSSR.

229781

11.10.2010 7:27

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229781

A to kolaps a stažení SSSR svým způsobem držela na uzdě a stabilizovala moc USA, která prosazovala své zájmy s tím, že s touto mocí se neodvážil nikdo soupeřit. Teď takový stabilizační faktor existovat nebude, naopak hromada psů by se mohla servat o kost.

229782

11.10.2010 10:01

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 229782

Nejsem si jistý, zda lokální američtí vítězové budou vůbec čas brát na své lidi ohledy. Chamtivost je žene natolik kupředu, že si ničili pod sebou přírodu, zdroje, banky, politiku, zaměstnance - vše jen pro (svůj) zisk. Proč by tomu mělo být najednou jinak?!

Zatím všemi Američany trpěný, ale nenáviděný zlý centrální federální stát vždy nastavil pomocnou ruku, když bylo zle. Teď zlý centrální federální stát prudce chudne. Tea parties mu dají poslední ránu z milosti. A po Uncle Sam nic nezbyde. Kromě nenasytných zlenivělých a nadutých ozbrojených a bezouhledných nevzdělaných šílenců. Už i v USArmy za ně bojují rekruti bez US oVčanství ze Střední a Jižní Ameriky, tak jak budou zajišťovat svoji vnější obranu, až Ucle Sam zkrachuje?!

Očekává se nevídaný pád životní úrovně Emeričana, co od dob Ronnie Reagana nechce dle jeho dobrých rad již nic produkovat, ale chce se jen nechat obsluhovat. To emerické "interní obsluhování" ale pro čínského či německého producenta nebo ruského či arabského těžaře není žádná protihodnota. Jakmile se věci dají do pohybu, tak každý emerický ozbrojenec půjde po krku bližšímu či vzdálenějšímu sousedovi.

Ještě souhlasím s Vámi, že až se možná konečně podaří zastáncům volné ruky trhu rozbít EU, tak si to rozdáme znovu po tisící i v EUropě. Možná nás ale do té doby srovnají Rusové s Čínou do řady, abychom pro ně pracovali a oni nás za to nenechali chcípnout zimou i hlady. Rusko už drží surovinově i odbytově na nohou svého přirozeného partnera Německo. A Čína si právě zakoupila od EU celé Řecko, aby si v něm vybudovala logistické a obchodní terminály pro Východní Europu a Středomoří.

EUropa má ještě investorům co nabídnout - pracovitou, vzdělanou a přemýšlivou střední třídu a německé špičkové strojírenství a chemii, kterým nikdo na světě nedokáže konkurovat. Slavné krachující JůYsEj si už nedokáží vyrobit ani vozy do rozpadajícího se MTA [cool]

229797

11.10.2010 17:54

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 229797

>Nejsem si jistý, zda lokální američtí vítězové budou
>vůbec čas brát na své lidi ohledy. Chamtivost je žene
>natolik kupředu, že si ničili pod sebou přírodu, zdroje,
>banky, politiku, zaměstnance - vše jen pro (svůj) zisk. Proč
>by tomu mělo být najednou jinak?!
Prvá "generácia" nových lokálnych vládcov vznikne v boji s inými kandidátmi a na to budú potrebovať osobnú odvahu, schopnosti, celkom isto aj nejaké to charizma - a šťastie.
V tomto smere teda budú výrazne odlišný od súčasných mocipánov.

229826

12.10.2010 4:10

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229797

Pravda a právě pád paradoxně bude silný impulz pro USA, tak jako vstalo z mrtvých Rusko, uvidíte pokud nedojde k nějaké katastrofě, tak tahle země má budoucnost. Dokonce i krach bude tlačit, po případném rozpadu nové subjekty v Severní Americe do spolupráce. Koneckncu mají společné dějiny, jazyk a spoustu jiných věcí. Pokud se někde semele občánská válka, tak z hospodářství včetně chemického průmyslu, tam mnoho nezůstane a není důležité, zda to je v Německu, na Balkáně, v USA nebo někde jinde. Co je lepší, když národ je ozbrojený nebo bezbranný pokud se láme chleba a řekněme pouze část elity se ho rozhodne zmasakrovat? Bolševici utopili carské Rusko v krvi.

Pokud jde o to, co může Evropa nabídnout. Řeknu vám to takhle, kámoš dělal na velké stavbě jeho šéf znal dobře jednoho z těch lepších architektů, investor Číňan. Na první schůzce práskl do stolu a na úvod řekl, cena bude o 150 tisíc babek méně. Co myslíte v zemi, kde miliardáři rostou jako houby pro dešti jaké jsou pracovní podmínky pro lidi, když existuje prakticky neomezený zdroj pracovní síly? Pokud jde o VŠ vzdělání, tak zřejmě dochází i v Číně k nasycení. Jistě narůst publikovaných odborných statí v prestižních časopisech ze strany Číňanů je impozantní. Navíc velký problém Číny byl, je a bude demografie.

Evropa bude mít problém přestát ve zdraví rozpad LS nebo pro udržení nucena zavést totalitu, ale takový pokus spíše smrdí válkou. A o pronikání Pekingu do Evropy bych si nedělal iluze, jsou to tvrdí obchodníci a nikomu nic nedarují.

229849

11.10.2010 10:03

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

tool 80.?.?.?

Reakce na 229782

Ale ,ale, cina a rusko je zde aby historie fungovala opet opacnym smerem. tam kde to uvolni us , tak se nacpou tyto dvevelmoci, jakypak psi a kost? je dobre, ze ten zidobolsevismus zase konci.

229799

11.10.2010 13:09

informační vrstvy

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Pan DeGraw popisuje negativní vývoj, podložený znalostmi povahy této civilizace.
Další vrstvu ale představují civilizace, které o tuto sluneční soustavu mají zájem, které Zemi navštěvují v různých intervalech.
A další vrstvou jsou síly, které formují planetární soustavy z prostoru, kam i každý člověk odevzdává to, co se v životě naučil.

Vím, že pro zdejší čtenářstvo jsou mé příspěvky poněkud "z jiného světa", ale jde jen o můj dočasný náskok v poznatcích, kterými se řídí vývoj každého cyklického systému. Není podstatné, jde-li o mentální či hmotný cyklus, oba fungují vždy souběžně, jen nemáme možnost sledovat jejich efekty v hmotné a nehmotné oblasti současně.
Každý systém funguje na principu pulzu, takže střed = idea vzniku a vývoje peněz nutně vede všechny články k jejich hromadění a zužování okruhů těch, kdo jejich prostřednictvím vládnou. Oni pak představují naplnění této idei. Přechod k virtualizaci oběživa byl od nich prozíravý tah k tomu, aby se nedalo vlastnění moci oddělit od vlastnění peněz. Zároveň se ale tato síla mocipřevedla také do virtuality, udržované jen paměťovými záznamy. Opakovaní nutnosti dluhu spoléhá na krátkost naší paměti,dluhy, vázané na práci udržuje jen ta nejnižší společenská=informační vrstva - ti, kdo mají třeba dluh na barák nebo za dovolenou. Ti, kdo nedohlédnou za materiální vidění vztahů ve společnosti.

A zároveň samotný systém (firma, politika ve státě..) vždy najde rozhraní "své soudržnosti", kdy se rozpad okrajů (dluhy a odlišnosti populace) spojí se stejným směrem ve vedení. stejný směr od středu, tedy od vedení vede ale proti zaměstnancům, kteří také následně odcházejí, pokud mohou= pokud něco umí, čemu věří, že je to uživí. V každém případě vzniknou ve vedení i v systému rozpory, jak dál.

Dnes je na stole rychlá či pomalá verze přechodu na opačnou funkci peněz. Z jejich nahromadění určitou skupinou těch, kdo je vždy uměli používat ke svému prospěchu sice lze vytvořit prostředí kolapsu - což asi kniha pana Davida popisuje také, ale kolaps není východiskem pro ty, kdo situaci na planetě sledují z jiných slunečních soustav. Proto zasahují jak na mentální tak i v hmotné hladině.
Pro mnoho lidí asi bude obtížné pochopit, že energetické "tělo" člověka je stále propojené s tak velkým okruhem "prázdného" prostoru okolo planety, do kterého se dostal svými předchozími životy.
A mnoho z nás mělo své klíčové funkce i v předchozí, Atlantské civilizaci. A tito lidé jsou i ve vrstvě těch, kdo z Číny, Ruska, Izraele, Vatikánu a dalších zemích sledují a ve své oblasti i řídí směrování postupného přechodu do cílového programu pro tato dvě historická období - Atlantida i naše civilizace jsou pokusem "řiditelů vesmíru" nastavit naši sluneční soustavu do funkce dvojhvězdy, kde Jupiter budeme obývat v do...Automaticky kráceno

229812

11.10.2010 13:11

RE: informační vrstvy

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229812

Atlantida i naše civilizace jsou pokusem "řiditelů vesmíru" nastavit naši sluneční soustavu do funkce dvojhvězdy, kde Jupiter budeme obývat v době, kdy tělo spí - a kdy se naše vědomí i podvědomí přesune na Jupiter. Ve dne pak převládá beta frekvence mozků, to znamená, že se naše podvědomí vrátilo do těla a vědomí/myšlení převzalo odpovědnost za to, čím se živíme a zabýváme.

Pokud z USA odcházejí izraelští poradci, může to znamenat, že rozeznali (= mentální příkaz, vytvořený i kontrolovaný jejich osobní zkušeností) včas nesmyslnost původního plánu na ovládnutí populace nenápadnou mediální masáží - a opustili "nástroj", kterým až do teď byly USA. Internet vyzrazováním a konspiračními teoriemi vykonal část svého úkolu a vládci ze Sionu si patrně budou zajišťovat alespoň pro sebe důstojné dožití při rozpadu dnešního, katolickou církví nastaveného programu "Zlatého telete".

Pro nás ostatní to ale znamená nutnost dokončit funkci internetu při nastavování parametrů nového pohledu na ekonomiku. Mnoho projektů už běží, nejen farmářské trhy a inzerce všeho druhu povedou k rozšiřování a strukturování těch, co něco potřebují a těch, co jim něco přebývá - třeba výrobky nebo osobní dovednost v nějakém oboru. Cena práce je věc dohody, to Klaus říká správně. A nástroje na měření dovedností - to jsou například reference. Jen přejdou od ústních k elektronickým. Čas postupně odděluje podvodníky a škodiče od poctivých - učíme se je rozlišovat.

Zkrátka je dobré vědět, že se negativní verze období po roce 2012 nemusí uskutečnit.

229813

11.10.2010 18:33

RE: informační vrstvy

kolokol 93.?.?.?

Reakce na 229813

Jenže mě se poslední dobou zdají takové kraviny, že se mi i ta představa vegetování na Jupiteru zajídá. O tom, co je po probuzení ani nemluvě. Tak kam se vlastně nasměrovat? A raději snít či bdít [zmaten]
A nezlob se, nesnažím se tvůj příspěvek shodit, jen bezprostředně reaguji ve stavu středně těžké duševní malátnosti ...

229827

16.10.2010 0:02

RE: BETA

Pav 83.?.?.?

Reakce na 229813

Tak já nevim, ale každý se může během několika večerů naučit dostat do hladiny alfa (a posléze i nižší) aniž by přestal kontrolovat své tělo. Nějak mi to ale nejde dohromady s tím Jupiterem. Já osobně jsem si ani v této hladině nijakého cestování nevšiml... pravděpodobně to bude záviset na nečem jiném ne?

230073

16.10.2010 9:16

RE: BETA

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230073

Pave, je to o té kontrole těla, jakmile jej kontroluješ vědomě (nemíním tím běžné tělesné funkce, tep, dech apod.) - tak zřejmě nejde o vycestování celého vědomí z těla, část ho přeci zůstává - kvůli té kontrole.
Mohu to připodobnit i jinak, když si do závodního monopostu sedne běžný řidič anebo jezdec té stáje - budou mít patrně i jiné výsledky.

230083

19.10.2010 11:34

RE: BETA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 230083

>je to o té kontrole těla, jakmile jej kontroluješ vědomě
No konečně to taky zaznělo od Tebe, "janko". Ještě to rozšířím - jde hlavně o UVĚDOMOVÁNÍ SI CELÉHO TĚLA zpočátku hlavně POVRCHU/KŮŽE - od chodidel (tam se musí zdánlivě paradoxně začít) až po vlasy.
Touto prací člověk vlastně:
1. uklidňuje mysl - čím více upíná "pozornost" (tedy ono uvědomění si, jakési "mentální osahávání" si povrchu kůže SVÝCH VLASTNÍCH NOHOU-od chodidel přes kotníky po kolena-TO STAČÍ JAKO PRÁCE NA NĚKOLIK LET a pak dále až do smrti), tím více to mysl začne pojímat jako novou oblast pro svoji šílenou, překotnou činnost a "uzemňuje" se. Je klidnější, stabilnější a přitom ostřejší - velmi příjemné.
2. šetří vlastní energii - zůstává myslí a vědomím (mentálem) u sebe sama a nevychází tolik "do světa". Nestříká energii ven, ale kumuluje ji v sobě, pro sebe.
3.rozšiřuje stavy VĚDOMÍ - to ovšem až po nějaké době, kdy se náležitě zapracuje do onoho UVĚDOMOVÁNÍ SI POVRCHU NOHOU (od chodidel až po kolena). Pak totiž začne nashromážděná energie pozvolna stoupat tělem, až začne tlačit na "muladháru" a ... atd.
4. je to bezpečná, pozvolná cesta ke skutečné moudrosti - člověk se stává přirozeným způsobem znalcem života. Rozumí sobě a začíná rozumět životu. Začíná rozlišovat jasněji, co je dobro, co zlo. To není zrovna jednoduchá disciplina! Viz. dosti šokující a nepietní debata pod oznámením o sebevraždě D.Z.
5. naučí se při vytrvalosti (ca 20-30 let) tohoto uvědomování dobře umřít ... a TO SE VYPLATÍ! [velký smích]

Je třeba po určité době a pro určité lidské typy přidat ještě povznášení nálady - radostivost, pokud možno naučit se radovat bez příčiny. Jen tak se prostě radovat pro radost samotnou. Toto ve spojení s uvědoměním je pak PŘEDĚLÁVÁNÍ SEBE SAMA v člověka jiných "neovčanských" kvalit.

Takže mnoho zdaru při "usmívání do nohou".
"Had"

230237

19.10.2010 16:39

RE: BETA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 230073

>Já osobně jsem si ani v této hladině nijakého cestování >nevšiml... pravděpodobně to bude záviset na nečem jiném ne?
Ano. Slabé sebeuvědomování sebe sama v denním vědomí - tedy za běžného, "občanského" života.
Kontrolované snění je velmi zajímavá disciplina. Zkuste si před usnutím poroučet NĚKOLIK DNÍ, MOŽNÁ TÝDNŮ, MOŽNÁ I MĚSÍCŮ A ROKŮ:"ve snu se podívám na své ruce. Zvednu je a podívám se na ně!Ve snu se podívám na své ruce. Zvednu je a podívám se na ně!Ve snu...." Pak se Vám možná jednoho dne/noci ve snu bude "vtírat" nějaký divný rozkaz a blikne:"Ha! Mám zvednout ruce a podívat se na ně!" Už jen toto uvědomění je jak rána bičem - často proběhne tělem až "elektrický proud"!!! Propojí se denní svět (osobní vědomí) se snovým světem (také osobní vědomí, ale "snící" ). Pokud V TOM SNU ty ruce opravdu zvednete a podíváte se na ně, tak... tak uvidíte [chechtot] [chechtot] a brána bude otevřená nejen na Jupiter... jen pak člověk nesmí být příliš odvážný (ztřeštěný), aby "nezabloudil". Resp. nepřetrhl spojení mezi vědomím a tělem - kóma, smrt. Ale k tomu od prostého zvednutí a prohlédnutí rukou ve snu cesta velmi, velmi daleká a většinou takový experimentátor obdrží další instrukce, jak si počínat BEZPEČNĚ. Jestli je dodrží nebo ne, to už je jeho odpovědnost.
"Had"

230251

19.10.2010 22:41

RE: BETA

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230251

...bingo, díky Hade. Moce hezky napsáno, jak se "beta" frekvence/vibrace/ propojí s "alfou", popř. opatrně i s dalšími...
To s těma rukama ve "snu" je pro mě nové, měl jsem to jinak.

230266

11.10.2010 13:44

3. světová válka

Biikupp 77.?.?.?

Osobně si myslím, že pohlaváři světového fanatického kabbalistického Židovstva rozpoutají 3. světovou válku v roce 2011. Jedenáctka je totiž židozednářské číslo pomsty! Proto útok
na mrakodrapy v New Yorku zinscenovali 11. září. Rukopis těchto
pohlavárů je zde evidentní. Je ale také možné, že v roce 2011
zinscenují pouze útok na Írán bez toho, že by do konfliktu vtáhli
zbytek světa! I když si osobně myslím, že před 3. světovou válkou
vyvolají umělé zhroucení celého finančního systému světa. To můžou
udělat kdykoli, protože ovládají cca 86% veškerého světového
finančního oběživa! Je ale v rámci objektivity nutné zdůraznit, že
ani toto datum není úplně jisté.

229815

11.10.2010 16:48

RE: 3. světová válka

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229815

otázka je jestli chtějí zachovat funkční civilizaci nebo je jim všechno jedno
první možnost je s třetí světovou neslučitelná v podstatě i zhroucení finančního systému existenci civilizace velmi ohrožuje
v tom druhém případě doufám že nebudu z těch kteří to přežijí [mrknutí jedním okem]

229824

11.10.2010 18:53

RE: 3. světová válka

Biikupp 77.?.?.?

Reakce na 229824

Proslulý učenec a biskup z Port-Louis, Leon monsignore Meurin, ve svém velice obsažném díle „Zpodobnění zednářstva“ na základě nezvratné dokumentace ukazuje, že Židé jsou zakladateli, organizátory a vůdci zednářstva, jehož využívají k dosažení světovlády a ke zničení svaté katolické Církve i všech ostatních stávajících náboženství. Z ověřeného a naprosto spolehlivého písemnictví, které v této souvislosti existuje, jsou následující citáty:
„Jak jsme si již výše řekli, byla první Nejvyšší rada vytvořena 31. května 1801 v Charlestonu na 33. stupni severní šířky pod předsednictvím Žida Isaca Longa, který byl Židem Mosesem Cohenem jmenován generálním inspektorem a svůj lóžový stupeň obdržel ve Spitzeru od Židů Hyese, Franka a Morina.“
Židé tedy byli zakladateli první Nejvyšší rady, která se pak měla změnit v středisko světového zednářstva. Vytvořili ji v Americe, ve vyvoleném městě na 33. stupni severní šířky. Nejvyšší hlava žije od roku 1801 v Charlestonu. Roku 1889 jí byl Albert Pike, o jehož oběžníku z 14. července 1889 u příležitosti stého výročí jsme se již zmínili. Albert Pike přijal titul od každého zednáře 33. stupně a přidal k tomu ještě následující:
„Přemocný a Nejvyšší Komtur, Velmistr Nejvyšší Rady v Charlestonu, první Nejvyšší Rady světa, Velmistr a Strážce svatého Palladia, Nejvyšší Pontifex Světového Zednářstva.“
A právě Albert Pike naplánoval 3. světové války k dosažení
univerzální židovské světovlády nad lidstvem. 2. světové války
proběhly přesně podle tohoto plánu. Čili o 3. světové válce
nemůže být pochyb!! A pak zdecimované lidstvo samo poprosí
o světovou vládu!

229829

11.10.2010 21:07

RE: 3. světová válka

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 229829

Tahle Vašimi úryvky propagovaná knížka "The Plot Against the Church" musí být rozhodně zajímavá.

Minimálně proto, že ji sespsal jakýsi katolický "kolektiv autorů", a jak vidím, tak na nějakých fórech - snad také katolických - si ji lidé navzájem doporučují jako "must read" publikaci.

To je ovšem ve velice příkrém kontrastu s chováním (několika málo) katolíků, které znám.
Pokud bych je chtěl z legrace obeznámit, že existuje tato publikace, která odhaluje uvedené domnělé spiknutí, pravděpodobně by na mě začali nevěřícně zírat, nebo by rovnou koukali velmi zle, jako bych proti nim, katolíkům, snad něco měl.

Osobně si troufám jen tipovat, že je to proto, že tak před 70 lety potkalo předky těchto katolíků něco zlého, a potkalo je to zcela společně i s těmito zmíněnými "spiklenci proti lidstvu a církvi". Třeba v Buchenvaldu nebo v Osvětimi.

Z toho mi, jako nezávislému pozorovateli, vyplývá, že existují minimálně dvě skupiny katolíků - jedna jakýchsi ustrašených, na které když vybafnete "žid", tak se počurají strachy, protože oni to uslyší jako: "Cikáni, slované, židé a katolíci. Vše nejlepší vám přeje Adolf".

No a pak je tu ta Vaše skupina, o jejíž existenci mě přesvědčujete Vy a Vám podobní lidé, kteří propagují zmíněnou publikaci. Té skupině bych dal pracovní název "Smějící se bestie". [oči v sloup]

Jako nezávislému pozorovateli, ateistovi (doufám, že ještě většímu, než byli tzv. sovětští ateisté jako Trocký apod. [smích] ) se mi samozřejmě zdají trochu komické obě skupiny - ta moje však jaksi lidštěji a pochopitelněji, kdežto nad tou Vaší mi rozum spíše zůstavá stát.

229831

11.10.2010 21:53

RE: 3. světová válka

mtk 88.?.?.?

Reakce na 229829

>Z ověřeného a naprosto spolehlivého písemnictví
A ověřovali to písemnictví i nějací nekatolíci, třeba židé, protestanti, muslimové?? To těžko Anežko, že jo? Ta vaše literatura a písemnictví páchne nedůvěryhodností na tisíc světelných let. Běžte oblbovat stařenky v kostelíku, ty vám to třeba ještě slupnou.

229834

13.10.2010 12:59

RE: 3. světová válka

Biikupp 77.?.?.?

Reakce na 229834

Reakce na nick "mtk". Svatá prostůtko, co mají co Židé, protestanti
či muslimové žvanit do katolického díla???!!! Ale ty budeš asi zase
jeden s té nekonečné řady žvanilů, viť?! Hlavně něco plácnout....

229936

19.10.2010 11:09

RE: 3. světová válka

mtk 88.?.?.?

Reakce na 229936

>Reakce na nick "mtk". Svatá prostůtko, co mají co Židé,protestantiči muslimové žvanit do katolického díla???!!!
Perfektní odpověď, vlastně nemám co dodat. [velký smích]

230232

19.10.2010 13:12

RE: 3. světová válka

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 229936

co mají co Židé, protestanti či muslimové žvanit do katolického díla?
Bozinku, co asi? Vsichni spolkem tvrdi ze veri v Jednoho Boha (Elohim=Allah), neni -liz pravda? A i kdyz vam to v kostele na nos nevesi kazdou nedeli, vsichni se hlasi k odkazu Abrahamovu.
A koneckoncu vsichni ve sve verouce prezentuji urcitou vylucnost, ktera je prostredkem ke spase. A kdo neni vylucny tim spravnym zpusobem, pujde tam "kde je plac a skripeni zubu". Mimochodem, tento kousicek svateho textu se objevuje jak v tore, tak v Novem zakone i v Koranu.
Ale o tom jsem vlastne psat nechtel. Chtel jsem psat o tom, ze podle uceni Jezisova poznas strom po ovoci. Je-li Abraham kmenem judaizmus, krestanstvi a islam vetvemi tak vasi zidozednarsti spiklenci jsou na stejne urovni s krizaky, inkvizitory a knezimi s manipulativnim vlivem na politiku stejne jako s islamistickymi teroristy. Jinymi slovy ovoce tehoz stromu. A ten strom je jedna z nejhorsich veci, ktere se kdy lidstvu prihodily.
Krestanstvi (a ostatni abrahamicka nabozenstvi) nefunguje a nikdy nefungovalo. Clovek nepotrebuje spasit. Jedine k cemu vyse zminena nabozenstvi byla kdy dobra, bylo ovladani mysli, delani ovecek z lidi.
Z meho sveta do tveho.

230241

12.10.2010 0:09

Krize povede k posílení těch nejmocnějších

smutnyklaun 84.?.?.?

Na krizi vydělají zase ti nejbohatší.Ti méně bohatí zchudnou, střední a nižší vrstvy budou živořit a moc se soustředí do rukou několika tisíc nejbohatších lidí, kteří za babku koupí majetek těch slabších.Závěrečné dějství této plánované celosvětové tragédie již začalo.

229840

12.10.2010 11:15

RE: Krize povede k posílení těch nejmocnějších

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229840

smutnyklaune, není bohatství jako bohatství. Když jeden typ bohatství přesáhne určitou hranici, tak jej "příroda" překlopí do opačnosti. Příkladem jsou např. "černé ovce" v každém hraběcím či jinak bohatém rodu, včetně těch současných. Bohatství prohrají v kartách nebo ve špatných investicích, je to samoregulační přírodní postup, pro jehož vysvětlení tady není prostor.

A kupodivu tohle funguje i v nehmotné formě bohatství, v ideologiích, které přesáhnou své meze soudržnosti (vnitřní stability.
Takzvané bohatství ducha - přesněji řešeno "selského rozumu" se v současnosti dostává do lidí, kteří zrovna moc peněz nemají - a to je nadějí pro celý systém hospodaření.

Dvě světové války se uskutečnily pomocí vnějších zbraní (děla, pušky,rakety)-třetí válka už probíhá, zatím ještě ve dvou formách. Se zbraněmi tam, kde se mocní nebojí - a beze zbraní - slovy (diplomacie) tam, kde se oni už bojí. Každé válce předchází její slovní = zvuková podoba. A té zvukové zas předchází podoba mentální = strategie.

A válka slov, která potrvá velmi dlouho - ta postupně ukončí války zbraní. Media jsou nehmotnou zbraní, ale i pomocníkem. Každý si vybíráme, kdy a jak je použijeme.
Nikdo si už nedovolí uskutečnit třetí světovou!! válku s tradičními (bouchacími, střílecími apod.) zbraněmi.

229864

12.10.2010 11:24

RE: Krize povede k posílení těch nejmocnějších

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229840

at si ty peníze nechají ne?
nebo tobě jde o peníze? takže chceš říct že kdybys měl možnoésti jako mají oni a peníze jako mají oni tak by ses choval stejně? promin ale v takovém případě jsi obyčejný pokrytec [mrknutí jedním okem]

229865

Příspěvků: 28

11.10. 04:25 Robert Nohejl  Ukazatele zmen v bezpecnosti sveta pred nuklearni valkou-mormoni
11.10. 06:47 Rene Bartosek  Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 07:11 MoUdrostrak  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 07:24 Rene Bartosek  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 07:27 Rene Bartosek  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 10:01 MoUdrostrak  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 17:54  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
12.10. 04:10 Rene Bartosek  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 10:03 tool  RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.
11.10. 13:09 janko  informační vrstvy
11.10. 13:11 janko  RE: informační vrstvy
11.10. 18:33 kolokol  RE: informační vrstvy
16.10. 00:02 Pav  RE: BETA
16.10. 09:16 janko  RE: BETA
19.10. 11:34  RE: BETA
19.10. 16:39  RE: BETA
19.10. 22:41 janko  RE: BETA
11.10. 13:44 Biikupp  3. světová válka
11.10. 16:48 aristokrat  RE: 3. světová válka
11.10. 18:53 Biikupp  RE: 3. světová válka
11.10. 21:07 Andrew Siddur  RE: 3. světová válka
11.10. 21:53 mtk  RE: 3. světová válka
13.10. 12:59 Biikupp  RE: 3. světová válka
19.10. 11:09 mtk  RE: 3. světová válka
19.10. 13:12 mkadlec  RE: 3. světová válka
12.10. 00:09 smutnyklaun  Krize povede k posílení těch nejmocnějších
12.10. 11:15 janko  RE: Krize povede k posílení těch nejmocnějších
12.10. 11:24 aristokrat  RE: Krize povede k posílení těch nejmocnějších

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 3

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 1

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 117